Bugün var bol cüzdan kriptolarınızı saklayacağınız bir yer ararken seçim yapabilirsiniz. Ancak çok çeşitli seçeneklerle doğru olanı seçmek zor olabilir. Her insanın farklı istekler ve ihtiyaçlar, yani aynı cüzdan herkes için uygun olmayacak. Bu nedenle, giderek daha fazla insan çevrimiçi incelemeler onlar için mümkün olan en iyi cüzdanı bulmak için.

Bunda CoinPayments incelemek, size CoinPayments cüzdanı ve özellikleri hakkında her şeyi anlatmak istiyorum. Dahası, sizi tanıtacağım cüzdanın arkasındaki şirket, tarihi ve hedefleri. Bundan sonra, gerçek cüzdan incelemesine geçeceğiz – artılar ve eksiler, mevcut özellikler vb..

CoinPayments, kripto ödemeleri ve işlemlerinde uzmanlaşmış bir şirket olarak bilinmesine rağmen, bu CoinPayments incelemesinde çoğunlukla cüzdana odaklan.

Artıları

 • Ek güvenlik sağlayan kasalara sahiptir
 • 1900’den fazla altcoin’i destekler
 • Oldukça güvenli

Eksileri

 • Soğuk depolama cüzdanları kadar güvenli değil
 • 2017’de geri dönüş

Şirket

CoinPayments, Inc., kripto para birimi ödemeleri ve işlemlerinde uzmanlaşmış bir şirkettir. Ancak, aynı zamanda bir dijital para saklama cüzdanı.

Şirket 2013’te kuruldu ve Vancouver, Kanada’da yerleşiktir. İş modeli esas olarak potansiyel yatırımcıları ve kripto para tüccarlarını hedef alır. Şirket, bir teklif sunarak bu insanları çekmeyi hedefliyor. % 0,5 sabit ücret – Bu, kripto para birimlerini satın aldığınızda, sattığınızda veya ticaret yaptığınızda, toplamın% 0,5’inin şirket tarafından vergi olarak alındığı anlamına gelir..

CoinPayments İncelemesi

Bundan sonraki bölümlerde daha kapsamlı olarak bahsedeceğim, ancak şimdi CoinPayments’tan bahsetmeye değer ücretler şirketi ve platformu çevreleyen tartışmanın büyük bir parçası. Aynı zamanda kuruluşun kendisi tarafından stratejik bir iş planıdır..

CoinPayments kripto ödemelerinde lider olmaya çalışıyor statüsünün elde edilmesiyle birlikte en popüler kripto para saklama cüzdanı dışarıda. Platform, bu hedefleri desteklemek için birçok özellik sunuyor – bu CoinPayments incelemesinde bunları bir sonraki adımda ele alalım..

Bulunan Son Defter Cüzdan Kuponu:

CoinPayments Özellikleri

Şirketin gurur duyduğu şeylerden biri de özellik çeşitleri. Çok sayıda çevrimiçi Coinpayments cüzdan incelemesi bu gerçeği vurgulayın platformun başarısının önde gelen nedenlerinden biri olarak. CoinPayments’ın sunduğu bireysel özelliklere daha yakından bakalım.

Cüzdanın Uygulama Sürümü

CoinPayments genellikle bir çevrimiçi cüzdan (tıpkı Coinbase gibi) ancak aynı zamanda mobil uygulama.

Uygulama şu şekilde kabul edilir: iyi optimize edilmiş ve kullanımı kolay. Cüzdanınıza erişmenize, işlemler gerçekleştirmenize ve şahsen ödemeleri kabul etmenize olanak tanır.

CoinPayments cüzdanı öncelikle çevrimiçi olduğu için, mobil versiyonunun o kadar işlevsel ya da o kadar iyi olmayacağını düşünürdünüz. Ancak CoinPayments kullanıcısına göre, çevrimiçi olarak bulunan incelemeler, cüzdanın mobil versiyonu aslında oldukça iyi ve mükemmel çalışıyor.


CoinPayments cüzdanının mobil versiyonu şu adreste mevcuttur: Android ve elma mobil cihazlar.

Her Yerde Altcoinler

Muhtemelen CoinPayments’ın sunduğu en beğenilen özelliklerden biri (ve hiçbir CoinPayments incelemesinin bahsetmeyi unutmadığı) altcoin sayısı şirketin kabul ettiği ve kullanıcılarına sunduğu.

Sihirli sayıyı açıklamadan önce, altcoin’in ne olduğunu söylemek muhtemelen iyi bir fikir olacaktır..

Altcoinler piyasada olmayan tüm farklı kripto para madeni paraları Bitcoin. Bitcoin * olarak kabul edilir* orijinal madeni para – temel kripto para birimleri. “Altcoin” adı verildikten sonra var olan (ve piyasaya) giren diğer tüm kriptolara. “Alt” basitçe alternatif anlamına gelir.

