Kullanıcıdaki artış BitMart çevrimiçi olarak bulunan değişim incelemeleri, büyük olasılıkla söz konusu platformun, arayan herkes için araştırmaya değer olabileceğini söyleyecektir. piyasadaki en iyi kripto para birimi değişimi.

Peki, bunu varsaymak doğru olur.

BitMart, sözünü edeceğiniz sık kullanılan bir isimdir. ilk 20 kripto para birimi değişim listesi. Platform 2017 yılında geldi ve bir yıl sonra halka açık olarak faaliyete geçti.

Biraz sonra kendiniz görebileceğiniz gibi, BitMart değişimi gerçekten de kullanıcılara geniş bir yelpazede farklı özellikler ve faydalar. Doğal olarak, bunun sizin için de doğru platform olup olmadığına karar vermeden önce aklınızda bulundurmanız gereken bazı şeyler var – endişelenmeyin, çünkü buna zamanında ulaşacağız.

Artıları

  • Düşük ticaret ve para çekme ücretleri
  • Başlangıç ​​dostu
  • Krediyle kripto satın alın & banka kartları, PayPal, banka havalesi
  • Güvenli, birçok ekstra özellik
  • Çok çeşitli kripto para birimleri

Eksileri

  • Çevrimiçi olarak çok fazla kullanıcı incelemesi bulunmadı

BitMart Exchange İncelemesi: PROS

Her zaman olduğu gibi, bazılarına bakarak başlayacağız. çekirdek, zorunlu özellikler o BitMart müşterilerine sağlar ve platformun ne yaptığını görmek ve aldığı oldukça göze çarpan övgüyü hak etmek için kontrol edin.


Çok Geniş Kripto Para Birimlerini Destekler

Bugünlerde, kripto para destek Muhtemelen insanların seçim yaparken baktıkları en önemli hususlardan biridir. en iyi kripto para birimi değişimi kendileri için. Ancak bu her zaman böyle değildi!

2 veya 3 yıl önceki zamanı – kullanıcı BitMart değişim incelemelerinin olmadığı bir zaman dilimine – geri saracak olsaydınız, muhtemelen insanların çoğunun ilgilendiğini ancak birkaç kripto para birimiyle ilgilendiğini fark edeceksiniz.. Bitcoin, Ethereum, ve gibi paralar Litecoin veya XRP piyasaya hakim olanlardı – ana akım kripto ticareti gittiği sürece, buydu.

Zamanla olsa da, kripto popülerliği katlanarak arttı. Günümüzde, yeni başlayanlar ve sektöre yeni başlayanlar bile, bazıları son derece niş olabilecek birden fazla farklı kripto varlığına yatırım yapma eğilimindedir.!

BitMart değişim incelemesi: BitMart sayıları.

Pekala, buradaki iyi haber şu ki BitMart değişimi bunu yapmanıza izin verir – platform destekleri 170’ten fazla farklı kripto para birimi!

Doğruyu söylemek gerekirse, 170 çok şeydir! Doğal olarak, tüm bu kripto para birimleri bazı farklı alım satım çiftlerinde de mevcut olacak..

Çoğu en çok oy alan kripto para birimi borsaları piyasada ticaret yapmanıza izin verir yaklaşık 150-200 farklı para, yani 170 tam ortada. Aradığın önemli değil piyasadaki en iyi 10 kripto para, veya ilgileniyorlar bazı alternatif kripto varlıkları, Muhtemelen aradığınız şeyi bulabileceksiniz, sorun değil!

Yine de, BitMart borsasının çok çeşitli kripto para birimlerine sahip olmasının, yalnızca gerçek gerçeği için harika olmadığını belirtmekte fayda var! Sana bir örnek vermeme izin ver.

Diyelim ki, şu anda sadece şunlarla ilgileniyorsunuz Bitcoin’e yatırım yapmak ve Ethereum. Bununla birlikte, zamanla, ilgi havuzunuzun genişlemesini beklersiniz ve ayrıca isteyebileceğinize de karar verirsiniz. daha geniş bir madeni para yelpazesine yatırım yapın, çok.

