Ten przewodnik ma na celu pomóc Ci zrozumieć wszystko, co trzeba wiedzieć na temat Portfel kryptowalut ETN. Przedstawię Ci różne rodzaje portfeli, ich zalety i wady, aplikację, środki bezpieczeństwa i wszystkie inne aspekty, które są ważne przy wyborze najlepszego portfela kryptowalut do Twoich potrzeb.

Po tym Portfel Electroneum przejrzeć, powinieneś mieć wystarczającą wiedzę, aby zdecydować, czy portfel jest dla Ciebie odpowiedni, czy też powinieneś pójść dalej i poszukać lepsze i bezpieczniejsze alternatywy.

Ponieważ mamy dużo do omówienia, przejdźmy do tego.

Plusy

 • Aplikacja dostępna na Androida na urządzeniach z systemem iOS
 • Szybkie płatności
 • Łatwa konfiguracja dla małych płatności

Cons

 • Portfel aplikacji nie jest zabezpieczony
 • Niezbyt funkcjonalne
 • Wymagane dane osobowe

Różne rodzaje portfeli kryptograficznych

Zanim przejdziemy od razu do recenzji Electroneum, przyjrzyjmy się innym rodzaje portfeli dostępny.

Recenzja portfela Electroneum

Portfele papierowe

Portfele papierowenajbezpieczniejszy rodzaj portfela kryptowalut. Jednak trudno je prawidłowo skonfigurować. Z tego powodu nie są zalecane dla początkujących. To nic innego jak para kluczy utworzona na komputerze całkowicie offline i przechowywana w najbezpieczniejszym możliwym miejscu.

Istnieje dość łatwy sposób na stworzenie portfela papierowego za pomocą Electroneum. Jednak portfele papierowe Electroneum utworzone bez wykonywania złożonych kroków bezpieczeństwa nie będą tak bezpieczne, jak powinny.

Portfele sprzętowe

Sprzęt komputerowy portfele są świetne dla osób, które tego chcą przechowywać duże ilości kryptowaluty. Przykłady portfeli sprzętowych obejmują Ledger Nano S i Trezor urządzenie. Chociaż zapewniają użytkownikom dobrą równowagę między bezpieczeństwem a wygodą, nie ma jeszcze takiego, który obsługuje Electroneum.

Portfele online

Jeśli kiedykolwiek kupiłeś Bitcoin, Eter, Electroneum, lub jakąkolwiek inną kryptowalutę na giełdzie, takiej jak Coinbase lub Kraken, użyłeś już portfela internetowego.

Tabela: Ogólne informacje o portfelu Coinbase i Electroneum


Portfele online nigdy nie należy traktować ich jako miejsca przechowywania kryptowalut. Służą pewnemu celowi – możesz wpłacić pieniądze do portfela internetowego i korzystać z usługi, z którą jest on powiązany. Może to być kasyno, sklep internetowy lub giełda, ale Ty nie powinieneś wpłacać tam swoich pieniędzy.

Nie ma kontroli, jeśli chodzi o portfele online. Jeśli wymiana zniknie, Twoje pieniądze też.

Portfele programowe

Portfele programowe zapewniają użytkownikom równowagę między bezpieczeństwem a wygodą. Nie są tak bezpieczne jak portfele sprzętowe, ale są wygodniejszy w użyciu. Istnieje wiele przykładów portfeli programowych. Niektórzy przechowują tylko jeden rodzaj kryptowaluty, inni przechowują wiele. Portfel Electroneum, o którym dzisiaj głównie rozmawiamy, to rodzaj portfela oprogramowania.

Portfele programowe są idealne do przechowywania małe ilości kryptowaluty używane do codziennych wydatków. Nie nadają się do przechowywania dużych ilości przez długi czas. Jeśli szukasz najbardziej polecanych portfeli programowych, powinieneś sprawdzić Coinbase, Elektron i Exodus.

Portfele programowe mogą być używane na komputer lub a telefon komórkowy. Umożliwiają one użytkownikom wysyłanie i odbieranie cyfrowych monet i tokenów za pomocą jednego kliknięcia przycisku. Można je jednak zhakować za pomocą keyloggerów i złośliwego oprogramowania.

Znaleziono najnowszy kupon portfela księgi:

Co to jest portfel Electroneum?

Portfel Electroneum to cyfrowy portfel walutowy przeznaczony do przechowywania kryptowaluty Electroneum. Istnieją dwa rodzaje portfeli ETN: Portfel z aplikacją Electroneum i Portfel papierowy Electroneum.

