Kripto para ticareti dünyanın her yerinden giderek daha fazla insanın katıldığı bir etkinliktir. Bununla birlikte, bununla birlikte, Kendileri için en iyi kripto para birimi değişim platformunu arayan artan sayıda insan. Bunda Bittrex VS Binance karşılaştırma, sektör devlerinden ikisini tartışacağız..

Hem Binance hem de Bittrex, internetteki en popüler kripto para birimi değişim siteleri arasındadır. İkisinde de var büyük itibar, ve oradaki kripto sahiplerinin büyük çoğunluğu güveniyor.

Doğal olarak, ancak çoğu insan ikisinden birini seçmek isteyecektir – bu, ilgili tartışmalara yol açar. platformların sağladığı hizmetlerin güvenliği ve kalitesi. Binance VS Bittrex olup olmadığı ücretler, desteklenen paralar, veya güvenlik, endişelenmeyin – tüm temel unsurlar bu makalede tartışılacaktır.!

Bittrex VS Binance: Karşılaştırma Kriterleri

Eğer karşılaştırıyorsan kripto para birimi değişim siteleri Bir süredir, muhtemelen platformları analiz etmeye çalıştığınız belirli kriterleriniz vardır ve hangisi tanımınıza en uygun.

Bulunan En Son Coinbase Kuponu:

Bunu yapmanın doğru yolu bu – bu Bittrex VS Binance karşılaştırmasında da uygulayacağımız metodoloji.

İki kripto ticaret sitesini değerlendirebileceğimiz birçok farklı açı olduğu için, buna odaklanacağız. beş çekirdek özelliklerigüvenlik, kullanım kolaylığı, ücretler, desteklenen para sayısı, ve kullanıcı sayısı.

Kesinlikle araştırmaya değer başka özellikler olsa da (yani müşteri desteği ve mobil ticaret), yukarıda belirtilen beşi genellikle şu şekilde görülür: en önemlilerinden bazıları. Her birine daha yakından bakalım mı??

  • Güvenlik. Muhtemelen belirtilmesine gerek yok ama güvenlik, öncelik listenizin en üstünde olmalıdır Bittrex VS Binance veya diğer iki platformu karşılaştırırken. Bir kripto borsası yoksa uygun güvenlik önlemleri yerinde, en kötüsünün olmasını bekleyebilirsiniz – yani, tüm varlıklarınızın saldırıya uğraması ve çalınması. Kripto korsanları nispeten nadir görülen bir olay haline gelse de, yine de oluyorlar – biraz iç rahatlığı sağlamak için her zaman en iyi güvenlik özelliklerine sahip bir platform kullanın!
  • Kullanım kolaylığı. Kesinlikle gerekli bir faktör olmasa da, kullanım kolaylığı yine de olacaktır. çok önemli bir parçası harika bir kripto para birimi değişim sitesi. Bir düşünün – bir borsaya veya bir komisyonculuğa kaydoluyorsanız, muhtemelen çok ticaret yapmak, satın alma, ve satış. Bu tür süreçlerde verimli olabilmeniz için, platforma ihtiyacınız olacak. Kullanımı kolay, gezinmesi kolay, ve kafa karıştırıcı özelliklerden yoksun. Bittrex bu bakımdan Binance’den daha mı iyi? Göreceğiz!
  • Ücretler. Eğer olmak istiyorsan harika bir yatırımcı – Gerçekten harika gibi – bu Bittrex VS Binance karşılaştırmasında anlamak isteyeceğiniz temel şeylerden biri iki platform arasındaki ücret farkı. Görüyorsunuz, dünyanın en iyi yatırımcılarından bazıları bunu hesaba katıyor. çok ciddice – ücretler yüksekse, bu sonuç bir miktar potansiyel kar kaybı, ve genel kazancınız için zararlı olabilir. Doğal olarak, ücretler birçok farklı faktöre bağlıdır – buna zamanında ulaşacağız.
  • Desteklenen Paralar. Eğer sen tam kripto para birimi ticareti acemi, çoğu zaman bağlı kalmak isteyeceksiniz piyasadaki en iyi bilinen madeni paralardan bazılarıBitcoin, Eter, Litecoin, Tron, ve bunun gibi. Ancak, zamanla isteyebilirsiniz varlıklarınızı çeşitlendirin, ve içine bak diğer bazı altcoinler ve hatta belki kripto belirteçleri yatırım yapmak için. Bunu yapabilmek için kripto borsanıza ihtiyacınız olacak daha az bilinen kripto varlıklarını gerçekten alıp satmanıza izin verir! Elbette, ana platformunuzu kullanmanın yanı sıra her zaman farklı bir platforma kaydolabilirsiniz, ancak bu kadar basit olsaydı, muhtemelen bu Bittrex VS Binance karşılaştırmasını okumazdınız, değil mi??
  • Kullanıcı Sayısı. İlk bakışta şöyle diyebilirsiniz – bu oldukça önemsiz! Nedenini anlayabilsem de kullanıcı sayısı Bittrex VS Binance’i karşılaştırırken bakılması gereken en önemli şey gibi görünmeyebilir, söylemeliyim – muhtemelen düşündüğünüzden daha önemli! Bir platformda çok sayıda kullanıcı, bu, var olduğu anlamına gelir sabit, istikrarlı arz ve talep dengesi onaylanmak. Diğer bir deyişle, kripto para biriminizi satmak için beklemek zorunda kalmayacaksınız veya tamamen yeni madeni paralar satın alırken gecikme satın alma veya bazı büyük ücretler deneyimlemeyeceksiniz. Karar vermeye çalışan herkes için kesinlikle hafife alınan faktörlerden biri – Bittrex veya Binance?

