Bitcoin artık teknoloji meraklıları için ayrılmış bir kripto para birimi değil. 137,48 milyar dolarlık devasa bir cari piyasa değerine sahip bir hane adı haline geldi. Delilik, biliyorum. Fiyatı 2017’de yaklaşık% 1900 arttı!

Bitcoin satın almayı mı düşünüyorsunuz, ancak hangisinin satın alabileceğiniz en iyi Bitcoin borsası olduğundan emin değil misiniz? Endişelenme – seni korudum!

Bu kılavuzda, kullanmanız için en iyi Bitcoin değişiminin hangisi olduğunu belirlemenize yardımcı olmak için çeşitli Bitcoin ticaret platformlarını karşılaştıracağım. Değişimleri, kullanıcı dostu olma, güvenlik, özellikler ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli temel faktörlere göre karşılaştıracağım..

Öyleyse, daha fazla gecikmeden başlayalım!

Gemini’de Değişim

En İyi Bitcoin Borsası rehberimdeki listedeki ilk değişim ikizler burcu.

İkizler, Winklevoss ikizleri Evet, sosyal paylaşım sitesi fikirlerini çalmaktan Mark Zuckerberg’e dava açan ikizlerle aynı kişiler..

ABD merkezli İkizler hizmetler sunuyor toplam 48 ABD eyaleti, Washington D.C., Porto Riko, Kanada, Hong Kong, Singapur, Güney Kore ve Birleşik Krallık.

Gemini’nin herhangi bir değişim için önemli olduğu düşünülen çeşitli yönlerden nasıl performans gösterdiğini görelim..

Özellikleri

 • Gemini’nin en ilginç özelliklerinden biri de aşağıdaki görselde görebileceğiniz “Müzayede” özelliğidir. Gemini, her gün kısa sürede büyük hacimli kripto varlıklarının (özellikle Bitcoin ve Ethereum) alım satımını içeren açık artırmalar düzenliyor.

Gemini özellikleri

Açık artırmalar, Bitcoin’i daha düşük bir fiyata satın alma fırsatı sunarken, aynı zamanda yüksek risk içerir. Gemini müzayedeleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz İşte.

 • Gemini’de USD ile Bitcoin satın alabilirsiniz. Gemini, ABD içinde bulunan bankalardan ve yurtdışından ABD Doları banka havalelerini desteklemektedir..
 • Gemini, her ticarette% 0,25’lik bir ücret alır. Ayrıca, satıcı (alıcı) veya alıcı (üretici) olmanıza bağlı olarak bir ücret alırlar. Aşağıdaki ekran görüntüsündeki ücret planına bakabilirsiniz..

Gemini kripto para birimi ticaret platformu ücretleri

Bulunan En Son Coinbase Kuponu:

Kullanım kolaylığı

Aşağıdaki ekran görüntüsünde de görebileceğiniz gibi Gemini’nin çok basit ve başlangıç ​​dostu bir arayüzü var. Fiyatlar, siparişler ve bakiyeler hakkında canlı güncellemeler sağlar. Genel olarak, hem yeni başlayanlar hem de ileri düzey kullanıcılar için uygun, iyi tasarlanmış ve zengin özelliklere sahip bir platformdur. Öyleyse, bu onu en iyi Bitcoin borsası yapmak için yeterli mi?

En iyi kripto para birimi ticaret platformundan Gemini


Güvenlik

Gemini’nin şu ana kadar karşılaştığı bilinen bir güvenlik ihlali yok. Diğer herhangi bir güvenli değişim gibi, ek bir hesap güvenliği katmanı sağlamak için 2FA (2 faktörlü kimlik doğrulama) sunar.

Gemini’nin güvenliğiyle ilgili bir başka olumlu not da, birkaç lisanslı dijital varlık borsasından ve koruyucusundan biri olmasıdır. Dolayısıyla, düzenleyici bir bakış açısıyla bile, güvenli olduğu düşünülebilir..