Recenzja portfela Electroneum: strona główna.

Portfel aplikacji Electroneum

Portfel na telefon komórkowy został zaprojektowany tak, aby był niesamowity przyjazny użytkownikowi. Oczywiście, gdy coś jest zaprojektowane tak, aby było wygodne, rzadko jest to bezpieczne. Tak jest w przypadku aplikacji. Złośliwe oprogramowanie może łatwo infekować urządzenia z portfelem aplikacji Electroneum.

Jednym z najlepszych aspektów portfela aplikacji Electroneum jest to, że w końcu będziesz w stanie to zrobić wykorzystaj moc obliczeniową telefonu do kopalnia Electroneum. Może to spowolnić Twoje urządzenie i skrócić żywotność baterii, ale zespół stojący za Electroneum chciał, aby platforma była atrakcyjna dla milionów ludzi żyjących w krajach rozwijających się i mających dostęp do smartfonów.

Niewielka ilość waluty, którą portfel aplikacji Electroneum będzie w stanie wydobywać, może zrównoważyć cenę rachunku telefonicznego każdego miesiąca.

Portfel papierowy

Portfele papierowe mogą być trudne do skonfigurowania, jednak jeśli wiesz, co robisz, możesz mieć najbezpieczniejszy portfel do przechowywania monet.

Jednak ważne jest, aby wspomnieć, że jeśli przypadkowo skonfigurujesz taki komputer przy użyciu komputera, który jest zainfekowany złośliwym oprogramowaniem, Twój portfel wcale nie będzie bezpieczny. To, jak daleko chcesz podjąć środki ostrożności, będzie zależeć od tego, ile Electroneum przechowujesz na papierowym portfelu.

Porównaj portfel Electroneum obok siebie z innymi

Czy wiedziałeś?

Porównaj portfel Electroneum obok siebie z innymi

Wszystkie giełdy kryptowalut mogą wyglądać podobnie do Ciebie, ale są NIE wszystko to samo!

Tak! Pokaż tabelę porównawczą

Jak dobry jest portfel Electroneum?

Każdy portfel ETN ma inne dziwactwa i korzyści. Poniżej zamieściłem wszystkie informacje.

Portfel aplikacji Electroneum

PROS CONS
 • Łatwy w użyciu.
 • Wydobywam niewielką ilość Electroneum z bardzo małą konfiguracją.
 • Bardzo wygodna. Płatności można dokonywać z dłoni.
 • Dostępne na urządzeniach z Androidem i iOS.
 • Nie nadaje się do dużych ilości Electroneum.
 • Portfel aplikacji Electroneum, jako portfel na telefon komórkowy, jest podatny na złośliwe oprogramowanie i inne podobne zagrożenia.
 • Niezbyt funkcjonalne.
 • Podczas korzystania z funkcji wyszukiwania telefon znacznie zwolni.
 • Podczas konfigurowania portfela Electroneum wymagane jest podanie danych osobowych, takich jak numer telefonu komórkowego i adres e-mail.

Portfel papierowy Electroneum

PROS CONS
 • Prawidłowo skonfigurowany może być niesamowicie bezpieczny.
 • Doskonały do ​​przechowywania dużych ilości Electroneum.
 • Nie musisz podawać żadnych szczegółów, aby założyć portfel papierowy.
 • Trudne do poprawnej konfiguracji.
 • Nie można wydobywać Electroneum za pomocą papierowego portfela Electroneum.

Chociaż istnieje kilka dobrych aspektów, jeśli chodzi o portfele Electroneum, zdecydowanie nie są to najlepsze opcje na rynku. Jeśli chcesz znaleźć najbezpieczniejsze portfele, powinieneś sprawdzić Księga główna, Coinbase i Trezor, nie będziesz rozczarowany.

Portfel Electroneum: przegląd bezpieczeństwa

Oferta portfeli Electroneum różne poziomy bezpieczeństwa. Ogólnie rzecz biorąc, Electroneum portfel papierowy zaoferuje najwyższy poziom bezpieczeństwa, jednak Electroneum portfel aplikacji oferuje wygodniejszy sposób korzystania z Electroneum, ale ta wygoda ma swoją cenę. Ten koszt to jego bezpieczeństwo.

