Recenzja Ledger Nano X.

Wraz z rosnącą popularnością kryptowalut rośnie również potrzeba bezpiecznych portfeli. Jednak przechowywanie kryptowalut online może nie być najlepszym pomysłem, portfele sprzętowe są naprawdę niezawodny jeśli chodzi o przechowywanie ogromnych ilości kryptowalut. Dlatego ta recenzja Ledger Nano X może być dokładnie tym, czego szukasz.

W tym przeglądzie Ledger Nano X dostarczę ci wszystkie detale dotyczące tego portfela sprzętowego, w tym informacje o firma, Obsługa Ledger Nano X. monety, plusy i Cons a także dodatkowe szczegóły.

Pod koniec tej recenzji powinieneś być w stanie zdecydować, czy portfel Ledger Nano X jest odpowiedni dla twoich potrzeb.

Bez zbędnych ceregieli przejdźmy do szczegółów dotyczących firmy i portfela Ledger.

Werdykt w skrócie: Ledger Nano X to wiodący portfel sprzętowy kryptowaluty na rynku. Oferuje najwyższe bezpieczeństwo, obsługuje ponad 1500 kryptowalut, można nim zarządzać z urządzenia mobilnego i oferuje wygodniejszy projekt w porównaniu z poprzednią wersją firmy. Mimo że Ledger Nano X jest stosunkowo drogi, jego nowe funkcje są całkowicie tego warte.

Plusy

 • Może być zarządzany z urządzenia mobilnego
 • Bardzo bezpieczne
 • Obsługuje ponad 1500 kryptowalut
 • Wygodny design

Cons

 • Stosunkowo drogie

Recenzja Ledger Nano X: krótkie wprowadzenie do firmy i samego portfela

Księga główna został założony w 2014 roku przez ośmiu specjalistów, którzy mają doświadczenie w kryptowalutach, wbudowanych zabezpieczeniach, przedsiębiorczości i innych rozwiązaniach bezpieczeństwa dla aplikacji blockchain. Obecnie firma posiada ponad 130 pracowników w Paryż, Vierzon i San Francisco.

Interesujący fakt: Ledger jest tak popularny, że został już sprzedany ponad 1 milion urządzeń. Imponujące, prawda?

Recenzja Ledger Nano X.

Portfel Ledger jest bardzo Zalecana dla osób, które mają bzika na punkcie bezpieczeństwa. To jest tak dużo bardziej wiarygodny niż portfele programowe które są podłączone do internetu i mogą zostać zhakowane w dowolnym momencie. Będąc zimnym portfelem, wszystkie aktywa, które są przenoszone do Ledger Nano X, są w trybie offline. Bardziej szczegółowo opowiem o bezpieczeństwie w tym przeglądzie Ledger Nano X..

Znaleziono najnowszy kupon portfela księgi:

Recenzja Ledger Nano X: PROS

Zacznijmy tę recenzję Ledger Nano X od pozytywnych aspektów. Pamiętaj, aby rozważyć każdy z nich przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Najwyższe bezpieczeństwo

„Czy Ledger Nano X jest bezpieczny?” – to jest jedno z głównych pytań że entuzjaści kryptowalut wciąż pytają przed zakupem tego urządzenia. Z tego powodu chcę raz na zawsze to wyjaśnić.

Ledger Nano X może Ci to zapewnić najwyższe bezpieczeństwo. To jest portfel sprzętowy (znany również jako zimny portfel), co oznacza, że ​​wszystkie Twoje Bitcoiny, Litecoiny i inne altcoiny będą bezpiecznie przechowywane w trybie offline. Mimo to haker po prostu nie może uzyskać do niego dostępu online.


Możesz zauważyć, że Ledger Nano X ma Bluetooth Low Energy (BLE), która umożliwia korzystanie z niego bez konieczności używania kabla. Chociaż połączenie bezprzewodowe brzmi naprawdę wygodnie, może również budzić pewne obawy dotyczące bezpieczeństwa. Zanim jednak przejdę do konkluzji, zapewniam, że nie ma problemów z bezpieczeństwem, jeśli chodzi o Ledger Nano X.

Recenzja Ledger Nano X.

