Jeden z trudniejszych wyborów, który a górnik kryptowalut musi dokonać wyboru odpowiedniego sprzętu do wykorzystania podczas wydobywania. Różne rodzaje monet mają różne wymagania i wymagania do mojego, co z kolei wymaga różnych rodzajów technologii. W tym przewodniku omówimy Sprzęt wydobywczy Litecoin i porozmawiaj o najlepszych górnikach Litecoina.

Przede wszystkim opowiem Wam ogólnie o sprzęcie do kopania Litecoin – co to jest, różne typy sprzętu, z którego można korzystać i dlaczego lepiej jest używać * tego * typu sprzętu zamiast * tego * typu..

Potem sprawdzimy najlepsze Wydobywanie litecoinów platformy jakie rynek może zaoferować, przejrzyj ich plusy i Cons i zobaczmy, czy uda nam się wyłonić wyraźnego zwycięzcę.

Ponieważ wydobycie Litecoina nie jest jedynym sposobem na zdobycie tej kryptowaluty, powinieneś rozważyć kupowanie lub handel na niezawodnej giełdzie kryptowalut. Kilka z zalecanych opcji to Coinbase, Binance i Coinmama.

Teraz przejdźmy do sprzętu górniczego.


Zrozumienie sprzętu górniczego

Kryptowaluta sprzęt górniczy jest częściej określany jako platformy. Mówiąc najprościej, jest to maszyna zaprojektowana do rozwiązywania problemów matematycznych i wydobywania pożądanej monety kryptograficznej.

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Sprzęt wydobywczy Litecoin jest podobny do innych platform do wydobywania kryptowalut w tym sensie działa ze skryptami – funkcje, które pozwalają użytkownikom wykorzystywać ich procesory do wydobywania kryptowalut z wyznaczonych witryn.

Wszystko o najlepszym sprzęcie wydobywczym Litecoin

Jednak, jak każda inna moneta, Litecoin ma swoje specyficzne parametry które sprawiają, że niektóre platformy są lepsze od innych, jeśli chodzi o rzeczywistą część górniczą.

Omówmy cały sprzęt wydobywczy Litecoin.

Różne typy sprzętu wydobywczego Litecoin

Przekonasz się, że są trzy różne typy sprzętu wydobywczego Litecoin do wyboru – CPU, GPU i ASIC.

  • procesor. Wydobywanie procesora wykorzystuje Twój procesor do wydobądź wybraną monetę (w tym przypadku Litecoin). To jest chmimetoda ap do wydobywania krypt, ale wadą jest to, że tak BARDZO wolno – często prawie nie do zniesienia. Wydobywanie procesora można wykonać w dowolnym momencie z komputera osobistego, który ma jeden z głównych systemów operacyjnych (Windows, Mac OS i Linux).
  • GPU. Ten rodzaj wydobycia jest główny typ napotkasz. Wykorzystanie platform GPU karty graficzne aby wyodrębnić żądane kryptowaluty. Jego szybki i skuteczny (dlatego jest tak popularny), ale może być BARDZO drogi.
  • ASIC. ASIC – układy scalone specyficzne dla aplikacji – są uważane za najlepszych kopaczy Litecoin. Tam są wiele różnych typów układów ASIC, ale te ASIC są specjalnie zaprojektowane i stworzone z myślą o jednym celu – wydobyć piekło z Litecoinów.

Te trzy typy sprzętu wydobywczego Litecoin przedstawiają całkiem dobry obraz wyborów, które masz, myśląc o tym, w jaką technologię wydobywczą warto zainwestować.

Coś, o czym warto pamiętać

Warto wspomnieć, że chociaż są sporo opcji do wyboru, różnią się znacznie pod względem jakości i wydajności. Podczas Sprzęt procesora jest uważany za najgorszy wybór do wydobywania Litecoina (lub jakiejkolwiek innej kryptowaluty), ASIC przejmuje inicjatywę jest po prostu idealna do tego zadania.

Oczywiście nie wszystko jest po prostu czarno-białe – procesor wydobycie wymaga praktycznie brak inwestycji początkowej lub specyficzny sprzęt (chociaż ceny energii elektrycznej mogą spowodować zawał serca!), podczas gdy ASIC są całkiem kosztowny i wymagają wstępnej wiedzy o montażu sprzętu kryptograficznego.

