Recenzja portfela KuCoin

Chcesz się dostać kryptowaluty, ale nie wiesz, jak najlepiej to zrobić? Cóż, większość entuzjastów kryptowalut powie ci, że jednym z pierwszych kroków, które powinieneś zrobić, jest odkrycie niezawodny portfel kryptowalut! Dziś w tym Portfel KuCoin przegląd, omówimy jednego z mniej prawdopodobnych konkurentów.

Dlaczego mówię „mniej prawdopodobne”? Cóż, głównie dlatego, że KuCoin jest, co prawda, giełda kryptowalut – tak naprawdę nie jest postrzegany jako portfel, przynajmniej nie w tradycyjnym znaczeniu tego słowa.

To powiedziawszy, jednak wraz ze wzrostem liczby fanów kryptowalut na całym świecie coraz więcej osób zwraca się w kierunku wymiany, aby zaspokoić wszystkie potrzeby związane z przechowywaniem aktywów kryptowalutowych.

Czy to dobrze? Dobrze, to może być – jednak jest to również znacznie bardziej skomplikowane. Nie traćmy czasu i przejdźmy do mięsa i ziemniaków, dobrze?

Plusy

  • Ogromna różnorodność obsługiwanych kryptowalut
  • Bardzo łatwa rejestracja & posługiwać się
  • Niskie opłaty za wypłaty, darmowe depozyty

Cons

  • Nieuregulowane
  • Historia włamań
  • Pozornie nie ma zimnego przechowywania portfela

Recenzja portfela KuCoin: Portfele wymiany kryptowalut zyskują na popularności

Przypuszczam, że najlepszym miejscem dla nas byłoby zwrócenie się do słonia w pokoju i omówienie całego aspektu przeglądu dotyczącego „portfela wymiany”..

Podczas gdy niektórzy zastanawiają się, czy istnieje aplikacja dla portfel KuCoin, inni będą pytać – jak możesz w ogóle przechowywać swoje monety na tej platformie? Wystarczy jedno spojrzenie na niektóre recenzje KuCoin w Internecie, aby to odkryć bezwzględna większość z nich omówić KuCoin z wymiana rzeczy, zamiast portfela.

Tabela: Zalety i wady portfela Coinbase Wallet the Binance

Dzieje się tak, ponieważ, zgodnie z prawdą, KuCoin to giełda kryptowalut – przedstawia się jako jeden i tak naprawdę nie reklamuje żadnych możliwości przechowywania kryptowalut. Nie oznacza to jednak, że nie ma żadnych.

Zdecydowana większość giełd które są obecnie dostępne na rynku możliwości przechowywania kryptowalut. Oczywiście nie oznacza to, że powinieneś wykorzystywać je wszystkie, chociaż – podobnie jak w przypadku standardowych portfeli, giełdy mogą być mniej niż godne zaufania, a zatem trzymanie na nich aktywów będzie raczej niebezpieczne.

Recenzja portfela KuCoin: znajdź następny klejnot kryptowalut.

W rzeczywistości jest to jeszcze bardziej w przypadku giełd! Ze względu na charakter ich działania, wymiany są dla wielu kluczowymi celami ataki komputerowe i różne inne próby włamania.

Dlaczego ktoś miałby chcieć przechowywać swoje aktywa kryptograficzne na giełdzie, jeśli tak jest? Naprawdę jest kilka dobrych powodów! Niektóre z tych powodów dotyczą również naszej recenzji portfela KuCoin!

Omówmy te powody, wymieniając główne rzeczy, które KuCoin „robi dobrze”, jeśli chodzi o funkcjonalność portfela. Pamiętaj jednak, że skupimy się tylko na tym – część portfelowa platformy. Jeśli faktycznie chcesz używać KuCoin głównie jako giełdy, możesz znaleźć recenzję tego tutaj.