Bu öğreticiyi yazarken, var 5.862 kripto para Dünyada.

CoinPayments destekler 1925 altcoin kripto para birimleri. Etkileyici, doğru? CoinPayments İncelemesi

Şüphesiz bu, en güçlü ve en dikkate değer özellikler CoinPayments’ın sahip olduğu. Daha önce de belirttiğim gibi, tüm çevrimiçi CoinPayments incelemeleri bu gerçeği vurguluyor – ve bunun iyi bir nedeni var! CoinPayments, kullanıcılarının yalnızca cüzdanlarında çok çeşitli kripto paralara sahip olmalarına izin vermekle kalmaz, aynı zamanda kolayca takas edin ve değiştirin.

BitGo Instant

BitGo Instant bir yazılımdır Birleşik içine CoinPayments sistemi. CoinPayments içinde gerçekleşen işlemleri çok daha kolay ve hızlı hale getiren özel bir program türüdür..

Bitcoin işlem oranlarının oldukça yavaş olduğu bir sır değil – kötü bir günde, ödemenizin veya değişiminizin onaylanması birkaç saat sürebilir. Bunun birkaç nedeni vardır, ancak asıl neden güvenlik (tek başına bu konuda tamamen ayrı bir CoinPayments incelemesi yapılabilir).

CoinPayments incelemesi: özellikler.

Görüyorsun, tutmak için Bitcoin tabanlı işlemler güvenli ve anonim, madeni parayla yaptığınız her satış, satın alma veya takas, blok zinciri tarafından doğrulanmalıdır. Bu teoride harika, ancak çok yavaş bir süreç olma eğilimindedir. BitGo Instant’ın devreye girdiği yer burasıdır.

Yazılım şunları yapmanızı sağlar: işlemleri gerçekleştirmek neredeyse bir Bir göz açıp kapayıncaya. Sistem bir makbuz alır almaz işlem doğrulanır ve tamamlanır. Bununla ilgili harika olan şey, herhangi bir güvenlik veya anonimlikten ödün vermemesidir – BitGo basitçe süreci kolaylaştırır ve daha akıcı hale getirir.

Kasa

Harry Potter’ı daha önce gördüyseniz, muhtemelen ilk filmdeki Gringotts Büyücü Bankasını hatırlarsınız. Hepsini düşünün farklı engeller, zincirler, ve kilitler Harry’nin kasaya erişmek için atlamak zorunda kaldığını. Şimdi, kasada Felsefe Taşı’nı bulmadığını, bunun yerine bir büyük kripto para zulası.

Harry CoinPayments kasalarına erişmeye çalışırsa, fiziksel olarak erişilememeleri dışında bu tam bir senaryo olurdu..

CoinPayments tonozlar kullanıcıların kripto para birimlerini bir süper güvenli çevrimiçi veritabanı. Bu veritabanının özelliği, madeni paraların içinde depolandıktan sonra, hiçbir şekilde erişilemeyecekleri bir zaman ayarlayabilmenizdir. Bu, bir kasanın içinde gizlenmiş bir hazine gibi olur – veritabanına girmenin mümkün bir yolu yoktur.

CoinPayments incelemesi: çevrimiçi gönderim.

İnsanlar sürekli “CoinPayments güvenli mi?” Diye sorduğundan, bu seçeneğin önleyici bir mekanizma olarak tanıtıldığını bilmelisiniz. Bir bilgisayar korsanlığı girişimi veya bir güvenlik ihlali durumunda, suçlular, kullanıcıların kasada saklayacakları ne kadar kripto para birimini çalamazlar çünkü bu belirli bir sürenin geçmesi gerekir.

İsme Göre Ödeme

CoinPayments’ın sunduğu en benzersiz özelliklerden biri “İsme Göre Ödeme“.

Birçok CoinPayments incelemesi, bu özelliği birçok farklı şekilde açıklar, ancak muhtemelen olası açıklamalardan en net olanı parmak izi karşılaştırmasıdır..

Tıpkı bu dünyadaki her bir kişinin benzersiz bir parmak izine sahip olması gibi CoinPayments, kullanıcılarına benzersiz ve türünün tek örneği ad etiketleri. Ad etiketinizi aldıktan sonra, bunu hızlı ve hızlı yapmak için kullanabilirsiniz. endişesiz işlemler.

Etiketiniz şuna benzer şekilde görünecektir:

$ İsim

Dolayısıyla, örneğin adınız Tim ise, etiketiniz $ Tim olacaktır. Basit, doğru?

CoinPayments'ı Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

CoinPayments’ı Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Tüm Kripto Borsaları size benzer görünebilir ama Hepsi aynı DEĞİL!

Evet! Karşılaştırma Tablosunu göster

Ücretler

Platform özelliklerinin yanı sıra, birçok insan hakkında bilgi edinmek ister CoinPayments ücretleri. Şirketin kendisinden bahsederken bundan daha önce bahsetmiştim, ancak uygun bir CoinPayments cüzdan incelemesi, belirlenmiş bölüm bu konu için.

