Blockchain’in kuruluşunuzun büyümesine gerçekten nasıl yardımcı olabileceğini hiç merak ettiniz mi? Blockchain teknolojisi şu anda önde gelen yeniliklerden biridir ve blockchain ana sınıfımız bu güçlü teknolojinin tüm temel değerlerini kapsayacaktır. Blockchain masterclass’ımızda, derin araştırmaları gerçek dünya uygulamalarıyla ve farklı örneklerle birleştiriyoruz..

Masterclass’ımıza katılan herkes, iş için blockchain kavramını kavrayabilecek ve bu bilgiyi kurumsal blockchain dijital dönüşümü için kullanabilecektir..

Öyleyse, sizin için neler sakladığımıza bir göz atın!

Kurumsal Blockchain Masterclass


London School of Economics, 2019

Kurumsal Blockchain Eğitimimizi Neden Kullanmalısınız??

Özel blok zinciri ana sınıfında ele alınan her konu, teknolojiyi ve genel durumu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Dahası, bu şekilde yeni sınıra oldukça kolay bir şekilde katılabileceksiniz. Bununla birlikte, üç ana nedenden ötürü özel blok zinciri ustalık sınıfımızla övünüyoruz –

 • Stratejik Yaklaşımlar:

Blockchain masterclass, bilginizi artıracak stratejik yaklaşımlar sunacak.

 • Hedef Sektörler:

İşletmenizin büyümesine yardımcı olmak için doğru sektörleri hedeflemeniz gerekir. Dahası, blok zinciri ustalık sınıfımızla, doğru pazarları hedeflemenize yardımcı olacak en son endüstri içgörülerini alacaksınız..

 • Etkili Kullanım Durumları:

Ayrıca, günümüzün kurumsal blok zinciri kullanım örnekleri hakkında size bilgi vereceğiz. Bu dersler, blok zinciri entegrasyonunuzu daha doğru bir şekilde modellemenize yardımcı olacaktır..

 • Özel Oturumlar:

Ustalık sınıflarımız, yalnızca kurumsal düzeydeki kişilere adanmış özel oturumlardır. Böylece, kurumsal ihtiyaçlarınıza daha fazla dikkat ederek birinci sınıf dersler alacaksınız. Ayrıca, eğitmenimizle daha özgür bir şekilde etkileşime girebileceksiniz, bu da daha hızlı öğrenmenize yardımcı olacaktır..

Business Blockchain Eğitim Kursumuzun Açıklaması

Blockchain masterclass’ımızda, blockchain teknolojisine ve bu teknolojiyle ilgili her şeye derinlemesine dalacağız. Derslerimiz esas olarak blok zincirinin kendi sektörleri üzerindeki etkisini keşfetmek isteyen ve potansiyel risk faktörlerini anlamak ve formüle etmek isteyen yöneticiler ve bireyler içindir..

Blockchain teknolojisi, geleneksel işletmeleri etkilemek için yıkıcı bir güçtür. Tüm bu kesintiler, teknoloji geliştikçe ortaya çıkıyor. Bu teknoloji, tedarik zinciri, sağlık hizmetleri, hükümet, finans, ticaret, perakende ve çok daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli sektörleri etkiliyor..

İşte bu nedenle, artık çok sayıda lider ve yönetici, teknolojiyi daha verimli bir şekilde anlamak için iyi kaynaklar arıyor, böylece onu daha iyi hale getirmek için de kullanabilirler..

Özel blok zinciri ustalık sınıfımız “tüysüz” materyaller içerir ve bu profesyoneller için içgörülü bilgiler sunarız. Dahası, ustalık sınıfı eğitmenimiz her konuyu tek tek, herkesin anlayabileceği şekilde basit bir şekilde ele alacaktır..

Dolayısıyla, kurumsal blok zinciri eğitimi arıyorsanız, bu kurs kesinlikle tam size göre.

Kurumsal Blockchain Masterclass

Kurumsal Blockchain Masterclass @ Temmuz 2019

Blockchain İşletme Eğitimi Kapağımız Hangi Konularda Olacak??

Eğitmenimiz çok çeşitli konuları ele alacak ve her dersimizde ele alacağı –

 • Blockchain-Temelleri:

Ne olduğundan, nasıl çalıştığından, teknolojinin temel özelliklerinden başlayarak blockchain eğitiminin tüm temelleri.

 • Blockchain-Sözlük:

Bazı önemli Blockchain terimlerini gözden geçirin. Bu teknolojinin konseptine tam anlamıyla hakim olmak için bu özel terimler hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir.

 • Blockchain-Geçmişi:

Teknolojinin tarihi ve blok zincir teknolojisinin yıllar içinde nasıl geliştiği.

 • Farklı Blockchain Türleri:

Public, Private ve Federated ağlar gibi dijital dönüşümde kullanabileceğiniz üç genel blockchain türü. Ayrıca, iki izin türü – İzin Verilen ve İzin Verilmeyen. Eğitmenimiz ayrıca bu ağları iş blok zinciri eğitiminde karşılaştıracak.

 • Blockchain Dijital Dönüşümü:

Blockchain dijital dönüşümünün üzerinden geçin ve hangi şirketlerin bu dönüşümü halihazırda geçirdiğini tanıtın..

