Seçerken kendiniz için doğru kripto değişim platformu, dikkate alınması gereken birçok farklı faktör var. Güvenlik, bozuk para desteği, işlem hızı, ve benzeri – tüm bunlar önemlidir. Bununla birlikte, bugün şu listeye bir göz atacağız dedi: en ucuz kripto para birimi borsaları.

“En ucuz” ne anlama geliyor, sorabilirsiniz? Basit – sahip borsalar piyasadaki en düşük ücretler. Başka bir deyişle, tartışacağız 7 seçenek işlemlerinizden en az miktarda parayı alacak kripto değişim platformlarının.

Bununla birlikte, bundan bahsetmeye değer akılda tutulması gereken başka şeyler var aşağıdaki liste ile. Öncelikle ayrıntıları yoldan çıkaralım.

En Ucuz Kripto Para Birimi Değişimi: Akılda Tutulması Gerekenler

Yani, en ucuz kripto para birimi borsaları – oldukça açıklayıcı görünüyor, doğru?

Bir ölçüde, bu – ama hayattaki çoğu şeyde olduğu gibi, şeyler ilk bakışta göründüğünden daha karmaşıktır.

Seçeneğine sahip olmak en ucuz kripto borsasında kripto para ticareti yapmak harika olabilir, ama her zaman şunu aklınızda tutmalısınız bundan daha fazlası var. Özellikle, tek bir faktörden bahsediyorum – güvenlik.

Elinizden alan bir takas bulmayı başarsanız bile % 0 kesim kripto ticaretinizden (kuşkusuz mümkün), eğer güvenlik departmanında yoksa, aslında bazı daha pahalı borsalardan daha fazla “vergilendirilebilirsiniz” – başka bir deyişle, tüm kripto varlıklarınız işlem sırasında veya sonrasında çalınmış.

En Ucuz Kripto Para Birimi Değişimi

Kuşkusuz kulağa oldukça korkutucu gelse de, kripto ile ilgili herhangi bir şeyle uğraşırken, hepsinin acı gerçekliği budur., her zaman son derece dikkatli olmalısın.

Yine de söyleniyor …

Aslında en düşük ücrete sahip birçok kripto para birimi borsası var. gerçekten güvenli ve emniyetli. Kendiniz için en iyisini seçmekte sorun yaşadığınızı varsayarsak, bu liste bunun için burada, ilk etapta – daha fazla uzatmadan, mevcut piyasadaki en ucuz 7 kripto para birimi borsası hakkında konuşalım..

1. Binance – Ücretlerde% 0,1’e Kadar

7 Kripto Borsası arasında 1. sırada

Binance İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + Çok iyi bilinen bir kripto değişim platformu
 • + İşlem yapılabilecek 100’den fazla farklı kripto para birimi
 • + İki faktörlü kimlik doğrulama

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Yeni başlayan kripto meraklıları için biraz zor olabilir

Siteyi ziyaret et


Daha önce duyduysanız kripto para birimi ticareti, genel olarak, muhtemelen adında bir şirketin farkındasınızdır Binance. Kuşkusuz, bu piyasadaki en tanınmış ve kullanılan kripto borsalarından biri.

Tesadüfen (ya da öyle mi?), en ucuz kripto para birimi borsalarından biridir, çok.

Binance, ulaşan ücretleri kullanır % 0,1’e kadar. “Kadar” kısmına dikkat edin – basitçe söylemek gerekirse, bu, ücretlerin genellikle bundan çok daha düşük olacağı anlamına gelir (çoğu durumda, irade% 0,05 civarında değişir).

Binance, piyasadaki en düşük ücretli kripto borsası mı? İyi, kesinlikle bu grubun bir parçası, Evet! % 0,1’lik bir ücret (en kötü durum senaryosu) gerçekten harika!

Sahip olmanın üstüne bazı çok ucuz işlem ücretleri, Binance ayrıca çok güvenli. Borsa çalıştırır bir 2FA sistemi (iki faktörlü kimlik doğrulama) amacıyla en uygun oturum açma güvenlik önlemlerini sağlayın, ve bazı gelişmiş kripto güvenlik özelliklerine de sahiptir.

Kripto para alım satımına başlamak için en düşük ücretli bir kripto para borsası arıyorsanız, Binance’in daha iyi (daha yüksek) ticaret hacimleri piyasadaki tüm “ana akım” kripto borsalarının dışında.

