Bir kripto para sadece oradayken değerlidir. Muhtemelen fiyat dalgalanmalarını o kadar da önemsemezsiniz. Bitcoin veya Ethereum Eğer kendinizi tutmadıysanız – elbette, bu yine de ilginçtir, ancak neredeyse bazılarına sahip olduğunuz ölçüde değil.

Bununla birlikte, bir keylogger, bir virüs, bir güvenlik ihlali veya başka bir şekilde sizi kripto para birimlerinizden çalmaya çalışabilecek insanlar var. İşte bu yüzden insanların bir güvenli kripto para cüzdanı – ve bundan bahsedeceğimiz de tam olarak bu CoolWallet S vs Ledger Nano S vs Trezor kripto cüzdan karşılaştırması.

Tablo: Ledger Nano S ve Trezor One’ın temel özellikleri

Aşağıdakileri belirleyerek başlayacağız: değerlendirme kriterleri. Bundan sonra, devam edip gerçek cüzdanlar, artıları ve eksileri vb. Hakkında konuşacağız. En sonunda, size kısa bir özet vereceğim ve hangi cüzdanın en iyi şekilde kullanılacağına karar vermenize izin vereceğim..

Giriş – Değerlendirme Kriterleri


Hakkında konuşmaya başlamak zor olurdu ve kripto para cüzdanlarını karşılaştırma onları karşılaştırabileceğimiz gerekçeler oluşturmadan.

Bulunan En Son Coinbase Kuponu:

Bir kripto para biriminin çekici ve kullanılabilir olması için sahip olması gereken birçok farklı yön ve özellik vardır, ancak çoğunlukla üç kripto cüzdanını karşılaştırmaya ve onların güçlü ve zayıf yönlerini bulmaya çalıştığımız için, ana maddeye bağlı kalacağız..

Aşağıdakiler, temel olarak kullanacağımız kriterlerdir. CoolWallet S, Ledger Nano S ve Trezor karşılaştırması:

 • Güvenlik. Eller aşağı, güvenlik en önemli bir kripto para cüzdanı seçmeye gelince bakış açısı. CoolWallet, Ledger ve Trezor, varsayılan olarak, aşağı yukarı bunu kapsasa da (hepsi donanım kripto cüzdanlarıdır), yine de her birine biraz derinlemesine bir göz atacağız ve her ikisini de ayırt etmeye çalışacağız. ve bu yönün eksiklikleri.
 • Ulaşılabilirlik. Bir kripto para cüzdanı satın alırsanız, muhtemelen erişilebilir ve kullanımı kolay. Piyasada çok sayıda hantal ve modası geçmiş kripto cüzdanı var – fiyat etiketinin daha ucuz tarafında olsalar bile, kullanımı korkunç. Bu CoolWallet S ile Ledger Nano S ile Trezor kripto cüzdanı karşılaştırmasında, üç donanım cüzdanının her birine bir göz atacağız ve ne kadar kullanıcı dostu olduklarına dair net bir fikir birliğine varabilecek miyiz göreceğiz..
 • Cryptocurrency desteği. Yeni kripto para birimleri neredeyse her gün piyasaya giriyor. Çoğu insan artık bir değil, iki veya üç (veya beş veya on) farklı kripto para birimine sahip. Bu nedenle, iyi bir donanım kripto para cüzdanının yalnızca harika kripto para saklama koşulları ancak birden fazla para biriminin depolanmasına da izin verir. Bu CoolWallet S – Ledger Nano S – Trezor karşılaştırmasında net bir kazanan bulup bulamayacağımızı göreceğiz..
 • Görsel taraf. İyi bir kripto para saklama cüzdanları söz konusu olduğunda muhtemelen en az önemli olan hususlardan biri olsa da, sakat ve çirkin bir cihazdan ziyade kaygan, estetik açıdan hoş bir cihaz taşımak her zaman daha iyidir..
 • Fiyat etiketi. Son olarak, bu üç cüzdanın fiyat etiketlerinden bahsedeceğiz. Bir donanım kripto para cüzdanının fiyatı, genellikle cihazı satın alma veya atlama kararının arkasındaki belirleyici faktördür. Bunlardan üçünden bahsedeceğimizi aklınızdan çıkarmamalısınız. en gelişmiş kripto cüzdanları oyunda – fiyatları büyük olasılıkla bu gerçeği yansıtacak.

Bunlar, üç cüzdanı da analiz etmek ve karşılaştırmak için kullanacağımız ana değerlendirme kriterleri olacak. Bununla birlikte, başlamadan önce, neyle karşı karşıya olduğumuzu öğrenebilmemiz için cüzdanların her birine kısa bir genel bakış yapalım..

