Binance piyasadaki en popüler kripto değişim platformlarından biridir. Muhtemelen zaten bildiğiniz gibi, kullanıcılara çok çeşitli faydalar, ve en üstte olduğu kabul edilir saygınlık ve güvenilirlik endişeliler. Bugün bu eğiticide, şunlardan bahsedeceğiz Binance’den nasıl satın alınır, diğer bazı şeylerin üstüne.

Satın alma, satış, veya ticaret Binance’deki kripto para birimi aslında anlamak için bir üniversite kursunu bitirmeniz gereken bir şey değil. Bununla birlikte Binance, kuşkusuz, daha karmaşık görünümlü kripto değişim sitelerinden biri – Konuyla tamamen yeniyseniz, hızlı bir şekilde oldukça kafa karıştırıcı olabilir..

Kısa bir girişten sonra, tüm kafa karışıklığınız silinmeli – İster Binance BTC ister başka bir kripto olsun, bu öğreticiyi bitirdikten sonra, platformda hem coinlerinizi alıp satabileceksiniz (hem de isterseniz bunları takas edebileceksiniz).

Neden Binance Kullanmalısınız??

Nasıl satın alacağınıza bakıyorsanız Binance, muhtemelen buna zaten karar vermişsindir bu özel kripto para birimi değişim platformu sizin için en iyi seçenektir. Ancak yine de% 100 emin değilseniz, platformun en önemli özelliklerinden bazılarını hızlıca inceleyelim..

Bulunan En Son Coinbase Kuponu:

Başlangıç ​​olarak, Binance’te nasıl coin satın alınacağını arayan çoğu insan bunu yapıyor çünkü bu platform önemli sayıda kripto para birimini destekler. Bu kılavuzu yazarken bulacaksın 150’den fazla farklı kriptolar ve altcoinler sitede işlem görmeye uygun.

Bu kripto paralar, dünyanın tüm büyük kripto para birimlerini içerir (Bitcoin, Ethereum, Litecoin, vb.) ve daha niş madeni paraların geniş bir yelpazesi. Aslında Binance’in bazı deneyimli tüccarlar için harika bir kripto değişimi varlık portföylerini genişletmeyi düşünenler!

Binance'te nasıl satın alınır: Binance logosu açık bir telefon.

Binance’in potansiyel olarak daha kafa karıştırıcı kripto para birimi borsalarından biri olduğu doğru olsa da, bu sadece kullanıcılarına sağladığı farklı özellikler. Görüyorsunuz, Binance’de şunları yapabilirsiniz: satın alma, söyle, Platformun kendisinden Binance BTC, veya takas et diğer bazı kullanıcılardan.

Platformdan coin satın aldığınızda, Binance’in bir başka büyük avantajıyla daha karşılaşacaksınız. – kredi-banka kartı ile yapılabilir. Bu çok önemli! Piyasada bulunan diğer birçok kripto borsasında, bu tür özellikleri bulmakta zorlanacaksınız – en yakın olanı banka havaleleridir, ancak bunlar bile bir kartla ödeme yapmaktan daha az uygundur..

Kuşkusuz, Binance ortalama bir kripto para birimi tüccarına sunabileceği çok şey var. Arayüz tasarımı ve özellik çeşitliliğinin çoğu yeni başlayan tüccarlar için genellikle külfetli olduğu düşünülse de, işte bu noktada “Binance’den Nasıl Satın Alınır?“Eğitici geliyor!

Binance’den Nasıl Satın Alınır: İki Alternatif Yöntem

Daha önce belirtildiği gibi, Binance’te nasıl satın alacağınıza bakarken, iki yol platformun kendisinden kripto para satın almak veya başka bir kişiyle ticaret yapmak.

Endişelenmeyin – bu iki yöntemi de ele alacağız. Daha popüler olanla başlayalım ve bir göz atalım Kredi veya banka kartı kullanarak Binance’de nasıl satın alınır.


Kredi / Banka Kartı Yöntemi

Aşağıda bir adım adım rehber Binance’de nasıl Bitcoin satın alınacağı hakkında (yine de aynı şekilde başka herhangi bir kripto para birimi satın alabileceğinizi unutmayın).

Aşama 1. Öncelikle şu adrese giriş yapın: Binance hesabınız. Henüz bir hesabınız yoksa, siteye kaydolun – kayıt işlemi çok hızlı ve basittir, ancak süreklilik ve basitlik adına, sitede zaten bir hesabınız olduğunu varsayacağım (I Yani, sonuçta Binance’te nasıl satın alacağınıza bakıyorsunuz).

Adım 2. Siteye giriş yaptıktan sonra, ekranınızın sağ üst köşesine gidin. Orada, “Kripto Satın Al”Düğmesine basın ve farenizi bunun üzerine getirin. Şimdi, 5 farklı kripto satın alma seçeneği göreceksiniz – banka mevduatları, kredi-banka kartları, P2P ticareti, nakit dengesi, ve üçüncü taraf ödemeleri. Ticaret yapmanın (muhtemelen) en basit yoluna odaklandığımız için, “Kredi / Banka Kartı“Seçeneği.

