Bittrex İncelemesi

Merhaba kripto hayranları! Görünüşe göre herkes hakkında konuşuyor gibi görünüyor kripto para, sağ? Pokémon’dan daha popüler – kullanıcı Bittrex incelemeleri sadece bunu daha da ileri götürmek için.

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok farklı kripto türleri var. Toplamda şu anda var 1.500’den fazla farklı kripto para birimi!

Orada da görünüyor bir milyon farklı yer kripto para birimlerini satmak ve satın almak için. Bu yerlerin adı borsalar. Nereden başlayacağınızı bilmek gerçekten zor olabilir. Kripto para birimi ticareti yapmak için popüler bir yer Bittrex. Ama yine de iyi mi?

Piyasada başka Bittrex incelemeleri olabilir, ancak yalnızca buna ihtiyacınız olacak. Bu Bittrex incelemesi sadece size söylemeyecek Bittrex nedir, ama sana da söyleyecek bu nasıl kullanılır.

Okumayı bitirdiğinizde, Bittrex’in sizin için kripto borsası olup olmadığını anlayacaksınız..

Öyleyse başlayalım!

Artıları

 • Çok güvenli
 • Küçük, sabit ücretler
 • Hızlı değişimler
 • Çok çeşitli kripto ve fiat para birimleri

Eksileri

 • Destekle ilgili bazı kullanıcı şikayetleri
 • Sektöre yeni giren bir kişi için biraz zor olabilir

Bittrex – Batı Şerifi

Dünyası kripto para genellikle Vahşi Batı ile karşılaştırılır. 1800’lerde çılgın kovboylar para kazanmak ve kuralsız bir yerde yeni bir şey başlatmak için Amerika’nın Batı Kıyısı’na koştu. Tanıdık geliyor?

Kripto para birimi hala vahşi. Yapabilirsin hızlı para kazan, ama sen de yapabilirsin her şeyi kaybet.

Coincheck, bir Japon kripto borsası hacklendi Ocak 2018’de. 530 milyon jeton kaybetti. Güney Kore’de başka bir borsa Sen biraz bilgisayar korsanları para biriminin% 17’sini çaldıktan sonra ticareti durdurmak zorunda kaldı.

Paranızı kripto borsalarına yatırmak çok riskli olabilir. Bu nerede Bittrex içeri gelir.

Bittrex incelemesi: Bittrex Global.

Bittrex, kripto para birimlerinin tam küresel potansiyeline ulaşması için insanların bunu yapabilmeleri gerektiğine inanıyor. güven onları. Bittrex, çılgın kovboyların güvenli olsun ya da olmasın Batı’ya gideceğini biliyor.

Bittrex’in istediği şey hepimizin dahil olması.

Bittrex, 2014 yılında Bill Shihara, Richie Lai, Rami Kawach ve Ryan Hentz tarafından kuruldu. Seattle merkezli, Washington. Ekip, Microsoft, Amazon, Qualys ve Blackberry gibi şirketler için güvenlik ve geliştirme alanında 50 yıldan fazla deneyime sahiptir. Öyleyse, bu Vahşi Batı ise o zaman Bittrex Şeriftir!


Güvenlik Bittrex için anahtardır. Bill Shihara ve çete, başka platformların saldırıya uğradığını gördü. Yatırımcıların güvenebileceği bir platform oluşturmak için becerilerini kullanmaya karar verdiler..

Bulunan Son Bittrex Kuponu:

Bittrex Platformunu Açıklamak

2021 Güncellemesi:

2021 itibariyle, Bittrex artık kullanıcılara fiat para birimleriyle dijital para satın alma olanağı sunuyor. Bunu yapmak için banka doğrulama işlemlerinin tamamını geçmeniz gerekeceğini söyledikten sonra.

Bittrex kripto-kripto ticaret borsası. Bir kripto-kripto ticaret borsasında, yalnızca kripto para birimlerinde işlem yapabilirsiniz. Bu, kripto para satın alamayacağınız anlamına gelir fiat para birimleri.

Not: Bir itibari para birimi, bir hükümet tarafından desteklenen herhangi bir para birimidir. İtibari para birimlerine örnek olarak ABD Doları, İngiliz Sterlini ve Çin Yuanı verilebilir..