Bunların hepsi söylenirken, artık farkındasın Bittrex VS Binance’e karar verirken dikkat etmeniz gereken ana hususlar, veya seçerken başka herhangi bir kripto değişimi, bu konuda.

Şimdi, zaman kaybetmeyelim ve elimizdeki gerçek karşılaştırmaya geçelim.

Bittrex VS Binance: Karşılaştırma

Her şeyi açık ve öz tutmak için, yukarıda verilen özellikler listesini takip edeceğiz ve bu Bittrex VS Binance tartışmasındaki her iki platformun da birbirleriyle nasıl karşılaştırıldıklarını ve birbirleriyle nasıl çeliştiklerini göreceğiz. Yani Binance VS Bittrex’e girmeyeceğiz ücretler veya kullanıcı sayısı henüz – daha ziyade, güvenlik yönüyle başlayacağız.

Güvenlik

Bir kripto para birimi değişim sitesinin nasıl yapabileceğinin birçok farklı yolu vardır. kullanıcılarının varlıklarını korumak. Farklı platformlar kullanır farklı koruyucu önlemler – aynısı Bittrex VS Binance karşılaştırması için de geçerlidir.


Kısacası, kripto değişim platformunuz olarak Binance veya Bittrex’i seçerseniz seçin, içiniz rahat olsun. – her iki borsa da mükemmel güvenlik özellikleri kullanır.

Bittrex VS Binance: Global Bittrex'e yükseltin.

Bu sitelerin her ikisinde de şunları yapabileceksiniz: etkinleştirme iki faktörlü kimlik doğrulama – bu, kripto para varlıklarınıza ekstra bir güvenlik katmanı ekleyecektir.

Bunun da ötesinde, Bittrex kullanıcılarına çok benzersiz bir özellik de sunuyor – borsa, tüm kripto varlıklarının% 80 -% 90’ını tutar soğuk depolama cihazları. Bunun anlamı şudur:, bilgisayar korsanlarının kripto paralarınızı ihlal etmesi ve çalması neredeyse imkansızdır! Bittrex’in yaygın olarak şu şekilde anılması şaşırtıcı değil "gezegendeki en güvenli kripto borsası".

Kripto Borsalarını Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

Ticaret hedefleriniz için hangi kripto borsalarının en iyisi olduğunu hiç merak ettiniz mi??

Görmek & TOP3 kripto borsalarını yan yana karşılaştırın

Kullanım kolaylığı

Bir kripto para birimi değişim platformunun kullanılabilirlik faktörü şunlara bağlıdır: birçok farklı yön. Ayrıca, “kullanımı kolay” olanın bir kripto ticaret uzmanı yeni başlayanlar için oldukça zor olacak!

Bununla birlikte, bu Bittrex VS Binance karşılaştırmasıyla ilgili endişelenmeniz gereken bir şey değil. – söz konusu platformların her ikisinin de kullanımı çok basit, ve tasarımlarında oldukça basit.

Özellikle, bu ne Bittrex’in ne de Binance’in belirli özelliklerden yoksun. İhtiyaç duyabileceğiniz tüm temel işlevler üst düzey bir kripto ticaret sitesi her iki platformda da mevcut olacak – gerekli tüm grafikler, düğmeler ve benzerleri.

Platformlarda ayrıca bazı yararlı ipuçları yeni başlayanlar için – her bir özelliği gözden geçirebilecek ve ne yaptıklarını ve kripto ticareti, satın alma ve satma sürecinde size nasıl fayda sağlayabileceklerini görebileceksiniz..

Söz konusu her iki site için kayıt işlemleri de oldukça basittir ve çok hızlı bir şekilde tamamlanabilir. Sonuç olarak, kullanım kolaylığı söz konusu olduğunda, her iki platform da size harika bir kullanılabilirlik sağlayacak – Binance ve Bittrex karşılaştırmalarına bakan herkes için mutlaka bilinmesi gereken harika bir nokta!

Ücretler

Şimdi, Bittrex VS Binance ücretler kripto varlıkları ticaretine başlamak isteyenler tarafından kesinlikle en çok aranan konulardan biridir.

Makalede daha önce belirtildiği gibi, isterseniz kripto ile bir çeşit kar elde etmek, Bu kesinlikle çok yakından ilgilenmeniz gereken şeylerden biridir! Doğal olarak belirleyici faktör olmayabilir, ancak bunu kendiniz düşünün – muhtemelen kripto paralarınızı alıp satacaksınız haftada birden çok kez.