Od tylko dane publiczne jest przesyłane przez Bluetooth a Twoje klucze prywatne i seed nigdy nie opuszczają urządzenia, nie ma powodu, aby się tym martwić. Firma podkreśla, że ​​nawet gdyby ktoś włamał się do połączenia Bluetooth, to Ledger Nano X oferuje Bezpieczny element (SE), która poprosi Cię o zgodę przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian.

Co więcej, ważne jest, aby wspomnieć w tej recenzji Ledger Nano X, że firma opracowała plik unikalny system operacyjny nazywa BOLOS który integruje bezpieczny chip dla linii portfeli Ledger. Ledger to jedyny portfel na rynku, który oferuje taką technologię.

Co więcej, po otrzymaniu urządzenia Ledger Nano X będziesz musiał utwórz kod PIN co najmniej 4 cyfry. Pamiętaj, aby zachować ten kod dla siebie. Jeśli zapomnisz kodu PIN, istnieje plik 24-wyrazowa fraza odzyskiwania że zostaniesz podany w celu utworzenia nowej szpilki. Biorąc to pod uwagę, nie powinieneś pytać „czy Ledger Nano X jest bezpieczny?” ponieważ jest to jeden z najbezpieczniejszych portfeli kryptowalut na rynku.

Tabela: Zabezpieczenia Ledger Nano X i Trezor Model T.

Od teraz Księga główna jest portfel sprzętowy, ważne jest, aby wziąć pod uwagę jego ochronę przed uszkodzeniami fizycznymi. Dobra wiadomość jest taka, że ​​Ledger Nano X jest wykonany przy użyciu materiały najwyższej jakości które mogą chronić urządzenie przed uszkodzeniem fizycznym. Ponieważ okładka jest wykonana z Stal nierdzewna, jest całkowicie chroniony na wypadek upuszczenia.

Portfele programowe (znane również jako gorące portfele) działają zupełnie inaczej. Zwykle tak jest pobrane na komputerach stacjonarnych lub urządzeniach mobilnych. Wiele osób wybiera gorące portfele, ponieważ większość z nich jest całkowicie darmowy (z wyjątkiem opłat) i są super łatwy w użyciu. W większości przypadków nawet osoby, które używają ich po raz pierwszy, mogą coś rozgryźć.

Recenzja Ledger Nano X.

Jednak ważne jest, aby zrozumieć, że powinieneś nigdy nie przechowuj ogromnych ilości kryptowalut w portfelach oprogramowania – haker może zainstalować złośliwe oprogramowanie do urządzenia i zainfekuj je za pomocą pliku keylogger który pozwala na kradzież kluczy prywatnych Twojego portfela i posiadanie Twoich kryptowalut. Nie brzmi zbyt bezpiecznie, mam rację?

Oczywiście nie twierdzę, że wszystkie portfele programowe są złe; są po prostu nie tak niezawodne jak opcje sprzętowe. Biorąc to pod uwagę, należy przechowywać tylko taką kwotę, której utrata nie byłaby zbyt smutna.

Obsługuje główne kryptowaluty i nie tylko

Jeśli nie interesujesz się kryptowalutami głównego nurtu, takimi jak Bitcoin lub Ethereum, ale wolisz mniej popularne opcje, ważne jest, aby być świadomym monet obsługiwanych przez Ledger Nano X. W końcu nie ma takiego urządzenia, które obsługiwałoby wszystkie istniejące kryptowaluty.

Recenzja Ledger Nano X.

Obsługuje Ledger Nano X ponad 1500 monet i żetonów, w tym najbardziej popularne kryptowaluty:

 • Bitcoin (BTC)
 • Ethereum (ETH)
 • Ripple (XRP)
 • USD Tether (ERC20) (USDT)
 • Bitcoin Cash (BCH)
 • Litecoin (LTC)
 • Binance Coin (BNB)
 • EOS (EOS)
 • ….

Ledger obsługuje również inne, mniej popularne altcoiny, więc nawet jeśli interesujesz się mniej popularnymi kryptowalutami, założę się, że będziesz w stanie znaleźć swoją monetę.

Projekt i użyteczność

Wygląd mądry Ledger Nano X jest prawie taki sam jak pierwszy model firmy – Ledger Nano S. Tylko kilka różnic polega na tym, że tak nieco cięższy i ma szerszy ekran, jednak nadal możesz łatwo zmieścić go w dłoni.

