101 Blockchain, G2.com, Inc. Sonbahar 2020 Raporları’nın duyurusu ile çantasına bir kilometre taşı daha ekledi. G2 Sonbahar 2020 Raporlarında diğer önemli çevrimiçi kurs sağlayıcıları arasında en üst sırayı başarıyla kazandık..

İki Izgara Raporunda ‘Yüksek Performanslı’ rozetini aldık, yani Çevrimiçi Kurs Sağlayıcıları için Izgara Raporu 2020 Sonbahar ve Teknik Beceri Geliştirme Güz 2020 için Izgara Raporu.

Bu başarı, 101 Blockchain sertifikasyonu ve eğitim kursları oluşturmak için yıllarca harcanan çaba ve özverinin açık bir göstergesidir. Sonuçlar, 101 Blockchain’in blok zinciri eğitimi ve araştırması için güvenilir bir platform olarak itibarını oluşturuyor. Ek olarak, müşterilerin bu yenilikçi platform hakkındaki görüşlerini açıkça gösterir. Online Kurs Sağlayıcıları için G2 Grid Raporu 2020 Sonbahar ve Teknik Beceriler Geliştirme Sonbahar 2020 Raporlarının sonucu, 101 Blockchain’de ekibin moralini yükseltmek için önemlidir..

G2 Sonbahar 2020 Raporlarının Önemi


G2’nin değerlendirilmesi, 101 Blockchain kullanan öğrencilerden ve işletmelerden elde edilen içgörülerin toplanmasıyla en önde gelen güvenilirlik güvencesini sağlar. G2 raporları, müşterilerin blockchain eğitim kaynaklarının kalitesini iyileştirme beklentilerini anlamaya yardımcı olur. Müşterilerin geri bildirimleri, 101 Blok Zinciri üzerindeki blok zinciri eğitim ve öğretim materyallerinin kalitesini iyileştirmede çok önemli bir varlıktır. Rapor, 101 Blockchain’in iyileştirme potansiyeli ve güçlü yönlerine ilişkin içgörüler elde etmek için fırsatlar sunar..

Uzun vadede, 101 Blockchain’in sürdürülebilirliği, büyük ölçüde kullanıcıların ihtiyaçlarına uyarlanabilirliğine bağlıdır. Çevrimiçi Kurs Sağlayıcıları için G2 Grid Raporu ve 2020 Sonbaharına yönelik Teknik Beceri Geliştirme’nin sonuçları, 101 Blockchain’in müşterilerini dinleme taahhüdünü açıkça göstermektedir. Sonuç olarak, müşterilerin en iyi hizmet düzeylerini almasını sağlayabilir. Bu sonuçlarla müşterilerin güveni ve tanınması, müşterilerin ihtiyaçlarını verimli bir şekilde karşılamak için çok ihtiyaç duyulan ilhamı sağlayacaktır..

G2 Online Kurs Sağlayıcıları için G2 Grid Raporu Sonbahar 2020’de alınan rozet, 101 Blockchain’in sınırlı bir pazardaki varlığıyla daha yüksek müşteri memnuniyetini sergiliyor. G2 Grid Report for Technical Skills Development Sonbahar 2020’de alınan rozet, 101 Blockchain’in teknik becerileri geliştirmek için uçtan uca bir öğrenme deneyimi sunmadaki verimliliğini gösterir..

Güçlü Performans için Güçlü Temel

101 Blockchain’in temelinin arkasındaki ekibin taahhüdü, G2 Sonbahar 2020 Raporlarındaki performansını artırdı. 101 Blockchain’in başarısı, hizmetleri müşterilerin ihtiyaçlarına göre uyarlamanın etkinliğiyle yankılanıyor. Özel blok zinciri eğitim ve araştırma platformlarının eksikliği nedeniyle, pek çok hevesli profesyonel, blok zinciri kariyerlerini geliştirmede aksiliklerle karşı karşıyadır..

101 Blockchain, yalnızca blockchain teknolojisi hakkında öğrenme kaynakları sağlamakla kalmaz, aynı zamanda kariyer yardımı da sağlar. 101 Blockchain ile ilgili eğitim kurslarının eşlik ettiği role özgü blockchain sertifikaları, tüm gelecek vadeden blockchain profesyonelleri için uygun fırsatlar sağlar..

En önemlisi, eğitim kaynaklarını ve sertifikalarını tasarlarken 101 Blockchain’in farklı beceri seviyelerine odaklanması, güvenilir avantajlar sunar. Güvenilir bir yüksek performanslı çevrimiçi kurs sağlayıcısı olarak Çevrimiçi Kurs Sağlayıcıları için G2 Izgara Raporu ve Teknik Beceri Geliştirme için G2 Izgara Raporu Sonbahar 2020’de yer alan rozetler, 101 Blok Zinciri’ndeki birçok öğrencinin güveninin gerçek bir kanıtıdır..

G2 Yaz 2020 Raporları Yüksek Performanslı Çevrimiçi Kurs Olarak Adlandırılan 101 Blok Zinciri

Farklı Perspektiflerden En İyi Performans

101 Blockchains, müşteri memnuniyetinin farklı yönlerinde istisnai bir performans sergilemiş olmaktan ve Çevrimiçi Kurs Sağlayıcıları için G2 Sonbahar 2020 Şebeke Raporu ve Teknik Beceri Geliştirme Şeması Raporu’nda kurulum ve destek vermekten gurur duyuyor. Rapor, yüksek kaliteli Blockchain sertifikasyonu ve eğitim kursları ile müşteri gereksinimlerini karşılamada 101 Blockchain derecesini ortalamanın üzerinde derecelendiriyor..

Ayrıca, 101 Blockchain, destek kalitesi, kurulum kolaylığı ve yönetim kolaylığı açısından ortalamanın üzerinde şaşırtıcı derecelendirmeler elde etmeyi başardı. Müşteriler ayrıca yönetim kolaylığı ve destek kalitesi açısından 101 Blok Zinciri için yüksek puanlar verdiler. İki kategorideki tüm rozetlerin en önemlisi, 101 Blockchain’in düşük pazar mevcudiyeti ile müşteri memnuniyetini sağlama kapasitesini gösterir..

Ayrıca farklı müşterilerin 101 Blockchain ile ilgili incelemelerine de göz atabilirsiniz. İşte!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me