Mimo że wiele osób uważało, że plik kryptowaluta bańka pękła raz na zawsze pod koniec 2017 roku, czas nadszedł, aby to pokazać technologia blockchain naprawdę jest cenny i użyteczny, a liczba osób znających się na kryptowalutach właśnie wzrosła z biegiem lat. Tak też zrobiłem technologia przechowywania kryptowalut, Jednak w tej recenzji Trezora Model T przyjrzymy się temu jeden z najbardziej zaawansowanych portfeli sprzętowych.

Jeśli w ogóle znasz temat kryptowalut, istnieje duże prawdopodobieństwo, że słyszałeś nazwę Trezor przed. Jest to jeden z dwóch wiodących dostawców portfeli sprzętowych do kryptowalut (drugi to Księga główna), a także jeden z najstarszych z partii.

Podobnie jak Ledger, Trezor wypuścił nowy model swojego flagowego portfela – Trezor T. Czy warto to sprawdzić? Jakie dodatkowe funkcje oferuje w porównaniu z oryginalnym Trezorem? Odpowiedzi na wszystkie te pytania (i wiele innych) znajdziesz w poniższym artykule!

Plusy

  • Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie
  • Interfejs użytkownika z ekranem dotykowym
  • Łatwe do skonfigurowania
  • Obsługuje około 1000 zasobów kryptograficznych

Cons

  • Nieporęczny projekt
  • Drogie

Recenzja Trezor Model T: PROS

To samo co z moje inne artykuły dotyczące portfela kryptowalutowego, zaczniemy tę recenzję Trezora Model T od dyskusji główne pozytywne aspekty danego portfela.

Warto jednak pamiętać, że w trakcie tej recenzji prawdopodobnie będę odwoływał się do oryginalnego portfela kryptowalut Trezor – Trezor One – trochę. To po prostu dlatego to świetny punkt odniesienia dla Trezora T., i będziesz mógł zobaczyć w jaki sposób nowa wersja urządzenia przewyższa swoje poprzedniczki.


Tabela: Ogólne informacje o Ledger Nano X i Trezor Model T

Z pewnością, jak możesz sobie wyobrazić, czy tak będzie Aktualizacje oprogramowania układowego Trezor lub niektóre aspekty użyteczności, nowy i ulepszony Trezor T z pewnością będzie (cytat, bez cytatu) „lepszy” niż starsze urządzenie. To powiedziawszy, czy warto zainwestować? Dowiedzmy Się!

Szeroki zakres obsługiwanych aktywów kryptowalutowych

Jakie są niektóre z pierwszych funkcji, na które zwracasz uwagę, wybierając dla siebie najlepszy portfel kryptowalut?

Czy to jest bezpieczeństwo? A może, aspekty użyteczności portfela?

Cóż, oprócz wyżej wymienionych funkcji, jedną z ważniejszych rzeczy, na które prawdopodobnie spojrzysz, jest liczba różnych zasobów kryptograficznych obsługiwanych przez portfel.

W chwili pisania tej recenzji Trezor Model T, obecnie jest dostępna prawie 7000 różnych kryptowalut i aktywów kryptowalutowych dostępne do sprawdzenia i zainwestowania. To ogromna liczba kryptowalut! Dawno minęły czasy, kiedy ludzie kupowali tylko Bitcoin – w dzisiejszych czasach nawet początkujący inwestorzy lubią zróżnicować swoje portfele.

Recenzja Trezor Model T: aktywa kryptowalut obsługiwane przez Trezor Model T.

Oczywiście bez względu na to, w którą kryptowalutę inwestujesz, prawdopodobnie byś chciał chroń wszystkie swoje monety, dobrze? Cóż, jest to całkowicie możliwe z Trezorem T.!

Czy chcesz przenieść z Coinbase do Trezor, lub wykorzystaj „Most Trezor”W przypadku innych połączeń możesz mieć pewność, że będziesz w stanie to zrobić przechowuj około 1000 różnych kryptowalut i aktywów kryptograficznych w portfelu sprzętowym!

