Jeśli znajdziesz się w różnych portfelach kryptowalut, czas się zatrzymać i wreszcie znaleźć bezpieczny portfel dla swoich aktywów. To Recenzja portfela Guarda pomoże Ci dowiedzieć się wszystkiego na ten temat wieloplatformowy portfel kryptowalut.

Mimo że Guarda jest wciąż stosunkowo nowa i nie jest tak znana jak portfele takie jak Ledger Nano S, Trezor czy Coinbase, warto dać mu szansę.

W tej recenzji portfela Guarda rzucę okiem na firmę, przedstawię Ci wszystkie szczegóły techniczne na portfelu, jego plusy i Cons, użyteczność, i dodatkowe funkcje to ma znaczenie dla każdego entuzjasty kryptowalut.

Bez zbędnych ceregieli przejdźmy od razu do tego.

Werdykt na Spojrzenie: Guarda to wieloplatformowy portfel kryptowalut, który oferuje portfele internetowe, stacjonarne i mobilne. Guarda można zsynchronizować z portfelem sprzętowym Ledger w celu zwiększenia bezpieczeństwa, nie przechowuje kluczy prywatnych i jest bardzo łatwy w użyciu. Jedynym problemem jest to, że Guarda oferuje stosunkowo wysokie opłaty transakcyjne.

Plusy

 • Dobre środki bezpieczeństwa
 • Łatwy w użyciu
 • Obsługa klienta na żywo
 • Duża liczba obsługiwanych kryptowalut

Cons

 • Wciąż nowa firma
 • Stosunkowo wysokie opłaty

Recenzja portfela Guarda: podstawy

Portfel Guarda został uruchomiony zaledwie kilka lat temu, w 2017 roku. Grupa wysoce doświadczonych specjalistów od tego czasu koncentruje się na tworzeniu produktów związanych z blockchainem.

Jeśli chodzi o portfel kryptowalut Guarda, głównym celem było stworzenie pliku portfel cyfrowy które może zapewnić użytkownikom pełne bezpieczeństwo, łatwe przechowywanie kryptowalut i łatwe zarządzanie zasobami. Ponieważ firma szanuje Twoją anonimowość, one nie przechowywać Twoje pliki kopii zapasowych, klucze prywatne lub inne dane, które mogą zagrozić Twojemu bezpieczeństwu.

Recenzja portfela Guarda

Choć od powstania portfela minęło zaledwie kilka lat, firma przeszła długą drogę. Na początku zaczęli od singla portfel walutowy, następnie dodał wersja internetowa, iOS i Android wersje, stworzył plik generator tokenów i wiele więcej.

Chociaż firma i sam produkt brzmią naprawdę obiecująco, zobaczmy, czy rzeczywiście jest aż tak dobry.

Znaleziono najnowszy kupon portfela księgi:

Recenzja portfela Guarda: PROS

Tak jak wszyscy są do tego przyzwyczajeni, tę recenzję portfela Guarda zacznę od strony pozytywne aspekty. Przyjrzę się szczegółom technicznym dotyczącym bezpieczeństwa, przedstawię różne wersje portfeli Guarda, dostarczę obsługiwane monety i jeszcze więcej.

Ponieważ każda funkcja ma znaczenie przy wyborze portfela kryptowalut, upewnij się, że niczego nie przegapisz.

Dobra ochrona


Jeśli zapytasz, który aspekt jest najważniejszy przy wyborze portfela kryptowalutowego, każdy specjalista (bez wyjątków) powie Ci, że to bezpieczeństwo. Podczas gdy niektórzy z was szukają łatwy w użyciu portfele lub opcje obsługujące największą ilość monet, nic z tego nie ma znaczenia czy Twoje aktywa mogą zostać skradzione w mgnieniu oka.

