Bu kılavuz, hakkında bilinmesi gereken her şeyi anlamanıza yardımcı olmak amacıyla oluşturulmuştur. ETN kripto para cüzdanı. Size farklı cüzdan türleri, bunların avantajları ve dezavantajları, uygulama, güvenlik önlemleri ve ihtiyaçlarınız için en iyi kripto para birimi cüzdanını seçerken önemli olan diğer tüm hususları tanıtacağım..

Bundan sonra Electroneum cüzdan gözden geçirmek, Cüzdanın size uygun olup olmadığına karar vermek için yeterli bilgiye sahip olmalısınız veya daha ileri gidip aramaya daha iyi ve daha güvenli alternatifler.

Örtecek çok şeyimiz olduğundan, hadi içine girelim.

Artıları

 • Uygulama, iOS cihazlarda Android’de kullanılabilir
 • Hızlı ödemeler
 • Küçük ödemeler için kolay kurulum

Eksileri

 • Uygulama cüzdanında güvenlik yok
 • Çok işlevsel değil
 • Gerekli kişisel detaylar

Farklı Kripto Cüzdan Türleri

Doğrudan Electroneum incelemesine geçmeden önce, farklı cüzdan türleri mevcut.

Electroneum Cüzdan İncelemesi


Kağıt Cüzdanlar

Kağıt cüzdanlar vardır en güvenli kripto para cüzdanı türü. Ancak, doğru şekilde kurulması zordur. Bu nedenle yeni başlayanlar için önerilmez. Tamamen çevrimdışı bir bilgisayarda yapılmış ve mümkün olan en güvenli yerde saklanan bir anahtar çiftinden başka bir şey değildirler..

Electroneum kullanarak bir kağıt cüzdan oluşturmanın oldukça kolay bir yolu var. Ancak karmaşık güvenlik adımlarını takip etmeden oluşturulan Electroneum kağıt cüzdanlar olması gerektiği kadar güvenli olmayacaktır..

Donanım Cüzdanları

Donanım cüzdanlar isteyenler için harikadır büyük miktarlarda kripto para depolamak. Donanım cüzdanlarının örnekleri şunları içerir: Ledger Nano S ve Trezor cihaz. Kullanıcılara güvenlik ve rahatlık arasında iyi bir denge sağlamalarına rağmen henüz Electroneum’u destekleyen bir tane yok.

Çevrimiçi Cüzdanlar

Hiç satın aldıysan Bitcoin, Eter, Electroneum, veya benzeri bir borsada başka herhangi bir kripto para birimi Coinbase veya Kraken, Zaten bir çevrimiçi cüzdan kullandınız.

Tablo: Coinbase Cüzdanı ve Electroneum hakkında genel bilgiler

Çevrimiçi cüzdanlar asla kripto para birimleri için depolama alanı olarak düşünülmemelidir. Bir amaca hizmet ederler – çevrimiçi bir cüzdana para yatırabilir ve ona bağlı bir hizmeti kullanabilirsiniz. Bu bir kumarhane, çevrimiçi bir mağaza veya bir takas olabilir, ancak siz paranı oraya yatırmamalısın.

Çevrimiçi cüzdanlar söz konusu olduğunda kontrol yoktur. Borsa ortadan kalkarsa, paranız da kaybolur.

Yazılım Cüzdanları

Yazılım cüzdanları kullanıcılara bir güvenlik ve rahatlık dengesi sunar. Donanım cüzdanı kadar güvenli değiller ama kullanımı daha uygun. Etrafta çok sayıda yazılım cüzdanı örneği var. Bazıları yalnızca bir tür kripto para birimini saklar, bazıları ise birçok kripto para birimini saklar. Bugün çoğunlukla tartıştığımız Electroneum cüzdanı bir tür yazılım cüzdanıdır.

Yazılım cüzdanları saklamak için mükemmeldir küçük miktarlarda kripto para birimi günlük harcamalar için kullanılır. Uzun süre büyük miktarlarda saklamak için o kadar iyi değillerdir. En çok önerilen yazılım cüzdanlarını arıyorsanız, kontrol etmelisiniz. Coinbase, Elektrum ve Çıkış.

Yazılım cüzdanları her ikisinde de kullanılabilir bilgisayar veya a cep telefonu. Kullanıcıların bir düğmeye tıklayarak dijital para ve jeton gönderip almasına olanak tanır. Ancak, tuş kaydediciler ve kötü amaçlı yazılımlar kullanılarak saldırıya uğrayabilirler..

Bulunan Son Defter Cüzdan Kuponu:

Electroneum Cüzdan nedir?

