Eğer ilgileniyorsanız kripto para, er ya da geç, kendini muhtaç bulabilirsin güvenilir, üst düzey kripto değişim platformu. Bu günlerde birini bulmak eskisi kadar zor değil – dedi, ya bir çift seçtiyseniz ve tek bir çift seçemezseniz? Peki, bunda Bittrex VS GDAX karşılaştırma, tartışacağız daha iyi seçeneklerden ikisi!

Bittrex ve GDAX arasında tefekkür ediyorsanız, bu muhtemelen araştırmanızı yapmış ve gerçekten seçmişsiniz demektir. piyasadaki en iyi kripto borsalarından ikisi! Böyle bir senaryoda birini seçmek oldukça zor olabilir!

Endişelenme, yardım etmek için buradayım! Öncelikle şunu dikkate alacağız: en önemli özelliklerden bazıları her yüksek seviyeli borsanın sahip olması gereken. Bunu çözdükten ve yoldan çekildiğimizde, Bittrex VS GDAX’ı karşılaştıracağız ve hangi platformun size en uygun olduğunu göreceğiz.!

Bittrex VS GDAX: Karşılaştırma Kriterleri

Giriş bölümünde belirtildiği gibi Bittrex VS GDAX karşılaştırma, yapmamız gereken ilk şey tartışmak gerçek karşılaştırma kriterleri – Diğer bir deyişle, temel özellikler bu makalenin tamamı boyunca referans noktası olarak kullanacağımız.

Bulunan En Son Coinbase Kuponu:


Şimdi, bunu kabul ediyorum farklı insanların farklı tercihleri ​​olacak, kripto değişimi açısından. Bununla birlikte, DAİMA içinde olması gereken bazı şeyler olduğunu söylemiştim. üst düzey bir değişim platformu – Bu GDAX VS Bittrex karşılaştırmasında da tam olarak referans alacağımız şey budur.

Yani, var beş özellik bakacağımız – güvenlik, kullanım kolaylığı, ücretler, desteklenen para sayısı, ve kullanıcı sayısı. Her bir noktayı kısaca açıklamama izin verin.

