Çok Yönlü Bir MyCelium Cüzdan İncelemesi

Bitcoin cüzdanı seçmek zor bir meydan okuma olabilir – çok birçok farklı cüzdan piyasada tek bir tane seçmek neredeyse imkansız görünebilir. Ancak bugün, bir MyCelium cüzdan incelemesi sunarak bu süreci sizin için daha basit hale getirmek istiyorum..

Neden MyCelium? Bu kılavuzda cevaplamaya çalışacağım soru bu. Cüzdanın başlangıcından ve arkasındaki şirketin kökenlerinden bahsedeceğiz, MyCelium cüzdan ücretler ve en iyi MyCelium’lardan bazılarını özellikleri en kötü dezavantajlarını keşfetmenin yanı sıra.

En sonunda, her şey söylendiğinde ve sabitlendiğinde (veya pikseller; bunu nereden okuduğunuza bağlıdır), kripto cüzdanlar söz konusu olduğunda bu cüzdanın değerlendirmeye değer bir rakip olup olmadığına karar vereceğiz.

Artıları

 • Dürüst
 • Açık kaynak
 • Hızlı ve akıcı bağlantılar
 • Çeşitli hesaplar

Eksileri

 • Masaüstü sürümü yok
 • Gezinmek zor olabilir

MyCelium’u Tanıma

MyCelium, şirket olarak 2008’de yeniden oluşturuldu. Çoğunlukla donanım mühendisi olan, teknoloji meraklısı insanlardan oluşan bir ekip tarafından tasarlandı. Şirketin asıl amacı bir ağ ağı projesi geliştirmekti.

Bitcoin’in 2009’da piyasaya sürülmesinden sonra, işler değişti: şirket, blockchain teknolojisi, ve hemen Bitcoin’i umut verici bir kavram olarak kabul ettiler. Zamanla, yeni teknoloji hakkında gittikçe daha fazla şey öğrendiler.

Bugüne kadar MyCelium başlatıldı Bitcoin ile ilgili üç proje – bu sadece bu kripto para birimine ne kadar inandıklarını gösteriyor.

Söz konusu projeler MyCelium Wallet, Entropy ve Gear’dır..

Artık şirket hakkında biraz bilgi sahibi olduğunuza göre, cüzdanın kendisine bakalım.

Bulunan Son Defter Cüzdan Kuponu:

MyCelium Cüzdan İncelemesi

Bu MyCelium cüzdan incelemesine en baştan başlayalım ve cüzdanın başlangıcından bahsedelim.

Başlangıç

Muhtemelen şirketin en çok iddialı projeler – MyCelium Bitcoin cüzdanı – her yönden işlevsel, ancak kullanımı kolay bir Bitcoin cüzdanı oluşturmak için tasarlandı.

MyCelium cüzdan incelemesi: ana sayfa.

Cüzdanın arkasındaki ekip kesinlikle harika bir konumdaydı – şirketlerini zaten kurmuş ve kurmuş olmaları gerçeği Bitcoin’in yayınlanmasından bir yıl önce onlara stratejik bir avantaj sağladı. Yıllar boyunca, söz konusu kripto para ile birlikte büyüyüp gelişebilirlerdi – bu, MyCelium’a sürekli büyüyen rekabet ortamında trendlere ayak uydurabilme avantajını sağladı..


Cüzdan Özellikleri

MyCelium cüzdan, piyasadaki en iyi Bitcoin cüzdanlarından biri olarak ilan ediliyor – yaratıcılar bu sözlerle cüzdanın sunduğu mevcut özelliklerin listesinin gerçekten etkileyici olduğunu söylemese bile. Hadi bunun içine atlayalım MyCelium incelemesi ve nedenini bul.

Başlangıç ​​olarak, muhtemelen MyCelium cüzdanının Bitcoin için özel olarak tasarlanmış – cüzdan henüz başka bir kripto para birimini tutamaz.