Oczywiście Trezor T będzie obsługiwać wszystkie najpopularniejsze kryptowaluty na rynku – Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Marszczyć, Dziarskość, i tak dalej. Jednak nawet jeśli jesteś inwestorem zainteresowanym niektórymi bardziej niszowymi monetami, prawdopodobnie będziesz w stanie przechowywać je w swoim urządzeniu Trezor T!

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Jest to prawdopodobnie dość oczywiste, ale bezpieczeństwo jest najważniejszą cechą portfela sprzętowego kryptowaluty. Pisząc to zdanie, czuję się prawie głupio – to dosłownie jedyny istotny powód, dla którego chcesz zainwestować w taki portfel.!

Bez względu na to, na który z dwóch modeli portfeli Trezor spojrzysz, możesz być tego pewien otrzymasz najlepsze dostępne funkcje bezpieczeństwa. Wiele recenzji użytkowników Trezor Model T znalezionych w Internecie powie ci to Trezor nie jest nazywany jednym z najbezpieczniejszych urządzeń do przechowywania danych kryptograficznych bez powodu!

Najpierw, aktualizacje oprogramowania układowego Trezora. Za każdym razem, gdy ładujesz Trezor Model T, Twoje urządzenie wyśle żądanie weryfikacji oprogramowania sprzętowego – pozwoli to zweryfikować, czy oprogramowanie jest zarówno oficjalnym oprogramowaniem, a nie jakimś ukrytym złośliwym oprogramowaniem, i że jest również aktualne.

Recenzja Trezora Model T: 3 powody, dla których Trezor jest świetny.

Możesz również oczekiwać otrzymuj super niezawodne funkcje tworzenia kopii zapasowych. Kopie zapasowe są używane w przypadku utraty urządzenia Trezor lub jego uszkodzenia – bez frazy zapasowej (kodu) nie będziesz w stanie odzyskać swoich kryptowalut, więc pamiętaj, aby zachować szczególną ostrożność podczas ustawiania tego w górę!

Do tego wszystkiego, wszystkie Twoje procesy będą również chronione niestandardowym kodem PIN. Obejmuje to oba procesy, które obejmują Twoje klucze publiczne i prywatne – najwyższej klasy funkcje bezpieczeństwa!

Chociaż niewielu użytkowników Trezor Model T zwraca na to uwagę, rzeczywiste urządzenie Trezor T jest trwałe i dobrze wykonane, zbyt. Mimo że nie ma to nic wspólnego z funkcjami bezpieczeństwa twoich kryptowalut, możesz mieć pewność, że urządzenie wytrzyma i nie zepsuje się nagle.

Użyteczność ekranu dotykowego

Jednym z najbardziej znaczących aspektów wspomnianych w recenzjach użytkowników Trezor Model T, które dotyczą różnic między dwoma portfelami Trezor, jest fakt Trezor T ma ekran dotykowy, podczas gdy poprzednia wersja portfela sprzętowego kryptowalut miała dwa przyciski do poruszania się po interfejsie.

Na pierwszy rzut oka może się to wydawać całkiem fajną funkcją – możesz o tym nie myśleć. To powiedziawszy, tak jest niesamowita poprawa, pod względem użyteczności!

Jedną z najczęstszych skarg występujących w recenzjach portfeli sprzętowych użytkowników (recenzje Trezora Model T nie są wyjątkiem) jest fakt, że Handel monetami podczas przechowywania ich w portfelu sprzętowym jest zwykle bardzo żmudnym i irytującym zadaniem.

Recenzja Trezor Model T: co to jest Trezor Model T?

Chociaż urządzenia sprzętowe zapewniają jedne z najlepszych funkcji bezpieczeństwa dla Twoich kryptowalut, wielu aktywnych traderów woli to robić podzielić swoje portfele na dwie części – większa część trafia do portfela sprzętowego, a mniejsza pozostanie na konkretnej giełdzie, dla łatwego handlu.

Ze względu na sposób, w jaki Trezor Bridge działa na nowym urządzeniu Trezor, jego oprogramowanie układowe i – na dodatek – funkcjonalność ekranu dotykowego, będziesz mógł zaoszczędź dużo czasu na przesyłaniu monet do iz portfela Trezor. To ogromna sprawa, ponieważ nie musisz pobierać ani instalować żadnych innych, dodatkowych gorący portfel!