(Ancak, yapmalısınız asla Borsada kaybetmeyi göze alamayacağınız miktarda kripto depolar. Bunun yerine, benim hakkında okuyabileceğiniz bir donanım cüzdanı kullanmayı düşünmelisiniz. Trezor vs Ledger kılavuzu.)

Madeni para kullanılabilirliği

Bu, İkizler’in rakiplerine karşı kaybettiği bir alandır. Yalnızca Bitcoin ve Ethereum’u destekler. Bu nedenle, daha geniş bir kripto para birimi yelpazesiyle ilgilenen herkes Gemini’yi kendileri için uygun bulmayabilir..

Ses

Gemini şu anda yaklaşık 46 milyon dolarlık günlük işlem hacmine sahip ve bu da onu hacim bazında 29. en büyük Bitcoin borsası yapıyor..

Demek sizin için Gemini Bitcoin borsası buydu! Güvenli, kullanıcı dostu, ucuz ve zengin özelliklere sahip olarak kabul edilebilir. Ancak, yalnızca USD’yi para birimi olarak kabul eder ve yalnızca iki kripto para birimine sahiptir: Bitcoin ve Ethereum.

Yine de en iyi Bitcoin değişimi mi? Güzel, ama önce listenin geri kalanına bir göz atalım..

Bitstamp ile buluşma

2011 yılında Damijan Merlak ve Nejc Kodrič tarafından kurulan Bitstamp, en eski borsalardan biridir. Özellikle Avrupa’da en popüler borsalardan biri haline geldi..

Toplamda, değişim şu anda 60’tan fazla ülkede mevcuttur. Bitstamp’ın Lüksemburg, Londra ve New York’ta ofisleri vardır..

Bakalım bu alışverişi bu kadar popüler yapan şey.

Özellikleri

 • Kendi Bitcoin’lerini satmıyorlar. Bir hizmet veriyorlar, dedikleri gibi İnternet sitesi, “Her zaman bitcoinleri satan başka bir kişiden satın alıyorsunuz.”
 • Bitstamp, banka havalesine ek olarak banka ve kredi kartlarını da kabul eden birkaç borsadan biridir. Ayrıca, Tek Euro Ödeme Alanı üzerinden yapılan ödemeleri de desteklerler (ÖÇKB).
 • Bitstamp tarafından alınan alım satım ücretleri diğer borsaların çoğundan daha düşüktür. 20.000 $ ‘ın altındaki işlem hacmi için tahsil edilen maksimum ücret% 0.25’tir. 20 milyon $ ‘ın üzerindeki işlem hacimleri için ücret% 0.1’e düşüyor.
 • Bitstamp’ın hem Android hem de iOS kullanıcıları için bir mobil uygulaması var.

Bulunan En Son Coinbase Kuponu:

Kullanım kolaylığı

Bitstamp hem yeni başlayanlar hem de ileri düzey kullanıcılar için uygundur. Aşağıdaki anlık görüntüde gösterildiği gibi, bir hesap oluşturabileceğiniz, para ekleyebileceğiniz ve ardından satın al / sat’a tıklayarak işlem yapmaya başlayabileceğiniz basit bir arayüze sahiptirler..

Bitstamp kripto para birimi ticaret platformu

İleri düzey kullanıcılar için ayrıntılı grafikler ve ticaret parametreleri de mevcuttur.

Güvenlik

Ocak 2015’te bir saldırgan Bitstamp’ı hackledi ve yaklaşık 19.000 Bitcoin çaldı. Bu miktar Bitcoin bugün 152 milyon dolar değerinde olurdu! Bu nedenle, en iyi Bitcoin değişimi söz konusu olduğunda, güvenlik ihlalleri iyi görünmüyor.

İlginç olan, Bitstamp’ın bu kadar büyük bir saldırıdan sonra bile popülerliğini korumayı başarmış olmasıdır. Yine de 2015 saldırısından bu yana başka herhangi bir ihlalle karşılaşmadıklarını belirtmek gerekir..

