Jeśli szukasz Binance recenzje portfela, są szanse, że jesteś gotowy, aby zanurzyć się w świecie kryptowalut. A może jesteś już doświadczonym weteranem kryptowalut i po prostu szukasz niezawodna alternatywa dla portfela. Cokolwiek by to nie było, dzisiaj przyjrzymy się dobrze Binance i wszystkim jego możliwościom przechowywania kryptowalut (a także niektórym).

Z kryptowaluty staje się coraz bardziej powszechne każdego dnia, ma sens, że szukają posiadacze kryptowalut najlepszy sposób na zapewnienie bezpieczeństwa monet. Jak być może już wiesz, na rynku dostępnych jest sporo opcji – różne typy portfeli, różne funkcje i funkcjonalność itd..

Z Binance jest bardzo znane imię na scenie kryptowalut, jest też naturalne, że ma na sobie metaforyczne szkło powiększające – w końcu jest pewien standard, któremu trzeba sprostać!

Jednak bez zbędnych ceregieli przejdźmy do przeglądu portfela Binance i sprawdźmy, czy jest to platforma, na której warto trzymać swoje monety.

Plusy

  • Obsługa wielu kryptowalut
  • Bardzo bezpieczne
  • Obsługa adresów SegWit i Bech32
  • Wbudowana funkcja wymiany
  • Jedna z najbardziej godnych zaufania nazw w świecie kryptowalut

Cons

  • Przeciętna obsługa klienta
  • Nie jest idealny dla początkujących

Recenzja portfela Binance: Portfel Binance kontra portfel Trust

Pierwszą rzeczą, o której musimy porozmawiać, jest różnica pomiędzy portfel na monety Binance, i portfel Trust. Mimo że oba portfele należą do Binance, tak jest dwa różne projekty, a zatem muszą być odpowiednio zróżnicowane.

Portfel Binance to oparty na giełdzie sposób przechowywania kryptowalut. W przeciwieństwie do tego portfel Trust jest również portfelem należącym do Binance, ale jest to zupełnie inny, dedykowany produkt.

Oczywiście zarówno portfel Binance, jak i portfel Trust mają swoje wady i zalety – będą pasować również do różnych osób. Jednak w tym konkretnym przeglądzie portfela Binance skupimy się na tym pierwszym.

Prawdę mówiąc, najprawdopodobniej będziesz korzystać z portfela Binance znacznie bardziej korzystne doświadczenie dla wielu entuzjastów kryptowalut na całym świecie. To dlatego, że ten konkretny portfel ma więcej funkcji, jest wygodniejszy w użyciu (Za chwilę przejdę do tego, co przez to rozumiem) i po prostu jest bardziej znane i zaufane, ogólnie.

Tak więc, żeby było całkowicie jasne – to jest przegląd portfela Binance, a NIE portfel Trust. Mając to jednak na uwadze, przejdźmy od razu do listy funkcji i korzyści!

Recenzja portfela Binance: PROS

Binance oferuje swoim użytkownikom szeroki wachlarz różnych funkcji – widać to po jednym spojrzeniu na większość recenzji portfeli Binance. Powinniśmy jednak zacząć od tego to bardzo wygodny portfel.

Bardzo wygodny do codziennego użytku

Jedną z pierwszych rzeczy, o których prawdopodobnie zauważysz w wielu recenzjach portfeli Binance, jest fakt, że ten konkretny portfel jest niezwykle wygodny w użyciu.

Pozwólcie mi rozwinąć.


Niezależnie od tego, czy użyjesz aplikacji portfela Binance, czy wersji portfela w przeglądarce internetowej, tak będzie pełną funkcjonalność platformy zintegrowany z nim. Ta funkcja obejmuje między innymi giełda kryptowalut.

Konserwacja Twoje monety w tym konkretnym portfelu będziesz mógł je wymieniać i handlować w dowolnym momencie, natychmiast. Tak jest w rzeczywistości niesamowite wieści dla obu długoterminowe hodlers, i również codzienni handlowcy, zarówno.

Recenzja portfela Binance: Funkcje Binance.