Znaleziono najnowszy kupon portfela księgi:

Recenzja portfela KuCoin: PROS

Jest kilka aspektów, które warto omówić, jeśli chodzi o korzyści portfel KuCoin idź, ale prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem byłoby rozpoczęcie od czegoś, co jest wspólne dla wszystkich portfeli giełdowych – rzeczywista część wymiany ich funkcjonalności.

Portfel kryptowalut z wbudowanymi funkcjami wymiany

Cóż, żeby być całkowicie dokładnym, w rzeczywistości jest odwrotnie, ale wiesz, o co mi chodzi.

Jak wskazano kilka razy w tej recenzji portfela KuCoin, KuCoin jest właściwie przede wszystkim platforma wymiany. Oznacza to, że będziesz w stanie handluj kryptowalutami w zaciszu swojego portfela.

Chociaż niektórzy mogą nie docenić tego, jakie to niesamowite, inni na pewno to dostaną. Zwłaszcza ci, którzy mieli wcześniej napięte harmonogramy handlowe.

Recenzja portfela KuCoin: natychmiastowa wymiana.

Zobaczysz, najlepsze portfele kryptowalut które można kupić za pieniądze urządzenia sprzętowe – dobre przykłady obejmują Księga główna i Trezor. W tym kontekście „najlepszy” oznacza „najbezpieczniejszy” – nie ma alternatyw portfela, które zapewniałyby lepsze funkcje bezpieczeństwa niż wyżej wymienione urządzenia sprzętowe.

Cóż, tak, OK, są portfele papierowe, ale to zupełnie inna puszka robaków, a my nawet nie jesteśmy blisko otwarcia jej.

Podczas gdy portfele sprzętowe zapewniają świetne bezpieczeństwo, chociaż ich brakuje wygoda. Te urządzenia są używane do długoterminowe przechowywanie kryptowalut – jeśli masz jakieś wyobrażenia o handlu swoimi monetami od czasu do czasu, przygotuj się na kłopoty z wkładaniem ich do portfela sprzętowego i wyjmowaniem ich za każdym razem.

Tutaj jednak pojawiają się depozyty KuCoin, aby uratować dzień.

Z KuCoinem będziesz w stanie handluj kryptowalutami za jednym kliknięciem przycisku – dosłownie. Ponieważ jest to portfel giełdowy, platforma łączy dwa aspekty funkcjonalności w jeden!

Kucoin Deal jest teraz aktywny:

Jest to niezwykle godne uwagi dla każdego, kto poważnie myśli Dzień sesyjny, i kto musi wyprzedzać rynek. Z kryptowalutą wciąż istnieje najbardziej spekulacyjny i niestabilny rynek na świecie, rzeczy mogą się zmienić w mgnieniu oka – wyprzedzanie krzywej jest kluczowe dla odnoszącego sukcesy tradera, przynajmniej długoterminowego!

Recenzje portfela KuCoin użytkownika powiedzą Ci, że ta konkretna platforma pozwala ci to zrobić – w połączeniu z portfel sprzętowy z najwyższej półki (co oznacza, że ​​będziesz przechowywać niewielką część swoich monet na KuCoin na wszystkie potrzeby handlowe, a resztę – w zimny portfel), daje to to, co najlepsze z obu światów!

Ogromna lista obsługiwanych kryptowalut

Obsługa wielu zasobów kryptograficznych jest, co prawda, ogólnie niedocenianym aspektem portfeli kryptowalut. Dlatego też ludzie pytają „co mogę wysłać do portfela KuCoin?”.

Widzisz, większość entuzjastów kryptowalut przyzwyczaiła się do tego każda moneta ma wyznaczony portfel. Oznacza to, że bez względu na to, ile monet masz hodl, będziesz musiał znaleźć oddzielne portfele dla każdego z nich.

Cóż, przynajmniej to BYŁA przypadkiem. Przyszły portfele sprzętowe i uratowały sytuację… Coś w tym stylu.

Recenzja portfela KuCoin: dostępne rynki.

