Dzisiaj będziemy się temu przyglądać jeden z najłatwiejszych w obsłudze portfeli oprogramowania na okołoportfel Exodus. W tym przeglądzie portfela Exodus omówimy rozpoczęcie pracy z oprogramowaniem, różne monety, które możesz przechowywać w portfelu, zabezpieczenia oferuje, i lista jego zalet i wad.

Pod koniec przewodnika dowiesz się, jak pobrać i zainstalować Exodus oraz jak wysyłać i odbierać różne kryptowaluty za pomocą portfela. Będziesz także wiedział, jak używać jego wbudowane funkcje wymiany, jak wykonać kopię zapasową portfela, i do jakich przypadków użycia Exodus jest dobry, a do których nie jest dobry.

Nie traćmy więc więcej czasu i przejdźmy do naszej recenzji portfela Exodus!

Plusy

 • Łatwy w użyciu
 • Obsługa klienta
 • Wiele opcji kryptowalut
 • Portfel programowy
 • Wbudowane funkcje wymiany

Cons

 • Podatny na problemy z bezpieczeństwem
 • Podobno opłaty mogą być dość wysokie

Recenzja portfela Exodus: Co to jest Exodus?

Portfel Exodus to stosunkowo nowy portfel oprogramowania. Został stworzony przez JP Richardson i Daniel Castagnoli. Richardson napisał wcześniej kod dla wielu produktów kryptowalutowych, a Castagnoli pracował jako projektant dla dużych firm, takich jak jabłko, BMW, i Nike.

Exodus został tak zaprojektowany za przyjazny użytkownikowi, portfel z wieloma kryptowalutami. Możesz z nim korzystać z wielu różnych zasobów kryptograficznych. Poniżej wymieniłem monety, których możesz z nim użyć (jest ich dużo!):


0X (ZRX), Aragon (ANT), Augur (REP), Bancor (BNT), BAT (BAT), Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Bitcoin Gold (BTG), Civic (CVC), Dash (DASH) ), Decred (DCR), District0x (DNT), Edgeless (EDG), EOS (EOS), ETH Classic (ETC), Ethereum (ETH), FirstBlood (1ST), FunFair (FUN), Gnosis (GNO), Golem ( GNT), iExec RLC (RLC), Litecoin (LTC), Matchpool (GUP), Numeraire (NMR), OmiseGo (OMG), SALT (SALT), Status (SNT), WeTrust (TRST), Wings (WINGS)

Możesz także przechowywać wszelkie aktualnie nieobsługiwane i niestandardowe tokeny ERC-20 za pomocą portfela oprogramowania Exodus.

Dlaczego stworzono Exodus?

Tam są wiele portfeli programowych już dostępny. Przykładami konkurentów są Jaxx, Zielony adres, i Portfel na chleb. Dlaczego więc zespół Exodus chciał zrobić kolejny?

Projektanci Exodus chcieli zrobić przyjazny dla użytkownika portfel który mógłby zrobić wszystko podstawowe kryptowaluta użytkownik by tego chciał. Mieli nadzieję, że ułatwi to korzystanie z kryptowalut osobom, które nie są przyzwyczajone do korzystania z tej technologii.

Jeśli ci początkujący mają przyjemne wrażenia z korzystania z kryptowalut, jest bardziej prawdopodobne, że polecą je swoim znajomym. Tak właśnie dzieje się powszechna adopcja – to oczywiste po przeczytaniu recenzji portfela Exodus użytkowników!

Recenzja portfela Exodus

Z tego powodu zespół Exodus obejmował czytelna sekcja portfolio aby pomóc uporządkować zasoby i porównać ich wartość z różnymi waluty fiducjarne. Zawierają również wbudowana funkcja handlowa. Pozwala to użytkownikom na zamianę jednej waluty na inną. Od tego czasu zarabia też na tym zespół Exodus samo oprogramowanie jest darmowe.