Jeśli jesteś gotowy trzymać swoje kryptowaluty przez długi czas, zanim pomyślisz o ich sprzedaży, to wszystko w porządku i elegancko – Binance pozwala ci to zrobić bez obaw. Jeśli jednak miałbyś złapać świetną cenę za jakąś konkretną kryptowalutę w szczycie rynkowa hossa, możesz rozważyć sprzedaż części swoich monet tylko po to, aby odkupić trochę więcej po opadnięciu kurzu.

To mówi, Handel dzienny jest naprawdę tam, gdzie się znajduje. Crypto day traderzy stale śledzą wiadomości związane z kryptowalutami, ponieważ muszą błyskawicznie reagować na zmiany rynkowe aby zmaksymalizować korzyści. Spójrz tylko, co się stało, gdy Tesla kupił Bitcoin – czasami jest to kwestia minut!

Recenzja portfela Binance: cena BTC po inwestycji Tesli.

Recenzje portfela Binance powiedzą Ci, że w takiej sytuacji będziesz mógł uzyskać dostęp do swoich środków, które są przechowywane w portfelu Binance, a następnie natychmiast je sprzedać – bez opóźnień, weryfikacji, nic z tego!

Korzystając z portfela Binance, będziesz w stanie to zrobić nadążać za trendami rynkowymi, i reagować w odpowiednim czasie i we właściwy sposób. Ogromna korzyść, bez względu na to, jakim entuzjastą kryptowalut jesteś!

Bardzo bezpieczny portfel kryptowalut

Bezpieczeństwo to pierwsza rzecz, na którą patrzą ludzie podczas wybierania najlepszy portfel dla siebie – jest to również najważniejszy aspekt do rozważenia.

Wszyscy użytkownicy recenzji portfela Binance powie Ci, że tak naprawdę nie ma znaczenia, jak „fajny” jest portfel (nie, to nie jest gra słów chłodnia) lub ile funkcji ma do zaoferowania użytkownikowi – jeśli brakuje mu bezpieczeństwa, to nie jest optymalny wybór, dowolnymi środkami.

Tabela: Funkcje bezpieczeństwa portfela Coinbase i portfela Binance

Dotyczy to zarówno sytuacji, gdy szukasz portfela na Binance, jak i samego portfela na monety Binance. Ponadto należy wziąć pod uwagę, że termin „bezpieczeństwo” może oznaczać kilka różnych rzeczy – wybrana metoda przechowywania kryptowalut powinna chroń swoje monety, i również chronić wszystkie swoje dane osobowe, jeśli je dostarczyłeś (chociaż, szczerze mówiąc, dotyczy to głównie portfele sprzętowe).

Czy portfel Binance jest więc bezpieczny??

Z pewnością tak – w rzeczywistości bardzo!

Recenzja portfela Binance: funkcje bezpieczeństwa.

Bez wątpienia Binance, jedna z najpopularniejszych platform związanych z kryptowalutami w całej branży – Już sam ten fakt powinien wskazywać, że funkcjonalność portfela oferowana przez platformę będzie na najwyższym poziomie. Ale rozmowa jest tania – niech funkcje bezpieczeństwa Binance śpiewają jej pochwały!

Na początek po utworzeniu konta będziesz mógł włączyć funkcje bezpieczeństwa pierwszej linii, takie jak uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA) i uniwersalne uwierzytelnianie dwuskładnikowe (U2F). Obecnie wielu giełdy kryptowalut a gorące portfele mają tę funkcję – nie powinno to jednak umniejszać jej znaczenia! 2FA to często najlepszy sposób ochrony zasobów przed zdecydowaną większością prób włamań.

Nadal zastanawiasz się, czy portfel Binance jest bezpieczny? Będziesz bardzo podekscytowany, gdy się tego nauczysz platforma przechowuje większość kryptowalut swoich użytkowników na urządzeniach do przechowywania w chłodni. Już sam ten fakt jest główną atrakcją wielu recenzji portfeli Binance przez użytkowników.

Recenzja portfela Binance: sprzętowe klucze bezpieczeństwa na Binance.

Widzisz, urządzenia do przechowywania w chłodni są prawie nigdy nie ma połączenia z Internetem – szczerze mówiąc, oznacza to, że potencjalny haker w żaden sposób nie będzie w stanie do nich dotrzeć. Dokładnie tak jest w przypadku portfela na monety Binance – podczas gdy urządzenia sprzętowe używane przez Binance są prawdopodobnie nieco inne niż portfele konsumenckie, koncepcja pozostaje ta sama.