Najwyższej klasy sprzętowe portfele kryptowalut obsługują szeroki wybór różnych zasobów. Dotyczy to obu Księga główna i Trezor. Jednak wybór oferowany przez te marki ogranicza się do tego, ile osób jest zainteresowanych daną monetą.

Tak zainteresowani, że oni też by to zrobili opracuj aplikację dla portfela dla tego urządzenia, aby obsługiwać monetę. Tak – to trochę skomplikowane.

Portfele giełdowe, z drugiej strony są pod tym względem różne. Recenzje portfela KuCoin użytkownika powiedzą ci, że KuCoin tak jest, obsługują dość szeroki wybór kryptowalut – patrząc od strony wymiany rzeczy, są dobrze ponad 200 monet obsługiwanych przez platformę! To jest ogromne!

Obsługa wielu kryptowalut oznacza, że ​​będziesz mógł przechowywać wszystkie (większość?) Swoich kryptowalut na jednym portfelu – KuCoin. Cóż, oczywiście – nie jest to POJEDYNCZY portfel, ponieważ każdy zasób kryptograficzny ma dedykowany. Jednak wszystkie zostaną zlokalizowane i pojawią się na Twoim koncie KuCoin.

Recenzja portfela KuCoin: procedura wymiany.

To jest miłe zarówno z perspektywa wygody, ale także z tego z Święty spokój, zbyt. Szczerze mówiąc, nie będziesz musiał sortować i próbować zapamiętać wszystkich swoich haseł i różnych metod uwierzytelniania portfela – wszystkie będą znajdować się na jednej platformie! Ponownie – czytając recenzje portfela KuCoin użytkowników, wydaje się, że jest to ulubiona funkcja!

Więc następnym razem, gdy zapytasz – co mogę wysłać do portfela KuCoin? – po prostu to wiedz platforma obsługuje szeroki wybór kryptowalut – zdecydowanie możesz wysłać większość najlepiej ocenianych kryptowalut w sklepie.

Bardzo niskie opłaty za wypłatę

Opłaty karencji to, co prawda, coś, co dotyczy głównie portfeli giełdowych. Mogą być nieco zagmatwane, więc pozwól mi wyjaśnić.

Tam są dwa duże typy opłat za wypłatę kryptowaluty, które możesz napotkać – związanych z usługi platformy wymiany (tj. te wymienione w tej recenzji portfela KuCoin) i inne, które są naładowany przez blockchain konkretnego zasobu kryptograficznego.

Te ostatnie są nieunikniony – bez względu na to, jakiego rodzaju portfela zdecydujesz się użyć, zawsze będą obowiązywać opłaty za blockchain. Jednak opłaty związane z wymianą mogą się różnić.

Niektóre giełdy będą miały częściowo przyzwoite opłaty, podczas gdy inne mogą nawet pozwolić ci na dokonanie darmowe wpłaty i wypłaty. Te ostatnie są jednak rzadkim zjawiskiem.

Przegląd portfela KuCoin: przykłady opłat za wypłatę.

W przypadku KuCoin depozyty kryptograficzne są rzeczywiście, całkowicie bezpłatnie. To fantastycznie! Jeśli chodzi o opłaty za wypłatę, to jednak istnieją – to powiedziawszy, są należy do najniższych, z jakimi się spotkasz.

Jest to szczególnie przydatne, jeśli aktywnie wypłacasz i wpłacasz kryptowaluty podlegające opłacie, takie jak Ethereum. Każda oszczędność gwei (gazu na transakcje ETH), którą zaoszczędzisz, będzie się sumować!

Jeden z bezpieczniejszych portfeli wymiany

Bezpieczeństwo jest oczywiście ogromnym czynnikiem podczas omawiania dowolnego portfela kryptowalutowego – ta recenzja portfela KuCoin nie jest wyjątkiem od tej reguły. Ponieważ jednak portfele giełdowe są dość kiepskie, jeśli chodzi o aspekt bezpieczeństwa, warto zagłębić się nieco głębiej i sprawdzić jakie funkcje bezpieczeństwa stosuje KuCoin.

