Wszystko, co musisz wiedzieć o kluczowej monecie

Wraz z rozwojem nowoczesnej technologii, jej utrzymanie staje się coraz trudniejsze Twój własny, prywatność osobista Kluczowa moneta jest tego dobrym przykładem. Poszczególni ludzie każdego dnia walczą o to, by ich prywatne informacje pozostały nienaruszone – wyobraź sobie, ile pracy to wymaga olbrzymi, popularne i znane na całym świecie firmy muszą wprowadzić, aby ich dane były bezpieczne!

W tej sytuacji, kryptowaluty a ludzie, którzy za nimi stoją, często stają się głównymi strażnikami prywatności. Niektórym firmom poświęcony jest uroczysty cel stworzenia technologii zabezpieczającej dane. W tym przewodniku omówimy jedną z takich firm – SelfKey, i kryjąca się za nim moneta Klucz.

Omówimy początki SelfKey oraz ogólne definicje dotyczące firmy i całego ekosystemu. Opowiem Wam o pierwotnym przeznaczeniu monety Key, o tym, co ona reprezentuje i jakie cechy sprawiają, że jest ona wyjątkowa – i najlepsze miejsca do zakupu Key Coin, zbyt.

Porozmawiamy również o Key ICO i przeprowadzimy pełny przegląd SelfKey ICO.

Szukasz najbezpieczniejszego miejsca na zakup BTC? Poniżej zebrałem najlepiej oceniane giełdy kryptowalut, które zostały zatwierdzone jako najbezpieczniejsze platformy do kupowania BTC, więc spójrz.

Dostawca Visa / Mastercard Dostępne Crypto Nasz wynik Recenzja Coinbase TAK

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Litecoin
 • + 30 więcej

9.8 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Recenzja Binance TAK

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Cardano
 • + 150 więcej

9.6 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Recenzja Coinmama TAK

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Bitcoin Cash
 • +7 więcej

9.4 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Recenzja Kraken TAK

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • DZIARSKOŚĆ
 • + 37 więcej

9.1 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Recenzja eToro TAK

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • +3 więcej

8.6 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Recenzja KuCoin TAK

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Monero
 • + 210 więcej

8.5 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Gemini Exchange Review TAK

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • +21 więcej

8.4 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Najbardziej popularny 729 Recenzje 9.8 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję Wybór redakcji 1279 Recenzje 9.6 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję 816 Recenzje 9.4 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję 1174 Recenzje 9.1 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję 453 Recenzje 8.6 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję 563 Recenzje 8.5 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję 603 Recenzje 8.4 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję

Plusy

 • Stworzony z myślą o ochronie prywatności i tożsamości
 • Udane ICO
 • Ma wyznaczony portfel

Cons

 • Trochę trudny do zakupu
 • Ograniczone w użytkowaniu

Co to jest SelfKey i Key Coin?

SelfKey definiuje się jako ekosystem zaprojektowany w celu zachowania tożsamości cyfrowej i prywatności użytkownika. Opiera się na technologia blockchain – to podstawa całego projektu i jego sukcesu.


Firma, do której należy SelfKey (i Key coin), nazywa się Fundacja SelfKey. Ta podstawa, wraz z niektórymi interesariuszami i inwestorami, utrzymuje ekosystem przy życiu i funkcjonuje.

Firmę tworzą ludzie o podobnych poglądach, którzy mają ten sam cel – do uczynić prywatność cyfrową najwyższym priorytetem, jeśli chodzi o ochronę tożsamości, czy to dla firm, czy dla użytkowników indywidualnych.

Kluczowa moneta: łatwa rejestracja w usługach finansowych.

Fundacje SelfKey również się zajmują transakcje – firma chce je wykonać całkowicie zdecentralizowane, bezpieczne i prywatny. Postrzegają ochronę tożsamości cyfrowej jako podstawowe prawo człowieka – pomaga to zespołowi skupić się i łatwo wyrażać swoje cele.

Moneta SelfKey (lub częściej nazywana po prostu „monetą kluczową”) to moneta token wykorzystywane w ekosystemie do zarządzania zdarzeniami zachodzącymi w jego wnętrzu i zapewnienia płynne procedury transakcyjne. Możesz kupić drugi paszport, zapłacić za transakcje bankowe, a nawet dotrzeć do firm lub rezydencji za pomocą monety Key – wszystko przy zachowaniu i zachowaniu swojego identyfikatora w tajemnicy.