  • Güvenlik. Güvenlik, herhangi bir kripto para birimi değişim sitesinin en önemli yönüdür. Bir değişim olabilir inanılmaz ücretler, büyük bir kullanıcı tabanı, ve 7/24 ulaşılabilir, bütün dünyada, ancak güvenlikten yoksunsa, ne pahasına olursa olsun kaçınılmalıdır. Bu mükemmel bir anlam ifade ediyor – platformda bir tür güvenlik ihlali varsa ve kripto paralarınızı üzerinde depoladıysanız, tümünün madeni paralarınız tehlikeye atılacak ve çalınacak. Kısacası, ister bu Bittrex VS GDAX karşılaştırması veya başka bir şey olsun, bir platformun güvenlik özelliklerine her zaman çok dikkat ettiğinizden emin olun.!
  • Kullanılabilirlik Yönleri. Zamanla, kripto para dünyasına giderek daha fazla yeni insan gelir ve kripto ticaretine ve takas etmeye başlama arzusunu ifade eder. Birçok yeni üye olduğu için, kripto değişim platformları arayüzlerini yumuşatmayı ve ticaret süreçlerini kolaylaştırmayı hedefliyor. olabildiğince basit ve kullanımı kolay. Ancak tüm siteler bunu yapmakta başarılı değil – dışarıda yalnızca kripto ticaret profesyonelleri için uygun olan birçok borsa var! Bu nedenle kullanım kolaylığı Beceri seviyeniz ne olursa olsun, dikkate alınması gereken önemli bir faktördür. Bu Bittrex VS GDAX karşılaştırmasında da kesinlikle önemli bir nokta!
  • Ücretler. Kripto para ticareti konusunda ciddiyseniz, büyük kripto ticaret sitelerinin her birinin ücretlerine çok dikkat edin. Bunun nedeni, potansiyel kazancınızı en üst düzeye çıkarmak istiyorsanız, bunu yapmanız gerekecek olmasıdır. mümkün olan en düşük işlem ücretlerini araştırın! Bu özellikle profesyonel kripto tüccarları için geçerlidir – bu yüzden tüm en çok oy alan kripto borsaları kullanıcıları için mümkün olan en iyi ücretleri sağlamak için birbirleriyle rekabet eder. Bu sizin için önemli olan bir şeyse, Bittrex VS GDAX karşılaştırmasında bu noktaya çok dikkat ettiğinizden emin olun.!
  • Desteklenen Para Sayısı. Üst düzey bir kripto para birimi değişim platformu genellikle geniş bir farklı kripto para seçeneği kullanıcılarının ticaret ve takas yapmaları için kullanılabilir. Çoğu zaman istisnalar vardır (Coinbase eskiden biriydi), ancak günümüzde, kriptoya olan ilgi yıllar içinde katlanarak artarken, neredeyse zorunlu şirketlerin daha geniş bir madeni para seçeneği sunması için ana, en popüler kripto para birimleri dışarıda. Bu kesinlikle akılda tutulması gereken bir noktadır ve bu Bittrex ve GDAX karşılaştırmasında kesinlikle buna dikkat edeceğiz!
  • Kullanıcı Sayısı. Aktif kullanıcı sayısı, Bittrex VS GDAX gibi iki farklı kripto ticaret platformunu karşılaştırırken bakılması gereken en ilginç faktörlerden biridir. Platform hakkında gerçekten birçok yararlı bilgiyi açığa çıkarabilir! Her şeyden önce, bunun iyi bir göstergesidir belirli bir platformda ticaret eyleminin gerçekte ne kadar aktif olduğu. Gerçeği söylemek gerekirse, bazı kripto para birimi değişim siteleri neredeyse ıssız – bunlarda minimum sayıda alım satım gerçekleşiyor ve belirli bir fiyat için bazı madeni paralar satın almak veya satmak istiyorsanız, epey bir süre beklemek zorunda kalabilirsiniz. . Bununla birlikte, bu platformlardaki kullanıcı sayısı size sitenin genel olarak ne kadar güvenilir olduğunu da söyleyebilir.!

Öyleyse, yine – kendiniz için en iyi kripto para birimi değişim platformunu seçmekle ilgili olarak dikkat etmeye değer başka birçok özellik olsa da, yukarıda bahsedilenlere her zaman bakılmalı ve dikkate alınmalıdır..

Bununla birlikte, gerçek Bittrex VS GDAX karşılaştırmasına geçelim.!

Bittrex VS GDAX: Karşılaştırma

İşleri olabildiğince açık tutmak için, daha önce tartışılan özellikleri kullanarak Bittrex VS GDAX’ı da yaptığımız sırayla karşılaştıracağız. Bu mantığı takip ederek önce güvenlikten bahsedelim.

Güvenlik

Güvenlik şüphesiz, kripto borsaları söz konusu olduğunda çok stresli bir konudur. Bunun nedeni, çoğu kripto para meraklısının en ufak güvenlik riskleri söz konusu olduğunda bile çok ürkek olmasıdır. Ve öyle olmalılar – yani, kripto varlıklarınız burada tehlikede!

Neyse ki, bu Bittrex VS GDAX karşılaştırmasında tartışılan iki borsa ile ilgili endişelenmeniz gereken bir şey değil. – bu platformların her ikisi de tüm sektördeki en güçlü güvenlik özelliklerinden bazılarına sahiptir!

Bittrex VS GDAX: birinci sınıf ticaret platformu.