Kullanıcı hesaplarının güvenliğini sağlamak için gerekli tüm uygulamaları takip eder. Ayrıca, Lüksemburg’daki CSSF (Commission de Surveillance du Secteur Financier) ile de uyumludur ve bu, kullanıcılarının fonları için ekstra güvenlik sağlar..

Bitstamp, kullanıcılarının ABD Doları Hesaplarını FDIC (Federal Deposit Insurance Corporation) ile güvence altına alarak bir adım daha ileri gidiyor.

Hiçbir Bitcoin borsası% 100 güvenli sayılamazken, Bitstamp 2015 saldırısından bu yana yüksek bir güvenlik standardı uygulamak ve sürdürmek konusunda harika bir iş çıkardı..

Madeni para kullanılabilirliği

Bitstamp, yeni ve popüler altcoinleri eklemekte yavaş davrandı. Yalnızca Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) ve Ripple (XRP) sunar. Aşağıdaki ekran görüntüsünde görebileceğiniz gibi 15 işlem çifti sunar.

Bitstamp bitcoin değişimi

Ses

Bitstamp, yaklaşık 117,28 milyon dolarlık günlük işlem hacmiyle 11. en büyük Bitcoin borsasıdır..

Uzun zamandır etrafta ve kendisi için sağlam bir itibar inşa etti. Fiat para birimi ile Bitcoin satın almak için en iyi yerlerden biri olarak bilinir..

Başka bir çok popüler borsaya geçelim: Poloniex.

Kripto Borsalarını Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

Ticaret hedefleriniz için hangi kripto borsalarının en iyisi olduğunu hiç merak ettiniz mi??

Görmek & TOP3 kripto borsalarını yan yana karşılaştırın

Poloniex

Poloniex, en iyi kriptodan kripto ticaret platformlarından biridir. Ocak 2014’te Tristan D’Agosta tarafından başlatıldı ve merkezi Wilmington, Delaware’de bulunuyor.

Çok yakın bir zamanda, Şubat 2018’de dijital ödeme şirketi Circle, Poloniex’i satın aldı. Fortune dergisi konuya aşina bir kişi gerekçe göstererek anlaşmanın 400 milyon dolar değerinde olduğunu söyledi. Şimdi, Poloniex’in en iyi Bitcoin borsası olarak adlandırılması için gerekenlere sahip olup olmadığını görelim..

Özellikleri

 • Poloniex, EUR, USD, JPY vb. Gibi herhangi bir fiat para birimini desteklemez. Bunun yerine, fiat para birimini kabul eden Bitstamp gibi bir borsada Bitcoin veya başka bir kripto para birimi satın almaları gerekir. Ardından ticarete başlamak için Bitcoin’inizi Poloniex’e aktarmalısınız..
 • Diğer birçok borsadan farklı olarak Poloniex, en iyi kripto para birimlerinin çoğu için marj ticaretini destekliyor.

  Poloniex yıldız marjı ticareti

 • Maker-Taker modeli üzerinde çalışan Poloniex, bunu kendi İnternet sitesi “Her ticaret iki taraf arasında gerçekleşir: yapıcı, ticaretten önce emir defterinde bulunan ve alıcı, eşleşen siparişi kim verir (veya "alır") üreticinin emri ”.

Dolayısıyla, Alıcılar için daha yüksek ücretler ve Yapıcılar için daha düşük ücretler alırlar. Üst tarafta% 0,25’e kadar çıkar ve yüksek hacimler için% 0,05’e kadar düşebilir.

 • Dünyanın hemen hemen her ülkesine hizmet veriyor.

Bulunan En Son Coinbase Kuponu:

Kullanım kolaylığı

Poloniex, oldukça kullanıcı dostu ve verimli bir arayüze sahiptir. Yeni başlayanlar için bile gezinmek kolaydır.

Yalnızca basit değil, aynı zamanda birçok yararlı bilgi, veri analizi araçları ve derinlemesine grafikler de sağlar. Bu nedenle, ileri düzey kullanıcılar için de oldukça yararlı olduğunu söylemek doğru olur..

