Recenzja portfela Blockchain: kompleksowy przewodnik

Jeśli szukałeś dobrego, renomowany i bezpieczny portfel aby przechowywać kryptowalutę, portfel Blockchain może znajdować się na Twojej liście. Dlatego dzisiaj przyjrzymy się temu – temu Portfel Blockchain przejrzeć pomoże Ci uzyskać kompleksowe zrozumienie jednego z najpopularniejszych portfeli kryptowalutowych na świecie.

Opowiem Ci o historii, celach i funkcjach portfela. Porozmawiamy o tym, dlaczego i jak osiągnął poziom popularności, jaki ma obecnie, omówimy kryptowaluty, które możesz w nim przechowywać, i przeprowadzimy dyskusję o charakterze za i przeciw. Wreszcie dowiesz się, czy jest tak samo dobry jak wiodące portfele kryptowalut.

Plusy

 • Niskie opłaty transakcyjne
 • Wbudowane funkcje handlu kryptowalutami

Cons

 • Niska anonimowość
 • Scentralizowane
 • Twoje klucze prywatne są przechowywane na ich serwerach

Recenzja portfela Blockchain – The Company

Blockchain (firma) była uruchomiony w 2011 roku. Jest to przedsiębiorstwo z siedzibą w Luksemburgu, które specjalizuje się we wszystkim, czym jest blockchain – firma zapewnia dane Bitcoin, statystyki i inne wskaźniki, portfel (główny temat dzisiejszego przewodnika) oraz usługi eksploracji łańcucha bloków.

Eksploracja Blockchain”To termin używany do zdefiniowania procesu, w którym można przeglądać określone części łańcucha blokowego (łańcuch bloków Bitcoina), obserwować je i analizować, eksplorować dane transakcji, adresy portfeli itp. Jest to bardzo przydatne, gdy chcesz śledzić swoje i analizować transakcje innych osób.

Recenzja portfela Blockchain: kompleksowy przewodnik

Nawet jeśli główny powód Blockchain jest udostępniać użytkownikom usługi eksploracji bloków, od tego czasu firma bardzo się rozrosła i rozszerzyła. Do tego stopnia, że ​​w 2013 roku była to najczęściej odwiedzana witryna internetowa związana z Bitcoinem na świecie.

Pod koniec 2013 roku Blockchain przejął kolejną firmę o nazwie Zero Block LLC. Ta firma specjalizowała się w aplikacjach mobilnych, a dokładniej – aplikacji mobilnej Bitcoin, która była najpopularniejszą aplikacją związaną z Bitcoinem w sklepie z aplikacjami. Celem Blockchain było stać się *the* wiodący startup Bitcoin na świecie.

Firma miała swoje wzloty i upadki (z najbardziej godnym uwagi faktem, że Apple usunęło swoją aplikację ze sklepu iOS. Od tamtej pory jednak przywrócili ją), ale wszystko doprowadziło do tego, że stała się jedną z najbardziej (jeśli nie najbardziej) znaną i szanowaną firmą Bitcoin na świecie.

Tabela: Ogólne informacje o portfelach Coinbase i Blockchain

Od samego początku kierował firmą Peter Smith. On był oryginalny współzałożyciel firmy i jest obecnym CEO.

Pan Smith podkreślił, że głównymi okolicznościami, które doprowadziły jego firmę do światowego sukcesu, były cierpliwość, zgrany zespół i zbudowanie produktu, z którego ludzie chcieliby korzystać. Zauważa też, że zaczynając jako firma fintech, powinieneś zacząć od małych kroków i nie wychodzić ponad głowę.

Mając na uwadze informacje o firmie, przejdźmy do przeglądu portfela Blockchain.

Znaleziono najnowszy kupon portfela księgi:

Portfel Blockchain


Teraz właściwa recenzja portfela Blockchain. Jak wspomniałem wcześniej, jedną z głównych usług oferowanych przez Blockchain jest portfel kryptowalut. Jednak nie byle jaki portfel – portfel firmy jest przez wielu uważany za najlepszy portfel kryptowalut na świecie.