Ancak, kullanmaya yatırım yapabilirsiniz. USDT. US Dollar Tether, değeri ABD Dolarının değerine bağlı veya bağlı bir kripto para birimidir, bu nedenle 1USDT her zaman 1USD değerindedir..

Bittrex incelemesi: Bittrex özellikleri.

190’dan fazla farklı kripto para birimi Bittrex’te işlem yapmak için listelenmiştir. Site ayrıca şunları sunar: 284 benzersiz ticaret çiftleri. Alım satım çiftleri, döviz kurunun teklif edildiği iki para birimidir. Yerel havaalanınızdaki Bureau de Change’e gittiğinizde, fiat alım satım çiftleri şöyle görünür;

1 USD (ABD Doları) = 6,32 CNY (Çin Yuanı)

Cryptocurrency ticaret çiftleri şuna benzer;

1 BTC (Bitcoin) = 13,42 ETH (Ethereum)

Gibi daha popüler kripto para birimleri Bitcoin ve Tether, en uygun alım satım çiftlerine sahip olmak. Tek başına Bitcoin, Bittrex’te 450’den fazla işlem çiftine sahiptir.

Bittrex’te ne kadar ticaret yapıldığı konusunda size bir fikir vermek için, 14 Mart 2018 rakamlarına bir göz atalım;

Artık Bittrex’in ne olduğunu, onu kimin ve neden yaptığını biliyorsunuz. Sonra, bu Bittrex incelemesi şunlara bakacak: Bittrex kullanmanın artıları ve eksileri.

Bittrex'i Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

Bittrex’i Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Tüm Kripto Borsaları size benzer görünebilir ama Hepsi aynı DEĞİL!

Evet! Karşılaştırma Tablosunu göster

Bittrex’in Nesi İyi??

Bittrex’in faydaları şunları içerir:

 1. Ücretler: Bittrex ücretleri her işlemde% 0,25’lik sabit oran. Bu ortalamadan biraz daha yüksek ama bir şeyler yapıyor çok daha basit yeni başlayanlar için. Tüm işlemler için tek bir ücret almak, ne harcadığınızı hatırlamanızı çok daha kolay hale getirir.

 2. Çeşitlilik: Bittrex’in harika bir kripto para birimi seçeneği vardır (>190). Bu, kullanıcıların eski tanınmış paralarla ve benzer yeni paralarla ticaret yapmasına olanak tanır. Döngü ve Tron. Bittrex, listelediği para birimlerini her gün gözden geçirir. Olabildiğince sık heyecan verici yeni paralar ekler. Kıyasla, Poloniex sadece etrafta var 80 ticaret yapılacak kripto para birimleri.

 3. Doğrulama: Bu, ticarete başlamanıza izin verilmeden önce bir borsanın kim olduğunuzu kontrol ettiği süreçtir. Bittrex, platformu zarar görmekten korurken mümkün olduğunca az kullanıcı bilgisi almayı hedefliyor. Bunu adı verilen bir hizmeti kullanarak yapar Jumio, yerel kayıtları kontrol eder. Jumio tekrar doğrulayabilir 200’den fazla ülkede 100 milyon insan. Bu, yalnızca adınızı, adresinizi ve doğum tarihinizi vermeniz gerektiği anlamına gelir. Ayrıca, dünyanın her yerinden tüccarların borsayı kullanabileceği anlamına gelir..

 4. Hız: Bittrex, elastik bilgi işlem kullanılarak oluşturuldu. Bu, platformun alım satımları gerçekleşir gerçekleşmez işleme koyabileceği anlamına gelir..

Not: Esnek bilgi işlem, sistemin artan iş yükleriyle başa çıkacak şekilde tasarlandığı anlamına gelir – Bittrex, meşgul olduğunda bile hızlı bir hizmettir.

Bittrex’in Kötü Olanı?

Şimdi, Bittrex’in bazı daha az olumlu yönlerine gelince, şuna benzer bir şeye benzeyecekler:

 1. Fiat ticareti: Bittrex, henüz kullanıcıların fiat para birimleri kullanarak ticaret yapmasına izin vermiyor. Yakın zamanda dijital ses dosyası, Bill Shihara, kullanıcıların yakında ABD Doları ile işlem yapmalarına izin verileceğini söyledi. Bu gerçekleşene kadar, kullanıcıların ticarete başlamadan önce Bitcoin, Tether veya Ethereum’a sahip olması gerekir. Gibi diğer borsalar Coinbase ve Kraken kullanıcıların itibari para birimleriyle kripto para satın almalarına izin verin. Ancak 2021 itibarıyla bu sorun çözüldü ve fiat ödemeleri artık platformda destekleniyor..