CoolWallet S – Ledger Nano S – Trezor – Kısa Bir Bakış

Sırf ikimiz de aynı sayfada olabilmemiz için söz konusu üç cüzdanı kısaca ele alalım..

CoolWallet S

CoolWallet S, Ledger Nano S ve Trezor: Hangisi Daha İyi?

CoolWallet S kripto cüzdan dünyanın ilk mobil kripto para cüzdanı. Şirket CoolBitX (ve arkasındaki ürün) bu listedeki diğer rakipler kadar iyi bilinmemektedir, ancak cüzdan yavaş yavaş ama kesinlikle ana akıma doğru ilerliyor.

Şirketin kendisi olmasına rağmen sadece 2014’te piyasaya sürüldü, Zamanını dünya çapında kripto para birimi topluluklarında geçiren daha fazla insan, kripto para birimi cüzdanı pazarındaki bu yeni oyuncunun ne kadar harika olduğunu duymaya başlıyor..

Kripto Borsalarını Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

Ticaret hedefleriniz için hangi kripto borsalarının en iyisi olduğunu hiç merak ettiniz mi??

Görmek & TOP3 kripto borsalarını yan yana karşılaştırın

Ledger Nano S

CoolWallet S, Ledger Nano S ve Trezor: Hangisi Daha İyi?

Ledger Nano S, en çok konuşulan donanım kripto para cüzdanları Marketin içinde. Güvenilirlik, güvenlik ve genel performans söz konusu olduğunda zirvede olduğu yıllar boyunca sağlam bir itibar kazanmıştır. Dünya çapında 1 milyondan fazla ürün satışı ile Ledger, hala piyasadaki lider kripto para cüzdanlarından biridir..

Trezor

CoolWallet S, Ledger Nano S ve Trezor: Hangisi Daha İyi?

Trezor, ilk donanım kripto para cüzdanı şimdiye kadar yaratılmış. Bugüne kadar, Ledger Nano S’nin ana rakibi olarak görülüyor – bu iki donanım cüzdanı şu anda pazara hakim. Trezor’un bu kadar uzun süredir bu işin içinde olması ve piyasadaki en iyi kripto cüzdanlarının en üst kademe sıralaması için rekabet etmesi, bu donanım cüzdanının gerçekte ne kadar güvenilir ve zaman açısından test edilmiş olduğunun harika bir kanıtı olarak hizmet ediyor..

Mukayese

Artık neyle uğraştığımıza dair bir fikriniz olduğuna göre, nihayet gerçek CoolWallet S – Ledger Nano S – Trezor’a geçebiliriz. ürün karşılaştırması. Cüzdanları karşılaştıracağımız kriterler, aksi belirtilmedikçe belirli bir sırada listelenmez.

Güvenlik

Güvenlik söz konusu olduğunda, CoolWallet S kripto cüzdanında şu anda var eksiklik yok. Güvenli Öğe, şifreli Bluetooth, 2 + 1 faktörlü kimlik doğrulama ve birkaç farklı güvenlik öğesi sunar..

CoolWallet S, Ledger Nano S, Trezor: CoolWallet S özellikleri.

Henüz, genel kamuoyu CooWallet S güvenliği ezici bir çoğunlukla olumludur – kullanıcının kripto paralarını tehlikeye atacak veya sistemdeki bir tür büyük kusuru açığa çıkaracak kayda değer bir güvenlik ihlali yoktur.

CoolWallet ile aynı, Defter aynı zamanda yukarıda güvenlik söz konusu olduğunda. Cihaz çevrimdışı depolama, bir kripto paralarınızı yedekleme ve geri yükleme seçeneği Cüzdanınızı kaybederseniz veya çalınırsa (bir kurtarma sayfası gerekir), PIN korumalı kilitler vb. Ledger Nano S şunları sunar: birinci sınıf güvenlik, kripto para cüzdanında aramanız gereken tam olarak budur.

Tablo: Ledger Nano S ve CoolWallet S’nin güvenlik özellikleri

İki yarışmacıyla aynı, Trezor Model T güvenlik departmanında sizi korudu. M-cüzdan ayrıca kilitlenmeler, yedeklemeler ve çoklu onayların etkinleştirildiği PIN kodu tabanlı güvenlik sunar..

