Anahtar Para Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Modern teknolojinin yükselişiyle birlikte, korumak giderek zorlaşıyor senin, kişisel gizlilik Anahtar parası buna güzel bir örnek. Bireysel insanlar her gün özel bilgilerini sağlam tutmak için mücadele ediyorlar. Kocaman, popüler ve dünyaca ünlü şirketler verilerini güvende tutmak için yerleştirmek zorunda!

Bu durumda, kripto para birimleri ve arkalarında duran insanlar genellikle mahremiyetin ana koruyucusu olurlar. Bazı şirketler kendilerini veri koruma teknolojisi yaratmanın ciddi amacına adamıştır. Bu kılavuzda, böyle bir şirketten bahsedeceğiz – SelfKey, ve arkasındaki Key coin.

Biz ele alacağız SelfKey’in kökenleri ve şirketi ve tüm ekosistemi çevreleyen genel tanımlar. Size Key madalyonunun asıl amacını, neyi temsil ettiğini ve onu benzersiz kılan özelliklerin neler olduğunu anlatacağım. Key coin satın almak için en iyi yerler, çok.

Ayrıca Anahtar ICO hakkında konuşacağız ve tam kapsamlı bir SelfKey ICO incelemesi yapacağız.

BTC satın almak için en güvenli yeri mi arıyorsunuz? Aşağıda BTC satın almak için en güvenli platformlar olarak onaylanan en iyi kripto borsalarını topladım, bu yüzden bir göz atın.

Sağlayıcı Visa / Mastercard Mevcut Kripto Puanımız Coinbase İncelemesi EVET

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Litecoin
 • + 30 tane daha

9.8 İncelemeyi okuyun Siteyi ziyaret edin Binance İncelemesi EVET

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Cardano
 • + 150 tane daha

9.6 İncelemeyi okuyun Siteyi ziyaret edin Coinmama İncelemesi EVET

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Bitcoin Cash
 • +7 tane daha

9.4 İncelemeyi okuyun Siteyi ziyaret edin Kraken İncelemesi EVET

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • DASH
 • + 37 tane daha

9.1 İncelemeyi okuyun Siteyi ziyaret edin eToro İncelemesi EVET

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • +3 tane daha

8.6 İncelemeyi okuyun Siteyi ziyaret edin KuCoin İncelemesi EVET

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Monero
 • + 210 daha fazla

8.5 İncelemeyi okuyun Siteyi ziyaret edin Gemini Exchange İncelemesi EVET

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • +21 tane daha

8.4 İncelemeyi okuyun Siteyi ziyaret edin En popüler 729 İncelemeler 9.8 Banka Havalesi: EVET Siteyi ziyaret edin İncelemeyi oku Editörün Seçimi 1279 İncelemeler 9.6 Banka Havalesi: EVET Siteyi ziyaret edin İncelemeyi okuyun 816 İncelemeler 9.4 Banka Havalesi: EVET Siteyi ziyaret edin İncelemeyi okuyun 1174 İncelemeler 9.1 Banka Havalesi: EVET Siteyi ziyaret edin İncelemeyi okuyun 453 İncelemeler 8.6 Banka Havalesi: EVET Siteyi ziyaret edin İncelemeyi okuyun 563 İncelemeler 8.5 Banka Havalesi: EVET Siteyi ziyaret edin İncelemeyi okuyun 603 İncelemeler 8.4 Banka Havalesi: EVET Siteyi ziyaret edin İncelemeyi okuyun

Artıları

 • Gizlilik ve kimlik koruması göz önünde bulundurularak oluşturuldu
 • Başarılı ICO
 • Belirlenmiş bir cüzdanı var

Eksileri

 • Satın almak biraz zor
 • Kullanım açısından sınırlı

SelfKey ve Key Coin nedir?

SelfKey kullanıcının dijital kimliğini ve gizliliğini korumak için tasarlanmış bir ekosistem olarak tanımlanır. Dayanmaktadır blockchain teknolojisi – bu tüm projenin bel kemiğidir ve başarısı.