Uwaga: waluty fiat odnoszą się do walut emitowanych przez bank centralny. Przykłady to dolar amerykański, euro i koreański won.

Porównaj Exodus obok siebie z innymi

Czy wiedziałeś?

Porównaj Exodus obok siebie z innymi

Wszystkie giełdy kryptowalut mogą wyglądać podobnie do Ciebie, ale są NIE wszystko to samo!

Tak! Pokaż tabelę porównawczą

Co wyróżnia portfel Exodus?

Szybko przejrzyjmy główne rzeczy, które sprawiają, że Exodus wyróżnia się z tłumu portfeli kryptowalut, które są obecnie dostępne do wykorzystania.

Projekt

Zespół za portfel Exodus ciężko pracował, aby stworzyć oprogramowanie tak łatwy w użyciu, jak to tylko możliwe. Interfejs użytkownika (bit, który widzisz!) To czysty i ma funkcje, z których prawdopodobnie będą chcieli korzystać zwykli użytkownicy. To zawiera funkcje wysyłania i odbierania każdego zasobu, pełny widok portfolio, funkcja handlu, i tworzenie kopii zapasowych / odzyskiwanie opcje.

Recenzja portfela Exodus: projekt.

Projekt był jasny bardzo ważne twórcom portfela Exodus Bitcoin. W menu opcji możesz zmienić wygląd oprogramowania. Tam są wiele motywów do wybrania z. Żaden z nich nie jest jednak zbyt szalony i wszystkie nadają oprogramowaniu profesjonalny wygląd.

Również możesz zmienić kolor tła na portfelu. Ta opcja jest dość zabawna, ponieważ możesz wybrać tylko różne odcienie ciemnoniebieskiego, ciemnofioletowego i czarnego.

Wsparcie

Wielu użytkowników z recenzji portfela Exodus powie Ci, że jedyną rzeczą, której brakuje w większości portfeli i usług kryptowalutowych, jest dobra obsługa klienta. Ponieważ większość portfeli jest otwarte źródło i wolne, nie mogą zaoferować wsparcia tylko dlatego, że musieliby płacić ludziom za odpowiedzi na pytania klientów.

Exodus jest jednak inny.

Zarabiają pieniądze pobieranie opłat od transakcji dokonywanych za pomocą wbudowanej giełdy. Oznacza to, że mogą zaoferować odpowiednie wsparcie e-mailowe.

Recenzja portfela Exodus

Osobiście nie korzystałem z obsługi klienta w Exodus. Jednak internet jest pełen opowieści o korzystaniu z niego. Oni są przeważnie bardzo pozytywne, i wygląda na to, że Exodus wykonuje świetną robotę, dbając o zadowolenie swoich klientów.

Oprócz obsługi klienta klienci Exodus mogą spojrzeć na ponad 100 artykułów w serwisie. Te w pełni wyjaśniają cechy portfela. Znajdują się tam również informacje o opłatach i porady dla użytkowników z problemami. Wiele artykułów zawiera również filmy. Pokazują, jak korzystać z funkcji portfela.

Handlowy

Portfel Exodus ma wbudowana funkcja handlowa. Zapewnia to platforma wymiany Shapeshift. To sprawia, że ​​wymiana jednej waluty na inną jest bardzo szybka i łatwa. Może nie oferować tak niskich cen, jakie można znaleźć na giełdach takich jak CoinBase i Bittrex, ale jest świetny dla nieprofesjonalnych handlowców, którzy chcą kupować różne kryptowaluty.

Czy Exodus jest bezpieczny w użyciu?

Żadna recenzja portfela Exodus nie byłaby kompletna bez patrzenia bezpieczeństwo oprogramowania. Exodus zapewnia stosunkowo bezpieczny portfel kryptowalut do codziennego użytku. Odkąd jest portfel online, nigdy nie będzie tak bezpieczne, jak pozostawienie cyfrowej waluty w chłodnia (np. portfel papierowy).