Recenzja portfela Blockchain: kompleksowy przewodnik

Do tej pory jednak obsługuje tylko bitcoin (BTC), eter (ETH), gotówka bitcoin (BCH), gwiezdny (XLM), Algorand (ALGO), pęta (USDT) i USD Digital (USD-D).

Zalety portfela Blockchain

Jak podaje oficjalna witryna firmy, blockchain.com, istnieją prawie 30 milionów portfeli stworzone do tej pory. Zespół stojący za Blockchain z dumą ogłasza, że ​​są nie tylko najpopularniejszym, ale także najbardziej zaufanym portfelem do przechowywania kryptowalut na świecie.

Blockchain na to pozwala wykonać kopię zapasową swoich funduszy a sposób, w jaki działają ich zabezpieczenia, polega na utworzeniu hasła, skonfigurowaniu uwierzytelnianie dwuskładnikowe i zapisz lub zapamiętaj frazę odzyskiwania. Następnie gwarantują, że Twoja kryptowaluta jest z nimi bezpieczna.

Inną cechą, z której Blockchain jest bardzo dobrze znany, jest opłaty transakcyjne. Firma gwarantuje, że korzystając z ich portfela, otrzymasz najniższe w branży opłaty za kupno, sprzedaż i handel. Pozwalają również na wymianę kryptowalut na inne kryptowaluty w samym portfelu – dzięki temu proces jest znacznie płynniejszy, szybszy i mniej stresujący.

Recenzja portfela Blockchain: kompleksowy przewodnik

Portfel Blockchain jest dostępny w wersji online oraz zarówno na Androida, jak i iOS. To obsługuje 22 waluty fiducjarne i może być używany w 25 różnych językach.

Wady portfela Blockchain

Większość problemów, które ludzie mają z portfelem Blockchain, jest dość arbitralna.

Jeśli przeczytasz niektóre z internetowych recenzji portfeli Blockchain, zauważysz, że wiele z częstszych skarg, które ludzie zgłaszają, to bardzo dwustronna.

Na przykład jednym z najczęstszych problemów, które ludzie mają z portfelem, jest to, że przechowuje on Twój klucz kryptowaluty. Wielu osobom się to nie podoba, ponieważ wolą być jedynymi, którzy mają swój klucz, bez zaangażowanej strony trzeciej (bez względu na to, jak zaufany byłby).

Są jeszcze dwa takie skargi, które wiele osób ma, jeśli chodzi o recenzje portfeli Blockchain – centralizacja i anonimowość.

Tabela: Funkcje łączności Ledger Nano X i Trezor Model T.

Centralizacja w pewnym sensie wpisuje się w całą próbę „przechowywania kluczy”. Portfel scentralizowany to taki, który jest zarządzany wyłącznie przez wyznaczoną firmę – najczęściej to firma utworzyła portfel. Ma to zalety i wady samo w sobie.

Prawdopodobnie będzie taki scentralizowany portfel lepiej zoptymalizowany i zawierają więcej funkcji niż zdecentralizowany. Jest to jednak bardzo śliskie zbocze – wszystko zależy od danej firmy.

Jeśli zespół stojący za scentralizowanym portfelem jest naprawdę przezroczysty & szczery i ciężko pracują, aby osiągnąć i osiągnąć swoje cele, wtedy portfel prawdopodobnie będzie odpowiadał temu standardowi. Jednak wiele osób nie ufa scentralizowanym portfelom głównie dlatego, że nie ufają ŻADNYM stronom trzecim w zakresie ich kryptowalut.

Anonimowość to również duży problem. Blockchain nie zapewnia tego wiele – to sięga do całego problemu z centralizacją. Nawet jeśli firma gwarantuje bezpieczeństwo, niektórzy ludzie nadal obawiają się, że ich identyfikatory wyciekną, a wszystkie ich dane transakcyjne zostaną ujawnione.