 2. Ulaşılabilirlik: Bittrex olmakla gurur duyuyor güvenli bir platform ama bunun bir dezavantajı var. Görünüşe göre Bittrex çok güvenli olabilir! Bazı kullanıcıların kendi hesapları kilitlendi. Bu sorun, Bittrex’in kullanıcılarını doğrulama biçiminde suçlandı. Bittrex şimdi güvenlik ve kolay kullanıcı erişimi arasında sahip olduğu denge üzerinde çalışıyor.

 3. Müşteri servisi: Bazı kullanıcılar, platformun şikayetlerle ilgilenme şeklinden memnun değil. Bazı kullanıcıların haftalar bekledi bir yanıt için. Bittrex’in üzgünüm dedi doğrulamayla karşılaştığı sorunları çözmenin ne kadar sürdüğü.

 4. Pompalama ve boşaltma dolandırıcılıkları: Bittrex, kullanıcılarına birçok farklı kripto para birimi sunar. Bazen daha yeni kripto para birimleri, pompalama ve boşaltma dolandırıcılıkları için kullanılır. Nasıl çalışırlar:

 • Grup A olarak adlandırılan bir grup yatırımcı ucuz bir madeni para seçer. Birçoğunu satın alıyorlar. Bu madalyonun “Cheapcoin” olarak adlandırıldığını hayal edelim.

 • Cheapcoin’in fiyatı yükseliyor. Grup B olarak adlandırılan diğer yatırımcılar, Cheapcoin’in fiyatının yükseldiğini görüyorlar, bu yüzden onlar da satın alıyorlar..

 • Cheapcoin’in fiyatı artık yüksek olduğu için, Grup A, tüm Cheapcoin’lerini satıyor. Cheapcoin’in fiyatı düşüyor.

 • B Grubuna, ödediğinden daha düşük bir fiyata satabilecekleri bir madeni para kaldı. Bu tür bir aldatmaca herhangi bir platformda gerçekleşebilir. Bittrex olmalı çok dikkatli hangi madeni paraların listeleneceğini seçerken bunun çok sık meydana gelmemesi.

İnsanlar bir Bittrex değişim incelemesini okuduklarında ve kendilerine sordukları birkaç sorunu olduğunu gördüklerinde, Bittrex güvenli midir? Bu soruyu cevaplamak için, bu Bittrex incelemesi Bittrex’in güvenliğine biraz daha yakından bakacak.

Bittrex Güvenliği

Bittrex, piyasadaki en güvenli kripto para borsasıdır. Ekibi, alandaki uzmanlardan oluşur. Bittrex’in kullandığı sistemde, tüm para birimlerinin% 80-90’ı çevrimdışı tutulur. Bu denir soğuk depo. Şimdiye kadar, Bittrex saldırıya uğramadı veya müşterilerinin herhangi bir parasını kaybetti.

Bittrex ayrıca iki faktörlü kimlik doğrulama tüm işlemleri için.

Not: İki faktörlü kimlik doğrulama, bir işlemin gerçekleşebilmesi için kullanıcının iki tür bilgi sağlamasının gerektiği yerdir. İlk tür genellikle bir şifredir ve ikincisi, kullanıcının cep telefonuna gönderilen bir koddur..

Seattle merkezli olduğu için, Bittrex, Amerikan hukukunu çok yakından takip ediyor. Takip eder Kara Para Aklamayı Önleme ve Müşterini tanı ABD Hükümeti tarafından kurulan programlar. Bu programlar dolandırıcılığı ve diğer mali suçları durdurmak için tasarlanmıştır.

Bittrex incelemesi: Bittrex güvenliği.

Kullanıcıların platformla ilgili sorunlarının çoğu, zorlu güvenlik protokollerinden kaynaklanmaktadır. Hatta bazı kullanıcılar, Bittrex’in doğrulama sorunlarını kullanıcı hesaplarını kilitlemek ve para birimlerini almak için bir bahane olarak kullandığını düşünüyor.!

Sen ne düşünüyorsun? Bittrex yasal mı?

