Hiç şüphe yok ki var bolca farklı kripto para borsaları bugünün kripto piyasasından seçim yapmak için. Bu her ikisini de içerir merkezi ve merkezi olmayan borsalar, kripto para birimi komisyoncu, ve benzeri – ancak hepsi dünyanın her yerine uygun olmayacak. Bugün bakacağız en iyi ABD kripto borsaları.

Başlangıç ​​olarak ABD’deki kripto para birimi borsaları neden bu kadar önemli? ABD pazarında hizmet verdiğiniz için, bu borsaları kullanırken yasal konularla veya diğer “resmi” zorluklarla ilgili bazı sorunlarla karşılaşmayacağınızdan emin olabilirsiniz..

Şimdi, bu listedeki bazı şirketler ABD merkezli kripto borsaları değil – onlardan biri ABD kullanıcılarını desteklemiyor bile, genel olarak (benimle çıplak – birazdan hepsi mantıklı olacak)! Yine de, bir nedenden ötürü, aşağıda listelenen 8 borsanın tümü, eğer ABD’de bulunuyorsanız, dikkat etmeye değer:

En İyi ABD Kripto Borsası: Kriterler

En iyi ABD kripto borsaları listesine girmeden önce, önce önceliklerimizi netleştirelim ve bu terimi çevreleyen kriterlerin ne olduğunu – “en iyi” bulalım.

ABD için en iyi kripto borsası sahip olacak aynı özelliklerin büyük çoğunluğu biren iyidünyanın herhangi bir yeriyle takas, ayrıca – bu nedenle bu listede bulunan exchange’lerin çoğunun çok tanınmış markalar başka listelerde de bulabileceğinizi.

Ancak bu, harika oldukları gerçeğini değiştirmez.

Her şeyden önce, en iyi ABD kripto borsası, doğal olarak, süper güvenli. Bu durumda, merkezi olmayan borsalar en iyi bahsinizdir – genellikle daha güvenli alternatifler olarak kabul edilirler. merkezi ikincisi kadar popüler olmasa da (bazı istisnalar olmasına rağmen).

Genel olarak, yine de, güvenli bir kripto değişimi destekleyecek 2FA, özel PIN kodu oluşturma, ve hatta belki kriptoları çevrimdışı saklamak, potansiyel hackerlardan ve onların hackleme girişimlerinden uzakta. Doğal olarak, böyle bir değişimin de (önemli) güvenlik ihlali geçmişi olmamalıdır..

En İyi ABD Kripto Borsası

İkincisi, ister ABD merkezli kripto borsaları ister yabancı kripto borsaları olsun, çok çeşitli farklı kripto varlıkları sunar satın almanız, takas etmeniz, satmanız ve takas etmeniz için. Bugünde ve bu çağda mı, karışma sadece Bitcoin neredeyse gözden kaçan bir şey – kripto yatırımcılarının amacı kripto para portföylerini çeşitlendirmek, ve bu nedenle birden fazla madeni parayı destekleyen bir borsaya ihtiyaç duyuyor.

En iyi ABD kripto borsaları olacak sezgisel ve kullanımı basit. Bir veya iki günden fazla bir süre için kripto para ticareti yapmayı planladığınızı varsayarsak, sadece giriş yapmak için birden fazla ve gereksiz yere zor engelleri aşmanızı gerektirmeyen bir borsayı muhtemelen takdir edersiniz, değil mi??

Sonuncu ama bir o kadar önemli, ücretler – ABD’de üst düzey bir kripto para borsası sahip olmalı harika ücretler, rekabet açısından düşük olmaları gerektiği anlamında. Kuşkusuz, en iyi ABD kripto borsalarını ararken odaklanılabilecek en önemli şey bu olabilir., Yukarıda tartışılan diğer özellikleri unutmamanızı tavsiye ederim, her ikisi de!

Tüm bunları söyledikten sonra, doğrudan listeye geçelim!