Ek olarak, cüzdan bir mobil uygulama ikisi için Android ve iOS – masaüstü kullanıcıları maalesef hayal kırıklığına uğrayacaklar. En başından beri, MyCelium Bitcoin cüzdan hem işlevsel hem de mobil olacak şekilde tasarlandı – telefonlar bu tanıma uysa da, masaüstü bilgisayarlar farklı bir hikaye..

Çevrimiçi olarak bulunan bazı MyCelium cüzdan incelemelerinin bunu yeterince vurgulamadığını fark ettim, ancak cüzdan aynı zamanda ile uyumlu Trezor ve Defter – Bu, çevrimdışı bir Bitcoin depolama cihazı kullanıyor olsanız bile bu cüzdana sahip olabileceğiniz anlamına gelir!

MyCelium cüzdan incelemesi: entegrasyonlar.

Cüzdanın özellikleri söz konusu olduğunda, konuşmaya değer üç önemli grup vardır: pazar yeri, hesaplar, ve entegrasyon.

Pazar, MyCelium Bitcoin cüzdanının kendisine entegre edilmiştir. Bu, bir işlem yapmak istediğinizde (bir şey satın almak veya satmak olsun), Bitcoin veya fiat para birimlerini transfer etmeye gerek yok cüzdanınızdan pazara. Bu ekler ekstra güvenlik tüm sürece.

MyCelium’un mahremiyet ve anonimlik ile çok ilgilendiği de oldukça açıktır – şirket tüm verilerinizi şifreler sohbetlerden ve işlemlerden.

MyCelium garantileri maksimum gizlilik sohbetlerinizden aldıkları tek bilginin zaman damgaları ve şifreli metin olduğunu belirterek. İşlemler söz konusu olduğunda, MyCelium yalnızca Genel bilgi – Bitcoin adresi, konumu, takma adı, ticaret geçmişi vb..

Tablo: Electrum ve MyCelium cüzdanların özellikleri

MyCelium, hesabınızı nasıl yönetmek istediğinizi seçmek için oldukça güzel bir çeşitliliğe sahiptir..

Şirket, eski usul şifre kimlik doğrulamalarının geçmişte kaldığını belirtmesine rağmen, bir hesabınızı güvence altına alabileceğiniz birkaç yol. Bununla birlikte, cüzdanda bulunan açık protokol sistemi, paranızın her zaman güvenli bir kimlik doğrulama katmanı altında kalmasını sağlar..

MyCelium Bitcoin cüzdanının “yalnızca izle” hesapları, tek adres hesapları ve donanım hesaplarını içermesini sunduğu hesap türlerinden bazıları. Yine, sonuncusu çok önemlidir – bu, madencilik teçhizatı veya ASIC gibi çevrimdışı bir donanım cihazında bir MyCelium cüzdanı oluşturabileceğiniz anlamına gelir.!

Entegrasyon söz konusu olduğunda, MyCelium sektörden beş farklı isimden bahseder: Cashila, Coinapult, Glidera, Trezor, ve Defter.

MyCelium cüzdan incelemesi: entegrasyonlar.

Bunlar gerçekten harika entegrasyonlar – ilk üç işlem yapar ve para yatırır & para çekme işlemleri oldukça akıcı ve kolay bir süreçtir, son ikisi ise donanım depolayan kripto para birimindeki en büyük isimlerdir..

Muhtemelen şimdiye kadar topladığınız gibi, MyCelium cüzdan çok sayıda farklı ve benzersiz özellikler aynı zamanda sektörün en büyük isimlerinden bazılarıyla çalışırken.

Tüm bu harika özellikleri listeleyen MyCelium ayrıca bunu yedeklemenin bir yolunu da sunuyor – şirket 2014’te Blockchain.info’dan “En İyi Mobil Uygulama” ödülünü kazandı. Bu kesinlikle oldukça etkileyici ve şirkete daha fazla kredi ve meşruiyet.

Cüzdan Dezavantajları

Bu MyCelium cüzdan incelemesinde, şirket geçmişinden ve cüzdanın özelliklerinden daha önce bahsetmiştik. Şimdi en dikkat çekici olana bakalım MyCelium cüzdan sakıncaları.

