Güvenilir ve dikkate değer kripto para cüzdanları bulması beklediğinizden biraz daha zor olabilir. Var aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı seçenek – hepsi herkese uygun olmayacak! Bugün bunda Cex cüzdan gözden geçirin, daha ilginç seçeneklerden birini tartışacağız.

Cex cüzdanını bu kadar ilginç yapan nedir? Aslında birkaç şey, ancak muhtemelen bunlardan en dikkate değer olanı, Cex aslında bir cüzdan bile değil, ilk başta!

Şaşkın? Pekala, endişelenme – birazdan ayrıntılara gireceğiz. Hakkında konuşacağız Cex uygulaması (daha spesifik olmak gerekirse Cex.io mobil cüzdanı), nasıl yapabilirsiniz? cüzdanı sonuna kadar kullanmak, ve bazı genel özellikler ve faydalar.

Doğal olarak, size Cex cüzdanını çevreleyen daha az ideal şeyleri de anlatacağım ve hatta size göstereceğim kullanmaya nasıl başlanır, çok. Hemen başlayalım!

Artıları

  • Yerleşik değişim işlevi
  • Desteklenen madeni paraların geniş listesi
  • Dünya çapında mevcuttur
  • Harika mobil uygulama

Eksileri

  • Sıkı KYC gereksinimleri
  • Canlı müşteri desteği yok

Cex Cüzdan İncelemesi: Popüler Bir Değişim Cüzdanı

Öyleyse, önce ilk şeyler – başlayalım Cex cüzdan temelini oluşturarak gözden geçirmek tam olarak Cex nedir, ve ne değil.

Tek bir çevrimiçi arama, söz konusu platformun size çok hızlı bir şekilde ortaya çıkaracaktır. – Cex.io – dır-dir bir kripto para birimi değişimi. Başka bir deyişle, orası gitmek için gideceğiniz bir yer kripto varlıklarının ticareti ve değişimi, ya da sadece kredi veya banka kartıyla satın alın, çok (bu Cex ile mümkündür).

Ancak kafanız karışabilir – diyelim ki bir Cex Bitcoin cüzdanı arıyorsanız ve bunun aslında bir takas sitesi olduğunu görüyorsanız, kandırıldınız mı??

Tabii ki değil! Cex, kısaca birdöviz cüzdanı“.

Cex cüzdan incelemesi: Cex.io hakkında

Değişim cüzdanları, benzersiz bir kripto depolama seçeneğidir. Ayrıca, en azından sıradan kripto kadar en popüler olanlar arasındadırlar. hodlers ve tüccarlar endişeli – varken çok, piyasada çok daha güvenli alternatifler, Birçok kişi bunları kontrol edecek kadar umursamayabilir, bir tane satın almak için mali desteğe sahip olmayabilir veya tamamen takas cüzdanlarını tercih edebilir..

Borsaya dayalı kripto varlık depolamayla ilgili olarak bile, Cex benzersizdir – bu Cex cüzdan incelemesini okurken de büyük olasılıkla göreceğiniz bir şey.

Bulunan Son Defter Cüzdan Kuponu:

Cex Cüzdan İncelemesi: PROS

Tüm bunları belirledikten sonra, şimdi elimizdeki asıl konuya dönebiliriz. – Cex cüzdan ücretleri, kullanılabilirlik yönleri, güvenlik önlemleri, ve bunun gibi. Hepsinin en önemli yönleriyle başlayacağız – cüzdan güvenlik özellikleri.

Sıkı İstemci Düzeyinde Güvenlik Önlemleri


Güvenlik almanız gereken bir şey çok ciddice, özellikle yeni bir kripto cüzdanı arıyorsan. Öyle ki aslında öyle olmalı 1 numaralı önceliğiniz – başka hiçbir özellik varlıklarınızın güvenliği kadar önemli olmayacak.