Dlaczego warto korzystać z SelfKey?

Istnieje wiele różnych powodów, które mogą wpływać na użycie Selfkey i jego tokena. Jednak wszyscy kierują się jedną logiką.

Każdy chce, aby jego tożsamość była bezpieczna i prywatna. Niezależnie od tego, czy próbowałeś wyemigrować, czy kupić chleb i masło w lokalnym supermarkecie – nikt nie chce, aby ich nazwiska i inne prywatne informacje były oblepione dookoła.

SelfKey daje swoim użytkownikom możliwość nie tylko zachowania prywatności w stworzonym przez siebie ekosystemie, ale także dokonywać transakcji i świadczyć usługi – wszystko przy zachowaniu spokoju w zakresie bezpieczeństwa i anonimowości.

SelfKey ma prywatne przechowywanie danych których są właścicielami, podczas gdy używają podobnych systemów magazyny publiczne. Oznacza to, że nie ma możliwości wycieku informacji i wykorzystania ich przez osoby trzecie, co może się zdarzyć podczas naruszenia danych w innej firmie lub systemie..

Wszystko, co musisz wiedzieć, kluczowa moneta

Kolejną wielką zaletą SelfKey jest to, że pozwala na bardzo płynny i spersonalizowany KYC proces.

KYC” oznacza “znaj swojego klienta”. Jest to proces, w którym domeny publiczne, na przykład banki, weryfikują tożsamość i adresy swoich klientów i klientów. Ten proces wydaje się być dość żmudny, jeśli jest wykonywany w tradycyjny sposób, ale w tym miejscu wkracza SelfKey.

Z pomocą SelfKey możesz kup osobny identyfikator od zweryfikowanych dostawców a następnie przekaż go wybranej instytucji. Te identyfikatory są zwykle wielokrotnego użytku, więc nie musisz się stresować kupowaniem nowego za każdym razem, gdy potrzebujesz go w różnych lokalizacjach.

Ten typ procesu jest świetny, ponieważ SelfKey na to pozwala zminimalizować ilość danych, które przekazujesz instytucji. Możesz być pewien, że Twoje prywatne informacje (lub po prostu informacje, które chcesz zachować w nienaruszonym stanie) nie wyciekną.

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Co to jest kluczowa moneta?

Key coin (lub Key token) to waluta używana do wykonywania transakcji w ekosystemie SelfKey. Posiadanie zdecentralizowanej, zaszyfrowanej waluty pozwala mieć pewność, że wszystkie procesy wykonywane na rynku platformy pozostaną bezpieczne i prywatne.

Kluczowe ICO

Plik wstępna oferta monet (ICO) monety Key miało miejsce 14 stycznia 2018 r. Miała miejsce przedsprzedaż, przedsprzedaż i sprzedaż publiczna. Zróbmy szybki przegląd SelfKey ICO.

Podczas pierwszego ICO oba BTC i ETH zostały przyjęte jako waluta zakupu Key coins (z wyjątkiem sprzedaży publicznej, kiedy akceptowano tylko ETH). Biorąc pod uwagę, że token jest oparty na te same parametry techniczne (ERC-20) jako Ethereum, usprawniło to proces i uczyniło go całkiem prostym.

Całkowita podaż żetonów klucza wyniosła 6 miliardów, cena początkowa za token – 0,015 USD.

ICO uznało się za sukces. Poziom szumu, który narosł w przypadku Key ICO, był zaskakująco wysoki – wydawało się, że pomysł zdecentralizowanej platformy zbudowanej z uroczystym zamiarem prywatności i bezpieczeństwa zadziałał.

Wciąż trudno jest przeprowadzić obiektywny przegląd SelfKey ICO ze względu na znacznie krótki czas, który po nim upłynął. Chociaż, z wyglądu, ludzie naprawdę zaangażowali się i wierzyli w misję SelfKey.

Wszystko, co musisz wiedzieć, kluczowa moneta

Patrząc na powyższy wykres cen, widzimy to Kluczowa moneta miała swoje wzloty i upadki przez swoją krótką żywotność. W chwili pisania tego token jest obecnie wyceniany na 0,001974 $ – to znaczny spadek w porównaniu z ceną początkową wynoszącą 0,015 USD.

Te spadki cen kryptowalut nie są wcale takie rzadkie – rynek kryptowalut odnotował znaczny udział wahań w ciągu ostatnich kilku lat. Tam są tysiące różnych powodów dlaczego tak się dzieje – może to być wszystko, od utraty zainteresowania po wydarzenia na świecie.