Bu tam olarak ne anlama geliyor? Eh, basitçe şu anlama geliyor sağlıklı miktarda rekabetçi fiyatlar vardır söz konusu değişim platformunda bulunulacak – herhangi bir özenti tüccar için kesinlikle bazı iyi haberler!

Binance’i ziyaret edin

…veya Binance incelememizi okuyun

2. Kraken – Ücretlerde% 0’dan% 0,26’ya

7 Kripto Borsası arasında 2. sırada

Kraken İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + Güvenli ve güvenilir
 • + Düşük ücretler
 • + İyi miktarda itibari para birimi kabul edildi

Beğenmediğimiz şeyler:

 • En yararlı müşteri hizmetleri değil

Siteyi ziyaret et

Bu en ucuz kripto para birimi değişim listesindeki diğer birçok isimle aynı, Kraken çok iyi bilinen bir kripto varlık ticaret platformudur Kendisine hem güvenilir olma hem de kullanıcılarına bir miktar sunma konusunda uzun süreli bir üne sahip olan şaşırtıcı derecede iyi ücretler.

Odada Kraken’e hitap ederken (özür dilerim), bu kripto para birimi değişim ücretlerinin değişmesini bekleyebilirsiniz. % 0’dan% 0,26’ya kadar herhangi bir yerde, birkaç farklı faktöre bağlı olarak.

Doğru – % 0 ücretler mevcuttur, aynı zamanda, ancak çok düşük miktarlarda kripto para birimi ticareti yapmanız gerekecek.

Söyleniyor ki, % 0,26 hala çok iyi bir ücret seçeneğidir! Ödemek için kaybedeceğiniz kripto miktarı çok küçüktür ve Kraken’in yüksek ticaret hacimleri içinizin daha da rahat olmasını sağlamalı!

Genel itibar açısından, yukarıda belirtildiği gibi, Kraken yalnızca en düşük ücretli kripto para borsası olarak popüler değil, aynı zamanda kripto para ticareti için çok güvenli bir alan olarak kabul ediliyor.

Ayrıca, Kraken, 150’den fazla farklı kripto para birimi varlığını destekliyor, jetonlar dahil. Bulacaksın tüm ana, söz konusu borsadaki en tanınmış kripto paralar – bile yapabileceğin kabul edildi paraları banka havalesi yoluyla satın alın, Bu kesinlikle borsayı kripto para ticareti yapmak için çok uygun bir yer yapar!

Kraken’i ziyaret edin

…veya Kraken incelememizi okuyun

3. Cex.io – Ücretlerde% 0’dan% 0,25’e

7 Kripto Borsası arasında 3. sırada

CEX.io İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + Anlaması kolay
 • + Farklı ticaret çiftleri
 • + Büyük destek

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Madeni para seçenekleri eksik olabilir

Siteyi ziyaret et

Cex.io burada ve orada ortaya çıkan kripto borsalarından biridir, ancak en iyi ve en ucuz kripto para birimi borsalarından bahsederken bazen unutulmaktadır. Pekala, sana söylemek için buradayım – durum böyle olmamalı.

Cex inanılmaz bir kripto ticaret platformu – birçok kişi tarafından kullanılıyor ve onunla ilgili incelemelerin çoğu olumlu.

Kaydolduktan ve siteye ilk giriş yaptığınızda platformun kripto paralarınızın güvenliği ve iyiliği ile ne kadar ilgilendiğini fark edeceksiniz.. 2FA, E-posta Bildirimleri, ve benzeri – Cex, güvenilir bir cihazdan yapılmış olup olmadıklarına bakılmaksızın, tüm giriş denemeleri hakkında sizi bilgilendirme konusunda gerçekten iyi bir iş çıkarmaktadır..

Ücret açısından, Cex diğer “büyük oyuncularla” da hemen oradadır – platformun ücret aralığı % 0’dan% 0,25’e, ile bulunanlara çok benzeyen Kraken. Ayrıca, Kraken’de olduğu gibi, Cex’in ücretleri çok uygun hevesli kripto para tüccarları için.

CEX’i ziyaret edin

…veya CEX incelememizi okuyun

4. Bittrex – Sabit% 0,25 Ücret

7 Kripto Borsası arasında 4. sırada

Bittrex İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + Çok güvenli
 • + Küçük, sabit ücretler
 • + Hızlı değişimler
 • + Çok çeşitli kripto ve fiat para birimleri

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Destekle ilgili bazı kullanıcı şikayetleri
 • Sektöre yeni giren bir kişi için biraz zor olabilir

Siteyi ziyaret et

Bittrex genellikle olarak kabul edilir en güvenli kripto değişim platformlarından biri kullanabileceğin. Tesadüfen, aynı zamanda en ucuz kripto para borsalarından biridir.!