Najpierw przyjrzyjmy się, jak to zrobić zwiększyć bezpieczeństwo aplikacji portfela Electroneum:

 • Używaj aktualnego złośliwego oprogramowania i oprogramowanie antywirusowe na Twoim telefonie.
 • Nigdy nie pobieraj niczego od nieznanych dostawców oprogramowania. Jeszcze lepiej, nigdy niczego nie pobieraj.
 • Nie przeglądaj potencjalnie niebezpiecznych witryn internetowych – witryny z transmisją strumieniową lub materiały dla dorosłych są często zainfekowane złośliwym oprogramowaniem.
 • Chroń wszystkie zwroty zapasowe i kopie kluczy prywatnych jak papierowy portfel (z życiem!).

Zwiększenie bezpieczeństwa portfela papierowego Electroneum

 • Użyj całkowicie oddzielonego od powietrza komputera (nigdy nie połączonego z Internetem), aby skonfigurować portfel papierowy.
 • Podczas dodawania plików potrzebnych do wygenerowania pary kluczy kryptograficznych do komputera z izolacją powietrzną, użyj komputera, który został niedawno całkowicie wyczyszczony ze wszystkiego oprócz aktualnego oprogramowania antywirusowego.
 • Skorzystaj z jednorazowej, jedynej formy transferu danych. Nagrywanie niezbędnych plików na płycie CD jest idealne.
 • Drukarka używana do tworzenia kopii portfela papierowego nie powinna mieć własnej pamięci ani własnego połączenia bezprzewodowego.
 • Przechowując portfel papierowy pamiętaj, że ogień i woda mogą go uszkodzić. Pamiętaj też, że każdy, kto ma dostęp do portfela, może również uzyskać dostęp do przechowywanych w nim środków. Z tego powodu korzystaj z przynajmniej jednej skrytki depozytowej.

Jak skonfigurować portfel Electroneum

Pozwól, że przedstawię ci dokładny przewodnik, który pokaże, jak skonfigurować portfel Electroneum.

Konfigurowanie aplikacji Electroneum

 • Odwiedzić https://my.electroneum.com/
 • Kliknij „Utwórz konto”

  Menedżer portfela Electroneum

 • Wpisz swój adres e-mail i utwórz hasło. Powtórz hasło, przeczytaj i zaznacz pole „Warunki”. Ukończ Captcha. Kliknij „utwórz konto”.

  Rejestracja w portfelu Electroneum

 • Odwiedź swoją skrzynkę e-mail i kliknij link w e-mailu.
 • Przy następnym sprawdzeniu Captcha wypełnij je, jeśli to konieczne.
 • Dodaj swój kod pocztowy i numer telefonu komórkowego. Musi to być Twój prawdziwy numer, ponieważ zostanie użyty do skonfigurowania uwierzytelniania dwuskładnikowego na Twoim koncie Electroneum. Następnie kliknij „Wyślij SMS”.

  Numer telefonu komórkowego 2FA na portfelu Electroneum

 • Gdy otrzymasz wiadomość SMS na swój telefon, Wpisz kod w wymaganym pudełku. Będzie to sześciocyfrowy kod. Możesz zostać poproszony o wypełnienie kolejnej Captcha.
 • Następnie musisz skonfigurować kod PIN i a pomocniczy adres e-mail. Najpierw wprowadź adres e-mail inny niż użyty na koncie głównym. Ponownie na ten adres zostanie wysłana wiadomość e-mail z linkiem. Po otrzymaniu wiadomości e-mail kliknij łącze.

  Konfiguracja adresu e-mail odzyskiwania kodu PIN w Electroneum

 • Teraz zostaniesz poproszony o skonfigurowanie pięciocyfrowy kod PIN. Niech będzie niezapomniany, ale niełatwy do odgadnięcia. Będziesz musiał wprowadzić go dwukrotnie i w razie potrzeby wypełnić Captcha.

  Dodatkowe zabezpieczenie portfela Electroneum

Gratulacje, właśnie utworzyłeś konto w Electroneum. Można go używać z portfelem przeglądarki internetowej lub aplikacją na telefon komórkowy. Po prostu przejdź do sklepu Google Play i wyszukaj „Electroneum”. Po pobraniu i otwarciu pliku możesz Zaloguj się i zacznij korzystać z portfela Electroneum.

Spokojnie, prawda?