Bununla birlikte, “güvenlik” birkaç farklı anlama gelebilir. Borsa cüzdanları tartışılırken özellikle karmaşıklaşıyor – çevrimiçi olarak bulunan birçok kullanıcı Cex cüzdan incelemesi size bunu söylemeyecek, aslında birkaç tür güvenlik önlemi bu tür bir cüzdanla ilgili olanlar.

Cex cüzdan incelemesi: şirketin tarihçesi.

Değişim tabanlı cüzdanlar, hem kullanıcı varlıklarını hem de işlemler (güçlü veri şifreleme, varsa anonimlik, güvenli ticaret ortamı) ve ayrıca değişim platformunun genel durumu, ayrıca (üçüncü taraf bilgisayar korsanlığı girişimlerinden kaynaklanan güvenlik vb.).

“Cüzdan adresimi Cex ile nasıl bulabilirim?” Diye bakmaya başlamadan önce, her zaman platformda uygun güvenlik önlemleri yerinde! Neyse ki, Cex.io bu bakımdan altındır – birçok kişi tarafından kripto para varlıklarınızı saklamak ve ticaret yapmak için çok güvenli bir yer.

Bu, platforma ilk kaydolduğunuzda ve oturum açtığınızda belirgin olan bir şeydir. Hesaba giriş yapan kişinin gerçekten siz olduğunuzdan emin olmak için e-posta VE mobil doğrulama kontrolleri vardır.

Cex cüzdan incelemesi: Cex'in yasal belgeleri.

Cex ayrıca çok sıkı KYC düzenlemeleri. Bu kötü bir şey olarak tartışılabilse de (buna daha sonra değineceğiz), garantili olmak isteyenler için gerçekten harika. adil ticaret fırsatları, ve varlıklarının güvenliği.

Cex.io aslında resmen düzenlenmiş, çok! Bunun anlamı, hem Cex’te her şeyin adil ve yasal olmasını sağlayan kapsayıcı bir kurumun olduğundan emin olabileceğinizdir. Bitcoin cüzdan ve ayrıca platformun değişim tarafı da.

Hala Cex’in güvenli olup olmadığını merak ediyor musunuz? En iyi kısmı sona sakladım – değişim cüzdanı, kullanıcılarının fonlarının çoğunu soğuk cüzdan cihazlarında depolar.

Tablo: Coinbase Cüzdanı ve Binance Cüzdanının ödeme yöntemleri

Soğuk cüzdanlar bir gerçek için, kripto para birimlerini depolamanın en güvenli yolu. Bireysel hodlers, özel soğuk cüzdan cihazları satın alabilir ve varlıklarını bunlarda saklayabilir – Ledger Nano X veya Trezor Model T iki iyi örnek.

Bahsedilen, en iyi kripto para birimi borsalarından bazıları (ve kapsamına göre – değişim cüzdanları), kullanıcı varlıklarının tamamen güvenli ve herhangi bir potansiyelin erişemeyeceği yerlerde olduğundan emin olmak için soğuk depolamayı da kullanır. kötü amaçlı yazılım veya bilgisayar korsanlığı girişimleri. Cex.io böyle bir platformdur.

Cex cüzdan incelemesi: soğuk cüzdan açıklaması.

Cex, yukarıda belirtilen varlıkların en büyük kısmının çevrimdışı tutulmasına rağmen, platformun sıcak cüzdanlarında hala izin verecek kadar para bulunduğunu belirtiyor. günlük ticaret faaliyetleri. Fantastik!

Özetlemek gerekirse, bu Cex cüzdan incelemesine Cex’in güvenli olup olmadığını öğrenmek için geldiyseniz, içiniz rahat olsun – bu bir değişim cüzdanıdır en iyi güvenlik özelliklerinin tümünü kullanır, ve kripto para varlıklarınızı güvende tutmakla yükümlüdür (bir dereceye kadar, yani mümkün olan en iyi güvenliği istiyorsanız, en iyi bahsiniz kalır bir şahsa ait bir donanım cüzdanı).

Borsada Yerleşik Bir Cüzdan

Muhtemelen bunun geldiğini gördün, değil mi??

