Şüphesiz, Bitcoin dünyadaki en popüler kripto para birimidir – yani, her şeyi başlatan oydu! Doğal olarak, gördüğü kadar büyük bir dikkatle, bu belirli kripto para birimine sahiptir. çok sayıda özel cüzdan. Bunda Bitcoin.com gözden geçirin, bunlardan birine bakacağız.

Şimdi, böyle bir alan adıyla düşünüyorsanız, bu cüzdan harika olmalı, değil mi?? -, çok yanlış değilsin. Pek çok “Bitcoin.com güvenli midir?” çevrimiçi sorgulamalar, cevapların çoğunluğu şunu gösteriyor gibi görünüyor: cüzdan gerçekten dikkat etmeye değer.

Gerçi ayrıntılara zamanında gireceğiz, yine de bunun hakkında konuşacağız meşruiyet sitenin nasıl çalıştığı ve güvenilir bir kripto cüzdanı olarak kullanılmaya değer olup olmadığı.

TL; DR: Çevrimiçi olarak bulunan çoğu kullanıcı Bitcoin.com incelemesi, söz konusu cüzdan söz konusu olduğunda oldukça olumludur. Kullanıcılar, özellikle fiat parayla gerçek paraları satın almak söz konusu olduğunda, kullanımının süper basit olduğunu iddia ediyorlar. Platformu çevreleyen bazı küçük tartışmalar olsa da, genel fikir birliği Bitcoin.com’un aslında yasal olduğu yönündedir..

Artıları

  • Kullanımı çok kolay
  • Pürüzsüz kullanıcı arayüzü
  • Saygın cüzdan
  • Tüm büyük platformlarda mevcuttur

Eksileri

  • Nispeten büyük ücretler
  • Yalnızca Bitcoin ve Bitcoin Cash’i destekler
  • Bazı önceki tartışmalar
  • Güvenlik özelliklerinden yoksun

Bitcoin.com İncelemesi: PROS

Güncel sürümü Bitcoin.com 2015 yılında yeniden kullanıma sunuldu. Tek bir Google araması size şunu gösterecek: alan adı (ve arkasındaki operasyonlar) oldukça karmaşık bir geçmişe sahiptir. yasal anlaşmazlıklar ve minyatür tartışmalar. 2015’ten Ağustos 2019’a kadar Bitcoin.com, adlı bir kripto meraklısı tarafından yönetildi. Roger Ver.


Bu ad size tanıdık geliyorsa, muhtemelen onun diğer Bitcoin.com kullanıcı incelemelerinde karşınıza çıktığını görmüş olmanızdan kaynaklanmaktadır – kuşkusuz, Bay Ver, kripto para birimi dünyasındaki en tartışmalı figürlerden biri.

Bitcoin.com İncelemesi

Yeterince komik bir şekilde, Roger Ver ve Bitcoin hakkındaki görüşlerini de tartışmadan Bitcoin.com ve tüm artıları ve eksileri hakkında konuşmak imkansız olurdu. Aslında söz konusu kripto cüzdanı ile oldukça yoğun bir şekilde iç içe geçmiş durumdalar, özellikle de Bitcoin.com kullanıcı incelemelerine ve “Bitcoin.com cüzdanı güvenli mi?”.

Bu bugün bile geçerli – Roger Ver, 2019 yılının Ağustos ayında şirketin CEO’su pozisyonundan tamamen istifa ederken, Bitcoin, Bitcoin Cash ve kavramı ademi merkeziyetçilik, genel olarak, hala cüzdanın etrafında oyalanmaktadır. Endişelenmeyin, çünkü tüm bunlar belirli bir zamanda detaylandırılacaktır – şimdilik, cüzdanın gerçek kullanılabilirlik yönlerine odaklanalım.

Kurmak ve kullanmak çok kolay

Bitcoin.com kullanıcı incelemeleri arasında oldukça sık bahsedildiğini göreceğiniz ilk avantajlardan biri, bir kripto depolama platformu olarak Bitcoin.com’un aslında kullanımı çok basit, ve ilk etapta kurulumu basit.

