Altcoin almaya, işlem yapmaya ve satmaya başlamak istiyor, ancak en iyi altcoin değişiminin hangisi olduğundan emin değil misiniz? Hissi biliyorum – her birinin kendi artıları ve eksileri olan yüzlerce farklı borsa var.

Ama merak etmeyin, doğru yere geldiniz! Bugün size en iyi yedi altcoin borsası hakkında bir inceleme yapacağım; bunlardan size nereden altcoin satın alacağınızı ve USD ile nasıl altcoin satın alacağınızı göstereceğim..

Bu arada, yaratılacak ilk altcoin’in 2011’de Namecoin olduğunu biliyor muydunuz??

Bu en iyi altcoin takas kılavuzunda, ücretlerini, güvenlik önlemlerini, jeton kullanılabilirliğini, ticaret hacmini ve kullanım kolaylığını vurgulayarak en iyi borsalardan bazılarını inceleyeceğim. Böylece, yedi değişimin tamamını okuduktan sonra, hangisinin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğuna karar verebileceksiniz..

Peki … ne bekliyorsunuz? Bu en iyi altcoin değişim rehberindeki ilk inceleme Gemini değişimini kapsayacak!

İkizler’e Bir Bakış


Gemini web sitesi ön sayfası

Gemini, Cameron ve Tyler Winklevoss tarafından 2015 yılında oluşturuldu. İkizler, Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg’e fikrini çaldığı için 65 milyon dolarlık dava açmasıyla ünlüler.!

Gemini, New York’ta yerleşiktir ve “BitLicense” adı verilen bir şeye sahiptirler. Bu, bankacılık sektörüyle aynı şekilde düzenlendikleri, yani güvenliği çok ciddiye aldıkları anlamına gelir..

Gemini kurumsal yatırımcılar tarafından da kullanıldığından, her zaman yüksek işlem hacimleri vardır, bu da likidite bulmakta sorun yaşamayacağınız anlamına gelir. Gemini’nin düzenleyicilerle de iyi ilişkileri vardır, bu nedenle bir banka hesabı kullanarak para yatırmanıza ve çekmenize izin verirler..

Not: Kurumsal yatırımcı, banka veya koruma fonu gibi büyük bir kuruluş adına yatırım yapan kişidir. Normalde çok büyük miktarlarda para yatırırlar.

Hesabınıza para yatırmadan önce bir doğrulama sürecini tamamlamanız gerekir. Bu, kişisel bilgilerinizi girmeyi ve devlet tarafından verilmiş bir kimlik (pasaport gibi) yüklemeyi içerecektir. Doğrulama departmanının ne kadar meşgul olduğuna bağlı olarak, hesabınızın doğrulanması birkaç gün sürebilir..

Her ay ücretsiz olarak 30 banka hesabından para çekme ve 10 Bitcoin veya Ethereum para çekme işlemine izin verilir. Depozitolar da ücretsizdir. Alım satım ücretleri% 0,25’ten başlar, ancak daha büyük miktarlarda alım satım yapmaya başladığınızda bu ücretler düşer.

Bununla birlikte, Gemini kullanmanın ana dezavantajlarından biri, listeledikleri tek altcoin’in Ethereum!

Platformun kendisi açısından, ileri düzey kullanıcılar için çok sayıda araç bulunmasına rağmen, değişimin kullanımı gerçekten basittir, bu da onu ilk kez satın alanlar için mükemmel kılar..

Avantajlar

 • Banka hesabından para yatırma ve çekme işlemlerini kabul eder
 • New York düzenleyicilerine kayıtlı olduğu için çok iyi bir itibar
 • Mükemmel güvenlik
 • Çok düşük ücretler
 • Kullanıcı dostu platform
 • İyi likidite

Dezavantajları

 • Yalnızca 1 altcoin mevcut – Ethereum
 • Doğrulama birkaç gün sürebilir

Artık Gemini’nin tüm avantajlarını ve dezavantajlarını bildiğinize göre, bu en iyi altcoin borsa rehberinin bir sonraki bölümünde Coinbase’i inceleyeceğim.!

Coinbase Hakkında?

Coinbase cryptocurrency gösterge tablosu

Uzun süredir kripto para dünyasına dahil olduysanız, Coinbase’i duymuş olmalısınız..