Ücretler yüksekse, kesinlikle oldukça önemli miktarda para ekleyecektir.!

Küçük ücretler söz konusu olduğunda Bittrex harika bir seçimdir. Değişim sizden ücret alacak işlemleriniz için sabit% 0,25 ücret. Elbette, diğer bazı borsalardan biraz daha yüksek, ancak aynı zamanda, sabit olduğu için uzun vadede çok para tasarrufu yapabilirsiniz..

Bittrex VS Binance: Binance jeton seçimi.

Binance, Bittrex’e sert bir şekilde meydan okuyor!

Görüyorsunuz, Binance ile tüm işlemleriniz için% 0,1’lik bir ücret. Sektördeki en düşük ücretlerden biridir! Bu, para çekme ücretlerini ilgilendirmez – yalnızca işlemlerle ilgili olanlar.

Yani – Binance ücretleri VS Bittrex ücretleri konusunda, Binance açıkça üstün!

Desteklenen Para Sayısı

Ne tür bir kripto para ticaret platformu seçtiğin şeydir, neredeyse her zaman bekleyebilirsin tüm ana kripto paraları destekleyin – yani, her zaman Bitcoin, Ether, Litecoin ve benzerlerini alıp satabilmelisiniz. Eğer durum böyle değilse, muhtemelen farklı bir takasla daha iyi durumda olursunuz..

Bittrex VS Binance’i karşılaştırırken muhtemelen daha çok ilgileneceksiniz. desteklenen kripto para birimlerinin gerçek sayısı, iki platformun oradaki ana kripto varlıklarını destekleyip desteklemediği sorusundan ziyade. Demek istediğim, hadi – burada sektör liderlerinden ikisinden bahsediyoruz!

Bittrex VS Binance: en iyi madeni para piyasaları.

Peki, durum ne olursa olsun, emin olun – her iki borsa da oldukça önemli sayıda kripto parayı destekliyor.

Bittrex ile 200’den fazla farklı kripto varlığı seçim için. Binance ise daha az coin’i destekliyor – yaklaşık 150, yarı kesin olmak.

Bittrex daha fazla coin’i desteklerken ve Bittrex VS Binance karşılaştırmasının bu bölümünde “kazanan” olsa da, yine de bahsetmeye değer çoğu insan bu ticaret fırsatlarının tamamını kullanmayacak bile. Desteklenen madeni paralarla yüzlerce arasına girdiğinizde, daha alakalı hale gelir. ticaret uzmanları, sektöre yeni gelenler yerine.

Kullanıcı Sayısı

Son olarak, şu yönden bahsedelim: kullanıcı sayısı – Diğer bir deyişle, iki platformdaki aktif kullanıcı sayısı.

Kendiniz için en iyi kripto değişim platformunu seçmeye çalıştığınız her seferde – ister Bittrex VS Binance veya diğer bazı platformları karşılaştırıyor olsun, kullanıcı sayısı ikinizi de size söyleyecektir. platform ticaret açısından ne kadar iyi, ve ayrıca topluluk içinde onu çevreleyen genel düşünce nedir.

Borsada çok sayıda kullanıcı varsa, çoğu durumda, güvenilir ve güvenilir – mantıklı.

Bittrex’in 500.000’den fazla aktif kullanıcı – alay edilecek bir şey yok! İle karşılaştırıldığında kesinlikle yelpazenin alt ucunda olsa da diğer büyük kripto borsaları, hala oldukça iyi.

Binance ise 14 milyona yakın kullanıcı. Ya – fark oldukça önemli.

Kısacası, kripto para birimi ticareti alanında uzun süreli bir kariyer planlıyorsanız, Bittrex aniden kullanıcılarla patlamadıkça Binance daha iyi bir alternatif olacaktır..

Sonuçlar

Şimdi, öyleyse – Binance VS Bittrex karşılaştırması söz konusu olduğunda, iki platformdan hangisi daha iyi bir alternatif olacak??

Daha önce fark etmiş olabileceğiniz gibi, her iki borsa da itibarları açısından “yukarıda”, Binance açıkça daha iyi bir alternatiftir (kripto para biriminizin güvenlik yönü konusunda kesinlikle paranoyak değilseniz).

Bittrex VS Binance: Binance özellikleri.

Binance ile birlikte gelir kesinlikle çok büyük bir kullanıcı sayısı, dır-dir çok güvenli ve güvenilir, ve ayrıca var tüm sektördeki en iyi ücretlerden bazıları. Süre Bittrex Olağanüstü güvenlik özellikleri sunuyor, Binance ile karşılaştırıldığında diğer birçok açıdan biraz yetersiz kalıyor.

Sonuç olarak, eğer bir kripto para meraklısıysanız ve kripto varlıkları ticaretine başlamak için en iyi yeri arıyorsanız, Binance kesinlikle en iyi seçeneklerden biri olacak. İyi şanslar!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me