Jeśli byłeś w przemysł kryptograficzny od jakiegoś czasu być może słyszałeś to imię Coinbase pojawiają się co jakiś czas. Nie bez powodu – jest to jedna z najlepszych platform wymiany kryptowalut! To powiedziawszy, w tym artykule omówimy niektórych klientów Portfel Coinbase Opinie.

Co to jest portfel Coinbase, możesz zapytać? Cóż, jest dokładnie tak, jak się wydaje – cyfrowy (gorąco) portfel gdzie użytkownicy mogą przechowywać swoje kryptowaluty. Podstawową cechą tych portfeli jest bezpieczeństwo – podczas gdy możesz zatrzymać swoje monety w ramach wymiany, zwykle nie jest to zalecane, ponieważ wiąże się to z dużo większym niebezpieczeństwem.

Teraz wystarczy o ogólnych koncepcjach – przejdźmy do rzeczywistego przeglądu portfela Coinbase.

TL; DR: Portfel Coinbase jest znany z tego, że jest jednym z najbezpieczniejszych cyfrowych portfeli walutowych do przechowywania kryptowalut. Jest łatwy w użyciu, jest całkiem dobrze zaprojektowany i będzie chronić Twoje monety dzięki wielu funkcjom bezpieczeństwa (np. 2-FA). To powiedziawszy, Coinbase tak naprawdę nie zawiera wielu różnych kryptowalut.

Plusy

  • Łatwy w użyciu
  • Bezpłatna rejestracja i przechowywanie kryptowalut
  • Przyzwoite opłaty
  • Obsługuje większość głównych kryptowalut
  • Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Cons

  • Mała liczba obsługiwanych kryptowalut
  • ZA "hostowany" portfel – utrzymywane jest stałe połączenie z internetem

Recenzja portfela Coinbase: Plusy

Zaczniemy od rozmowy o korzystne aspekty i funkcje portfela Coinbase.


Jedyną rzeczą, o której powinieneś wiedzieć od samego początku, jest to, takjeśli szukasz Coinbase, domyślnie, masz zamiar skończyć dalej stronę wymiany kryptowalut. W zdecydowanej większości przypadków ludzie kojarzą tę markę z giełdą – wielu użytkowników nawet nie wie, że taki portfel istnieje!

Ale skoro tak jest, jestem tutaj, aby ci powiedzieć – tak nie powinno być! Portfel Coinbase, jak zobaczysz za minutę, ma wiele różnych korzyści – weźmy to od góry i porozmawiajmy o najbardziej znanym.

Jeden z najbezpieczniejszych portfeli kryptowalut

Nie jest tajemnicą, że termin „kryptowaluta” jest nadal często kojarzony z pewnymi negatywnymi konotacjami. Wiele z nich wynika z tego to bardzo niestabilna branża – jednego dnia możesz stać się bogaty, a następnego – całkowicie wyczyszczony ze wszystkich swoich finansów.

Chociaż mówię o niepewności samego rynku, jest właściwie inny sposób, w jaki ten scenariusz mógłby się przedstawić – hakerzy.

Ponieważ temat kryptowalut jest dość skomplikowany, wiele osób, które się w to wkraczają, nie wie, jak je chronić Bitcoin lub Ethereum (lub jakąkolwiek inną kryptowalutę) przed potencjalnymi oszustwami i włamaniami.

To swego rodzaju „najważniejszy punkt” tej recenzji portfela Coinbase – w przypadku tego portfela, bezpieczeństwo to nazwa tej gry.

Każdy, kto zastanawia się, czy portfel Coinbase jest bezpieczny, może być spokojny – często określa się go jako jeden z najbezpieczniejszych gorących portfeli w obecnej branży. Coinbase wykorzystuje wiele różnych środków bezpieczeństwa – uwierzytelnianie dwuskładnikowe, wiele podpisów, potwierdzenie upraszanie, i tak dalej.

Recenzja portfela Coinbase

Portfel nigdy też nie został zhakowany lub w jakikolwiek inny sposób naruszone. Oczywiście powinno to również zwiększyć niezawodność i wiarygodność narzędzia!