Güvenlik

Mart 2014’te Poloniex bir güvenlik ihlali yaşadı ve sahip olduğu tüm Bitcoin’lerin% 12,3’ünü kaybetti. Daha önce de belirtildiği gibi, en iyi Bitcoin borsası olarak anılmak istiyorsanız güvenlik çok önemlidir. Saldırı durdurulduktan sonra CEO D’Agosta, Bitcoin’i etkilenen tüm müşterilere geri ödeme sözü verdi. Poloniex borçları ödedi ve güvenliklerini yükseltti.

2017’de de bazı küçük ihlaller rapor edilmişti, ancak pek bir şey belirlenemedi. Diğer borsalar gibi Poloniex de 2 faktörlü kimlik doğrulama ve tarayıcı tanıma araçları sunar.

Poloniex’in güvenliğiyle ilgili genel düşünceler hala o kadar büyük olmadığından bu yana büyük bir ihlal yaşanmamış olsa da. Poloniex’te veya başka bir merkezi borsada işlem yaptıktan sonra paralarınızı bir cüzdanda saklamanız önerilir..

Poloniex yıldız değişimi

Madeni para kullanılabilirliği

Bu, Poloniex’in en güçlü yönlerinden biridir. Oradaki diğer borsaların çoğundan daha yüksek olan 80’den fazla jetonu destekler. Mevcut tüm ticaret çiftlerini kontrol edebilirsiniz İşte.

Ses

Poloniex şu anda yaklaşık 68.47 milyon dolarlık bir günlük işlem hacmine sahip ve bu da onu 19. en büyük kripto para birimi ticaret platformu yapıyor..

Şimdi, Bitcoin satın almak için gözden geçireceğim bir sonraki en iyi yer: Shapeshift.

Şekil Değiştirme

Shapeshift, 2013 yılında Erik Tristan Voorhees tarafından kurulan bir İsviçre kripto para borsasıdır. Poloniex gibi, aynı zamanda bir kripto-kripto para borsasıdır..

Shapeshift kısa süre önce popüler bir donanım cüzdanı satın aldı – Anahtar. Shapeshift, çok popüler bir değişim haline geldi. Öyleyse nedenini ve bunun en iyi Bitcoin borsası olup olmadığını öğrenelim.

Özellikleri

 • USD, EUR, CAD vb. Gibi itibari para birimlerini kabul etmez. Dolayısıyla, ilk kez Bitcoin alıcısıysanız, başka bir borsada Bitcoin satın almalı ve sonra bunları Shapeshift’e aktarmalısınız..
 • Bir hesap oluşturmanızı veya bir doğrulama sürecinden geçmenizi gerektirmeyen birkaç borsadan biridir..
 • Shapeshift’in avantajlarından biri, üzerindeki işlemlerin neredeyse anında gerçekleşmesidir. Örneğin, Bitcoin’inizi saniyeler içinde Litecoin’e dönüştürebilirsiniz.
 • Shapeshift herhangi bir işlem ücreti almaz. Yalnızca satın aldığınız kripto para birimine bağlı olarak değişen bir madenci ücreti alırlar. Örneğin, Bitcoin için madenci ücretleri yaklaşık 0.0006 BTC’dir..
 • Shapeshift’in hem Android hem de iOS kullanıcıları için bir mobil uygulaması var.
 • Shapeshift, dünyanın her yerinden kullanıcılara açıktır.

Bulunan En Son Coinbase Kuponu:

Kullanım kolaylığı

Arayüz kullanıcı dostudur, basittir ve yeni başlayanlar için uygundur. İlk kez kullananlar, aşağıdaki resimde gösterildiği gibi sezgisel bir düzen nedeniyle kripto para birimlerini Shapeshift’te değiştirmeyi kolay bulacaklardır..

Shapeshift kripto para birimi ticaret platformu

Güvenlik

Shapeshift, 2016 yılında büyük bir güvenlik ihlali ile karşı karşıya kaldı. Toplamı yaklaşık 200.000 $ olan fonlar çalındı. Web sitesi hemen kaldırıldı ve o zamandan beri birçok güvenlik iyileştirmesi yapıldı.

