Basic Attention Token: Tam Kılavuz

Ya sana neredeyse bir yol olduğunu söyleseydim her türlü dijital dolandırıcılığı ve dolandırıcılığı ortadan kaldırın? Dahası – bu geleceğin bir şeyi ya da “asla” diyarı değil. Hayır, sizin ve benim gibi insanlar tarafından kolayca ulaşılabilir ve uygulanabilir bir şeyden bahsediyorum. Hakkında konuşuyorum Temel Dikkat Simgesi.

Bazıları, bu jetonun özelliklerini duyduktan sonra, onu bir tür dolandırıcılık veya hile olarak hemen yazacaktır. Yine de onları suçlayamazsın.

üçüncü bir şahsın yokluğu kullanıcılar, reklamcılar ve yayıncılar arasındaki üç yönlü bağlantıda kulağa fanteziden bir şey geliyor. Ancak emin olun – bu kılavuzu okuduktan sonra, şunu göreceksiniz: sadece mümkün değil – zaten var! Ve dürüst olmak gerekirse, arkasındaki dayanak oldukça basit!

Not: BAT, en güvenilir kripto para birimi değişim platformlarından biri olan Binance üzerinden satın alınabilir. Ayrıca, madeni paralarınızı Ledger veya Trezor gibi güvenilir kripto cüzdanlarında saklamak çok önemlidir..

Bu kılavuzda, size her şeyi anlatacağım. BAT – ne olduğu, nasıl yaratıldığı, ne için kullanıldığı vb. Yani daha fazla uzatmadan, hemen içeri girelim!

BTC satın almak için en güvenli yeri mi arıyorsunuz? Aşağıda BTC satın almak için en güvenli platformlar olarak onaylanan en iyi kripto borsalarını topladım, bu yüzden bir göz atın.

Sağlayıcı Visa / Mastercard Mevcut Kripto Puanımız Coinbase İncelemesi EVET

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Litecoin
 • + 30 tane daha

9.8 İncelemeyi okuyun Siteyi ziyaret edin Binance İncelemesi EVET

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Cardano
 • + 150 tane daha

9.6 İncelemeyi okuyun Siteyi ziyaret edin Coinmama İncelemesi EVET

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Bitcoin Cash
 • +7 tane daha

9.4 İncelemeyi okuyun Siteyi ziyaret edin Kraken İncelemesi EVET

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • DASH
 • + 37 tane daha

9.1 İncelemeyi okuyun Siteyi ziyaret edin eToro İncelemesi EVET

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • +3 tane daha

8.6 İncelemeyi okuyun Siteyi ziyaret edin KuCoin İncelemesi EVET

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Monero
 • + 210 daha fazla

8.5 İncelemeyi okuyun Siteyi ziyaret edin Gemini Exchange İncelemesi EVET

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • +21 tane daha

8.4 İncelemeyi okuyun Siteyi ziyaret edin En popüler 729 İncelemeler 9.8 Banka Havalesi: EVET Siteyi ziyaret edin İncelemeyi oku Editörün Seçimi 1279 İncelemeler 9.6 Banka Havalesi: EVET Siteyi ziyaret edin İncelemeyi okuyun 816 İncelemeler 9.4 Banka Havalesi: EVET Siteyi ziyaret edin İncelemeyi okuyun 1174 İncelemeler 9.1 Banka Havalesi: EVET Siteyi ziyaret edin İncelemeyi okuyun 453 İncelemeler 8.6 Banka Havalesi: EVET Siteyi ziyaret edin İncelemeyi okuyun 563 İncelemeler 8.5 Banka Havalesi: EVET Siteyi ziyaret edin İncelemeyi okuyun 603 İncelemeler 8.4 Banka Havalesi: EVET Siteyi ziyaret edin İncelemeyi okuyun

Artıları

 • Çeşitli kullanımlar
 • Bahşiş vermeyi sağlar
 • Sürekli artan kullanıcı havuzu
 • Merkezi olmayan

Eksileri

 • En popüler değil
 • Evlat edinme sorunları

Basic Attention Token nedir?


