Bugün sana öğreteceğim nasıl kullanılır Binance. Kripto para birimi satın almak ve satmak stresli olabilir, bu nedenle güvenebileceğiniz bir değişim seçin. Bir borsa bulmak da önemlidir. ihtiyaçlarınızı karşılar, ve kullanımı çok karmaşık değil. Bir borsada bir hesap açıp ardından bunun nasıl çalıştığını bilmediğinizi fark etmekten daha kötü bir şey yoktur.!

Binance ile bir hesap açmayı düşünüyorsanız, okumaya devam edin.

Bu Binance eğitiminde size Binance’in nasıl kullanılacağı hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğreteceğim. Sana göstereceğim nasıl üye olunur, Binance’de nasıl ticaret yapılır, ve Ne kadar Binance ticaret ücreti ödemeniz gerekecek. Ayrıca borsanın kullanımının ne kadar güvenli olduğunu ve hatta ne tür kullanıcılar için tasarlandığını da anlatacağım.

Okumayı bitirdiğinizde, hakkında her şeyi öğreneceksiniz. kriptodaki en büyük borsalardan biri ve daha da önemlisi, Binance’i nasıl kullanacağınızı bileceksiniz!

Değişime kısa bir girişle başlayacağım.

Binance’in Hikayesi


Binance, 2017 yılında Çin’de kuruldu. Changpeng Zhao ve Yi He. O ve Zhao, ikisi de OKCoin kripto borsalarını oluşturmaya karar vermeden önce değişim.

Bulunan En Son Coinbase Kuponu:

Çin hükümeti kripto para ticaretini yasakladıktan sonra şirket, Eylül 2017’de Çin’den ayrılmak zorunda kaldı. O zamandan beri Japonya ve Tayvan’da ofisleri var. Şu anda Malta merkezli.

Binance’in kripto para biriminin adı var Binance Coin (BNB). Kullanılan değişim ilk madeni para teklifi Yükseltilecek Binance Coin 15 milyon $ Yatırım ücretlerini ödemek için BNB kullanan yatırımcılara indirimler sunulmaktadır (bunu biraz sonra detaylı olarak açıklayacağım!)

Binance nasıl kullanılır: Binance logosu.

Not: İlk madeni para teklifi (ICO), kripto işletmelerinin tahvil veya hisse senedi gibi daha karmaşık yöntemler kullanmadan para toplamasının kolay bir yoludur..

CoinMarketCap Binance’i piyasadaki en büyük ikinci kripto borsası olarak listeliyor. Son 24 saatte 1,4 milyar $ değerinde kripto para ticareti yapıldı.

Binance bir kripto-kripto değişimidir. Bunun anlamı şudur ki kullanıcılar bunu yalnızca kripto para ticareti yapmak için kullanabilir. Halihazırda bir kripto para birimine sahip değilseniz, Binance ile işlem yapmaya başlamadan önce satın almanız gerekir. Teklif veren bir borsa kullanmanızı öneririm fiat para birimi ticaret sevmek Coinmama, CEX.IO veya Coinbase.

Not: Fiat para birimleri, ülkelerin resmi para birimleridir. Örnekler arasında Japon Yeni (JPY), ABD Doları (USD) ve İngiliz Sterlini (GBP) bulunur..

Kripto para biriminiz olduğunda, ticaret yapmak için kullanabilirsiniz. 200’den fazla madeni paralar ve jetonlar Binance’de. Artık ne olduğunu biliyorsunuz, Binance’i nasıl kullanacağınızı öğrenmeye hazırsınız!

Size Binance’i nasıl kullanacağınızı göstermeden önce size göstermem gerekiyor nasıl hesap açılır.

Hesap Nasıl Açılır

Aşağıdaki basit talimatları izleyin ve hiçbir zaman işlem yapmayacaksınız!