Brakuje również niektórych funkcji, które czynią go mniej bezpiecznym niż inne, bardziej złożone portfele programowe. Zanim jednak na to spojrzymy, porozmawiajmy o tym niektóre funkcje bezpieczeństwa, które ma Exodus.

Funkcje tworzenia kopii zapasowych

Jeśli urządzenie, na którym przechowywany jest portfel Exodus Bitcoin (Twój komputer), zostanie zgubione, skradzione lub uszkodzone, nadal możesz uzyskać dostęp do swojej kryptowaluty. Exodus oferuje swoim użytkownikom dwie drogi przywracania portfeli.

Pierwszym jest użycie standardowe 12-wyrazowe hasło. Otrzymujesz je, kiedy po raz pierwszy zakładasz konto. Bardzo ważne jest, aby bezpiecznie przechowywać to hasło. Zapisz go i umieść w sejfie. Jeśli ją zgubisz, a komputer się zepsuje, nie będziesz mieć dostępu do swojej kryptowaluty.

Przegląd portfela Exodus: tworzenie kopii zapasowych i przywracanie.

Inną przydatną funkcją do tworzenia kopii zapasowych jest opcja przywracania wiadomości e-mail. Po utworzeniu konta otrzymasz wiadomość e-mail z załączonym linkiem do kopii zapasowej. Kliknięcie tego przywróci Twoje konto. Wystarczy wpisać swoje hasło, a ponownie połączysz się ze swoim cennym krypto!

Wady bezpieczeństwa

Powyższe funkcje ułatwiają przywrócenie portfela, ale nie oferują żadnego ochrona na wysokim poziomie przeciwko hakerzy i złośliwe oprogramowanie. Dzięki kilku dodatkowym funkcjom portfel Exodus może zapewnić znacznie lepsze bezpieczeństwo. Jednak z czasem te funkcje z pewnością mogą zostać dodane.

Exodus nie oferuje uwierzytelnianie dwuskładnikowe. Ułatwia to hakerom korzystanie keylogger włamać się do portfela. Wszystko, co chroni portfel, to jedno hasło. Po wejściu haker ma dostęp do przechowywanych tam kryptowalut.

Uwaga: Keylogger to złośliwe oprogramowanie, które rejestruje klawisze naciskane na klawiaturze. Służą do wyszukiwania adresów e-mail i haseł.

Recenzja portfela Exodus: korzystanie z portfela Exodus.

Kolejną funkcją, której brakuje w portfelu Exodus, są adresy z wieloma podpisami. Idea stojąca za adres z wieloma podpisami przypomina uwierzytelnianie dwuskładnikowe. To daje kolejna warstwa bezpieczeństwo do portfela. W przypadku portfela z wieloma podpisami możesz wybrać, ile urządzeń ma informować sieć o wysyłaniu pieniędzy, zanim jakiekolwiek zostaną wysłane. Przykładami tego są potwierdzenie e-mailem lub wiadomością tekstową.

Posiadanie portfela z wieloma podpisami na laptopie i telefonie komórkowym jest powszechne. Oba te urządzenia muszą potwierdzić transakcję, zanim zostanie rozgłoszona do sieci. To znacznie utrudnia hakerom kradzież funduszy, ponieważ muszą dostęp do dwóch urządzeń zamiast jednego.

To z powodu tych dwóch luk w zabezpieczeniach Same Exodus nie zalecają przechowywania dużych ilości kryptowaluty w swoim oprogramowaniu. Portfel Exodus znacznie lepiej nadaje się do codziennego użytku. Porównaj to ze swoim prawdziwym portfelem. Nie chodzisz po mieście z oszczędnościami życia w portfelu, prawda??

Porównanie bezpieczeństwa Exodus z innymi portfelami?

Kontynuując tę ​​recenzję portfela Exodus, przyjrzyjmy się, jak aspekt bezpieczeństwa portfel Exodus w porównaniu z innymi portfelami na rynku.