Hem Ledger’ın hem de Trezor’un güvenliğiyle ilgili son zamanlarda bazı tartışmalar vardı, ancak bu kadar büyük bir anlaşma olmadığı kanıtlandı. En azından Ledger açısından – Trezor daha büyük bir darbe aldı. O zaman bile, bir bilgisayar korsanı cihazınızın yakınında olmalı ve her türlü tanımlayıcı veriyi bilmelidir..

CoolWallet S, Ledger Nano S ve Trezor: Hangisi Daha İyi?

Bu nedenle, CoolWallet S ile Ledger Nano S ile Trezor karşılaştırmasının güvenlik yönüne gelince, cüzdanların üçünün de üst düzey rakipler olduğunu söylemek muhtemelen güvenlidir..

Ulaşılabilirlik

Ana hedeflerinden birinden beri CoolBitX CoolWallet S kripto cüzdanının sunduğu kolay erişilebilir ve eğlenceli bir cihaz yaratmaktı sorun yok ve konu söz konusu olduğunda hiçbir şikayette bulunmaz.

Bir tek düğmeli tip bir kolay bağlantı uygulamada sorunsuz çalışır ve “işleri kolaylaştırmak” için herhangi bir şeyi değiştirmek istediğinizi hissettirmez. CoolWallet S’nin mobil uyumlu olması, ne kadar erişilebilir olduğu hakkında çok şey söylüyor! Genel olarak, bu bölümde harika bir performans!

CoolWallet gibi, Defter Ayrıca herhangi bir sorun çıkarmaz erişilebilirlik bölümünde. Kullanımı çok kolaydır, çok çeşitli yararsız işlevlerle kullanıcıyı bunaltmaz ve oldukça basit genel. Defterin iki düğmesi vardır (CoolWallet S’den bir fazlasıdır) ve tüm işlemler doğrudan kendi ekranında gerçekleştirilebilir ve görüntülenebilir..

Trezor dır-dir kullanımı çok kolay – Defterde olduğu gibi, işlemlerinizi ekranda görüntüleyebilirsiniz. Ancak ana arayüz belirli, belirlenmiş bir web sitesinde bulunur. Cüzdanın genel kullanımı oldukça basit olsa da, Trezor kullanıcılara, eğer isterlerse daha karmaşık bazı bilgileri ve özellikleri görüntüleme olanağı sunar..

Cryptocurrency Desteği

Bunun, herhangi bir donanım kripto para cüzdanı için çok önemli bir yönü olduğu için, kesinlikle bu CoolWallet S ile Ledger Nano S ile Trezor kripto cüzdanı karşılaştırmasında da analizin ana faktörlerinden biridir..

CoolWallet S, kullanıcıların altı ana kripto para birimleri – Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, ERC 20 jetonları (Ethereum ağına dayalı olanlar – BitDegree BDG tokenleri cüzdanda da destekleniyor!), Litecoin ve Dalgalanma. Nispeten az sayıda para birimi olmasına rağmen, cüzdan piyasanın ana kriptolarını kapsıyor.

Tablo: CoolWallet S ve Trezor One’ın desteklenen kripto para birimleri

Ledger Nano S, ana kripto paralara ek olarak birden fazla farklı kripto para birimini de destekliyor. O kadar iyi bilinen veya yaygın olmayan bir kripto depolamak istiyorsanız, Ledger tam size göre bir araç olabilir.

Ledger ile aynı olan Trezor, daha önce bahsedilenler de dahil olmak üzere çok çeşitli altcoinleri destekler. Trezor’un kullanıcıların bu tür paraları saklamasına izin verdiği gerçeği Kısa çizgi, NEM, ETH Klasik ve Dogecoin altcoin meraklıları için çok çekici bir cihaz haline getiriyor.

Görsel Taraf

CoolWallet S ile Ledger Nano S ile Trezor karşılaştırması, estetik cüzdanların, doğru?

CoolWallet S kripto cüzdanı rakiplerinin arasından sıyrılıyor süper ince ve düz. Bu bir estetik açıdan hoş bir cüzdan bu göze çarpıyor ve sadece şık görünüyor. Cüzdanın tasarımıyla ilgili bir başka harika şey de, her yere sığmasının ve taşınmasının gerçekten kolay olmasıdır – cihazın boyutu ve şekli, fazla yer kaplamadan onu hemen hemen her yere yerleştirmenize olanak tanır.

CoolWallet S, Ledger Nano S ve Trezor: Hangisi Daha İyi?

Defter dır-dir standart bir USB cihazıyla karşılaştırılabilir – hem boyut hem de donanım cüzdanı şeklinde. Metalik tasarımı, onu oldukça göze çarpmayan hale getiriyor, bu da genel olarak kripto saklama cüzdanlarından bahsederken her zaman harika.

