Jeśli spędziłeś trochę czasu w przestrzeni kryptograficznej i znasz swoją drogę wymiany, prawdopodobnie również dobrze o tym wiesz Kraken. Jest to często brane pod uwagę jedna z najlepszych platform wymiany kryptowalut na rynku. Jednak coś, co nie jest omawiane zbyt często, to możliwości portfela tej platformy – to właśnie zamierzamy zrobić w tej recenzji portfela Kraken!

Trzeba przyznać, że Kraken może nie być pierwszym imieniem, o którym myślisz, szukając niezawodny, wysokiej klasy portfel kryptograficzny. Dla większości ludzi, urządzenia sprzętowe to te, które zwracają największą uwagę pod względem bezpieczeństwa.

W związku z tym jestem tutaj, aby ci to powiedzieć Kraken może, faktem, być alternatywą dla przechowywania kryptowalut w zimne urządzenia portfelowe. Oczywiście sprawy są nieco bardziej zawiłe, więc nie traćmy czasu i przejdźmy od razu do dyskusji.!

Plusy

  • Wbudowana funkcja wymiany
  • Pełna obsługa portfela SegWit
  • Bardzo bezpieczny i niezawodny
  • Przyzwoite opłaty za wypłatę
  • Może wypłacać pieniądze fiducjarne

Cons

  • Ograniczona funkcjonalność portfela
  • Powierniczy portfel kryptowalut

Recenzja portfela Kraken: PROS

Zaczniemy od naszego Portfel Kraken przegląd poprzez dyskusję główne zalety danego portfela. Jednak zanim to zrobimy, ważne jest, aby odpowiednio ustawić scenę i zająć się słoniem w pokoju – ogólna funkcjonalność portfela Krakena.

Jeśli jesteś zupełnie nowy w przestrzeni kryptowalut i dopiero zaczynasz badać Krakena, możesz być zdezorientowany – powiedzą ci wszystkie miejsca, do których odwiedzasz online Kraken to platforma wymiany kryptowalut. Innymi słowy, jest to miejsce, do którego ludzie się udają kupować i handlować aktywami kryptograficznymi.


Więc… Co to ma wspólnego z portfelami?

Recenzja portfela Kraken: pierwsza strona Kraken.

Cóż, to raczej proste – podczas gdy Kraken jest, trzeba przyznać, podstawową platformą wymiany kryptowalut, ma funkcjonalność portfela. Oznacza to, że możesz przechowywać swoje aktywa kryptograficzne na Kraken i przechowywać je tam na czas nieokreślony.

Od nawet Kraken sprzedaje się jako giełda kryptowalut, a nie portfel, może łatwo zniechęcić wiele osób do głębszego kopania i traktowania witryny jako realnej opcji przechowywania kryptowalut. Jednak po to jest ta recenzja portfela Kraken!

Jeśli więc zastanawiasz się, „czy Kraken ma portfel?”, Możesz być spokojny – to robi. W tej notatce porozmawiajmy o korzyściach i funkcjach.

Portfel wymiany skoncentrowany na bezpieczeństwie

Jedno z pierwszych pytań, które powinieneś zadać podczas analizy tej alternatywy dla przechowywania kryptowalut, jest proste – czy portfel Kraken jest bezpieczny?

Trzeba przyznać, że jest to prawdą jakikolwiek inny portfel kryptowalut, zbyt. Bezpieczeństwo zawsze będzie kluczowy czynnik że musi to zrobić lub zepsuć dla potencjalnych użytkowników.

Portfele giełdowe są pod tym względem raczej wyjątkowe. Ich funkcje bezpieczeństwa będą się znacznie różnić od tych, które można znaleźć, powiedzmy, urządzenia do przechowywania w chłodni.

Recenzja portfela Kraken: funkcje bezpieczeństwa Krakena.

Na przykład z standardowy portfel kryptowalutowy (bez względu na to, czy będzie to sprzętowy, czy oparty na Internecie), funkcje bezpieczeństwa będą się głównie koncentrować ochrona Twoich zasobów przed złośliwymi stronami trzecimi który próbowałby ukraść ci twoje monety.

Z drugiej strony, jeśli chodzi o portfele giełdowe, te same cechy podział 50/50 – z jednej strony platformy zwykle koncentrują się na bezpieczeństwo przechowywania zasobów, podczas gdy z drugiej strony też o to dbają wszystkie twoje przedsięwzięcia handlowe są chronione przed oszustami i innymi rodzajami oszustów.