Recenzja portfela Blockchain: kompleksowy przewodnik

Teraz, gdy omówiliśmy zalety i wady portfela Blockchain, zróbmy krótkie podsumowanie. W końcu nie byłaby to recenzja portfela Blockchain (ani żadna recenzja) bez krótkich i jasno określonych punktów.

Zalety portfela Blockchain:

 • Jeden z najpopularniejszych portfeli Bitcoin na świecie;
 • Niskie opłaty transakcyjne (kupno, sprzedaż i handel);
 • Posiada wbudowane funkcje handlu kryptowalutami.

Wady portfela Blockchain:

 • Scentralizowane;
 • Niska anonimowość;
 • Przechowuje klucze prywatne na swoich serwerach.

Jak pewnie widzisz, trudno jest mówić o wadach portfela Blockchain – są one typowe scenariusz indywidualny. Podczas gdy niektórzy uznają je za przełamujące, inni nie zobaczą nic wielkiego. Prawdopodobnie najlepiej będzie, jeśli samodzielnie ocenisz każdy z punktów, a następnie podejmiesz decyzję.

Aplikacja Blockchain Wallet

Należy pamiętać, że istnieje plik Aplikacja portfela Blockchain – jest obsługiwany zarówno przez system Android, jak i iOS.

Wersja portfela na telefon jest bardzo dobrze zoptymalizowany i działa dobrze. Aplikacja umożliwia wysyłanie i odbieranie kryptowalut, gdziekolwiek jesteś – wystarczy zeskanować czyjś kod QR i wysłać mu płatność w ciągu kilku sekund. Posiada również zintegrowany identyfikator dotykowy z palcem dla maksymalnego bezpieczeństwa.

Jeśli zgubisz telefon lub zostanie on skradziony, Twoja aplikacja portfela Blockchain będzie chroniona przez Kod PIN. Nawet jeśli usuniesz aplikację, wszystkie Twoje kryptowaluty będą przechowywane w internetowej bazie danych.

Kupowanie Bitcoinów na Blockchain

Tak więc dotarłeś do tego momentu w recenzji portfela Blockchain, znasz wszystkie plusy i minusy portfela, masz wiedzę o firmie, która za nim stoi i jesteś teraz gotowy z niego skorzystać (zakładając, że Ci się podobał). Oczywiście jedną z najważniejszych rzeczy, o których musisz wiedzieć podczas korzystania z portfela, jest kupowanie Bitcoinów na Blockchain.

Proces jest dość prosty. Omówmy to trzy łatwe kroki:

 • Przede wszystkim musisz sam utworzyć portfel. Zrób to, zarejestruj się na stronie i zweryfikuj swój email.
 • Po utworzeniu portfela zobaczysz przycisk z napisem „Kup Bitcoin”. Naciśnij go, a pojawi się lista potencjalnych partnerów wymiany. Jeśli jednak nie widzisz takiego przycisku na ekranie, oznacza to, że opcja zakupu Bitcoin na Blockchain nie jest jeszcze dozwolona w Twoim kraju lub regionie.
 • Jeśli nie napotkasz wyżej wymieniony problem, jednak od tego momentu możesz zacząć kupować i handlować Bitcoinami. Wszyscy partnerzy giełdowi na tej stronie są zweryfikowany przez Blockchain, więc nie powinieneś się martwić, że są legalne, czy nie.

To jest cały proces kupowania Bitcoinów na Blockchain. To proste i nieskomplikowane – po prostu upewnij się, że masz skonfigurowane wszystkie środki bezpieczeństwa na swoim koncie przed zakupem lub handlem!

Porównaj portfel Blochchain obok siebie z innymi

Czy wiedziałeś?

Porównaj portfel Blochchain obok siebie z innymi

Wszystkie giełdy kryptowalut mogą wyglądać podobnie do Ciebie, ale są NIE wszystko to samo!

Tak! Pokaż tabelę porównawczą

Podsumowanie

Krótkie podsumowanie recenzji portfela Blockchain.

Portfel Blockchain to prawdopodobnie najpopularniejszy portfel Bitcoin na świecie. Obecnie może przechowywać trzy kryptowaluty, jest dostępny w 25 języków i ma jedne z najlepszych zabezpieczeń na rynku.