2011 yılında oluşturulan ve San Francisco’da bulunan Coinbase, Bitcoin için en büyük ticaret hacimlerinden birine sahiptir. Bununla birlikte, aynı zamanda üç altcoin alıp satmanıza da izin verirler. Litecoin (LTC), Ethereum (ETH) ve Bitcoin Cash (BCH)!

Platformun kullanımı gerçekten çok kolay, bu da onu yeni başlayanlar için mükemmel kılıyor. Sadece bu değil, telefon desteğini de içeren mükemmel müşteri hizmetlerine sahipler!

İnsanların Coinbase’i sevmesinin ana nedenlerinden biri, banka / kredi kartı veya banka hesabı kullanarak para yatırmanıza izin vermeleridir..

İtibari paraya başlamadan önce kimliğinizi doğrulamanız gerekecek. Bu basittir, çünkü yapmanız gereken tek şey birkaç kişisel bilgi vermek ve ardından devlet tarafından verilmiş bir kimlik (pasaportunuz gibi) yüklemek..

Güvenlik de çok iyi, Coinbase müşteri fonlarının% 98’ini soğuk depoda tutuyor ve ayrıca iki faktörlü kimlik doğrulama kurma seçeneğiniz de var.

Not: Soğuk depolama, kripto para birimlerinin internet bağlantısı olmadan çevrimdışı tutulduğu zamandır. Bu, onları son derece güvenli ve suçluların onları çalmasını neredeyse imkansız kılar!

Coinbase kullanmanın ana dezavantajlarından biri, yalnızca belirli birkaç ülkede mevcut olmasıdır. Buna Avustralya, Kanada, Singapur, ABD ve çoğu AB dahildir. ülkeler.

Para yatırmak için bir banka veya kredi kartı kullanmak da oldukça pahalıdır, ancak% 4’ün biraz altında, ancak bu ödeme yöntemini kullanırken bu normaldir. Alım satım ücretleri de çok iyi, Coinbase mevcut piyasa oranının hemen üzerinde ücret alıyor!

Avantajlar

 • Çok basit platform – yeni başlayanlar için mükemmel
 • Banka / kredi kartlarını ve banka havalesini kabul eder
 • Ucuz ticaret ve para çekme ücretleri
 • Mükemmel güvenlik
 • İyi müşteri desteği
 • Hızlı ve kolay doğrulama

Dezavantajları

 • Banka / kredi kartı ödemeleri için pahalı ücretler
 • Yalnızca 3 altcoin mevcut
 • Yalnızca birkaç ülkeden kullanıcıları kabul eder

Artık Coinbase kullanmanın artılarını ve eksilerini bildiğinize göre, bu en iyi altcoin borsa incelemesinin bir sonraki bölümü Kraken’in özelliklerini özetleyecektir.!

Kripto Borsalarını Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

Ticaret hedefleriniz için hangi kripto borsalarının en iyisi olduğunu hiç merak ettiniz mi??

Görmek & TOP3 kripto borsalarını yan yana karşılaştırın

Kraken

Kraken Bitcoin borsası

Kraken, Coinbase’e çok benziyor ve aynı zamanda gerçekten basit bir platforma sahipler, bu da onu ilk kez satın alanlar için mükemmel kılıyor! Ayrıca 2011 yılında oluşturulmuş olup, Avrupalı ​​tüccarlar için en popüler altcoin borsalarından biridir..

Maalesef Kraken, hesabınıza banka kartı veya kredi kartıyla para yatırmanıza izin vermiyor, ancak Kanada, Japonya, ABD’de veya AB’nin çoğu bölgesinde yaşıyorsanız bir banka hesabı kullanabilirsiniz..

Coinbase gibi, başlamadan önce hesabınızı doğrulamanız gerekecek. Yalnızca bir kripto para birimi ile para yatırıyorsanız, sadece temel bilgileri sağlamanız gerekir. Ancak, banka hesabınızı kullanmak istiyorsanız, adresiniz gibi ek ayrıntılar sağlamanız gerekecektir..

İşlem ücretleri söz konusu olduğunda, bu işlem yapmak istediğiniz miktara ve ayrıca satın almak istediğiniz altcoin’e bağlı olacaktır. Bu,% 0,02 kadar düşük veya% 0,26 kadar yüksek olabilir. Her bir ücreti şu şekilde kontrol edebilirsiniz: burayı tıklayın.

