Bitcoin hala en büyük kripto para birimi, ancak kesinlikle tek değil. Bitcoin’in ilk başarısından sonra, piyasaya 1500’den fazla kripto para birimi piyasaya sürüldü..

Electroneum dikkatinizi çeken böyle bir kripto para birimi ise, o zaman doğru yere geldiniz. Eylül 2017’de piyasaya sürülen Electroneum, şu anda en iyi 100 kripto para biriminden biridir..

Bu kılavuz aşağıdaki gibi soruları cevaplayacaktır:

 • Electroneum iyi bir yatırım mı?
 • Electroneum fiyat tahmini nedir?
 • Electroneum geçmişte nasıl bir performans gösterdi??

Bu nedenle, bu kılavuzun sonunda Electroneum madeni paranın ne olduğu ve diğer madeni paralardan nasıl farklı olduğu hakkında iyi bir fikre sahip olacaksınız. Ayrıca, popüler 2021 tahminleri de dahil olmak üzere çeşitli en iyi Electroneum fiyat tahminleri hakkında bilgi sahibi olacaksınız..

Kripto para birimi son derece öngörülemez bir pazar olsa da, bu kılavuzun amacı mümkün olduğunca fazla bilgi sağlamaktır. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce her zaman bir finans uzmanına danışmanız önerilir..

Herhangi bir kripto para biriminin temellerini anlamak, ona yatırım yapmayı planlıyorsanız çok önemlidir. Öyleyse, ETN fiyat tahminlerine geçmeden önce Electroneum (ETN) hakkında biraz bilgi edinelim.

Electroneum’a zaten yeterince aşina olduğunuzu düşünüyorsanız, Electroneum Yatırım Geçmişi bölümüne geçmekten çekinmeyin.

Electroneum (ETN) nedir?

Electroneum, diğer kripto para birimleri gibi, blockchain teknolojisi kullanılarak oluşturulmuş dijital bir para birimidir. Öyleyse, bunda bu kadar özel olan ne? Onu farklı kılan ne?

Bulunan En Son Coinbase Kuponu:

Onun üzerinde İnternet sitesi, kitlesel olarak benimsenmesi için tasarlanmış olan “Mobil Kripto Para Birimi” olduğunu söylüyor. Akıllı telefon kullanıcıları için son derece basit hale getirerek bunu gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır ( 2,2 milyar) Electroneum satın alın.

Günümüzde kripto para birimlerinde işlem yapmak, uzman olmayanların kripto para piyasasına katılmasını zorlaştıran karmaşık bir süreçtir. Electroneum, bir uygulamayı indirmek kadar kolay hale getirerek bunu değiştirmeye çalışıyor.

Electroneum uygulamasını indirdikten sonra, hepiniz Electroneum almaya hazırsınız. Madeni paraların çoğu, madencilik yapmak için özel güçlü ekipman gerektirse de, Electroneum uygulama kullanılarak kolayca çıkarılabilir.

Electroneum uygulamasında ayrıca, kullanıcının telefonundan çıkarılan Electroneum madeni paralarını saklamak için yerleşik bir cüzdan vardır. Böylece, Electroneum yalnızca yönetilemez, aynı zamanda bir mobil uygulamadan da çıkarılabilir.

Çok kullanıcı dostu ve madenciliği kolay olmasının yanı sıra, Electroneum ve Bitcoin arasında çok az önemli fark var. Onlara hızlıca bir göz atalım.


 • Var olabilecek maksimum Bitcoin sayısı 21 milyon iken, maksimum Electroneum madeni para sayısı 21 milyar.
 • Monero madeni paranın izinden giden Electroneum ayrıca gizlilik özellikleri sunar.

Bitcoin işlemleri durumunda, herkes gönderenin ve alıcının kim olduğunu görebilir. Ayrıca, işlemler başlangıç ​​noktasına kadar izlenebilir. Ancak, Electroneum durumunda tüm işlemler tamamen özeldir ve izlenemez.

 • Electroneum, mobil oyun satın alma, uygulamalar için ödeme yapma ve arkadaşlara para gönderme gibi mikro işlemleri hızlandırmaya daha fazla odaklanıyor..
 • Daha önce de belirtildiği gibi, Electroneum’un kendi uygulaması, cüzdanı ve mobil madencisi var. Bitcoin’de eksik olanların tümü.

