Her zaman içine girmek istedin mi kripto para yatırım, ama her şey çok uzak ve karmaşık görünüyordu? Cevabınız “evet” ise, o zaman doğru yere geldiniz. Bugün size anlatmak istiyorum Madeni parayı takip et, ve onunla ilgili tüm konular.

Madeni parayı tanıtacağım ve neden önemsemeniz ve biraz dikkat etmeniz gerektiğini size anlatacağım. Şirketin geçmişinden, “takip etme” fikrini nasıl ortaya çıkardıklarından, motivasyonlarının ne olduğundan ve daha fazlasından bahsedeceğiz. Sonra madalyonun kendisine bakacağız – fiyat değişiyor, ICO, planlar vb..

Size önceden söyleyebilirim ki, biraz Follow parası satın almak istiyorsanız, bunu yapmanız gerekecek. belirlenmiş bir kripto değişimi, ve diğer bazı kripto para birimleriyle. Bunu yapmanın en iyi yolu, biraz satın almaktır. Ethereum (ETH) gibi borsalarda Coinbase veya Binance, ve sonra git ve kendine biraz Takip parası al.

Bu yüzden, daha fazla uzatmadan doğrudan konuya atlayalım.

BTC satın almak için en güvenli yeri mi arıyorsunuz? Aşağıda BTC satın almak için en güvenli platformlar olarak onaylanan en iyi kripto borsalarını topladım, bu yüzden bir göz atın.

Sağlayıcı Visa / Mastercard Mevcut Kripto Puanımız Coinbase İncelemesi EVET


 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Litecoin
 • + 30 tane daha

9.8 İncelemeyi okuyun Siteyi ziyaret edin Binance İncelemesi EVET

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Cardano
 • + 150 tane daha

9.6 İncelemeyi okuyun Siteyi ziyaret edin Coinmama İncelemesi EVET

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Bitcoin Cash
 • +7 tane daha

9.4 İncelemeyi okuyun Siteyi ziyaret edin Kraken İncelemesi EVET

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • DASH
 • + 37 tane daha

9.1 İncelemeyi okuyun Siteyi ziyaret edin eToro İncelemesi EVET

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • +3 tane daha

8.6 İncelemeyi okuyun Siteyi ziyaret edin KuCoin İncelemesi EVET

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Monero
 • + 210 daha fazla

8.5 İncelemeyi okuyun Siteyi ziyaret edin Gemini Exchange İncelemesi EVET

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • +21 tane daha

8.4 İncelemeyi okuyun Siteyi ziyaret edin En popüler 729 İncelemeler 9.8 Banka Havalesi: EVET Siteyi ziyaret edin İncelemeyi oku Editörün Seçimi 1279 İncelemeler 9.6 Banka Havalesi: EVET Siteyi ziyaret edin İncelemeyi okuyun 816 İncelemeler 9.4 Banka Havalesi: EVET Siteyi ziyaret edin İncelemeyi okuyun 1174 İncelemeler 9.1 Banka Havalesi: EVET Siteyi ziyaret edin İncelemeyi okuyun 453 İncelemeler 8.6 Banka Havalesi: EVET Siteyi ziyaret edin İncelemeyi okuyun 563 İncelemeler 8.5 Banka Havalesi: EVET Siteyi ziyaret edin İncelemeyi okuyun 603 İncelemeler 8.4 Banka Havalesi: EVET Siteyi ziyaret edin İncelemeyi okuyun

Artıları

 • Bir kripto para birimi için benzersiz bir konsept
 • Kripto para birimi ile ilgili araştırmalardan çok fazla çabayı ortadan kaldırır

Eksileri

 • Projenin arkasındaki deneyimsiz ekip
 • Yön eksikliği
 • Şirket şeffaflığının olmaması

Coin Kökenlerini Takip Edin

En baştan alalım – Follow coin nedir?

Arkasındaki şirkete göre Follow coin, devrim niteliğinde yeni bir dalga kripto para ve blockchain teknolojisi. Bu yeni madalyonun ana odak noktası, uzun süredir kripto yatırımcıları ile mutlak kripto yeni başlayanlar arasındaki boşluğu kapatmaktır..

Başlangıç ​​seviyesindeyseniz kripto para birimi ticareti, işler çok kafa karıştırıcı ve zorlaşabilir – piyasa, jeton ICO’lar, fiyatlar vb. ile ilgili çok fazla bilgi vardır. karşı konulmaz bunaltıcı – Hangi bilgilerin değerli olduğuna ve bir değişiklik yapacağına karar vermek kolay değil, hangisi sadece spekülasyonlardan ibaret.

Follow coin geldiği yer burasıdır – bu yepyeni platform yalnızca kripto para piyasasını yenileyin, aynı zamanda yeni başlayan tüccarların dünyanın her yerinden ticaret uzmanlarını bulmalarına ve onlarla iletişime geçmelerine yardımcı olun.