BitMart değişim incelemesi: kolaylaştırılmış, güvenilir, çoktan seçmeli.

Şimdi, bazı kullanıcı BitMart değişim incelemelerini okuduktan sonra, bu platformu değişiminiz için kullanmaya karar verdiğinizi hayal edin. Yani, ne zaman bazı altcoin satın alma zamanı geldiğinde, hepsini yapabileceksiniz. aynı platformda.

Başka bir borsayı kullanacak olsaydınız – yalnızca birkaç ana kripto para birimine sahip olan bir borsa -, bulmak, Araştırma, ve yeni bir siteye kaydolun altcoin satın almaya başlamak için.

Uzun lafın kısası, çoğu müşteri BitMart incelemesi bu konuda oldukça oybirliğindedir – bir BitMart tavsiyesi kullanarak veya hatta siteyi kendi başınıza kullanarak, inanılmaz kripto para birimi seçim havuzu, sadece yapabilirsin çok zaman ve sabırdan tasarruf edin, uzun vadede!

Oldukça Makul Ücretler

Ücretler seçmenin ayrılmaz bir parçasıdır en iyi kripto para birimi değişimi kendin için. Onlar yapabilir belirleyici faktör Kripto para ticareti yaparken kâr elde etmek ve hatta varlıklarınızı satın aldığınızdan daha düşük bir fiyata teslim etmek ve satmak zorunda kalmanız söz konusu olduğunda.

Doğal olarak, çoğu kullanıcı BitMart borsa incelemesi size bunu söylemeyecek olsa da, uzun oyun için “işin içindeyseniz”, muhtemelen ortalamanın altında ücretleri olan bir borsa kullanmak isteyeceksiniz. iyi.

Muhtemelen hayal edebileceğiniz gibi, kripto borsaları bunu çok iyi biliyor, çok. Sürekli birbirleriyle rekabet ediyorlar en rekabetçi ücretler – bazıları zirveye çıkar, diğerleri… Diyelim ki müşterilerini başka şekillerde zorlamak zorunda olduklarını.

BitMart değişiminin spektrumun neresine düştüğünü sorabilirsiniz. Açıkçası, takas ‘terbiyeliÜcretleri.

BitMart değişim incelemesi: ücretler.

Kullanıcı BitMart değişim incelemeleri, platformun “sabit ücret” modeli olarak bilinen bir şeyi kullandığını söyleyecektir. Bunun anlamı şudur hem piyasa yapıcılar hem de piyasa alıcıları aynı işlem ücretine sahip olacak -% 0,25.

Kuşkusuz,% 0,25 çok düşük değil. Bununla birlikte, “yüksek” olmaktan da uzaktır – yapımcılar diğer bazı platformlarda çok daha düşük ücretler bulabilirken, alıcılar için% 0,25 o kadar da kötü değil! Buna eklemek için şunları da yapabilirsiniz: % 25 indirim kazanın ticaret ücretleri hakkında Eğer kullanırsan BMX – BitMart’ın yerel belirteci.

Aslında iki farklı şekilde indirim alabilirsiniz – biraz BMX tutmak, veya tarafından daha yüksek miktarda kripto para birimi ticareti.

Mevduat bilge, bunu duyduğuna sevineceksin fiili ücret yok, ne olursa olsun – Bitmart alım satım ücretlerinden farklı olarak, platforma istediğiniz kadar kripto para yatırabilirsiniz, bunu yapmak için bir kuruş ödemeden. Bununla birlikte, bunun çoğu kişi için standart olduğunu belirtmekte fayda var. üst düzey borsalar piyasada.

BitMart değişim incelemesi: kripto stake etme.

Gerçek Bitmart işlem ücretleri ile ilgili olarak, söz konusu olduğunda para çekme, yine de işler biraz farklı. Görüyorsunuz, bu belirli ücretler Çekmek istediğiniz belirli bir kripto para biriminin blok zinciri koşullarına bağlı olarak değişir. Yine de çoğu durumda, kullanıcı BitMart değişim incelemeleri şunu kabul ediyor gibi görünüyor: para çekme ücretleri aşırı değil.