Artık Electroneum’un neyle ilgili olduğunu net bir şekilde anladığınıza göre, geçmiş performansına geçelim. Geçmiş fiyat eğilimleri hakkında bilgi sahibi olmak, Electroneum fiyat tahmininde yardımcı olacaktır..

Electroneum Yatırım Geçmişi

14 Eylül 2017’de başlatılan Electroneum ICO, 40 milyon dolarlık sabit sınıra ulaştığı için erken kapandı. Electroneum, 0.141 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip ve şimdiye kadarki ilk İngiliz kripto para birimi markalı.

Çok başarılı bir ICO’ları olsa da, kısa süre sonra büyük bir hıçkırıkla karşılaştılar. Birçok Electroneum kullanıcı hesabı saldırıya uğradı ve bu da Kasım 2017 başında ani bir fiyat düşüşüne neden oldu. Aşağıdaki grafikte görebileceğiniz gibi Electroneum fiyatı 0,23 $ ‘dan 0,06 $’ a düştü..

Lectroneum-fiyat-tahmini

Electroneum fiyatları, sorunlar giderildikten ve yatırımcılar bu mobil dostu kripto para biriminin potansiyelini gördükten sonra canlandı. Kasım 2017’de 0,06 dolardan Ocak 2018’de 0,22 dolara yükseldi ve 3 aydan kısa bir sürede% 122’lik bir büyüme kaydetti..

Electroneum’un tarihsel fiyat trendini aşağıdaki coinmarketcap’deki grafikte görebilirsiniz. Diğer kripto para birimlerinin çoğu gibi fiyatları da Ocak 2018’den beri düştü. İki yıl sonra, Ocak 2021’de Electroneum fiyatı sadece 0,005 ve gelecek pek parlak görünmüyor. Electroneum fiyat tahmin tablosu

Electroneum, diğer kripto para birimleri ile karşılaştırıldığında geçmişte oldukça ortalama bir performans gösterdi. Aslında, yatırımcılarına Electroneum’dan çok daha iyi getiri sağlayan çok sayıda kripto para birimi var. Bununla birlikte, mobil madencilik gibi benzersiz özellikleri nedeniyle yatırımcılardan ilgi çekmeyi başardı..

Artık Electroneum’un yatırım geçmişini bildiğimize göre, bir veya iki Electroneum fiyat tahminine bir göz atalım..

Electroneum fiyat tahmini 2021

Burada, bu yıl için birkaç Electroneum fiyat tahmini göreceğiz.

John McAfee’den Electroneum fiyat tahmini 2021

Kripto para piyasasını takip ediyorsanız, John McAfee’nin fiyatlar üzerindeki etkisini zaten biliyorsunuzdur. Kripto para piyasasının en tanınmış etkileyicilerinden biridir..

Electroneum hakkındaki son derece olumlu tweet’inde (aşağıdaki resme bakın), aşağıdaki nedenlerden dolayı iyi olmasını beklediğini belirtti:

 • Kullanım kolaylığı nedeniyle teknik ve teknik olmayan uygulama kullanıcılarına hitap etmesini bekliyor.
 • Bu bir mahremiyet parasıdır
 • Facebook’ta ve diğer topluluklarda ana akım kabulüne yardımcı olabilecek çok sayıda destekçisi var.

  John McAfee, Electroneum hakkında Twitter gönderisi

Tahmini doğru olabilir veya olmayabilir, ancak kesinlikle Electroneum için iyi bir doğrulama..

Kripto Borsalarını Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

Ticaret hedefleriniz için hangi kripto borsalarının en iyisi olduğunu hiç merak ettiniz mi??

Görmek & TOP3 kripto borsalarını yan yana karşılaştırın

Teknik analiz kullanarak Electroneum fiyat tahmini 2021

Tahmine bakmadan önce, fiyat tahmininde kullanılan popüler bir yöntem olan teknik analiz ile ne kastedildiğini açıklayayım..

Teknik analiz, geleceği tahmin etmek için geçmiş fiyat eğilimlerini ve işlem hacmi eğilimlerini kullanır. Bu görev, geçmiş verilere karmaşık matematiksel fonksiyonlar uygulayan yazılım tarafından gerçekleştirilir..

