Oyunlaştırılmış eğitim platformumuz BitDegree, blockchain teknolojileriyle zenginleştirilmiştir. Bu tam olarak ne anlama geliyor?

BitDegree, eğlenceli ve güvenli bir öğrenme deneyimi yaratın, bu yüzden bunu uyguladık güvenli merkezi olmayan çözüm Sponsorların öğrencilerimize güvenli bir şekilde burs vermesini teşvik etmek, sahtecilik içermeyen blok zinciri yayınlamak sertifikalar kullanıcılarımız için. Ayrıca, hizmetlerimizi birbirine bağlayan ve diğer şirketler tarafından da kullanılabilen kendi jetonumuz var: BitDegree belirteci.

Coinbase gibi kripto para borsalarını kullanabilir ve ETH.

BitDegree Token nedir?

BitDegree eğitim dünyasını blockchain ile sallamaya hazırlanırken, ICO’muza Aralık 2017’de başladık bu görev için gerekli mali kaynakları toplamak. Daha fazla insanın yapabilmesi için projeyi olabildiğince hızlı ölçeklendirip uygulayabileceğimizden emin olmak için avantaj elde etmek onlardan, token satış modeli kullanmaya karar verdik. Ve böylece BitDegree token oluşturuldu!

Bulunan En Son Coinbase Kuponu:


BitDegree belirteci BitDegree’yi temsil eder, ve BitDegree (ve ortak şirketler) hizmetleri karşılığında kullanabilirsiniz. Toplamda vardı 660 milyon BDG jetonları tedavüldeki% 51’i (336,6 milyon) halka arz edilmiş ve toplu satış sonunda satılmıştır. Bütün görebilirsin aşağıdaki görseldeki dağılım:

bitdegree belirteç dağıtımı

Hatırlanması gereken not: BitDegree token bir yardımcı program olduğu için, aynı zamanda güvenlik ile aynı kurallara uymadığı anlamına gelir. Bu, BitDegree tokenlerine sahipseniz, yapmazsınız:

  • Hissedar haklarına sahip olmak;
  • Gelir paylaşımına katılın;
  • Temettü alın.

Bununla birlikte, kitle satışını kaçırmış olsanız bile, bugün BitDegree token kazanmanın yolları vardır..

BitDegree Token Nasıl Kazanılır?

BitDegree’nin temel amacı, öğrencilerin daha fazlasını öğrenmelerini sağlamaktır. Öğrenmeyi teşvik etmenin en iyi yolunun ilerlemenizi görme ve bunun için kabul görme yeteneği olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden BitDegree platformunda dersler öğrenirken, sadece istatistiklerini gör, onları arkadaşlarınızla karşılaştırın, ancak aynı zamanda deneyim, seviye ve jetonlar kazanın.

Ana yolu jeton almak tamamlıyor 7 günlük öğrenme serisi ve XP puanları veya jetonlar gibi ödüllerin saklandığı ödül sandığına erişim.

ödüllü bitdegree sandık

Şimdi, token aldığınızda, hemen blockchain tokenine dönüştürülmezler, ancak yeni bir kurs (token piyasadaki değer değişiklikleri). 50000 BDG jetonu toplarsanız sihir gerçekleşir.

50000 BDG jetonunuz olduğunda, bunları Ethereum’unuza gönderebilirsiniz. cüzdan. Yani BitDegree platformunda sadece öğrenmekle kalmaz, aynı zamanda kazanırsınız (çok şey öğrenirseniz)!

BDG Jetonlarını Diğer Hizmetler İçin İndirim Olarak Kullanma

BitDegree tokenları yalnızca BitDegree platformunda değil, ortak web sitelerinde de kullanılabilir. O nasıl çalışır? Bir kişi platformda BitDegree jetonları kazandıysa, bir ortak bağlantısını takip edebilir ve bu jetonları ortak web sitesi hizmetlerinde indirim olarak kullanabilir..

İyi bir örnek BitDegree ve Hostinger ortaklığı. Hostinger, BitDegree ile belirli bir hizmet listesinin bir BitDegree kullanıcıları için indirim (belirli bir süre için) BDG belirteçlerini kullanmayı kabul ederlerse:

  • Web veya VPS barındırma;
  • Günlük yedekleme;
  • Alan adları, gizlilik koruması, transfer;
  • SSL kurulumu.

Hostinger için nasıl faydalıdır? BitDegree’de bir kursların bolluğu Hostinger’ın ana hedef kitlesini ilgilendiren: web geliştiricileri ve web sitesi sahiplerini başlatmak. Bu öğrenciler web siteleri, barındırmaları hakkında bilgi edinmeye başlar ve öğrendiklerini pratik olarak uygulayabilecekleri bir yer isterler. Hostinger’ın hizmetleriyle geldiği yer burasıdır.

Bu ortak şirketlerin kurslarda söz hakkı var mı?? Evet! Hatta hedef kitlelerinin ilgisini çekecek, onları bir kursla ve daha sonra çekip eğitecek belirli bir kurs oluşturabilirler. onları indirimle ödüllendirin kazandıkları BitDegree tokenleri aracılığıyla.

Diğer Web Siteleri BitDegree Jetonlarıyla İndirimleri Nasıl Uygulayabilir??

BitDegree ile hedef kitlenizi cezbetmek ve BitDegree tokenleri ile indirim yapmalarına izin vermek isteyen bir şirketseniz, bir çözüm var. İhtiyacın olacak Bize Ulaşın bunun hakkında ve daha sonra CoinPayments.net çözümünü web sitenize uygulayın. Nasıl yapılacağına dair tam öğreticiyi bulabilirsiniz İşte.

Süreç hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bize bu e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz: [e-posta korumalı].

Ortak olma zamanı!

Süre BitDegree belirteci çoğunlukla BitDegree web sitesi, siz de bunun bir parçası olabilirsiniz. Ana hedef kitlenizi kurslarla çekin, onlara gerekli bilgileri öğretin ve onları hizmetleriniz için indirimlerle ödüllendirin.

BitDegree ile ortak olun ve birlikte eğitimde devrim yaratalım!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me