Kısacası, BitMart aslında piyasadaki daha iyi ücretlerden bazılarını sunuyor. Kesinlikle her kripto yatırımcısının aklında tutması gereken harika bir özellik!

Geniş Bir Ödeme Yöntemi Seçimi

BitMart ICO’dan bu yana söz konusu platformla ilgilenmiş olsanız da veya bu BitMart değişim incelemesini okumadan önce yeni karşılaşmış olsanız da, kontrol etmek isteyeceğiniz olası en önemli özelliklerden biri: Borsada kripto para satın alabileceğiniz tüm farklı yollar.

Neyse ki, BitMart değişiminin desteklediğini söylemekten mutluluk duyuyorum oldukça geniş bir ödeme seçenekleri yelpazesi.

Kuşkusuz, satın alamayacaksınız hiç kripto para birimini seçeceğiniz herhangi bir ödeme yöntemi üzerinden – bu durum böyle değil. Ancak, yalnızca ödeme yöntemlerini sayacak olsaydınız, bunu bilmekten memnuniyet duyarsınız. BitMart tüm ana olanları destekler – banka havaleleri ve kredi dahil & banka kartları.

Borsa, size izin verme seçeneğine bile sahiptir. PayPal üzerinden BTC satın al – bu nadirdir! Ayrıca kredi ve banka kartı satın alımlarında güvenilir ve oldukça popüler bir kripto ödeme çözümü kullanıyorlar. – Basit. İyi şeyler!

BitMart değişim incelemesi: kripto satın almanın fiat yöntemi.

Bir arkadaşınızdan bir BitMart tavsiyesi aldıysanız ve değişimi denemeyi düşünüyorsanız, bu kesinlikle doğru yönde büyük bir itme. Kripto ticaret uzmanlarından bazıları bile kripto para birimlerini satın almayı tercih ediyor. fiat para – sahada yeni başlayanlardan bahsetmeye bile gerek yok!

Fiat-kripto satın alımlar, meraklılara bir kripto satın alma seçeneği sunar. hızlı, güvenli, ve basit yol – alım satım çiftleri konusunda endişelenmenize gerek yok (bilinenden daha az kripto para birimleri aramıyorsanız) veya borsalar arasında bazı transferler. Zaten uzun bir pozitif kullanıcı BitMart değişim incelemeleri listesine ve bunlarda bahsedilen profesyonellere kesinlikle güzel bir ekleme!

Hem Yeni Başlayanlar hem de Uzman Tüccarlar için Çok Sayıda Yararlı Özellik

BitMart değişiminin kullanıcılarına sunduğu harika şeyler olduğu açık olsa da, en azından kısaca şunu kabul etmeye değer genellikle söylenmeden bırakılan birçok özellik, ve bunlar aslında BitMart alım satım ücretleri veya fiat satın alma seçenekleri kadar dikkatinize değer..

Örneğin, güvenlik söz konusu olduğunda, BitMart, kullanıcılarının neredeyse tüm kripto para birimlerini soğuk cüzdan cihazları. Diğer şeylerin üzerine, bu garanti varlıklarınızın mutlak güvenliği, ve söz konusu platformun, diğer endüstri liderleri, güvenlik açısından.

BitMart değişim incelemesi: değişim ekranı.

BitMart yönlendirmesi değişimi uzun vadeli kullanmaya karar verirseniz, ilginizi çekebilecek bir şeydir. Yapabilirsin % 30’a varan komisyon kazanın (yönlendirme ödülü) arkadaşlarınızı takası için kullanmaya davet ettiğiniz için spot ticaret amaçlar. Ancak vadeli işlem ticareti, yapabilirsin % 70’e varan komisyon oranı kazanın! Bu harika!

Borç verme programları, 100x’e kadar kaldıraç ticareti, üst düzey fiyat çizelgeleri hem kripto para birimi ticaretine yeni başlayanları hem de uzmanları tatmin edecek – adını siz koyun! Çevrimiçi BitMart borsa incelemelerinin çoğu, platformun sahip olduğu konusunda hemfikirdir. ortalama bir tüccara sunacak çok şey var – Bence bu apaçık ortada!

