Kupiłeś więc kilka kryptowalut i teraz przeczytałeś o niektórych Portfel Jaxx opinie na temat tego, czy ten portfel jest najlepszym miejscem do ich przechowywania? Cóż, dzisiaj się przekonasz! W tej pełnej recenzji portfela Jaxx powiem ci wszystko, co musisz wiedzieć o danym portfelu.

Na początek dam ci Przegląd czym właściwie jest portfel i jak długo istnieje. Następnie przejdziemy do pełnej recenzji portfela Jaxx opłaty i funkcje, śledzony przez przegląd jego bezpieczeństwa. Na koniec przeprowadzę Cię przez proces konfiguracji i korzystania z kilku naprawdę przydatnych zrzutów ekranu!

Plusy

  • Obsługuje ponad 90 różnych kryptowalut
  • Łatwy w użyciu
  • Wbudowana wymiana
  • Parowanie międzyplatformowe
  • Bezpłatne w użyciu

Cons

  • Pewne obawy dotyczące bezpieczeństwa

Recenzja portfela Jaxx: Co to jest portfel Jaxx?

Każdy użytkownik, który przegląda portfel Jaxx, prawdopodobnie powie ci to Jaxx jest portfel cyfrowy to pozwala wysyłać i odbierać różne kryptowaluty, a także zapewnienie użytkownikom bezpiecznego miejsca do ich przechowywania. Portfel został stworzony w 2014 roku przez Anthony Diiorio, kto jest jeden ze współzałożycieli Ethereum!

INTERESUJĄCY FAKT

Według niedawnej publikacji listy Forbesa, Anthony Diiorio jest ósmą najbogatszą osobą na świecie kryptowalut, z szacowanym bogactwem od 700 milionów do 1 miliarda dolarów!

Recenzja portfela Jaxx: Anthony Diiorio.

Portfel Jaxx to "portfel wielowalutowy", i pozwala na przechowywanie wielu różnych kryptowalut w tym samym miejscu. W rzeczywistości w chwili pisania tego tekstu w lipcu 2021 r.Portfel Jaxx może przechowywać ponad 90 różnych monet (niektóre z nich wymieniłem poniżej), z coraz większą liczbą dodawanych przez cały czas.

Recenzja portfela Jaxx: obsługiwane kryptowaluty.

Czytając recenzje portfeli Jaxx użytkowników, zauważysz również, że portfel jest dostępny do pobrania na większości typów urządzeń. To zawiera Windows, Prochowiec, i Linux dla urządzeń stacjonarnych i Android i iOS na urządzenia mobilne. Ponadto portfel Jaxx jest również dostępny do wykorzystania jako rozszerzenie Google Chrome, co oznacza, że ​​jest łatwo dostępny, gdziekolwiek jesteś.

Recenzja portfela Jaxx: obsługiwane platformy.

W marcu 2018 roku programiści Jaxx ogłosili to ich portfel został pobrany ponad 1,2 miliona razy, co czyni go jednym z najpopularniejszych portfeli na rynku!

Teraz, gdy masz już dobry przegląd tego, czym jest portfel Jaxx, w następnej części tego przeglądu portfela Jaxx przyjrzymy się bliżej jego główne cechy i zalety.

Znaleziono najnowszy kupon portfela księgi:

Cechy i zalety

Poniżej znajdziesz niektóre z najbardziej znaczących i najczęściej wymienianych zalet Jaxx.


Portfel wielowalutowy

Jedną z najlepszych cech korzystania z portfela Jaxx jest to przechowuje wiele różnych kryptowalut. Jak widać na powyższej liście, obejmuje to popularne monety, takie jak Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH) i Ethereum (ETH). Zawiera jednak również wiele mniej popularnych monet, takich jak Jednorożec Złoto (UKG), Burza (STO) i Gnoza (GNO)!