A więc – to krótkie wprowadzenie do aspektu bezpieczeństwa dotyczącego portfeli giełdowych. Powiedziawszy to jednak, opinie wielu użytkowników portfela Kraken powiedzą ci to Bezpieczeństwo to coś, do czego Kraken bardzo dobrze się odnosi, na wszystkich frontach.

Recenzja portfela Kraken: wsparcie 24/7.

Zaczynając, oczywiście, masz wszystkie podstawowe cechy niezawodnej usługi portfela. Kraken wykorzystuje uwierzytelnianie dwuskładnikowe na wszystkich kontach użytkowników – obecnie prosty i powszechny środek bezpieczeństwa, ale mimo to bardzo skuteczny.

Kraken również szyfruje wszystkie dane osobowe swoich użytkowników. Może się to wydawać nieco niezwykłe w przypadku usługi portfela, a możesz powiedzieć – jakie dane osobowe? Portfele nie mają czegoś takiego!

Odpowiem na to – dedykowane portfele, tak. Ale portfele giełdowe będą przez większość czasu zawierać dane o Tobie – większość z nich dotyczy Wymagania KYC.

Tabela: Ogólne informacje o Ledger Nano X i Trezor Model T

Powtarzam jednak, Kraken dba o to, aby Twoje informacje były zaszyfrowane. Oznacza to, że tak naprawdę nie musisz się martwić, że Twój adres portfela zostanie przejęty i w jakiś sposób powiązany z Tobą, jako osobą fizyczną.

Z bardziej zaawansowanej strony rzeczy, Kraken przechowuje 95% środków swoich użytkowników na urządzeniach typu cold wallet, które są dystrybuowane geograficznie, i chronione 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez dedykowane osłony i specjalne urządzenia do obserwacji wideo.

Recenzja portfela Kraken: funkcje bezpieczeństwa.

To dość znaczące! 95% Twoich środków jest przechowywanych w chłodni, więc możesz mieć pewność, że pozostaną one bezpieczne i chronione przed atakami online lub próbami kradzieży. Dzięki temu opinie użytkowników portfela Kraken również Ci to powiedzą platforma ma rezerwę, która pozwala na handel monetami w dowolnym momencie, bez opóźnienia.

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy portfel Kraken jest bezpieczny, powinieneś również mieć świadomość, że firma zatrudnia konfigurowalny Klucz API uprawnienia, limity czasu konta, i nie zezwala na portfel oparty na SMS-ach (konto) poprawa. To zdecydowanie bardzo zorientowana na bezpieczeństwo platforma – niesamowita wiadomość dla wszystkich entuzjastów kryptowalut!

Wbudowana funkcja wymiany

Prawdopodobnie widziałeś ten nadchodzący, prawda?

Jak zauważył praktycznie każdy użytkownik, recenzja portfela Kraken, a szczerze mówiąc, każde inne miejsce w Internecie, w którym można znaleźć dyskusje na temat kryptowalut, Kraken to przede wszystkim giełda. Dzięki temu usługa portfela, którą zapewnia, teoretycznie ma wbudowana funkcja wymiany.

Dlaczego jest to ważne? Cóż, możesz śmiało argumentować, że tak jedną z najbardziej godnych uwagi cech omawianego portfela! To na pewno jeden z najczęściej używanych.

Wbudowana funkcjonalność wymiany oznacza, że ​​będziesz mógł handel kryptowaluty w dowolnym momencie. Mówiąc dokładniej, nie musisz czekać przez jakiś czas, aż Twoje aktywa przejdą z portfela na giełdę i odwrotnie.

To jest ogromne – szczególnie dla osób, które uczestniczą w daytradingach.

Recenzja portfela Kraken: najbardziej zaufana giełda kryptowalut.

Jeśli jesteś day trader (lub próbujesz zostać jednym), liczy się każda sekunda – czasami kilka sekund może być decydującym czynnikiem o osiągnięciu dużych zysków lub przegapieniu niesamowitej okazji. Nie ma rynku, na którym byłoby to tak prawdziwe, jak w przypadku kryptowalut.

To odczucie, które jest oczywiste po przeczytaniu recenzji portfela Kraken Bitcoin również. Czy to BTC, ETH, lub każdy inny altcoin, prawdopodobnie chciałbyś, aby wszystkie Twoje transakcje przebiegały szybko i sprawnie oraz nie zajmowały dużo czasu.