Plik przyciski nawigacyjne znajdują się obok ekranu, podobnie jak w poprzednim modelu. Jeśli chcesz nacisnąć „enter”, po prostu przytrzymaj oba przyciski razem.

Recenzja Ledger Nano X.

Podsumowując, można śmiało powiedzieć, że projekt Ledger Nano X jest bardziej zaawansowany w porównaniu z wersją S. Ponieważ masz większy ekran, łatwiej jest zobaczyć adresy portfela i wszystkie inne potrzebne szczegóły.

Idąc dalej, jeśli chcesz podłączyć Ledger Nano X do swojego komputera, możesz to zrobić za pomocą Kabel USB-C, jednak istnieje również możliwość korzystania z portfela przy użyciu pliku smartfonie. Ta ostatnia opcja jest o wiele wygodniejsza, ponieważ możesz natychmiast przenieść swoje środki do portfela sprzętowego. Jednak może to również budzić pewne obawy dotyczące bezpieczeństwa (ze względu na połączenie Bluetooth), o których wspomniałem wcześniej w tej recenzji Ledger Nano X..

Tak więc, Ledger Nano X jest dostarczany z naprawdę niesamowitymi aktualizacjami, które sprawiają, że cały proces korzystania z tego portfela sprzętowego jest o wiele przyjemniejszy.

Porównaj Ledger Nano X obok siebie z innymi

Czy wiedziałeś?

Porównaj Ledger Nano X obok siebie z innymi

Wszystkie giełdy kryptowalut mogą wyglądać podobnie do Ciebie, ale są NIE wszystko to samo!

Tak! Pokaż tabelę porównawczą

Recenzja Ledger Nano X: WADY

Mimo że Ledger Nano X ma kilka świetnych funkcji, jest też coś, co należy wziąć pod uwagę.

Stosunkowo drogie

Jeśli chodzi o portfele sprzętowe, jednym z głównych problemów jest to, że trzeba je faktycznie kupić. Mimo że ich ceny są różne, Ledger Nano X to jedna z droższych opcji.

Obecnie, Cena Ledger Nano X to 119,00 €‎. W porównaniu z Model S. to kosztuje tylko 59,00 €‎, to spory wzrost. Nie zapominaj jednak, że Ledger Nano X to nowa i ulepszona wersja, która ma naprawdę atrakcyjne funkcje, których nie znajdziesz w żadnym innym portfelu na rynku.

Chociaż cena jest jednym z głównych powodów, dla których ludzie wybierają portfele programowe (większość z nich jest bezpłatna), bezpieczeństwo powinno być zawsze na pierwszym miejscu jeśli chodzi o przechowywanie kryptowalut. Wyobraź sobie, że tracisz wszystkie monety, które przechowujesz w portfelu oprogramowania, tylko dlatego, że nie chciałeś kupować portfela sprzętowego. ‎

Ledger Nano X w porównaniu do Ledger Nano S.

Wciąż powtarzam, że Ledger Nano X to nowy i ulepszony portfel, który może zapewnić jeszcze więcej funkcji, jednak czym różni się od Ledger Nano S?

Ze względu na przejrzystość chciałbym podać plik szybkie porównanie tych dwóch urządzeń.

Ledger Nano S Ledger Nano X
 • 3-20 aplikacji
 • Ponad 1100 kompatybilnych zasobów kryptograficznych
 • Ledger na żywo
 • Kompatybilny z ponad 50 portfelami
 • Bluetooth: –
 • Ekran: 128 x 32 piksele
 • Złącze – USB typu Micro-B
 • Bateria: –
 • Cena: 59,00 €‎
 • Do 100 aplikacji
 • Ponad 1100 kompatybilnych zasobów kryptograficznych
 • Ledger na żywo
 • Kompatybilny z ponad 50 portfelami
 • Zgodność z Bluetooth
 • Ekran: 128 x 64 piksele
 • Złącze – USB typu C.
 • Bateria: 8 godzin
 • Cena: 119,00 €‎

Jak widać, istnieje kilka głównych różnic, jeśli chodzi o portfele Ledger. Ledger Nano X może obsługiwać do 100 aplikacji, ma większy ekran, który poprawia użyteczność i zapewnia kompatybilność Bluetooth, która pozwala zarządzać portfelem Ledger z urządzenia mobilnego.