Tabela: Kryptowaluty obsługiwane przez portfel Coinbase i Jaxx

To sprawia, że ​​jest idealny dla osób, które mają wiele różnych kryptowalut ponieważ w przeciwnym razie musieliby przechowywać każdą monetę w oddzielnym portfelu. Wyobraź sobie, jak frustrujące byłoby posiadanie BTC, ETH i LTC, ale musiałbyś pobrać inny portfel dla każdego z nich?

Parowanie między platformami

Wspomniałem wcześniej wszystkie różne urządzenia możesz pobrać portfel Jaxx na. Cóż, Jaxx ma również niesamowitą funkcję o nazwie parowanie międzyplatformowe – łączy ze sobą wszystkie portfele!

Na przykład, jeśli pobierzesz portfel Jaxx na telefon komórkowy z systemem Android i komputer, wszystkie Twoje fundusze są dostępne na obu urządzeniach. Jest to wielka zaleta, ponieważ jeśli portfel nie jest parowany między platformami, możesz używać tylko jednego urządzenia do swojego portfela.

Wewnętrzna giełda kryptowalut

Kolejną fantastyczną zaletą korzystania z portfela Jaxx jest to, że ma on rozszerzenie ShapeShift API wbudowany. ShapeShift jest zewnętrzna usługa wymiany który pozwala na wymianę jednej kryptowaluty na inną, wszystko w portfelu Jaxx!

Recenzja portfela Jaxx: wymiana wewnętrzna.

Oznacza to, że jeśli trzymałeś Bitcoin, ale zdecydowałem, że chcesz zamienić trochę na Ethereum, możesz to zrobić w portfelu Jaxx! Jednak bez tej usługi wymiany trzeba by było wyślij swoje środki na inną giełdę kryptowalut, dokonać wymiany, i wtedy wycofaj je z powrotem do portfela Jaxx.

Przyjazność dla użytkownika

Z ponad milion pobrań użytkowników, portfel Jaxx jeden z najbardziej przyjaznych dla użytkownika dostępnych interfejsów. Jest to świetne, ponieważ sprawia, że ​​jest idealny zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych użytkowników kryptowalut.

Jednak naprawdę nie potrzebujesz nawet recenzji portfela Jaxx, aby ci to powiedzieć – jak widać na poniższym zrzucie ekranu, platforma ma naprawdę proste kolory, czysty tekst i jej naprawdę łatwo przeglądać historię transakcji.

Recenzja portfela Jaxx: projekt interfejsu.

Skanowanie QR

Jeśli jesteś fanem wygoda, wtedy pokochasz QR funkcja skanowania który jest dostępny w portfelu Jaxx. Pozwól, że wyjaśnię: po pierwsze, jeśli chcesz wypłacić trochę Bitcoinów z giełdy kryptowalut do portfela Jaxx, zamiast wpisywać długi adres portfela Bitcoin, możesz po prostu zeskanuj kod telefonem komórkowym!

Funkcja skanowania QR portfela Jaxx jest również bardzo przydatna, jeśli chcesz wysłać komuś monety w podróży. Na przykład, jeśli jesteś w prawdziwym sklepie, który akceptuje kryptowalutę, możesz po prostu zeskanować urządzenie właściciela sklepu, a portfel Jaxx wykona przelew!

Opłaty

Bez względu na to, na którym urządzeniu chcesz zainstalować portfel, portfel Jaxx jest całkowicie darmowy! To okazja!

Oczywiście Jaxx nie prowadzi biznesu, aby tracić pieniądze, więc osiąga zyski, gdy użytkownicy wymieniają kryptowaluty za pośrednictwem ShapeShift API. Jeśli chodzi o wysyłanie kryptowalut do innego portfela, zapłacisz tylko opłatę za sieć blockchain, która różni się w zależności od monety i obciążenia sieci. Jaxx nie zarabia na tym.

Teraz, gdy znasz już wszystkie zalety, w następnej sekcji tego przeglądu portfela Jaxx zajmiemy się jego funkcjami bezpieczeństwa!

Porównaj Jaxx obok siebie z innymi

Czy wiedziałeś?