1. Coinmama – En Beğenilen Kripto Değişim Platformu

8 Kripto Borsası arasında 1. sırada

Coinmama İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:


 • + Yüksek güvenlik seviyeleri
 • + Faydalı müşteri desteği
 • + Kullanıcı dostu platform
 • + 188 ülkede ve ABD eyaletlerinin çoğunda mevcuttur
 • + Kredi / banka kartlarını kabul eder

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Desteği telefonla aramanız mümkün değil
 • Sınırlı miktarda kripto para birimi

Siteyi ziyaret et

Coinmama bir lider aracılık hizmeti bu, Bitcoin, Ethereum ve diğer popüler kripto para birimlerini satın almanızı sağlar. kredi kartı. Coinmama’nın ABD’nin en iyi kripto para birimi değişim platformlarından biri olarak anılmayı hak etmesinin birçok nedeni var..

Her şeyden önce, Coinmama’nın kullanımı çok kolay. Çok kafa karıştırıcı bir arayüze sahip olan ve anlaşılması çok zor olabilen (özellikle yeni başlayanlar için) diğer birçok kripto değişim platformunun aksine, Coinmama her işlemi süper basit hale getirmeyi başarıyor.

Üstelik, o zamandan beri Coinmama kayıtlı FinCEN, şirket birden fazla performans sergiliyor kara para aklamayı önleme prosedürleri ve kullanıcıların güvenliğini sağlamak için diğer eylemler. Ayrıca Coinmama’yı kullanırken bazı sorunlarla karşılaşırsanız, şirketin müşteri desteği veya ziyaret edin yardım Merkezi ve kolayca bir çözüm bulun.

Tek sorun Coinmama’nın nispeten yüksek ücretler – % 5,9. Ancak, bir kredi kartı kullanarak kripto para satın alırken bu sorunu nadiren önleyebilirsiniz..

Coinmama’yı ziyaret edin

…veya Coinmama incelememizi okuyun

2. Coinbase – Öncü Bir Kripto Para Birimi Değişim Platformu

8 Kripto Borsası arasında 2. sırada

Coinbase İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + Fiat para birimleri – kabul edildi
 • + Kullanımı kolay
 • + Yalnızca en güvenilir kripto para birimlerini kabul eder
 • + Çok güvenli

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Tüm ülkelerde mevcut değildir
 • Daha az bilinen madeni paraların bazıları desteklenmiyor

Siteyi ziyaret et

Coinbase biridir ABD merkezli bu listenin kripto borsaları. Tesadüfen ya da değil, aynı zamanda yaygın bir şekilde şu şekilde kabul edilmektedir: en iyi kripto para birimi değişim platformu, Genel olarak!

Coinbase’i önde gelen kripto platformlarından biri olarak bariz bir seçim yapan birçok farklı yön var. Her şeyden önce, bekleyebileceğiniz gibi, platform şunları sunar: üst düzey güvenlik – topluluk içinde bazı üst düzey kripto varlık güvenlik özelliklerine sahip olduğu biliniyor.

Markanın kendisi, kullanıcıları kriptolarını ellerinden geldiğince korumaya teşvik ediyor – onların “Yardım Edin” Bölüm konuyla ilgili çeşitli tavsiyeler sunan!

Coinbase ayrıca kullanımı şaşırtıcı derecede kolay. Platform çok iyi bir şekilde düzenlenmiştir – öyle olduğunu fark edebilirsiniz. süper sezgisel, ilk kez kullanıyor olsanız bile. En iyi ABD kripto borsaları için kesinlikle harika bir özellik olsa da, genel olarak oldukça mükemmel!

Coinbase kullanıcıları yalnızca iki önemli şikayet platforma karşı – onun bozuk para eksikliği, ve ücretler. Doğal olarak, bu konuların her ikisi de iyi bir fikir alışverişi için çok önemlidir, ancak işler ilk bakışta göründükleri kadar kötü değildir – açıklamama izin verin.

Madeni para çeşitliliği, Coinabse, aslında, piyasadaki daha iyi bilinen kripto para birimlerinin bazıları için destekten yoksundur (örn.. Monero). Bununla birlikte, tüm büyük kriptoların (Ethereum, Bitcoin, Litecoin, vb.) hala tam destekli sitede.