SelfKey’in (ve Key coin) ait olduğu şirketin adı SelfKey Vakfı. Bu vakıf, bazı paydaşlar ve yatırımcılarla birlikte ekosistemi canlı tutuyor ve çalışır durumda tutuyor..

Şirket, hepsi aynı hedefi paylaşan benzer fikirlere sahip kişilerden oluşur. kimlik koruma söz konusu olduğunda dijital gizliliği en büyük öncelik haline getirin, şirketler veya bireysel kullanıcılar için olsun.

Anahtar para: finansal hizmetlere kaydolmak artık çok kolay.

SelfKey vakıfları da şu konularla ilgileniyor: işlemler – şirket onları yapmak istiyor tamamen merkezi olmayan, güvenli ve özel. Dijital kimlik korumayı şu şekilde görüyorlar: temel bir insan hakkı – bu, ekibin hedeflerine odaklanmasına ve kolayca ifade etmesine yardımcı olur.

SelfKey jetonu (veya daha yaygın olarak “Anahtar madeni para” olarak anılır) bir jeton ekosistemde, içinde meydana gelen olayları yönetmek ve sağlamak için kullanılır. akışkan işlem prosedürleri. İkinci bir pasaport satın alabilir, banka işlemleri için ödeme yapabilir ve hatta Key coin ile şirketlere veya konutlara erişebilirsiniz – tüm bunları yaparken kimliğinizi gizli tutup saklayabilirsiniz..

Neden SelfKey Kullanmalı??

Selfkey ve belirtecinin kullanımını etkileyebilecek çok çeşitli nedenler vardır. Yine de hepsi tek bir mantığı takip ediyor.

Herkes kimliğinin güvende ve gizli olmasını ister. İster göç etmeye çalışın, ister yerel süpermarkette biraz ekmek ve tereyağı satın alın – kimse isimlerinin ve diğer özel bilgilerin her tarafa yapıştırılmasını istemiyor.

SelfKey, kullanıcılarına yalnızca oluşturdukları ekosistemde gizli kalma fırsatı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda işlemleri gerçekleştirmek ve hizmet sağlamak – her şey güvenlik ve anonimlik konusunda gönül rahatlığı yaşarken.

SelfKey, özel bir veri deposu benzer sistemler kullanırken sahip oldukları halka açık depolar. Bu, bilgilerinizin başka bir şirket veya sistemle bir veri ihlali sırasında meydana gelebilecek üçüncü şahıslar tarafından dışarı sızmasının ve istismar edilmesinin hiçbir yolu olmadığı anlamına gelir..

Anahtar Parayı Bilmeniz Gereken Her Şey

SelfKey ile ilgili bir başka harika şey de, çok akıcı ve kişiselleştirilmiş bir KYC süreç.

KYC“,”müşterini tanı”. Bankalar gibi halka açık alanların müşterilerinin ve müşterilerinin kimliklerini ve adreslerini doğruladığı bir süreçtir. Bu süreç, geleneksel yöntemle yapılırsa oldukça sıkıcı olma eğilimindedir, ancak SelfKey’in devreye girdiği yer burasıdır..

SelfKey’in yardımıyla şunları yapabilirsiniz: doğrulanmış sağlayıcılardan ayrı bir kimlik satın alın ve sonra bunu tercih ettiğiniz kuruma sunun. Bu kimlikler genellikle yeniden kullanılabilir olduğundan, farklı konumlarda ihtiyaç duyduğunuzda her seferinde yeni bir tane alma konusunda endişelenmenize gerek kalmaz..

Bu tür bir süreç harikadır çünkü SelfKey size kuruma sağladığınız veri miktarını en aza indirin. Gizli bilgilerinizin (veya sadece sağlam tutmak istediğiniz bilgilerin) sızmayacağından emin olabilirsiniz.

Bulunan En Son Coinbase Kuponu:

Anahtar Para nedir?