Konfigurowanie portfela papierowego Electroneum

 • Odwiedzić "Ściągnij" sekcja na Strona internetowa Electroneum.
 • Kliknij opcję „wersja przeglądarki” lub „pobierz plik ZIP”. Jeśli używasz wersji przeglądarkowej, musisz się upewnić, że używasz Google Chrome. W tym przewodniku będę używać wersji przeglądarkowej. W celu zwiększenia bezpieczeństwa pozostałą część przewodnika należy wykonać w trybie offline lub najlepiej na komputerze, który nigdy nie był w trybie online.

  Oprogramowanie do wydobywania Electroneum

 • Przeczytaj zastrzeżenie dotyczące kluczy prywatnych na następnej stronie. Kiedy zrozumiesz, jak ważne jest utrzymywanie kluczy w tajemnicy, możesz kliknąć „Zaczynamy”.

  Generator portfeli papierowych Electroneum

 • Na następnym ekranie poruszaj myszą w dowolny sposób. Jest to potrzebne stworzyć prawdziwie losowy zestaw kluczy.
 • Następnie przeczytaj ostrzeżenie, aby upewnić się, że wydrukowany portfel jest bezpieczny. Następnie kliknij „Zapisz portfel jako PDF”.
 • Otwórz plik PDF i wydrukuj zestawy kluczy.

Otóż ​​to! Możesz teraz wysłać trochę Electroneum do nowego portfela papierowego w celu długoterminowego przechowywania.

Pamiętaj: to krótki i prosty sposób tworzenia portfela papierowego. Skorzystaj z powyższych wskazówek, aby poprawić bezpieczeństwo. Przy prawidłowej konfiguracji portfel papierowy jest najbezpieczniejszym sposobem przechowywania kryptowalut.

Jak korzystać z portfela Electroneum

W tej części recenzji Electroneum wyjaśnię, jak wysłać Electroneum z aplikacji do dowolnego innego portfela, używając zarówno portfeli papierowych, jak i portfeli giełdowych. Następnie przyjrzymy się, jak otrzymywać płatności za pomocą aplikacji.

 • Zaloguj się do aplikacji portfela Electroneum. Kliknij „wyślij”.

  Aplikacja mobilna portfela Electroneum

 • Wpisz adres portfela, do którego chcesz wysłać Electroneum. Alternatywnie możesz zeskanuj QR kod za pomocą aparatu urządzenia.
 • Następnie pojawi się ekran „Identyfikator płatności”. Jeśli wysyłasz pieniądze do portfela papierowego, zignoruj ​​to. Jeśli wysyłasz Electroneum na adres, który będzie przyjmował wiele różnych wpłat od różnych osób (wymiana), wprowadź identyfikator płatności które ci dają.

  Jak wprowadzić identyfikator płatności w aplikacji portfela Electroneum

 • Następnie wprowadź kwota ETN chcesz wysłać.
 • Sprawdź adresy i kwotę na następnym ekranie. Jeśli informacje są poprawne, kliknij „wyślij”. Musisz wtedy wpisać pięciocyfrowy kod PIN skonfigurowałeś wcześniej.

Otóż ​​to! Gotowe. Twoje Electroneum powinno wkrótce dotrzeć!

Aby otrzymać Electroneum za pomocą aplikacji portfela Electroneum, po prostu kliknij „odbierz” zamiast „wyślij”, a otrzymasz swój klucz publiczny. Różne portfele internetowe będą miały różne instrukcje, ale wszystkie będą bardzo proste.

Wniosek

W związku z tym, Electroneum oferuje dwa różne rodzaje portfeli: oprogramowanie i papier. Mimo, że firma ma stosunkowo dobrą reputację, nie polecałbym Ci żadnej z nich.

Portfel z oprogramowaniem Electroneum can jest łatwy w konfiguracji i pozwala na dokonywanie szybkich płatności przy niewielkich ilościach Electroneum, jednak brakuje mu też funkcjonalności, bezpieczeństwa i po prostu nie nadaje się do przechowywania dużych ilości Electroneum.

Tabela: wady i zalety Ledger Nano X i Electroneum

Rozmawiać o Portfel papierowy Electroneum, jest bardzo bezpieczny i świetnie nadaje się do przechowywania dużych ilości monet, jednak jego poprawna konfiguracja może być bardzo trudna.

Jeśli cenisz swoje bezpieczeństwo i chcesz znaleźć niezawodny portfel kryptowalut, powinieneś sprawdzić Księga główna, Coinbase i Trezor. Ledger i Trezor to portfele sprzętowe, podczas gdy Coinbase to portfel programowy, któremu udało się utrzymać niesamowitą reputację przez lata.

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me