VS portfel internetowy

Portfel Exodus to dużo bezpieczniejsze niż portfel internetowy. Portfele internetowe, takie jak te, które można znaleźć na giełdach (np Coinbase), są najłatwiej stracić środki. Są zagrożeni bezpieczeństwem, których nie mają żadne inne portfele. Obejmują one ryzyko zhakowane centralne serwery giełdy, lub ryzyko samej firmy bankrutuje.

Tabela: Zabezpieczenia portfela Coinbase i Exodus

Z tych powodów, portfele internetowe nie nadają się do przechowywania kryptowaluty. Jeśli jesteś aktywnym traderem, będziesz musiał zaryzykować. Dzieje się tak, ponieważ handel wymaga, aby Twoje monety były dostępne w krótkim czasie, dzięki czemu możesz skorzystać ze zmian cen niektórych kryptowalut. Dla wszystkich innych po prostu nie warto przechowywać środków w usłudze portfela internetowego.

Portfele papierowe lub sprzętowe VS.

Portfel Exodus to znacznie mniej bezpieczne niż albo portfel papierowy lub sprzętowy. Żaden z nich nie jest zawsze połączony z Internetem, jak większość portfeli programowych. Zmniejsza to szanse na ich zhakowanie. Jeśli portfel oprogramowania znajduje się na komputerze, którego używasz na co dzień, masz szanse pobieranie złośliwego oprogramowania lub keyloggerów są znacznie wyższe.

Recenzja portfela Exodus: Exodus i Trezor.

Jeśli chcesz przechowywać swoją kryptowalutę przez długi czas, najlepszym rozwiązaniem są portfele papierowe lub sprzętowe. Portfele takie jak portfel Exodus są świetne dla osób, które regularnie używają niewielkich ilości kryptowalut. Są również dobre, jeśli chcesz zamienić jedną kryptowalutę na inną.

Jak utworzyć i używać portfela Exodus?

Następnie w tej recenzji portfela Exodus pokażę ci jak zdobyć własny portfel. Konfiguracja i rozpoczęcie korzystania z Exodus jest naprawdę łatwe, dlatego poniżej przedstawiam Ci kroki.

1. Pobierz portfel z oficjalna strona internetowa. Uważać na wyłudzanie informacji (imitacja) strony internetowe. Sprawdź certyfikat bezpieczeństwa odwiedzanej witryny, patrząc na zielony tekst obok adresu strony. Powinien zawierać napis „bezpieczne” lub nazwę firmy.

Recenzja portfela Exodus: Exodus w przeglądarce internetowej.

2. Po pobraniu oprogramowania postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby je zainstalować.

3. Po zainstalowaniu otwórz portfel, a następnie kliknij przycisk „portfel”Po lewej stronie ekranu.

Recenzja portfela Exodus: portfel Exodus.

4. Kliknij kryptowalutę, którą chcesz dodać do Exodus. Następnie kliknij „otrzymać”.

5. Zostanie wyświetlony adres i kod QR. To jest Twój publiczny adres portfela i to, co dajesz komuś, kto chce wysłać Ci krypto. Możesz również użyć tego do wysłania krypto z innego portfela do portfela Exodus. Jeśli wysyłasz krypto z innego urządzenia, które ma kod QR skaner, możesz użyć kodu QR, aby uzyskać adres.

Recenzja portfela Exodus: Twój adres Ethereum.

Uwaga: witryny wyłudzające informacje to witryny zaprojektowane tak, aby przypominały popularne witryny. Są tworzone przez oszustów w celu kradzieży informacji, takich jak dane logowania. Jest to następnie wykorzystywane do kradzieży środków z usługi, do której próbowała uzyskać dostęp ofiara.

Wysyłanie kryptowaluty za pomocą Exodus

Aby użyć portfela Exodus do wysyłania kryptowaluty, wykonaj poniższe czynności. Nie martw się, to bardzo proste – naprawdę nie potrzebujesz nawet recenzji portfela Exodus użytkownika, aby Ci pomóc!