Porównaj Jaxx obok siebie z innymi

Wszystkie giełdy kryptowalut mogą wyglądać podobnie do Ciebie, ale są NIE wszystko to samo!

Tak! Pokaż tabelę porównawczą

Czy portfel Jaxx jest bezpieczny? Przegląd zabezpieczeń

Wybierając portfel kryptowalut, należy to wziąć pod uwagę jakie to bezpieczne. Zawsze dobrze jest, gdy portfel ma fajne funkcje, takie jak przyjazność dla użytkownika i obsługa wielu walut. Jeśli jednak zabezpieczenia są słabe, może zajść potrzeba poszukania gdzie indziej.

Więc dowiedzmy się – czy portfel Jaxx jest bezpieczny?

Kontrola osobista

Po pierwsze, kiedy pobierasz portfel, nie zostaniesz poproszony o podanie żadnych danych osobowych. Jest to świetne rozwiązanie dla tych z Was, którzy kochają prywatność, a także oznacza, że ​​Ty i tylko Ty będziecie mieć dostęp do swoich kluczy prywatnych. Nigdy nie zapominaj, że jeśli zgubisz klucze prywatne, Twoje fundusze przepadną na zawsze.

Recenzja portfela Jaxx

Zespół Jaxx nigdy ma dostęp do twoich kluczy prywatnych w takiej postaci, w jakiej są przechowywane lokalnie na Twoim urządzeniu. Chociaż zapewnia to dodatkowy poziom bezpieczeństwa, oznacza to, że gdybyś został zhakowany, nie byliby w stanie odzyskać twoich środków.

Backup Seed

Aby dodatkowo chronić swój portfel, zaleca się regularnie wykonywać kopie zapasowe. W tym miejscu otrzymasz frazę początkową (taką jak hasło), którą możesz zapisać w celu zachowania. Jest to świetne rozwiązanie w przypadku uszkodzenia urządzenia (urządzeń), ponieważ można go użyć do przywrócenia kluczy do portfela.

Bezpieczeństwo logowania

Niestety, nie ma uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA) lub obsługa wielu podpisów w portfelu Jaxx. Sądząc po opiniach oferowanych przez użytkowników recenzji portfeli Jaxx, jest to jedna z głównych słabości portfela, zbyt.

Funkcja 2FA dostępna w innych portfelach oznacza, że ​​musisz wprowadzić kod, który jest wysyłany na Twój osobisty telefon komórkowy, zanim będziesz mógł wykonać transakcję (taką jak wysłanie środków lub nawet zalogowanie się).

Recenzja portfela Jaxx

Obsługa wielu podpisów jest wtedy, gdy tego potrzebujesz potwierdź logowanie na więcej niż jednym urządzeniu. Szkoda, że ​​żadna z tych funkcji nie jest dostępna.

Czy Jaxx został wcześniej zhakowany?

Doświadczony portfel Jaxx typu blockchain poważny hack pod koniec 2017 r., gdzie ponad 400 000 dolarów Ethereum (ETH) został skradziony z portfela użytkownika. Hack był możliwy, gdy użytkownik pobrał portfel Jaxx na plik "jailbroken" iPhone. Dzieje się tak, gdy telefon komórkowy jest odblokowany, aby można było uzyskać do niego dostęp w dowolnej sieci.

Jednak to też oznacza nie ma gwarancji, że pobrane aplikacje są bezpieczne. W rezultacie haker był w stanie uzyskać zwrotną frazę użytkownika, która następnie umożliwiła mu przeniesienie monet do jego osobistego portfela.

Recenzja portfela Jaxx

Chociaż nie była to całkowicie wina Jaxxa, problem polegał na tym, że w rzeczywistości byli oni świadomi luki w zabezpieczeniach, ale nie zrobili nic, aby to naprawić. Deweloperzy Jaxx twierdzili, że nie chcą wprowadzać żadnych większych zmian na platformie, ponieważ utrudniłoby to korzystanie z portfela.