Electroneum cüzdanı bir dijital para cüzdanı Electroneum kripto para birimini depolamak için tasarlanmıştır. İki tür ETN cüzdanı vardır: Electroneum uygulama cüzdanı ve Electroneum kağıt cüzdan.

Electroneum cüzdan incelemesi: ana sayfa.

Electroneum Uygulama Cüzdanı

Cep telefonu cüzdanı inanılmaz şekilde tasarlandı Kullanıcı dostu. Elbette, bir şey kullanışlı olacak şekilde tasarlandığında, nadiren güvenlidir. Uygulamada durum budur. Kötü amaçlı yazılım Electroneum uygulama cüzdanını çalıştıran cihazlara kolayca bulaşabilir.

Electroneum uygulama cüzdanının en iyi yönlerinden biri, eninde sonunda yapabilecek olmanızdır. telefonunuzun işlem gücünü kullanın -e benim Electroneum. Bu, cihazınızı yavaşlatabilir ve pil ömrünü kısaltabilir, ancak Electroneum’un arkasındaki ekip, platformu gelişmekte olan ülkelerde yaşayan ve akıllı telefonlara erişimi olan milyonlarca insan için çekici hale getirmek istedi..

Electroneum uygulama cüzdanının çıkarabileceği az miktardaki para birimi, her ay bir telefon faturasının fiyatını dengeleyebilir..

Kağıt Cüzdan

Kağıt cüzdanların kurulması zor olabilir, ancak ne yaptığınızı biliyorsanız, paralarınızı saklamak için en güvenli cüzdana sahip olabilirsiniz..

Ancak, yanlışlıkla bir makine kurarsanız, kötü amaçlı yazılım bulaşmış, cüzdanınız hiç güvende olmayacak. Güvenlik önlemlerini ne kadar ileri götürmek istediğiniz, kağıt cüzdanda ne kadar Electroneum sakladığınıza bağlıdır..

Electroneum Cüzdanını Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

Electroneum Cüzdanını Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Tüm Kripto Borsaları size benzer görünebilir ama Hepsi aynı DEĞİL!

Evet! Karşılaştırma Tablosunu göster

Electroneum Cüzdan Ne Kadar İyi??

Her ETN cüzdanında farklı tuhaflıklar ve avantajlar bulunur. Aşağıdaki tüm bilgileri ekledim.

Electroneum Uygulama Cüzdanı

Artıları EKSİLERİ
 • Kullanımı kolay.
 • Çok küçük bir kurulumla az miktarda Electroneum kazın.
 • Çok uygun. Ödemeler avucunuzun içinden yapılabilir.
 • Android ve iOS cihazlarda mevcuttur.
 • Büyük miktarlarda Electroneum için uygun değildir.
 • Bir cep telefonu cüzdanı olan Electroneum uygulama cüzdanı, kötü amaçlı yazılımlara ve diğer benzer tehditlere karşı savunmasızdır..
 • Çok işlevsel değil.
 • Madencilik işlevini kullanırken telefonunuz fark edilir şekilde yavaşlayacaktır.
 • Electroneum cüzdanını kurarken, cep telefonu numaranız ve e-posta adresiniz gibi kişisel bilgileri sağlamanız gerekir..

Electroneum Kağıt Cüzdan

Artıları EKSİLERİ
 • Doğru kurulduğunda inanılmaz derecede güvenli olabilir.
 • Büyük miktarlarda Electroneum depolamak için harika.
 • Kağıt cüzdan kurmak için herhangi bir ayrıntı vermenize gerek yoktur.
 • Doğru kurmak zor.
 • Electroneum kağıt cüzdan kullanarak Electroneum madenciliği yapılamıyor.

Electroneum cüzdanlarına gelince bazı iyi yönler olsa da, kesinlikle piyasadaki en iyi seçenekler değiller. En güvenli cüzdanları bulmak istiyorsanız, kontrol etmelisiniz. Defter, Coinbase ve Trezor, hayal kırıklığına uğramayacaksın.

Electroneum Cüzdan: Güvenliğe Genel Bakış

Electroneum cüzdan teklifi farklı güvenlik seviyeleri. Genel olarak Electroneum kağıt cüzdan teklif edecek en yüksek güvenlik seviyesi, ancak Electroneum uygulama cüzdanı önerir daha uygun yol Electroneum kullanmanın bir bedeli var ama bu rahatlığın bir bedeli var. Bu maliyet onun güvenliğidir.

