“Ekmek kripto para cüzdanı” nı hiç duydunuz mu? Çevrimiçi göz attığınızda, artık kullanıcıların yazdığını göreceksiniz. BRD cüzdan yorumlar – isim değişmiş ve cüzdan bir şekilde yeniden markalaşmış olsa da, ürün bir bütün olarak, aynı kalmak.

Bu gerçek cüzdan hakkında çok az şey söylüyor – iyi mi? Kontrol etmeye değer mi? Ne tür bir kripto cüzdanı bu zaten?

Endişelenmeyin, çünkü tüm bu sorular (ve daha fazlası!) Aşağıdaki makalede cevaplanacaktır.!

TL; DR: BRD kripto para cüzdanı, mobil uygulama tabanlı bir cüzdandır. Birden fazla farklı kripto para birimini (Bitcoin ve Ethereum gibi) tutabilir ve kripto topluluğu içinde oldukça iyi bir üne sahiptir, özellikle de cüzdan açık kaynaklı olduğu için.

Artıları

  • Basit kullanıcı arayüzü
  • Mobil uygulama tabanlı cüzdan
  • Müşteri PIN kodları mevcut
  • Bitcoin, Ether, Bitcoin Cash, ERC-20 jetonlarını tutabilir

Eksileri

  • Müşteri desteği yanıtlarının bazen yavaş olduğu bildirildi
  • Birkaç jetonu destekler

BRD Cüzdan İncelemesi: PROS

BRD ilk olarak 2015 yılında kuruldu. İki yıl sonra şirket değişti. Bu, cüzdanın hala “Ekmek cüzdanı” olarak adlandırıldığı zamandı – akılda kalıcı bir isim, ancak görünüşe göre markaya pek uymuyordu ve bu nedenle iki yıl sonra sadece “BRD“.

Genel olarak, şirket oldukça yaygın bir başarı elde etti – ICO simgesi (aynı isim – BRD) başarılı oldu ve markanın sahip olduğu genel itibar aslında oldukça olumlu.

Piyasadaki diğer tüm kripto para cüzdanlarında olduğu gibi, BRD kripto cüzdanının sahip olmasını bekleyebilirsiniz. hem olumlu hem de olumsuz yönler – bu bir verilir. Önce pozitiflere odaklanalım, hadi ele alalım cüzdanın desteklediği kripto paralar.

Bitcoin ve Etheruem’i destekler

Hakkında bir şey duyduysanız kripto para, muhtemelen piyasadaki en iyi bilinen iki kripto para biriminin Bitcoin ve Ethereum. Bu iki kripto sürekli olarak ilgi odağıdır – nereye bakarsanız bakın, bunlardan herhangi biri hakkında her zaman haber bulacaksınız..

Doğal olarak bunun bir sonucu olarak kripto para birimlerine yatırım yapmak isteyenlerin büyük bir kısmı Bitcoin ve Ethereum’a şu şekilde bakıyor. iki ana yarışmacı. Bu da ETH ve BTC cüzdanlarını oldukça aranan hale getiriyor.

Kullanıcı BRD cüzdan incelemeleri size şunu söyleyecektir: bu özel cüzdan, aslında, her iki kripto para birimini de destekleyin.

BRD cüzdan incelemesi: hesap yok, giriş yok.

Bu, BRD’yi denemek isteyen herkes için harika bir haber! Bitcoin ve Ethereum’un yanı sıra, BRD de destekliyor Bitcoin Cash ve hepsi ERC-20 jetonları. Dürüst olmak gerekirse ikisi de şaşırtıcı değil – hem Bitcoin Cash hem de ERC-20 tokenleri yukarıda belirtilen kripto para birimleriyle yoğun bir şekilde iç içe geçmiş durumda..

BRD kripto cüzdanının ERC-20 jetonlarını saklamanıza izin verdiği gerçeği daha da vurgulanmalıdır – bu, ilgilenen herkes ve herkes için harika bir haberdir. dApp’ler, akıllı sözleşmeler, ve hiç & bu teknolojiye yapılan tüm yatırımlar.