Powiem jednak precyzyjnie – w Internecie są, co prawda, niektórzy użytkownicy recenzji portfeli Coinbase, którzy mówią o „zhakowaniu” ich kont. Jeśli spojrzysz na te recenzje bez zastanowienia się nad nimi, możesz przegapić cały punkt. Widzisz, większość „hacków”, które się zdarzają, jest spowodowana słabym hasłem lub podobnym problemem.

Innymi słowy, nie jest to wina platformy – a raczej użytkownika.

Jeśli chodzi o pytanie „czy portfel Coinbase jest bezpieczny w użyciu?” idzie, możesz być pewien – firma włożyła wiele wysiłku w ich stworzenie bardzo silne i odporne technologie bezpieczeństwa kryptograficznego.

Łatwy w użyciu, przejrzysty interfejs

Jak wymknąłem się wcześniej w recenzji portfela Coinbase, wiele osób, które wchodzą na rynek kryptowalut, nie jest tak naprawdę ekspertami w tej dziedzinie – wręcz przeciwnie. Zamiast tego większość użytkowników zauważy, że zagubienie się w żargonie i szczegółach technicznych może być dość proste.

Co to ma wspólnego z recenzją portfela Coinbase, możesz zapytać? Cóż, wiele osób zwróciło uwagę, że ten konkretny portfel jest w rzeczywistości jedno z łatwiejszych w użyciu narzędzi w tym zakresie.

Proces rejestracji jest szybki i prosty – a także ogólny. Jest dość podobny, jeśli nie taki sam, jak w przypadku każdego innego portfela kryptowalutowego na rynku – wystarczy, że pobierz aplikację na swoje urządzenie z systemem Android lub iOS (tak, portfel jest mobilny) i wprowadź swój informacje po wyświetleniu monitu.

Recenzja portfela Coinbase: aplikacja Coinbase w sklepie Google Play.

Na koniec otrzymasz informacje o rozruszniku i klucz. Jednak niektórzy klienci w recenzjach portfeli Coinbase wskazali tutaj, że Coinbase umożliwia dodawanie dodatkowa warstwa bezpieczeństwauwierzytelnianie dwuskładnikowe (2-FA). Jeśli już, to z pewnością gwarantuje, że Twoje kryptowaluty są bezpieczne i zdrowe!

Inną rzeczą, o której warto wspomnieć w tej części recenzji portfela Coinbase, jest to, że projekt interfejsu narzędzia jest w rzeczywistości bardzo elegancki i czysty. To zwiększa prostotę portfela – nie powinieneś być zdezorientowany, gdzie znajdują się różne funkcje, jak uzyskać dostęp do swoich funduszy lub cokolwiek pomiędzy.

Portfel kryptowalut + najwyżej oceniana giełda

W pierwszej części recenzji portfela Coinbase „zawiodłem się” na ten temat, ale to naprawdę spora sprawa, więc pozwól mi rozwinąć.

Ponieważ już wiesz, co jest Portfel Coinbase, nie powinieneś go mylić z platforma wymiany kryptowalut o tej samej nazwie. Powiedziawszy to jednak, powinieneś również wiedzieć, że te dwa narzędzia dość dobrze ze sobą współdziałają.

Tabela: Portfel Coinbase i portfel Binance

Co mam przez to na myśli? Cóż, opinie wielu użytkowników portfela Coinbase poinformują Cię, że po utworzeniu własnego portfela Coinbase, korzystanie z usług ww. giełdy staje się dużo łatwiejsze i płynniejsze.

Otrzymasz dostęp do krypto sklepienie, a procesy wymiany powinny przebiegać bezproblemowo. Prawdę mówiąc, jest sporo użytkowników, którzy wspominają, że Coinbase aktywnie próbuje „wciągnąć Cię” na platformę wymiany – chociaż może to być irytujące, jeśli korzystasz już z innej giełdy, biorąc pod uwagę reputację tej konkretnej marki, może to być być dobrą rzeczą!