Coinbase’in aksine, Kraken’da gerçekten iyi bir altcoin seçimi var. Yıldız Lümenleri, Dalgalanma, ZCash ve Daha!

Telefon desteği olmamasına rağmen, canlı sohbet olanakları aracılığıyla yardım isteyebilirsiniz. Ancak, müşteri hizmetlerinin kalitesiyle ilgili çok sayıda kötü yorum var gibi görünüyor..

Avantajlar

 • Para yatırma ve çekme işlemleri için banka hesaplarını kabul eder
 • Çok iyi altcoin seçimi
 • Düşük işlem ücretleri, ancak yapıyı anlamak oldukça kafa karıştırıcı olabilir
 • İyi güvenlik
 • Canlı sohbet desteği
 • Yeni başlayanlar için temel arayüz
 • Kolay doğrulama

Dezavantajları

 • Banka veya kredi kartıyla para yatırma yok
 • Yetersiz müşteri hizmeti raporları

Hangi borsayı kullanacağınıza henüz karar vermediyseniz endişelenmeyin, hala gidecek birkaç borsa var! Bu en iyi altcoin borsa incelemesinin bir sonraki bölümü Bitstamp hakkında konuşacak!

Bitstamp ile İz Bırakmak

Bitstamp web siteleri ön sayfası

Bitstamp 2011 yılında kuruldu ve aslen Slovenya’da bulunuyordu, ancak şu anda birçok farklı ülkede ofisleri var. Platform aslında daha deneyimli tüccarlar için tasarlanmıştır. Öyleyse, hala kripto para biriminin ilk günlerindeyseniz, o zaman sizin için en iyi altcoin borsası olmayabilir..

Bununla birlikte, sektördeki en yüksek işlem hacimlerinden birine sahipler, bu nedenle likidite seviyeleri gerçekten iyi. Yine de, Bitstamp kullanmanın en büyük avantajlarından biri, banka / kredi kartı, banka hesabı ve kripto para birimleri kullanarak para yatırabilmenizdir..

Depozito ücretleri, kullanmaya karar verdiğiniz ödeme yöntemine bağlı olarak farklılık gösterir. İşte ödeyeceğinizin bir örneği.

Banka kartları: 10 $

Kredi kartları:% 5

SEPA: Ücretsiz

Uluslararası tel:% 0,05 (minimum / maksimum – 7,5 ABD Doları / 300 ABD Doları)

Uluslararası havale ile para çekerken, ücretler 15 $ ‘dan oldukça pahalıdır, ancak SEPA sadece 0.90 $’ dır.!

Alım satım ücretleri her işlem için% 0,25 olarak sabitlenmiştir, ancak tek bir ayda 20.000 $ ‘dan fazla alım satım yaparsanız, bu azalır. Ne kadar çok işlem yaparsanız, ücretler o kadar ucuz olur ve 20 milyon dolardan fazla işlem yapabiliyorsanız, en düşük oran% 0,10’dur. Bütçemin biraz dışında olan!

Bitstamp şu anda mevcut en iyi güvenlik sistemlerinden birine sahip olmasına rağmen, borsa son kez 2015 yılında olmak üzere birden fazla kez hacklendi. Bu özel hack o kadar ciddiydi ki, suçlu 19.000’den fazla BTC çaldı. Neyse ki, o zamandan beri hiçbir şey olmadı.

Satın alınabilecek altcoin miktarı diğer borsalar kadar olmasa da satın alabilirsiniz Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH), Dalgalanma (XRP) ve Litecoin (LTC).

Bitstamp kullanmanın ana dezavantajlarından biri, doğrulama sürecinin gerçekten yavaş olabilmesidir. Bunun nedeni, Aralık 2017’de sahip oldukları çok sayıda hesap başvurusunu yakalamaya çalışıyor olmalarıdır! Bazı insanlar iki haftaya kadar beklediklerini bildirdi, bu nedenle hemen başlamak istiyorsanız, farklı bir takas kullanmak en iyisi olabilir..

Bitstamp kullanmanın bir başka dezavantajı, müşteri hizmetlerinin gerçekten yavaş olabilmesidir ve ekibin bazen yanıt vermesi 3 güne kadar sürebilir..