1. Kaydolun: Binance’in nasıl kullanılacağı hakkında bilmeniz gereken ilk şey, nasıl kayıt olunacağıdır! Git Binance ana sayfası ve tıklayın Kayıt ol.Binance nasıl kullanılır: kayıt.

Yapmanız gereken kayıt sayfasına yönlendirileceksiniz. e-posta adresinizi girin ve bir şifre oluşturun.Binance nasıl kullanılır: kayıt formu.

Not: Her zaman güvenli olduğunu bildiğiniz ve düzenli olarak kontrol ettiğiniz bir e-posta adresi kullanın. Bir şifre oluştururken, sayıların, simgelerin, büyük ve küçük harflerin karışımını kullanın.

2. Binance Kullanım Koşullarını okuyup kabul edin ve tıklayın Kayıt ol.

3. Robot olmadığınızı kanıtlayın. Kolay bulmanız gereken bir bulmacayı tamamlamanız istenecektir. Bir robot olmadıkça!Binance nasıl kullanılır: doğrulama kontrolü.

Şimdi size bir e-posta gönderilecek. Tıklamak E-mail’i doğrula kaydınızı tamamlamak için.Binance nasıl kullanılır: hesap aktivasyonu başarılı.

Tebrikler! Binance hesap sahibisiniz. Sonra, size Binance’i nasıl kullanacağınızı göstereceğim ama önce hesabınızı güven altına almanız gerekiyor.

4. Hesabını güvence altına al: Girişinizi ilk kez yaptığınızda, kurulum yapmak isteyip istemediğiniz sorulacaktır. 2FA. 2FA kurmak İSTİYORSUNUZ, bu çok önemli! Eğer seçersen Şimdilik geç, daha sonra pişman olacaksın!Binance nasıl kullanılır: 2FA veya İki Faktörlü Kimlik Doğrulama.

Not: 2FA, iki faktörlü kimlik doğrulamadır. Kullanıcılara fazladan bir şifre biçimi sağlayan bir güvenlik özelliğidir. 2FA kullanırken, kullanıcılar normal şifrelerini ve bir mobil cihaza SMS ile gönderilebilen veya tarafından oluşturulabilen ikinci bir kodu girerler. Google Authenticator uygulama.

2FA’yı kurduktan sonra, hesabınıza para yatırmaya hazır olacaksınız. Bu, kripto para birimini içine taşımak anlamına gelir. Bunu şu şekilde yapabilirsiniz: bir kripto cüzdanından veya başka bir borsadan kripto para birimi göndermek – sevmek Coinbase – Binance hesabınıza. İşleyiş şekli şöyledir.

Bir Hesaba Nasıl Para Yatırılır

Bu Binance eğitimi için kullanacağım Coinbase Binance hesabınıza para yatırmanın bir yolu olarak. Parayı gönderdiğiniz hemen hemen tüm diğer borsalar için benzer bir süreç geçerli olacaktır. kullanacağım Ethereum (ETH) Binance hesabınıza para yatırmak için kullanabileceğiniz bir kripto para birimi örneği olarak.

1. Coinbase’e git: Coinbase hesabınıza giriş yapın ve tıklayın Hesaplar. Ardından, tıklayın Gönder nerede söylüyor ETH Cüzdan.Binance nasıl kullanılır: Coinbase ETH cüzdanı.

Bir girmeniz istenecek Alıcı. Ethereum’un gönderileceği yer burasıdır. Binance’e gönderiyorsunuz, bu yüzden Binance hesabınızdan bir Ethereum adresi almanız gerekiyor.

2. Binance hesabınıza giriş yapın. Görev çubuğunda, Para kaynağı sonra Mevduat.Binance nasıl kullanılır: Binance ile para yatırma.

Şimdi, adrese ihtiyacınız olan kripto para birimini girin. Bu örnekte, kullanıyorum Ethereum. Binance, para göndermeniz için bir Ethereum adresi oluşturacaktır..Binance nasıl kullanılır: Ether yatırmak.