Ponownie – to niesamowite! Oznacza to, że większość Twoich monet będzie miała najlepszą możliwą ochronę! Jeśli jednak nadal nie jesteś przekonany do funkcji zabezpieczeń portfela Binance, mam jeszcze jedną ważną, unikalną funkcję, o której mogę ci powiedzieć – fundusz Binance SAFU.

Będąc przede wszystkim giełdą kryptowalut, Binance pobiera od swoich użytkowników określone opłaty za transakcje. Dzięki temu platforma pobiera część tych opłat (około 10%) i przeznacza je na fundusz o określonym celuubezpieczenie.

Recenzja portfela Binance: fundusz SAFU.

Innymi słowy, gdyby coś stało się z Binance i jego funkcje bezpieczeństwa zostałyby naruszone, istnieje spora szansa, że ​​otrzymasz zwrot poniesionych strat. To jest naprawdę niesamowite zapewnienie, i coś, co zostało podkreślone w wielu recenzjach portfeli Binance przez użytkowników!

Funkcjonalność wielu podpisów, niestandardowe kody PIN, metoda odzyskiwania oparta na frazach początkowych – istnieje wiele różnych, mniejszych funkcji, które Binance zapewnia swoim użytkownikom, jeśli chodzi o bezpieczeństwo ich aktywów kryptograficznych. Jeśli więc nadal zastanawiasz się, „czy portfel Binance jest bezpieczny?”, Możesz być spokojny – to jeden z najbezpieczniejszych portfeli giełdowych!

Obsługuje ogromną różnorodność kryptowalut

Nieważne, czy już jesteś doświadczony handlowiec kryptowalutowy (hodler?) lub zupełnie nowicjusz na scenę, są szanse, że będziesz chciał ją znaleźć portfel obsługujący szeroki wybór różne kryptowaluty. Cóż, dzięki aplikacji portfela Binance dokładnie to otrzymasz!

Podczas gdy wiele osób porównuje obecne okresy hossy na rynku z tymi z 2017 i 2018 r., Faktem jest, że wiele rzeczy jest zupełnie innych. Jedną z głównych różnic jest to ludzie mają teraz dużo większą wiedzę na temat kryptowalut niż kilka lat temu.

Recenzja portfela Binance: obsługiwane monety.

To z kolei oznacza, że ​​mówi się o coraz większej liczbie recenzji portfeli Binance szeroki wybór zasobów kryptograficznych, i nie tylko Bitcoin lub Ethereum. Szerokie dyskusje świadczą o tym, że ludzie chętnie kupują i eksperymentują również z szerokim asortymentem monet!

Portfel na monety Binance pozwala na to. W rzeczywistości nie można tego bagatelizować, mimo że pozornie nie jest to często wspominane w recenzjach portfela Binance użytkowników – ten konkretny portfel giełdowy prawdopodobnie obsługuje najszersza oferta kryptowalut na całym rynku!

Od strony giełdowej Binance zawsze było znane z oferowania swoim użytkownikom niesamowity wybór i różnorodność par kryptowalut – to jeden z głównych punktów sprzedaży tej wymiany. Jeśli istnieje kryptowaluta, o której słyszałeś, istnieje również duża szansa, że ​​Binance również ją obsługuje.

Recenzja portfela Binance: pary handlowe.

W związku z tym miałoby sens tylko to, że platforma pozwoliłaby ci również przechowywać wszystkie te różne kryptowaluty. Korzystając z portfeli Binance, przekonasz się, że tak właśnie jest!

Znowu tak jest absolutnie wspaniałe z perspektywy użytkownika, bez względu na to, jakim jesteś entuzjastą kryptografii. Długoterminowi hodowcy będą mogli przechowywać szeroki wybór aktywów kryptograficznych, podczas gdy inwestorzy jednodniowi będą mieli szansę znaleźć niszowe perełki altcoin bawić się.

Krótko mówiąc, jeśli odmiana kryptowalut jest tym, co kochasz, a także chcesz, aby Twoje portfolio było tak różnorodne, jak to tylko możliwe, wtedy większość recenzji portfeli Binance powie Ci, że ta platforma jest z pewnością najlepsza!