Tabela: Zabezpieczenia Ledger Nano X i Guarda

Głównie bezpieczeństwo portfeli kryptowalut zależy od rodzaju portfela który wybierzesz. Pozwól mi przedstawić cię każda z nich aby zapewnić lepsze zrozumienie:

 • Portfele online. Jest całkiem oczywiste, że portfele internetowe są zazwyczaj najmniej bezpieczny. Chociaż wydają się być naprawdę łatwe w użyciu, nie są zalecane dla osób, które przechowują większe ilości kryptowalut. Portfele online są najbardziej narażone na włamanie, więc nie powinieneś zatrzymywać kwoty, której bałeś się stracić.
 • Portfele z oprogramowaniem / aplikacjami. Oprogramowanie lub portfele aplikacji są środkowa opcja pomiędzy bezpieczny sprzęt portfele i wrażliwe portfele internetowe. Zwykle są dobre dla tych, którzy dokonują transakcji godzinowych lub dziennych. Jednak nadal zaleca się przechowywanie dużej ilości zasobów w portfelu sprzętowym.
 • Portfele sprzętowe. Jak zapewne już wiesz, portfele sprzętowe są jedna z najbardziej zalecanych opcji dla osób ceniących bezpieczeństwo. Ponieważ Twój klucz prywatny jest przechowywany w trybie offline, hakerzy nie mogą uzyskać do niego dostępu.
 • Portfele papierowe. Portfele papierowe są uważane za najbezpieczniejsze opcja. Jedyną wadą jest to, że jeśli ją zgubiłeś, nie ma możliwości odzyskania zasobów.

Guarda jest wieloplatformowa kryptowaluta portfel, ma jedno i drugie online i oprogramowanie portfele. Z tych dwóch polecałbym wybrać portfel oprogramowania / aplikacji Guarda, który powinien być stosunkowo bezpieczny. Nie jest jednak tak niezawodny jak portfele sprzętowe, takie jak Ledger Nano S czy Trezor.

Recenzja portfela Guarda: portfel Guarda.

Pod względem bezpieczeństwa, jest kilka funkcje że Guarda ma do zaoferowania. Przede wszystkim Guarda zapewnia zaszyfrowane kopie zapasowe które są przechowywane na Twoim urządzeniu. Co więcej, możesz zdecydować się na użycie Twarz lub Rozpoznawanie ID zamiast haseł. Ponadto Guarda jest portfel bez zabezpieczenia, co oznacza, że ​​firma nie przechowuje kluczy prywatnych.

Ostatnim aspektem bezpieczeństwa, na który należy zwrócić uwagę przy wyborze portfela, jest to, czy jest to portfel otwarte źródło. Jeśli nie znasz tego terminu, portfele open source na to pozwalają zobacz cały kod i sprawdź, czy są żadnych złośliwych kodów które mogą zagrozić Twojemu bezpieczeństwu i doprowadzić do utraty Twoich aktywów.

Jak już pewnie się domyślasz, portfel Gardy jest open-source. Oznacza to, że możesz się zrelaksować i zacząć / kontynuować korzystanie z portfela Guarda bez obawy o zagrożenia bezpieczeństwa.

Biorąc wszystko pod uwagę, portfel Guardy wydaje się być stosunkowo bezpieczny. Skoro więc usunęliśmy zabezpieczenia, czas dowiedzieć się więcej o różnych typach portfeli oferowanych przez firmę Guarda.

Różne wersje portfela

Guarda ma trzy różne wersje portfela:

 • Portfel internetowy
 • Portfel na biurko
 • Portfel mobilny

Jak każdy inny portfel online Dostęp do portfela internetowego Guarda można uzyskać z dowolnego urządzenia z połączeniem internetowym. Ponieważ portfel Guarda jest kompatybilny z Ledger (jeden z najbezpieczniejszych portfeli na rynku), zdecydowanie polecam skorzystanie z tej możliwości.

Recenzja portfela Guarda

Guarda portfel na biurko można zsynchronizować z portfelem Ledger do poprawić bezpieczeństwo. Jest bardzo łatwy w nawigacji i można go używać do przechowywania, wysyłania, kupowania i wymiany kryptowalut. Jest dostępny dla obu Windows i System operacyjny Mac użytkowników.

Guarda portfel mobilny jest bardzo wygodny i można go używać w podróży. Oferuje tę samą funkcjonalność, co portfel stacjonarny, a także wykorzystuje pliki odcisk palca lub rozpoznawanie twarzy. Portfel mobilny Guarda jest dostępny dla obu iOS i Android urządzenia.