ETH Para Yatırma Adresi Ethereum fonlarınızı göndereceğiniz yerdir, bu yüzden kopyalayıp Alıcı Coinbase hesabınızdaki kutu.Binance nasıl kullanılır: Coinbase aracılığıyla ETH göndermek.

Şimdi tek yapman gereken Binance hesabınıza ne kadar Ethereum göndermek istediğinize karar verin ve tıkla Gönder. Para, Ethereum ağı tarafından işleme alınır alınmaz Binance hesabınızda görünecektir..

Artık bir hesap açmak ve para yatırmak için Binance’i nasıl kullanacağınızı biliyorsunuz. Ardından, Binance’te nasıl ticaret yapılacağını öğrenebilirsiniz.!

Binance’te Nasıl Ticaret Yapılır

İki Binance ticaret ayarı vardır: Temel ve ileri. Yeni başlayanlar ticaret yaparak başlamalı Temel.

Temel ticaret ayarı, anlaşılması kolay basit bir düzene sahiptir. Yalnızca ticaret yapmak için önemli bilgiler görüntülenir. Bunu hatırlamalısın Binance profesyonel bir ticaret platformudur, bu yüzden bile Temel ticaret ayarı bazı yeni başlayanlar için çok karmaşık görünebilir. Ancak, kavramanız uzun sürmez!

ileri ticaret ayarı, uzman yatırımcılara karmaşık alım satım yapmak için ihtiyaç duydukları tüm fiyat tablolarına ve piyasa verilerine erişim sağlar. Bu yeni başlayanlar için bir Binance öğreticisi olduğundan, size yalnızca Temel. Zor şeyleri başka bir güne saklayacağım!

Öyleyse, Binance’in nasıl kullanılacağını öğrenelim Temel esnaf.

Temel İşlemler için Binance nasıl kullanılır?

1. Binance hesabınıza giriş yapın. Güzel ve kolay!

2. tıklayın Değiş tokuş görev çubuğunda ve seçin Temel.Binance nasıl kullanılır: Temel değişim modu.

3. Gördüğünüz gibi, Temel çok basit değil!

Binance nasıl kullanılır: Temel Binance grafikleri.

4. Bir ticaret çifti seçin. Binance yüzlerce alım satım çiftini listeler. Bunlar, Binance’in bir döviz kuru sunduğu para çiftleridir. Örneğin, Bitcoin 143 farklı coin ile alınıp satılabiliyor, Bu yüzden Bitcoin’in Binance’de 143 işlem çifti olduğunu söylüyoruz. Bu örnekte, hesabımız Ethereum ile finanse edildi, bu yüzden sadece Ethereum ile ticaret yapabiliyoruz.

Ethereum ile alım satım için hangi kripto para birimlerinin sunulduğunu öğrenmek için şunu seçin: ETH sağ üst köşede. Artık bunu görebileceksiniz Ethereum, Binance’te 140 farklı işlem çiftine sahip. Ethereum ile takas etmek istediğiniz parayı seçin. Örneğin Ripple’ı (XRP) seçebilirsiniz..Binance nasıl kullanılır: sıralama.

5. Ne tür bir ticaret yapmak istediğinizi seçin. Binance teklifleri üç çeşit esnaf:

  • Limit emirleri kullanıcıların madeni paralar için ödemek istedikleri maksimum fiyatı veya bunları satmak istedikleri minimum fiyatı belirlemelerine izin verin. Tüccarlar daha sonra bir alıcı veya satıcının fiyatlarını kabul etmesini beklemek zorundadır..

  • Piyasa emirleri kullanıcıların mevcut piyasa fiyatlarından coin alıp satmalarına izin verir. Bu tür ticaret en hızlı ve en basit olanıdır..

  • Stop-limit emirleri tüccarların belirli bir fiyata ulaştığında bir jeton alıp satmasına izin verir. Bu tür bir emir genellikle profesyonel tüccarlar tarafından kullanılır.