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Recenzja portfela Coinbase: CONS

Teraz, po wykonaniu wszystkich głównych pozytywnych aspektów tej recenzji portfela Coinbase i usunięciu ich z drogi, powinniśmy również przyjrzeć się niektórym bardziej negatywnym aspektom tego narzędzia.

Prawdę mówiąc, ponieważ omówiliśmy, czy portfel Coinbase jest bezpieczny, i doszliśmy do wniosku, że tak naprawdę Bardzo bezpieczny, nie ma aż tylu istotnych wad do omówienia! Mimo to niektórzy użytkownicy portfeli Coinbase wspominają o kilku wadach portfela, o którym mowa – przyjrzyjmy się bliżej.

Obsługuje niewielką liczbę kryptowalut

Jednym z najczęściej wymienianych negatywnych aspektów portfela Coinbase jest to obsługuje tylko niewielką liczbę kryptowalut.

Możesz zapytać, co oznacza „mały”? Cóż, jak piszę ten artykuł, tak będzie 8plus wszystkie pliki ERC-20 tokeny, zbyt.

Ilekroć dopiero zaczynasz w świecie kryptowalut, może to nie okazać się tak dużym problemem. Dzieje się tak po prostu dlatego, że większość początkujących traderów i inwestorów ma tendencję do trzymania się niektórych z bardziej znanych monet, takich jak Bitcoin lub Eter – jest to również oczywiste po przeczytaniu recenzji portfela Coinbase użytkowników.

Recenzja portfela Coinbase: kryptowaluty obsługiwane przez Coinbase.

To powiedziawszy, z czasem możesz chcieć rozszerzyć swoje portfolio i dodać niektóre mniejsze, mniej znane monety. O ile coś się nie zmieni, może to być niemożliwe do zrobienia z portfelem Coinbase – musisz poszukać innego portfela i przełączać się między nimi.

Waga tego „problemu” zależy od twoich osobistych celów, jeśli chodzi o kryptowaluty. Jeśli jesteś bardziej za tradycyjny handlowiec, to jasne – główne, najpopularniejsze kryptowaluty mogą Ci odpowiadać. Jeśli jednak lubisz eksperymentować, może to być większy problem.

„Gorący” portfel – nie jest to najbezpieczniejsza alternatywa

Już kilka razy kierowałem się myślą, że portfel Coinbase jest jednym z najbezpieczniejszych portfeli w branży – to prawda. To znaczy, jeśli szukasz cyfrowe przechowywanie kryptowalut.

Prawdę mówiąc, portfele cyfrowe, choć w pewnym sensie bezpieczne, nie są najbezpieczniejszym sposobem przechowywania bitcoinów lub eteru. To po prostu dlatego Twoje kryptowaluty nadal znajdują się online – Oznacza to, że mogą zostać zhakowane i skradzione w dowolnym momencie, przynajmniej teoretycznie.

Tabela: Zabezpieczenia portfela Coinbase i Ledger Nano X

Jak można uniknąć czegoś takiego, możesz zapytać? Proste – za pomocą urządzenie do przechowywania w chłodni.

Portfele sprzętowe do kryptowalut są najbezpieczniejszą alternatywą – kropka. To jest ponieważ Twoje monety znajdują się w trybie offline, i nikt nie może uzyskać do nich dostępu, gdy nie ma połączenia z siecią.

Recenzja portfela Coinbase: funkcje aplikacji Coinbase.

Jednak główny problem nie leży tutaj. Widzisz, pytając „co to jest portfel Coinbase?”, Możesz natknąć się na termin „hostowany”. Na tym właśnie polega podstawowy problem z tym narzędziem.

Widzisz, Coinbase jest portfelem hostowanym, co oznacza, że ​​wszystkie twoje kryptowaluty są przechowywane razem z innymi monetami i informacjami użytkowników, na zdalnym serwerze, który jest stale połączony z internetem. To nie jest idealne.