Ücretler söz konusu olduğunda, bunlar değişecektir. % 1,49’dan% 3,99’a. Aslında bu ortalamanın üzerinde olsa da, Coinbase’in genel olarak en güvenli kripto borsalarından biri olmaya devam ettiği unutulmamalıdır. Kesinlikle araştırmaya değer!

Coinbase’i ziyaret edin

…veya Coinbase incelememizi okuyun

3. Binance – Hikayesi Olan En Üst Düzey Kripto Değişimi

8 Kripto Borsası arasında 3. sırada

Binance İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + Çok iyi bilinen bir kripto değişim platformu
 • + İşlem yapılabilecek 100’den fazla farklı kripto para birimi
 • + İki faktörlü kimlik doğrulama

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Yeni başlayan kripto meraklıları için biraz zor olabilir

Siteyi ziyaret et

Binance kesinlikle en iyi ABD kripto borsalarından biridir – kullanıcılara üst düzey bir kripto para borsasından bekleyeceğiniz tüm temel özellikleri sunar ve evrensel olarak övülen sürekli “kripto dalgasının” önünde olmak için.

Bunu söyledikten sonra, Binance, Amerika Birleşik Devletleri ile büyük bir geçmişe sahip. Açıklamama izin ver.

Binance, ABD merkezli kripto borsalarından biri değil – esas olarak Tokyo, Japonya. ABD’de bir noktada Binance açıkçası ‘yasaklandı’ – ABD pasaportuna sahip kişiler artık takas kullanamaz (işler bundan biraz daha karmaşıktı, ama fikri anladınız).

Bir ABD kullanıcısının Binance’e erişmesinin tek yolu şuydu: VPN aracılığıyla. 2019 itibariyle, platformun şimdi bir ABD versiyonu var. – Binance.us.

Düşünebilirsiniz – neden tüm bu sınırlamalara sahip olmayan birden fazla kişi varken bir kripto değişim platformuna erişmek için tüm çabayı göstersin?

Cevap basit – bu sadece o kadar iyi.

Binance çok güvenlidir – paralarınızı koruyabilirsiniz iki faktörlü kimlik doğrulama, ve platformun bir itibarı var çok güvenli.

Ayrıca, Binance’in ücretleri neredeyse rakipsiz – bazı faktörlere göre değişmekle birlikte, % 0,1. Bu harika!

Binance’i ziyaret edin

…veya Binance incelememizi okuyun

4. Kraken – Çok Sayıda Desteklenen Kripto Varlığı

8 Kripto Borsası arasında 4. sırada

Kraken İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + Güvenli ve güvenilir
 • + Düşük ücretler
 • + İyi miktarda itibari para birimi kabul edildi

Beğenmediğimiz şeyler:

 • En yararlı müşteri hizmetleri değil

Siteyi ziyaret et

Kraken bu listede ABD’deki kripto para borsalarından biridir – genel merkezi San Francisco’dadır. Bu borsa, onu ABD’nin en iyi kripto borsalarından biri yapmak için neler sunmalı??

Basit – düşük ücretler ve çoklu kripto varlık desteği.

Varlık açısından kripto, Kraken destekliyor 150’den fazla farklı kripto para birimleri ve kripto belirteçleri. Bu, genel şemada nispeten küçük bir sayıdır, ancak genellikle hem başlangıç ​​seviyesindeki hem de ileri düzeydeki çoğu kripto tüccarları için fazlasıyla yeterlidir. Bunun nedeni, Kraken’in piyasadaki tüm ana kriptoları desteklemesidir.!

Yukarıda belirtildiği gibi, Kraken’deki ücretler de Çok düşük. Onlar aralık % 0’dan% 0,26’ya, işlemin büyüklüğüne, lokasyonlara, vb. bağlı olarak değişir. Yine de, aslında şaşırtıcı derecede düşüktür ve Kraken’ı kesinlikle “ABD’nin en iyi kripto borsası” listesine koyar.!

Hepsine eklemek için, Kraken’in kullanımı da çok basittir, ve kripto para birimi ticareti alanında kapsamlı bilgiye sahip olmanızı gerektirmez. Kesinlikle ABD pazarındaki en iyi borsalardan biri!

