Recenzja MyEtherWallet

Portfele kryptowalut są jednymi z najważniejszych narzędzi, gdy chcesz wejść do branży, oraz zacznij handlować kryptowalutami. Jednak nie wszystkie portfele są takie same i chociaż niektóre są bardziej ogólne, inne są w rzeczywistości dość specyficzny dla kryptowalut. Dzisiaj porozmawiamy o użytkowniku MyEtherWallet recenzje – ten portfel należy do tej drugiej grupy.

Prawdę mówiąc, pierwszą rzeczą, którą prawdopodobnie powinniśmy się dowiedzieć, jest to MyEtherWallet nie jest rzeczywistym portfelem, chociaż – do tego dojdziemy.

Jeśli interesują Cię takie rzeczy jak "jest bezpieczny dla MyEtherWallet?" i MyEtherWallet obsługiwane monety, bądźcie czujni – omówimy to wszystko w kolejnych rozdziałach.

TL; DR: MyEtherWallet to interfejs, który umożliwia przechowywanie monet i tokenów powiązanych z Ethereum i Ethereum. Chociaż jest to oprogramowanie, monety są w rzeczywistości przechowywane na twoim komputerze osobistym, a nie online. Jest całkowicie darmowy i dość łatwy do rozgryzienia.

Plusy

  • Najwyżej oceniany "pomiędzy" interfejsy
  • Bez opłat
  • Otwarte źródło
  • Interfejs portfela typu oprogramowania
  • Obsługuje wszystkie tokeny ERC-20

Cons

  • Nie jest to prawdziwy portfel kryptowalut
  • Nie obsługuje altcoinów innych niż Ethereum
  • Brak bezpośredniego połączenia z giełdą kryptowalut

Recenzja MyEtherWallet: PROS

Teraz, podobnie jak w przypadku każdego innego portfela kryptowalut, któremu się przyjrzymy, ta konkretna recenzja MyEtherWallet skupi się na główne zalety i wady danego portfela.

Zanim jednak przejdziemy do pozytywnych aspektów narzędzia, najpierw wyjaśnijmy coś od samego początku – jak wspomniano we wstępnej części artykułu, MEW nie jest rzeczywistym portfelem kryptowalut – to jest "pomiędzy" berło.

Recenzja MyEtherWallet: aplikacja MEW.

Jaka jest różnica, możesz zapytać? Cóż, niedługo do tego dojdziemy – w skrócie, interfejs działa jako medium pomiędzy wymiana i, mówić, portfel sprzętowy.

Nie odbiegajmy więc od omawianego tematu i omówmy główne zalety portfela MEW.

Łatwe w użyciu, przydatne informacje dostępne

Wybierając dla siebie najlepszy portfel kryptowalut, prawdopodobnie chciałbyś, żeby taki był przynajmniej trochę łatwy w użyciu – jest to prawdą zarówno w tej recenzji MyEtherWallet, jak i w przypadku jakikolwiek inny portfel kryptowalut.

Dlaczego łatwość obsługi jest tak ważna? Cóż, na początek, są szanse, że to zrobisz używaj narzędzia dość często. Jest to szczególnie ważne, jeśli jesteś aktywnym handlowcem kryptowalut, który stale wchodzi w interakcję z rynkiem i Eter to Twoja główna waluta do handlu.

Widzisz, jeśli zamierzasz używać czegoś dość często, prawdopodobnie chciałbyś, aby było to łatwe i oczywiste w użyciu, prawda? Cóż, podczas gdy w rzeczywistości tak jest w przypadku większości plików portfele kryptowalut z najwyższej półki tam, niektórzy są… mniej niż pożądani w tym względzie.

Recenzja MyEtherWallet: oryginalny portfel Ethereum.