Pełna obsługa adresu SegWit, częściowa obsługa Bech32

Jeśli przeczytałeś powyższy nagłówek i uważasz, że jest on „zbyt techniczny”, abyś mógł go zrozumieć, nie martw się – to wszystko jest naprawdę proste. Najpierw usuńmy terminologię.

Kiedykolwiek o tym mówisz Bitcoin – czy to wśród recenzji portfeli użytkowników Binance, czy gdziekolwiek indziej – zawsze będziesz mieć trzy rodzaje adresów portfeli BTC do dyskusji – L.egacy, SegWit, i Natywny SegWit (są one również nazywane „Bech32”).

Starsze adresy są proste – można je zidentyfikować po tym, że zaczną się od „1”, I są najstarsza forma adresów portfeli BTC. Następnie są Adresy SegWit – zaczną się one od „3”. W przeciwieństwie do tego najnowsza iteracja adresów Bitcoin nosi nazwę „Natywny SegWit”I zaczyna się od„bc1”.

Recenzja portfela Binance: adresy Bitcoin SegWit.

A więc – dlaczego to wszystko ma znaczenie w tej recenzji portfela Binance? Cóż, adresy SegWit i Native SegWit są tam z jakiegoś powodu – były stworzony przez miękki rozwidlenie Bitcoin, i na to pozwolę wykonuj transakcje znacznie szybciej i płynniej.

Wady? W chwili pisania tej recenzji nie wszystkie giełdy (i portfele) obsługują adresy Native SegWit (Bech32).

Binance obsługuje adresy SegWit. W rzeczywistości zaczęło wspierać tę funkcję dopiero pod koniec 2020 roku! Jeśli chodzi o Bech32 (Native SegWit), sprawa jest nieco bardziej skomplikowana. Chociaż omawiany portfel giełdowy umożliwia korzystanie z adresów Bech32, nie pozwala ci tworzyć z nimi portfeli, w tym czasie.

Mimo to – pod warunkiem, że będziesz w stanie wykonywać transakcje na Bitcoinie blockchain znacznie szybciej niż w przypadku starszego adresu jest niesamowity!

Porównaj portfel Binance obok siebie z innymi

Czy wiedziałeś?

Porównaj portfel Binance obok siebie z innymi

Wszystkie giełdy kryptowalut mogą wyglądać podobnie do Ciebie, ale są NIE wszystko to samo!

Tak! Pokaż tabelę porównawczą

Recenzja portfela Binance: WADY

Teraz, gdy omówiliśmy wszystkie główne zalety i funkcje portfel na monety Binance, powinniśmy również zająć się pewnymi obawami, które mogą mieć użytkownicy platformy, i przedyskutować, jak bardzo są oni znaczący w ogólnym rozrachunku.

Gdy to zrobisz, również ci powiem jak zacząć korzystać z portfela Binance – czekać!

Może być nieco skomplikowane dla początkujących

Jedną z częstszych skarg, które ludzie wydają się mieć na temat portfela na monety Binance, jest fakt, że może on być nieco trudny w użyciu. Jest to szczególnie ważne, jeśli dopiero zaczynasz, a nawet tego nie zrobiłeś kupiłeś jeszcze swoje pierwsze kryptowaluty.

Czy korzystanie z portfela Binance jest naprawdę tak trudne, jak się wydaje? Cóż, to zależy!

„Trudność” platformy wynika z tego, że Binance oferuje swoim użytkownikom duża lista funkcji i opcji dostosowywania, a także ponieważ model opłat , których używa wymiana, jest nieco zagmatwana.

Funkcjonalnie, to coś w rodzaju transakcji typu „cierpienie z powodu sukcesu” – innymi słowy, to dobry problem! Jasne, możesz poczuć się trochę zagubiony, gdy po raz pierwszy logujesz się na platformę lub widzisz dostępne na niej szczegółowe wykresy kryptograficzne, ale kiedy już się przyzwyczaisz, będziesz wdzięczny za wszystkie dodatkowe funkcje!

Recenzja portfela Binance: proces wpłaty kryptowalut.