Üçün dışında, Trezor görünüyor En benzersiz – ve en hantal. Boyutu ve formu, gerektiğinde tutulması veya saklanması zor olmaktan uzaktır, ancak yine de estetik bölümünde, en azından bu listedeki diğer rakipleriyle karşılaştırıldığında yetersiz kalmaktadır..

Fiyat etiketi

Sonunda fiyat etiketine ulaştık. Bu cüzdanların sunduğu fiyat farklılıklarına bir göz atalım.

CoolWallet S iki seçenekten birini seçmenize olanak tanır – ana cüzdan veya ikili sürüm. CoolWallet S’nin kendisi 99 dolara mal olurken, ikili seçeneği 159 dolara çıkıyor. Duo sürümü 1 yerine 2 CoolWallet S cihazı satın almanıza izin verir. Böylece cüzdan başına yaklaşık 20 ABD doları tasarruf edersiniz..

CoolWallet S, Ledger Nano S ve Trezor: Hangisi Daha İyi?

Ledger Nano S 59 € veya neredeyse 68 $ ‘lık bir fiyat etiketinde duruyor.

CoolWallet S, Ledger Nano S ve Trezor: Hangisi Daha İyi?

Trezor Model T 180,29 € veya 206,85 $ olarak ortaya çıktı.

CoolWallet S, Ledger Nano S ve Trezor: Hangisi Daha İyi?

Peki… Bu fiyatlar bize ne anlatıyor??

Ledger en ucuzu Trezor, kripto para birimlerinizi saklamak için inanılmaz derecede pahalı bir seçenek. CoolWallet S, mükemmel bir şekilde uygun fiyatlı ve fiyatı için her yönden mükemmel bir performans sunan tatlı nokta olarak ortaya çıkıyor..

Lehte ve aleyhte olanlar

Son olarak, cüzdanların her birinin artılarını ve eksilerini vurgulayan bu CoolWallet S ile Ledger Nano S ile Trezor kripto cüzdanı karşılaştırmasının hızlı bir özetini yapalım..

CoolWallet S

Artıları EKSİLERİ
 • Üstün güvenlik
 • Harika görünümlü tasarım
 • Su geçirmez
 • Başlangıç ​​dostu – kullanımı kolay
 • Açık kaynak değil
 • Yalnızca birkaç ana para birimini destekleyin

Kripto Borsalarını Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

Ticaret hedefleriniz için hangi kripto borsalarının en iyisi olduğunu hiç merak ettiniz mi??

Görmek & TOP3 kripto borsalarını yan yana karşılaştırın

Ledger Nano S

Artıları EKSİLERİ
 • Birçok farklı kripto para birimini destekler
 • Çok sayıda sıcak cüzdanı destekler ve entegre eder
 • Harika bir fiyat-kalite oranı sunar
 • CoolWallet S ile karşılaştırıldığında biraz hantal
 • Kurması ve içine girmesi biraz zor olabilir

Trezor

Artıları EKSİLERİ
 • Yerleşik bir itibar
 • Kullanımı kolay
 • Çok güvenli
 • Kullanıcı dostu
 • Çok pahalı
 • Yalnızca dokunmatik ekranla gezinebilir

Sonuçlar

Böylece, CoolWallet S – Ledger Nano S – Trezor donanım cüzdanı incelememizin sonuna geldik.

Muhtemelen görebileceğiniz ve kendinize de söyleyebileceğiniz gibi, bu eğiticide ele aldığımız cüzdanların her birinde farklı artılar ve eksiler. Kripto depolama söz konusu olduğunda insanların istek ve ihtiyaçlarına bağlı olarak, herkes kendisine en uygun farklı cüzdanlar bulabilir..

Bu CoolWallet S – Ledger Nano S – Trezor öğreticisi, sizi bir ürünü diğerine tercih etmeye sevk etmeyi amaçlamadı. Bunun yerine, cüzdanların her birinin en belirgin özelliklerinden ve eksikliklerinden bazılarını vurgulamayı ve en iyi donanım cüzdanının kullanmak olduğunu düşündüğünüz şey konusunda karar vermenizi sağlamayı amaçladım..

Bir alternatife daha göz atmak isterseniz, Coinbase cüzdanına göz atmanızı şiddetle tavsiye ederim..

Umarım bu “CoolWallet S – Ledger Nano S – Trezor” karşılaştırma makalesi sizin için yararlı olmuştur. Tüm kripto para girişimlerinizde iyi şanslar!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me