Zakładając, że Kraken oferuje swoim użytkownikom najwyższą funkcjonalność wymiany, rozwiązuje to wszelkie potencjalne problemy! Chociaż, jak wspomniano wcześniej, większość twoich aktywów będzie zachowany w trybie offline, rezerwa pokryje również ten czynnik.

Recenzja portfela Kraken: Handluj kryptowalutami.

Gdybyś jednak miał użyć innego portfela dla Krakena, nie byłoby to możliwe! Twój transfer mógłby zajmie trochę czasu, a także prawdopodobnie kosztują dużo opłat (Prawdopodobnie nie muszę nic mówić o obecnych opłatach za gaz Ethereum).

Tak więc – w skrócie, jeśli szukałeś recenzji portfela Kraken od użytkowników, aby dowiedzieć się, czy będziesz w stanie łatwo handlować kryptowalutami za pomocą tego konkretnego portfela, możesz mieć pewność – będziesz!

Obsługuje szeroki wybór zasobów kryptograficznych

W 2017 roku świat głównego nurtu usłyszał o Bitcoinie po raz pierwszy od tego czasu jego powstanie w 2009 roku. Jednak w dzisiejszych czasach wydaje się, że wszyscy wiedzą o BTC – i wielu innych altcoiny, zbyt.

Rzeczywiście, nawet osoby, które nie są tak naprawdę zainteresowane sceną kryptowalut, mogą prawdopodobnie wiedzieć więcej niż tylko jedną kryptowalutę – Bitcoin. Wraz ze wzrostem zainteresowania altcoinami i tokeny kryptograficzne, oczywiście jest też zwiększony popyt dla nich też.

Ostatecznie prowadzi to do tego, że ludzie tego chcą zachowaj wszystkie swoje kryptowaluty w jednym, określony portfel. Niestety, opinie wielu użytkowników portfela Kraken wskazują, że często jest to niemożliwe.

Biorąc to pod uwagę, ten konkretny portfel dla Krakena na to pozwoli baw się z 50 różnymi kryptowalutami. To dużo!

Recenzja portfela Kraken: dostępne zasoby na Kraken.

Większość ludzi tak naprawdę nie potrzebuje miejsca na 50 różnych kryptowalut. Jeśli jednak jesteś kimś, kto tego chce zdywersyfikować swój portfel całkiem dobrze, dobrze wiedzieć, że będziesz w stanie to zrobić z Krakenem.

Najlepsze jest jednak to, że nie będziesz potrzebować oddzielnego portfela dla wszystkich tych kryptowalut! Widzisz, każda kryptowaluta istnieje dedykowany portfel – możesz użyć oddzielnych, jeśli chcesz. Jest to jednak wyjątkowo niewygodne.

Portfel dla Krakena pozwala ominąć wszystkie te kłopoty i zdeponować wszystkie monety w jednym, wyznaczonym portfelu. Cóż, w pewnym sensie.

Widzisz, każdy zasób kryptograficzny będzie faktycznie przechowywane oddzielnie. Jednak wszystkie będą znajdować się na Twoim koncie Kraken – innymi słowy, będziesz mieć do nich dostęp z tego samego pulpitu nawigacyjnego.

Przyzwoite opłaty za wypłatę

Opłaty to ważny aspekt do rozważenia, bez względu na rodzaj portfela, którego szukasz. Oczywiście są one jeszcze ważniejszym punktem dyskusji wśród recenzji portfela Kraken!

To z powodu funkcja wymiany platformy. Jeśli chcesz przenieść coś z Krakena na inny adres portfela, musisz to zrobić zapłacić stałą opłatę, oprócz tego, który jest obciążony tym konkretnym krypto.

Ale używając innego portfela – powiedzmy, Ledger Nano X -, nie o to chodzi. To dlatego, że portfel jest całkowicie pod Twoją kontrolą, i jesteś uroczyście odpowiedzialny za ochronę własnego majątku.

Przegląd portfela Kraken: opłaty za wypłatę i stawki minimalne.

Ponieważ Kraken zapewnia usługi przechowywania kryptowalut, jednak mają stałą opłatę. Jednak po dodaniu opłaty do innych, specyficznych dla kryptowalut opłat, wydaje się, że sytuacja jest rzeczywiście raczej przyzwoity!