Jeśli chodzi o opłaty, to też mogą podzielone na prostsze, bardziej przystępne części. Jeśli czytasz recenzje portfela Binance tylko dlatego, że tak jest szukanie portfela, i nie przejmuj się wymianą, wtedy opłaty tak naprawdę nawet cię nie dotyczą – oczywiście z wyjątkiem tych związanych z portfelem.

Krótko mówiąc, jeśli jesteś zupełnie nową osobą na scenie kryptowalut i nadal próbujesz znaleźć swoje oparcie, jasne – konkretny portfel na Binance może na początku być nieco zagmatwany. Jeśli jednak uparcie poszukujesz wysokiej klasy portfel kryptowalut, to z pewnością nie jest to problem!

Przeciętna obsługa klienta

Wprawdzie, obsługa klienta to jeszcze jedna ważna cecha każdej platformy związanej z kryptowalutami. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku giełd i portfeli – tego typu platformy znajdują się w czołówce ruchów różnych zasobów kryptograficznych, a zatem użytkownicy muszą mieć pewność, że będą w stanie uzyskać pomoc we wszystkich problemach, na jakie mogą się natknąć.

Pod tym względem Binance jest trochę… Przeciętny. Przynajmniej taki sentyment można wywołać czytając recenzje portfeli użytkowników Binance.

Recenzja portfela Binance: obsługa klienta.

Chociaż osobiście miałem tylko dobre doświadczenia ze wsparciem w aplikacji portfela Binance, wielu użytkowników wspomina, że czasy odpowiedzi mogą się znacznie różnić, i że czasami zespół wsparcia tak naprawdę nie rozwiązuje skutecznie ich problemów.

Z pewnością jest to coś, o czym należy pamiętać! Chociaż w żaden sposób nie jest to „przełamanie transakcji”, jeśli chodzi o portfel, o którym mowa (zakładając, że korzystanie z portfela Binance zapewni Ci ogromną listę znaczących korzyści), niemniej jednak jest to godne uwagi.

Recenzja portfela Binance: często zadawane pytania.

Wyobraź sobie, że byś to zrobił napotkać problem techniczny podczas transferu. W większości takich sytuacji ważne jest, aby uzyskać odpowiednią obsługę klienta tak szybko, jak to tylko możliwe! Jeśli wybrana platforma nie jest pod tym względem niesamowita, może to skutkować poważnymi stratami – stratami, którym można było zapobiec.

Teraz najwyraźniej, Binance nie jest tak naprawdę znane z tego, że ma wiele problemów technicznych lub innych. Jednak to nadal nie usprawiedliwia tego problemu! Gdy dowiesz się, czy Binance ma portfel, czy nie, prawdopodobnie nie chcesz, aby następna rzecz, jaką dowiesz się o portfelu, była związana z problemami z obsługą klienta!

Jak korzystać z portfela Binance?

Więc teraz omówiliśmy wszystkie najważniejsze zalety i wady omawianego portfela i przyjrzeliśmy się różnym użytkownikom Portfel Binance Opinie. Ostatnią rzeczą, którą musimy zrobić, jest wymeldowanie jak działa portfel Binance, i jak możesz wykonywać z niego różne akcje i transakcje.

Jak zarejestrować się w portfelu Binance?

Najpierw, proces rejestracji. Szczerze mówiąc, warto zauważyć, że rejestracja na giełda Binance to to samo, co rejestracja w portfelu – to jest powód, dla którego wiele osób zastanawia się, czy Binance ma portfel! Chociaż może się to wydawać zagmatwane, tak naprawdę nie jest – tak jest po prostu w przypadku większość portfeli giełdowych na rynku.

Krok 1: Iść do oficjalna strona Binance. W prawym górnym rogu ekranu zobaczysz „Zarejestrować”. naciśnij.

Recenzja portfela Binance: Strona główna Binance.

Krok 2: Tutaj zostaniesz poproszony o utworzenie nowego konta za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu komórkowego. Będę korzystać z trasy e-maili – a zatem, adres e-mail należy wprowadzić, jak również niestandardowe hasło Utworzony.

Recenzja portfela Binance: utwórz darmowe konto.