Bittrex, kripto para biriminin Vahşi Batı’sından olabildiğince uzak! Bittrex çok çalışıyor platformunu güvende tutmak için. Daha önce de bahsettiğim gibi, her şey doğru dengeyi bulmakla ilgili. Bittrex çok okunaklı. Kullanıcı erişimi ve geri bildirimlerle daha hızlı başa çıkma konusunda biraz çalışmaya ihtiyacı var.

Bu Bittrex incelemesi Bittrex’in ne olduğunu, neyin iyi neyin o kadar iyi olmadığını ele aldı. Şimdi sana göstereceğim Bittrex’te nasıl ticaret yapılır.

Bittrex Nasıl Kullanılır?

Her seferinde tek bir adım atalım ve en baştan başlayalım.

1. Bir Hesap Açın

Başlamak basittir. Şuraya git Bittrex ana sayfa ve tıklayın OTURUM AÇ ve sonra KAYDOL. E-posta adresinizi girmeniz ve bir şifre seçmeniz istenecektir. İyi olduğundan emin ol!

Bittrex incelemesi: Bittrex'e nasıl kayıt olunur.

Şimdi size bir e-posta gönderilecek. Bu nedenle, e-posta adresinizi doğrulamak için e-postadaki bağlantıya tıklayın. Sonra gidin AYARLAR ve tıklayın TEMEL DOĞRULAMA. Telefon numaranızı girmeniz istenecek, Bittrex bunu doğrulamak için Jumio’yu kullanacak.

İki faktörlü kimlik doğrulamayı açmak için şu adrese gidin: AYARLAR sonra İKİ FAKTÖRLÜ DOĞRULAMA. Bittrex açıldıktan sonra Google Authenticator’ı size bir numara göndermek için kullanacaktır. Numarayı girin ve hesabınız kullanıma hazır olsun.

Hızlı İpucu: Google Authenticator’ınız yoksa indirebilirsiniz İşte.

2. Bir Bittrex adresi alın

Daha önce de söylediğim gibi, Bittrex’i kullanmaya başlamadan önce biraz kripto para birimine ihtiyacınız olacak. Bir borsada bir hesap açmanız gerekecek. Coinbase. Burada, seçtiğiniz itibari para birimi ile kripto para satın alabilirsiniz (2021 itibariyle bunu Bittrex’te de yapabilirsiniz).

Artık paranız olduğuna göre, bunları Bittrex’e gönderebilir ve onunla işlem yapmaya başlayabilirsiniz. Bunu yapmak için Bittrex hesabınızda oturum açmanız gerekir. Şimdi tıklayın CÜZDANLAR ardından göndermek istediğiniz paraları seçin. Burada örnek olarak Bitcoin kullanıyoruz. Tıkla ‘+’Simgesi. Bir mesaj okuyacak MEVDUAT BİTCOİN ve Bittrex adresinize bir bağlantı gönderilecek.

Bittrex incelemesi: Bittrex'e Bitcoin nasıl yatırılır.

Artık Coinbase hesabınızdan Bittrex adresinize Bitcoin gönderebilecek ve işlem yapmaya başlayabileceksiniz..

Not: Cüzdanlar ve adresler gerçekten kafa karıştırıcı olabilir! Adresler senin gibi e. İnsanlara adresinizin ne olduğunu söyleyebilir ve ona bir şeyler gönderebilirler. E-postalarınıza girmek için bir şifreye ihtiyacınız var. Kriptoda bu şifrelere özel anahtarlar ve cüzdanlarda güvende tutulurlar. Dolayısıyla, adresler herkese açıktır (herkes görebilir) ve cüzdanlar özeldir (yalnızca siz görebilirsiniz).

3. Bittrex’te Nasıl Ticaret Yapılır

İlk işleminizi yapmadan önce, Bittrex’in yasal olarak işlem yapmanıza yardımcı olmasına izin verilmesi için birkaç ayarı değiştirmeniz gerekir. Bunu yapmak için şuraya gidin: API ANAHTARLARI ve her şeyi çevir AÇIK dışında ÇEKİL. Ne demek istediğimi görmek için aşağıdaki resme bir göz atın.

Bittrex incelemesi: API anahtarları.

Şimdi gidin YAPILANDIR ve değişiminiz olarak Bittrex’i seçin. Umarım ticarete başlamaya hazır olduğunuz için hala uyanıksınızdır!