Chociaż konkretne opłaty będą zależeć od danego krypto, możesz mieć pewność, że w porównaniu z niektórymi innymi giełdami liczby te nadal będą poniżej średniej.

Pełna obsługa portfela SegWit i natywna SegWit

Czytając recenzje portfeli Kraken online, wydaje się, że najpopularniejszą kryptowalutą do przechowywania i wypłacania z Kraken jest nadal Bitcoin. To chyba wcale nie jest zaskakujące.

Jednak to, czego większość recenzji portfeli Kraken NIE powie Ci, to fakt, że tak jest kilka różnych typów adresów BTC, i nie wszystkie z nich są obsługiwane przez niektóre giełdy lub platformy handlowe.

W sumie Bitcoin ma obecnie trzy rodzaje portfeli – Dziedzictwo, SegWit, i Natywny SegWit (zwany także bech32).

Recenzja portfela Kraken: obsługa SegWit.

Starsze adresy portfeli to te, które zaczynają się od „1”. To są oryginalne portfele BTC. SegWit był miękki widelec który został wprowadzony do Bitcoin blockchain, i to stworzyło nowy typ portfela – taki, który zaczyna się od „3”. Te portfele pozwalają szybsze transakcje, i również mniejsze opłaty. Ta sama sytuacja jest z natywnymi adresami SegWit (bech32) – zaczynają się od „bc1”.

Jeśli jesteś kimś, kto szuka recenzji portfela Kraken Bitcoin, z przyjemnością dowiesz się, że dany portfel giełdowy obsługuje adresy SegWit, całkowicie! Innymi słowy, jeśli masz oddzielny portfel BTC, który posiada adres SegWit lub bech32, będziesz mógł wycofaj swoje BTC z portfela Kraken na ten, o którym mowa.

Dlaczego to ma znaczenie? Cóż, dokładnie z powodu wspomnianego powyżej – Twoje transakcje będą o wiele szybciej, i również mniej kosztowne. Obie te cechy są oczywiście bardzo ważne!

Znaleziono najnowszy kupon portfela księgi:

Recenzja portfela Kraken: WADY

Po omówieniu większości podstawowych cech tej recenzji portfela Krakena, przejdziemy teraz do niektórych mniej idealnych pojęć i opinii dotyczących Krakena (przynajmniej od strony portfela).

Ograniczona funkcjonalność portfela

Jaka jest pierwsza rzecz, która pojawia się, gdy wyszukujesz w Google coś w rodzaju „Czy Kraken ma portfel?” Lub „Czy portfel Kraken jest bezpieczny?”? W większości przypadków tak będzie oficjalna strona internetowa danej platformy, z jedną z zakładek „Kraken nie jest usługą portfelową”.

Czytając informacje dostarczone przez samą firmę, jest jasne – Kraken koncentruje się na swojej funkcjonalności wymiany, i tak się sprzedajewymiana. Usługi portfela, które świadczy, to korporacyjny.

Oznacza to, że będziesz przechowywanie (deponowanie) Twoje środki na portfelu korporacyjnym – ten konkretny portfel będzie miał adres depozytu. Korzystając z usług giełdy do swoich potrzeb handlowych, również otrzymasz gorący adres portfela – użyjesz tego do handlu i wymiany.

Recenzja portfela Kraken: funkcjonalność obstawiania.

Chociaż przechowywanie w portfelu korporacyjnym to osobny problem, sam w sobie omawiamy tutaj fakt, że funkcjonalność portfela Krakena jest, co prawda, raczej słaba. To sentyment potwierdzony przez wielu użytkowników portfela Kraken.

Jeśli jesteś początkujący trader, lub po prostu szukasz bezpiecznego miejsca do przechowywania swoich kryptowalut, może to nie być aż tak duży problem. Jeśli jednak jesteś kimś, kto tego chce uczestniczyć w daytradingach, lub po prostu handluj regularnie określonymi kryptowalutami, warto się nad tym zastanowić.

Korporacyjne przechowywanie kryptowalut (portfel powierniczy)

Korporacyjne przechowywanie kryptowalut jest, co prawda, czymś, na co naprawdę powinieneś zwrócić uwagę przy wyborze niezawodnego portfela do długoterminowego przechowywania kryptowalut. Mówiąc dokładniej, w większości przypadków prawdopodobnie będziesz chciał unikać takich portfeli.