Chodzi mi o to, że krach wartości, którego doświadczyła moneta Key, nie jest jakimś ultimatum – cena może wahać się w obecnym obszarze wartości lub pewnego dnia może wystrzelić w górę na Księżyc.

Jak kupować tokeny kluczy?

Jeśli po przeczytaniu recenzji SelfKey ICO zdecydowałeś się kupić kilka monet Key, ostrzegaj – proces może być nieco trudniejszy, niż się spodziewasz.

W tym kontekście moneta Klucz jest bardzo podobna do monety Marszczyć (XRP). Ponieważ Ripple nie jest zdecentralizowany (co oznacza, że ​​należy do prywatnej firmy), nie można po prostu kupić XRP za waluty fiducjarne takie jak USD, EUR itp.

Ten sam problem pojawia się w przypadku monety Key. Mimo że nie jest własnością prywatną, Key token należy do zamkniętego ekosystemu – eliminuje to możliwość nabycia go za pomocą standardowych walut.

Wszystko, co musisz wiedzieć, kluczowa moneta

Jeśli chcesz kupić Key Coins, musisz przede wszystkim kupić inną kryptowalutę – Bitcoin i Ethereum (zwłaszcza ten drugi) to dwa najczęściej przywoływane informacje.

Istnieje wiele (i mam na myśli DUŻO) rynków internetowych, które oferują kupno, sprzedaż lub handel różnymi kryptowalutami za waluty fiducjarne, ale wiele osób zaleca korzystanie z Binance. Jest to jedna z bardziej znanych i zaufanych witryn do handlu kryptowalutami i oferuje przyzwoite kursy walut i dobra obsługa klienta.

Po zdobyciu żądanej ilości kryptowalut możesz teraz udać się do witryn wymiany kryptowalut, które wymieniają Key coin jako możliwą opcję zakupu tokenów. Wybierz kwotę, którą chcesz kupić i po prostu wykonaj transakcję – dostarczając Bitcoin lub Ethereum (lub inną odpowiednią kryptowalutę) podczas otrzymywania monet Key. I to wszystko!

Portfel SelfKey

Zanim zdecydujesz się wyruszyć i kupić wszystkie monety Key, na które Cię stać, pamiętaj, że ten token wymaga specjalnego portfela cyfrowego!

Nazywa się portfel SelfKey portfel tożsamości. Jest to specjalna, specjalnie zaprojektowana cyfrowa pamięć masowa, która pozwala nie tylko chronić Twoje Key Coins w dobrym stanie, ale także wykonywać różne transakcje na rynku SelfKey.

Portfel tożsamości można znaleźć na oficjalna strona SelfKey. Możesz także przechowywać w portfelu inne kryptowaluty oparte na ERC-20 (np.Ethereum), co sprawia, że realny i wszechstronny wybór jeśli chodzi o przechowywanie cyfrowych kryptowalut.

Portfel jest dostępny zarówno na Windows, jak i iOS i obecnie jest w wersji BETA.

Zwróć jednak uwagę, że możesz również przechowywać swoje Key Coins w niektórych z najpopularniejszych portfele sprzętowe – mianowicie, Ledger Nano S i Trezor.

Podsumowanie

Spójrzmy na krótkie podsumowanie SelfKey i monety Key.

SelfKey to ekosystem stworzony do chronić i dalej chronić prywatność osób i firm, jeśli chodzi o ich identyfikatory. Firma stojąca za SelfKey (SelfKey Foundations) pragnie stworzyć ekosystem, w którym ludzie i organizacje mogą czuć się bezpiecznie podczas wykonywania transakcji i interakcji w międzyczasie.

SelfKey posiada marketplace, który jest główną platformą umożliwiającą wykonywanie wyżej wymienionych transakcji. Na rynku można znaleźć różnych usługodawców, którzy oferują swoją wiedzę i produkty za opłatą. Te usługi i produkty obejmują (między innymi) zakupy w miejscu zamieszkania lub w biznesie, dostarczenie drugiego identyfikatora, itp.

Wszystko, co musisz wiedzieć, kluczowa moneta

Nazywa się walutą używaną w transakcjach rynkowych Kluczowe monety. Monety te są używane z różnych powodów i zapewniają zarówno bezpieczeństwo, jak i zaufanie w ekosystemie.

ICO tokena klucza miało miejsce w połowie stycznia tego roku. Biorąc wszystko pod uwagę, można to nazwać sukcesem.