Avantajlar

 • Banka / kredi kartı ve banka havalesi kabul ediyor
 • SEPA için düşük para çekme ücretleri
 • İyi ticaret ücreti yapısı
 • Gelişmiş tüccarlar için çeşitli araçlar

Dezavantajları

 • Uzun doğrulama süreleri
 • Yalnızca 4 altcoin mevcut
 • Yavaş müşteri desteği
 • Güvenlik artık iyi olmasına rağmen, birden fazla kez saldırıya uğradı
 • Yeni başlayanlar için bir platform uygun olmayabilir

Peki, Bitstamp hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kullanmak istediğiniz türden bir değiş tokuşa benziyorlar mı? Değilse, okumaya devam edin! En iyi altcoin borsası incelememin bir sonraki bölümü Poloniex’i tartışacak.

Poloniex

Poloniex bytecoin değişimi

Poloniex, 2014 yılında Tristan D’Agosta tarafından oluşturulan ABD merkezli bir borsadır. Artık kripto para birimi alıp satmak için en popüler borsalardan biri ve altcoin listeleri çok büyük.!

Alım satım hacimleri de yüksektir, yani likidite bulmakta asla sorun yaşamazsınız..

Ne yazık ki, Poloniex kullanmanın en büyük dezavantajlarından biri, fiat para birimlerini desteklememesidir. Bu, banka / kredi kartınızı veya banka hesabınızı kullanmak yerine, hesabınıza bir kripto para birimi ile para yatırmanız gerektiği anlamına gelir..

Bununla birlikte, iyi olan şey, madencilere ödeme yapmak için alınan blok zinciri işlem ücretleri dışında hem para yatırma hem de para çekme işlemlerinin ücretsiz olmasıdır (bu kripto para birimlerini aktarırken normaldir). İncelediğim diğer bazı altcoin borsaları gibi, alım satım ücretleri de alım satım yaptığınız miktara bağlı olacaktır..

Ödeyeceğiniz en yüksek tutar% 0,25’tir ve büyük miktarlarda işlem yapıyorsanız bu% 0’a düşürülür. Poloniex’in her zaman çok fazla likiditeye sahip olmasının nedenlerinden biri budur.

Günde 2000 $ ‘dan fazla işlem yapmayı düşünmüyorsanız, kimlik belgeleri sunmaya gerek yoktur, böylece bir hesap açar açmaz ticarete başlayabilirsiniz..

Ayrıca, anında yardım için canlı sohbet olanağı içeren iyi bir müşteri hizmetleri departmanına da sahipler. Ayrıca, borsada çizelgeler ve grafikler gibi birçok ticaret aracı olmasına rağmen, gerçek platform gerçekten kullanıcı dostudur..

Poloniex ABD’de kayıtlı olduğu ve yerleşik olduğu için, aslında yerinde en iyi güvenlik sistemlerinden birine sahipler. Bununla birlikte, 2014 yılında, bilgisayar korsanlarının toplam Bitcoin varlıklarının% 12’sinden fazlasını çaldıkları büyük bir saldırı yaşadıklarını belirtmek önemlidir..

Bu size bir borsanın güvenliği ne kadar iyi olursa olsun, paranızın asla% 100 güvenli olmadığını hatırlatmalıdır..

Avantajları

 • Listelenen çok geniş altcoin seçimi
 • İyi müşteri servisi
 • S. tabanlı – güvenliği öncelik haline getirmeli
 • Hem yeni başlayanlar hem de ileri düzey tüccarlar için iyi olan kullanıcı dostu platform
 • Sadece para yatırma ve çekme işlemleri için blok zinciri ücreti ödeyin
 • Alım satım ücretleri iyidir – maksimum% 0,25
 • Günde 2000 $ ‘dan fazla işlem yapmadıkça doğrulama yok

Dezavantajları

 • İtibari para yatırma ve çekme yok
 • 2014’te Bitcoin’in% 12’si çalındı

Artık Poloniex’in tüm avantajlarını ve dezavantajlarını bildiğinize göre, en iyi altcoin değişim rehberimin bir sonraki bölümü Cex.io hakkında konuşacak.!

Cex.io

CEX.IO bitcoin değişim platformu

Cex.io 2013 yılında piyasaya sürüldü ve merkezi Birleşik Krallık’ta bulunuyor. Ticaretin ilk iki yılında, hem bir borsa hem de bir madencilik havuzuydular. Bununla birlikte, 2015’ten beri, ticaret platformlarına% 100 odaklanmış durumdalar, hadi CEX’in en iyi altcoin borsası olarak adlandırılma potansiyeline sahip olup olmadığını inceleyelim..