BitMart Exchange İncelemesi: CONS

Bu noktada BitMart değişimi inceleme, muhtemelen kesin olarak söyleyebiliriz ki söz konusu değişim, bazı harika özellikler sunuyor kullanıcıya. Bununla birlikte, uzun vadede kripto para ticareti yapmak için gerçekten uygun bir seçenek mi? Yoksa işler gerçek olamayacak kadar iyi mi? Pekala, daha az olumlu olan bazı BitMart kullanıcı incelemelerine bakarak öğrenelim.!

Fiat Money ile Cryptocurrency Alırken Daha Yüksek Ücretler

Açıkçası, BitMart değişimi ile ilgili daha kayda değer “sorunlar” söz konusu olduğunda, akılda tutulması gereken tek gerçek nokta budur! Üstüne üstlük, BitMart’a özel bir özellik bile değil, her ikisi de.

BitMart’a yatıracak kripto para biriminiz yoksa, bir şekilde satın almanız gerekir. BitMart değişim incelemesinde daha önce belirtildiği gibi, borsa, fiat-kripto para birimi alımlarını destekliyor, kredi şeklinde & banka kartları, banka havalesi ve hatta PayPal.

Yine de aklınızda bulundurmanız gereken tek şey şudur: fiat-kripto alımları genellikle pahalıdır – kripto-kripto ticareti yaparken ödeyeceğiniz ücretlerden çok daha pahalı.

Kuşkusuz, BitMart değişim incelemesinde daha önce belirtildiği gibi, bu tam olarak BitMart’ın hatası değil. Ücretler genellikle seçeceğiniz ödeme çözümüne bağlıdır – Simplex ile ücretler% 5’e kadar çıkabilir ki bu önemli!

BitMart değişim incelemesi: BitMart'ın özellikleri.

Şimdi diyebilirsiniz – eğer ücretler bu kadar yüksekse, neden bu yöntemlerle kripto para satın almalıyım??

Peki, üç neden – hız, basitlik, ve güvenlik.

PayPal, kredi yoluyla kripto para satın alma & banka kartları veya banka havaleleri olacak bu konuda gitmenin en güvenli yollarından biri. Aynı zamanda çok hızlı (belki banka havalesi yöntemi dışında) ve ayrıca Çok basit, özellikle kripto-kripto alımlarıyla karşılaştırdığınızda.

Sonuç olarak, seçim nihayetinde size kalmış – kripto para birimlerini hızlı, basit ve aynı zamanda güvenli bir şekilde satın almayı tercih ediyorsanız, kullanıcı BitMart değişim incelemeleri sizi kesinlikle söz konusu borsa aracılığıyla bunu yapmaya teşvik edecektir. ücretler yelpazenin üst ucunda olabilir.

Çevrimiçi Olarak Çok Fazla Kullanıcı İncelemesi Bulunmadı – Henüz!

Şimdi, bu gerçekten bir sorun değil, ancak yine de bahsetmeye değer bir şey çünkü ana kripto para birimi alım satım seçeneğiniz olarak BitMart değişimini seçme konusunda karar verme sürecinizi kesinlikle etkileyebilir..

Çevrimiçi tek bir bakış, değişimi kullanmaya başlamadan önce kontrol etmeniz ve danışmanız için gerçekten çok sayıda BitMart kullanıcı değişimi incelemesi olmadığını ortaya çıkaracaktır. Özellikle, mevcut DO incelemelerinin büyük çoğunluğu, orantısız şekilde olumlu platforma doğru – bu iyi.

Şimdi, bazı durumlarda, kullanıcı incelemelerinin eksikliği, borsanın yalnızca birkaç seçkin kişinin bildiği bir tür yeraltı, gölgeli ticaret platformu olduğu anlamına gelebilir. Bunu vurgulamama izin ver – BitMart’ta durum böyle DEĞİLDİR.

BitMart değişim incelemesi: her zaman, her yerde ticaret yapın.

