G2 Kış 2021 Raporları: Yüksek Performanslı Olarak Belirlendi

G2.com, Inc. Kış 2021 raporları çıktı ve herkes ne puan aldıklarını öğrenmekten heyecan duyuyor. Birçok şirket, yılın son bölümünde açıklanan G2 Kış 2021 Raporlarına bakıyor. G2 raporları, teknoloji alanında en yüksek puan alan çözümleri incelemeleriyle bilindikleri için hatırı sayılır bir güvenilirliğe sahiptir..

101 Blockchain’in iki Grid Reports, yani Online Course Providers için Grid Report Winter 2021 ve Grid Report for Technical Skills Development Winter 2021’de yüksek performans gösterdiğini duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz. G2 Summer 2020 raporlarında şimdiden en iyi rozetleri aldık, ve G2’nin sunduğu yeni sonuçlar güvenimizi artırdı. Raporların sonuçları, müşterilerimize daha iyi hizmet verme konusunda ilerlememize yardımcı olan önemli güçlü yönleri göstermektedir..

G2 Kış 2021 Raporları ve Başarımız 

101 Blockchain olarak bizler, G2 Kış 2021 Raporlarında bu harika başarıyı elde etmemize yardımcı olan büyük öğrenci, uzman ve uygulayıcı topluluğumuza müteşekkiriz. 2021 için 7 farklı yeni rozet kazanmayı başardık. Motive edici görünüyor, değil mi?

G2, blockchain alanında çevrimiçi bir kurs sağlayıcısı olarak evrim yolculuğumuzda güvenilir bir yol arkadaşı oldu. G2 raporlarının, hizmetlerimizi öğrencilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde iyileştirmemize yardımcı olmadaki rolü vazgeçilmezdir. Aynı zamanda, kullanıcıların geri bildirimleri, güçlü yönlerimizi ve iyileştirme alanlarımızı anlamamıza yardımcı olabilir..

Daha sonra, öğrencilerimize ve müşterilerimize, hakkımızdaki değerli referanslarını G2’de bıraktıkları için içten şükranlarımızı sunuyoruz. Müşterilerimizin desteği sadece yeni 101 Blockchain G2 rozetleri kazanmamıza yardımcı olmakla kalmadı, aynı zamanda daha iyi müşteri başarısı elde etmemiz için bize ilham verdi. Şimdi, 2021 kışına yönelik G2 Raporlarındaki başarılarımıza bir göz atalım..

  • Kış 2021 X2’de Yüksek Performans

Online Kurs Sağlayıcıları için Grid Raporları Kış 2021 ve Teknik Beceri Geliştirme için Kılavuz Raporu Kış 2021 de 101 Blok Zinciri ‘Yüksek Performanslı’ rozeti ile onurlandırdı. Kış 2021 için “Yüksek Performanslı” rozeti, müşteri memnuniyeti derecelendirmelerinin farklı yönlerine ilişkin performansımızın açık bir göstergesidir..

Ayrıca, 101 Blockchains G2 rozetlerinin itibarı, yüksek performans gösterenler kategorisindeki puanımızla eşit derecede desteklenmektedir. 101 Blockchain, diğer rakiplerinden nispeten daha yüksek puan aldı.

Ayrıca Oku: 101 Blockchain, G2 Sonbahar 2020 Raporunda Yüksek Performans Gösterdi

  • En İyi Performans Gösteren Küçük İşletme Çevrimiçi Kurs Sağlayıcısı

Bir sonraki başarı, Çevrimiçi Kurs Sağlayıcıları için Küçük İşletme Grid Raporu Kış 2021’deki “Yüksek Performanslı” rozetiydi. G2 Kış 2021 raporlarındaki Çevrimiçi Kurs Sağlayıcıları için Küçük İşletme Kılavuzu, çevrimiçi kurs sağlayıcıları arasında küçük işletme ürünlerini sıralıyor.

Grid raporları, sağlayıcıları pazar mevcudiyetine ve müşteri memnuniyetine göre sıralar. 101 Blockchain, rozeti kazanmak için yüksek performans gösteren kategorisindeki diğer birçok oyuncuyla rekabet etmekte başarılı oldu..