Kraken może być wyjątkiem, chociaż. Aby jednak w pełni to zrozumieć i dowiedzieć się, o czym opinie użytkowników portfela Kraken mówią, gdy mówią „pamięć korporacyjna”, powinniśmy wziąć to od góry.

Korporacyjne portfele kryptowalut są często nazywane po prostu „portfele powiernicze”. Portfel powierniczy to taki, który pozwoli ci przechowywać na nim wszystkie twoje kryptowaluty, ale nie zapewni Ci klucza prywatnego – będzie to zachowane przez stronę kontrolującą portfel. W tym przypadku jest to Kraken.

Recenzja portfela Kraken: wymiana z funkcjonalnością portfela korporacyjnego.

Co to są klucze prywatne? Cóż, są główne klucze, których użyjesz do uzyskania dostępu do swoich kryptowalut. Gdyby coś stało się z Twoim portfelem, nikt, kto nie posiada klucza prywatnego, nie miałby do niego dostępu.

Oczywiście, jak możesz sobie wyobrazić, klucze prywatne są niezwykle ważne – tak naprawdę są pojedynczy, najważniejsza informacja związane z kryptowalutami!

Mając to na uwadze, wśród entuzjastów kryptowalut jest takie powiedzenie – „nie twoje klucze, nie twój portfel”. Możesz zobaczyć, dokąd z tym zmierzam.

Recenzje portfela Kraken powiedzą Ci, że dany portfel to areszt – klucze prywatne należą do Krakena. Oznacza to, że ma portfel giełdowy pełną kontrolę nad tym, co dzieje się z Twoimi zasobami.

Dotyczy to nie tylko decyzji Krakena, ale także zagrożenia ze strony osób trzecich, zbyt. W przypadku włamania lub innego naruszenia bezpieczeństwa ze strony Krakena nie masz żadnej kontroli nad tym, co dzieje się z Twoimi zasobami kryptograficznymi. Niedobrze.

Recenzja portfela Kraken: metody finansowania.

Krótko mówiąc, warto przestrzegać praktycznej zasady unikaj portfeli powierniczych. Powiedziałem jednak, że Kraken może być trochę wyjątkiem. Dlaczego?

Cóż, na początek, Kraken to jedna z najpopularniejszych platform wymiany kryptowalut na rynku. To z kolei wiąże się z dodatkowymi korzyściami. Jedną z tych korzyści jest fakt, że portfel giełdowy zyskał reputację bycia wyjątkowo niezawodny i przejrzysty.

Wiele osób na całym świecie (zwłaszcza w UE) ufa firmie Kraken we wszystkich swoich potrzebach w zakresie przechowywania kryptowalut i handlu. Do dnia dzisiejszego platforma nie wzbudziła żadnych większych kontrowersji, jeśli chodzi o bezpieczeństwo lub przechowywanie aktywów.

Tak więc, dla każdego, kto zastanawia się, czy Kraken ma portfel i dowiaduje się, że faktycznie ma bezpieczny sposób przechowywania krypt, powinno to być pocieszeniem. Jeśli jednak chcesz pod pełną kontrolą Twoich kryptowalut, zawsze lepiej jest zaopatrzyć się w portfel sprzętowy, taki jak Ledger Nano X, lub Trezor Model T.

Porównaj portfel Kraken obok siebie z innymi

Czy wiedziałeś?

Porównaj portfel Kraken obok siebie z innymi

Wszystkie giełdy kryptowalut mogą wyglądać podobnie do Ciebie, ale są NIE wszystko to samo!

Tak! Pokaż tabelę porównawczą

Jak korzystać z portfela Kraken?

W tym miejscu omówiliśmy wszystkie główne wady i zalety Krakena, jako alternatywa przechowywania zasobów kryptograficznych. Omówiliśmy wystarczająco dużo informacji, abyś zdecydował, czy chcesz używać Krakena, a jeśli będziesz mógł spać spokojnie w nocy, wiedząc, że wszystkie Twoje kryptowaluty są przechowywane na tej platformie.

Jeśli portfel Kraken w rzeczywistości oferuje się jako realna opcja przechowywania kryptowalut, jedyną rzeczą, którą musisz teraz ustalić, jest jak zarejestrować się na platformie, i zacznij wysyłać i odbierać kryptowaluty.

Jak zarejestrować się na Kraken?

Jak zwykle zaczniemy od proces rejestracji.