CoinPayments incelemesi: ücretler.

CoinPayments kullanır. Acımasızca reklamını yapıyorlar sabit% 0,5 vergi – Diğer şirketlerin dalgalanan ücretleri ile karşılaştırıldığında, özellikle daha büyük kripto para miktarlarından bahsederken bu çok büyük bir şey gibi görünüyor..

CoinPayments ücretleri yalnızca hizmet ücretleri, dönüşümler ve para çekme işlemlerinden bahsetmeye başladığımızda farklılık göstermeye başlar. Bu vergiler, söz konusu madeni paraların işlem oranlarına ve fiyatlarına bağlıdır..

CoinPayments Güvenli Bir Platform mu?

Platformun sunduğu tüm ana özellikleri zaten ele aldık, şimdi güvenliğe odaklanma zamanı.

Peki Coinpaymments güvenli midir? Bu soruyu cevaplamak için, 2017’de meydana gelen belirli bir olayı sunacağım ve yargıç olmanıza izin vereceğim.

İçinde Haziran 2017, hackerlar başardı güvenlik veritabanlarını depolayan CoinPayments Ripple’a gir. Bu parayı tutan kullanıcılardan büyük miktarlarda Ripple çalındı. Doğal olarak, XRP paralarını saklayanlar tonozlar bu bilgisayar korsanlığından kaçınmayı başardı – ancak diğerleri o kadar şanslı değildi.

CoinPayments, zaman geçtikçe ve Aralık ayında (ihlalin meydana gelmesinden 6 ay sonra) birkaç açıklama yayınladı. çalınan her Ripple coin’i geri vermeyi başardı etkilenen insanlara.

Ekip, topluluklarına böyle bir durumun bir daha yaşanmamasını sağladı, ancak tepkiler çeşitliydi.

Ancak insanların çoğu oldukça anlayışlı görünüyordu. Çoğu gerçeği vurguluyor şirket durumla ne kadar iyi başa çıktı ve iyileşme süreci boyunca ne kadar şeffaf oldukları. Elbette, CoinPayments bu nedenle çok sayıda kullanıcı ve itibar kaybetti, ancak bu ihlalin gelecekteki başarılarına zarar verdiğini söylemek çok büyük bir abartı olur..

Bu tek olay dışında CoinPayments’ın gerçekten bir lekesiz sicil. CoinPayments kadar projelerinde iddialı şirketler için bu oldukça nadirdir..

CoinPayments İnceleme Özeti

CoinPayments’ın artılarına ve eksilerine hızlıca bir göz atalım.

Artıları EKSİLERİ
 • Nispeten güvenli (bahsetmediğimiz tek bir olaya rağmen);
 • İhtiyaç duyabileceğiniz daha fazla kripto para birimini destekler;
 • Ücretler harika;
 • Ek güvenlik sağlayan kasalara sahiptir.
 • 2017’de yaşanan bir hırsızlık;
 • Soğuk depolama cüzdanları kadar güvenli değil.

Dürüst olmak gerekirse, rezil olanı gözden kaçırmayı (veya sadece affetmeyi ve unutmayı) başarırsanız Ripple girişi, CoinPayments çok ilginç ve harika bir cüzdan haline geliyor. Çok şey sunuyor çekici özellikler, gerçekten güçlü güvenlik önlemlerine sahiptir ve şirketin arkasındaki ekip platformu yeni zirvelere çıkarmaya devam etmek için son derece motive olmuştur..

Şirketin arkasındaki ekip, bir çok işlevli platform bu, kripto para cüzdanlarının önde gelen örneği olacaktır.

Sonuç

Bu nedenle, destekleyebilecek bir kripto saklama cüzdanı bulmak o kadar kolay değil 1900’den fazla altcoin. CoinPayments, aşağıdakiler dahil birçok çekici özelliğe sahiptir: "İsme Göre Ödeme" özelliği, işlemleri gerçekleştirmenizi ve aynı zamanda "Kasalar" en değerli varlıklarınızı güvende tutmayı başaran (bu kanıtlanmış bir gerçek!).

İyi ve kullanımı kolay bir kripto para cüzdanı arıyorsanız, CoinPayments’ı kesinlikle denemelisiniz! Ancak bunu düşünüyorsanız soğuk hava cüzdanları güvenlik endişeleri nedeniyle sizin için daha uygun olmalı, Ledger ve Trezor donanım cüzdanlarını kontrol ettiğinizden emin olun.

Bu web sitesinde yayınlanan içerik, herhangi bir finansal, yatırım, ticaret veya başka herhangi bir şekilde tavsiye vermeyi amaçlamaz. BitDegree.org, herhangi bir kripto para birimini satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez veya onaylamaz. Finansal yatırım kararları vermeden önce, finansal danışmanınıza danışın..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me