Ogólny, jest to jedyna luka w zabezpieczeniach portfela Jaxx od czasu jego uruchomienia w 2014 roku. Jeśli więc przechowujesz swoje klucze prywatne w bezpiecznym miejscu, nie próbuj pobierać aplikacji na telefon z jailbreakiem i wykonywać regularne kopie zapasowe, wtedy twoje fundusze powinny być bezpieczne.

Teraz, gdy wiesz, że portfel Jaxx jest bezpieczny, w kolejnej części tej recenzji portfela Jaxx dowiesz się, jak go skonfigurować!

Jak skonfigurować portfel Jaxx?

Jeśli do tej pory przeczytałeś tę recenzję portfela Jaxx Blockchain, będziesz o tym wiedział Jaxx można zainstalować na większości typów urządzeń. Pokażę teraz, jak skonfigurować go za pomocą portfela na komputerze stacjonarnym, jednak proces instalacji jest podobny na wszystkich typach urządzeń.

1. Najpierw musisz odwiedzić oficjalna strona internetowa Jaxx i pobierz plik odpowiedni dla Twojego typu urządzenia.

Recenzja portfela Jaxx: pierwsze kroki.

2. Przed rozpoczęciem pobierania Jaxx dostarczy „sumę kontrolną”. Pozwala to sprawdzić, czy plik, który pobierasz, jest autentyczny, dopasowując go do sumy kontrolnej podanej podczas instalacji.

Recenzja portfela Jaxx: konfiguracja.

3. Plik do pobrania to około 65mb, więc w zależności od szybkości Internetu może być konieczne odczekanie kilku minut. Po zakończeniu pobierania kliknij plik .EXE plik.

Recenzja portfela Jaxx: pobieranie.

4. Jaxx rozpakuje teraz niezbędne pliki do Twojego urządzenia.

Recenzja portfela Jaxx: proces instalacji.

5. Po zainstalowaniu portfela Jaxx blockchain zobaczysz następującą platformę. Domyślnie na ekranie wyświetlane są szczegółowe informacje o portfelu Bitcoin. To zawiera Twój osobisty adres portfela, saldo, Ekwiwalent w dolarach amerykańskich, i Twój kod QR.

Recenzja portfela Jaxx: kod QR.

6. Portfel Jaxx umożliwia przechowywanie ponad 90 różnych monet. Zobaczmy więc, jak sprawdzić inną kryptowalutę – zamierzam poszukać Civic (CVC).

7. Kliknij ikonę menu w prawym górnym rogu portfela.

Przegląd portfela Jaxx: historia transakcji.

8. Przewiń w dół i poszukaj kryptowaluty, którą chcesz sprawdzić. Jak widać, Civic (CVC) nie jest zaznaczone, więc muszę zaznaczyć to pole.

Recenzja portfela Jaxx: sprawdzenie konkretnej kryptowaluty.

9. Następnie w górnej części portfela kliknij małą strzałkę (skierowaną w prawo).

Recenzja portfela Jaxx: proces selekcji.

10. Klikaj strzałkę, aż zobaczysz żądaną kryptowalutę. Gdy to zrobisz, kliknij na nią.

Recenzja portfela Jaxx: wybór konkretnej monety kryptowej.

11. Jak widać na poniższym zrzucie ekranu, możesz teraz zobaczyć wszystkie wymagane informacje dotyczące wybranej monety.

Recenzja portfela Jaxx: sprawdzanie salda kryptowaluty.

Gratulacje, teraz wiesz, jak skonfigurować portfel Jaxx! Kontynuując naszą recenzję portfela Jaxx, pokażę Ci, jak wysyłać i odbierać monety!

Jak korzystać z portfela Jaxx?

Najpierw proces wysyłania.

Wysyłanie środków

1. Najpierw musisz znaleźć kryptowalutę, którą chcesz wysłać. Nie zapomnij, być może będziesz musiał upewnić się, że pole jest zaznaczone w menu ustawień (krok 8 powyżej).