Bittrex’i güvenlik konusuna gelince diğerlerinden ayıran şey, takasın kripto varlıklarının büyük çoğunluğunu açık tutar soğuk depolama cihazları – Mümkün olan en güvenli kripto depolama şekli olarak kabul edilen çevrimdışı cüzdanlar (kağıt cüzdanlar dışında).

Platformun bazı kullanıcılarının ifade ettiği bir şekilde dikkate değer tek sorun, Bittrex’in kullanımı biraz zor olabilir, özellikle sektöre tamamen yeni başladıysanız.

Platformun en ucuz kripto borsalarından biri olması söz konusu olduğunda, Bittrex şunları sunar: kullanıcılarına sabit% 0,25 ücret. Her şey düşünüldüğünde, bu aslında oldukça iyi! Bu listedeki diğer bazı kripto borsalarının ücretlerine rakip oluyor ve kesinlikle “ucuz” terimiyle de uyumlu..

Bittrex’i ziyaret edin

…veya Bittrex incelememizi okuyun

5. Coinbase – Ücretlerde% 1,49’dan% 3,99’a

7 Kripto Borsası arasında 5. sırada

Coinbase İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + Fiat para birimleri – kabul edildi
 • + Kullanımı kolay
 • + Yalnızca en güvenilir kripto para birimlerini kabul eder
 • + Çok güvenli

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Tüm ülkelerde mevcut değildir
 • Daha az bilinen madeni paraların bazıları desteklenmiyor

Siteyi ziyaret et

Muhtemelen başlıktan da anlayabileceğiniz gibi, Coinbase özellikle bu listedeki diğer borsalarla karşılaştırıldığında, ücretler söz konusu olduğunda oldukça büyük bir sıçrama.

Doğal olarak, muhtemelen Coinbase’e “en düşük ücretli kripto para borsası” demezsiniz. Öyleyse, neden bu listede var??

Aslında oldukça basit bir nedenden dolayı – Coinbase kullanıcılarına ücret giderleri ve UX arasında harika bir uzlaşmakullanıcı deneyimi.

Başlıkta belirtildiği gibi görüyorsunuz, Coinabase’ın ücretleri% 1,49 ile% 3,99 arasında değişiyor, Bulunduğunuz bölgeye, alım satım yaptığınız kripto miktarına, gönderen veya alıcı olmanıza bağlı olarak vb. Doğal olarak, bu ücretler epeyce yüksek – bunu inkar etmek yok.

Bununla birlikte Coinabse, kullanıcılarına inanılmaz kullanılabilirlik özellikleri, ve sağlar üst düzey güvenlik.

Değişimin kendisi çok basit ve anlaşılırdır, minimalist bir tasarım. Bu, yeni başlayan tüccarlar için harikadır, çünkü bir sürü farklı, gelişmiş özellikle boğulmayacaksınız..

Son olarak, şunu da belirtmekte fayda var: Coinabse’ın harika bir müşteri desteği var. Kullanıcılar, ne zaman bir sorunla karşılaşsalar, desteğin her zaman çok yardımcı ve arkadaş canlısı olacağını bildiriyor – kesinlikle bilmek güzel!

Coinbase’i ziyaret edin

…veya Coinbase incelememizi okuyun

6. Bitstamp – Ücretlerde% 0,05’ten% 5’e

7 Kripto Borsası arasında 6. sırada

Bitstamp İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + Faydalı müşteri desteği
 • + Fiat ödemeleri kabul edilir
 • + Dürüst

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Yeni başlayanlar için en iyisi değil
 • Kripto para birimi seçenekleri eksik olabilir

Siteyi ziyaret et

Bitstamp muhtemelen bu makalede bahsedilen en ucuz kripto para birimi borsaları arasında en geniş ücret aralığına sahip.

% 0,05 – 5% ” ücret aralığı, Ücret spektrumunun alt ucuna gelirseniz, Bitstamp’ın kesinlikle en düşük ücrete sahip bir kripto borsası olduğundan emin olabilirsiniz. Ancak, işleminiz “% 5”Kısmı, pekala… Bu çok pahalı!

Peki ya platformun kendisi? “En ucuz kripto para birimi değişimi” tartışması ne olursa olsun, şunu söylemek güvenlidir Bitstamp, mevcut sektörde en saygın kripto ticaret platformları arasında yer alıyor. Şirketin bazı iniş çıkışları olsa da, genel olarak konuşursak, onları çevreleyen kamuoyu algısının aslında çok iyi.