Bu, birisi takas cüzdanlarından bahsettiğinde tartışılan bir noktadır (bariz nedenlerden dolayı da), ancak özellikle bu Cex cüzdan incelemesi ile ilgili olarak bahsedilmesi hala çok önemlidir. Bunun neden böyle olduğunu bir saniye içinde söyleyeceğim.

Dolayısıyla, söz konusu platformun Cex uygulamasını veya masaüstü (web tarayıcısı) sürümlerini kullansanız da, bunu bulacaksınız. cüzdan bir kripto para birimi değişimine entegre edilmiştir.

Evet, biliyorum – bariz şeyler.

Cex cüzdan incelemesi: güvenilir bir değişim.

Ancak, bunun açık olması, adil olma gerçeğinden uzaklaşmamalıdır. aslında ne kadar harika!

Görüyorsunuz, Cex ile Bitcoin cüzdan (veya bu konuda başka herhangi bir altcoin cüzdanı), şunları yapabileceksiniz: kripto paralarınızı anında takas edin, doğrudan cüzdanınızdan. Bu size hem çok fazla zaman kazandıracak hem de bazı ücretler kazandıracaktır..

İnsanların soğuk cüzdanlarla da yaşadıkları temel sorun aslında bu. Soğuk bir cüzdan size sağlarken üst düzey güvenlik, Coinlerinizi takas etmek istediğinizde de oldukça can sıkıcı olacak (bunun yerine, bunu yapmaya başlamak için onları bir borsaya transfer edin).

Böylece Cex, kriptoları depolamanıza ve aynı zamanda anında ticaret yapmanıza izin verir. Harika! Ancak bunu söylediğimi hatırla Cex.io aslında oldukça benzersiz, bu konuda bile? Bunun nedeni, platformun aslında size param bitti!

Cex cüzdan incelemesi: Banka veya kredi kartıyla kripto satın alın.

Bu doğru – yapabileceksiniz kriptolarınızı satmak fiat para, ve bu parayı birkaç dakika içinde banka hesabınıza veya banka kartınıza aktarın!

Kuşkusuz bunların hepsi daha iyi olsa da bir Cex değişim incelemesi Bu Cex cüzdan incelemesinden daha çok, Cex’in temelde platforma fiat para yatırmaktan, satın alma, alım satım ve daha sonra paraya çevirmeye kadar temelde tam bir döngü yapmanıza izin verdiğini belirtmek gerekir. Harika şeyler!

Harika Mobil Uygulama

Cex.io mobil cüzdanını arıyorsanız, bunu duymaktan mutluluk duyacaksınız.

Diğerleri gibi yüksek profilli değişim cüzdanları, Cex.io’da bir mobil uygulama hareket halindeyken kullanabileceğiniz. Başka bir deyişle, paranıza erişme ve istediğiniz zaman, istediğiniz yerde ticaret ve takas faaliyetlerine katılma şansına sahip olacaksınız..

Harika, değil mi? İyi, Evet – ancak Cex.io mobil cüzdanıyla ilgili daha da harika bir şey var.

Cex cüzdan incelemesi: mobil Cex uygulaması.

Söz konusu uygulama kullanımı çok basit, ve çok sezgisel. Sahip olduğu en iyi özellik, izin vermesidir. hem acemi hem de uzman kripto meraklıları ve tüccarları hoş karşılanacak – Size platformun basitleştirilmiş bir görünümünü veya uzman odaklı bir görünümü gösterecek, erişebileceğiniz ayrı sekmeler vardır..

Diğer kullanıcı Cex cüzdan incelemelerine bakıldığında, insanların yapabilecekleri gerçeğini sevdikleri görülüyor. tüm varlıklarına tek bir sekmeden erişin, hatta bazı boş cüzdanları filtreleyin. Gösterilen görsel bilgiler net ve basittir ve uygulamanın genel yükü, markanın hizmetlerinin değişim kısmına yönlendirilirken hala kullanımı ve bakması çok çekici.