Walletinvestor.com kripto para birimi teknik analizi yapan bir web sitesidir. Bu web sitesine göre Electroneum, yüksek riskli bir yıllık bir yatırımdır. Electroneum 2021 fiyat tahmini 0,00 $! Belki biraz sert?

Pazar Eğilimleri ve Teknoloji gibi faktörlere dayalı Electroneum 2021 fiyat tahmini

Teknoloji, performans ve pazar eğilimleri gibi faktörlere dayanarak, adı verilen bir web sitesi uslifed.com birkaç yıl önce bir Electroneum fiyat tahmini yaptı. Bu ETN fiyat tahminine göre, Electroneum’un Aralık 2018’de 0.74 dolar civarında olması gerekiyordu. Ancak o zamanlar ve şimdi (2021’de) ETN fiyatı sadece 0,005 dolar. Electroneum tahminlerini, çok sayıda destekçisi olduğu ve kullanımının çok kolay olduğu gerçeğine dayandırdılar..

Ayrıca Medium.com, ETN coin gelecekteki fiyatının 0,03235 $ ‘a yükseleceğini tahmin etti, bu yüzden 2021’de bunun doğru olup olmadığını göreceğiz..

Artık bu yılki Electroneum tahminleri hakkında bir fikrimiz olduğuna göre, Electroneum’un uzun vadeli geleceğini anlamaya çalışalım..

Electroneum fiyat tahmini 2021

Kripto para birimlerinin (şu anda) düzenlenmemiş doğası göz önüne alındığında, uzun vadeli geleceklerini tahmin etmek oldukça zordur. Ancak sizinle olabildiğince çok bilgi paylaşmaya çalışacağım.

Aşağıda, 2021 yılı için en iyi Electroneum fiyat tahmini yer almaktadır.

Electroneum Fiyat Tahmin 2021, teknik analize dayalı

Coinliker.com, teknik analizler yapan ve uzun vadeli fiyat tahminleri veren bir web sitesidir. 2023 için 2,44 dolarlık bir tahmin veriyor. Buna göre, Electroneum 2021’de yolunda görünüyor ve 200 dolarlık bir yatırım 2023’e kadar 23.000 doların üzerinde olabilir..

Pazar Eğilimleri ve Teknoloji gibi faktörlere dayalı Electroneum 2021 fiyat tahmini

Uslifed.com, birkaç yıl önce Electroneum tahminini de sağladı. Electroneum fiyatlarının 2018’in başında 0,812 dolar ve Aralık 2018’de 1,10 dolar olacağını tahmin ediyordu. Ne yazık ki bu gerçekleşmedi ve kaynaklar ETN fiyatının 2021’de 0 $ 0.1’e kadar çıkabileceğini gösteriyor..

Bu, iki farklı kaynakta gösterildiği gibi, 2021 yılı için Electroneum fiyat tahminidir. İyi bir yatırım seçeneği gibi görünüyor, ancak daha önce de söylediğim gibi, uzun vadede herhangi bir kripto para biriminin fiyatlarını tahmin etmek çok zor..

Aslında onları kısa vadede de tahmin etmek çok zor – bunu netleştirmeliyim. Kimse geleceği göremez, ancak muhtemelen hepimiz yapabilmeyi diliyoruz.

Peki, Electroneum iyi bir yatırım seçeneği mi?

Gördüğünüz gibi, tahminler Electroneum’un geleceği üzerine bölünmüş durumda. Karar verirken bu tahminleri dikkate almak önemlidir, ancak madalyonun temellerine bakmak da önemlidir..

Electroneum’un iyi bir yatırım olmasının nedenlerinden bazıları aşağıdadır.

Tanımlanmış hedefleri olan yetkin ekip

Herhangi bir kripto para biriminin geleceğini belirleyen en önemli faktörlerden biri, arkasındaki ekiptir. Electroneum, gösteriyi yöneten deneyimli ve kendini işine adamış bir ekibe sahiptir. CEO Richard Ells, başarılı teknoloji işletmeleri kurma konusunda deneyime sahiptir. En sonuncusu, 50 milyon doların üzerinde değeri olan Retortal Ltd’dir..

Ekip şimdiye kadar yeni özellikler geliştirme ve sorunları çözme konusunda hızlı davrandı. Diğer birçok kripto para birimi projesinin aksine, yatırımcılarını hedefleri ve bunlara nasıl ulaşacakları konusunda bilgilendirdiler..