Önce nasıl yapılacağına bakalım Electroneum cüzdan uygulamasının güvenliğini artırın:

 • Güncel kötü amaçlı yazılım kullanın ve antivirüs yazılımı telefonunda.
 • Bilinmeyen yazılım sağlayıcılarından hiçbir şey indirmeyin. Daha da iyisi, asla hiçbir şey indirmeyin.
 • Potansiyel olarak tehlikeli web sitelerine göz atmayın – akışlı web sitelerine veya yetişkinlere yönelik materyallere genellikle kötü amaçlı yazılım bulaşmıştır.
 • Tüm yedekleme ifadelerini ve özel anahtarların kopyalarını bir kağıt cüzdan gibi koruyun (hayatınızla!).

Electroneum Kağıt Cüzdan’ın Güvenliğini Artırmak

 • Kağıt cüzdanı kurmak için tamamen hava boşluklu (internete hiç bağlanmamış) bir bilgisayar kullanın.
 • Hava boşluklu bilgisayara kriptografik anahtar çiftini oluşturmak için gereken dosyaları eklerken, güncel bir anti-virüs yazılımı dışında yakın zamanda her şeyden tamamen silinmiş bir bilgisayar kullanın..
 • Veri aktarımının tek biçimini bir kez kullanın. Gerekli dosyaları bir CD’ye yazmak idealdir.
 • Kağıt cüzdanınızın kopyalarını oluşturmak için kullandığınız yazıcının kendi belleği veya kablosuz bağlantısı olmamalıdır..
 • Kağıt cüzdanınızı saklarken, ateş ve suyun ona zarar verebileceğini unutmayın. Ayrıca, cüzdana erişebilen herkesin orada depolanan paraya da erişebileceğini unutmayın. Bu nedenle en az bir kasa kullanın.

Electroneum Cüzdan Nasıl Kurulur

Electroneum cüzdanını nasıl kuracağınızı gösterecek eksiksiz bir kılavuz sunmama izin verin.

Electroneum Uygulamasının Kurulması

 • Ziyaret etmek https://my.electroneum.com/
 • “Hesap Oluştur” u tıklayın

  Electroneum cüzdan yöneticisi

 • E-postanızı doldurun ve bir şifre oluşturun. Şifreyi tekrarlayın, “şartlar ve koşullar” kutusunu okuyun ve işaretleyin. Captcha’yı tamamlayın. “Hesap oluştur” u tıklayın.

  Electroneum cüzdanına kaydolma

 • E-posta gelen kutunuzu ziyaret edin ve e-postadaki bağlantı.
 • Bir sonraki Captcha kontrolünde, gerekirse tamamlayın.
 • Ekle ülke kodu ve cep numarası. Electroneum hesabınızda iki faktörlü kimlik doğrulamasını kurmak için kullanılacağından, bu gerçek numaranız olmalıdır. Ardından “SMS Gönder” i tıklayın.

  Electroneum cüzdanında cep telefonu numarası 2FA

 • Telefonunuza bir SMS aldığınızda, kodu giriniz kutuda gerekli. Altı haneli bir kod olacaktır. Daha sonra başka bir Captcha tamamlamanız istenebilir.
 • Sonra, yapmalısın bir PIN ayarlayın ve bir kurtarma Postası. Önce, ana hesabınız için kullanmadığınız bir e-posta adresi girin. Yine, bu adrese bağlantı içeren bir e-posta gönderilecektir. E-postayı aldığınızda bağlantıya tıklayın.

  Electroneum'da PIN kurtarma e-postası kurulumu

 • Şimdi sizden bir beş haneli PIN kodu. Unutulmaz yapın ama tahmin etmesi kolay değil İki kez girmeniz ve gerekirse Captcha’yı tamamlamanız gerekecek.

  Electroneum cüzdanında ekstra güvenlik

Tebrikler, Electroneum’da bir hesap oluşturdunuz. Bu, web tabanlı tarayıcı cüzdanı veya cep telefonu uygulamasıyla kullanılabilir. Google Play mağazasına gidin ve “Electroneum” u arayın. Dosyayı indirip açtıktan sonra şunları yapabilirsiniz: oturum aç ve Electroneum cüzdanını kullanmaya başlayın.

Kolay, ha?

Electroneum Kağıt Cüzdanının Kurulması

 • Ziyaret edin "İndir" bölümü Electroneum web sitesi.
 • “Tarayıcı sürümü” nü veya “ZIP’i indir” i tıklayın. Tarayıcı sürümünü kullanıyorsanız, Google Chrome kullandığınızdan emin olmanız gerekir. Bu kılavuz için tarayıcı sürümünü kullanacağım. Daha fazla güvenlik için, kılavuzun geri kalanı çevrimdışı veya ideal olarak hiç çevrimiçi olmayan bir bilgisayarda gerçekleştirilmelidir..