Od razu każdy, kto zapyta, czy portfel KuCoin jest bezpieczny, dowie się, że platforma wykorzystuje środki bezpieczeństwa, takie jak uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA) i weryfikacje logowania przez e-mail. Proste środki, ale powstrzymują większość potencjalnych hakerów i oszustów przed próbami uzyskania dostępu do platformy i środków użytkowników przechowywanych na niej.

Recenzja portfela KuCoin: utwórz konto w 10 sekund.

Ponadto znajdziesz różne dodatkowe środki bezpieczeństwa, takie jak audyty i oparte na firmie, zespoły zajmujące się bezpieczeństwem które stale obserwują platformę pod kątem podejrzanych działań.

Wreszcie, jeśli chodzi o recenzje portfela KuCoin użytkowników, wydaje się, że platforma ma całkiem przyzwoitą reputację, jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Tam są kilka godnych uwagi problemów które warto omówić (i właśnie to będziemy robić za minutę), ale ogólnie rzecz biorąc, obecna sytuacja platformy pod tym względem jest całkiem przyzwoita.

Porównaj portfel KuCoin obok siebie z innymi

Czy wiedziałeś?

Porównaj portfel KuCoin obok siebie z innymi

Wszystkie giełdy kryptowalut mogą wyglądać podobnie do Ciebie, ale są NIE wszystko to samo!

Tak! Pokaż tabelę porównawczą

Recenzja portfela KuCoin: WADY

Do tego momentu w portfel KuCoin recenzja, już omówiliśmy główne korzyści czego możesz się spodziewać, korzystając z KuCoin jako swojej opcji docelowej portfel kryptowalut. Korzyści są w rzeczywistości dość znaczące!

Zanim jednak podejmiesz ostateczną decyzję, wciąż są sprawy, o których należy wspomnieć i rozwinąć – rzeczy, które być może nie są tak przyjemne do usłyszenia, jak te, przez które przeszliśmy do tego momentu w recenzji.

Pierwszą rzeczą, która pojawia się, gdy myślisz o mniej niż idealnej stronie KuCoin, są chwiejne środki bezpieczeństwa że platforma jest wykorzystywana od jakiegoś czasu i historia naruszenia bezpieczeństwa, ogólnie.

Brak pozornego przechowywania w chłodni + historia naruszenia bezpieczeństwa

Jest tu sporo do rozpakowania, więc zróbmy to krok po kroku i najpierw zajmijmy się aspektem „braku chłodni”.

Bezwzględna większość wysokiej klasy platformy wymiany kryptowalut (w związku z tym – portfele giełdowe) zamierzają korzystać z urządzeń chłodniczych aby chronić zasoby użytkowników. Sposób, w jaki to działa, polega na tym, że platformy przechowują do 95% kryptowalut na sprzętowych urządzeniach magazynujących, a pozostałe 5% działa jako rezerwa do obrotu.

Każdy, kto zastanawia się, czy portfel KuCoin jest bezpieczny, powinien zauważyć, że dana platforma tego nie robi. W przypadku KuCoin nie ma warstwy zabezpieczającej do przechowywania w chłodni.

To oczywiście wiąże się z wieloma problemami. To sprawia, że ​​KuCoin w 100% gorący portfel – chociaż nie jest to sam w sobie problem, to zwykle mają gorące portfele wiele luk w zabezpieczeniach, i są uważane za znacznie mniej bezpieczne niż, powiedzmy, sprzętowe urządzenia magazynujące.

Recenzja portfela KuCoin: incydent z naruszeniem bezpieczeństwa.

Pokazują też luki w zabezpieczeniach. KuCoin miał naruszenie bezpieczeństwa – ogromna liczba aktywów klientów firmy została skradziona po tym, jak hakerzy zdobyli klucze prywatne portfela KuCoin. Przypadek i punkt.