2. W moim przykładzie wyślę Ethereum. Kliknij na Wysłać przycisk u góry ekranu.

Recenzja portfela Jaxx: wysyłanie kryptowaluty.

3. Pojawi się okienko, w którym musisz wpisać adres portfela, na który chcesz wysłać monety.

Recenzja portfela Jaxx: adres odbioru.

4. Tutaj masz dwie możliwości. Skopiuj i wklej tutaj żądany adres lub, jeśli korzystasz z telefonu komórkowego, możesz kliknij obraz kodu kreskowego i zrób zdjęcie kodu kreskowego odbiorcy który automatycznie wprowadzi pełny adres portfela.

Recenzja portfela Jaxx: zeskanuj kod QR.

5. Na koniec wprowadź liczbę monet, które chcesz wysłać, i kliknij Wysłać. Jak widać na poniższym zrzucie ekranu, po wprowadzeniu kwoty kryptowaluty, którą chcesz wysłać, odpowiednik w USA zostanie zaktualizowany.

Recenzja portfela Jaxx: wybieranie sum i innych liczb.

Otrzymywanie środków

Jeśli chcesz otrzymać środki do swojego portfela Jaxx, istnieje naprawdę fajna funkcja, która na to pozwala wygeneruj kod QR z dokładną kwotą – Poniżej pokażę, jak to zrobić.

Jeśli jednak nie chcesz używać kodu QR, po prostu naciśnij odbierz, skopiuj swój (publiczny) adres odbioru, a następnie wyślij go do osoby wysyłającej monety.

1. W górnej części ekranu kliknij Otrzymać. Ponieważ użyłem Ethereum (ETH) w poprzednim przykładzie, użyję go ponownie. Nie zapomnij zmienić go na kryptowalutę, którą chcesz otrzymać, zanim to zrobisz.

Recenzja portfela Jaxx: otrzymywanie środków.

2. Następnie wprowadź liczbę monet, które chcesz otrzymać. Jak widać na poniższym zrzucie ekranu, aktualizuje się równowartość w dolarach amerykańskich. Jeśli kwoty wyglądają na prawidłowe, kliknij zielony Generować przycisk.

Recenzja portfela Jaxx: sprawdź otrzymaną kwotę.

3. Portfel Jaxx pokaże Ci teraz unikalny kod kreskowy. Jeśli ktoś go zeskanuje, jego portfel będzie wiedział, że musi wysłać 2ETH do Twojego portfela Jaxx! Jest to naprawdę przydatne, jeśli chcesz wysłać środki z zewnętrznej giełdy do swojego portfela blockchain Jaxx!

Recenzja portfela Jaxx: żądanie ETH z adresu.

Wniosek

Mam więc nadzieję, że ci się to podobało Jaxx recenzja portfela! Jeśli przeczytałeś go od początku do końca, powinieneś teraz dobrze zrozumieć, czym jest portfel Jaxx i jak działa.

To zawiera przegląd wszystkich jego głównych funkcji, takie jak portfel Jaxx opłaty, interfejs użytkownika, obsługiwane waluty, i the ShapeShift Protokół API! Omówiłem również ochrona portfela.

Chociaż portfel jest jednym z najbezpieczniejszych, to rozczarowuje nie ma 2FA ani opcji z wieloma podpisami po zalogowaniu. Niepokojący jest również fakt, że zespół nie naprawił luki w zabezpieczeniach pod koniec 2017 roku.

Tabela: Funkcje łączności Trezora Model T i Jaxx

Tobie też dałem instrukcje krok po kroku o tym, jak skonfigurować portfel Jaxx, a także jak wysyłać i odbierać środki.

Osobiście, Bardzo podoba mi się portfel Jaxx ze względu na jego wygodę. Posiadam portfel Jaxx zarówno na urządzeniu mobilnym, jak i na komputerze, więc mogę zawsze wysyłać i odbierać środki!

W każdym razie to na razie wszystko. Jeśli uważasz, że istnieje lepszy portfel oprogramowania, daj mi znać w komentarzach poniżej!

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me