Cex.io kullanmanın en iyi özelliklerinden biri, bir banka hesabı kullanarak para yatırıp çekebilmenizdir. AB’de bulunuyorsanız, SEPA’yı kullanabilirsiniz, ancak başka bir yerde bulunuyorsanız uluslararası tel kullanmalısınız..

Cex.io’da satın aldığınız çok sayıda farklı altcoin var ve sürekli yenileri ekleniyor..

CEX.io ticaret sisteminin şu ana kadar incelediğim diğer borsalardan biraz farklı olduğunu anlamak önemlidir. Bunun nedeni, emirleri “doldur ya da öldür” ticaretine benzer şekilde işlemeleridir..

Bir doldur ya da öldür ticareti, alıcının istediğini aldığı veya siparişin iptal edildiği yerdir. Örneğin, Peter ETH başına 600 $ ‘dan 500 ETH satın almak isterse, ticaret ancak Peter tüm miktarı bu fiyattan alabilirse gerçekleşecektir. Aksi takdirde sipariş iptal edilecektir.!

Yalnızca düşük miktarlarda alım satım yapıyorsanız, siparişinizi doldurmak için her zaman yeterli likidite olacağı için bu bir sorun olmamalıdır.!

Fiat kullanarak para yatırmak için bir doğrulama işlemini tamamlamanız gerekir. Bu, kimliğinizi yüklemeyi ve ardından kimliğinize sahip olduğunuz bir resminizi göndermeyi içerir! Cex.io’nun kimliğinizi doğrulaması normalde iki gün sürer, bu nedenle hemen satın almak istiyorsanız farklı bir takas kullanmayı düşünmeniz gerekebilir..

Banka / kredi ile para yatırmak size% 3,5’a mal olur, ancak banka havaleleri ücretsizdir! Para çekme ücretleri, kullandığınız para birimi ve ödeme yöntemine bağlıdır – bu bağlantıya tıklayın yapıyı görmek için buraya tıklayın. Cex.io’da alım satım ücretleri oldukça pahalıdır, çünkü mevcut piyasa fiyatının üzerine% 7 ödemeniz gerekecektir..

İngiltere merkezli bir şirket olarak, Cex.io’da güvenlik çok iyidir ve fonların çoğu soğuk depoda tutulmaktadır..

Avantajları

 • Banka / kredi kartlarını ve banka hesabını kabul eder
 • İyi altcoin seçimi
 • İngiltere merkezli çok mükemmel güvenlik

Dezavantajları

 • % 7 ile yüksek işlem ücretleri
 • İki güne kadar sürebilen yavaş doğrulama
 • Telefon veya canlı sohbet desteği yok

Şimdi, BitSquare olacak son en iyi altcoin değişim incelememin zamanı geldi!

BitSquare

BitSquare kripto para birimi ticaret platformu

BitSquare, merkezi olmayan bir değişim olduğu için şimdiye kadar incelediğim diğer borsalardan biraz farklı. Bu, diğerlerinden farklı olarak, alıcı ve satıcı arasında üçüncü taraf olmadığı ve ağ üzerinde tek bir otoritenin kontrolünün olmadığı anlamına gelir. En önemlisi, borsa asla paranızı tutmaz.

İlk olarak 2016’da piyasaya sürülen BitSqaure, kullanıcıların yalnızca kriptodan kriptoya değil, aynı zamanda kriptodan fiat’a değiş tokuş etmesine de izin veriyor. İsimsiz ticaret yapmanıza izin veren bir kimlik veya hatta herhangi bir kişisel bilgi sağlamanıza gerek yoktur! Öyleyse, BitSquare’in en iyi altcoin borsası olup olmadığını görelim.

Yazılımı cihazınıza indirdikten sonra, Litecoin ve Dash gibi iyi bir altcoin seçkisi alıp satabilirsiniz..

Ulusal banka havalesi, SEPA, OKPay ve hatta nakit para yatırma gibi 20’den fazla farklı ödeme seçeneği mevcuttur. Ayrıca, üçüncü taraf ödeme işlemcisi Perfect Money kullanıyorsanız, banka veya kredi kartınızı kullanabilirsiniz.!

Alım satım ücreti sistemi oldukça karmaşıktır ve ne kadar ticaret yapmayı planladığınıza bağlıdır. SSS sayfalarına göre minimum ücret 0.00005 BTC’den başlıyor.