Ponadto, jeśli posiadasz duże ilości Litecoin, powinieneś upewnić się, że używasz niezawodnego portfela. Najbezpieczniejsze są portfele sprzętowe. Polecam sprawdzić Ledger Nano S i Trezor. Jeśli jednak szukasz portfela internetowego, zdecydowanie powinieneś wypróbować go w Coinbase.

Wszystko o najlepszym sprzęcie wydobywczym Litecoin

Teraz, gdy znasz już różnice między trzema typami sprzętu wydobywczego Litecoin, przejdźmy od razu do Lista górników Litecoin! Jednak szybkie zastrzeżenie – lista nie jest uporządkowana w żadnej określonej kolejności.

Najlepszy sprzęt wydobywczy Litecoin

Porównaj giełdy kryptowalut obok innych

Czy wiedziałeś?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, które giełdy kryptowalut są najlepsze dla Twoich celów handlowych??

Widzieć & porównaj obok siebie giełdy kryptowalut TOP3

ASIC

Według popularnej opinii Antminer L3+ jest bezkonkurencyjnym zwycięzcą, jeśli chodzi o układy ASIC Litecoin, a nawet ogólnie sprzęt do kopania Litecoin.

To ASIC maszyna była wydany w 2017 roku przez firmę o nazwie Bitmain. Firma zyskała reputację światowego lidera w dziedzinie sprzętu do kopania kryptowalut. Przez lata wydawali różne wersje specyficzne układy ASIC Litecoin, i Antminer L3+ jest uważany przez wielu za najlepszą rzecz, jaka kiedykolwiek się wydarzyła w przypadku wydobywania kryptowalut.

Wszystko o najlepszym sprzęcie wydobywczym Litecoin

Istnieje jednak inna strona medalu. Bitmain był pod ciężkim ostrzałem – zostały narażone na dodanie backdoora do swoich produktów. Jak na razie żadne próby oszustwa nie zostały ujawnione, ale miało to wpływ na reputację firmy.

Jeśli myślisz o zainwestowaniu w ten Litecoin ASIC, pamiętaj o tych używanych zacznij od co najmniej 350 $ i mogę wzrosnąć do 750 USD na nowy! Z drugiej strony JEST uważany za najlepszego górnika Litecoina w grze.

GPU

Wydobywanie GPU to kolejna najlepsza rzecz, jeśli chodzi o sprzęt do kopania Litecoin.

Jeśli trochę zaczniesz kopać, przekonasz się, że Nvidia i AMD to dwie firmy produkujące wiodące karty graficzne w dziedzinie platform wydobywczych Litecoin. Plik Nvidia GeForce GTX 1060 i Karta graficzna AMD Radeon RX 580 są wiodącymi procesorami graficznymi, a ich konkurenci mieli bardzo trudne chwile, próbując dopasować jakość tych dwóch produktów.

Jednak aby być świadkiem znacznych zysków podczas używania GPU do wydobywania, musisz pokonać kilka przeszkód. Przede wszystkim powinieneś znaleźć najtańsze możliwe miejsca na zakup GPU. Aby mieć udaną platformę wydobywczą, która przyniosłaby zauważalny zysk, musiałaby zawierać co najmniej pięć najlepszych procesorów graficznych.

Takie zestawy mogą kosztować wszędzie od 2500 $ do 5000 $ (w tym rama, układy chłodzenia, płyty główne itp.).

Sprzęt do kopania Litecoin: Nvidia GeForce GTX 1060.

Co więcej, nie będzie miało znaczenia, jeśli masz świetnych i potężnych górników Litecoin, jeśli wszystkie Twoje zarobki (lub więcej!) Zostaną wrzucone z powrotem do rachunki za prąd. Aby móc czerpać zyski z wydobywania kryptowalut, musisz znaleźć sposób na zminimalizowanie kosztów energii elektrycznej.

Jednym ze sposobów na to jest znalezienie jakiegoś przestronnego budynku lub pokoju w miejscu, które ma tanie i przystępne koszty energii elektrycznej. Przestronność pomoże w potrzebach chłodzenia.