O nasıl çalışır?

Madeni parayı takip et, dünyanın dört bir yanından çeşitli kripto para birimi yatırımcıları bulmanızı sağlar. Bu yatırımcıların çoğu, ilk günlerden beri kripto para birimlerini araştırıyor. Bitcoin, bu yüzden genellikle ne yaptıklarını bilirler.

Yatırımcılar, geçmiş faaliyetlerini, başarılı ticaret oranlarını vb. Görebileceğiniz ve görüntüleyebileceğiniz özel portföy sekmelerine sahiptir. Belirli bir yatırımcıyı beğendiğinize karar verdiğinizde, yapmanız gereken tek şey onları “takip etmektir”..

Yatırımcıları takip ettiğinizde, kripto piyasasında bazı hamleler yaptığında bilgilendirileceksiniz – ticaret, satın alma veya satış olsun.

Parayı takip edin: bir dizüstü bilgisayarda bir kripto para birimi parası.

Size uygun bir seçenek var “Yinelenen Ticaret”. Bunu yapmayı seçersen, yapacaksın yatırımcının yaptığı ticareti otomatik olarak kopyalar ve taklit eder.

Yukarıda belirtilen ticaret başarılı, hem siz hem de yatırımcı fayda sağlar. Faydalanıyorsunuz çünkü, şey … Başarılı bir ticaretti ve bir düğmeye basmaktan başka bir şey yapmanız gerekmiyordu (araştırma yok, ön bilgi yok, hiçbir şey yok) ve yatırımcı, Katkıları için belirli miktarda Follow coin almak.

Bu birkaç nedenden dolayı harika.

Ticari Çoğaltma

Her şeyden önce, madeni para, her zaman şanslarını denemek isteyen, ancak aslında hiçbir zaman etrafta dolaşmayan ve araştırmalarını yapmayan insanlar için kripto para birimi ticaret endüstrisine gerçekten harika bir geçit gibi görünüyor. Olabilir çünkü basitçe zamandan yoksun, ya da sahip değiller bilgiye erişmek için yeterli yol.

Sebep ne olursa olsun, Follow coin harika bir çözüm sunuyor – En iyi yatırımcıları ve kripto para ticaretinin nasıl yapılacağına dair ipuçlarını bulmak için saatler harcamanıza gerek yok – “aşağıdaki” platform sizin için tüm zor işi yapıyor.

Yatırımcılar için de harika – tek yapmaları gereken profillerini oluşturmak ve ardından normal bir günde olduğu gibi ticarete, çeşitli kripto para birimlerini alıp satmaya devam etmektir. Başarılı bir ticaret yaptıklarında, her zaman ek gelir elde etme şansı vardır – bunların hepsi birinin ticaretini kopyalamasından kaynaklanır..

Şirket

Follow madalyonunun arkasındaki şirket tam olarak şöyle adlandırılır – “Coin’i takip edin”. Amsterdam merkezlidirler ve Hollandalı bir yazılım geliştirme şirketi olan Knijbel’in bir yan kuruluşudur..

Follow Coin, 2017’nin sonunda ilk ürünlerini – “aşağıdaki” – piyasaya sürdü. Bunu, o zamanlar aldıkları ilk fondan sonra yaptılar..

Şirketin kendisinin belirttiği gibi, kripto para birimleri alanındaki deneyimlerini ilerletmek ve kendilerini kripto şirketi topluluğunda bir tür isim yapmak için büyük fırsatlara sahip oldular..

Coin'i Takip Edin: Kapsamlı Bir Kılavuz

Şu anda ekip, yeniden markalandırma ve elden geçirme Beyaz kağıt – İlk ICO’larından ve uygulama lansmanlarından çok şey öğrendiklerini ve Follow coin 2.0 üzerinde çalışmaya başlamak için istekli olduklarını söylüyorlar..

Şirketin ayrıca “Follow Coin Akademisi” dedikleri bir şey var – gidip kripto para ile ilgili konular hakkında her şeyi öğrenebileceğiniz bir yer. Üç seviyeleri var – Acemi, Orta düzey ve Uzman -, ve sağlanan bilgiler buna göre kategorize edilir.

Coin Market Presence ve ICO’yu takip edin

Follow coin, kripto para piyasasında aktif bir katılımcı olmamıştır.

Follow coin token – the FLLW – dayanır Ethereum platformu blok zincirinin. Bu, jetonun ETH’de veya başka herhangi bir ERC-20 tabanlı kripto para biriminde bulacağımız bazı belirli özelliklere sahip olduğu anlamına gelir..