Zespół za portfelem to profesjonaliści w tym, co robią, co z kolei pozwala portfelowi Blockchain na ciągłe pozyskiwanie nowych klientów i budowanie dobrej reputacji w świecie kryptowalut.

Recenzja portfela Blockchain: kompleksowy przewodnik

Portfel jest dostępny w formacie wersja online, i jest też Aplikacja portfela Blockchain dla Android i iOS. Opcje kupna, sprzedaży i handlu Bitcoinami są dość łatwe, ponieważ wszystkie z nich są zintegrowane z samym portfelem. Jest to bardzo wygodne i przyjemne z punktu widzenia konsumenta, ale jest też świetne dla programistów. Mogą wdrażać aktualizacje i usprawniać procesy rozwojowe w znacznie bardziej płynny sposób.

Ogólnie rzecz biorąc, portfel Blockchain wygląda jak plik dobra alternatywa dla osób, które chcą podnieść swój portfel i oddać swoje kryptowaluty w ręce scentralizowanych, wykwalifikowanych i renomowanych profesjonalistów. Chodzi jednak o to, że nigdy nie będzie tak bezpieczne, jak przechowywanie w chłodni, takie jak Ledger Nano S i Trezor.

Wniosek

Jest ich dużo Portfel Blockchain recenzje online, a do wyboru jest znacznie więcej portfeli, w tym Ledger Nano S i Trezor. Wybór odpowiedniego dla Ciebie może być naprawdę trudny, więc aby zamknąć tę recenzję portfela Blockchain, opowiem Ci o dobrej zasadzie.

Wybierając portfel, zawsze kładź nacisk na bezpieczeństwo ponad wszystko inne. Fantazyjny portfel nic ci nie da, jeśli w międzyczasie wszystkie Twoje fundusze zostaną skradzione. Biorąc to pod uwagę, zamiast wybierać gorący portfel, powinieneś wybrać chłodnia.

Wiele różnych portfeli kryptowalutowych reklamuje różne rzeczy o sobie – mogą być estetyczne, mieć rozszerzenie dobry interfejs użytkownika, być zdecentralizowane (lub scentralizowane, jeśli tego właśnie szukasz), zagwarantuj absolutną anonimowość i tak dalej. Wszystko to zawodzi, jeśli w portfelu brakuje działu bezpieczeństwa.

Wydaje się, że portfel Blockchain znalazł całkiem niezłe słodkie miejsce – ma większość funkcji, których szukałbyś w dobrym i dobrze zoptymalizowany portfel kryptowalut jednocześnie z dumą oświadcza, że ​​jest to niesamowity system bezpieczeństwa.

Recenzja portfela Blockchain: kompleksowy przewodnik

Prawdę mówiąc, trudno byłoby znaleźć skargę dotyczącą bezpieczeństwa na forach internetowych i innych recenzjach portfeli Blockchain. Opinie z tego działu są dość neutralne.

Nawet jeśli chodzi o faktyczne wady tego portfela, o których wspominają ludzie, staje się to nieco skomplikowane. „Wady” niekoniecznie są wadami za jednym słowem – są one w dużym stopniu oparte na tym, czego dana osoba szuka w portfelu przechowującym kryptowaluty.

To już koniec recenzji portfela Blockchain. Mam nadzieję, że teraz wiesz dużo więcej o Blockchain – zarówno jako firma, jak i portfel. Nie zapomnij zawsze rób swoje badania – czytaj fora internetowe, dołączaj do Facebooka lub innych grup związanych z kryptowalutami, zadawaj pytania i badaj – ludzie są zwykle bardzo pomocni, jeśli chodzi o udzielanie informacji i wyrażanie swoich opinii na temat określonego produktu lub usługi.

Jeśli po przeczytaniu recenzji portfela Blockchain i rozmowie z innymi osobami w Internecie czujesz, że portfel Blockchain jest dla Ciebie, wypróbuj go – tak czy inaczej, życzę powodzenia w przygodach związanych z kryptowalutami!

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map