1. Kliknij „portfel”W panelu po lewej stronie.

2. Wybierz kryptowalutę, którą chcesz wysłać.

3. Kliknij „wysłać”Na środku okna.

4. Będziesz mieć możliwość zeskanowania kodu QR za pomocą aparatu w urządzeniu lub wprowadzenia adresu.

Recenzja portfela Exodus: wysyłanie ETH na adres.

5. Zeskanuj kod QR lub wprowadź adres odbiorcy w sekcji „wyślij na… adres”.

6. Wpisz kwotę, którą chcesz wysłać.

7. Kliknij „wysłać”.

Uwaga: w portfelu Exodus każda opłata sieciowa jest obliczana automatycznie. To jest świetne dla podstawowych użytkowników. Jednak opłaty są często znacznie wyższe, niż powinny. Opłaty za portfel Exodus są skonfigurowane tak, aby przekazywać pieniądze tak szybko, jak to możliwe, a nie tak tanio, jak to możliwe.

Korzystanie z Exchange

Podobnie jak inne funkcje portfela Exodus, wymiana jest bardzo łatwy w użyciu. Po prostu wykonaj poniższe czynności. Zakładam, że już dodałeś pieniądze do swojego konta.

1. Kliknij „Wymieniać się”W panelu po lewej stronie okna.

Recenzja portfela Exodus: wymiana Bitcoin i Ethereum.

2. Po lewej stronie wybierz kryptowalutę, którą wymieniasz. Po prawej stronie wybierasz kryptowalutę, którą chcesz otrzymać.

4. Kliknij opcję po lewej stronie. Powie „Bitcoin” domyślnie. Zmień ją na walutę, którą chcesz zamienić.

5. Powtórz to dla opcji po prawej stronie. To będzie waluta, którą otrzymasz.

6. U dołu strony zobaczysz aktualny kurs wymiany między dwoma wybranymi aktywami. Może powiedzieć coś takiego: „1 BTC = 12.6092 ETH”. Oznacza to, że za każdego wymienionego Bitcoina otrzymasz nieco ponad 12 Etherów z powrotem do swojego portfela.

7. Po sprawdzeniu, że wszystkie dane zostały wpisane poprawnie, kliknij przycisk wymiany. Wkrótce powinieneś otrzymać nowy zasób kryptograficzny.

Jak dodać niestandardowe tokeny do portfela Exodus?

Możesz użyć swojego adresu Ethereum do przechowywania Tokeny ERC20 nawet jeśli nie ma ich na Exodusie. Portfele ethernetowe i wszystkie tokeny ERC20 mają ten sam adres. Fajne hę?

Dodanie nieobsługiwanych i niestandardowych tokenów ERC20 do Exodus jest łatwe.

 1. Po prostu znajdź swój adres Ethereum, wykonując powyższe kroki dotyczące otrzymywania kryptowalut.
 2. Następnie wyślij token z portfela, w którym jest przechowywany (zwykle MyEtherWallet, zwłaszcza jeśli utworzyłeś niestandardowy token) na swój adres Ethereum Exodus.

Gotowy!

Ponieważ jednak nie są obsługiwane przez Exodus, nie pojawią się tak jak inne monety. Aby więc sprawdzić, czy przyjechali, musisz wprowadź swój publiczny adres Ethereum na Eksplorator łańcucha bloków Ethereum.

Wysłanie tych tokenów z powrotem z portfela Exodus jest trochę trudniejsze. Nie martw się – omówię to krok po kroku!

1. Wejdź do menu pomocy na lewym panelu.

2. Przewiń w dół i kliknij „pokaż menu programisty”.

3. W górnej części ekranu pojawi się więcej opcji.

4. Kliknij „deweloper” i “majątek“, następnie “Ethereum”.

5. Następnie kliknij „eksport klucza prywatnego”. Pojawi się wyskakujące okienko z informacją, gdzie klucz prywatny został wyeksportowany (zazwyczaj jest to pulpit Twojego komputera).