Eşler arası alım satım yaptığınız için blockchain işlem ücreti dışında para yatırma veya çekme ücreti yoktur..

Platform arayüzü çok net görünse de, ticaretin merkezi olmayan yönüne alışmanız biraz zaman alabilir. Bu yüzden yeni başlayanlar için en uygun olmayabilir. Bu nedenle, BitSquare’i ilk kez kullanıyorsanız, küçük bir miktarla başladığınızdan emin olun.!

Avantajları

 • Merkezi olmayan, bu nedenle kimse paranızı tutmaz
 • Mükemmel güvenlik
 • Geniş altcoin yelpazesi
 • Mükemmel itibari ödeme yöntemleri yelpazesi
 • Kimlik doğrulaması yok – anonim ticaret

Dezavantajları

 • Karmaşık işlem ücreti yapısı
 • Platform, ilk kez tüccarlar için kafa karıştırıcı olabilir

Karşılaştırma Tablosu

Yukarıda bahsedilen tüm borsaların altında bir karşılaştırma tablosu oluşturdum. Bu, yukarıdaki borsaları karşılaştırmanızı kolaylaştırabilir ve altcoin satın alabileceğiniz en iyi yere karar vermenize yardımcı olabilir..

Fiat Mevduat Ticaret Ücretleri Kullanıcı dostu? Güvenlik Altcoin Kullanılabilirliği
ikizler burcu Banka hesabı Hacime bağlıdır. Maks =% 0,025 Çok Mükemmel Sadece Ethereum
Coinbase Banka kartı & Banka hesabı Piyasa oranının hemen üstünde Çok Mükemmel soğuk hava deposu kullanır Ethereum, Litecoin & Bitcoin Cash
Kraken Banka hesabı % 0,02 -% 0,26 Çok Mükemmel soğuk hava deposu kullanımı Birçok Mevcut
Bitstamp Banka kartı & Banka hesabı % 0.10 -% 0.25 Gelişmiş Tüccarlar için Birden fazla kez hacklendi 4 Uygun
Poloniex Fiat mevduatı yok % 0 -% 0,25 TAMAM MI Şimdi iyi, ancak 2014’te saldırıya uğradı Birçok Mevcut
CEX.io Banka kartı & Banka hesabı Piyasa oranının% 7 üzerinde Daha Gelişmiş Tüccarlar İçin Mükemmel soğuk hava deposu kullanımı Birçok Mevcut
BitSquare 20’den fazla – Banka Kartı Dahil & Banka hesabı Ticaret hacmine bağlıdır Gelişmiş Tüccarlar için Mükemmel – Merkezi Olmayan Birçok Mevcut

Bulunan En Son Coinbase Kuponu:

Sonuç

Ve bu, En İyi Altcoin Borsası rehberimin sonu!

Hepsinin kendi avantajları ve dezavantajları olduğu için belirli bir tanesini seçmenin gerçekten zor olabileceğini anlıyorum! Ama en azından şimdi altcoin satın alabileceğiniz en iyi yerleri ve USD ile altcoinleri nasıl satın alacağınızı biliyorsunuz..

Bazıları yeni başlayanlar için mükemmel olsa da, anonim olarak ticaret yapmak istiyorsanız diğerleri iyidir..

Bu yüzden kişisel olarak birden fazla borsa kullanıyorum. Bazen banka kartı ile para yatırmayı kabul eden bir altcoin borsasına ihtiyacım olur, ancak diğer zamanlarda daha düşük alım satım ücretleri arıyorum – hepsi ticaret hedeflerime bağlı!

Her neyse, rehberimi baştan sona okursanız, artık bu popüler alışverişlerin her birinin iyi ve kötü yanları hakkında iyi bir fikriniz olmalı! Belki altcoin satın almak için burada listelemediğim daha iyi bir yer biliyorsunuzdur? Öyleyse, aşağıdaki yorumlarda en iyi altcoin değişiminizin ne olduğunu bana bildirin!

Bu web sitesinde yayınlanan içerik, herhangi bir finansal, yatırım, ticaret veya başka herhangi bir şekilde tavsiye vermeyi amaçlamaz. BitDegree.org, herhangi bir kripto para birimini satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez veya onaylamaz. Finansal yatırım kararları vermeden önce, finansal danışmanınıza danışın.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me