Obsługuje uczciwą ilość monet i żetonów

Inną ważną częścią do omówienia w tym przeglądzie portfela Guarda są obsługiwane monety.

Jeśli wolisz najpopularniejsze kryptowaluty, takie jak Bitcoin i Ethereum, nie będziesz mieć problemów z żadnym głównym portfelem kryptowalut. Jeśli jednak lubisz mniej znane tokeny, musisz dokładniej zbadać, czy portfel obsługuje tę konkretną kryptowalutę.

Teraz, skoro jest to recenzja portfela Guarda, można śmiało powiedzieć, że większość ludzi będzie w stanie znaleźć monetę lub żeton, którego szukają. Guarda wspiera ponad 40 monet i tysiące żetonów włącznie z ERC20, BEP-2, i inne popularne zasoby. Liczba ta jest dość wysoka w porównaniu z niektórymi innymi portfelami kryptowalut.

Recenzja portfela Guarda

Tu są niektóre monety które są wspierane przez Guarda:

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • Marszczyć
 • Tezos
 • Dziarskość
 • Kosmos

Jest to oczywiście bardzo mała część obsługiwanych kryptowalut, jednak możesz już znaleźć kryptowalutę, której szukasz.

Pomocna obsługa klienta

Jeśli kiedykolwiek wcześniej korzystałeś z portfela kryptowalut i napotkałeś pewne trudności, prawdopodobnie wiesz, że nie jest łatwo znaleźć dobrą obsługę klienta. W większości przypadków tak zajmuje dni uzyskać odpowiedź (jeśli w ogóle ją otrzymujesz).

Oparty na wielu plikach Portfel Guarda recenzje, sytuacja jest inna z tym portfelem. Obsługa klienta Guarda to naprawdę pomocny I będzie rozwiązać wszystkie problemy którego doświadczasz (jeśli masz).

Obsługa klienta Guarda będzie do Twojej dyspozycji 24/7, więc jeśli masz jakieś pytania przed rozpoczęciem korzystania z platformy lub masz jakieś wątpliwości podczas korzystania z niej – nie wahaj się zapytać.

Porównaj Guarda obok siebie z innymi

Czy wiedziałeś?

Porównaj Guarda obok siebie z innymi

Wszystkie giełdy kryptowalut mogą wyglądać podobnie do Ciebie, ale są NIE wszystko to samo!

Tak! Pokaż tabelę porównawczą

Recenzja portfela Guarda: CONS

Jak dotąd wszystkie aspekty dotyczące portfela kryptowalut Guarda wydają się być całkiem dobre, jednak teraz czas przyjrzeć się bardziej istotnym wadom.

Stosunkowo wysokie opłaty

Jeśli chodzi o portfele kryptowalut oprogramowania, większość z nich jest bezpłatna. Jednak jest oczywiste, że muszą jakoś zarabiać. Dlatego większość z nich pobiera określoną kwotę za wymianę jednej kryptowaluty na inną lub po prostu za wysłanie aktywów.

Możesz być zdezorientowany, mówimy o portfelu Guarda, więc co to ma wspólnego z wymianą kryptowalut? Cóż, jak powiedziałem, darmowe portfele muszą jakoś zarabiać, więc większość z nich to zapewnia usługi wymiany kryptowalut ta opłata za handel.

Recenzja portfela Guarda

Podobnie jest z portfelem Guarda. Chociaż możesz założyć konto, pobrać aplikację i korzystać z niej całkowicie bezpłatnie, będziesz musiał zapłacić 3,5% opłaty podczas korzystania z wbudowanej usługi wymiany.

3,5% opłaty wynosi stosunkowo wysoki w porównaniu z tym, co oferują inne giełdy kryptowalut. Dlatego jest to jedna z głównych wad portfela Guarda.

Wciąż nowa firma

Ostatnim aspektem, który chciałbym zawrzeć w tej recenzji portfela Guarda, nie jest poważna wada, a raczej coś, o czym warto pomyśleć.