Follow jetonu sırasında ilk madeni para teklifi (ICO), 490 milyon FLLW jetonu halka sunuldu. Bir jetonun başlangıç ​​fiyatı 0,0470 ABD doları. Bu, tüm ICO’nun değerinin verildiği anlamına gelir. yaklaşık 23 milyon dolar. Ayrıca, sadece Ethereum ile FLLW token satın alabiliyordunuz – Hayır fiat veya diğer kripto para birimleri kabul edildi.

Madeni parayı takip edin: fiat para ve kripto paralar.

Bununla birlikte, şu anki Follow coin fiyatına gelince, işler biraz farklı görünüyor.

FLLW belirteci fiyatı oldukça istikrarlı bir şekilde düşüyor. Kripto para birimi piyasası 2017’nin sonu ve 2018’in başından beri bazı zor zamanlar yaşasa da, piyasadaki hemen hemen her token için fiyatta hala görülmemiş bir düşüş var..

Mevcut Follow coin fiyatı: 0.00032 ABD doları. Bu fiyatı ICO sırasında gördüğümüz fiyatla karşılaştırırsak – 0,0470 ABD doları – bunun ne tür bir damla olduğunu görebiliriz.

Fiyat düşüşünün kayda değer olmaktan çok daha fazla olduğu oldukça açık … Ama neden böyle??

Fiyat Düşüşü

Var birçok sebep Follow coin fiyatının neden bu şekilde düştüğü. Bu nedenlerden daha yaygın olarak bahsedilenlerden biri şudur: Follow coin kripto para biriminin arkasındaki şirket ve ekip çok açgözlüydü ve ne yaptıklarını anlamadılar. Dürüst olmak gerekirse bu sert bir iddia. İnsanların bunu nasıl desteklediğini görelim.

ICO döneminde geri dönen para miktarlarına bakarsak, işler mantıklı gelmeye başlar. Popüler görüşe göre ekip, topluma sunacak sağlam bir ürüne sahip olmadan fantastik miktarlarda para bekliyordu..

Elbette, yeni başlayanlar ve profesyoneller arasındaki boşluğu doldurma fikri kesinlikle asil biri, ancak bazı faktörlere bakıldığında (yani ekibin oldukça deneyimsiz olması, gerçekten şeffaf bir iş ve geliştirme planına sahip olmaması vb.), Follow coin kripto para biriminin arkasındaki şirket neye bulaştıklarını bilmiyormuş gibi görünüyor.

Parayı takip edin: cüzdandaki kripto paralar.

The şeffaflık ve deneyim eksikliği alan içerisinde Görünüşe göre BÜYÜK bir engel değildi ve ilk madeni para teklifi gerçekleşti. Bununla birlikte, Follow coin fiyat grafiklerine bakarsak, token fiyatındaki düşüşün kısa süre sonra gerçekleştiği oldukça açıktır..

Daha önce de bahsettiğim gibi, bunun bir başka büyük kısmı da takım tarafında şeffaflığın olmaması platformun geliştirilmesine geldiğinde.

Jetonun ICO’sundan önce halka çok fazla bilgi verilmedi. Ekip ana hedeflerini ve vizyonlarını resmi web sitelerinde açıkladı ve bazı geri bildirimler verdi & gibi sitelerdeki güncellemeler Reddit, ama buydu. Teknik bilgi eksikliği (ne, nerede ve neden) kendi içinde biraz endişe vericiydi, ancak muhtemelen en çok göze çarpan kısım, Follow Coin şirketinin “neden bu kadar paraya ihtiyaç duydukları” konusunda yaptığı açıklamaydı..

Şirket, bunun böyle olmadığını vurguladı ONLAR bu kadar paraya ihtiyacım var, ama daha çok BİZE – kullanıcı tabanı. Paranın tamamı (çoğunlukla) iki büyük amaç için kullanılacaktı: platform geliştirme ve pazarlama.

Ekibin “en iyi kullanıcı deneyimi tabanlı platformu” yaratma hedefi vardı. Bu başlı başına zor bir hedef, özellikle şirketin hala oldukça yeni olduğunu ve ICO’nun henüz gerçekleşmediğini düşünürsek.

Şeffaflık Sorunları

Pazarlama söz konusu olduğunda, birçok kişi şirkete giren ve şirkete ilgi duyan yeni kullanıcıların bile işlerin tam olarak nasıl yürüdüğünü anlamadığını fark etti..

İle şeffaflık eksikliği (en son Reddit güncelleme gönderileri bile beş aydan daha uzun bir süre önce yapıldı) ve diğer birkaç önemli faktör, Follow coin şu anda bulunduğu duruma geldi – fiyatı tüm zamanların en düşük seviyesine ulaştı.