MyCelium cüzdanının eksiklikleri hakkında daha fazla bilgi edinmeye çalışırken, biraz duvarla karşılaşabilirsiniz. – çok fazla eksiler yok bu ayırt edilebilir.

Ana sorunlardan biri MyCelium incelemesinde bahsetmeye değer cüzdanla daha önce bahsettiğimiz bir cüzdan var – masaüstü sürümünün olmaması cüzdanın.

Bu, şirketin bakış açısından tamamen anlaşılabilir olsa da, tüketici açısından durum böyle değildir. Bazı insanlar gittikleri her yerde Bitcoin cüzdanlarına sahip olmak istemezler ve onu güvenli bir yerde saklamayı tercih ederler, diğerleri ise kullanıcı arayüzü ve genel estetik açısından bir masaüstünü daha çok takdir eder..

Durum ne olursa olsun, MyCelium bu nedenle bazı müşterilerini kaybediyor.

Karşılaşabileceğiniz bir başka şikayet de cüzdanın iOS için optimize edilmemiştir ve Android’de olduğu gibi. Bazı kullanıcılar belirli özelliklerin eksik olduğunu, işlem süresinin yavaşladığını vb. Bildiriyor. Yine de, cüzdanın iyi çalıştığını vurgulamakta fayda var – sadece daha yavaş ve iyi optimize edilmemiş.

Cüzdanın Artıları ve Eksileri – Özet

Artık MyCelium cüzdanın hem olumlu hem de olumsuz özelliklerini gözden geçirdiğimize göre, bu MyCelium cüzdan incelemesinin bir sonraki adımı hızlı bir özet yapmaktır..

Artıları EKSİLERİ
 • Çok iyi bilinen ve yerleşik;
 • Oluşturulacak çok çeşitli hesaplar sunar;
 • Bağlantılar gerçekten hızlı ve akıcıdır;
 • Açık kaynak;
 • Kripto donanım depolama endüstrisindeki iki büyük isimle uyumludur – Trezor ve Ledger.
 • Masaüstü sürümü yoktur;
 • Optimizasyon iOS cihazlarda harika değil;
 • Daha önce hiç Bitcoin cüzdanı kullanmadıysanız üstesinden gelmek biraz zor olabilir.

Cüzdan Ücretleri

MyCelium cüzdan incelemesinde bu kadar ileri gittiyseniz, şu anda kafanızdaki tek soru muhtemelen “ne kadar?” Olacaktır. Şimdi MyCelium cüzdan ücretlerine bakalım.

Cüzdanın kullanımı ücretsizdir. Yapabilirsin tüm işlevlere erişin, özelleştirin vb. – bunların hepsi bedava.

Ancak, var işlem ücretleri. Bunlar işlemin büyüklüğüne bağlıdır – 0,25 ABD Dolarından 7 ABD Dolarına kadar herhangi bir yere gidebilirler..

Bunun dışında, cüzdanın kendisiyle ilgili MyCelium cüzdan ücreti yoktur..

MyCelium'u Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştır

Biliyor musun?

MyCelium’u Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştır

Tüm Kripto Borsaları size benzer görünebilir ama Hepsi aynı DEĞİL!

Evet! Karşılaştırma Tablosunu göster

MyCelium Cüzdan Nasıl Oluşturulur?

Diyelim ki cüzdanı beğendiyseniz – bu MyCelium cüzdan incelemesinde okuduğunuz her şey size mükemmel bir şekilde uyuyor ve şimdi mümkün olan en kısa sürede kendinizinkini oluşturmak istiyorsunuz. Peki, bunu nasıl yapabileceğinizi kontrol edelim.

Her şeyden önce, bunun yeterli olmadığını unutmayın. cüzdanı indirin, kurun o ve işte bu. Orada bir sürü ekstra adımlar cüzdanınızın düzgün çalıştığından emin olmak için atmanız gerekir ve bu adımlardan biri güvenliktir.

Öyleyse, yapmak isteyeceğiniz şey, resmi makama gitmek MyCelium cüzdan sayfası (wallet.mycelium.com) ve cüzdanın kendisini indirin (iOS veya Android’de olsun). İndirme işlemi tamamlandıktan sonra, kur ve aç Cüzdan.