Kuşkusuz, kullanılabilirlik, kripto cüzdanları söz konusu olduğunda her zaman “tuhaf özellik” olmuştur. adanmış olanlar, ya da yapabilenler aynı anda birden fazla kripto para birimini depolayın. “Bitcoin.com yasal mı?” ve “Cüzdanın kullanımı güvenli mi?” kullanılabilirlik.

Bitcoin.com İncelemesi

Şimdi, beni yanlış anlamayın – yukarıda belirtildiği gibi, kullanıcılar düzenli olarak Bitcoin.com’un basitlik yönüne dikkat çekiyorlar. Bununla birlikte, “ücretler” veya “güvenlik” gibi konular, herhangi bir ve tüm kullanılabilirlik yönlerini gölgede bırakma eğilimindedir..

Yine de söylenenlerin hepsi, bunu bir kez daha vurgulamama izin verin – Bitcoin.com’u kurmak ve kullanmaya başlamak çok kolaydır, Bitcoin depolama cüzdanı olarak. Onun yazılım tabanlı bir cüzdan, bu, bazı ekstra güvenlik özellikleriyle birlikte geldiği anlamına gelir..

Yazılım Tabanlı Bitcoin Cüzdan (Çoğu İşletim Sisteminde Mevcuttur)

Olmak yazılım tabanlı Bitcoin cüzdanı, şunları yapmanız gerektiği anlamına gelir: Bitcoin.com’dan bir dosya indirin ve sisteminize kurun. Çevrimiçi bir cüzdandan farkı, ikincisi ile, onu yalnızca web’e bağlıyken, belirli bir web sitesinde kullanabilmenizdir; özel bir yazılım.

Doğal olarak, muhtemelen tahmin edebileceğiniz gibi, bu “Bitcoin.com cüzdanı güvenli mi?” Diye merak eden herkes için harika bir haber..

Bu konuda ayrıntılı bilgi veren pek çok kullanıcı Bitcoin.com incelemesi görmedim, ancak bir yazılım cüzdanı size daha iyi güvenlik özellikleri çoğu çevrimiçi olandan daha fazla. Bu basitçe çünkü program veya uygulama tabanlı cüzdanların hacklenmesi daha zordur tarayıcıya dayalı olanlardan.

Bitcoin.com incelemesi: Cüzdan uygulamasını indirin.

Daha iyi güvenlik bir yana, birden fazla Bitcoin.com cüzdan incelemesinde bahsedilen daha iyi özelliklerden biri, söz konusu cüzdan tüm ana işletim sistemlerinde mevcutturiOS, Android, Mac, pencereler, ve Linux.

Bu muhtemelen oldukça açıklayıcı olsa da, kapsamlı cihaz desteği cüzdanı çok çekici büyük bir grup insan için, hangi işletim sistemini kullanıyor olursanız olun, cüzdanınıza her zaman erişebilecek ve paranızı kontrol edebileceksiniz..

Fiat Money Kabul Ediyor / Satın Alması Kolay Bitcoin

Fiat para birimleri hükümet tarafından verilenlerdir – USD, EUR, GBP vb. Açıkçası, bunlar her gün uğraştığımız para birimleridir – aynı zamanda kripto para birimlerinin ve ademi merkeziyet sürecinin sonunda değiştirmeyi amaçladığı paradır..

Çok sayıda kripto cüzdanıyla ilgili sorun şudur: ya itibari parayı kabul etmiyorlar, veya onların içinden kripto satın almanıza izin vermeyin, Genel olarak.

Bitcoin.com incelemesi: cüzdanın özellikleri.

Kullanıcı Bitcoin.com incelemelerinin size söyleyeceği gibi, Bitcoin.com’da durum böyle değil.

Söz konusu cüzdan, kredi kartınızı kolayca entegre etmenizi ve bu şekilde Bitcoin veya Bitcoin Cash satın almanızı sağlar. Entegrasyon basittir, satın alma sürecinin kendisi basittir – kullanılabilirlik yönüyle ilgili her şey basit ve anlaşılırdır!