Binance'te nasıl satın alınır: kripto satın alın sekmesi.

Aşama 3. Şimdi, karmaşık bir süreç olduğunu duyduğunuz için Binance’te nasıl satın alacağınızı öğrenmeye çalışıyorsanız, emin olun – bunu bir kredi / banka kartıyla yapmak çok basittir. Bu, yukarıda belirtilen seçeneği seçtikten sonra açılan ekrandan anlaşılır – daha sonra yapmanız gereken bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Binance BTC satın alımınız için harcamak istediğiniz para miktarını seçin.

Binance'den nasıl satın alınır:

4. adım. Harcamak istediğiniz para miktarını seçtikten sonra “Satın Al”- satın alma sürecinin bu noktasında, hesabınızı doğrulamanız istenecektir (Binance üzerinden Bitcoin satın almaya karar vermeden önce bunu yapmadıysanız). “Şimdi doğrulayın“.

Binance'te nasıl satın alınır: kimlik doğrulama.

Adım 5. Doğrulama sayfasına yönlendirildiğinizde, şunu yapmanız gerektiğini göreceksiniz: Binance ile kimliğinizi doğrulayın ilk işleminizi yapmak için. Bu içerir yasal adınızı ve soyadınızı sağlamak, doğum tarihi, Konut adresi, ek olarak kimliğinizin bir fotoğrafını yüklemek ve kendi fotoğrafınızı çekmek. Bunların hepsi standart prosedürdür.

Binance'te nasıl satın alınır: Bölgenizi seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

6. Adım. Hesabınızı doğruladıktan sonra yapmanız gerekecek ödeme detaylarınızı onaylayın. Binance’te nasıl satın alacağına bakan herkesin bu noktada bilmesi gereken önemli şeylerden biri, yapabileceğiniz gerçeğidir. BTC’yi doğrudan kredi / banka kartınızla satın alın, veya Simplex aracılığıyla.

Şimdi, bu yöntemlerden birini seçmenin farklı faydaları var. Birçoğu ile ilgisi var ücretler ve işlem hızı – BTC’nin fiyatına bağlı olarak, Simplex aracılığıyla Binance üzerinden Bitcoin satın almak yapılacak akıllıca bir şey olabilir.

Hangi yöntemi seçerseniz seçin, sonunda yine de kriptoları kredi veya banka kartınızla satın almak. Bununla birlikte, Tek Yönlü rotayı seçerseniz, doğrulamayı o platformda geç, aynı zamanda.

7. Adım. Tüm bunlar yapıldıktan ve hem satın almak istediğiniz Binance BTC miktarını seçtikten hem de hesabınızı doğruladıktan sonra, tek yapmanız gereken sipariş özetini kontrol etmek ve tamamlamaktır.!

Öyleyse – kredi veya banka kartı kullanırken Binance’de nasıl satın alınır. Basit, hızlı, ve sorunsuz. Bununla birlikte, bunu yapmanın başka bir yolu da var. – başka bir kripto sahibiyle ticaret yapmak.

Kripto Borsalarını Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

Ticaret hedefleriniz için hangi kripto borsalarının en iyisi olduğunu hiç merak ettiniz mi??

Görmek & TOP3 kripto borsalarını yan yana karşılaştırın

Ticaret Yöntemi

Daha önce var olduğundan bahsetmiştim Binance’te coin satın almanın 5 farklı yolu. Bununla birlikte, yalnızca iki veya üç tanesi derinlemesine açıklamaya değer – kredi / banka kartı yöntemi süper popüler, Yeni başlayan bir tüccarsanız, ticaret yöntemi muhtemelen en karmaşık yöntem olacaktır..

Yöntemlerin geri kalanı aslında oldukça açıklayıcı, ve platformda bir kredi veya banka kartıyla kripto satın aldığınızda buna benzer bir model izleyecektir..

Öyleyse, geri dönün – diğer kullanıcılarla ticaret yaparken Binance’te nasıl satın alınır??

Aşama 1. Nereden web sitesinin ana sayfası (veya giriş yaptıysanız kontrol panelinize), pencerenin üst kısmına gidin ve fareyle “Ticaret” buton.

Binance'te nasıl satın alınır: Binance'te işlem yapın.

Adım 2. Burada, birden çok farklı seçeneğin açıldığını göreceksiniz. Bunların tümü, gerçekleştirebileceğiniz belirli bir ticaret türü ile ilgilidir. Aslında harika bir özellik, çünkü yeni başlayan biriyseniz, temel veya klasik arayüzleri kullanın, daha deneyimli tüccarların bazıları, platformun gelişmiş sürümünü kullanmak.

Yeni başladığınızı varsayarak devam edin ve “Klasik“Seçeneği. “Temel”Biri, pekala… Çok basit.

Aşama 3. Kuşkusuz, yönlendirileceğiniz ekran arayüzü ilk başta biraz korkutucu görünebilir. Bununla birlikte, size söylemek için buradayım – endişelenmeyin! Hepsi bu göründüğünden çok daha basit.

Binance'te nasıl satın alınır: klasik Binance düzeni.