Key coin (veya Key token) SelfKey ekosistemi içinde işlem yapmak için kullanılan para birimidir. Merkezi olmayan, şifrelenmiş bir para birimine sahip olmak, platformun pazar yerinde gerçekleştirdiğiniz tüm işlemlerin güvenli ve gizli kalacağından emin olmanızı sağlar..

Anahtar ICO

ilk madeni para teklifi Key coin için (ICO) 14 Ocak 2018’de gerçekleşti. Satış öncesi, halka açık satış ve halka açık bir satış vardı. Hızlı bir SelfKey ICO incelemesi yapalım.

İlk ICO sırasında her ikisi de BTC ve ETH Anahtar paraları satın almak için para birimi olarak kabul edildi (yalnızca ETH’nin kabul edildiği halka açık satış hariç). Jetonun temel aldığı göz önüne alındığında aynı teknik parametreler (ERC-20) Ethereum olarak, bu, süreci kolaylaştırdı ve oldukça basit hale getirdi.

Anahtar jetonların toplam arzı 6 milyar, jeton başına ilk fiyat – 0,015 ABD doları.

ICO kendini bir başarı olarak gördü. Key ICO için oluşturulan yutturmaca seviyesi şaşırtıcı derecede yüksekti – ciddi gizlilik ve güvenlik niyetiyle inşa edilmiş merkezi olmayan bir platform fikri işe yaramış gibi görünüyordu..

Bundan sonra geçen oldukça düşük bir süre nedeniyle objektif bir SelfKey ICO incelemesi yapmak hala biraz zor. Görünüşe bakılırsa, insanlar gerçekten de SelfKey’in misyonuna inandılar..

Anahtar Parayı Bilmeniz Gereken Her Şey

Yukarıdaki fiyat tablosuna bir göz atarsak bunu görebiliriz. Key coin kısa ömrü boyunca iniş çıkışlar yaşadı. Bunu yazarken, jeton şu anda şu değerdedir: 0,001974 ABD doları – Bu, 0,015 ABD doları olan başlangıç ​​fiyatından önemli bir düşüş.

Bu kripto para birimi fiyat düşüşleri o kadar da nadir değil – kripto piyasası son birkaç yılda dalgalanmalardaki adil payını gördü. Var binlerce farklı neden bunun neden olduğu için – ilgi kaybından küresel olaylara kadar her şey olabilir.

Demek istediğim, Key coin’in yaşadığı değer düşüşü bir tür ültimatom değildir – fiyat mevcut değer alanında dalgalanabilir veya bir gün aya fırlayabilir.

Anahtar Jetonları Nasıl Satın Alınır?

SelfKey ICO incelemesini okuduktan sonra, biraz Key coin almaya karar verdiyseniz, uyarılırsınız – süreç beklediğinizden biraz daha zor olabilir.

Bu bağlamda, Key coin çok benzer. Dalgalanma (XRP). Ripple ademi merkeziyetçi olmadığından (yani özel bir şirkete ait olduğu anlamına gelir), XRP’yi basitçe satın alamazsınız. fiat para birimleri USD, EUR vb. gibi.

Aynı sorun Key coin ile de ortaya çıkıyor. olmasına rağmen özel mülkiyete ait değil, Anahtar jeton, kapalı bir ekosisteme aittir – bu, onu standart para birimleriyle edinme olasılığını ortadan kaldırır.

Anahtar Parayı Bilmeniz Gereken Her Şey

Key coin satın almak istiyorsanız, öncelikle başka bir kripto para satın almanız gerekecek – Bitcoin ve Ethereum (özellikle sonuncusu) en sık başvurulduğunu göreceğiniz ikisidir.

İtibari para birimleri için farklı kripto para birimlerini almayı, satmayı veya takas etmeyi teklif eden çok sayıda (ve ÇOK demek istiyorum) internet pazarları var, ancak birçok kişi Binance. Daha tanınmış ve güvenilir kripto ticaret sitelerinden biridir ve sunar makul döviz kurları ve iyi müşteri servisi.