Kopanie kryptowalut na GPU jest również najpopularniejsza metoda eksploracji w chmurze. Wydobywanie w chmurze jest bardzo proste – na jakiś czas „wynajmujesz” usługę wydobycia platformy od hosta (osoby lub firmy, do której należy platforma). W tym okresie cały przychód generowany przez platformę jest przekazywany Tobie (z wyjątkiem kilku niewielkich opłat).

Górnicy chmur zwykle to robią wiele platform wykonane z niezliczonej liczby kart graficznych. Szczerze mówiąc, to jeden z największych powodów, dla których tak trudno było znaleźć określone procesory graficzne w sklepach i sklepach internetowych.

Procesory

Górnicy CPU prawie nigdy nie trafia na listy „najlepszych górników Litecoin”. Głównym powodem tego jest właśnie wydobywanie procesorów nie jest opłacalne – jeśli planujesz wydobywać kryptowaluty, takie jak Bitcoin, Ethereum, Marszczyć lub – w tym przypadku – Litecoin, zauważenie jakiegokolwiek zysku może zająć miesiące (jeśli masz wolniejszy komputer – lata!). Dla większości ludzi nie jest to ani trochę opłacalne.

Nawiasem mówiąc, jeśli chodzi o kryptowaluty, ważne jest, aby je trzymać bezpieczne portfele sprzętowe. Szczególnie polecane są Ledger Nano X i Trezor Model T..

Umowa portfela Ledger jest teraz aktywna:

Innym możliwym scenariuszem jest to, że możesz nawet stracić sporo pieniędzy koszty energii elektrycznej. Wydobywanie procesora zwykle produkuje ekstremalnie niskie kwoty zysku dziennie ale zużywa nadmierne ilości energii.

Sprzęt wydobywczy Litecoin: AMD Ryzen Threadripper 1950x.

Z drugiej strony wciąż trwa wydobywanie procesorów stosunkowo często używany z jednego prostego powodu – jest dostępny dla prawie każdego. Wszystko, czego potrzebujesz, to komputer osobisty i możesz wkroczyć w świat wydobywania kryptowalut.

Według popularnej opinii, głównym procesorem do wydobywania Litecoin jest AMD Ryzen Threadripper 1950X. Jest to 16-rdzeniowy procesor z ogromną pamięcią podręczną L3 – pozwala to na wydobywanie wielu popularnych kryptowalut i altcoinów.

Jedyną wadą tego procesora jest to, że wymaga nadmierne ilości mocy I jest sam w sobie dość drogi – cena nowego AMD Ryzen Threadripper 1950X może trafić wszędzie około 650 USD do prawie 800 USD.

Proces wydobycia

Teraz, gdy znasz już nieco typy dostępnego sprzętu do wydobywania Litecoin, porozmawiajmy o proces wydobywczy samo.

Przede wszystkim powinieneś zrób prostą matematykę. Weź kalkulator i, jeśli już wybrałeś preferowaną metodę wydobywania Litecoin, obliczyć koszt początkowy za zdobycie urządzenia (górnicy CPU Litecoin mają tutaj przewagę) i wszystkie potrzebne dodatki konserwacyjne.

Teraz, gdy masz już w głowie metkę z ceną, spróbuj obliczyć możliwe koszty energii elektrycznej i chłodzenia – spójrz na ceny energii elektrycznej w Twojej okolicy i pomnóż to przez moc twojego urządzenia. Dodaj wynik do liczby początkowej.

Mając na uwadze szybkość i moc, z jaką pracuje Twoja platforma, oblicz potencjalne zarobki, które Twoja platforma wydobywcza Litecoin może wygenerować w ciągu miesiąca. Będziesz potrzebować Średnia ilość – nie wybieraj najwyższych ani najniższych liczb.

Wszystko o najlepszym sprzęcie wydobywczym Litecoin

Po zakończeniu, odejmij tę liczbę od pierwszej. Spójrz na wynik.

Jeśli numer, który widzisz, to negatywny (a kwota, którą zarobisz, zwróci Ci to, co straciłeś na inwestowaniu w swój sprzęt w ciągu około dwudziestu lat), co oznacza, że ​​nie ma sensu, abyś sam zaczął wydobywać Litecoina – przynajmniej nie w obecnej sytuacji, w której się znajdujesz. ponownie. Jeśli nie możesz się doczekać wejścia do świata kryptowalut za wszelką cenę, możesz spróbować eksploracji w chmurze lub pomyśleć o tańszej alternatywie, jeśli chodzi o sprzęt.