Jeśli chcesz samodzielnie kupować i używać Key coins, będziesz musiał to zrobić za pomocą innych głównych rodzajów kryptowalut (np.Bitcoin, Ethereum itp.). Powszechnie uważa się, że jedno z najlepszych miejsc do zrobienia tego powinno być Binance. Jednak zanim to zrobisz, nie zapomnij o tym stwórz swój portfel tożsamości – gorący portfel do przechowywania monet Key i innych kryptowalut ERC-20.

Z szlachetny powód, by chronić prywatność, SelfKey kontynuuje swój rozwój i jest stale pod opieką twórców. Mający na faktyczne zastosowanie, prawdopodobnie można bezpiecznie powiedzieć, że platforma i token nigdzie w najbliższym czasie się nie wybierają.

Porównaj Key Coin obok siebie z innymi

Czy wiedziałeś?

Porównaj Key Coin obok siebie z innymi

Wszystkie giełdy kryptowalut mogą wyglądać podobnie do Ciebie, ale są NIE wszystko to samo!

Tak! Pokaż tabelę porównawczą

Wnioski

Omówiliśmy SelfKey z wielu różnych aspektów – opowiedziałem o celach firmy i powodach powstania SelfKey, zrobiłem krótką recenzję ICO SelfKey, omówiłem portfel tożsamości i rynek.

Ludzie często spekulują na temat długowieczności jednej lub drugiej kryptowaluty. Wahania cen, negatywne recenzje i wydarzenia na świecie często umieszczają ludzi w jednym z dwóch obozów – albo tak myślą kryptowaluty to przyszłość i że wytrzymają wszelkie problemy na swojej drodze, albo tak mówią krypty to oszustwo i bańka, która już „pękła dawno temu”.

Niektóre kryptowaluty są bardziej podatne na spekulacje niż inne (jeśli kiedykolwiek słyszałeś, aby ktoś o nich mówił VeChain?), ale jest jedna złota zasada, w którą wierzą społeczności kryptowalut na całym świecie:

Dopóki kryptowaluta jest przydatna, przetrwa.

W miarę upływu czasu widzimy coraz więcej kryptowalut tworzonych w celach, które są bardzo interesujące dla zwykłej osoby – bezpieczeństwo, anonimowość, dostępność, szybkie transakcje itp..

SelfKey całkiem dobrze pasuje do tego kontekstu. We współczesnym świecie coraz trudniej jest zachować swoją tożsamość (nie mówiąc już o prywatności). Jeśli chcesz wykonać jakąkolwiek transakcję lub interakcję na wyższym poziomie (banki, szpitale, zakupy rezydencji itp.), Natychmiast podlegasz szeroki wachlarz ekspozycji.

W tym miejscu wkracza cała koncepcja monet SelfKey i SelfKey. Projekty takie jak ten pozwalają zachować wysoki poziom prywatności, a jednocześnie są w pełni funkcjonalne i funkcjonalne w społeczeństwie.

Zawsze pamiętaj, aby przeprowadzić mnóstwo badań, jeśli kiedykolwiek myślisz o zainwestowaniu w SelfKey lub uczestnictwie w jego transakcjach. Przeczytaj, co ludzie mają do powiedzenia na temat projektu i samej firmy – nie ufaj ślepo jednej opinii. Pamiętaj też, aby przeprowadzić badania najlepsze giełdy, na których można kupować kryptowaluty, ogólnie!

Proces zdobywania Key Coin powinien wyglądać mniej więcej tak:

 1. Rejestrujesz się na jednej z giełd kryptowalut, które pozwalają ci handlować lub kupować monety Key – Binance byłby zwykle oczywistym wyborem;
 2. Po rejestracji może być konieczne zweryfikować Twoją tożsamość – w przypadku niektórych giełd jest to obowiązkowe od samego początku;
 3. Po załatwieniu sprawy musisz znaleźć Key Coin i wybrać opcję zakupu;
 4. Po dokonaniu płatności wybraną metodą, prześlij swoje Key Coins do portfela – ponieważ możesz założyć portfel SelfKey razem z Księga główna lub Trezor, dobrze by było, gdybyś wybrał jeden z tych konkretnych portfeli sprzętowych.

Mam nadzieję, że ten przewodnik był dla Ciebie pomocny i że teraz wiesz dużo więcej o SelfKey, Monecie Klucz i wszystkim pomiędzy. Nie wahaj się i sprawdź sam projekt!

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map