Jeśli wystąpiłby problem z bezpieczeństwem, a serwery Coinbase zostałyby naruszone, mogłoby to potencjalnie spowodować hack na ogromną skalę. Z drugiej strony, jak zauważyłem wcześniej w tym przeglądzie portfela Coinbase, firma stojąca za portfelem dba o bezpieczeństwo bardzo poważnie, i wdrożył najlepsze środki, aby temu zapobiec.

Porównaj portfel Coinbase obok siebie z innymi

Czy wiedziałeś?

Porównaj portfel Coinbase obok siebie z innymi

Wszystkie giełdy kryptowalut mogą wyglądać podobnie do Ciebie, ale są NIE wszystko to samo!

Tak! Pokaż tabelę porównawczą

Ceny i opłaty

Na koniec, aby zakończyć tę recenzję portfela Coinbase, porozmawiajmy o niektórych z nich opłaty za portfel Coinbase, i model cenowy.

Cóż, jeśli był, to znaczy – omawiany portfel jest całkowicie darmowy!

Pamiętaj jednak, że „użycie” oznacza tutaj, że będziesz mógł bezpłatnie przesyłać i przechowywać kryptowaluty w portfelu. Cała procedura rejestracji jest całkowicie za darmo, też – nie musisz się martwić, że będziesz musiał płacić, aby pobrać aplikację lub założyć konto.

Recenzja portfela Coinbase

Obowiązują wymiany i inne opłaty za przelewy, chociaż. Jest to całkowicie normalne w przypadku większości portfeli kryptograficznych – Coinbase nie jest wyjątkiem. Jednak w chwili pisania tej recenzji portfela Coinbase opłaty mogą zakres od 1,49% do 3,99%, w zależności od wielu różnych czynników.

Pod względem opłat Coinbase jest całkiem przyzwoity. Nie jest „tania” w jakimkolwiek zakresie, ale nie jest też najdroższą opcją. Ponownie, rzeczywiste „znaczenie” tych opłat za portfel Coinbase będzie zależeć od tego, co planujesz zrobić z danym portfelem.

Znaleziono najnowszy kupon portfela księgi:

Wnioski

Jak zapewne zauważyłeś, temat kryptowalut jest z pewnością dynamicznie rozwijający się – tak jest już od kilku lat.

Jednak do dziś ludzie są nadal sceptyczny o wszystkim związanym z kryptowalutami – w tym monety.

To powiedziawszy jednak coraz częściej niezawodne i godne zaufania usługi związane z kryptowalutami pojawia się, to też może być wielkim profesjonalistą. Takie usługi pomagają pokazać reszcie świata, że ​​świat kryptowalut jest w rzeczywistości niesamowitym miejscem możliwości i innowacji technologicznych i nie jest wypełniony tylko oszustami, którzy chcą ukraść Twoje monety na każdym kroku.

Nawet jeśli jednak tak jest, jeśli przeczytałeś tę recenzję portfela Coinbase i zdecydowałeś się użyć tego portfela, mogę tylko powiedzieć – powodzenia hakerom, ponieważ będziecie go potrzebować!

Recenzja portfela Coinbase: zdobywaj nagrody.

Rzeczywiście, korzystając z portfela Coinbase, możesz być tego pewien Twoje fundusze będą bezpieczne. Sama aplikacja jest również dość łatwy w użyciu, również i nie będzie wymagać żadnego „zaawansowanego technologicznego know-how”, aby odpowiednio go obsługiwać.

Podczas Coinbase obsługuje tylko niewielką liczbę monet w chwili pisania tej recenzji, obsługiwane waluty obejmują Bitcoin, Litecoin i Ethereum – jeśli nie szukasz monet niszowych, nie powinno to stanowić większego problemu. Opłaty za portfel Coinbase również są przyzwoite!

Jeśli Coinbase brzmi jak twój kubek kryptowalut, sprawdź portfel! Jeśli jednak jesteś bardziej specjalistą od sprzętu, możesz być zainteresowany jedne z najlepszych zimnych portfeli na rynku, zbyt.

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me