Bulunan Son Defter Cüzdan Kuponu:

Bitcoin.com İncelemesi: CONS

Bu makalede zaten birkaç kez bahsedildiği gibi, kullanıcı Bitcoin.com cüzdan incelemeleri, söz konusu cüzdanın kripto topluluğu arasında oldukça popüler olduğuna ve Bitcoin’inizi saklamak için gerçekten harika olduğuna inanmanızı sağlardı. Durum böyle olsa da, genel olarak hala var bazı dezavantajlar ele alınması gereken.

Sadece Bitcoin ve Bitcoin Cash Saklayabilir

Demek istediğim, alan adı kelimenin tam anlamıyla “bitcoin.com” olduğunda, muhtemelen bunun kilometrelerce uzaktan geldiğini görmüşsünüzdür.?

Bitcoin.com’un ilan edilen en büyük dezavantajlarından biri, içinde başka herhangi bir kripto para birimi saklayamazsınız, Bitcoin ve Bitcoin Cash hariç.

Bitcoin.com incelemesi: kullanıcı incelemeleri.

Gibi en popüler altcoinlerden bazıları olup olmadığı Ethereum ve Litecoin, veya daha az bilinen Kısa çizgi ve NEO – hiçbiri Bitcoin.com cüzdanında saklanamaz.

Eğer öyleysen sadece Bitcoin ile ilgileniyorum, o zaman doğal olarak, bunu büyük bir sorun olarak görmeyeceksiniz. Bununla birlikte, kripto para birimlerinin zaman geçtikçe daha popüler hale gelmesiyle birlikte, artan sayıda insan da ilgi alanlarını genişletmek çeşitli altcoinleri dahil etmek için – bu bireyler grubu için Bitcoin.com “bunu yapmayacak”.

Güvenlik Özellikleri Yoktur

Ne zaman biri referansta bulunursa güvenlik yönü kripto para cüzdanı (Bitcoin.com incelemelerinde veya başka herhangi bir yerde), genellikle devreye giren iki büyük terim şu şekildedir:iki faktörlü kimlik doğrulama” ve “özel PIN kodları“.

Bu güvenlik sağlama önlemlerinin ikisi de kendiniz için doğru kripto cüzdanını seçerken neredeyse zorunlu hale geldi. Özel PIN’ler kendiliğinden açıklayıcıdır – siz aynı PIN kodlarını çevrimiçi olarak birden fazla farklı yerde kullanın.

Bitcoin.com incelemesi: kripto portföyü.

2FA, Öte yandan, olarak kabul edilir üst düzey bir güvenlik önlemi Kripto para birimlerinizi güvende tutmak söz konusu olduğunda – 2FA kullanan borsalar ve cüzdanlar (örn.. Cex.io) kullanıcı kripto paralarının güvenliğini önemsedikleri aşikar olduğu için genellikle övülürler..

Şimdi, ne yazık ki, Bitcoin.com iki faktörlü kimlik doğrulamasından yoksun.

Elbette bu, cüzdanın kullanımının “güvenli olmadığı” anlamına gelmez. Bununla birlikte, sadece platformun arkasındaki şirket tarafından alınmayan belirli güvenlik önlemleri olduğu anlamına gelir – yüksek düzeyde güvenlik sağlayabilecek ve aksi takdirde genellikle gerekli görülen önlemler.

Tartışmaya karıştı

Bitcoin.com’un eski CEO’sunun – Roger Ver – kripto dünyasında oldukça tartışmalı bir figür ve bazı şeyler hakkında oldukça tartışmalı bakış açıları var?

Evet, görünüşe göre itibarı öyle., insanların Bitcoin.com’u görme biçimine zarar vermek, çok. Bu, çevrimiçi olarak bırakılan epeyce Bitcoin.com incelemesinden ve özellikle de Reddit gibi sosyal forumlar.

Bay Ver hevesli bir hayranı Bitcoin Cash – Öyle ki, “ölçeklenebilirlikten yoksun” argümanıyla insanları “orijinal” Bitcoin’den uzak tutarken, onu sonuna kadar tanıtıyor..