Bu güvenlik ihlalinden bu yana böyle bir olay yaşanmadı, ancak kullanıcılar paralarını Shapeshift’te saklamamayı tercih ediyor.

Coin Kullanılabilirliği

Shapeshift, çok çeşitli madeni paraları desteklemesiyle bilinir. Yalnızca en iyi kripto para birimlerini desteklemekle kalmaz, aynı zamanda yeni paralar sunar ve aynı zamanda İlk para teklifleri (ICO’lar) için bir merkezdir. Aşağıda Shapeshift tarafından desteklenen kripto paralardan bazılarının bir görüntüsü var, ancak daha fazlasını görebilirsiniz. İşte.

Madeni para kullanılabilirliği

Ses

Göre Shapeshift.io, Bitcoin’in 24 saatlik bir dönemdeki hacminin yaklaşık 650.462 BTC olduğu bildiriliyor ve bu da 5.15 milyon $ ‘a denk geliyor..

Shapeshift birçok yönden benzersizdir ve ABD ve diğer çeşitli ülkeler için en iyi bitcoin borsalarından biri olarak kabul edilebilir..

Sıradaki inceleme CEX.io.

CEX.io

CEX.io, iki amaca hizmet etmek için 2013 yılında Londra’da piyasaya sürüldü:

 • Bitcoin borsası olarak kullanılmak üzere ve
 • Bulut madenciliği hizmeti olarak kullanılmak üzere.

Bununla birlikte, Bitcoin değişim hizmetine daha fazla odaklanmak için Ocak 2015’te bulut madenciliği faaliyetlerini durdurdu..

İncelememizde nasıl performans gösterdiğini görelim mi??

Özellikleri

 • CEX.io, şu dört fiat para birimini kullanarak Bitcoin satın almanızı sağlar: EUR, GBP, USD ve RUB.
 • AB kullanıcıları için kredi kartları, banka havalesi ve hatta SEPA havalesi gibi ödemeleri destekler.
 • BTC / USD, BTC / EUR, ETH / BTC ve ETH / USD marj ticareti kolaylığı sağlayan birkaç borsadan biridir..

  CEX.io kripto para birimi ticaret platformu

 • CEX.io, işlemlerde emirlerin anında gerçekleştirilmesini mümkün kılan benzersiz bir Doldur veya Öldür (FOK) yöntemi kullanır..
 • CEX.io’nun bir dezavantajı, diğer borsaların çoğundan daha yüksek ücretler almasıdır. Üç tür ücret vardır: para yatırma / çekme ücretleri, işlem ücretleri ve marj ticareti ücretleri. Üç tür ücretin tümü hakkında bilgi edinebilirsiniz İşte.
 • Hem iOS hem de Android kullanıcıları için bir mobil uygulaması var.

Kullanım kolaylığı

En iyi Bitcoin borsası olarak adlandırılması için önemli olan tüm Bitcoin borsaları arasında en iyi kullanıcı arayüzlerinden birine sahiptir. Bu, kullanımı kolaylaştırır ve yeni başlayanlar için en iyi Bitcoin ticaret platformlarından biridir. Bu nedenle, bir acemi olarak bile, CEX.io’dan çok rahat bir şekilde Bitcoin satın alabilirsiniz..

Dahası, daha ileri düzey kullanıcılar için mükemmel işlevler ve araçlar sunar. İleri düzey kullanıcılar ek hizmetleri, ticaret çiftlerini vb. Keşfedebilir.

Visa veya mastercard ile bitcoin nasıl alınır

Güvenlik

Şimdiye kadar (2013’ten beri), CEX.io için bilinen bir güvenlik ihlali yoktur. En iyi borsaların çoğunun güvenlik sorunlarıyla karşılaştığı bir pazarda, bu mükemmel bir geçmiş performans..

Çok net değil, ancak CEX.io, kullanıcıların fonlarını çevrimdışı soğuk depoda sakladığını iddia ediyor. Ayrıca 2 faktörlü kimlik doğrulama (2FA) gibi düzenli güvenlik özellikleri sağlar.