Büyük bir destekçiler topluluğu

Teknik olmayan kullanıcılara hitap etmesi nedeniyle, taban düzeyinde büyük destek aldı. İnsanlar, Electroneum’un mobil dostu olması nedeniyle kripto para birimlerinin kitlesel olarak benimsenmesine yol açacak bir madeni para olabileceğini umuyor..

Ocak 2018’de yaklaşık 765.000 ETN canlı kullanıcısı vardı ve her gün daha fazla ekliyorlar.

Electroneum’u iyi bir yatırım haline getirebilecek nedenlerden bazıları bunlar. Doğru yönde hareket ettikleri için yatırımcılardan ilgi çekebilirler..

Ancak Electroneum söz konusu olduğunda dikkat etmeniz gereken birkaç şey var. Aşağıdakiler, Electroneum’un büyümesini engelleyebilecek şeylerden bazılarıdır.

Veya Electroneum kötü bir yatırım seçeneği mi?

Geçmiş performans

2017, kripto para birimleri için oldukça başarılı bir yıldı. Litecoin, Monero, Ethereum gibi en iyi kripto para birimleri% 5.000 ila% 10.000 aralığında bir getiri sağladı. Bu çok büyük, doğru?

Ancak Electroneum benzer performans seviyeleri göstermedi. Geçmiş performansa başarı ölçütü olarak bakan yatırımcılar Electroneum’a yatırım yapmakla ilgilenmeyebilir..

Teknik zorluklar

Başarılı olmak için Electroneum, kullanıcı dostu mobil madencilik sağlayarak mobil kullanıcılardan yararlanmayı hedefliyor. Söylemesi yapmaktan daha kolay ve sorunlar ortaya çıktıkça Mart 2018’den beri teknik sorunlarla karşı karşıya kalıyorlar..

Sorunları çözemezlerse, Electroneum’un ürününün geleceği titrek görünüyor.

Electroneum fiyat tahmini twitter gönderisi

Borsalarda Listeleme

Bu cephede bir miktar ilerleme kaydettiler, ancak Electroneum hala Binance, Bittrex ve Poloniex gibi büyük borsalarda listelenmiyor. Bazı yatırımcılar için bu sinir bozucu çünkü bunu bir inanılırlık eksikliği olarak görüyorlar. Diğerleri için likidite ile ilgili sorunlar sağlar.

Herhangi bir kripto para biriminin artılarını ve eksilerini tartmak, yatırım stratejisinin çok önemli bir parçasıdır.

Bana göre, bir yatırım çağrısı yapmadan önce mobil madencilerinin ne kadar iyi performans gösterdiğini görmeyi beklemelisiniz. Sorunları gidermek için teknik olarak donanımlı oldukları netleştikten sonra, yatırımınızı planlamak için bir finansal danışmana danışabilirsiniz..

Son sözler

Artık Electroneum’un ne olduğunu, USP’lerinin ne olduğunu, hatalarının ne olduğunu ve kripto alanındaki bazı büyük isimlerin önümüzdeki birkaç yıl içinde nasıl performans göstereceğini düşündüğünü biliyorsunuz.

Electroneum, hedeflerine gerçek anlamda ulaşabilirse, 2,2 milyardan fazla akıllı telefon kullanıcısına sahip büyük bir pazarı ele geçirebilecekler – sonuç bu. Yani projeyi beğendiyseniz, gelişimleri ile birlikte yakından takip etmelisiniz ki doğru zamanda yatırım yapabileceksiniz..

Tabii bunun iyi bir yatırım olduğuna karar verirseniz bu, yaşadıkları mevcut sorunları ne kadar iyi ele aldıkları gibi faktörlere bağlı olabilir..

Electroneum fiyat tahminleri, bunların uzun vadeli iyi bir yatırım olabileceğini gösteriyor ancak karışık tahminler var. İşler kendi lehine giderse, baktığımız tahminlere göre% 5000’den fazla getiri sağlayarak 1- $ 1.50 arasında bir değere dokunabilir..

Daha önce de söylediğim gibi, kripto para birimi oldukça öngörülemez ve yatırım yapmadan önce bir finansal danışmana ulaşmak her zaman iyi bir fikirdir..

Peki ne yapacaksın? Yatırım yapmaya değer mi? Electroneum fiyat tahmininiz nedir? Düşüncelerini duymak isterim!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me