Zabawne jest to, że KuCoin zauważa, że ​​ich „zimne portfele nie zostały naruszone”. Jednak patrząc na recenzje niektórych użytkowników portfela KuCoin pozostawione online, możesz mieć problem ze znalezieniem jakichkolwiek informacji na temat wykorzystania platformy w chłodni.

Cokolwiek by to nie było, jedno jest jasne – gorące portfele są uważane za mniej niż bezpieczną alternatywę, a sytuacja KuCoin doskonale to ilustruje. Czy portfel KuCoin jest teraz bezpieczny? Dobrze, To wydaje się być – platforma zwiększyła swoje środki bezpieczeństwa i nie było więcej znaczących hacków od czasu omówionego powyżej.

Nie jest regulowaną platformą

Zanim wyjdziesz i zaczniesz dokonywać wpłat KuCoin lub próbować dowiedzieć się „co mogę wysłać do portfela KuCoin?”, Powinieneś wziąć pod uwagę fakt, że platforma jest uważana za nanieuregulowana wymiana”- a więc także nieuregulowany portfel.

Termin „nieuregulowany” jest dość oczywisty – odnosi się do tego faktu nie ma nadrzędnej instytucji, która zajmowałaby się działalnością danej giełdy, w ten sposób czyniąc usługi wymiany kryptowalut zarówno potencjalnie ryzykownymi, jak i nielegalnymi w niektórych miejscach na całym świecie.

Przegląd portfela KuCoin: dostępne korzyści z pomyślnej weryfikacji konta.

Regulacja pomaga handlowcom zachować zaufanie do wymiany, ponieważ mogą być pewni, że zawsze będzie istniała oficjalna instytucja, która będzie szukała wszelkich podejrzanych działań lub nieuczciwej gry. Z drugiej strony brak regulacji sprawia, że ​​wiele osób czuje się nieswojo – gdyby Twoje kryptowaluty w pewnym momencie zniknęły, nie miałbyś gdzie złożyć roszczenia.

Aby być całkowicie przejrzystym, muszę powiedzieć – niektórzy użytkownicy recenzji portfela KuCoin wyrażać radość, biorąc pod uwagę nieuregulowany charakter platformy. To właściwie zupełnie normalne – duża część entuzjastów kryptowalut uważa, że ​​nieuregulowane giełdy to jedyna droga.

Cóż, OK – zdecentralizowane giełdy, być bardziej poprawnym. Jednak z powodu filozofia kryptowalut, wiele osób lubi korzystać z nieuregulowanej giełdy, ponieważ pozornie pogłębia to ideę zdecentralizowanej platformy, brak organu zarządzającego (nawet jeśli sama platforma jest organem zarządzającym, w tym przypadku).

Przegląd portfela KuCoin: środki bezpieczeństwa.

Krótko mówiąc, przed zapytaniem „czy istnieje aplikacja do portfela KuCoin?” I pobraniem oprogramowania na wszystkie swoje urządzenia, należy wziąć pod uwagę ryzyko związane z daną platformą. Podczas gdy tam były żadnych znaczących problemów jeśli chodzi o nieuregulowaną naturę KuCoin, wciąż jest to coś, co należy wziąć pod uwagę!

Skargi dotyczące obsługi klienta

Obsługa klienta to coś, co jest dość często ignorowane, gdy wybierasz najlepszy portfel kryptowalut do przechowywania swoich aktywów. Nie jest to jednak niespodzianką – nawet czytając recenzje portfeli KuCoin użytkowników, widać, że innym aspektom poświęca się więcej uwagi, dlatego obsługa klienta często pozostaje na uboczu.

Tak jednak nie powinno być. Wsparcie może być niezwykle ważne, szczególnie jeśli chodzi o aktywa kryptowalutowe!