Açık Kaynak Cüzdan

Kullanıcı BRD cüzdan incelemelerini okurken, sonunda dikkat çeken bazılarına rastlayabilirsiniz. açık kaynak cüzdanın doğası. Bazı kullanıcılar bu gerçeğe bakıyor gibi görünse de, durum böyle olmamalı – aslında BRD’nin temel güçlü yanlarından biridir..

Tanım olarak, bir kripto para cüzdanının açık kaynaklı olması, herkes kaynak koduna erişebilir, ve şüpheli ve hatta savunmasız herhangi bir şey arayın – Doğru görünmeyen bir şey bulurlarsa insanlar o zaman değişiklik önerileri yapmak, ve eğer geçerlerse, cüzdan böylece geliştirilecektir.

BRD cüzdan incelemesi: Bitcoin satın almak.

Şimdi, kuşkusuz, bu süreçler bundan biraz daha karmaşık, ancak yine de genel fikir aynı kalıyor. Ayrıca, muhtemelen tüm bunların herhangi bir BRD kripto cüzdan kullanıcısı için nasıl faydalı olacağını görebilirsiniz, değil mi??

Bazı saklama cüzdanlarına göre bazı net, objektif faydalara sahip olmanın yanı sıra, BRD’nin açık kaynaklı olması, söz konusu kripto cüzdanına daha az fiziksel bir bakış açısından da fayda sağlıyor. Demek istediğim basitçe insanlar açık kaynaklı uygulamalara ve platformlara güvenmeye daha istekli.

Başka bir deyişle, ürünün çoğu kullanıcısı için “şeffaflık” ve “güvenilirlik” anlamına gelir – adil olmak gerekirse, ilk etapta aslında böyle olması gerekir.

İnsana Yakışır Güvenlik Önlemleri

BRD cüzdanı mobil uygulama tabanlı bir kripto depolama türü. Karşılaşacağınız çoğu BRD cüzdan incelemesi bu gerçeği övüyor gibi görünüyor – aslında, mobil cihazların akla gelebilecek her şey için kullandığımız küçük, cebe sığan bilgisayarlar haline geldiği dünyada mantıklı olacaktır.!

Mobil tabanlı olmanın başka faydaları da var – aslında bu, aşağıdakiler için iyi bir seçimdir: güvenliğe değer veren herkes.

Mobil uygulama cüzdanları, yazılım kripto cüzdanlarıyla aynı kategoriye girer, güvenlik açısından. Bu, onlara göre daha güvenli seçenekler yapar., çevrimiçi cüzdanlar – bunun nedeni, çevrimiçi bir (borsaya dayalı) cüzdan, paralarınız her zaman internette, bir yazılım kullanırken endişelenmeniz gereken tek şey kötü amaçlı yazılım senin cihazında.

BRD cüzdan incelemesi: tasarıma göre basitlik.

Bilgisayarınız – veya bu BRD cüzdan incelemesi ile ilgili olarak, telefonunuz – temizse virüsler ve keylogger’lar, iyi olmalısın!

BRD kripto cüzdanı, size sağlamanın yanı sıra ek bir güvenlik katmanına da sahiptir. kurtarma cümlesi Parolalarınızı unutmanız durumunda, cüzdan ayrıca özel bir PIN kodu oluşturun cüzdanınıza giriş yaptığınızda gireceğiniz. Etkinleştirmek için herhangi bir seçenek bulamadım 2FA, özel PIN’ler her zaman çok beğenilir!

İtibari Para Birimi Ödemelerine (ve Cüzdan İçi Satın Alımlara) İzin Verir

Günümüzde birçok kripto para cüzdanı (özellikle çevrimiçi tabanlı olanlar – yazılım cüzdanları da genellikle aynıdır) kullanıcı arayüzlerinden belirli kripto paraları satın alın – cüzdanı bırakıp şu adrese gitmenize gerek yok bazı üçüncü taraf değişim platformu.

Kullanıcı BRD cüzdan incelemelerini okurken, öyle görünüyor ki BRD de bu işleve sahiptir. Üstelik, size aynı zamanda ödeme yapmak fiat para birimleri – başka bir deyişle, kredi kartınızla kripto para satın alın.