BAT “Basic Attention Token” anlamına gelir. BAT (her şeyden önce) a yardımcı program belirteci ve bir reklam değişim programı Brave web tarayıcısına entegre edilmiştir. Onun merkezi olmayan, açık kaynak ve şuna göre Ethereum blok zinciri. Bu özellikler onu benzersiz kılar. BAT ile çalışan ekibin mevcut hedefi, onu daha popüler olan diğer web tarayıcılarına genişletmektir..

BAT Geçmişi

BAT belirli bir kişi tarafından oluşturulmuştur Brendan Eich ve daha sonra Brave Software tarafından daha da geliştirildi. Bununla birlikte, bu iki projenin ayrı işler olduğunu belirtmekte fayda var..

Jetonun tüm konsepti, hedeflediği elemek (veya daha doğrusu kaçınmak) herhangi bir dolandırıcılık veya geleneksel dijital reklamcılık yöntemleriyle ilişkili aracılar.

Basic Attention Token: Tam Kılavuz

yaratıcı Basic Attention Token’ın müşterilere yardım et, reklamverenler ve kullanıcılar. Web’i kullanırken herhangi bir rahatsızlıktan kaçınmanın amacını vurguladı. Sonunda, ciddi bir amacı olan bir ekosistem yaratmaya karar verdi..

BAT tokenlerinin oluşturulması ve dağıtılmasından bir süre sonra, bazıları belirli unsurlar BAT belirli bir web tarayıcısına entegre edildi – Cesur tarayıcı, tam olarak. Geliştiriciler bu öğeleri Brave Payment programına uyacak şekilde tasarladılar. Bu noktaya kadar, işlemlerin ana para birimi olarak Bitcoin kullandı.

BAT belirteçleri en yaygın olarak kullanılsa ve Brave web tarayıcısı ile ilişkilendirilse de, bununla sınırlı değildir. BAT diğer web tarayıcılarına da uygulanabilir.

‘BAT’ Nasıl Çalışır??

Kullanıcılar, yayıncılar ve reklamverenler genellikle Brave web tarayıcısına yalnızca Temel Dikkat Belirteçleri düşünülerek gelirler. Bu web tarayıcısı bir izole ekosistem bir çeşit.

Yayıncılar, oluşturdukları içeriği ortaya koyarlar. Reklamverenler daha sonra yayıncılara gelir ve onlara belirli miktarda BAT teklif eder. Onlar bu miktara karar ver ölçülen kullanıcının dikkatine göre.

Kullanıcılar daha sonra katılım için bazı BAT’lar alırlar. Şimdi iki seçenekleri var: ya bağış bu BAT jetonlarını yayıncıya veya kullanım onları platformda.

Basic Attention Token: Tam Kılavuz

Buradaki ana fikir çok basit: belirteçler tüm kullanıcı verilerini saklar güvenli ve özel, aynı anda daha spesifik, kişiselleştirilmiş reklamlar sağlar. Ve bu yalnızca nesnelerin kullanıcı tarafından!

Yayıncılar yararlanır Temel Dikkat Belirteçleri çünkü süreç içinde ödül potansiyellerini en üst düzeye çıkarırken önemli ölçüde daha az miktarda sahtekarlık yaşarlar. Reklamverenler, sırayla, çok daha iyi ve kesin raporlar alır. artan performans.

BAT ICO

BAT ICO (İlk Para Teklifi) tekrar oldu 31 Mayıs 2017. Teklif, ERC-20 jeton.

Başarılı mıydı?

30 saniyeden daha kısa sürede jeton yükseldi yaklaşık 35 milyon $.

Yani evet, BAT ICO’nun gerçekten bir büyük başarı infaz anında.