Tabela: Informacje o firmie Ledger Nano X i Trezor Model T

Najwyraźniej podczas Wpłaty KuCoin mogą być łatwe, a sama platforma mogłaby zaoferować szerokie wsparcie dla wielu różnych kryptowalut, obsługa klienta nie jest najlepsza. Jest to również opinia wyrażona przez niektórych użytkowników recenzji portfela KuCoin.

Platforma ma wsparcie na żywo – to jest niesamowite. To także dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, co jest dość rzadką i zdecydowanie godną uwagi funkcją.

W takim razie w czym problem?

Recenzja portfela KuCoin: obsługa klienta.

Cóż, niektórzy klienci KuCoin zauważają, że tak jest dość trudno jest dostać się do zespołu wsparcia, i czasy odpowiedzi są zwykle bardzo długie.

W wielu przypadkach nie jest to problem przełomowy. Wyobraź sobie jednak, że napotkasz problem techniczny w trakcie transakcji i nagle stracisz dostęp do wszystkich swoich aktywów, po prostu z powodu usterki technicznej. Prawdopodobnie wiąże się to z dużą paniką!

Co więcej, prawdopodobnie będziesz chciał skontaktować się z obsługą klienta tak szybko, jak to tylko możliwe. Jeśli czasy odpowiedzi są naprawdę długie, cóż… Sytuacja może się skończyć bardzo źle.

Krótko mówiąc, podczas gdy KuCoin posiada wiele różnych korzyści jeśli chodzi o obsługę klienta, sama pomoc jest mierna i możesz skończyć z czekaniem przez dłuższy czas, aż otrzymasz odpowiedź na swoje zapytanie.

Jak korzystać z portfela KuCoin?

Teraz, gdy znamy wszystkie szczegóły dotyczące zalet i wad portfel KuCoin na uboczu, pozostaje tylko przedyskutować czynniki użyteczności platformy – innymi słowy, jak możesz zacząć używać KuCoin jako Twój własny, dedykowana alternatywa przechowywania kryptowalut.

Jak zarejestrować się na KuCoin?

Przede wszystkim – proces rejestracji.

Krok 1: Iść do oficjalna strona internetowa KuCoin. Jest to dokładnie ta sama witryna, na którą chciałbyś się zarejestrować giełda KuCoin. Przyznano, że omawiana platforma jest faktem, przede wszystkim giełda kryptowalut, początkowy proces rejestracji to zupełnie to samo, zbyt.

Recenzja portfela KuCoin: strona główna KuCoin.

Krok 2: Gdy jesteś na stronie głównej witryny, kliknij „Zapisz się”U góry strony.

Krok 3: Jak zwykle w przypadku tych rzeczy, zostaniesz o to poproszony Twój email, i do Stwórz hasło. Weryfikacja adresu e-mail faktycznie odbywa się z tego samego, początkowego ekranu rejestracji – całkiem interesujące!

Przegląd portfela KuCoin: proces rejestracji.

Krok 4: Po wpisaniu kodu weryfikacyjnego, który otrzymałeś na swój adres e-mail i utworzeniu hasła, to dosłownie wszystko – masz teraz konto na KuCoin!

Recenzja portfela KuCoin: zakończenie procesu rejestracji.

Na tym etapie zostanie wyświetlony ekran z pytaniem, czy chcesz kup lub zdeponuj środki kryptograficzne na swoje konto. Nie wychodź z ekranu! W następnym kroku naszej recenzji portfela KuCoin przyjrzymy się depozytom KuCoin i zaczniemy od odpowiedniego ekranu.

Wcześniej jednak muszę powiedzieć – rejestracja na KuCoin jest jeden z najłatwiejszych i najszybszych procesów!

Bardzo rzadko można znaleźć portfel wymiany kryptowalut, który pozwoliłby na tak szybkie rozpoczęcie korzystania z jego usług. Możesz dosłownie „przyspieszyć” proces rejestracji w mniej niż 10 sekund, zwłaszcza jeśli masz otwartą kartę e-mail obok karty wymiany KuCoin!