Łatwy proces konfiguracji

Jeśli kiedykolwiek wcześniej korzystałeś z portfela sprzętowego, prawdopodobnie o tym wiesz proces konfiguracji może zająć trochę czasu, i stać się dość nudnym. W większości przypadków będziesz musiał przejść przez proces konfiguracji fraz zapasowych, zainstalować i wykonać wymagane aktualizacje oprogramowania układowego Trezora, a dopiero potem przystąpić do faktycznego przechowywania monet w urządzeniu.

Użytkownicy Trezor Model T zauważają to firma naprawdę zoptymalizowała cały proces konfiguracji, od momentu otwarcia pudełka z urządzeniem do momentu, w którym można zacząć używać go do faktycznego przechowywania.

Jedną z najbardziej godnych uwagi cech, które to potwierdzają, jest to możesz faktycznie ustawić swoją frazę odzyskiwania (kod 12-24-literowy i numeryczny używany do odzyskiwania kryptowalut w przypadku zgubienia urządzenia) w dowolnym momencie, który uznasz za stosowny.

Recenzja Trezor Model T: otrzymaj Bitcoin.

Różnica polega na tym, że w przypadku większości urządzeń, zostaniesz poproszony o ustawienie frazy, gdy tylko załadujesz urządzenie po raz pierwszy. Jeśli się spieszysz, nie jest to zbyt optymalne!

Nasiona regeneracyjne Trezor mogą być ustawione w dowolnym momencie, chociaż. Otrzymasz ostrzeżenie w oprogramowaniu Trezor, jeśli nie ustawisz frazy podczas początkowej konfiguracji, ale Trezor T nie zmusi Cię do ustawienia go w tym czasie.

Na marginesie należy jednak pamiętać, że zawsze lepiej jest ustawić ziarno odzyskiwania tak szybko, jak to możliwe, ponieważ zapewni to odpowiednią ochronę urządzenia i nie stracisz całego fundusze, jeśli wydarzy się coś nieoczekiwanego.

Ostatni znaleziony kupon Trezor:

Recenzja Trezor Model T: CONS

Tak więc – w tym momencie ustaliliśmy, że chociaż oba modele portfeli sprzętowych Trezora są dość podobne pod względem działania, Trezor T ma lepszy projekt, oferuje znacznie lepsze funkcje użyteczności i jest po prostu zaktualizowana wersja Trezor One, ogólnie.

Mimo wszystko to powiedziawszy, nie wszystkie opinie użytkowników Trezor Model T są pozytywne. Są klienci, którzy z tego czy innego powodu nie są zadowoleni z zakupu – powinniśmy również przyjrzeć się tym skargom!

Teraz warto zaznaczyć, że żaden z problemów, z którymi borykają się użytkownicy, nie ma nic wspólnego z, powiedzmy, mostem Trezor ani transferami kryptograficznymi Coinbase do Trezor. Zamiast tego skargi dotyczą głównie dwóch aspektów portfela – jego fizyczny projekt, i Cena £.

Nieporęczny projekt

Wskazują na to niektóre z bardziej popularnych recenzji użytkowników Trezora Model T, którzy nie są zadowoleni z tego urządzenia masywność projektu.

Rzeczywiście – gdybyś miał porównać Trezora T (a nawet Model One) z jego głównym konkurentem – Księga główna -, Trezor naprawdę wydaje się być raczej nieporęczny.

Słyszałem, że niektórzy z moich znajomych o tym wspominali – kupili swoje urządzenia Trezor i ciągle mi powtarzali, że te przedmioty są dużo większe, niż myśleli, i są o wiele mniej wygodne w noszeniu w rzeczywistości.

Recenzja Trezora Model T: informacje o Trezorze.

Po otrzymaniu Trezora mogę powiedzieć – chociaż widzę, skąd przychodzą moi znajomi, tak naprawdę było to urządzenie znacznie wygodniejsze niż myślałem, że będzie! Chociaż Trezor Model T jest nieco większy niż jego poprzednik, oba urządzenia idealnie mieszczą się w kieszeni i są mniejsze niż można by się spodziewać, patrząc na zdjęcia online!