Krok 1: Iść do oficjalna strona giełdy Kraken. Skoro tak portfel wymiany, będziesz chciał zarejestrować się w taki sam sposób, jak na giełdzie – to ta sama witryna i ten sam proces rejestracji.

Krok 2: W prawym górnym rogu ekranu zobaczysz „Utwórz konto”. naciśnij.

Recenzja portfela Kraken: strona główna Krakena.

Krok 3: Teraz będziesz musiał podaj swój adres e-mail, utwórz nazwę użytkownika i hasło, i również wybierz swój kraj zamieszkania.

Recenzja portfela Kraken: utwórz swoje konto.

Krok 4: Dalej, proces aktywacji konta. Przejdź do swojego adresu e-mail, aby potwierdzić swój adres.

Przegląd portfela Kraken: aktywacja konta.

Krok 5: I to wszystko – jesteś w!

Przegląd portfela Kraken: pulpit nawigacyjny konta.

Całkiem oczywiste jest, że proces tworzenia (rejestracji) konta na Kraken jest niezwykle proste i nieskomplikowane – coś, co znajdziesz również w recenzjach portfela Kraken przez wielu użytkowników!

Oczywiście to nie koniec pełna weryfikacja konta – nadal będziesz musiał przejść kilka testów KYC, i wpłacić środki na swoje konto jeśli chcesz zacząć handlować. Jednak jeśli chodzi o część portfelową platformy, to praktycznie wszystko!

Kraken był wielokrotnie chwalony za to, że jest bardzo prosta zarówno rejestrować, jak i używać – to oczywiste! Cóż, przynajmniej część rejestracyjna – zobaczmy, czy to prawda aspekt użyteczności idzie, zbyt.

Jak korzystać z portfela Kraken?

Sprawdzimy jak wpłacać i wypłacać środki z portfela Kraken, a także czy istnieją inne funkcje do zbadania na platformie. Oczywiście funkcje związane z portfelem – jeśli chcesz dowiedzieć się więcej część wymienna Krakena, możesz sprawdzić nasza recenzja wymiany Kraken.

Krok 1: Zaczniemy od panel Twojego konta – obszar, do którego zostałeś przekierowany podczas rejestracji w Kraken.

Krok 2: W panelu przejdź do „Finansowanie”Na stronie. Znajdziesz go u góry strony, na pasku menu głównego.

Recenzja portfela Kraken: zakładka Finansowanie.

Krok 3: Tutaj możesz zobaczyć wszystkie pliki salda w Twoim portfelu, i kryptowaluty dostępne do wypłat i wpłat. Możesz także przeglądać Twoje saldo spot i obstawiania osobno – wygodny!

Przegląd portfela Kraken: salda kont (portfel).

Krok 4: Możesz wpłacaj i wypłacaj pieniądze fiducjarne – można to zrobić w trzech różnych walutach, z uwzględnieniem EUR i USD. Depozyty są dość proste – możesz wpłacić pieniądze dowolną metodą przelew lub kredyt (lub debet) karta. Oczywiście najpierw musisz zdać wszystkie wymagane kontrole KYC!

Krok 5: Wypłaty działają tak samo jak depozyty. Możesz wybrać zasób (walutę), który chcesz wypłacić, spełnić wymagania KYC, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, a następnie wypłacić wybrany zasób na odpowiedni portfel lub konto bankowe.

Warto zauważyć, że opinie użytkowników portfela Kraken nie pomijają tego Kraken jest jednym z nielicznych portfeli giełdowych, które umożliwiają wypłacanie pieniędzy fiducjarnych bezpośrednio na konto bankowe. Zdecydowanie warto o tym pamiętać – to niesamowita funkcja!

Krok 6: Jak wspomniano wcześniej, możesz również wyświetlić salda swojego portfela w osobny sposób – szczerze mówiąc, saldo konta spot i stakingu będzie pokazane osobno. To wymyka się faktowi, że Kraken ma funkcje stakingu zintegrowane z platformą – wystarczy spojrzeć Ethereum!

Rzadko zdarza się, aby wymiana pozwalała na obstawianie aktywów bezpośrednio z portfela online. Jednak jest to również bardzo cenione!

Recenzja portfela Kraken: Kraken i wykresy.