Desteklenen Kripto Para Birimlerinin Büyük Listesi

İle kripto para birimleri giderek daha yaygın hale gelen meraklılar, portföylerini çeşitlendirmek epeyce. Bu harika – bu, insanların farklı projelere bakmaya ve ilgi alanlarına göre dallanmaya başladıkları anlamına geliyor!

Çeşitli portföyler, aynı zamanda güvenli ve güvenilir kripto depolamaya artan ihtiyaç, rağmen. Birçok kripto para biriminde (çoğu, aslında) onların kendi, adanmış cüzdan – kendi başına sorun olmasa da, geniş bir öğe yelpazesine sahipseniz hepsini yönetmek gerçekten zor olmaya başlayabilir.

Bununla birlikte, kullanıcı Cex cüzdan incelemeleri size şunu söyleyecektir: Cex bu sorunu oldukça iyi çözüyor.

Cex cüzdan incelemesi: kripto para birimi listeleri.

Söz konusu değişim cüzdanı şunları destekler: yaklaşık 80 farklı kripto para birimi. Bu makul bir sayı! Cex tarafından desteklenen tüm ana kriptoları ve ayrıca çok çeşitli diğer altcoinler, çok.

Söz konusu cüzdanın en iyi yanı, yapabileceğiniz gerçeğidir. tüm bu kriptoları tek bir platformda saklayın (bu Cex’tir). Madeni paraların her birinin cüzdanları elbette farklı olacak, ancak aynı Grafik Kullanıcı Arayüzü (GUI).

Düşük Kripto Para Çekme Ücretleri

Ücretler Değişimleri tartışırken veya tasarlarken sıklıkla düşündüğümüz bir şeydir. Bununla birlikte, bazı kullanıcı Cex cüzdan incelemelerinin size söyleyeceği gibi, bunlar kripto para birimi cüzdanları için de geçerlidir..

Cex cüzdan ücretleri gittiği sürece, yalnızca iki şey bakman gerek – para yatırma ve çekme ücretleri. Bunların her ikisi de doğal olarak kripto para birimleri için geçerlidir – fiat ile ilgili ücretler vardır, ancak bunlar Cex değişim incelemesi.

Cex cüzdan incelemesi: ücret programı.

Mevduat aslında platformla ilgili bir muamma. Kripto para birimlerini Cex’e yatırabileceğiniz (transfer edebileceğiniz) anlaşılıyor tamamen ücretsiz – bu standart olacaktır – ancak bunu doğrulayacak hiçbir bilgi yok.

Para çekme Cex cüzdan ücretleri söz konusu olduğunda, işler aslında harika – Cex’ten Bitcoin çekilmesi size mal olacak yaklaşık 0,0005 BTC! Bu, Cex’i platformun hem içinde hem de dışında kripto para birimi transferleri için en iyi borsa cüzdanlarından biri yapar..

SegWit Adres Desteği (bech32 DEĞİL)

Bitcoin SegWit adresi destek bugünlerde norm olmalı. Bununla birlikte, yüksek seviyeli borsa cüzdanlarının sayısına şaşıracaksınız. YAPMAYIN aslında bu tür adresleri destekler.

SegWit adresleri, Bitcoin’in Eski cüzdan adreslerinin yerini alan yeni bir BTC’ye özel adres türüdür. SegWit, “Ayrılmış Tanık” anlamına gelir ve bu tür adresler “3“Veya”bc1”. Son adresler denir bech32, ve maalesef Cex tarafından desteklenmiyor.

Cex cüzdan incelemesi: SegWit adres desteği.

Bir SegWit Bitcoin adresi kullanıyorsanız, işlemlerinizin her ikisi de olacaktır. Daha hızlı, ve aynı zamanda çok daha ucuza performans gösterecekler. İki harika özellik – bu tür bir adresi kullanmamak için bir neden yok!

Cex uygulamasının (ve tüm platformun kendisinin) SegWit adreslerini desteklediği düşünüldüğünde, bu özellikle doğrudur, sorun değil! Dışarıdaki tüm BTC meraklıları için harika bir haber!