Genel olarak, CEX.io, güvenlik söz konusu olduğunda en iyi Bitcoin ticaret platformlarından biri gibi görünüyor..

Coin Kullanılabilirliği

CEX.io’nun zayıf yönlerinden biri, aşağıdaki resimde gösterildiği gibi yalnızca 9 kripto para birimini desteklemesidir..

Kripto para listesi

Ses

CEX.io’nun günlük işlem hacmi yaklaşık 7.12 milyon $ ‘dır..

CEX.io’dan şimdi Bitcoin satın almak için en iyi yerlerden birini incelemeye geçeceğim – Kraken.

Kraken

2011 yılında Jesse Powell tarafından kurulan, aynı zamanda en eski ve en popüler Bitcoin borsalarından biridir. Kraken’in genel merkezi San Francisco, California, ABD’de bulunmaktadır..

Kraken, Bitcoin’den Euro’ya ticaret hacimleri açısından en büyük Bitcoin borsalarından biri olarak kabul edilir. 2014 yılında Kraken, Bloomberg terminalinde listelenen ilk borsa oldu. Bakalım Kraken en iyi Bitcoin borsası mı?.

Şimdi size Kraken’in farklı yönlerini anlatacağım.

Özellikleri

 • Değişim, Avrupa, Kanada, Japonya ve tüm Kuzey Amerika’daki (New York hariç) kullanıcılar için çalışmaktadır..
 • Kraken, USD, EUR, GBP, CAD ve JPY dahil olmak üzere itibari para birimlerindeki mevduatları kabul eder
 • Platform, sınırlı fonlarla daha büyük riskler arayan kullanıcılar için marj ticaretini destekler.
 • Kraken, kredi kartlarını desteklemez. Ancak, banka havalesini ve SEPA’yı (AB müşterileri için) destekler.
 • Kraken, ücretler söz konusu olduğunda oldukça rekabetçi. İşlem ücretleri, işlem çiftinize ve işlem hacminize bağlı olarak% 0,0 ile% 0,26 arasında değişebilir. Detayları kontrol edebilirsiniz İşte.

Bulunan En Son Coinbase Kuponu:

Kullanım kolaylığı

Kraken, ileri düzey kullanıcılar için mükemmel bir seçimdir ve yüksek ticaret hacmine sahip profesyonel yatırımcılar tarafından kullanıldığı bilinmektedir..

Yeni başlayanlar söz konusu olduğunda, Kraken’in belgelerini okuduktan sonra da kullanabilecekler. Kraken, başlangıç ​​dostu olma konusunda ortalama olarak değerlendirilebilir.

İleri düzey kullanıcılar için Kraken, aşağıdaki anlık görüntüde gösterildiği gibi mükemmel ticaret araçları, ayrıntılı grafikler ve analizler sağlar..

Kraken kripto para birimi son esnaf

Güvenlik

Merkezi bir borsa olan Kraken, herhangi bir saldırıdan kaçınmak için soğuk depolama tekniklerini kullandığını iddia ediyor. Kullanıcıların güvenliği için 2FA ve ana anahtar gibi çeşitli özellikler sunar.

Kraken, kriptografik olarak doğrulanabilir rezerv kanıtı denetiminden geçen ilk borsa.

Kraken, şüphesiz ABD’de ve hizmet verdiği diğer bölgelerde Bitcoin satın almak için en güvenli ve en iyi yerlerden biridir..

Coin Kullanılabilirliği

Kraken pek çok altcoin sunmuyor ancak Bitcoin, Ether, Monero, Dash, Litecoin, Ripple vb. Dahil olmak üzere en iyi 15 kripto para birimini destekliyor. Tam listeyi görebilirsiniz. İşte.

Ses

Kraken’in günlük işlem hacmi yaklaşık 166,36 milyon $ ‘dır..

Bu Kraken incelemesi tamamlandıktan sonra, bugünkü son borsayı gözden geçireceğiz – Coinbase.