Tablo: Coinbase Cüzdan ve BRD’nin ödeme yöntemleri

Son zamanlarda, bu biraz normal hale geldi ve hatta bekleniyor – yine de, orada çok sayıda cüzdan var entegre kripto satın alma işlevine sahip değil. İtibari para birimleriyle kripto satın almak genellikle tercih edilir, özellikle giriş seviyesi yatırımcılar – daha kolay, sorunsuz ve çok az zaman alıyor.

Pürüzsüz, Modern Arayüz Tasarımı

Kullanılabilirlik yazılım kripto para cüzdanları söz konusu olduğunda en ilginç özelliklerden biridir. Kullanıcı BRD cüzdan incelemelerinde bu kadar sık ​​karşılaşılan bir şey değil, ancak iyi kullanılabilirlik, piyasadaki tüm cüzdanlar için hala oldukça önemlidir.

Neyse ki, BRD kripto cüzdanı aslında bazı iyi kullanılabilirlik özelliklerine sahip..

BRD cüzdan incelemesi: BRD jetonları nasıl alınır.

Cüzdanı indirme ve kurma sürecinden jeton satın almaya kadar her şey basit ve anlaşılır. Daha önce hiç kripto cüzdanı kullanmamış olsanız bile herhangi bir zorluk yaşamamalısınız.

Kullanılabilirliğin gerçek “nasıl” yönünü daha sonra ayrıntılarıyla açıklayacak olsam da, teknik jargon ve gereksiz özelliklerle sizi zorlamayan bir kripto cüzdanıyla karşılaşmanın canlandırıcı ve her zaman takdir edildiğini söylemem yeterli..

Bulunan Son Defter Cüzdan Kuponu:

BRD Cüzdan İncelemesi: EKSİLERİ

Daha sesli kullanıcı BRD cüzdan incelemelerine ciddi bir şekilde bakarsak, söz konusu cüzdanın neredeyse kusursuz olduğu ortaya çıkabilir – kullanıcıların çoğu bundan oldukça hoşlanır ve tüm avantajlarını gururla duyurur..

Yine de hayattaki her şeyde olduğu gibi, Ekmek cüzdanı mükemmel değil – doğal olarak, söz konusu ürünle ilk karşılaştığınızda aşikar olabilecek veya olmayabilecek bazı eksiklikler vardır..

Kuşkusuz, kendi deneyimimi platformla diğer kullanıcı BRD cüzdan incelemeleriyle birleştirdiğimde, yukarıda bahsedilen “eksiklikler” in hiçbiri “oyun bozan” bir yana, önemli görünmüyor. Yine de, dışarı çıkıp BRD kripto cüzdanını kendiniz denemeden önce bunların kapatılması gerekiyor..

En büyük şikayetten başlayarak, görünen o ki pek çok insan, madeni para desteğinin olmaması.

Birkaç Parayı Destekler

Daha önce BRD cüzdan incelemesinde, BRD’nin iki ana kripto para birimini desteklediğine işaret etmiştim. – Bitcoin ve Etheruem -, ve ilgili kriptolar – Bitcoin Cash ve ERC-20 jetonları.

Desteklenen madeni paraların bir çoğulluğu oluşturması harika olsa da, aralarından seçim yapabilecek çok azının olması (en azından merkezi olmayan para birimi açısından) aslında oldukça üzücü..

Şu günlerde, adanmış cüzdanlar birden fazla farklı kripto para birimini destekleyenler tarafından gölgede bırakılıyor – bazıları yüzlerce olsa bile! Daha deneyimli tüccarların ve yatırımcıların çoğu, portföylerinde birden fazla farklı kripto para birimi, ve bunları tek bir cüzdanda saklamak isteyebilir – BRD ile bu mümkün değil.

BRD cüzdan incelemesi: BRD paralarını tutmanın avantajları.

Bununla birlikte, birden fazla farklı kriptoyu tek bir yerde saklamak aslında o kadar da iyi bir fikir olmayabilir, adil olmak gerekirse. Onun bir güvenlik tehlikesi – Eğer biri cüzdanınıza girerse, tüm varlıklarınızı çalabilir – ancak bunları farklı yerlerde saklarsanız bu bir sorun olmaz.