Seçiniz PAZARLAR İşlem yapmak istediğiniz para birimini seçmek için. Ark’ı örnek olarak kullanacağız. Ark’ın hangi fiyata satıldığını kontrol edebilirsiniz. SİPARİŞ DEFTERİ. Artık istediğiniz miktarı seçebilir ve tıklayarak teklif verebilirsiniz. ARK SATIN AL.

Bittrex incelemesi: Bittrex uygulama pazarı.

Teklifiniz kabul edildiğinde yeni para biriminiz Bittrex cüzdanınıza gönderilecektir. Bir süredir ticaret yaptığınızda, cüzdanınız böyle bir şeye benzeyecek.

Bittrex incelemesi: Bittrex'teki hesap bakiyeleri.

Hızlı İpucu: Kripto para birimlerini saklarken, birden fazla cüzdan kullanmak her zaman en iyisidir. Para biriminizin çoğunu saklamalısınız çevrimdışı, donanım veya kağıt cüzdanlarda.

4. Para Çekme

Kripto ticareti yapmak için tonla para kazandığınızda, bir kısmını çıkarmak isteyebilirsiniz. Bunu yapmak için “Hesap ekranınızdaki simgesini tıklayın ve para birimini göndermek istediğiniz adresi girin. Örneğin Coinbase adresinizi veya başka bir harici cüzdanı kullanabilirsiniz. Basit!

Birkaç öneri olmadan hiçbir Bittrex incelemesi tamamlanmış sayılmaz. Bittrex sizin için mi?

Bittrex’i Kim Kullanmalı??

Bittrex’in yaratıcıları, herkesin kendi platformunu kullanmasını ister. Sahip olmasını istiyorlar ana akım itiraz. Bu, büyükannenizin de kullanabilmesini istedikleri anlamına gelir.!

Büyükannemin Bittrex’i kullanabileceğini sanmıyorum. Hala ağın balığa çıktığın şey olduğunu düşünüyor….

Cidden gerçi, Bittrex kullanıcı dostudur. Yeni başlayanların platformu kullanmasını çok kolaylaştırıyorlar. Ancak, şu anda fiat ticarete izin vermediği için Bittrex’i bir kullanıcının ilk borsası olarak öneremem. Bittrex harika, ancak ancak başka bir borsada biraz alım satım yaptıktan sonra. GÜNCELLEME 2020: Bittrex aslında şu anda fiat ticaretine izin verdiğinden, bu özellik artık kesinlikle bir sorun değil.

Bittrex incelemesi: En iyi madeni para piyasaları.

Acemi tüccarlar, Bittrex’teki jeton sayısını kafa karıştırıcı bulabilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce kişi varken, yanlış olanı seçmek kolaydır. Yeni başlayanlar için, tanınmış paralarla ticarete başlamak daha kolaydır. Uzman tüccarlar, hangi yeni kripto paraların iyi yatırımlar olduğuna karar vermede daha iyi olacaklar.

Bittrex’in müşteri hizmetleriyle ilgili bazı sorunları var. Ticarette yeniyseniz ve bir sorununuz varsa, ihtiyacınız olan yardımı Bittrex ekibinden alamayabilirsiniz. Dediğim gibi, üzerinde çalışıyorlar.

Yine de, yeni bir kripto tüccarı için muhtemelen en önemli şey söyleniyor: güvenlik. Bittrex’in arkasındaki kişilerin Microsoft ve Amazon için güvenlik yapmış olması, birçok potansiyel müşteriyi memnun edecek.

Bulunan En Son Coinbase Kuponu:

Sonuçlar

Genel, Bittrex çok çeşitli jeton seçenekleriyle güvenli ve kullanımı kolay bir borsadır – kesinlikle şu anda piyasada bulunan en üst düzey borsalardan biri! Artık nasıl kullanılacağını bildiğinize göre, Bittrex’i denemeye hazır mısınız? Ne düşündüğünüzü duymak isterim! Neden kendi Bittrex incelemenizi yazıp göndermiyorsunuz??

Bu web sitesinde yayınlanan içerik, herhangi bir finansal, yatırım, ticaret veya başka herhangi bir tavsiye vermeyi amaçlamaz. BitDegree.org, herhangi bir kripto para birimini satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez veya onaylamaz. Finansal yatırım kararları vermeden önce, finansal danışmanınıza danışın..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map