Trzeba przyznać, że częściowo wynika to z faktu, o którym mówimy nieuregulowana platforma tutaj. Jeśli jednak Cię to nie dotyczy, z pewnością docenisz prostotę i pośpiech procesu rejestracji!

Jak wpłacać / wypłacać aktywa kryptowaluty do / z KuCoin?

Teraz więc – zarejestrowałeś się na platformie i po dokładnym rozważeniu opinii wielu użytkowników portfela KuCoin, zdecydowałeś się złóż swój pierwszy depozyt. Jak powinieneś się do tego zabrać?

Sprawdźmy to!

Krok 1: Zakładając, że pozostałeś na ekranie omówionym powyżej, kliknij „Wpłać środki”.

Krok 2: Teraz będziesz musiał wybierz zasób kryptowaluty, który chcesz zdeponować. Jak już zapewne widzisz, jest to lista OLBRZYMI – istnieje pozornie nieskończona liczba różnych monet, które możesz zdeponować w KuCoin!

Recenzja portfela KuCoin: adres depozytu BTC.

Jednak ze względu na prostotę postanowiłem się trzymać BTC na mój przykład. Po wybraniu konta (głównego lub handlowego) kliknij „Kontyntynuj”.

Krok 3: Zostaniesz przedstawiony adres portfela Bitcoin. Jeśli chcesz dokonać wpłaty od razu, wszystko, co musisz zrobić, to skopiować i wkleić ją do miejsca docelowego wypłaty, sprawdź dokładnie, czy adres jest taki sam (innymi słowy – jeśli nie masz pliku keylogger lub inny wirus) i dokonaj wpłaty.

Recenzja portfela KuCoin: dostępne różne adresy BTC.

Jednak, jak widać, istnieje również możliwość generowania adres SegWit, zbyt.

Adresy SegWit na to pozwalają transfer BTC szybciej, i w mniej kosztowny sposób. Jednak nie wszystkie portfele giełdowe je obsługują, więc jest to zdecydowanie kolejna wygrana po stronie KuCoin!

Krok 4: Jeśli chodzi o wycofanie aktywów kryptograficznych z KuCoin, proces jest bardzo podobny (tylko na odwrót). Będziesz musiał wybrać zasób, który chcesz wypłacić, a następnie wkleić adres odbiorcy.

Przegląd portfela KuCoin: kroki, które należy wykonać przed wypłatą środków.

Tutaj jednak, zanim dokonasz jakichkolwiek wypłat, będziesz potrzebować obu skonfigurować 2FA oparte na SMS-ach lub Google, i również utwórz osobne hasło handlowe. Chociaż tak nie jest w przypadku depozytów KuCoin, pod względem wypłat działa to jako dodatkowa warstwa bezpieczeństwa.

Więc jaki jest wniosek? Cóż, można to bezpiecznie powiedzieć KuCoin z pewnością jest bardzo prosty w użyciu, jeśli planujesz używać go tylko jako alternatywy dla przechowywania kryptowalut! Proces rejestracji jest niezwykle prosty i szybki (właściwie należy do najszybszych, z jakimi jeszcze się nie spotkałem), a zarówno wpłaty, jak i wypłaty są oczywiste i naprawdę łatwe w zarządzaniu.

Podsumowując, nie powinieneś napotykać żadnych problemów ani z wypłacaniem, ani deponowaniem swoich kryptowalut na portfelu KuCoin. Zdecydowanie uspokajające!

Podsumowanie

Teraz, gdy szczegółowo przeanalizowaliśmy i omówiliśmy KuCoin, a także przyjrzeliśmy się niektórym recenzjom portfela KuCoin wśród bardziej znanych użytkowników, pozostało nam tylko odpowiedzieć na to pytanie – czy poleciłbym korzystanie z tej platformy jako alternatywa dla portfela kryptowalut?

tak i nie.