Bugün size sadece Binance üzerinden nasıl satın alacağınızı göstereceğim piyasa emirleri. Hızlı, basit ve yeni başlayanlar için mükemmel.

6. Ticaret yapmak istediğiniz miktarı seçin. Tıkla Market Mevcut piyasa fiyatından memnunsanız ve satın almak istediğiniz Ripple (veya seçtiğiniz jeton) miktarını girerseniz. Bunu bir miktar olarak veya hesabınıza Ethereum’un bir yüzdesi olarak girebilirsiniz..Binance nasıl kullanılır: XRP satın almak.

Şimdi, kolay kısım! Tıklamak XRP satın alın ve bu kadar. Artık bir Binance kripto tüccarısınız!

Artık ticaret yapmak için Binance’i nasıl kullanacağınızı biliyorsunuz, size şunu söylemeliyim Binance alım satım ücretleri.

Ticaret Ücretleri

Binance alım satım ücretleri piyasadaki en düşük ücretlerden bazıları. Binance, para yatırma işlemi için kullanıcılardan ücret almaz. Bunun nedeni, değişimin yalnızca kripto para birimi olması. Fiat ticareti sunan borsaların alması gereken yüksek ücretleri önler.

Binance, farklı kripto para birimleri için farklı para çekme ücretleri alıyor ancak hepsi oldukça düşük. Örneğin, Ethereum’u geri çekerseniz ücretlendirileceksiniz 0.01 ETH Ripple’ı geri çekerseniz ücretlendirilirsiniz 0.25 XRP.

Binance alım satım ücretleri şu şekilde sınırlandırılmıştır: % 0.1 Kullanıcıların yaptığı her satın alma veya satış. Bu ücret şu kadar azaltılır: % 50 tüccarlar ödeme yapmak için Binance Coin kullanırsa. Yani, bu yalnızca% 0,05’lik bir son ücret!

Binance nasıl kullanılır: ticaret için ücretler.

Nedenini anlamak için rakiplerinin işlem ücretlerini kontrol etmeniz yeterlidir. Binance piyasadaki en popüler borsalardan biridir. Bittrex ve Bitstamp düşük ücretlerle tanınırlar ve ikisi de ücret alır % 0.25 her ticaret için. Bu Binance’den beş kat daha fazla!

Gördüğünüz gibi, Binance alım satım ücretleri borsanın en iyi özelliklerinden biridir. Sonra, size başka bir özelliklerinden bahsetmek istiyorum. – güvenlik.

Binance Güvenliği Üzerine Kısa Bir Not

Bugün size başka bir şey öğretmezsem, size Binance’i nasıl güvenli bir şekilde kullanacağınızı öğreteceğim!

Binance kullanıcılarının kendilerini hırsızlara ve bilgisayar korsanlarına karşı korumasının birkaç yolu vardır:

Binance nasıl kullanılır: İki Faktörlü Kimlik Doğrulama.

İki faktörlü kimlik doğrulama:

Bu güvenlik özelliği o kadar önemli ki ondan iki kez bahsetmiştim!

Binance nasıl kullanılır: phishing.

Binance’den olduğunu iddia eden kişilerin taleplerini dikkate almayın:

Binance ekibinden hiç kimse şifrelerinizi veya 2FA kodlarınızı asla istemez. Ayrıca sizden asla “güvenli bir hesaba” veya başka bir yere para göndermenizi istemezler.!

Binance nasıl kullanılır: resmi web sitesi.

Sadece resmi Binance sitesini kullanın:

E-postalarda / açılır pencerelerde Binance bağlantılarına tıklamayın. Resmi Binance URL’sini kontrol edin ve yer imlerine ekleyin! Binance ekibiyle iletişime geçmeniz gerekirse, şu adreste bulunan iletişim bilgilerini kullanın: ana sayfa.

Binance nasıl kullanılır: anti-virüs yazılımı.