  Electroneum madencilik havuzu yazılımı

 • Bir sonraki sayfadaki özel anahtarlarla ilgili sorumluluk reddini okuyun. Anahtarlarınızı gizli tutmanın önemini anladığınızda “Haydi Başlayalım” ı tıklayabilirsiniz..

  Electroneum kağıt cüzdan üreteci

 • Bir sonraki ekranda farenizi istediğiniz desende hareket ettirin. Bu gerekli gerçekten rastgele bir anahtar seti oluştur.
 • Ardından, yazdırılan cüzdanı güvende tuttuğunuzdan emin olma hakkındaki uyarıyı okuyun. Bundan sonra, “Cüzdanı PDF Olarak Kaydet” i tıklayın.
 • PDF’yi açın ve anahtar setlerini yazdırın.

Bu kadar! Artık uzun süreli saklama için yeni kağıt cüzdanınıza bir miktar Electroneum gönderebilirsiniz.

Unutmayın: Bu, kağıt cüzdan oluşturmanın kısa ve basit bir yoludur. Güvenliği artırmak için yukarıda belirtilen ipuçlarını kullanın. Düzgün kurulum yaparken, bir kağıt cüzdan, kripto para birimlerini depolamanın en güvenli yoludur.

Electroneum Cüzdan Nasıl Kullanılır

Electroneum incelemesinin bu bölümünde, Electroneum’un hem kağıt hem de takas cüzdanları kullanılarak uygulamadan başka bir cüzdana nasıl gönderileceğini açıklayacağım. Bundan sonra, uygulamayı kullanarak ödemelerin nasıl alınacağına bir göz atacağız..

 • Electroneum cüzdan uygulamasına giriş yapın. “Gönder” e dokunun.

  Electroneum cüzdan mobil uygulaması

 • Electroneum’u göndermek istediğiniz cüzdanın adresini girin. Alternatif olarak şunları yapabilirsiniz: QR’yi tara kodu cihazınızın kamerasıyla.
 • Ardından, “Ödeme Kimliği” ekranını göreceksiniz. Bir kağıt cüzdana para gönderiyorsanız, bunu dikkate almayın. Electroneum’u farklı kişilerden (bir değişim) birçok farklı mevduat alacak bir adrese gönderiyorsanız, ödeme kimliği sana verdiklerini.

  Electroneum cüzdan uygulamasında ödeme kimliği nasıl girilir

 • Ardından, ETN miktarı göndermek istiyorsun.
 • Sonraki ekranda adresleri ve miktarı kontrol edin. Bilgiler doğruysa, “gönder” i tıklayın. Daha sonra girmeniz gerekecek beş haneli PIN daha önce kurdun.

Bu kadar! Tamamen bitirdiniz. Electroneum’unuz kısa süre içinde gelecektir!

Electroneum cüzdan uygulamasını kullanarak Electroneum almak için, “gönder” yerine “al” ı tıklayın ve size genel anahtarınız sunulacak. Farklı çevrimiçi cüzdanların farklı talimatları olacaktır, ancak hepsi çok basit olacaktır..

Sonuç

Bu nedenle, Electroneum teklifler iki farklı cüzdan türü: yazılım ve kağıt. Şirketin nispeten iyi bir itibarı olsa da, sizin için hiçbirini tavsiye etmem.

Electroneum yazılım cüzdanı can’ın kurulumu kolaydır ve küçük miktarlarda Electroneum söz konusu olduğunda hızlı ödeme yapmanızı sağlar, ancak aynı zamanda işlevsellik, güvenlikten yoksundur ve büyük miktarlarda Electroneum depolamak için uygun değildir..

Tablo: Ledger Nano X ve Electroneum’un artıları ve eksileri

Hakkında konuşmak Electroneum kağıt cüzdan, çok güvenli ve büyük miktarlarda bozuk para depolamak için harikadır, ancak doğru şekilde ayarlamak çok zor olabilir.

Güvenliğinize değer veriyorsanız ve bir güvenilir kripto para cüzdanı, kontrol etmelisin Defter, Coinbase ve Trezor. Ledger ve Trezor donanım cüzdanlarıdır, Coinbase ise yıllar boyunca inanılmaz bir üne sahip olmayı başaran bir yazılım cüzdanıdır..

Bu web sitesinde yayınlanan içerik, herhangi bir finansal, yatırım, ticaret veya başka herhangi bir tavsiye vermeyi amaçlamaz. BitDegree.org, herhangi bir kripto para birimini satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez veya onaylamaz. Finansal yatırım kararları vermeden önce, finansal danışmanınıza danışın..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me