Nie jest to jednak problem, o który musiałbyś się martwić, jeśli chodzi o portfel MEW. Wiele recenzji użytkowników MyEtherWallet twierdzi, że narzędzie, o którym mowa, jest w rzeczywistości bardzo proste w użyciu! Jego oprogramowanie online, i chociaż na początku może się to wydawać onieśmielające (ponieważ większość portfeli ma zwykle postać aplikacji mobilnej), w rzeczywistości jest to dość proste!

Ponadto dostępne są różne samouczki wideo, które użytkownik może sprawdzić, jeśli jest coś mylącego. Zdecydowanie świetna opcja pod tym względem!

Obsługuje Ethereum i wszystkie jego tokeny

Jak sama nazwa wskazuje, portfel MEW jest dedykowany Ethereum. Oznacza to jednak, że obsługuje również waluty związane z Ethereum – a mianowicie, Ethereum Classic i Tokeny ERC-20.

W rzeczywistości jest to całkiem spora sprawa sama w sobie. Prawdopodobnie nie potrzebujesz żadnych recenzji użytkowników MyEtherWallet, aby ci to powiedzieć Ethereum to druga najpopularniejsza kryptowaluta na obecnym rynku, zaraz po Bitcoin. Oczywiście ogromna liczba osób używa go i handluje nim każdego dnia.

Recenzja MyEtherWallet

Plik znak część jest również dość znacząca. Jak możesz wiedzieć lub nie, Ethereum blockchain to kawałek jakiejś dość zaawansowanej technologii – ze względu na charakter inteligentne kontrakty, istnieje wiele innowacji technologicznych, które wykorzystują blockchain Ethereum i budują na nim swoje „wynalazki”.

Oczywiście w rezultacie oznacza to, że istnieje wiele różnych tokenów ERC-20 "unoszące się wokół". Fakt, że wszystkie z nich można przechowywać w portfelu MEW, to zdecydowanie świetna wiadomość dla każdego, kto korzysta z tej technologii.!

Znaleziono najnowszy kupon portfela księgi:

Recenzja MyEtherWallet: WADY

Teraz, gdy wspomnieliśmy o kilku plikach kluczowe korzyści o których mówi większość użytkowników MyEtherWallet recenzji, warto podkreślić, że istnieje kilka mniej niż idealnych cech tego produktu, o których należy pamiętać.

Wśród nich fakt, że to nie jest prawdziwy portfel powinno być zaznaczone na górze. Chociaż tak naprawdę nie jest "kon" per se (ponieważ jest to podstawowa cecha omawianego oprogramowania), wciąż jest to coś, o czym należy pamiętać, szukając portfel kryptowalut.

Krótko mówiąc, MyEtherWallet powinien być używany, gdy chcesz przechowywać swój ETH (lub jakąkolwiek inną walutę opartą na ETH) przez krótki czas, przed przeniesieniem go do portfela sprzętowego. Jeśli to nie jest dla Ciebie problem – świetnie!

Nie obsługuje Altcoinów

Jeśli nigdy nie słyszałeś o tym terminie, plik "altcoin" to dowolna kryptowaluta to nie jest Bitcoin.

A przynajmniej tak było, przez najdłuższy czas. Jednak ostatnio ludzie wydają się odnosić do altcoinów jako do wszelkich monet kryptograficznych, które nimi nie są Bitcoin, Ethereum, lub Marszczyć (Litecoin jest również często wrzucany do tej mieszanki).

Cokolwiek by to nie było, sentyment pozostaje taki sam – MEW nie obsługuje żadnych altcoinów. w rzeczywistości, nie obsługuje nawet Bitcoin – chociaż nazwa jest prawdopodobnie martwym prezentem, MyEtherWallet obsługuje tylko Ethereum i wszystkie powiązane z nim monety i tokeny.

Mówiąc prościej, szczerze mówiąc, MEW jest portfel z dedykowaną walutą.

Recenzja MyEtherWallet

Czytając recenzje użytkowników MyEtherWallet, dla większości nie wydaje się to być TAK duży problem. Dzieje się tak jednak głównie dlatego, że użytkownicy tego portfela od samego początku wiedzieli, w co się pakują – większość ludzi, którzy używają MEW, robi to, ponieważ posiadają tylko Ether lub planują używać tylko Ether.