  • En İyi Performans Gösteren Küçük İşletme Teknik Beceri Geliştirme

101 Blockchain, Küçük İşletme Teknik Becerilerini Geliştirme için Kış 2021 için G2 Raporlarının başka bir kategorisinde yüksek performans gösterdi. G2, blockchain’in değerini önemli bir teknik beceri gereksinimi olarak uygun bir şekilde kabul etti. Bu nedenle, olağanüstü müşteri memnuniyeti kalitesine sahip nispeten yeni pazar varlığımız bizi onurlandırdı..

Müşterilerimizin desteği, 101 Blockchain hizmetlerinin genişletilmesinde çok önemlidir. Ayrıca, dürüst incelemeleri 101 Blockchain’in tanınmasını sürekli olarak geliştirdi. Sonuç olarak, 101 Blockchain, beceri ve yetkinliklerine göre daha geniş bir kitleye hitap edebilir..


  • Avrupa’da Yüksek Performans

101 Blockchain, Europe Regional Online Course Providers Winter 2021’e göre Avrupa’da ‘Yüksek Performanslı’ rozetini aldı. G2 raporlarına göre, 101 Blockchain’in Avrupa’daki çevrimiçi kurs sağlayıcıları arasında yüksek performans göstermesinin nedeni nispeten daha yüksek. müşteri memnuniyeti puanları.

  • Birlikte İş Yapma Kolaylığı ve Destek Kalitesi

101 Blockchain ayrıca Kış 2021 Raporlarında iki yeni G2 rozeti daha kazanmayı başardı. Teknik Beceri Geliştirme için İlişki Endeksi Kış 2021 iki G2 rozeti sundu –

  • İş Yapması En Kolay
  • En İyi Destek

İlişki Verileri puanlarında beklenen ortalamanın üzerine çıkan bazı ağır rakamları yakalamayı başardık. Bu başarı ancak müşterilerimizin desteği sayesinde mümkün oldu. İlişki İndeksine göre, ilişki verileri veya öneri olasılığı açısından ortalamanın üzerinde puan aldık. Ayrıca İlişki İndeksi, 101 Blok Zincirlik ilişki puanı için iş yapma kolaylığını ve destek kalitesini de dikkate alır..

Yine iş yapma kolaylığı açısından ortalamaya göre daha yüksek puanlar aldık. Destek kalitesi açısından 101 Blockchain’in puanı tam olarak doluydu ve bu ortalamanın oldukça üzerinde. Bu nedenle, çok yönlü bir performans, “Birlikte İş Yapma Kolaylığı” ve “Destek Kalitesi” G2 rozetlerini kazanmada çok önemli bir rol oynadı..

  • Müşterilerimizin Sevgisi

101 Blok Zinciri ayrıca umut verici bir ödül daha kazandı ve 101 Blok Zinciri G2 rozetine bir giriş daha ekledi. Ek ödül “Kullanıcılar Bizi Seviyor” rozetidir. Müşterilerimizin sunduğumuz tekliflerden dolayı duydukları takdirin açık bir göstergesidir. G2, yaklaşık 20 yorum topladıktan sonra bizi “Kullanıcılar Bizi Seviyor” rozetiyle ödüllendirdi. Ek olarak, tüm derecelendirmelerde ortalama 4 yıldız alma koşullarını da yerine getirdik..

Müşterilerimizin hakkımızda neler söylediğini de kontrol edebilirsiniz. İşte.

G2 Kış 2021 Raporlarında Çok Yönlü Performans

G2 Kış 2021 Raporlarının sonuçları, 101 Blockchain için umut verici bir tahmin sunuyor. Şimdiye kadar müşterilerimizin ihtiyaçlarını herkesten daha iyi karşılayabileceğimize eminiz. En önemlisi, kimliğimizi Blockchain sertifikalarının ve kurslarının en iyi sağlayıcılarından biri olarak ayırt edebildik..

Aynı zamanda, G2 Raporları, müşterilerimiz için güçlü destek mekanizmaları sürdürme yeteneğimizi de göstermektedir. G2 raporları, güçlü yönlerinin yanı sıra iş modelimizdeki zayıflıklara da ışık tutuyor. Bu nedenle, şimdi kullanıcılarımızdan gelen geri bildirimlere dayanarak gelecekteki girişimlerimiz için bilinçli kararlarla çalışmayı ve paketimize daha da fazla G2 rozeti eklemeyi hedefliyoruz..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map