Bitcoin.com incelemesi: daha hızlı ödeyin.

Bay Ver’in bazı uygulamaları toplumda oldukça ahlaksız olarak görülüyor ve bunun da ötesinde görüşlerinin arkasındaki “felsefe” ye aykırı olduğu kabul ediliyor. Bitcoin ve ademi merkeziyet kavramı, Genel olarak.

Kuşkusuz bunların hiçbirinin gerçek kullanılabilirlik yönleri Bitcoin.com. Ancak, birçok kişinin “Bitcoin.com cüzdanı güvenli mi?” ve “Bitcoin.com ilk etapta yasal mı?”.

Eğer öyleysen hevesli bir kripto para hayranı Kendiniz ve kriptoların geleceğe gerçekten inanan biriyseniz, Roger Ver’in yorumları ve bakış açısı da ağzınızda acı bir tat bırakabilir. Sadece “para için” işin içindeyseniz ve şeylerin felsefi yönünü gerçekten önemsemiyorsanız, o zaman sizi veya söz konusu cüzdanı gerçekten etkilemez..

Canlı Müşteri Desteği Yok

Bitcoin.com’un eski CEO’sunun felsefesi tartışmaya açık öznel bir konu olduğu kadar, cüzdanın özel, canlı müşteri desteği yok nesnel olarak kötü.

Bu sorundan muzdarip birkaç farklı sektör var gibi görünüyor ve kripto cüzdanı (ve takas) dünyası bunlardan biri. Bazı markalar oldukça düşük kaliteli destek sunarken, Bitcoin.com gibi şirketlerin genel olarak herhangi bir canlı seçeneği yoktur..

Bitcoin.com İncelemesi

Muhtemelen hayal edebileceğiniz gibi, bu iyi değil – Özellikle cüzdanla ilgili bir sorunla karşılaşırsanız ve görünüşe göre sorunu kendi başınıza çözemiyorsanız.

Canlı müşteri desteği olmaması, çoğu zaman, sana yardım etmesi için topluluğa güvenmelisin. Çoğu zaman, bu karanlıkta yapılan bir çekimdir – bazı insanlar iyi niyetli ve size gerçekten yardımcı olmak isteyenler, sizi Bitcoins’inizden dolandırmanın yollarını arayacaktır. Asla tıklama kimlik avı benzeri bağlantılar rastgele bir kişi tarafından size gönderildi!

Bitcoin Com'u Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

Bitcoin Com’u Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Tüm Kripto Borsaları size benzer görünebilir ama Hepsi aynı DEĞİL!

Evet! Karşılaştırma Tablosunu göster

Fiyat

Herhangi birinin önemli bir parçası Bitcoin.com cüzdan incelemesi, söz konusu cüzdanın fiyatlandırması (ücretleri) ile ilgilidir..

Bildiğiniz gibi satın alabileceksiniz Bitcoin ve Bitcoin Cash söz konusu cüzdanın içinden. Doğal olarak, piyasadaki diğer çoğu borsa cüzdanında olduğu gibi, belirli bir ücret aldı işleminiz için.

Bitcoin.com’un oldukça basit bir ücret sistemi olsa da, “Alıcılar” ve “Yapımcılar”. Ücret sistemi biraz şuna benzer:

Şimdi, kuşkusuz, ücretler aslında oldukça yüksek! İşleminizden çok daha düşük bir ücret alacak birçok cüzdan var ve bir ölçeklendirme ücreti sistemi yerinde.

Bitcoin.com Cüzdan Nasıl Kullanılır?

Bitcoin.com incelememizi bitirmek için, hızlıca tartışalım söz konusu cüzdan gerçekten nasıl kullanılır – anlamı, nasıl yapılır kur ve kur, para transferi, Bitcoin satın al, ve bunun gibi. “Bitcoin.com yasal mı?” Sorusunu yanıtladığımızı kabul ettik. oldukça kapsamlı bir şekilde, platformu denemek isteyebilirsiniz – ne bekleyeceğinizi bilmek daha iyidir!