Anlıyorsun, hem GDAX hem de Bittrex, kullanıcılarının kripto varlıklarının büyük çoğunluğunu çevrimdışı tutuyor, soğuk depolama cihazları. Bittrex depolarken % 80 -% 90 arasında herhangi bir yerde GDAX, bu cihazlardaki varlıkların % 98’e kadar herhangi bir zamanda donanım cihazlarındaki kripto paraların oranı.

Bunun da ötesinde, sözde “sıcak cüzdanlar” da çevrimiçi olarak saklanan kalan paralar sigortalı – anlamı, onlara bir şey olsaydı, kayıplarınız için tazmin edileceksiniz.

Unutmayın ki tüm bunlar üst üste, daha genel güvenlik özellikleri her iki platformda da – iki faktörlü kimlik doğrulama, özel PIN kodları, ve bunun gibi. GDAX VS Bittrex’in güvenlik kısmına gelince, açıkçası bir bağ – her iki borsa da kesinlikle harika!

Kripto Borsalarını Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

Ticaret hedefleriniz için hangi kripto borsalarının en iyisi olduğunu hiç merak ettiniz mi??

Görmek & TOP3 kripto borsalarını yan yana karşılaştırın

Kullanım kolaylığı

Sözünü daha önce duymuş olabilirsiniz – basitlik anahtardır.

İyi, kripto para birimi borsaları bunun en iyi örneklerinden bazıları.

Kullanımı çok zor olan bir kripto para borsası, uzun yıllardır kripto para piyasalarıyla ilgilenen uzman bir tüccar için çok büyük bir sorun gibi görünmeyebilir. Söyleniyor ki, bu tür insanlar azınlığı oluşturur – kripto değişim sitelerini ziyaret eden kişilerin büyük çoğunluğu bu alanda gerçekten profesyonel olmayacak!

Açıkçası, onun açısından bir kripto para borsasının “altın standardı”, hem basit hem de kullanımı keyifli, yine de herhangi bir üst düzey platformun sahip olması gereken tüm temel özellikleri sunar. Doğal olarak, bunu başarması kolay bir şey değil – bununla birlikte, bazı borsalar bu standardı korumayı başarıyor!

Bittrex VS GDAX tartışması ne olacak? Bu iki platform aslında kullanımı basit ve eğlenceli olan değişim kategorisine giriyor mu??

Evet – hem GDAX hem de Bittrex aslında çok basit ve kullanımı kolaydır.

Her iki platformdaki kullanıcı arayüzleri arasında gezinmek kolaydır ve – daha da önemlisi – ne Bittrex ne de GDAX, kullanıcılarına gereksiz, karmaşık araçlarla yük binmez..

Ücretler

İki Bittrex VS GDAX platformunun ücretleri söz konusu olduğunda, aslında oldukça basit.

Bittrex ile % 0,2’ye kadar para çekme ücreti, miktarına, sıklığına, kripto varlığına vb. bağlı olarak. Bu aslında çok iyi – piyasadaki en düşük ücretlerden biridir! Platformun işlem ücretleri de değişir yaklaşık% 0,2 işareti.

Bittrex VS GDAX: GDAX ücretleri.

Öte yandan GDAX, biraz daha karmaşıktır. Dahil olan birçok “alıcı” ve “yaratıcı” yönü vardır; örneğin, bir “yapıcı” % 0 ücret, Aynı zamanda, bir “alıcı” ödeme yapmak zorunda kalacaktı % 0,3’e kadar. Bittrex VS GDAX vergilerinin genel aralığı (GDAX tarafında, yani) % 0,5’e kadar – Bittrex’ten biraz daha yüksek, ancak yine de çok kötü değil!

Sonuç olarak, hem Bittrex hem de GDAX, birkaç kripto varlığıyla ticaret yapmayı veya büyük olmayı planlıyor olun, oldukça makul ücretlere sahiptir.!

Desteklenen Para Sayısı

Bittrex VS GDAX vergileri kesinlikle iki platformla ilgili çok “sıcak bir konu” olsa da, şunu belirtmekte fayda var: desteklenen jeton sayısı sitelerin her biri de oldukça önemlidir.!