Hayır, söz konusu platformda işler aslında tam tersi! BitMart, başlangıç ​​döneminde pek ilgi görmemiş olsa da, kripto para tüccarları arasında fark edilmeye başlandı, ve değişimin olumlu özellikleri yavaş yavaş giderek daha fazla tanınır hale geliyor.

Değişim çağı akılda tutulması gereken bir şeydir. BitMart ICO’nun platform destekçilerinin çoğunda hala taze olmasıyla birlikte, özellikle sektöre aşağıdakiler gibi diğer önde gelen platformların hakimiyeti altında göründüğünde, borsanın “dalga yaratmak” için gerçekten fazla zamanı yoktu Coinbase ve Binance.

Kısacası, çevrimiçi olarak bulunan kullanıcı BitMart exchange incelemelerinin eksikliği sizin için endişe verici görünüyorsa, Endişelenmeüzerinde durulacak bir şey yok. Değişim % 100 yasal, ve zamanla, yalnızca popülerliği ve şöhreti artmalı.

BitMart'ı Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

BitMart’ı Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Tüm Kripto Borsaları size benzer görünebilir ama Hepsi aynı DEĞİL!

Evet! Karşılaştırma Tablosunu göster

BitMart Cryptocurrency Exchange Nasıl Kullanılır?

Yani, son nokta olarak BitMart gözden geçirelim, bir göz atalım bazı kullanılabilirlik yönleri değişim ve nasıl devam etmeniz gerektiği süreci ilk kripto para birimlerini almak sitede.

BitMart’a Nasıl Kayıt Olunur??

Yeni başlayanlar için, kayıt süreci.

Aşama 1: Git BitMart resmi web sitesi, ve büyük bas Başlamak ekranın sağ üst köşesindeki düğmesi.

BitMart değişim incelemesi: ön sayfa.

Adım 2: Burada yapmanız gerekecek girin e, Bir şifre oluşturun, ve 18 yaşından büyük olduğunuzu onaylayın.

BitMart değişim incelemesi: e-posta ve şifre.

Aşama 3: Şimdi yapmanız gerekecek Email adresinizi doğrulayın.

BitMart değişim incelemesi: e-posta doğrulaması.

4. adım: Son olarak, geriye kalan tek şey hesabınıza giriş yapın – bu kadar!

BitMart değişim incelemesi: oturum açma sayfası.

Hakkında konuşmak a hızlı kayıt süreci – Vaov! BitMart değişimine kaydolmak sizi tam anlamıyla götürecektir bir dakikadan fazla değil – E-posta adresinizi ayrı bir sekmede açık ve hazır bulundurursanız, hepsini en fazla 30 saniye içinde yapabilirsiniz.!

Kuşkusuz öyle, çok ferahlatıcı, özellikle de bunu yapmanızı gerektiren borsalar kullandıysanız tam geçmek KYC doğrulaması onlara kaydolduktan hemen sonra. Bu belirli borsadaki tüm süreç hayal kırıklığı yaratmaz ve hemen ardından değişimi keşfetmeye ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Müthiş!

Başarılı bir şekilde kaydolduktan sonra, sayfasına yönlendirileceksiniz ana ticaret sayfası. İlk bakışta biraz kafa karıştırıcı görünse de (özellikle yeni başlayan bir kripto tüccarıysanız), sizi temin ederim – oradaki diğer borsalarda göreceğiniz standart tip ekran.

Aslında BitMart, kullanımı oldukça basit, ve ayrıca oldukça acemi dostu. İsterseniz, bazı kapsamlı ve zor arayüzlerde gezinmenize veya herhangi bir karmaşık kaldıraçlı ticaret özelliğini kullanmanıza gerek yoktur..

BitMart Exchange’de Cryptocurrency Nasıl Satın Alınır?

Artık platforma kaydolduğunuza göre, yapmanız gereken tek şey ilk kripto para biriminizi satın alın, ve ticarete başla!

Aşama 1: Kayıt işleminden sonra yeniden yönlendirildiğiniz alım satım panosundan, ekranınızın sol üst kısmına gidin ve Jeton satın alın buton.