Her iki durumda da, Bread cüzdanın gelecekte daha fazla madeni parayı desteklediğini görmek güzel olurdu – daha niş olanlardan bazıları değilse, o zaman en azından Litecoin, NEO veya Kısa çizgi.

Müşteri Desteği Yavaş Olabilir

Çeşitli BRD cüzdan kullanıcı incelemelerini okuduktan sonra, uygulamanın hem iOS hem de Android pazarlarında oldukça iyi bir üne sahip olduğu açıktır. Play Store’da harika kullanıcı puanları, ve en iyi incelemeler çok pozitif, çok.

Ancak oldukça tartışmalı bir konu olarak görülen tek şey, müşteri desteği.

Cüzdanla ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız (teknik, ücretle ilgili veya başka bir sorunla karşılaşırsanız), aşağıdakilerden birini yapabilirsiniz: bilgi tabanını kontrol edin markanın resmi web sitesinde bulunan veya onlara bir e-posta yaz. Buradaki en büyük sıkıntılardan biri, canlı müşteri desteği yok.

BRD Cüzdan İncelemesi

Dürüst olmak gerekirse, bu sadece kısmen doğru – onlara telefon edebilirsin, ancak bu yalnızca ellerinde belirli sayıda BRD jetonu olanlar için geçerlidir.

Üstelik, bazı kullanıcılar Bread cüzdanın harika olduğunu iddia ederken, destek yanıtları biraz yavaş olabilir. Doğal olarak, ciddi bir teknik sorunla uğraşıyorsanız, muhtemelen mümkün olan en kısa sürede çözülmesini istersiniz – özellikle de kripto para birimleriniz söz konusu olduğunda.

BRD'yi Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

BRD’yi Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Tüm Kripto Borsaları size benzer görünebilir ama Hepsi aynı DEĞİL!

Evet! Karşılaştırma Tablosunu göster

Fiyat

Fiyatlandırma yönü Ekmek cüzdanı da oldukça ilginç.

BRD cüzdanı indirmek tamamen ücretsiz, kur ve kullan. Bu harika – söz konusu olduğunda bir standart haline gelirken oradaki çoğu çevrimiçi ve uygulama tabanlı kripto depolama seçeneği, Hâlâ yapabileceğinizi bilmek güzel cüzdanı ücretsiz kullanın.

Uygulanabilir ücretler söz konusu olduğunda, işler biraz daha karmaşıktır.

BRD Cüzdan İncelemesi

Cüzdanın arkasındaki ekip, BRD üzerinden bir işlem yaptığınızda ücret alınmaz, en azından anlaşmanın kendi tarafında. Bununla birlikte, Bitcoin ağının nasıl çalıştığını da vurguluyorlar. işleminizden belirli bir yüzde kesinti alacak – bu, aksi takdirde “işlem ücreti” olarak bilinir.

Ücret bağlı olarak değişir gönderdiğiniz Bitcoin sayısı / alma. Doğal olarak, büyük miktarlarda parayla uğraşıyorsanız, işlem için daha fazla ücretlendirileceksiniz – bu mantıklı.

BRD Cüzdan Nasıl Kullanılır?

Şimdi ikisini de tartıştığımıza göre pozitif ve daha az olumlu tarafları Ekmek cüzdanı, Bu BRD cüzdan incelemesinin son adımı, “nasıl” dan bahsetmektir – özellikle, cüzdan nasıl kullanılır, nasıl kurulur, işlemler nasıl yapılır, ve bunun gibi.

BRD Cüzdan Nasıl Kurulur?

En baştan başlayacağız ve kurulum süreci BRD’nin.

Aşama 1: BRD uygulamasını seçtiğiniz uygulama mağazasından indirin. Kullanıyorum bir Android cihazı, yani benim örneğim şunları içerecek Play Store.

BRD cüzdan incelemesi: Play Store.

Adım 2: Uygulamayı başlatın ve “Başlamak“.