Recenzja Ledger Nano X.

Chociaż Ledger Nano X jest dwa razy droższy, ma funkcje, które są całkowicie warte swojej ceny.

Co znajduje się w pakiecie portfela Ledger Nano X.?

Ledger Nano X jest dostarczany z pakietem, który zawiera 5 elementów, włącznie z:

 • 1 kabel USB C.
 • 1 brelok do kluczy do urządzenia
 • 3 arkusze odzyskiwania
 • 1 ulotka wprowadzająca
 • Samo urządzenie Ledger Nano X.

Chociaż w dalszej części tego przeglądu Ledger Nano X znajdziesz wszystkie potrzebne informacje na temat korzystania z urządzenia, zawsze jest dostępna ulotka początkowa, która poprowadzi Cię przez ten proces.

Jak skonfigurować Ledger Nano X?

Kiedy należy wykonać sześć kroków konfigurowanie Ledger Nano X.

Krok 1: pobierz Ledger Live.

Ledger Live to oprogramowanie potrzebne do skonfigurowania urządzenia i zarządzania kryptowalutami. Możesz pobrać aplikacja komputerowa dla systemów Windows, Mac i Linux w oficjalnej witrynie Ledger i uzyskaj plik Aplikacja mobilna ze sklepu App Store lub Google Play.

Recenzja Ledger Nano X.

Kiedy pobierzesz aplikację, dodaj konto to na to pozwoli zarządzaj kryptowalutami.

Krok 2: Skonfiguruj jako nowe urządzenie.

Aby skonfigurować nowe urządzenie, musisz włącz to pierwszy. Po prostu naciśnij i przytrzymaj przycisk obok portu USB, aż zobaczysz logo Ledger. Gdy to zrobisz, musisz przeczytać instrukcje wyświetlane na ekranie. Możesz przejść dalej, naciskając prawy przycisk, a cofnąć się naciskając lewy. Gdy na ekranie zobaczysz „Skonfiguruj jako nowe urządzenie”, musisz nacisnąć oba przyciski jednocześnie.

Recenzja Ledger Nano X.

Krok 3: Wybierz kod PIN.

Po wykonaniu wszystkich poprzednich czynności czas na wybierz kod PIN kod. Po prostu naciśnij oba przyciski jednocześnie, aż na ekranie pojawi się „Wybierz kod PIN”.

Recenzja Ledger Nano X.

Użyj dowolnego przycisku, aby wybrać cyfrę i naciśnij oba przyciski jednocześnie, aby ją zatwierdzić. Twój kod powinien składać się z 4-8 cyfr, więc kiedy skończysz, naciśnij”. Ponownie wprowadź kod PIN, aby go potwierdzić.

Recenzja Ledger Nano X.

Krok 4: Zapisz swoją 24-wyrazową frazę odzyskiwania.

Po wpisaniu kodu PIN zobaczysz fraza regeneracyjna na ekranie. Ponieważ zostanie on dostarczony tylko raz, musisz go dokładnie zapisać. Aby rozpocząć, naciśnij oba przyciski, a zobaczysz słowo nr 1. Zapisz go i naciśnij prawy przycisk, aby przejść do słowa nr 2. Kontynuuj, aż będziesz mieć wszystkie 24 słowa. Ponownie naciśnij oba przyciski, aby kontynuować.

Recenzja Ledger Nano X.

Teraz, używając prawego i lewego przycisku, musisz wybierz frazę odzyskiwania nr 1. Kontynuuj, aż potwierdzisz wszystkie 24 słowa. Twoje urządzenie jest gotowe! Naciśnij oba przyciski i uzyskaj dostęp do pulpitu nawigacyjnego.

Recenzja Ledger Nano X.

Krok 5: Zainstaluj aplikacje.

Gdy urządzenie będzie gotowe, możesz zainstalować aplikacje na swoim urządzeniu. Aby to zrobić, po prostu przejdź do Ledger Live Manager i wybierz potrzebne aplikacje. Wszystkie najpopularniejsze kryptowaluty są dostępne, możesz znaleźć Bitcoin, Ethereum, XRP, Litecoin i wiele innych aplikacji.