Jeśli jednak liczba Cię nie zszokowała, a jeśli tak można zacząć zarabiać z wydobycia Litecoina w mniej niż dekadę – gratulacje! Możesz oficjalnie zacząć myśleć o zostaniu profesjonalnym kopaczem kryptowalut.

Po uzyskaniu i skonfigurowaniu sprzętu musisz pomyśleć o oprogramowaniu, którego będziesz używać. W końcu najlepszy górnik Litecoin zasługuje na najlepsze dostępne oprogramowanie.

Szukając dobrze i renomowane oprogramowanie, zawsze traktuj priorytetowo aspekty bezpieczeństwa, prędkości wydobywania i haszowania, obsługi klienta i przejrzystości. Są to kryteria, które musi spełniać świetne oprogramowanie do eksploracji kryptowalut stale aktualizowane.

Bezpieczeństwo to główny klucz, chociaż – jeśli oprogramowanie nie jest bezpieczne, nawet nie zawracaj sobie głowy handlem z nim na pierwszym miejscu. Nie ma sensu – wszystko, co się stanie, to to, że w końcu możesz zostać zhakowany, a wszystkie twoje kryptowaluty zostaną skradzione. Więc wybieraj ostrożnie!

Po tym momencie wszystko jest gotowe! Teraz pozostaje tylko cieszyć się uczuciem zostania legalny górnik Litecoin (i oczywiście zbieraj nagrody).

Wniosek

Jeśli nigdy nie miałeś kontaktu z żadnym rodzajem sprzętu do wydobywania kryptowalut, to właśnie to może być trochę trudne do uchwycenia kilka rzeczy na początku. Najtrudniejszą częścią jest prawdopodobnie szeroki wybór opcji które są rzucane przed Ciebie: jakiego rodzaju sprzętu wydobywczego Litecoin powinieneś użyć? Jaki jest najlepszy sposób na moje? Jak uzyskać najlepsze oferty z potrzebnych przedmiotów?

Te i dużo inne podobne pytania otrzymasz odpowiedź, gdy tylko zaczniesz przekopywać się przez materiał dotyczący wydobywania kryptowalut.

Istnieje wiele forów internetowych, pokojów rozmów, grup i innych ściśle powiązanych społeczności, które zajmują się badaniem i badaniem każdego tematu obracające się wokół kryptowalut, począwszy od prognoz cenowych, a skończywszy na najlepszym i najgorszym dostępnym sprzęcie i oprogramowaniu.

Sprzęt do kopania Litecoin: różne kryptowaluty.

Wszystko, co musisz zrobić, to po prostu dołączyć do jednej z tych społeczności i nie bój się zadawać pytań – ludzie są zazwyczaj bardzo mili i pomocni.

Inną rzeczą, o której należy pamiętać, jest to sprzęt starzeje się. Tak dobra jak maszyna, którą udało ci się zdobyć, w końcu osiągnie swój bieg. Oczywiście sprzęt wydobywczy Litecoin, o który stale dbamy, będzie działał znacznie dłużej niż taki, który nigdy nie był czyszczony ani sprawdzany. Ale wszystko ma datę ważności.

Z tego prostego powodu dobrze byłoby zawsze miej oko na rynek. Każdego roku do publicznej wiadomości trafiają nowe supermaszyny. Jedynym problemem jest to, że nie mają tendencji do zwlekania – ludzie usuwają je z fizycznych i cyfrowych półek. Dlatego mądrze byłoby zawsze być czujnym – możesz stać się jednym z nielicznych szczęśliwców, którzy osiągnęli kolejną najlepszą rzecz, jeśli chodzi o Sprzęt wydobywczy Litecoin.

Ostatnim aspektem, o którym należy wspomnieć, jest to, że musisz zawsze chronić swoje Litecoiny. Aby to zrobić, użyj niezawodnych portfeli kryptowalut, takich jak Ledger Nano X i Trezor Model T..

Umowa portfela Ledger jest teraz aktywna:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me