Güçlü anti-virüs yazılımı kullanın:

Binance hesabınız yalnızca ona eriştiğiniz cihaz kadar güvenlidir. Binance hesabınıza erişmek için kullandığınız tüm cihazların hata ve virüs içermediğinden emin olun.

Kripto borsası kullanmak, bankanız tarafından sağlanan hizmetleri kullanmak gibi değildir. Var 24 saat yardım hattı yok aramak veya şikayet etmek için ziyaret edebileceğiniz binalar! Hesabınızın güvenliğinden siz sorumlusunuz, bu yüzden güvende olun, kripto ile yeni başlayanlar!

Şimdiye kadar size Binance’i bir hesap açmak ve temel işlemler yapmak için nasıl kullanacağınızı öğrettim. Ben de sana öğrettim Binance alım satım ücretleri ve güvenlik. Binance’e gitmeden ve ticarete başlamadan önce, Binance’in ne tür bir kullanıcı için tasarlandığına hızlıca bir göz atmak istiyorum..

Binance kimler içindir?

Binance, mümkün olduğunca çok kullanıcıya hitap edin. Değişim, yeni başlayanlar için yeterince basittir ve uzman tüccarları da mutlu etmek için yeterli para ve özellik sunar. Binance’i kripto tüccarlarına tavsiye ederim neredeyse her seviyedeki deneyimden.

Binance’i kullanmakta zorlanabilecek tek kullanıcılar ilk kez tüccarlardır. Bu kullanıcılar muhtemelen herhangi bir kripto para birimine sahip olmayacak ve kripto ticaretinin temellerini anlamayabilir. Bu sana benziyorsa, sonra bir borsaya üye olmanızı öneririm. Coinbase. Coinbase ile itibari para birimi ile ilk kripto para biriminizi satın alabilir ve bazı basit işlemler yapabilirsiniz. O halde Binance’i denemeye hazır olacaksınız.

Binance ile ticaret yapmak sizi başlangıç ​​seviyesinden uzmana götürecek Temel ve ileri ayarlar. Basit piyasa işlemleri yaparak başlayabilir ve daha karmaşık limit ve stop-limit emir işlemlerine geçebilirsiniz..

Binance, kullanıcılarına bir harika para seçimi ve diğer borsaların çoğunda bulamayacağınız türden piyasa bilgileri. Sahip olmadığı tek şey itibari para ticareti. Ama bu değişmek üzere.

28 Haziran 2018’de Team Binance, ilk itibari para borsasını Uganda’da başlattığını duyurdu …! Binance Uganda yatırımcıların ilk kez fiat para birimleriyle kripto para satın almak için Binance’i kullanmalarına izin verecek. İtibari ticaret tüm Binance platformlarında kullanılabilir hale geldiğinde, çoğu kullanıcının başka bir yere gitmesine gerek olmayacağını tahmin ediyorum..

Bu yüzden, hakkında konuştum Binance’den nasıl satın alınır, Binance’i kimler kullanabilir ve Binance ile ticaret yapmanın maliyeti. Yapmam gereken tek şey, ben gitmeden önce seninle birkaç bilgelik sözü daha paylaşmak..

Sonuçlar

Kripto para borsası piyasası çok kalabalık. Başarılı borsalar her yatırımcının kullanabileceği ve keyfini çıkarabileceği özellikler sunan ürünler olacaktır. Bu Binance eğitiminde, size tam olarak bunu yapan bir borsa gösterdiğimi düşünüyorum.!

Binance ticaret hacminin üzerinde 1,4 milyar $ iyi bir sebepten dolayı – işe yarıyor!

Binance, milyonlarca mutlu müşteri bütün dünyada. Binance’i kullanıyorlar çünkü basit ve harika ticaret özelliklerine sahip. Bana inanmıyorsan, ne yapacağını biliyorsun! Binance’i nasıl kullanacağınızı size gösterdim. Şimdi gidin ve kendiniz deneyin! Birkaç takas yaptığınızda bana haber verin. Ne düşündüğünü duymak isterim!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me