To powiedziawszy, niektórzy zauważają problem z ukrywanie, zbyt. Weźmy na przykład wspomniany wcześniej Ledger – urządzenie wygląda jak pendrive i dość dobrze wtapia się w tło. Jednak Trezor tak bardzo wyjątkowy wygląd.

Po raz kolejny nie stwierdziłem, że jest to zbyt duży problem. Podczas Trezor naprawdę wygląda wyjątkowo (zwłaszcza wersja flagowa), dość dobrze komponuje się z niektórymi innymi urządzeniami – np. z trudem można było odróżnić portfel Trezor od generatora PIN-ów!

Porównaj Trezor Model T obok siebie z innymi

Czy wiedziałeś?

Porównaj Trezor Model T obok siebie z innymi

Wszystkie giełdy kryptowalut mogą wyglądać podobnie do Ciebie, ale są NIE wszystko to samo!

Tak! Pokaż tabelę porównawczą

Cena £

Jako ostatni punkt w tej recenzji Trezora Model T, przyjrzyjmy się temu metka z ceną Trezor T., i omów, czy urządzenie jest warte swojej ceny.

Jak już wcześniej wspomniałem, większa część recenzji Trezora Model T znalezionych w Internecie będzie wskazywać, że cena tego konkretnego portfela sprzętowego kryptowaluty jest nieco… Dobrze, wysoki.

Pojedyncze urządzenie Trezor T kosztuje 169,99 USD. Możesz także kupić pakiet, który oferuje firma – ten pakiet zawiera a Trezor T, Trezor One, i kapsułkę Cryptosteel. Ten pakiet (zwany "Pakiet Trezor Ultimate") będzie Cię kosztować 274 $.

Recenzja Trezora Model T: wewnątrz pudełka Trezora Model T.

Tak więc – trzeba przyznać, że cena jest nieco wysoka, zwłaszcza w porównaniu z ceną Trezora One.

Mimo to cena Trezora T jest uzasadniona faktem jak dobry jest portfel.

Chociaż jest to z pewnością znacząca jednorazowa inwestycja, dzięki przedmiotowemu elementowi będziesz mieć pewność, że wszystkie Twoje zasoby kryptograficzne są chronione przez urządzenie zabezpieczające z najwyższej półki (zakładając oczywiście, że ustawiłeś ziarno odzyskiwania Trezora). Zawsze lepiej jest zainwestować w bezpieczne miejsce na kryptowalutę, niż ryzykować utratę jej całości!

Znaleziono najnowszy kupon portfela księgi:

Wnioski

Teraz, skoro to wszystko zostało powiedziane, jest Trezor Model T warto sprawdzić?

Powiedziałbym – na pewno!

Jak wskazano we wstępnej części recenzji Trezor Model T., Trezor jest jedną z wiodących marek, jeśli chodzi o bezpieczne przechowywanie kryptowalut. Model T po prostu udowadnia to jeszcze bardziej – to prawda niesamowity sprzęt który zapewnia swojemu posiadaczowi najlepsze funkcje bezpieczeństwa kryptograficznego, o jakie możesz poprosić!

Tabela: wady i zalety Trezor Model T i Trezor One

Transfery z Coinbase do Trezora są proste i nieskomplikowane dzięki oprogramowanie układowe urządzenia i usprawniony projekt oprogramowania który mu towarzyszy. Ziarno odzyskiwania Trezora można ustawić w dowolnym momencie, co pozwala na szybki proces inicjalizacji i pełną kontrolę procesów, które zdecydujesz się wykonać za pomocą portfela.

Cena Trezora T jest trochę wysoka, a konstrukcja jest odrobinę nieporęczna, ale oba te „problemy” są dość drobne w porównaniu z zaletami urządzenia. Biorąc wszystko pod uwagę, Trezor Model T jest z pewnością niesamowitym wyborem dla każdego entuzjasty kryptowalut!

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me