Cex Cüzdanını Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

Cex Cüzdanını Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Tüm Kripto Borsaları size benzer görünebilir ama Hepsi aynı DEĞİL!

Evet! Karşılaştırma Tablosunu göster

Cex Cüzdan İncelemeleri: EKSİLERİ

Diğer kullanıcılarda bahsedilen en önemli özelliklerin ve faydaların tümünü tartıştıktan sonra Cex cüzdan incelemelerden bazılarına bir göz atalım. bu hizmetin müşterilerinin sahip olabileceği şikayetler. Kuşkusuz, ele alınacak bu tür pek çok konu yok, ancak DO olanlar oldukça dikkate değer..

Güçlü KYC Uygulaması

Daha önce Cex cüzdan incelemesinde, şu gerçeğe işaret etmiştim: Cex, oldukça katı KYC düzenlemelerine ve doğrulama kontrollerine sahiptir. Bunun yararlı bir özellik olduğu belirtildi ve çoğu insan için,.

Ancak olumsuz da olabilir. Aslında hepsi senin bakış açına bağlı.

Sadece arıyorsan kripto para ticareti yapın ve bunları güvenli bir ortamda saklayın, Muhtemelen Cex’in KYC düzenlemelerine nasıl yaklaşmayı seçtiğinden oldukça memnun kalacaksınız. Sonuçta, bu, platformda sahtekarlık veya faul oynanmaz, ve artar genel güvenlik yönü cüzdanın.

Öte yandan, gerçekten “Cex güvenli mi?” Diye sormuyorsanız ve ademi merkeziyetçilik, bu yolumuza çıkabilir.

Cex cüzdan incelemesi: lisanslar ve sertifikalar.

Görüyorsun en iyi kripto para birimi borsalarının mutlak çoğunluğu (dolayısıyla, borsa cüzdanları da) hizmetlerini kullanan kişileri taramak ve onaylamak için KYC düzenlemelerini kullanır, bazıları bunun kriptonun neyi temsil etmesi gerektiğinin doğrudan bir ihlali olduğunu iddia eder. – ademi merkeziyetçilik ve anonimlik.

Muhtemelen, bu, bireylerin azınlığı tarafından tutulan bir inançtır – kripto sadecileri ve gelenekçiler. Uygun KYC’ye sahip olmak, ekranın diğer ucunda kimin olduğunu bildiğiniz ve ayrıca güvenli itibari para yatırma ve çekme işlemleri yapın.

Dolayısıyla, bu çoğu insan için gerçekten önemli bir sorun olmasa da, bu özelliğe pek düşkün olmayabilecek bireysel kripto meraklıları yine de olacaktır. Sadece akılda tutmaya değer bir şey!

Kayıtlı Olmayan Kullanıcılar için Canlı Müşteri Desteği Yok

İşin garibi, bu, farklı kullanıcı Cex cüzdan incelemeleri arasında sık sık bahsedildiğini gerçekten görmeyeceğiniz bir şey. Diyorum ki – olmalı!

Cex, müşterilerine şunları yapma olanağı sunar: resmi web sitelerinde bir müşteri destek sistemi aracılığıyla sorularınızı iletin. Sorun değil – aslında bir destek temsilcisine sahip olabilmeniz, piyasadaki diğer birçok borsadan daha fazlasıdır (adil olmak gerekirse, bu sorun çoğunlukla gözetim dışı değişim platformlarını etkiler).

Bunu söyledikten sonra, Cex, aslında doğrudan canlı sohbet yoluyla destek ekibiyle iletişime geçmenize izin vermiyoren azından sitede kayıtlı bir kullanıcı değilseniz. Bir sorgu göndermeli ve ardından e-posta tabanlı bir yanıt beklemelisiniz.

Cex cüzdan incelemesi: Cex özellikleri.