Kraken’i ziyaret edin

…veya Kraken incelememizi okuyun

5. Cex.io – Ödeme Yöntemi Çeşitliliği ve İyi Güvenlik

8 Kripto Borsası arasında 5. sırada

CEX.io İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + Anlaması kolay
 • + Farklı ticaret çiftleri
 • + Büyük destek

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Madeni para seçenekleri eksik olabilir

Siteyi ziyaret et

Cex.io Birleşik Krallık’ta bulunur (merkezlidir). Buna rağmen, Cex hala en iyi ABD kripto borsalarından biri olarak görülüyor – ABD pazarına çok iyi hitap ediyor!

Cex.io, güvenlik kripto varlıkları – platform teklifleri çok çeşitli güvenlik özellikleri, 2FA zorunlu olanlardan biridir.

Cex ayrıca sana e-postalar gönderir Ne zaman (umarım, siz) hesabınıza erişirseniz – e-postalar, hesabınızla ilgili herhangi bir etkinlik hakkında sizi bilgilendirdikleri için ekstra bir güvenlik katmanı görevi görür. Açıkçası, e-postanızı koruyorsanız, Cex hesabınızdan da her zaman haberdar olacaksınız..

Platform ayrıca kullanıcılarına çeşitli ödeme yöntemleri – Bu harika, çünkü bazı kripto para birimleri satın almak amacıyla Cex’e erişmekle ilgilenebilecek potansiyel kullanıcıların aralığını önemli ölçüde genişletiyor..

Hepsinden öte, Cex’te ayrıca yüksek ticaret hacimleri. Bu, platformun canlı ve iyi durumda olduğunun ve birçok kişinin bunu kripto ticareti ihtiyaçları için kullandığının bir başka kanıtıdır.

Cex.io aralığındaki ücretler % 0’dan% 0,25’e. Bu oldukça iyi ve platformu, en azından asıl ücret konusu söz konusu olduğunda, en iyi ABD kripto değişim listesinde oldukça üst sıralara yerleştiriyor.!

CEX’i ziyaret edin

…veya CEX incelememizi okuyun

6. Değişken – Piyasadaki En İyi Kripto Varlık Fiyatlarından Bazıları

8 Kripto Borsası arasında 6. sırada

Changelly İnceleme Sevdiğimiz şeyler:

 • + % 0,5’lik sabit kripto para birimi değişim ücreti
 • + Güvenlik ihlali geçmişi yok
 • + Widget’lar ve API sunar
 • + 24/7 canlı müşteri desteği

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Yavaş olabilir
 • Düz para birimlerini değiştirirken oldukça yüksek ücretler

Siteyi ziyaret et

Kuşkusuz, Changelly en çok duymuş olabileceğiniz kripto borsalarından biri olabilir. Bunun nedeni, bu “ABD’nin en iyi kripto borsası” listesindeki diğer birçok platformun aksine, Changelly aslında çok yaygın olarak entegre kripto para cüzdanları, varsayılan cüzdan içi ticaret çıkışı olarak.

Changelly, kullanıcılarına söz veriyor en iyilerin bazıları (en rekabetçi) tüm piyasadaki kripto fiyatları. Doğal olarak, bu çok büyük bir anlaşma! Asıl endişeniz mümkün olan en düşük fiyata kripto para satın almaksa, bu dikkate alınması gereken bir şeydir.!

Bununla birlikte, Changelly’nin en iyi özelliklerinden biri, bu gözetim dışı bir takas. Bunun anlamı şudur ki platform kripto para biriminize bağlı değil – bu aynı zamanda güvenliğinden sorumlu ciddi taraf olduğunuz anlamına gelirken, aynı zamanda tüm gücü ellerinize verir ve bu da genel kripto para birimleri felsefesiyle uyumludur (ademi merkeziyetçilik).

Changelly’nin ücretleri basit – sabit% 0,25 ücret tüm işlemleriniz için. Bu kesinlikle çok iyi!