Bitstamp güvenli ve yeni başlayanlar için uygun. Çok fazla kripto para birimi ticareti yapmak istemiyorsanız ve yalnızca süreç hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, kesinlikle incelemeye değer bir borsa!

Bitstamp’ı ziyaret edin

…veya Bitstamp incelememizi okuyun

7. Poloniex – Ücretlerde% 0’dan% 0,125’e kadar

7 Kripto Borsası arasında 7. sırada

Poloniex İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + ABD şirketi
 • + Doğrulamaya gerek yok
 • + Düşük işlem ücreti
 • + İyi müşteri desteği

Beğenmediğimiz şeyler:

 • 2014’te hacklendi

Siteyi ziyaret et

Poloniex kesinlikle bu listedeki en ilginç kripto para birimi değişim platformlarından biridir. En düşük ücrete sahip bir kripto değişim platformu olarak adlandırılabilse de, aynı zamanda bazı… Şüpheli geçmişi olan bir borsadır..

Yine de her seferinde bir adım atalım.

Poloniex’in kullanıcılarına değişen bir ücret sunması % 0’dan% 0,125’e kadar herhangi bir yerde harika – bu, otomatik olarak kripto değişim platformunu bu listedeki en ucuz kripto borsalarından biri yapar. Eğer ucuz ücretler ciddiyetle peşinde olduğunuz şey, o zaman emin olun – Poloniex harika bir seçim.

Bunu söyledikten sonra …

Poloniex’in geçmişi var saldırıya uğramak – yani, 2014 yılında bir güvenlik ihlali meydana geldi. borsada bulunan Bitcoin’in büyük bir bölümünü süpürdü. Bazı küçük bilgisayar korsanlığı girişimlerinin (ve başarılarının) geçmişe bakmak daha kolay olsa da, en ucuz kripto para birimi borsalarını veya başka bir şeyi arıyorsanız, bu tür büyük korsanlıklar her zaman dikkate alınmalıdır..

Bunun yanı sıra, Poloniex, itibarındaki daha önce bahsedilen lekeye rağmen, hala iyi bir kripto değişim platformu olarak görülüyor. Platform doğrulama gerektirmez (bazı yüksek miktarlarda kripto ticareti yapmayı planlamıyorsanız), Kullanımı kolay, ve gerekirse iyi müşteri desteği sağlar.

Sonuç olarak, özellikle en ucuz kripto para birimi değişimi arayışındaysanız, incelemeye değer bir platform!

Poloniex’i ziyaret edin

…veya Poloniex incelememizi okuyun

Sonuçlar

Yani – işte bu! Bu noktada, farkında olmalısınız en ucuz 7 kripto para birimi borsası, ve bunlarla ilgili tüm önemli artılar ve eksiler.

Yine de makalede daha önce değinilen bir noktayı tekrar etmeme izin verin – güvenlik her zaman birincil endişelerinizden biri olmalıdır seçerken kendiniz için en iyi kripto ticaret sitesi.

Şöyle düşünün -% 0 ücret karşılığında bir kripto para satın alırsanız, tek bir kuruş bile fazla ödemeniz gerekmediği için muhtemelen çok mutlu olacaksınız, değil mi??

İyi, Evet, ancak bunu birkaç gün sonra gölgeli bir “en düşük ücretlerle kripto para borsasında” yaparsanız, tüm kripto paralarınız cüzdanınızdan temizlendi.

Gerçekten buna değmez, değil mi??

Açıkçası, en ucuz kripto para borsasını arıyor olsanız bile nedeni budur., güvenlik yine de öncelik listenizin en üstünde olmalıdır. Uygun güvenlik olmadan, tüm kripto birikimlerinizi kaybetme riskiyle karşı karşıya kalırsınız – biraz daha fazla ödeme yapmak her zaman daha iyidir, ancak varlıklarınızın hepsinin güvende ve sağlam olduğundan emin olun!

Bununla birlikte, umarım bu liste sizin için yararlı olmuştur ve kendi kişisel isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun en iyi, ucuz kripto para birimi değişimini bulmayı başardınız..

Bir sonrakine kadar!

Bu web sitesinde yayınlanan içerik, herhangi bir finansal, yatırım, ticaret veya başka herhangi bir tavsiye vermeyi amaçlamaz. BitDegree.org, herhangi bir kripto para birimini satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez veya onaylamaz. Finansal yatırım kararları vermeden önce, finansal danışmanınıza danışın..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me