Buna ek olarak, bazı benzeri görülmemiş likidite nedeniyle & tüm kripto piyasasının sürekli olarak yaşadığı fiyat dalgalanmaları, takas cüzdanları (Cex dahil) ellerini doldurdu. – birkaç gün boyunca sorunuza yanıt beklemeniz gerekebilir.

Genel olarak konuşursak, bu o kadar büyük bir sorun olmayabilir – kripto ile ilgili birçok hizmetin yerinde benzer destek sistemleri vardır. Ancak, burada mali durumunuzla ilgili bir platformdan bahsediyoruz – böyle bir durumda, sorularınızın insanca mümkün olan en kısa sürede yanıtlanmasını isteyebilirsiniz.!

Elbette diyebilirsiniz – Cex’e kayıtlı değilseniz neden önemli? Basit – şirketin ne kadar duyarlı olduğunu ölçmenin harika bir yolu olabilir. herhangi bir ciddi soruşturma Siteye kaydolup kaydolmayacağınıza karar vermeden önce, bu çok daha önemlidir.

Cex Cüzdan Nasıl Kullanılır?

Şimdi konuştuğumuza göre tüm büyük artıları ve eksileri Cex kripto para cüzdanı, söz konusu platformdan ne bekleyeceğiniz konusunda oldukça iyi bir fikriniz olmalı.

Diyelim ki, bu Cex cüzdan incelemesini okuduktan sonra, Cex.io’nun denemeye değer olduğuna karar verdiniz. Sitenin sunduğu çeşitli özelliklerle başa çıkmadan önce şunları yapmanız gerekir: kayıt ol ve bir hesap oluştur. Takip edin – Bunların hepsini nasıl yapacağınızı göstereceğim!

Cex’e Nasıl Kayıt Olunur??

Cex değişim cüzdanının kayıt işlemi, Cex’e şu adresten kaydolmanızla tamamen aynıdır. bağımsız bir değişim.

Aşama 1: Yapmalı Cex.io resmi web sitesi.

Adım 2: Ekranın sağ üst köşesinde “Hesap oluştur” buton. Tıkla.

Cex cüzdan incelemesi: Cex ana sayfası.

Aşama 3: Burada sizden istenecek E-posta adresinizi giriniz, Bir şifre oluşturun, ve bir ikamet ülkesi seçin. Standart şeyler.

Cex cüzdan incelemesi: hesabınızı oluşturun.

4. adım: Sıradaki, E-posta Onayı – yukarıda verdiğiniz e-posta adresine gidin ve orada verilen talimatları izleyin.

Cex cüzdan incelemesi: e-posta adresinizi onaylayın.

Adım 5: Giriş sayfasına yönlendirildikten sonra, bazı çok temel bilgileri girin senin hakkında. Bu, adınızı, soyadınızı ve doğum tarihinizi içerir.

Cex cüzdan incelemesi: hesap kurulumunuzu tamamlayın.

6. Adım: Şimdi, bazı KYC doğrulama kontrollerini geçerek hesap limitlerinizi artırma şansı verilecek, ancak bu bölümü atlayıp daha sonra geri dönebilirsiniz. Bunu çözdüğünüzde, işte bu kadar!

Cex cüzdan incelemesi: doğrulamaya şimdi başlayın veya daha sonra atlayın.

Bu Cex cüzdan incelemesinde dikkate değer bir nokta, Cex en hızlı kayıt sürecine sahip olmasa da, kesinlikle hala çok basit! Söz konusu işlem birkaç dakika sürer ve şu an için tüm sıkıcı KYC kontrollerini atlayabilir ve daha sonra sorulduğunda bunlara geri dönebilirsiniz..

Cex’e / Cex’ten Kripto Para Birimleri Nasıl Yatırılır / Çekilir?

Artık hesabınıza ilk kez eriştiğinize göre, “cüzdan adresimi Cex ile nasıl bulabilirim?” Veya “ilk para yatırma işlemini nasıl yapmalıyım?” Diye merak ediyor olabilirsiniz. Pekala, endişelenme – bundan sonra da tam olarak bunu inceleyeceğiz.

