Kara Cuma İndirimi 2020: Yılın En Sıcak Fırsatı

Yılbaşı alışverişi ruhu henüz yerleşti mi? Şükran Günü’nün ardından bu yılki hafta sonu alışverişinden en iyi şekilde yararlanmaya hevesliyseniz, 101 Blockchain sizin için doğru olanı mağazada sunuyor. 101 Blockchain Kara Cuma İndirimi ile kurslarımızda ve sertifikalarımızda harika fırsatlar alabileceğinizi duyurmaktan çok mutluyuz. 101 Blockchain, endüstri uzmanlarının desteğiyle blockchain eğitiminde ve araştırmasında oyun değiştirici oldu.

Bu yıl müşterilerimize tatillerini en iyi şekilde geçirmeleri ve değer vermeleri için özel bir şey vermek istedik. Kendiniz için veya arkadaşlarınız için bir hediye olarak satın almayı seçin; 101 Blockchain kursları ve sertifikaları herkes için heyecan verici bir değere sahiptir. Bu yılki Kara Cuma satışımızın detaylarını ve değerli yatırımlarınızla neler elde edebileceğinizi size gösterelim..

101 Blockchain Büyük İndirimi geri döndü ve 23 Aralık 2020’den 3 Ocak 2021’e kadar geçerli olacak. Kupon Kullan MUTLU ve 101 Blockchain Blockchain kurslarında ve sertifikalarında% 40 indirim kazanın.

Şükran Günü ve Kara Cuma’nın Önemi

101 Blockchain Kara Cuma İndirimi açıklamasına geçmeden önce, Şükran Günü ve Kara Cuma uzmanlıklarını ele alalım. Adından da anlaşılacağı gibi, Şükran Günü, bir minnettarlık belirteci uzatmayı gerektiren yılın o zamanıdır. Noel sezonuna sadece bir ay kala Şükran Günü, tatillerin erken dönemini müjdeliyor.!

Ailelerin tek bir yerde toplanması, bir masada görkemli bir akşam yemeği paylaşması ve hediyeler alışverişi her zaman Şükran Günü’nün en önemli olayları olmuştur. Şükran Günü’nün ertesi günü, muhtemelen şenlikli bir günün ardından melankoliyi gösterme niyetiyle “Kara Cuma” başlığını taşıyor. Ancak, “Kara Cuma” günü, yüzeysel olarak göründüğünden daha fazlasını içeriyor.

Black Friday, kendi adını taşıyan anlamının aksine çok daha fazla vaatler taşıyor. Kara Cuma, hafta sonu tatilinin başlangıcını işaret eder ve çeşitli mağazalar tarafından birçok cazip teklif ve indirime eşlik eder. Perakende devleri büyük indirimler ve kazançlı anlaşmalarla oyuna atlıyorlar ve biz de bu yıl içindeyiz.

Hafta sonu yerinde bu tür teklifleri görmezden gelmek için çok az yer var ve Kara Cuma trendi yıllar içinde kademeli olarak arttı. Perakende satış mağazalarının yanı sıra, birçok e-ticaret mağazası ve e-öğrenme platformu da trendi yakaladı. Sonuç olarak, çevrimiçi kurs sağlayıcı web sitelerinde birçok Kara Cuma Satışları bulabilirsiniz..

İlginç olan, Black Friday Sale’deki sürprizlerin karşılık gelen Pazartesi gününe kadar bitmemesidir. Alışveriş keyfi hafta sonu boyunca devam eder ve pazartesiye kadar sürer, böylece Siber Pazartesi trendini oluşturur. Bu nedenle, Şükran Günü’nden başlayarak ve hafta sonundan Pazartesi gününe kadar Kara Cuma ile devam eden alışveriş yapanlar gala zamanına sahip olabilir..

101 Blockchain Sertifikalarına ve Eğitim Kurslarına hemen göz atın!

101 Blockchain Kara Cuma İndirimi

101 Blockchain, Şükran Günü ve tatil alışverişi ruhunu kutlamak için bu yıl Kara Cuma Satışlarını başlattı. Blockchain teknolojisinde tanınmış bir e-öğrenme sağlayıcısı olarak, 101 Blockchain sertifikası ve kursu, Blockchain meraklıları arasında çok popülerdir..

Ancak, 101 Blockchain kursu ve sertifikası satın alma planlarınızı erteliyorsanız, 101 Blockchain Kara Cuma İndirimi sizin için en iyisidir. 101 Blockchain’in Kara Cuma Satışlarının en ilginç özelliği, daha erken başlaması ve daha uzun sürmesidir..