BitMart değişim incelemesi: madeni para satın alın.

Adım 2: Açılan ekranda şunları yapabileceksiniz. İstediğiniz tercih edilen kripto satın alma yöntemini seçin. Ayrıca her bir yöntemle kullanılabilen farklı kripto para seçeneklerini de göreceksiniz. Bu BitMart değişim incelemesi uğruna, Basit (Kredi / Banka Kartı) rota.

BitMart değişim incelemesi: ödeme seçenekleri.

Aşama 3: Şimdi sizden kripto para birimini seç (ve itibari para) satın almak istediğiniz, ve ayrıca miktarı girin, çok. Aşağıda cüzdan adresinizi görebileceksiniz.

BitMart değişim incelemesi: itibari parayla kripto satın alın.

4. adım: Bilgilerinizi onayladıktan sonra, kredi / banka kartı satın alma işlemini veya banka havalesi yoluyla yapılan bir satın alma şansına sahip olacaksınız. Seçiminizi yaptıktan sonra yapmanız gereken kimliginizi dogrulayin (KYC) – standart bir Simplex ve çoğu kripto değişim prosedürüdür.

BitMart değişim incelemesi: Tek yönlü doğrulama.

Ödemeyi yaptıktan sonra tek yapmanız gereken Bekle – birkaç dakika sonra yapmalısın BitMart cüzdanınızda belirtilen miktarda kripto para birimini alın. Bu kadar basit!

Bu şekilde kripto para birimi satın almak, bir kez daha, çok basit ve anlaşılır! Genel olarak BitMart veya kripto ticareti hakkında özel bir bilgiye sahip olmanıza gerek yoktur – süreç şu şekildedir: çok kolay, ve platform, tüm yol boyunca “elinizi tutar” ve size her adımda ne yapmanız gerektiğini tam olarak söyler.

PayPal veya banka havalesi yoluyla kripto satın almak, tıpkı, daha basit değilse. Halihazırda BitMart’a aktarmak ve bu şekilde ticarete başlamak istediğiniz kriptolara sahip değilseniz, kayda değer sorun yok satın alma ile Bitcoin veya başka herhangi bir kripto para birimi söz konusu platformda!

Bulunan En Son Coinbase Kuponu:

Sonuçlar

Öyleyse, geriye kalan tek şey bizim BitMart değişimi soruyu bir kez ve sonsuza kadar gözden geçirin ve cevaplayın – değişim buna değer mi?

Evet, BitMart kesinlikle incelemeye değer!

Bu noktaya kadar anlamış olabileceğiniz gibi, söz konusu değişim, birçok farklı özellik ve fayda, kullanıcı söz konusu olduğunda. Var inanılmaz bir dizi kripto para birimi aralarından seçim yapman için Kullanımı kolay, kullanır güçlü güvenlik ölçümler, vardır fiat ticaret seçenekleri, ve diğer birçok ek özellik (kaldıraç ticareti, yönlendirmeler vb.).

Takasın dezavantajları söz konusu olduğunda, konuşulacak çok fazla “sorun” yok. Bu nadirdir! Elbette, fiat-kripto ücretleri biraz yüksek olabilir, ancak bu gerçekten borsanın hatası değil – baktığınız her yerde durum aynı olacak veya en azından çok benzer olacak.

BitMart değişiminin gerçek ticaret ve para çekme ücretleri çok makul, ve platform, çevrimiçi bulabileceğiniz kullanıcı BitMart incelemelerinin sayısı açısından herhangi bir ödül kazanamayabilir., bu yavaşça kendine bir isim yapmak, ve biri olmak en iyi kripto para birimi borsaları piyasada.

Bu web sitesinde yayınlanan içerik, herhangi bir finansal, yatırım, alım satım veya başka herhangi bir tavsiye vermeyi amaçlamaz. BitDegree.org, herhangi bir kripto para birimini satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez veya onaylamaz. Finansal yatırım kararları vermeden önce, finansal danışmanınıza danışın..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me