Bunu anlamak için kripto para birimi uzmanı olmanıza gerek yok proje düpedüz bir başarı değildi – şirketin kendisi bile derslerini öğrendiklerini ve artık Follow Coin’in yeni ve geliştirilmiş bir versiyonunu yeniden markalamaya ve oluşturmaya odaklandıklarını belirtiyor..

Her şeye ek olarak, muhtemelen bahsetmeye değer yön eksikliği Follow coin’in fiyat ve piyasa pozisyonundaki düşüşüne de büyük katkı sağladı.

Coin'i Takip Edin: Kapsamlı Bir Kılavuz

Görünüşe göre platformun arkasındaki ekip, pazarlama ve kullanıcı için çok paraya ihtiyaç duyduklarını biliyordu. & yatırımcının ilgisini çekiyor, ancak bunun nasıl yapılacağına dair net bir planı yok.

Tüm bu faktörlerin (ve birkaç başka faktörün) devreye girmesiyle birlikte, Follow coin kripto para biriminin olduğu kadar büyük bir çarpışma yaşadı. Bununla birlikte, madeni paraya inananlar var – çevrimiçi forumlara ve sohbet odalarına (özellikle ICO tabanlı olanlara) baktığınızda, hala insanların olduğunu görebilirsiniz. platforma inanıyorum ve başkalarını HODL (olduğu gibi tutun) onların jetonları, ve onları satma.

Bu insanlar çoğunlukla fikrin kendisine inananlar – İnsanlara profesyonellerle bağlantı kurma ve (mecazi anlamda) kripto para kazanma konusunda onlarla çalışma şansı sunan bir platformla her gün karşılaşmıyorsunuz.

Karşılaştırmak Parayı Diğerleriyle Yan Yana Takip Edin

Biliyor musun?

Karşılaştırmak Parayı Diğerleriyle Yan Yana Takip Edin

Tüm Kripto Borsaları size benzer görünebilir ama Hepsi aynı DEĞİL!

Evet! Karşılaştırma Tablosunu göster

Sonuç

Kaç tane farklı olduğunu görmek için kripto para piyasasına sadece bir kez bakmanız gerekir. girişimler, şirketler, projeler, ve kripto ile ilgili diğer fikirler her gün ondan çıkıyor.

Follow coin, ortaya çıkan bu girişimlerden biriydi. Başlangıç ​​seviyesindeki kripto para tüccarlarını ve uzmanları aynı şekilde birleştirecek bir platform için harika bir fikir olarak başladı – hepsi tek ve objektif bir hedef için kripto para birimi ticareti.

Proje fikri sadece asil değil, aynı zamanda çok pratik – Artık sonsuz miktarda araştırma yapmaya, çevrimiçi forumlarda saatler harcamaya ve alandaki en iyi uzmanlara (ve onların tahminlerine) gelince tahmin yürütmeye odaklanmanıza gerek kalmayacak. Şimdi, tek yapman gereken bir uygulama indir, kaydol ve basitçe Listeden istediğiniz uzmanları seçin. Rahat, kullanımı kolay ve tamamen işlevsel – bir platformdan başka ne isteyebilirsiniz??

Kendi başına harika bir fikir olsa da, bunu yapan birkaç temel faktör vardı. Follow madalyonunun fiyatı ve piyasa konumu, ICO’dan hemen sonra düştü..

Bunun ana özellikleri olarak kabul edilir şirketin şeffaflık ve deneyim eksikliği.

Şirketin ICO’su için büyük miktarda paraya ihtiyacı olsa da, hedeflerine nasıl ulaşacaklarına dair somut ve adım adım bir planları yok gibi görünüyordu. Bu, daha sonra yaptıkları açıklamada oldukça açıktı: şirket, derslerini öğrendiklerini ve bir sonraki projeleri – Follow coin 2.0 üzerinde çalışmaya ve yayınlamaya hazır olduklarını söyledi..

Şirketin başarısına inanın ya da inanmayın, üzerinde çalıştıkları proje asildir ve dünyadaki kripto topluluklarındaki birçok kişiye yardımcı olacaktır. Bununla birlikte, kendiniz bir miktar Follow coin satın almak istiyorsanız, şunu unutmayın: orada çok daha iyi kripto para birimleri var – ödeme Coinbase veya Binance sana en uygun olanı bulmak için!

GÜNCELLEME 2021:

2021 itibarıyla Follow Coin projesi terk edilmiş gibi görünüyor, çünkü şirket veya arkasındaki kripto para birimi ile ilgili yeni bir bilgi yok..

Bu web sitesinde yayınlanan içerik, herhangi bir finansal, yatırım, ticaret veya başka herhangi bir şekilde tavsiye vermeyi amaçlamaz. BitDegree.org, herhangi bir kripto para birimini satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez veya onaylamaz. Finansal yatırım kararları vermeden önce, finansal danışmanınıza danışın..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me