Krok 3: Otrzymacie prośba o weryfikację konta na swój adres e-mail – po prostu wprowadź cyfry z e-maila do witryny Binance, gdy zostaniesz o to poproszony.

Przegląd portfela Binance: weryfikacja konta.

Krok 4: Gdy przejdziesz przez wszystkie kroki weryfikacji i potwierdzenia, musisz to zrobić Zaloguj się na swoje konto z informacjami podanymi na początku procesu rejestracji. Otóż ​​to!

Recenzja portfela Binance: Strona główna Binance (zalogowany).

Jeśli chodzi o proces rejestracji w portfelu na monety Binance, wszystko jest bardzo proste i, co ważniejsze,, szybki! Ponownie – bez względu na to, czy rejestrujesz się w portfelu, czy na giełdzie, proces pozostaje taki sam. To pozwala Binance na zoptymalizować swoje procesy rejestracji w najszerszym zakresie, zapewniając bezproblemowe i łatwe doświadczenie.

To powiedziawszy, ludzie, którzy zastanawiają się, jak działa portfel Binance, prawdopodobnie już przekroczyli ten etap i szukają faktyczne aspekty funkcjonalności produktu. A więc przejdźmy do tego!

Jak korzystać z portfela?

Omówmy różne funkcje dostępne w portfelu Binance.

Krok 1: Od strona domowa Binance (po zakończeniu procesu rejestracji) przejdź do prawego górnego rogu ekranu, do „Portfel”. Tutaj zobaczysz listę różnych funkcji, które możesz wybrać – zacznijmy od „Przegląd”.

Recenzja portfela Binance: Zakładka portfela Binance.

Krok 2: Tutaj będziesz mógł zobaczyć saldo swojego portfela BTC. Ponadto możesz zobaczyć wszystkie funkcje, które Twój portfel (y) będzie w stanie wykonać – Handel P2P, handel na rachunku depozytowym, zarządzanie kontem oszczędnościowym, przechowywanie funduszy puli wydobywczej, i tak dalej.

Recenzja portfela Binance: przegląd portfela.

Możesz zarządzać różnymi sekcjami portfela, z których chcesz korzystać, a także aktywować je natychmiast zacznij przesyłać środki. Proces jest naprawdę prosty – pojawi się wyskakujące okienko i wystarczy wypełnić formularz.

Recenzja portfela Binance: przenieś aktywa za pomocą Binance.

Krok 3: Wpłacanie środków do twojego portfela jest też bardzo prosta. Po kliknięciu „Kaucja”U góry strony, będziesz mieć do wyboru cztery możliwości – wpłać krypto lub gotówkę, lub kup niektóre kryptowaluty za pomocą karty kredytowej lub debetowej, lub za pośrednictwem połączenia P2P.

Recenzja portfela Binance: metody wpłaty środków.

Jeśli pamiętasz, na początku tej recenzji portfela Binance rozmawialiśmy o tym, że możesz kupuj i handluj kryptowalutami bezpośrednio z interfejsu portfela, i że to niesamowite, jeśli chodzi o wygodę. Cóż, to jest to!

Wypłaty są również dość nieskomplikowane, zwłaszcza jeśli wcześniej wypłaciłeś niektóre kryptowaluty. To mówi, faktycznie będziesz mógł wypłacić pieniądze fiducjarne, też – jest to niezwykle rzadkie!

To, co prawda, cecha części giełdowej Binance – opinie użytkowników portfela Binance powiedzą Ci tyle. Jednak kilka innych wysokiej klasy portfeli giełdowych pozwala ich użytkownikom na faktyczne wypłacanie pieniędzy fiducjarnych na ich konta bankowe!

Po dokładniejszym zbadaniu portfela szybko przekonasz się, że zawiera on wiele funkcji, wszystkie związane z różnymi usługami i opcjami, które oferuje Binance.

Z tego właśnie wynika wspomniana wcześniej część „złożoności” – skoro tak jest z portfelem Binance tak ściśle splecione z częścią giełdową platformy, ma szeroki wachlarz funkcji, ale jest też bardziej złożony niż inne podobne portfele.

Punkty końcowe

W tym momencie powinieneś mieć już całkiem niezłe pojęcie zalety i wady portfel Binance. Omówiliśmy różne recenzje portfeli Binance użytkowników, przyjrzeliśmy się aspekt użyteczności platformy, a także wyewidencjonowany niektóre z głównych funkcji które oferuje.