Changelly’yi ziyaret edin

…veya Changelly incelememizi okuyun

7. Bitstamp – Topluluk İçinde Yüksek Güven Seviyeleri

8 Kripto Borsası arasında 7. sırada

Bitstamp İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + Faydalı müşteri desteği
 • + Fiat ödemeleri kabul edilir
 • + Dürüst

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Yeni başlayanlar için en iyisi değil
 • Kripto para birimi seçenekleri eksik olabilir

Siteyi ziyaret et

Bitstamp Bu listede, özellikle ABD’de daha az bilinen kripto borsalarından biri olabilir. Yine de platform, tartışmalı bir şekilde, en çok itibarı için çalışmak!

Bitstamp’ın ABD için en iyi kripto borsası olduğu iddiasına gelince, şunu belirtmek gerekiyor: markanın bir süre önce bazı güvenlik sorunları vardı. Bu, kripto borsalarında yaygın olsa da, Bitstamp oldukça sert bir şekilde vuruldu – buradaki tek kurtarma faktörü, hiçbir kullanıcı varlığının tehlikeye atılmamasıdır.

O zamandan beri, Bitstamp, işlerinin neredeyse tüm yönlerini geliştirdi – güvenlik, müşteri desteği, iletişim vb. Platformun artık kazandığı büyük itibar kesinlikle kazanılıyor!

Bitstamp’ın ücret aralığı % 0,05’ten% 5’e. Gerçek ücretler, çeşitli farklı faktörlere bağlı olacaktır.!

ABD’deki kripto para borsalarından biri olmasa da, Bitstamp hala kontrol etmeye değer!

Bitstamp’ı ziyaret edin

…veya Bitstamp incelememizi okuyun

8. Bittrex – Kripto Varlıkları Çevrimdışı Tutulur

8 Kripto Borsası arasında 8. sırada

Bittrex İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + Çok güvenli
 • + Küçük, sabit ücretler
 • + Hızlı değişimler
 • + Çok çeşitli kripto ve fiat para birimleri

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Destekle ilgili bazı kullanıcı şikayetleri
 • Sektöre yeni giren bir kişi için biraz zor olabilir

Siteyi ziyaret et

Şimdi, Bittrex “güvenlik” terimini yepyeni bir seviyeye taşıyan kripto para borsalarından biridir.

Platform genellikle kripto para tüccarları için en güvenli seçeneklerden biri olarak kabul edilir. Bittrex, kripto borsalarının tüm olağan güvenlik özelliklerinin yanı sıra (2FA’dan doğrulama kontrollerine kadar her şey) çok benzersiz bir kripto depolama çözümü – Borsada bulunan tüm kripto varlıklarının% 90’ına yakını çevrimdışı olarak saklanır. soğuk cüzdanlar.

Bu harika haberler – kriptolar çevrimdışı olarak bulunduğundan, bunlara pratik olarak erişilemez. hackerlar platformun güvenliğini ihlal etmek isteyebilir!

Bittrex ayrıca kullanıcılara şu beceriler sunar: yaklaşık 200 farklı kripto para birimi ticareti, ve sahip % 0,25 sabit ücret. ABD’deki kripto para borsalarından biri değil (Bittrex, Liechtenstein’da yerleşiktir), ancak yine de kesinlikle ABD pazarına uyacaktır.!

Bittrex’i ziyaret edin

…veya Bittrex incelememizi okuyun

Sonuçlar

Öyleyse, ABD’deki ve ABD’deki en iyi kripto para birimi borsalarının listesi bu! Kuşkusuz, tüm platformlar Amerika Birleşik Devletleri’nde (temelli) konumlandırılmamıştı, ancak hepsi işe yarar elbette herhangi bir ABD vatandaşı için!

Unutmayın – gerçek en iyi ABD kripto borsası SEN bağlı olacak SİZİN, kişisel istekler ve ihtiyaçlar. Bununla birlikte, herhangi biri borsalar yukarıdaki listede bahsedilen yeterli olmalı!

Okuduğun için senden, ticarette bol şans ve bir dahaki sefere görüşürüz!

Bu web sitesinde yayınlanan içerik, herhangi bir finansal, yatırım, ticaret veya başka herhangi bir tavsiye vermeyi amaçlamaz. BitDegree.org, herhangi bir kripto para birimini satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez veya onaylamaz. Finansal yatırım kararları vermeden önce, finansal danışmanınıza danışın..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me