 • Akıllı Sözleşmeler:

Bunları ne zaman ve nerede kullanmalısınız ve en çok hangi sektörlerin buna ihtiyacı var?.

 • Popüler İş Trendleri:

Blockchain ile ilgili güncel iş eğilimleri – STO’lar, BAAS (Hizmet olarak Blockchain), Stablecoins ve daha fazlası.

 • DLT’ler:

Blok zinciri dışında, araştırmaya değer farklı dağıtılmış defter teknolojileri (DLT’ler).

 • Web 3.0 ve İnternet:

Web 3.0 – yeni merkezi olmayan internet, IOT ve çok daha fazlası gibi blok zincirinin gelecekteki senaryoları.

 • Kurumsal Kullanım Durumları:

Blockchain kurumsal kullanım örneklerini takip edin ve şirketiniz için çeşitli iş modeli fikirlerini tartışın.

 • Kurumsal Blockchain Şirketleri:

İncelemeniz gereken popüler kurumsal blok zincirini ve bunların nasıl çalıştığını ve size yardımcı olabileceklerini gözden geçirin. Esas olarak dahil edeceğiz Hyperledger, Kurumsal blok zinciri eğitim kursunda Ethereum ve Corda.

 • Kurumsal Örnek Olaylar:

Kurumsal şirketlerin farklı vaka çalışmaları ve bu farklı endüstrilerin Perakende, Devlet, Sağlık Hizmetleri, Sigorta ve daha pek çok şey gibi blok zincirleri nasıl uyguladığı.

 • Uygulama Zorlukları:

Başlamadan önce mutlaka bilmeniz gereken bazı uygulama zorlukları vardır. Her birini iyice ele alacağız.

 • POC Stratejisi:

POC (Proof of Concept) stratejinizi nasıl geliştirmelisiniz?.

 • Kurumsal Blok Zinciri Çalıştayı:

Burada şirketiniz için yeni fikirler geliştirmeyi öğreneceksiniz.

 • Uygulamalı Egzersizler:

Blockchain ana sınıfının tüm konseptini kavramanıza yardımcı olacak pratik alıştırmalar.

Blockchain üst hoparlörü

Sağlık Hizmetlerini Değiştir, 2019

Ders Materyali Dahil Edilecek mi?

Evet, blockchain masterclass’ımıza katılan her öğrenci için ders kitabının yanı sıra sunum slaytlarını (100+ sayfa) dahil edeceğiz. Ayrıca, size mümkün olduğunca en güncel bilgileri vermek için her bir kurs materyalini güncelliyor ve revize ediyoruz.

Blockchain Masterclass’a Kimler Katılmalı?

İş ve kurumsal eğitim için blok zinciri, tüm blockchain teknolojisi ve işletmeler üzerindeki etkisi hakkında güçlü bir anlayış geliştirmek isteyen teknik olmayan ve teknik kişiler için özel olarak tasarlanmıştır..

Bu nedenle CIO’lar, CTO’lar, CEO’lar, İnovasyon Yöneticileri, Stratejik Direktörler ve Başkan Yardımcısı, İş Liderleri, Karar Vericiler ve Girişimciler kurumsal eğitimimize kesinlikle katılmalıdır..

Dahası, Devlet kurumları, Ticaret kuruluşları, Belediyeler veya teknolojik ve endüstriyel dönüşüm organizasyonlarıyla uğraşan her türlü profesyonel kesinlikle blok zinciri iş eğitimimizi denemelidir..

Tamamlama Sertifikası

Özel blockchain masterclass’ına katılan ve kurumsal blockchain atölyesini tamamlayan tüm katılımcılar 101 Blockchain Tamamlama Sertifikasını alacaklar..

Eğitmen Hakkında

Aviv Lichtigstein, Yapay Zeka ve Büyük Veri kullanarak kurumsal düzeyde ürünler oluşturmada engin deneyime sahip deneyimli bir lider ve girişimcidir. Kendisi aynı zamanda dünyanın önde gelen blockchain kaynak portallarından biri olan 101Blockchains.com’un CEO’su ve kurucusudur..

Aviv, 12 yılı aşkın süredir üst düzey bir yönetici olduğu için, şu anda iş, operasyonel ve teknik odaklı rollerde yer aldığı çeşitli alanlarda geniş deneyime sahiptir. Ayrıca, çok sayıda iş modeli kullanarak programları ve projeleri başlatma, büyütme ve yürütme konusunda etkilidir. Aviv’in parlaklığı ve zekasıyla, pek çok tanınmış startup’ı Fortune 500 şirketlerine başarılarına ve zaferlerine sürükledi..

Tüm bunların dışında, Aviv, iş ve ürünler geliştirmek için ekipler geliştirme ve yönetme konusunda muazzam bir uzmanlık seviyesi sergiliyor. Dahası, Ironman triatleti ve tutkulu bir gezgin.

Öyleyse, blockchain ustalık sınıfımıza şimdi yer ayırtın ve sektördeki en iyilerden birinden öğrenin..

Bağlanalım ve kuruluşunuza yeni bir değer katmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenelim

Aşağıdaki formu da doldurabilirsiniz, en kısa sürede size geri döneceğiz.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me