Omawiając metody przechowywania kryptowalut, jedyną funkcją, na którą naprawdę powinieneś zwrócić pełną uwagę, jest bezpieczeństwo. Jeśli wybrany przez Ciebie portfel nie jest bezpieczny, możesz być całkiem niezły w końcu stracisz wszystkie swoje aktywa.

Recenzja portfela KuCoin: fundusze portfela.

Czy portfel KuCoin jest bezpieczny? Dobrze… Częściowo. Uważa się, że tak jest bezpieczne miejsce do handlu i wymiany kryptowalut, jednak trzeba przyznać, że ma kilka rażących problemów, którymi należy się zająć.

To powiedziawszy, platforma tak obsługują szeroką gamę różnych kryptowalut, i nawet posiada niesamowite opłaty za wypłatę, a depozyty są całkowicie bezpłatne.

Na szczycie tego, KuCoin jest bardzo prosty w użyciu, przynajmniej jeśli chodzi o część portfelową platformy. To świetna wiadomość dla każdego początkującego kryptowaluty!

Aby być całkowicie uczciwym, jeśli chcesz używać KuCoin jako platformy do przechowywania kryptowalut, moja rada jest prosta – weź dwa portfele. Mianowicie, sprzętowy portfel kryptograficzny, i wtedy portfel KuCoin.

Trzymając absolutną większość swoich środków w portfelu sprzętowym, będziesz mieć gwarancję maksymalna kwota zabezpieczenia. Z drugiej strony, jeśli chcesz handlować i bawić się różne kryptowaluty dostępne na rynku, Przechowywanie małej części twoich monet na gorącym portfelu, takim jak KuCoin, pozwoli ci to zrobić!

Recenzja portfela KuCoin: recenzje KuCoin.

To wszystko w zasadzie na to pozwala wykorzystaj to, co najlepsze z obu światów – bezpieczeństwo na najwyższym poziomie, a także niesamowita wygoda. Na pewno świetne połączenie!

Jeśli chcesz znaleźć niezawodny portfel sprzętowy, ale nie wiesz, od czego zacząć, sprawdź też Ledger Nano X, lub Trezor Model T. W chwili pisania tej recenzji portfela KuCoin te dwa urządzenia są uważane za najbezpieczniejsze alternatywy na całym rynku.

Wnioski

Oficjalnie dotarliśmy do końca naszego Portfel KuCoin przejrzeć! Do tej pory powiedziałem Ci wszystko, co musisz wiedzieć o omawianym portfelu giełdowym – o jego najważniejszych funkcjach, rażących problemach, a nawet o tym, jak zacząć z niego korzystać, jeśli tak zdecydujesz.

Widocznie, KuCoin z pewnością ma wiele do zaoferowania przeciętnemu entuzjastowi kryptowalut, zwłaszcza ktoś, kto tego szuka zdywersyfikować swój portfel o całkiem sporo. To też druga sprawa – jest całkiem oczywiste, że KuCoin posiada funkcje, które będą pasować do osób, które szukają wysokiej klasy giełda kryptowalut.

Jeśli chcesz wypróbować KuCoin jako alternatywa wymiany, możesz przeczytać więcej o tej stronie platformy tutaj. Jednak może być również doskonale wykorzystany jako usługa portfela.

Wreszcie, jeśli zastanawiasz się „czy istnieje aplikacja do portfela KuCoin?”, Pozwól, że ci powiem – jest! Możesz pobrać aplikację z oficjalnej strony internetowej firmy, lub znajdź ją w sklepie z aplikacjami na swoim urządzeniu mobilnym.

To powiedziawszy, nie zapomnij sprawdź inne niezawodne alternatywy dla portfela! Dziękuję za przeczytanie i życzę powodzenia we wszystkich przyszłych przedsięwzięciach związanych z kryptowalutami!

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map