Bu miktara ek olarak, BAT token projesi (geliştiricileriyle birlikte) çeşitli risk sermayesi şirketlerinden bir yatırım şekli olarak 7 milyon dolar aldı..

tam miktar için arzın ERC-20 belirteçler 1,5 milyar BAT jetonları. Bu miktarın üçte biri sonunda geliştirici ekibine geri döndü. Bu mantıklı çünkü jetonu geliştiren ekip onlar.

Ekip, tutulan miktarı Basic Attention Token platformunun daha da geliştirilmesi için kullanır. Ek olarak, amaç sürekli kullanıcı büyümesini artırmak ve motive etmektir..

BAT Kullanıcı Artışı

ICO sona erdikten sonra, bir sonraki büyük adım, kullanıcı büyüme sorununu çözmekti..

BAT jetonunun arkasındaki ekip proje dağıtıldı (pekala, “dağıtılmış” burada kullanmak daha iyi bir terim olabilir) 300 bin jeton 2017’nin sonunda. Bu tokenlar, çoğunlukla yeni kayıt olan kullanıcılara verildi. Bundan sonra şirket, eşantiyonlar, tavsiye programları vb..

Geriye dönüp baktığımızda, bu iş hamleleri büyük bir başarıydı. Yeni kullanıcı havuzu hızla genişledi ve şimdi kullanıcılar herhangi bir finansal sebep olmadan bile geliyorlar – bunu Basic Attention Token için salt ilgi ve heyecanla yapıyorlar.

BAT Cüzdan

BAT cüzdanları oldukça spesifiktir – bunlar Cesur cüzdanlar olarak adlandırılır ve Brave web tarayıcısında barındırılır. Bu cüzdanların temel amacı, BAT jetonlarınızı saklayın ve diğer çeşitli işlemleri gerçekleştirin.

Bu tür bir cüzdanı oluşturmak için öncelikle, Brave web tarayıcınızı açın ve Tercihler penceresine gidin. Bunu yapmanın başka bir yolu, adres çubuğuna about: tercihler yazmaktır..

Basic Attention Token: Tam Kılavuz

Bundan sonra, ödemeleri “AÇIK” duruma getirmeniz gerekir. Bu, sol paneldeki Cesur Ödemeler seçeneği seçilerek yapılabilir. Birkaç dakika sürebilir, ama bu kadar – Brave cüzdanınız resmen elinizde!

Zaten sahip olduğunuz bir tür kripto para biriminiz varsa, bunu (şimdi mevcut) Basic Attention Token cüzdanı. Tek yapmanız gereken, istediğiniz para birimi türünü seçmek. Ekle, kopya adresi ve başlatmak işlem. Birkaç dakika daha geçebilir ve sonra – işte! – artık Brave cüzdanınızda para var.

BAT jetonları Ethereum ağına dayanmaktadır. Bunun anlamı şudur ki ETH işlemler özellikle diğer kripto para birimleri ile karşılaştırıldığında biraz daha hızlı olma eğilimindedir.

Bu jetonları şuraya da ekleyebilirsiniz: diğer kripto para cüzdanları, bir şartla – bu cüzdanların Ethereum tabanlı işlemleri desteklemesi gerekir. Ve yine de, Brave cüzdan ile birlikte yerleştirildiklerinde, bunlar karşılaştırıldığında.

Geliştiriciler bu cüzdanları özellikle Basic Attention Tokens için tasarladılar, bu da tüm sıkıntıyı * çok daha hızlı ve kolay hale getiriyor..

Bulunan En Son Coinbase Kuponu:

BAT: Fiyat ve Pazar Konumu

Bu kılavuzu yazarken, BAT belirteci rahatça oturur pazarda 45. sırada, coindesk.com’a göre.

Basic Attention Token: Tam Kılavuz

BAT belirtecinin şu anki fiyatı 0,42 $. Yukarıdaki grafikten token’ın bu yılın başından itibaren hızla arttığını görebiliyoruz. Token fiyatının sürekli yükselip düştüğü açıktır. Ancak, şu anda en çok yaşanıyor hızlı büyüme.