BRD cüzdan incelemesi: başlayın.

Aşama 3: Kısa bir girişten sonra, sizden özel bir PIN kodu. Unutmadığınızdan emin olun!

BRD cüzdan incelemesi: özel PIN kodları.

4. adım: Daha sonra size “kağıt anahtarınız” verilecektir – başka bir deyişle, 12 kelimelik geri yükleme ifadesi. Bir yere yazın ve güvenli bir yerde saklayın – PIN kodlarınızı unutmanız durumunda cüzdanınızı geri almak için tek aracınız budur..

BRD cüzdan incelemesi: 12 kelimelik kurtarma ifadesi.

Adım 5: Yerleşim tamamlandıktan sonra, uygulamanın ana sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu kadar!

BRD cüzdan incelemesi: BRD uygulamasının ön sayfası.

Gördüğünüz gibi, BRD cüzdanınızı kurmak ve kurmak süper basit ve basittir!

BRD Cüzdanında Kripto Para Nasıl Satın Alınır?

Sıradaki, hadi ele alalım Ethereum satın almanın gerçek süreci (veya Bitcoin) söz konusu mobil cüzdanda.

Aşama 1: Uygulamanın ana ekranındayken “Satın Al“.

Adım 2: Yapmanız istenecek ikamet ettiğiniz ülkeyi seçin – böyle yap.

BRD cüzdan incelemesi: ikamet ettiğiniz ülkeyi seçin.

Aşama 3: Giriş para birimleri ve tutarlar ile ödemek / almak istediğiniz.

BRD cüzdan incelemesi: satın almak istediğiniz Ether miktarı.

4. adım: Seçin Ödeme şekli.

BRD cüzdan incelemesi: ödeme yöntemi.

Adım 5: BRD, aşağıdaki hizmetleri kullanarak kripto satın almanızı sağlar. Basit – teslimat hızlı ve ücretler de oldukça makul.

BRD cüzdan incelemesi: Simplex.

6. Adım: Ödemenizi onayladıktan sonra tek yapmanız gereken beklemek!

BRD cüzdan incelemesi: sipariş onayı.

Basit!

BRD Cüzdanında Kripto Para Birimi Ticareti Nasıl Yapılır?

Son olarak, kripto para birimlerinizi BRD kripto cüzdanında da takas etme seçeneğiniz var..

Aşama 1: “Ticaret“Ana ekranın alt kısmında, ortada.

Adım 2: Yapmak istediğiniz para birimlerini seçin İle ödemek, ve yapmak istediğiniz para birimi teslim almak.

BRD cüzdan incelemesi: BRD'de kripto para ticareti.

Aşama 3: Cüzdanınızdaki para yeterliyse, doğru cüzdanı seçerek işlemi yapabilirsiniz – işte bu kadar!

Cüzdanın içinde kripto ticareti yapmanın kesinlikle sorunsuz bir yolu!

Sonuçlar

Yani – bu BRD cüzdan! Şimdi, kontrol etmeye değer mi?

Kullanıcı BRD cüzdan incelemelerinin çoğunu kabul etmem gerekir – söz konusu cüzdan kesinlikle denemeye değer.

Tablo: Ledger Nano X ve BRD’nin şirket bilgileri

Çok fazla madeni para barındırmasa da ve bazen müşteri desteğinin yanıtlarının hızıyla mücadele edebilirsiniz, BRD cüzdanı güvenli ve emniyetli bir alternatif hepiniz için Bitcoin ve Ethereum (ve birkaç başka kripto) ihtiyacı.

Onun eğlence ve kullanımı kolay, yapmanıza olanak sağlar özel PIN kodları oluştur, destekler cüzdan içi ticaret ve kripto alımları – kesinlikle harika bir alternatif!

Bu web sitesinde yayınlanan içerik, herhangi bir finansal, yatırım, ticaret veya başka herhangi bir tavsiye vermeyi amaçlamaz. BitDegree.org, herhangi bir kripto para birimini satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez veya onaylamaz. Finansal yatırım kararları vermeden önce, finansal danışmanınıza danışın..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me