6. Otwórz ten plik. Podświetl i skopiuj klucz prywatny.

7. Odwiedź „MyEtherWallet”I kliknij„wyślij Ether i tokeny”.

8. Kliknij „prywatny klucz”I wklej swój klucz prywatny w polu.

9. Będziesz wtedy mógł zajrzeć do swojego portfela.

10. Korzystając z opcji wysyłania MyEtherWallet, wysyłaj własne tokeny w taki sam sposób, jak w przypadku każdego innego portfela.

Zalety i wady portfela Exodus

Następnie przyjrzę się tej recenzji portfela Exodus zalety i wady korzystania z oprogramowania. Zacznijmy od dobrych rzeczy, zanim przejdziemy do niezbyt dobrych.

Zalety

 • Łatwy w użyciu. Portfel Exodus jest jednym z najbardziej przyjazny użytkownikowi portfele, jakie kiedykolwiek widziałem.
 • Obsługuje wiele walut. Dzięki przechowywaniu wszystkich zasobów w jednym miejscu jest to możliwe łatwo handlować i wydawać.
 • Wbudowane funkcje handlu i portfela. Wymiana walut a śledzenie zysków lub strat jest bardzo łatwe na Exodusie.
 • Automatyczna korekta opłat. Początkujący w kryptowalutach mogą nie mieć pewności co do ustawienia prawidłowych opłat sieciowych za transakcje. Exodus zajmuje się tym za nich.
 • Świetne wsparcie. Jest to rzadkie w przypadku produktów kryptowalutowych.
 • Portfel oprogramowania. Bezpieczniejszy niż portfel internetowy. Exodus jest idealny na drobne zakupy i codzienne wydatki.

Niedogodności

 • Jako portfel oprogramowania, portfel Exodus może zostać zhakowany. Istnieje możliwość utraty środków, jeśli Twoje urządzenie zostanie zainfekowane złośliwym oprogramowaniem lub keyloggerami.
 • Ograniczone funkcje bezpieczeństwa. Z nie uwierzytelnianie dwuskładnikowe lub obsługa wielu podpisów, należy unikać pozostawiania dużych sum pieniędzy w portfelu Exodus.

Znaleziono najnowszy kupon portfela księgi:

Wniosek

Portfel Exodus jest świetny dla ludzi, którzy są nowość w przestrzeni kryptowalut. Jest to jeden z najłatwiejszych w użyciu portfeli, jakie widziałem, i nie myli użytkowników skomplikowanymi dodatkowymi opcjami. Wszystkie funkcje portfela są bardzo proste w użyciu i nie ma wielu okazji do popełnienia błędu – potwierdzają to również recenzje portfela Exodus użytkowników.

Uwielbiam portfele Exodus opcje obsługi klienta i fakt, że portfel ci na to pozwala używaj wielu kryptowalut. Wbudowany dostęp do wymiana Shapeshift jest również świetny dla tych, którzy chcą spróbować handlować, ale nie chcą ryzykować pozostawienia środków Bittrex, Kraken, lub podobna scentralizowana usługa.

Tabela: Ledger Nano X i portfel Exodus

Chociaż portfel Exodus ma kilka wad, nie powinny one stanowić problemu dla większości osób, które planują używać portfela do mały, codzienne transakcje. Jeśli jednak chcesz handlować ogromnymi ilościami kryptowalut, najlepiej poświęć trochę czasu i przyjrzyj się Exodusowi nieco bliżej.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych portfelach kryptowalut, zapoznaj się z naszym przewodnikiem jak wybrać najlepszy portfel kryptowalut.

To jest nasza recenzja portfela Exodus. Teraz, gdy rozumiesz oprogramowanie trochę lepiej, co o tym myślisz? Czy będziesz go używać do codziennych wydatków na kryptowaluty??

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me