Şimdi ana menüye gidin ve Destek olmak buton. Ekranınızda 12 kelime görünecektir. Ekran görüntülerini alamayacağınız için not edin. Bu, cüzdanınızın yedek anahtarı olacak – güvenli ve gözden uzak bir yerde saklayın ve saklayın.

MyCelium cüzdan incelemesi: MyCelium UX.

Yapmanız gereken son şey geçerli bir PIN kodu ayarlayın. Bu, Ayarlar’a gidip PIN ayarlamayı seçerek yapılabilir..

Cüzdanınızdan ve cüzdanınıza çeşitli Bitcoin tabanlı işlemler yapacağınız zaman PIN gerekli olacaktır, bu yüzden hatırlayın veya bir yere yazın.

MyCelium Cüzdan – Son Karar

Bu MyCelium cüzdan incelemesinin neredeyse sonu! Buraya kadar geldiyseniz, şimdi bu kılavuzda verilen tüm bilgilere bakmanın ve MyCelium cüzdanında son bir karar vermenin zamanı geldi..

Muhtemelen MyCelium cüzdanın sahip olduğu en güçlü özellik, arkasındaki şirket. Madeni paranın başlangıcından beri Bitcoin ile ilgili çeşitli projeler üzerinde çalışan bir ekibiniz olduğunda, tamamen farklı bir anlayış ve zihniyet geliştirirsiniz ve neredeyse harika bir şey yaratmak zorunda.

Ekip gerçekten çok çalıştı MyCelium cüzdanını oluştur – çok iyi optimize edilmiş (iOS sürümü biraz daha fazla iş kullanabilir) ve tamamen işlevseldir, kripto para birimleriyle ilgisi olan hemen hemen her kişi tarafından güvenilir ve piyasadaki en iyi işlem hızlarından bazılarını sunma konusunda bir geçmişe sahiptir..

Sonuç olarak, MyCelium cüzdan harika bir ürün ve çok sıkı çalışmanın meyvesi – ve en iyi yanı ÜCRETSİZ olduğu için denemek isteyen herkes tarafından kullanılabilir olmasıdır.!

Sonuç

Var birçok farklı kripto para cüzdanı Piyasada, tıpkı birçok farklı cüzdan incelemesi olduğu gibi. Bu MyCelium cüzdan incelemesi sona erdi, ancak veda etmeden önce yapmak istediğim birkaç kapanış söz var..

Çoğunda MyCelium cüzdan İnternette bulacağınız incelemeler (bu da dahil), cüzdan övülür ve oldukça olumlu baktı. Neden?

MyCelium cüzdanını benzersiz ve ilginç kılan şey, itibarının birleşimi & iyi tesis topluluk ve arkasındaki ekiple.

Tablo: MyCelium cüzdan ve Ledger Nano X’in artıları ve eksileri

Birçok çevrimiçi cüzdan, üstün olduğunu ve kullanıcıları için birçok farklı işlev ve özelleştirilebilir seçenek sunduğunu iddia ediyor, ancak MyCelium cüzdan, onu diğer birçok cüzdandan daha iyi yapan bir şeye sahip. – deneyim. Uzun ömürlülüğü ve arkasındaki MyCelium ekibinin tutkusu, bu cüzdanı piyasadaki en iyi kripto para cüzdanlarından biri olarak öne çıkarıyor..

Umarım bu MyCelium cüzdan incelemesini beğenmişsinizdir. Daha önce de bahsettiğim gibi, çevrimiçi olarak epeyce MyCelium cüzdan incelemesi var, ancak bunların çoğu yeterince derine inmiyor veya cüzdanın arkasındaki temel özelliklerden bazılarına değinmiyor gibi görünüyor..

Bu web sitesinde yayınlanan içerik, herhangi bir finansal, yatırım, ticaret veya başka herhangi bir şekilde tavsiye vermeyi amaçlamaz. BitDegree.org, herhangi bir kripto para birimini satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez veya onaylamaz. Finansal yatırım kararları vermeden önce, finansal danışmanınıza danışın.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map