Neden BAT?

Önceki bölümlerde bahsettiğim gibi BAT jetonunun bir çok çeşitli kullanımlar, bu da onu tüm farklı kullanıcı türleri için çok çekici kılıyor. Şimdi size belirli insan gruplarının neden BAT jetonlarını kullanmak isteyebileceğine dair bazı basit örnekler vermek istiyorum..

 • Reklamverenler: Reklamverenler, Temel Dikkat Simgelerini reklam listelerine entegre etmeye teşvik edilir. Bunu yaparak, kendilerine bir çok özel verileri almak için benzersiz yetenek ve diğer çeşitli analizler. BAT belirteci, mümkün olduğunca çok net ve spesifik veri çıkarmak için birçok farklı araç (örn. Dikkat ölçüm sistemleri, makine öğrenimine dayalı algoritmalar, vb.) Kullanır. Bu, reklamverenlere aşağıdakiler için benzersiz bir fırsat verir: objektif verileri almak özel reklamlarının nasıl performans gösterdiğiyle ilgili. Bu da daha fazlasını oluşturmalarına olanak tanır kişiselleştirilmiş, kullanıcı dostu reklamlar gelecekte.
 • Kullanıcılar: Brave web tarayıcısını kullanırken ve BAT belirteçleriyle etkileşimde bulunurken, kullanıcılar bir “teslim alma” senaryosuna katılırlar. Bir kullanıcı reklamları görüntülediğinde, zamanının karşılığı olarak belirli miktarda BAT jetonu alır. Daha sonra, bu jetonlarla ne yapmak istediğini seçebilir. Bazı kullanıcılar şunları seçebilir: bu jetonları harca (bir ödeme şekli olarak) çok çeşitli hizmetlerde. Diğerleri onları doğrudan yayıncıya “bağışlayabilir”.
 • Yayımcı: Bir yayıncı telafi ikisinden de reklamcılar ve kullanıcılar. Bu, çeşitli reklamveren türleri için yayın platformlarını daha da genişletmek için büyük bir teşvik yaratır. Yayıncılar ayrıca kullanıcılardan geri bildirim alır ve bu da onlara reklamları elle seçin (ve hatta reklamverenler) görüntülemek ve birlikte çalışmak istedikleri. Daha fazlası tanınmış yayıncılar birlikte çalışan ve kabul eden Temel Dikkat Belirteçleri Washington Post, Vimeo, Vice dahil.

Ayrıca Binance’te BAT coin elde etmenin çok basit olduğu da belirtilmelidir. Bunları Ledger Nano S ve Trezor gibi güvenli bir kripto para cüzdanında tuttuğunuzdan emin olun..

Güvenlik ve Bahşiş

Böyle üç yollu bir sistemdeki güzellik, basitlik Yukarıda belirtilen eylemlerden. BAT belirteçleri, toplanan tüm verileri yerel olarak depolar. Üçüncü şahıslar kendilerini bu süreçlere dahil edemezler (ne bir işlemde ne de veri analizlerinde). Peki bu ne anlama geliyor?

Bir BAT türü bir ekosistemin tüm dolandırıcılık veya dolandırıcılık olasılıklarını neredeyse ortadan kaldırır. Bu, çevrimiçi pazarlarla uğraşırken çok büyük bir faktördür.

Kötü niyet söz konusu olduğunda kullanıcılar, reklamverenler ve yayıncılar güvendedir. Kimse yapamayacak dolandırmak ve çalmak fonları ve varlıkları.

Basic Attention Token’ların bir başka şaşırtıcı özelliği de devrilmeye izin verir. Bu seçenek, aşağıdaki gibi sitelere benzer şekilde çalışır: Patreon – sadece bahşiş verebilirsin favori içerik yaratıcıları (YouTuber’lar, blog yazarları, Twitch yayıncıları vb.) Herhangi bir zamanda.