Aşama 1: Kaydolduktan sonra gönderdiğiniz sayfadan (temelde ticaret sayfası), ekranınızın sağ üst kısmına gidin ve iki düğme göreceksiniz – “Depozito” ve “Çekil”. İlkine basın.

Cex cüzdan incelemesi: para yatırma ve çekme düğmeleri.

Adım 2: Burada, hesabınıza nasıl para yatırabileceğinize dair geniş bir seçenek listesi göreceksiniz. Gerçekte – yöntemler oldukça fazladır! Ancak, var ilk bakışta kripto fonlama seçeneği yok – Bu seçenekleri görüntülemek için, ekranın sağ üst kısmından uygun bir kripto varlığı seçmeniz gerekir (“USD” açılır menüsünün olduğu yer).

Cex cüzdan incelemesi: para yatırma yöntemleri.

Aşama 3: Bu örnek için kullanıyorum Bitcoin. Hesabınızı doğruladıysanız, size sunulacak BTC para yatırma adresiniz. Yapmanız gereken tek şey onu kopyalayıp para çekme işlemini yaptığınız platforma yapıştırmaktır. Bu kadar!

Cex cüzdan incelemesi: BTC'yi adres veya QR kodu aracılığıyla yatırın.

İşlemin hızı, ağ yüküne ve diğer birkaç kritere bağlı olacak, ancak işlem kısa süre içinde gerçekleşecek. Bir kez gerçekleştiğinde, BTC’nin Cex cüzdanınızda göründüğünü göreceksiniz ve ticarete başlayabilecek veya basitçe onu ele geçirebileceksiniz..

4. adım: Şimdi şuraya geçelim: para çekme. Aynı süreci izleyin, yalnızca “Çekil” onun yerine "Depozito" bu zaman. Sizden isteyeceğiniz bir sayfaya gönderileceksiniz alıcının BTC cüzdan adresini girin – unutmayın, bu olduğunuz kişinin cüzdan adresi GÖNDERME para ve DEĞİL kendi Cex Bitcoin cüzdan adresiniz.

Cex cüzdan incelemesi: alıcı adresi.

Gördüğünüz gibi, Cex ayrıca bech32 adreslerini desteklememenizi istiyor..

Adım 5: Şimdi göndermek istediğiniz BTC miktarını girmeniz, ayrıntıları kontrol etmeniz ve işlemi onaylamanız gerekecek. Temelde bu!

Para çekme işlemi para yatırmak kadar basit. Birkaç dakika sürer ve Cex, size bu konuda rehberlik etme konusunda gerçekten iyi bir iş çıkarır..

Bu aynı zamanda kullanıcı Cex cüzdan incelemelerinde oldukça sık bahsedilen bir şey olsa da, sanki daha da fazla vurgulanmayı hak ediyormuş gibi hissediyorum – az önce sizin de gördüğünüz gibi, Cex, itibari parayla kripto para birimlerini nasıl satın alabileceğinize dair çok çeşitli yöntemler sunar!

Aslında, kripto varlıklarını doğrudan cüzdanınızdan fiat ile satın almak, döviz olmayan cüzdanlar için bile yabancı bir kavram değildir. Demek istediğim, bir bak Ledger Nano X – Ledger Live kullanıcı arayüzü yardımıyla, doğrudan donanım cüzdan cihazınıza kripto satın alabilirsiniz.!

Buradaki fark, Ledger’ın üçüncü taraf bir değişim hizmetiCoinify -, Cex cüzdanın hizmetlerini kullanırken Kendi, yerleşik değişim.

Özet

Kuşkusuz, bu Cex cüzdan incelemesinin giriş bölümünde belirtildiği gibi, kendinize güvenilir ve güvenilir bir kripto para cüzdanı ufak bir zorluk olabilir. Ancak bu günlerde kendini gösteren asıl zorluk, kullanılabilecek çeşitli cüzdanlar!