Oczywiście jednak, bez względu na to, jak na to patrzysz, fakt, że ten konkretny portfel na monety kryptograficzne obsługuje tylko bardzo ograniczoną liczbę walut, z pewnością nie jest idealny. To sprawia, że ​​jest to dość niszowe narzędzie w użyciu, nawet jeśli o nim mówimy druga najpopularniejsza kryptowaluta na świecie.

Pewne obawy dotyczące bezpieczeństwa

Podkreślam to w większości artykułów, które piszę, i powiem to jeszcze raz – aspekt „bezpieczeństwopowinien znajdować się na szczycie listy priorytetów, jeśli chodzi o wybór najlepszego portfela kryptowalut.

Czytając jednak recenzje niektórych użytkowników MyEtherWallet, wydaje się, że ten konkretny portfel ma pewne obawy w tym zakresie.

Teraz nie panikuj – nie oznacza to, że MEW należy natychmiast odrzucić jako niebezpieczną opcję. W porównaniu z niektórymi innymi portfelami, kwestie bezpieczeństwa MEW są w rzeczywistości całkiem wykonalne.

Recenzja MyEtherWallet: portfel MEW.

Widzisz, niektórzy użytkownicy zgłaszają, że tak było ataki i próby kradzieży ich informacji i Ether podczas korzystania z MEW. Chociaż jest to dość poważna sprawa, należy zauważyć, że w rzeczywistości jest to obszar, w którym wspomniana funkcja MEW nie jest rzeczywistym portfelem..

Pozwólcie mi wyjaśnić.

Portfele kryptowalutowe powinny być najbezpieczniejsze narzędzia tego rodzaju, po prostu dlatego, że są miejscem, w którym trzymasz wszystkie swoje kryptowaluty. Wszystko to jest oczywiste, prawda?

Tak samo jak opinie użytkowników MyEtherWallet mówiłyby o funkcjach MEW podobnych do portfela, i chociaż ten termin jest również w nazwie narzędzia, to nadal nie jest prawdziwy portfel. Zamiast tego używałbyś MEW jako pliku "pośrednik" podczas przesyłania tokenów ETH, ETC lub ETH do portfela chłodni.

Mówiąc bardzo prosto i dość precyzyjnie, MEW powinien być używany jako tymczasowy, portfel jednorazowy. Jak możesz sobie wyobrazić, takie narzędzie nie będzie zapewniać takiego samego poziomu bezpieczeństwa, jak, powiedzmy, pełnoprawny portfel.

Czy zatem obawy dotyczące bezpieczeństwa sprawiają, że MEW jest nieopłacalnym wyborem, biorąc pod uwagę, że jest to tymczasowe przechowywanie Ether? Nie, nie całkiem – przynajmniej nie w chwili pisania tej recenzji MyEtherWallet.

Recenzja MyEtherWallet

Widzisz, skargi dotyczące bezpieczeństwa są dość odległe, a te, które istnieją, niekoniecznie są całkowicie potępiające. W wielu przypadkach wydaje się, że problemów można uniknąć, o ile użytkownik dokłada starań, aby zachować dyskrecję, kiedy i jak przenosi swoje kryptowaluty.

Wszystko to jednak zostało powiedziane, ale nadal jest to coś, o czym warto pamiętać!

Porównaj MyEtherWallet obok siebie z innymi

Czy wiedziałeś?

Porównaj MyEtherWallet obok siebie z innymi

Wszystkie giełdy kryptowalut mogą wyglądać podobnie do Ciebie, ale są NIE wszystko to samo!