Bitcoin.com Nasıl Kurulur ve Kurulur?

İlk, kurulum süreci.

Aşama 1: İndirin ve kurun Bitcoin.com seçtiğiniz uygulama mağazasından cüzdan. Bu Bitcoin.com incelemesi uğruna, kullanacağım Play Store.

Bitcoin.com incelemesi: Play Store'da Bitcoin.com.

Adım 2: Yükleme işlemi tamamlandıktan ve uygulamaya gittiğinizde, şuraya yönlendirileceksiniz: ana ekran.

Bitcoin.com incelemesi: Bitcoin.com uygulamanın ön sayfası.

Aşama 3: Ana ekrandan, doğrudan seçtiğiniz cüzdana gidin; bilgilerinizi yedeklemenizi istediğini fark edeceksiniz. Bunu yapın ve göreceksiniz 12 kelimelik bir kurtarma ifadesi – not aldığınızdan ve notu güvende tuttuğunuzdan emin olun paranızı geri almanın tek yolu bu bilgilerinizi unutursanız!

Bitcoin.com incelemesi: Bitcoin.com kurtarma ifadesi.

Kullanıcı Bitcoin.com incelemeleri yalan söylemedi – bu yapıldığında, kurulum işlemi tamamlandı – artık Bitcoin veya Bitcoin Cash gönderip alabilirsiniz!

Bitcoin Nasıl Gönderilir / Alınır?

Bitcoin veya Bitcoin Cash göndermek ve almak da söz konusu cüzdanla çok basit..

Aşama 1: Cüzdan ekranında “Gönder“Veya”Teslim almak“.

Bitcoin.com incelemesi: Bitcoin.com cüzdan ekranı.

Adım 2: Bitcoin göndermek isterseniz, şunları yapabilirsiniz: taramak bir QR kodu, cüzdan adresini manuel olarak girin, paraları kendi cüzdanına gönder, veya onları kişilerinizden birine gönderin.

Bitcoin.com incelemesi: Para gönderirken veya alırken Bitcoin.com ekranı.

İşlem tamamlandıktan sonra, göndermek istediğiniz Bitcoin miktarını seçin ve işlemi tamamlayın!

Aşama 3: Kripto para almak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey “Teslim almak“Düğmesi ve göreceksiniz bir QR kodu ve cüzdan genel anahtarınız. Kodu taratın veya Bitcoin veya Bitcoin Cash almak istediğiniz kişiye anahtarı kopyalayıp yapıştırın – işte bu kadar!

Bitcoin.com incelemesi: Para alırken Bitcoin.com cüzdan ekranı.

Gördüğünüz gibi, Bitcoin gönderme ve alma süreçleri aslında Çok basit söz konusu cüzdan ile – çoğu kullanıcı Bitcoin.com incelemesi aynı fikirde!

Sonuçlar

Şimdi, o zaman – Bitcoin.com ilk etapta kullanmaya değer?

Pekala, çevrimiçi bulunan Bitcoin.com kullanıcı incelemelerinin çoğunluğuna bakılırsa, Evet – sadece umursadığın sürece Satın alma, kripto satmak ve saklamak, ve Bitcoin ve (veya) Bitcoin Cash dışında hiçbir şey tutmuyorsanız.

Doğal olarak, cüzdanda biraz var kusurlar – az sayıda güvenlik sağlayan özellikten buna kadar her şey sadece iki kripto paraya sahip olmak can sıkıcı olabilir. Bununla birlikte, kullanıcılarının çoğu, Bitcoin depolaması söz konusu olduğunda, kesinlikle piyasadaki daha iyi ve kullanımı daha kolay cüzdanlardan biridir.

Bu web sitesinde yayınlanan içerik, herhangi bir finansal, yatırım, ticaret veya başka herhangi bir tavsiye vermeyi amaçlamaz. BitDegree.org, herhangi bir kripto para birimini satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez veya onaylamaz. Finansal yatırım kararları vermeden önce, finansal danışmanınıza danışın..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me