Guarda był założona zaledwie kilka lat temu, więc to jest stosunkowo Nowy portfel w porównaniu do gigantów branży. Oznacza to, że portfel jest nie tak sprawdzone w czasie jak konkurenci, tacy jak Ledger, Coinbase i Trezor, którzy zostali założeni w latach 2012–2014.

To jest to, przedstawiłem Ci wszystkie główne zalety i wady portfela Guarda, więc możesz już przyjąć pewne założenia dotyczące tego dostawcy, a nawet zdecydować, czy jest odpowiedni dla Twoich potrzeb.

Jak korzystać z portfela Guarda?

Guarda jest naprawdę łatwa w użyciu, jednak nadal możesz mieć pytania związane z jego użytecznością. Jeśli tak, powiem ci, jak korzystać z portfela Guarda.

Jak założyć konto?

Portfel Guarda można stworzyć w kilku prostych krokach:

Krok 1: Wejdź na guarda.com/app.

Krok 2: Kliknij „Utwórz nowy portfel”. Gdy to zrobisz, zostaniesz poproszony o utworzenie bezpiecznego hasła. Nigdy nie powinieneś umieszczać danych osobowych w swoim haśle. Jeśli nie masz pomysłów, skorzystaj z generatora haseł.

Recenzja portfela Guarda

Krok 3: Po wprowadzeniu hasła należy je zapisać i nacisnąć „Zapisałem”.

Recenzja portfela Guarda: wprowadzanie hasła.

Krok 4: Pobierz kopię zapasową. Uwaga: ważne jest, aby nigdy nie stracić kopii zapasowej, ponieważ w przeciwnym razie nie będziesz mieć dostępu do swoich kryptowalut.

Recenzja portfela Guarda

Jak wysłać?

Aby wysłać krypto, zaloguj się do swojego portfela i Wybierz “Wysłać”. Teraz musisz podaj adres portfela i kwotę, którą chcesz wysłać. Po wykonaniu tej czynności naciśnij „Dalej”. To wszystko, udało ci się wysłać swoje monety. Poniżej obrazek, który w bardziej przejrzysty sposób wyjaśni cały proces.

Recenzja portfela Guarda

Zobaczmy teraz, jak otrzymywać monety.

Jak otrzymać?

Otrzymywanie monet jest tak proste, jak ich wysłanie. Przede wszystkim musisz Zaloguj się na swoje konto, następnie wybierz krypto który chcesz odebrać i naciśnij „Odbierz”. Po tym, skopiuj adres portfela i wyślę Cię na Twoje monety na ten adres. Teraz wszystko, co musisz zrobić, to poczekać, aż monety pojawią się w Twoim portfelu.

Jeśli trudno ci to rozgryźć, po prostu spójrz na poniższe zdjęcie.

Recenzja portfela Guarda

Tak jak mówiłem, korzystanie z portfela Guarda nie wymaga wcześniejszej wiedzy.

To wszystko, ta recenzja portfela Guarda dobiega końca. Przejdźmy teraz do wniosków.

Wnioski

W związku z tym, Guarda jest wieloplatformowy portfel kryptowalut który oferuje portfele internetowe, stacjonarne i mobilne. Ponieważ masz do wyboru portfele online i portfele programowe, zalecamy wybranie tego drugiego.

Chociaż Guarda nigdy nie będzie tak bezpieczna jak niezawodne portfele sprzętowe, takie jak Ledger Nano S i Trezor, oferuje kilka atrakcyjnych funkcji bezpieczeństwa, które powinny chronić Twoje aktywa.

Tabela: Informacje o firmie dotyczące portfela Guarda i Trezor Model T

Jeśli podoba Ci się łatwość korzystania z portfela Guarda, to jednak zechciej popraw swoje bezpieczeństwo, powinieneś o tym wiedzieć można zsynchronizować z portfelem Ledger. Jest to wysoce zalecane, jeśli przechowujesz duże ilości kryptowalut.

Mam nadzieję, że ta recenzja portfela Guarda okazała się pomocna i udało Ci się zdecydować, czy ten portfel jest dokładnie tym, czego szukasz!

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me