Tak! Pokaż tabelę porównawczą

MyEtherWallet w porównaniu z portfelami sprzętowymi (przechowywanie offline)

Portfele sprzętowe używaj urządzeń (takich jak USB) do przechowuj swoje prywatne klucz. Możesz przechowywać urządzenie w dowolnym miejscu, po prostu upewnij się, że jest zachowane bezpieczne. Możesz podłączyć portfel sprzętowy do Internetu, aby dokonać transakcji, a następnie ponownie przełączyć go do trybu offline.

Dwa najpopularniejsze portfele sprzętowe to – Ledger Nano S i TREZOR.

Tabela: Trezor Model T i Ledger Nano X

Prawdę mówiąc, MyEtherWallet działa dobrze z obydwoma portfelami sprzętowymi. Zalecam używanie MyEtherWallet razem z jednym z nich.

To jest coś, o czym wspominają również recenzje użytkowników MyEtherWallet – ogólnie MEW, dość dobrze współdziała z wieloma portfelami sprzętowymi. To dobrze, ponieważ nie tylko zachęca użytkownika do korzystania z chłodni (najbezpieczniejszej formy przechowywania kryptowalut), ale także granty są przyzwoitą pulą wyboru..

Ceny i dostępność

Cenowo, warto wspomnieć, że MyEtherWallet jest całkowicie za darmo zarejestrować się i używać. Jednak po dokonaniu płatności zostaniesz obciążony niewielka opłata.

Rzeczywiste opłaty różnią się w zależności od kilku kluczowych czynników, ale sądząc po recenzjach wielu użytkowników MyEtherWallet, nie należy się tym martwić – opłaty są bardzo niskie, niezależnie od przypadku.

MEW jest oprogramowanie, i jest dostępny do użycia za pośrednictwem przeglądarki lub, od niedawna, Aplikacja, zbyt. Wydawałoby się, że większość użytkowników nie ma znaczących, godnych uwagi wyrzutów sumienia, jeśli chodzi o aspekt użyteczności portfela.

Konfiguracja MyEtherWallet – 5 kroków

Przyjrzyjmy się krokom, które musisz wykonać, aby skonfigurować portfel na MyEtherWallet.com.

KROK 1

Iść do https://www.myetherwallet.com i upewnij się, że witryna, na której się znajdujesz, jest prawdziwa. Warto to sprawdzić, ponieważ zdarzały się incydenty, w których hakerzy utworzyli podobnie wyglądające witryny internetowe, aby ukraść klucze prywatne użytkowników.

Upewnij się dodaj stronę internetową do zakładek gdy jesteś pewien, że to prawdziwa okazja. Dzięki temu w przyszłości nie otworzysz niewłaściwej witryny MEW. Aby to zrobić, musisz kliknąć gwiazdkę na pasku adresu swojej witryny.

Recenzja MyEtherWallet: tworzenie zakładek witryny.

KROK 2

Zobaczysz opcję „Utwórz nowy portfel”Na stronie głównej portfela MEW. Możesz też kliknąć opcję menu „Nowy portfel”, Aby przejść do tej strony.

Gdy jesteś na tej stronie, wszystko, co musisz zrobić, to wprowadzić hasło, które możesz zapamiętać. Następnie po prostu kliknij „Utwórz nowy portfel”.

Recenzja MyEtherWallet: tworzenie osobistego MEW.

KROK 3

Po kliknięciu przycisku „Utwórz nowy portfel”, MyEtherWallet.com wygeneruje klucz prywatny chroniony hasłem – zwany także „KeyStore”W formacie UTC / JSON.

Możesz użyć pliku KeyStore, aby uzyskać dostęp do swojego portfela, więc niezwykle ważne jest, aby był bezpieczny. Przechowuj go w miejscu na swoim komputerze, gdzie będziesz pamiętać.

Pobierz plik KeyStore, klikając przycisk „Pobierz plik KeyStore (UTC / JSON)”, Jak pokazano poniżej. Po pobraniu kliknij przycisk „Rozumiem. Kontyntynuj.”.

Recenzja MyEtherWallet: pobieranie Keystore.