Solda, var sürekli değişen BTC fiyatları. En üstte bulacaksın 24 saatlik yüksek değerler, alçak, ciltler, ve bazı genel değişiklikler. Ayrıca görebileceksiniz şamdan grafikleri, piyasa ticareti, ve bazı benzer bilgiler. Ancak, odak noktanız sayfanın alt kısmına yönlendirilmelidir..

4. adım. Burada göreceksin ticaret ekranınız. “Sınırı“,”Market“Veya”Durdurma sınırı”Ticaret seçenekleri. “Sınırı” ve “Durdurma sınırı“, Binance’te nasıl satın alacağınızı yeni anlamaya başladıysanız, biraz karmaşık olabilir – bunun yerine dikkatinizi”Market”Sekmesi.

Binance'te nasıl satın alınır: Binance'te piyasa satın alma.

İle “Market“Seçeneği, yapabileceksiniz BTC’yi o anda sahip olduğu fiyattan satın almak. Bu, dilerseniz tüm güçlüklerden ve karmaşık hesaplamalardan kaçınmanıza olanak tanır..

Burada ayrıca şunları da yapabileceksiniz: belirli bir miktar ayarla USDT Bitcoin’inize harcamak istediğiniz. Seçebilirsiniz harcamak ¼, yarım, ¾, ya da herşey USDT’nizin BTC’de. İşlem bu kadar basit – uygun miktarı seçin ve “BTC satın alın“!

Binance P2P Hizmeti

Nasıl satın alınacağına dair rehberimizi bitirmek için Binance, son bir şeyden bahsetmeye değer – P2P Binance’in sunduğu hizmetler.

Binance şunları yapmanızı sağlar: başka bir kullanıcıyla doğrudan ticaret – sen yerel para biriminizle ödeme yapın, üzerinde anlaşmaya varılan bir ödeme yöntemi aracılığıyla. Çoğu zaman, bu yöntem bir banka Aktar.

Binance burada şu şekilde hareket eder: emanet hizmeti – bu şekilde emin olabilirsin ticaret meşru olacak, ve tüm paranızdan dolandırılmayacağınızı.

Binance'te nasıl satın alınır: P2P borsaları.

Platformun P2P bölümünü ziyaret ederek şunları yapabilirsiniz: satın almak mı yoksa satmak mı istediğinizi seçin. Bunu yaptıktan sonra, şunları da yapabileceksiniz: seçtiğiniz varlığa harcamak istediğiniz belirli miktarda parayı girin.

Açıkçası, P2P ticaret seçeneği, isteyenler için en uygun seçeneklerden biri olabilir. işleri basit tut, ve biraz özel kullanmak, niş ödeme yöntemi. Bunun da ötesinde, en fazla BTC’yi (veya ETH gibi başka bir kripto parayı) almaya çalışan tüccarlar için harika bir alternatif olabilir., EOS, veya başka) paraları için.

Doğal olarak, bu gerektirir çok sayıda pazar analizi, ve yapmak zorundasın sürekli olarak bazı fiyat dalgalanmalarına karşı tetikte olmak, kripto haberleri, büyük değişiklikler, ve bunun gibi. Yine de oldukça karlı olduğunu kanıtlayabilir – bu yüzden Binance’te nasıl satın alınacağını öğrenmeye çalışırken akılda tutulması gereken önemli bir faktördür..

Özet & Sonuçlar

Bu noktada, konu “Binance BTC, ETH, vb. Nasıl alınır” gibi sorulara geldiğinde biraz daha bilgili olmalısınız..

Muhtemelen bu kılavuz boyunca fark ettiğiniz gibi, Binance gerçekten o kadar da korkutucu değil, Yeni başlıyor olsanız bile. Şimdi, beni yanlış anlamayın. Bu oldukça karmaşık olabilir, özellikle de herhangi bir varlık ticareti veya yatırımı ile ilgili deneyiminiz yoksa ve “ileri“Ticaret pencereleri.

Bunu söyledikten sonra, Binance hala harika bir kripto para birimi değişim platformudur size şansı sunması anlamında bir kredi / banka kartıyla para yatırmak, banka transferi, ve diğer birçok yöntem.

Binance'den nasıl satın alınır: Binance web sitesi.

Doğruyu söylemek gerekirse, bu büyük bir mesele! Yine de, bu özellikle kripto ile yeni başlayan herkes için geçerlidir. Muhtemelen kafa karıştırıcı terminoloji, yazılım kurulumları vb. İçeren bazı manuel işlemleri gerçekleştirmek istemezsiniz. Binance, bunların hepsini atlamanıza ve işleri basit bir şekilde yapmanıza olanak tanır!

Bunu söyledikten sonra, her zaman düşünmelisiniz kripto para birimi fonlarınızı güvenli bir cüzdanda tutmakTrezor ve Defter bu pazardaki iki büyük oyuncudur ve size en yüksek güvenlik özelliklerini sağlayacaktır. Binance’te nasıl satın alınacağını öğrenmek harika olsa da, dersler burada bitmiyor – bu sektörde neler olup bittiğinden daima haberdar olun.!

Dedi – okuduğunuz için teşekkürler! Gelecek tüm kripto girişimlerinizde size bol şans diliyorum!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me