O üçüncü tarafın dahil olduğu durumu ortadan kaldırır (bu durumda, bu Patreon gibi bir site olurdu). Bunu yaparak, BAT bahşişi içerik oluşturucu tarafından alınan bahşiş miktarını en üst düzeye çıkarır. İnsanlar bahsi geçen belirteçler şeklinde bahşiş veriyor – bu şekilde BAT belirteci geliştirme ve evrimi süreci daha da hızlı hale geliyor.

BAT: Özet

Brendan Eich Temel Dikkat Simgesini hayranlık uyandıran bir niyetle yarattı. küçültme ve ortadan kaldırmak kayda değer miktarda çevrimiçi dolandırıcılık, dolandırıcılık ve kötü niyet. Bu sorunlar dijital pazarlama topluluklarıyla ilgiliydi ve hala da öyledir. Oluşturucu ve geliştiriciler, BAT’ı olası çözümlerden biri olarak sundu.

Bununla birlikte, BAT’ın bir çözüm olarak uzun bir yol katettiğini vurgulamakta fayda var. İlginç bir konseptle başladı, lider geliştirme, Brave Software’deki ekiple güçlerini birleştirdi..

Süreç, zamanla ilk BAT ICO, Brave web tarayıcısına entegrasyon, BAT cüzdanının oluşturulması. En önemlisi, sürekli artan bir kullanıcı havuzuyla sonuçlandı.

Temel Dikkat simgesi: BAT özellikleri.

çok yönlü hareketlilik BAT kripto para biriminin% 50’si, sürekli olarak genişlemesine ve gelişimini ilerletmesine izin veriyor. BAT ekibi (projenin itici gücü BAT’ın yaratıcısı ile birlikte) jetonun kullanımını en üst düzeye çıkarmak için çok çalışıyor. Pazardaki konumunu yükseltmeyi ve gittikçe daha yaygın hale getirmeyi hedefliyorlar..

Birlikte harika sörf için ödeme yapılan iş modeli vitrin olarak hareket eden Basic Attention Token, şimdiden inanılmaz bir konum elde etti. araç dijital pazarlama ve etkileşim için. Önümüzdeki geleceğin bunun için ne getireceğini görmek ilginç olacak.

Basic Attention Token'ı Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

Basic Attention Token’ı Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Tüm Kripto Borsaları size benzer görünebilir ama Hepsi aynı DEĞİL!

Evet! Karşılaştırma Tablosunu göster

BAT: Sonuç

Zaman geçtikçe, BAT gibi araçlara gittikçe daha fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Teklif eden herhangi bir şey güvenliği iyileştirmek ve ilerletmek dijital pazarlamanın refahı için çok önemlidir.

Günümüzde ve çağda, böyle bir sistemin ne kadar önemli olduğunu vurgulamak oldukça zordur. İnsanlar her gün dolandırıcılardan ve bilgisayar korsanlarından muzdariptir. BAT belirteci gibi bir araç, dijital para ticareti ve çevrimiçi alışveriş alanı için gerçek bir mesihtir..

Burada BAT jetonlarını almak için izlemeniz gereken adımlar:

 1. Güvenilir bir BAT cüzdanı edinin (Ledger Nano S veya Trezor).
 2. Bir hesap oluşturun.
 3. BAT adresinizi bulun.
 4. Kaydolun Binance.
 5. İtibari para birimleri ile BAT jetonları satın alın.
 6. Varlıklarınızın bir kısmını veya tamamını Ledger Nano S veya Trezor cüzdanına aktarın.

Bu web sitesinde yayınlanan içerik herhangi bir finansal, yatırım, alım satım veya başka herhangi bir tavsiye vermeyi amaçlamaz. BitDegree.org, herhangi bir kripto para birimini satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez veya onaylamaz. Finansal yatırım kararları vermeden önce, finansal danışmanınıza danışın..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map