Bugün sizi, ikisinde de oldukça sık ifade bulacağınız son bir duyguyla bırakmak istiyorum. diğer döviz cüzdanı incelemelerim, ve ayrıca çeşitli çevrimiçi kripto ile ilgili forumlar: En iyi bahsiniz, iki ayrı cüzdanın hizmetlerini kullanmaktır.

Bunun çalışma şekli oldukça basit – ihtiyacınız olacak son derece güvenli bir kripto cüzdanı, gibi en üst düzey donanım kripto para depolama cihazlarından biri. Buna ek olarak, ticaret açısından başka, daha uygun bir seçenek de seçebilirsiniz – bu bir Cex cüzdan incelemesi olduğundan, söz konusu hizmet size oldukça uygun olabilir!

Cex cüzdan incelemesi: Ledger Nano X ve birkaç fiziksel kripto para birimi.

Tutardın büyük çoğunluk bir donanım cihazındaki kripto varlıklarınızın (soğuk hava cüzdanı), ve sadece küçük bir kısım sahip olduğunuz kripto paranızın oranı sıcak bir cüzdanda (Cex gibi).

Bu şekilde ikisini de yapabileceksiniz günlük ticaret faaliyetlerine katılmak, Kripto paralarınızın büyük bir kısmının kripto para birimi endüstrisindeki en iyi savunmalar tarafından korunur!

Cex söz konusu olduğunda, aynı anda hem kripto varlıklarını takas etmenin hem de depolamanın bir yolunu arayanlar için gerçekten harika bir seçim olabilir! Cex tarafından sunulan özellikler nedeniyle, değişim cüzdanı, hem kripto yeni başlayanlara hem de eski oyunculara uygun, benzer.

Söz konusu hizmetin düzenleyici niteliği, aynı zamanda meşruiyet. Cex’e dünyanın her yerinde 7/24 ulaşılabilir ve kullanılabilir – ABD merkezli yatırımcılar bile platformda kripto ticareti yapabilirler. SEC düzenlemeleri, genellikle imkansızdır diğer bazı üst düzey borsalar.

Sonuçlar

Öyleyse – işte bu! En sonuna geldik Cex cüzdan gözden geçirmek!

Ben de Cex’i denemeyi tavsiye eder miyim? Pekala, söyleyebileceğim kadarıyla, kesinlikle harika bir platform, müşterilerine sunabileceği birçok avantajla!

İlgilenip ilgilenmeyeceğiniz Kripto para borsası olarak Cex, veya Cex.io mobil cüzdanını kullanmak istiyorsanız üst düzey güvenlik önlemleri, bazılarının eşliğinde kullanışlı özellikler ve temiz bir itibar. Bu konular söz konusu olduğunda her zaman kendi araştırmanızı yapmanız gerekirken, Cex gerçekten oldukça iyi görünüyor!

Tablo: Ledger Nano X ve Trezor Model T’nin fiyatlandırma seçenekleri

Bununla birlikte, Cex.io’nun size bir değişim cüzdanı alternatifi olarak gerçekten uymayacağını düşünüyorsanız, keşfetmek için daha fazla seçenek – her zaman aşağıdaki gibi cüzdanlara dönebilirsiniz Ledger Nano X veya Trezor Model T! Bu cihazlar bir fiyat etiketi ile gelirken, aynı zamanda paranın satın alabileceği en iyi güvenlik!

Son olarak, kontrol etsen iyi olur piyasadaki en iyi kripto para birimi değişim platformları, çok!

Tüm bunlar söylendi ve yapıldı, okuduğunuz için teşekkür eder, size en uygun cüzdanları ve değişim hizmetlerini bulmada iyi şanslar dilerim! Şerefe!

Bu web sitesinde yayınlanan içerik, herhangi bir finansal, yatırım, ticaret veya başka herhangi bir tavsiye vermeyi amaçlamaz. BitDegree.org, herhangi bir kripto para birimini satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez veya onaylamaz. Finansal yatırım kararları vermeden önce, finansal danışmanınıza danışın..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me