İstediğiniz kripto miktarını elde ettikten sonra, satın alınabilir jetonlar için olası bir seçenek olarak Key coin’i listeleyen kripto para birimi değişim sitelerine gidebilirsiniz. Satın almak istediğiniz miktarı seçin ve sadece ticareti gerçekleştirin – Anahtar paraları alırken Bitcoin veya Ethereum (veya başka bir uygun kripto para birimi) sağlarsınız. Ve bu kadar!

SelfKey Cüzdanı

Ödeyebileceğiniz tüm Key coin’lerini dışarı çıkarmaya ve satın almaya karar vermeden önce, bu token’ın belirli bir dijital cüzdan gerektirdiğini unutmayın.!

SelfKey cüzdanının adı Kimlik cüzdanı. Yalnızca Anahtar paralarınızı güvenli ve sağlam tutmanıza değil, aynı zamanda SelfKey pazarında çeşitli işlemler gerçekleştirin.

Kimlik cüzdanı şurada bulunabilir: resmi SelfKey web sitesi. Ayrıca diğer ERC-20 tabanlı kripto para birimlerini cüzdanda (yani Ethereum) saklayabilirsiniz. uygulanabilir ve çok yönlü bir seçim dijital kripto para depoları söz konusu olduğunda.

Cüzdan hem Windows hem de iOS’ta mevcuttur ve şu anda BETA sürümündedir..

Bununla birlikte, Anahtar Paralarınızı en popüler olanların bazılarında da saklayabileceğinizi unutmayın. donanım cüzdanları – yani, Ledger Nano S ve Trezor.

Özet

SelfKey ve Key coin’in hızlı bir özetini inceleyelim.

SelfKey, aşağıdakiler için oluşturulmuş bir ekosistemdir: Kimlikleri söz konusu olduğunda bireysel kişilerin ve şirketlerin mahremiyetini korumak ve geliştirmek. SelfKey’in (SelfKey Foundations) arkasındaki şirket, bu arada işlem ve etkileşim gerçekleştirirken kişilerin ve kuruluşların kendilerini güvende ve güvende hissedebilecekleri bir ekosistem oluşturmaya isteklidir..

SelfKey, yukarıda belirtilen işlemleri gerçekleştirmenin ana platformu olan bir pazara sahiptir. Pazarda, uzmanlıklarını ve ürünlerini bir ücret karşılığında sunan farklı hizmet sağlayıcıları bulabilirsiniz. Bu hizmetler ve ürünler şunları içerir (ancak bunlarla sınırlı değildir) konut veya iş satın alımları, ikinci kimlik sağlama, vb.

Anahtar Parayı Bilmeniz Gereken Her Şey

Piyasa işlemlerinde kullanılan para birimine Anahtar paralar. Bu madeni paralar çeşitli nedenlerle kullanılır ve ekosistem içinde hem güvenliği hem de güveni sağlar..

Key token’ın ICO’su bu yılın Ocak ayı ortasında gerçekleşti. Her şey düşünüldü, buna başarı diyebilirsin.

Key coin’i kendiniz satın almak ve kullanmak istiyorsanız, bunu diğer ana kripto para türlerini (yani Bitcoin, Ethereum, vb.) Kullanarak yapmanız gerekecektir. Bunu yapmak için en iyi yerlerden birinin, Binance. Ancak bunu yapmadan önce şunu unutmayın: Kimlik cüzdanınızı oluşturun – Anahtar paralarınızı ve diğer ERC-20 kripto para birimlerini saklamak için sıcak cüzdan.

İle akılda gizliliği korumanın asil bir nedeni, SelfKey geliştirmeye devam ediyor ve sürekli olarak yaratıcılar tarafından bakılıyor. Sahip olmak bir gerçek uygulanabilir kullanım, Platformun ve jetonun yakın zamanda hiçbir yere gitmeyeceğini söylemek muhtemelen güvenlidir.

Anahtar Parayı Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

Anahtar Parayı Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Tüm Kripto Borsaları size benzer görünebilir ama Hepsi aynı DEĞİL!