Jest więc oczywiste, że zarówno wpłacanie, jak i wypłacanie środków do iz portfela Krakena jest prostym wyczynem. Nawet jeśli nigdy się nie zagłębiłeś handel kryptowalutami przedtem powinieneś nie ma żadnych problemów z ustaleniem, jak działa Kraken i jak w pełni wykorzystać wszystkie jego funkcje.

Trzeba przyznać, że Kraken nie ma tak naprawdę wielu funkcji do wykorzystania, jeśli chodzi o portfel! O ile wyżej wymieniony „Finansowanie”Idzie, będziesz w stanie sprawdzić saldo swojego konta, kaucja & Wypłata środków, i również zarządzać niektórymi funkcjami obstawiania – Otóż ​​to.

Warto jednak powtórzyć – jeśli jesteś kimś, kto czytał recenzje portfela Kraken tylko dlatego, że szukasz bezpiecznego miejsca do przechowywania aktywów kryptograficznych i tak naprawdę nie potrzebujesz zaawansowanych narzędzi do zarządzania portfelem, funkcje oferowane przez Kraken powinien wystarczyć!

Portfel Kraken – czy warto?

A zatem – pozostaje ostatnie pytanie. Jest portfel Kraken warto, i jeśli w ogóle powinieneś zwrócić uwagę na tę platformę, przynajmniej jeśli chodzi o możliwości przechowywania kryptowalut?

To zdecydowanie tak z mojej strony – podczas gdy portfele wymiany zawsze będą trudne, Kraken należy do najwyżej ocenianych, i dlatego zdecydowanie warto to sprawdzić.

Oczywiście ma to pewne wady. Aspekt funkcjonalności jest nieco ograniczony, a fakt, że sam Kraken próbuje narzucić ten pomysł nie są portfelem, ale raczej wymiana (to znaczy uroczyście) nie jest naprawdę uspokajającym faktem. Jeśli jednak będziesz o tym pamiętać, naprawdę nie ma tutaj problemu.

Kraken oferuje swoim użytkownikom niesamowite funkcje użyteczności, w tym sensie, że jest bardzo łatwy w użyciu. Jeśli jesteś nowicjuszem w kosmosie i szukasz prostego sposobu na rozpoczęcie, możesz być pewien, że Kraken zaoferuje Ci zarówno świetną obsługę portfela, jak i niezawodną opcję wymiany.

Recenzja portfela Kraken: logo Kraken na telefonie.

Platforma oferuje pełna obsługa adresów SegWit, więc nie będziesz mieć żadnych problemów z wypłatą i wpłatą BTC. Obsługuje również wypłaty w walutach fiducjarnych – rzadka i bardzo ceniona funkcja!

Wreszcie jest ich sporo kryptowaluty abyś mógł wybierać i handlować! Chociaż jest to bardziej funkcja związana z wymianą, może ci zaoferować świetna okazja do dywersyfikacji swojego portfolio, i przechowuj wszystkie pliki altcoiny na tym samym, pojedynczym portfelu.

Cóż, raczej – ta sama usługa portfela. Pamiętaj, Kraken tak różne adresy do wpłat i wypłat kryptowalut! Może to być trochę zagmatwane, ale po prostu upewnij się, że nie wysyłasz wpłat na adres wypłaty i odwrotnie – a będziesz złoty!

Wnioski

Doszliśmy do końca naszego Portfel Kraken recenzja – dziękujemy za przeczytanie! Mam szczerą nadzieję, że artykuł był dla Ciebie przydatny i że wiesz już więcej o omawianej platformie.

Dotyczy to zarówno portfela Krakena funkcjonalność, a także część wymiany witryny. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Kraken jako giełdzie kryptowalut, koniecznie sprawdź tę recenzję, zbyt!

Poświęć też trochę czasu na badanie alternatywne platformy wymiany i portfele! Chociaż Kraken ma kilka niesamowitych ofert, dobrze jest być świadomym innych opcji dostępnych na rynku!

Tabela: wady i zalety Ledger Nano X i Trezor Model T.

Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli chodzi o portfele – na kompromis między maksymalne bezpieczeństwo i wygoda na najwyższym poziomie, upewnij się, że korzystasz z usług zarówno gorący, jak i zimny portfel, w połączeniu ze sobą. Co do tego drugiego, Księga główna i Trezor to dwie nazwy, które powinieneś rozważyć!

Dzięki temu jeszcze raz dziękuję za przeczytanie recenzji portfela Kraken Bitcoin i powodzenia! Do następnego razu!

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me