Teraz możesz uzyskać dostęp do pulpitu Ledger.

Recenzja Ledger Nano X.

Jak otrzymać środki

Aby otrzymać zasoby kryptograficzne, musisz najpierw upewnić się, że masz Ledger Live wraz z utworzonym kontem, a także potrzebną aplikacją. Na przykład, jeśli chcesz otrzymać Ethereum, musisz zainstalować aplikację Ethereum. Po zakończeniu, wykonaj następujące kroki:

Krok 1: Wciśnij Przeprowadzać transakcję patka które można znaleźć u dołu aplikacji.

Recenzja Ledger Nano X.

Krok 2: Kran “Otrzymać”.

Krok 3: Wybierz konto, którego chcesz używać.

Recenzja Ledger Nano X.

Krok 4: Upewnij się, że adres wyświetlany w Ledger Live odpowiada adresowi wyświetlanemu na urządzeniu.

Recenzja Ledger Nano X.

Krok 5: Skopiuj adres i podziel się nim z osobą, która prześle Ci środki.

Recenzja Ledger Nano X.

Mimo że już zorientowaliśmy się, że portfel Ledger Nano X jest bezpieczny, nadal powinieneś uważać i upewnić się, że adres, który udostępniasz innym osobom, jest taki sam, jak początkowo.

Jak wysłać środki

Przed wysłaniem środków musisz wprowadź szczegóły transakcji. Oto krótki przewodnik, jak to zrobić:

Krok 1: Naciśnij Przeprowadzać transakcję patka które można znaleźć u dołu aplikacji.

Recenzja Ledger Nano X.

Krok 2: Kliknij „Wyślij”.

Recenzja Ledger Nano X.

Krok 3: Wybierz konto do którego chcesz wysłać środki.

Recenzja Ledger Nano X.

Krok 4: Wejdz do adres odbiorcy. Możesz to zrobić ręcznie lub klikając „Skanuj kod QR”.

Recenzja Ledger Nano X.

Krok 5: Wprowadź kwotę, którą chcesz wysłać.

Krok 6: Naciśnij „Kontynuuj”.

Po wprowadzeniu szczegółów transakcji będziesz musiał zweryfikować i podpisać. Oto, jak możesz to zrobić:

Krok 1: Sprawdź szczegóły transakcji i czy mają rację, kran “kontyntynuj”.

Krok 2: Upewnij się, że urządzenie jest włączone i odblokowane, a następnie wybierz Ledger Nano X wysłać z.

Krok 3: Otwórz aplikację kryptograficzną i kran “kontyntynuj”.

Krok 4: Przejrzyj wszystkie szczegóły transakcji i upewnij się, że są poprawne. Gdy będziesz gotowy, aby to zweryfikować, naciśnij dwa przyciski.

Krok 5: Twoja transakcja została zweryfikowana!

Korzystanie z tego portfela sprzętowego może wydawać się nieco trudne, jeśli jednak śledziłeś tę recenzję Ledger Nano X, która nie powinna stanowić problemu.

Znaleziono najnowszy kupon portfela księgi:

Wnioski

W związku z tym, Ledger Nano X jest jeden z najbardziej niezawodnych portfeli sprzętowych w sklepie. Ponieważ jest to zimny portfel, a Twoje klucze prywatne są przechowywane w trybie offline, hakerzy nie mają do niego dostępu.

Co więcej, w porównaniu do Ledger Nano S, zapewnia to nowszy model lepsza użyteczność. Nie tylko umożliwia korzystanie z aplikacji mobilnej do zarządzania zasobami kryptograficznymi, ale ma również rozszerzenie większy ekran dzięki temu nawigacja jest wygodniejsza.

Tabela: wady i zalety Ledger Nano X i Nano S

Jeśli chodzi o monety obsługiwane przez Ledger Nano X, urządzenie jest kompatybilny z ponad 1100 kryptowalutami. Mając to na uwadze, będziesz mógł przechowywać nie tylko najpopularniejsze, ale także mniej znane monety i żetony.

Mam nadzieję, że ta recenzja Ledger Nano S była pomocna i udało Ci się znaleźć wszystkie informacje, których szukałeś. Cokolwiek zdecydujesz, zawsze to wiedz zimne portfele może najlepiej chronić Twoje kryptowaluty.

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map