KROK 4

Gdy to zrobisz, otrzymasz klucz prywatny do nowego MEW na następnym ekranie. Ten klucz prywatny może być również używany do uzyskiwania dostępu do portfela.

Z tego powodu musisz go dodatkowo zabezpieczyć. Zapamiętaj, każdy, kto ma Twój klucz prywatny, może odblokować Twój portfel i ukraść Twoje monety.

Zalecam wydrukowanie klucza prywatnego na kartce papieru. Zawiera szczegóły twojego klucza prywatnego, a także kod kreskowy, którego można użyć, aby uzyskać dostęp do portfela MEW.

Po bezpiecznym zapisaniu klucza prywatnego możesz sprawdzić publiczny adres swojego portfela, klikając przycisk „Zapisz swój adres”.

Recenzja MyEtherWallet: zapisywanie klucza prywatnego.

KROK 5

Wreszcie, po kliknięciu przycisku „Zapisz swój adres”, Możesz wyświetlić adres swojego portfela publicznego. Zostaniesz zapytany: „Jak chcesz uzyskać dostęp do swojego portfela?”

Jak widać na poniższym obrazku, MyEtherWallet.com zapewnia kilka sposobów dostępu do portfela. Dobrze by było, gdybyś wybrał taki, który najlepiej odpowiada Twoim preferencjom.

W tym przykładzie uzyskamy dostęp do portfela za pomocą pliku Keystore.

Po wybraniu opcji „Plik Keystore / JSON”Zostaniesz poproszony o„ Wybierz plik portfela… ”. Po kliknięciu przycisku „Wybierz plik portfela…” otworzy się okno, w którym można wybrać plik KeyStore z lokalizacji na komputerze, w której został zapisany.

Recenzja MyEtherWallet: wybór portfela.

Ponieważ plik KeyStore to nic innego jak chroniony hasłem klucz prywatny, zostaniesz poproszony o to samo hasło, którego użyłeś w kroku 2, aby odblokować plik KeyStore. Zobacz obrazek poniżej.

Recenzja MyEtherWallet: odblokowanie portfela.

Po wykonaniu wszystkich powyższych kroków uzyskasz dostęp do swojego portfela.

I tak łatwo jest skonfigurować własne Portfel MEW!

Wnioski

I masz to, pełne MyEtherWallet przejrzeć. Teraz możesz zobaczyć, dlaczego MyEtherWallet jest jeden z najpopularniejszych dostępnych portfeli Ethereum. To jest super łatwy w użyciu i pozwala przechowuj tokeny Ethereum, Ethereum Classic, a także ERC-20 co jest ważne dla inwestowania w ICO.

Powinieneś dobrze rozumieć zalety i wady MyEtherWallet w porównaniu z innymi portfelami. Ponadto, aby móc zdecydować, którego portfela należy użyć.

Jeśli zdecydujesz się korzystać z MEW, możesz szybko utworzyć własny portfel MEW, korzystając z procesu opisanego w tym przewodniku krok po kroku.

Tabela: MyEtherWalet i Ledger Nano X

Nieważne, jakiego portfela używasz, zawsze musisz zachować swój klucz prywatny bezpieczny. Jeśli Twój klucz prywatny zostanie skradziony lub zgubiony, ryzykujesz utratę całej kryptowaluty!

Czy więc MyEtherWallet jest bezpieczny? Ten i inne portfele są tak bezpieczne, jak chcesz. MEW zapewnia dobre bezpieczeństwo i chociaż w przeszłości pojawiały się pewne drobne problemy w tym względzie, wydaje się, że ostatnio nie ma żadnych większych obaw. Zapamiętaj – pod koniec dnia, za bezpieczeństwo swojego klucza prywatnego odpowiadasz.

Mając to na uwadze, myślę, że MyEtherWallet jest jednym z najlepszych dostępnych portfeli Ethereum. Jakie są Twoje myśli? Czy będziesz tworzyć swój własny portfel MEW?

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map