Evet! Karşılaştırma Tablosunu göster

Sonuçlar

SelfKey’i birçok farklı yönden ele aldık – Size şirketin hedeflerinden ve SelfKey’in yaratılmasının arkasındaki gerekçelerden bahsettim, kısa bir SelfKey ICO incelemesi yaptım, Kimlik cüzdanı ve pazar hakkında konuştum.

İnsanlar genellikle bir veya başka bir kripto para biriminin ömrü hakkında spekülasyon yaparlar. Fiyat dalgalanmaları, olumsuz yorumlar ve dünyadaki olaylar insanları genellikle iki kamptan birine yerleştirir – ya da kripto para birimleri gelecek ve kendi yollarındaki herhangi bir soruna direneceklerini veya şunu söylüyorlar kriptolar bir aldatmacadır ve “uzun zaman önce patlamış” bir balon.

Bazı kripto para birimleri spekülasyonlara diğerlerinden daha yatkındır (herhangi birinin hakkında konuştuğunu duydunuz mu? VeChain?), ancak dünyadaki kripto topluluklarının inandığı bir altın kural var:

Bir kripto para birimi faydalı olduğu sürece hayatta kalacaktır.

Zaman geçtikçe, sıradan kişi için çok yüksek ilgi gören amaçlarla oluşturulan daha fazla kripto para birimi görüyoruz – güvenlik, anonimlik, kullanılabilirlik, hızlı işlemler vb..

SelfKey bu bağlama oldukça iyi uyuyor. Modern dünyada kimliğinizi güvende ve güvende tutmak (özel olmak bir yana) giderek daha zor hale geliyor. Daha üst düzey işlem veya etkileşimlerden (bankalar, hastaneler, konut satın alımları vb.) Herhangi birini gerçekleştirmek istiyorsanız, hemen çok çeşitli maruz kalma.

Burası, SelfKey ve SelfKey madeni paralarının tüm konseptinin devreye girdiği yerdir. Bunun gibi projeler, hala yüksek düzeyde gizlilik sağlamanıza olanak tanır. toplumda tamamen işlevsel ve işlevsel.

SelfKey’e yatırım yapmayı veya işlemlerine katılmayı düşünürseniz her zaman bir ton araştırma yapmayı unutmayın. Genel nüfusun proje ve şirketin kendisi hakkında söylediklerini okuyun – tek bir fikre körü körüne güvenmeyin. Ayrıca, araştırdığınızdan emin olun kripto para birimlerini satın almak için en iyi borsalar, Genel olarak!

Key Coin edinme süreci genellikle şu şekilde görünmelidir:

 1. Bazı Key coin’lerini takas etmenize veya satın almanıza izin veren kripto para borsalarından birine kaydolursunuz – Binance genellikle bariz bir seçim olacaktır;
 2. Kayıttan sonra yapmanız gerekebilir kimliginizi dogrulayin – bazı borsalarda bu en başından itibaren zorunludur;
 3. Bu işlem tamamlandıktan sonra, Key Coin’i bulmanız ve satın alma seçeneğini seçmeniz gerekir;
 4. Ödemeyi istediğiniz yöntemle yaptıktan sonra, Anahtar Paralarınızı bir cüzdana aktarmalısınız – çünkü SelfKey cüzdanını birlikte kurabilirsiniz. Defter veya Trezor, bu belirli donanım cüzdanlarından birini seçmeniz iyi olur.

Umarım bu kılavuz size yardımcı olmuştur ve artık SelfKey, Key coin ve aradaki her şey hakkında çok daha fazla şey biliyorsunuzdur. Projeyi kendiniz kontrol etmekten çekinmeyin!

Bu web sitesinde yayınlanan içerik, herhangi bir finansal, yatırım, ticaret veya başka herhangi bir tavsiye vermeyi amaçlamaz. BitDegree.org, herhangi bir kripto para birimini satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez veya onaylamaz. Finansal yatırım kararları vermeden önce, finansal danışmanınıza danışın..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map