Mając to wszystko powiedziane i zrobione, czy osobiście poleciłbym portfel wymiany komuś, kto pyta „Czy Binance ma portfel?”, Lub osobie, która szuka bezpieczny portfel kryptowalut, ogólnie?

tak, Zdecydowanie tak.

Portfel Binance to wyjątkowy produkt, zarówno jeśli chodzi o portfele kryptowalut, w ogóle, jak i niektóre konkretne usługi przechowywania kryptowalut na giełdzie. To prawda po prostu z powodu funkcjonalność, którą zapewnia swoim użytkownikom.

Recenzja portfela Binance: cechy Binance.

Portfel jest uniwersalny – może pomieścić ogromną liczbę plików różne kryptowaluty, i nawet niektóre wybrane waluty fiducjarne, zbyt! Co więcej, możesz wysłać, kaucja, i wycofaj wszystkie wyżej wymienione waluty, bez żadnych problemów – wystarczy zdać niektóre kontrole weryfikacyjne KYC, i możesz już iść!

Ponieważ Binance jest również giełdą, tak jest ogromna odpowiedzialność za zapewnienie bezpieczeństwa całej platformy, zarówno jeśli chodzi o informacje o użytkowniku, jak i przechowywanie zasobów kryptograficznych. Wprawdzie, platforma nie ma z tym żadnych problemów – regularnie poprawia bezpieczeństwo i chociaż w przeszłości Binance miał pewne problemy, witryna zdecydowanie się poprawiła i zyskała szerokie zaufanie.

Jedyne „negatywne” rzeczy, o których wspomina się w różnych recenzjach portfeli Binance, mają związek złożoność portfela wymiany, i również trochę mniej niż idealna obsługa klienta. Poprzedni „problem” nie jest tak naprawdę dużym czynnikiem – chociaż być może będziesz musiał spędzić trochę czasu na Binance, próbując rozwiązać problem, nie powinieneś napotkać żadnych niemożliwych do pokonania przeszkód.

Recenzja portfela Binance: wykresy monet BNB.

Ostatnią rzeczą, o której warto wspomnieć, jest to, że podobnie jak wiele innych portfeli giełdowych, Binance ma natywny token narzędziowy – moneta Binance (BNB). Sądząc po wykresy cen i wolumenu tego tokena, wydawałoby się, że ludzie naprawdę często go używają!

Jednym z głównych celów tego tokena jest stawić czoła stawkom opłat w Binance – za pomocą tokena BNB możesz wyeliminować ogromną część opłat, zwiększając w ten sposób wykładniczo swoje potencjalne zyski! Jednak dotyczy to bardziej wymiany niż portfela – jeśli jednak chcesz dowiedzieć się więcej, możesz sprawdzić nasza recenzja Binance Exchange, zbyt.

Znaleziono najnowszy kupon portfela księgi:

Wnioski

Jeśli dotarłeś tak daleko – dziękuję! Wiem, że to wiele informacji do zebrania za jednym razem, dlatego naprawdę doceniam, że trzymasz się mnie do samego końca!

Mimo że jest wiele do przemyślenia, mój werdykt pozostaje ten sam – jeśli szukasz wysokiej klasy portfel kryptowalut, Binance powinno być jednym z pierwszych miejsc, które odwiedzasz.

Jeśli jednak jesteś bardziej zainteresowany sprzętowa pamięć kryptograficzna, powinieneś wtedy zwrócić się do portfeli, takich jak Ledger Nano X, lub Trezor Model T. Zapewni to najlepsze możliwe bezpieczeństwo, jakie można kupić za pieniądze, ale cóż, tak – będzie to miało swoją cenę.

Tabela: Opcje cenowe Binance Wallet i Ledger Nano X

Na koniec koniecznie sprawdź najlepsze giełdy kryptowalut na rynku – gdy masz już niesamowity portfel, możesz zacząć go wypełniać swoimi ulubionymi kryptowalutami!

Jeszcze raz dziękujemy za przeczytanie tej recenzji portfela Binance i do następnego razu! Twoje zdrowie!

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me