Bu yönü sana söyleyecek platformlarda ticaret yapabileceğiniz kaç farklı kripto varlığı. Çeşitli kripto para birimleri portföyünü korumayı planlayan ve bunların tümünü (veya çoğunu) takas etmek isteyenler için özellikle yararlı tek bir, güvenilir değişim.

Bittrex VS GDAX: 250'den fazla kripto para birimi.

Bittrex’in 220’den fazla kripto para birimi ticaret yapmanız ve takas etmeniz için. Bu gerçekten yüksek bir sayı! GDAX ile biraz daha zordur – değişim desteklemektedir yaklaşık 30-40 farklı para, ve büyük bir alım satım çifti havuzuna da sahiptir (çoğunlukla fiat para birimleri).

Kısacası, Bittrex burada başı çekiyor – çok çeşitli farklı kripto para birimleriyle ilgileniyorsanız, gitmenin yolu Bittrex!

Kullanıcı Sayısı

Aktif bir kullanıcı sayısı size bir kripto değişim platformu hakkında birçok şey söyleyebilir!

Yeni başlayanlar için, böyle bir platformda çok sayıda aktif kullanıcı varsa, emin olabilirsiniz güvenlik ve kullanım kolaylığının en yüksek önceliğe sahip olmasını sağlamak için tüm uygun önlemleri almıştır.. Demek istediğim, site güvenli olmasaydı veya kullanımı çok karmaşık olsaydı, gerçekten yüksek bir kullanıcı sayısına sahip olmazdı, değil mi??

Üstelik, yüksek bir kullanıcı sayısı da garanti edebilir bazı aktif ticaret fırsatları! Genellikle borsa içindeki piyasaların patlama yaptığı anlamına gelir ve sürekli alım satımlar ve değişimler var, çok.

Bittrex VS GDAX karşılaştırması söz konusu olduğunda işler biraz zor. Bittrex ile değil – bu özel platformda yaklaşık 500.000 aktif kullanıcı. Bu çok kötü değil! Şundan çok daha az olmasına rağmen diğer birçok üst düzey kripto borsası, hala platformu kullanan yeterli sayıda insan var.

Buradaki sorunlar GDAX ile başlar. Bunun nedeni, ile bir hesap oluşturduğunuzda Coinbase, otomatik olarak GDAX’a kaydoldunuz, çok – bu mantıkla takas, yaklaşık 13 milyon kullanıcı! Bunu söyledikten sonra, sadece bir kısmı GDAX kullanıyor – geri kalanı çoğunlukla Coinbase’de aktif..

Sonuçlar

Yani – tüm bunlarla birlikte, ikisinden hangisi GDAX VS Bittrex kripto para birimi değişim platformları daha iyi bir alternatiftir?

Biraz zor bir karar olsa da, çoğu insan aslında Bittrex’i tercih eder!

GDAX, kullanıcılarına sunabileceği çok şey varken, bazı insanlar bulabilir biraz kafa karıştırıcı – platformun kendisi odaklı daha profesyonel kripto tüccarlarına doğru. Kullanımı zor olmasa da, yine de bazı teknik konular söz konusudur – Öte yandan Bittrex ile herhangi bir zorlukla karşılaşmayacağınızdan emin olabilirsiniz.!

Bittrex VS GDAX: Bittrex Global mobil uygulaması.

İyi kullanıcı sayısı, geniş bir kripto para yelpazesi, kullanımı çok kolay, inanılmaz güvenlik – gerçekten harika bir kripto değişim alternatifi! Bittrex VS GDAX vergileri söz konusu olduğunda bile, Bittrex daha iyi bir seçenektir!

Tüm bunlar söylenirken, umarım bu karşılaştırma sizin için yararlı olmuştur ve doğru seçimi yapabildiniz. İyi şanslar!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me