Kara Cuma Satışlarını Şükran Günü’nden iki gün önce (26 Kasım), yani 24 Kasım’da başlatıyoruz ve Siber Pazartesi (30 Kasım), yani 1 Aralık’tan bir gün sonrasına kadar devam edecek..

Müşterilerimizin telaştan kaçınmalarını ve en sevdikleri öğrenme kaynaklarını seçmeleri için kendi zamanlarını ayırmalarını istedik. Dizüstü bilgisayarlarınızda veya telefonlarınızda arkanıza yaslanıp, istediğiniz eğitim kursları ve sertifikalar hakkında iyi düşünülmüş kararlar verebilirsiniz..

101 Blockchain Kara Cuma İndirimi’nde Ne Alacaksınız?

Bu yıl Kara Cuma İndirimimizde tüm sertifika ve eğitim kurslarımızda% 40 oranında sabit bir indirim sağlayacağız. 101 Blockchain, kurumsal blockchain uygulayıcılarına ve hevesli blockchain profesyonellerine beceri geliştirmede yardımcı olmak için sürekli olarak yeni öğrenme kaynakları sunmaya çalışıyor..

Blockchain eğitimi ve sertifika sağlayıcılarının karşılaştırmalı eksikliği, blok zincirindeki farklı uzmanlıklar hakkında daha fazla bilgi edinmek için aksilikler yaratır. Bununla birlikte, çeşitli eğitim kursları ve sertifikalarımızla 11.000’den fazla kurumsal blockchain profesyonelinin güvenini başarıyla karşıladık. Kara Cuma İndirimi’nde, size aşağıdaki sertifikalarda% 40 oranında heyecan verici bir sabit indirim sunuyoruz.,

  • Sertifikalı Kurumsal Blockchain Professional (CEBP) sertifikası
  • Sertifikalı Blockchain Güvenlik Uzmanı (CBSE) sertifikası
  • Sertifikalı Kurumsal Blok Zinciri Mimarı (CEBA) sertifikası

Ayrıca, aşağıdaki 101 Blockchain profesyonel blockchain eğitim kurslarının hepsinde sabit bir% 40 indirim alabilirsiniz.,

  • Kurumsal Blok Zincirler ve Tedarik Zinciri Yönetimi
  • Kurumsal Blok Zincirler ve Ticaret Finansmanı
  • Kurumsal Blok Zincirler İşlem Yapılabilir Şablonlar ve Araçlar

Yeni başlattığımız kurslarımızda% 40 indirim sunduğumuza dair müşterilerimize de güzel haberlerimiz var. Heyecan verici Kara Cuma indirimini, yakın zamanda başlattığımız aşağıdaki yeni kurslarda uygulayabilirsiniz.,

  • Kurumsal Blok Zincirlerinde Kariyerinizi Nasıl Oluşturabilirsiniz?
  • Merkezi Olmayan Finansman Kursuna Giriş

Ayrıca, blockchain eğitim yolculuğunuza başlamak için her zamanki gibi ücretsiz Enterprise Blockchains Fundamentals eğitim kursumuza da kaydolabilirsiniz..

Blockchain teknolojisinin artan önemi, teknolojik sertifikasyon ve eğitimde önemli bir devrim yarattı. Öğrenciler ve kurumsal blok zinciri uygulayıcılarından oluşan topluluğumuzun, blok zincirinin ortaya çıkan kariyer fırsatlarından yararlanmasına yardımcı olmak istiyoruz. 101 Blockchain ile ilgili Black Friday anlaşmaları, blockchain eğitim ve öğretimi için uygun maliyetli çözümler isteyen insanları destekleyecektir..

Son sözler

101 Blockchain Kara Cuma İndirimi, blockchain eğitim ve öğretimini teşvik etmek için benzersiz girişimimizdir. Bu yılbaşı alışveriş sezonu, eğitim kaynaklarımızı ve sertifikalarımızı maksimum sayıda öğrenciye genişletmek istiyoruz. Ünlü endüstri uzmanları, blok zinciri uygulamaları ve çeşitli kurumsal projelerdeki yılların tecrübesiyle öğrenme kaynaklarımızı oluşturur..

Bu nedenle, blok zinciri becerilerinizi geliştirmek için ideal platformların güvencesini sağlayabiliriz. Black Friday’in 101 Blockchain üzerindeki anlaşmaları, satın almadan önce size düşünmeniz için çok zaman verir. Müşteriler, satın almak istedikleri kurs veya sertifika seçimlerini tamamlamadan önce tüm seçeneklerini dikkatlice değerlendirebilirler. Öyleyse, saatlerinizi ayarlayın ve hemen şimdi 101 Blockchain’de harika Black Friday fırsatlarına hazırlanın!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map