Coinbase

En İyi Bitcoin Borsası rehberim listesindeki son ama belki de en ünlü borsa Coinbase.

Coinbase, özellikle yeni başlayanlar için en büyük ve en iyi Bitcoin broker borsalarından biridir. 2012 yılında Brian Armstrong ve Fred Ehrsam tarafından kurulan şirketin şu anki merkezi San Francisco’da bulunuyor. Genellikle ABD’nin bugüne kadar sunduğu en iyi bitcoin borsası olarak kabul edilir..

Coinbase kripto para birimi değişim platformu

Bitcoin ticaret hacmi söz konusu olduğunda en büyük borsa olması gerekiyordu..

Öyleyse, tüm özelliklerini gözden geçirdiğimizde bu popüler exchange’in nasıl performans gösterdiğini görelim..

Özellikleri

 • 32 ülkeye hizmet verir ve ABD, Avrupa, Kanada ve Singapur’da çok popülerdir..
 • Coinbase, bulunduğunuz yere bağlı olarak kredi kartı, banka havalesi vb. Ödeme yöntemlerini kabul eder. Aşağıdaki tabloya bakın.Bitcoin VISA veya mastercard nasıl alınır
 • Coinbase’in bir dezavantajı, oldukça yüksek işlem ücreti almasıdır. ücretler, bazen% 4,5 kadar yüksek.
 • Coinbase yalnızca üç fiat para birimini kabul eder: USD, GBP ve EUR.
 • Coinbase, telefonla müşteri desteği sağlayan çok az sayıda borsadan biridir..
 • Borsaya ek olarak, Coinbase ayrıca kullanıcısına bir kripto para cüzdanı (kripto para birimlerini depolamanın en güvenli yolu değil) sağlar..

Bulunan En Son Coinbase Kuponu:

Kullanım kolaylığı

Coinbase muhtemelen en kullanıcı dostu borsadır ve yeni başlayanlar için harikadır! Bu nedenle ilk kez Bitcoin satın alan acemilerin ilk tercihi haline geldi. Coinbase ayrıca çok kullanışlı bir iOS ve Android uygulamasına sahip.

Yeni başlayanlar ve ileri düzey kullanıcılar tarafından kullanılabilecek çok basit grafikler sağlar..

Güvenlik

Coinbase, günümüzün en güvenli kripto para borsalarından biri olarak kabul ediliyor. Coinbase, müşterinin fonlarının emanet banka hesaplarında saklandığını belirtir..

Coinbase, kripto para fonları söz konusu olduğunda, bunun% 98’inin son derece güvenli çevrimiçi cüzdanlarda saklandığını söylüyor. Çevrimiçi olarak depolanan fonların kalan% 2’si de sigortalıdır.

Coinbase, güvenlik açısından gerçekten en iyi çevrimiçi Bitcoin broker platformudur.

Madeni para kullanılabilirliği

Coinbase, coin mevcudiyeti açısından oldukça sınırlıdır. Yalnızca Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum ve Litecoin’i destekler.

Ses

Coinbase’in günlük işlem hacmi yaklaşık 21 milyon $ ‘dır..

Coinbase’in gözden geçirilecek son borsa olmasıyla, bugün var olan en iyi Bitcoin Borsalarının tümünü gözden geçirdim..

Bulunan En Son Coinbase Kuponu:

Son sözler

Öyleyse, artık en iyi Bitcoin ticaret platformlarının ne olduğu, hangi özelliklere sahip oldukları ve ne kadar güvenli oldukları hakkında iyi bir fikre sahip olmalısınız..

Gemini, Bitsquare, Bitstamp, Poloniex, Shapeshift, Cex.io, Kraken, Coinbase gibi en popüler ve ilginç Bitcoin borsalarından bazılarının resimlerini size verdim..

Artık bunu okuduğunuza göre, umarım sizin için en uygun borsanın hangisi olduğuna dair bilinçli bir karar verebilecek durumda olursunuz. En iyi Bitcoin değişimini bulmak, sadece Google’a (veya herhangi bir şeye / herhangi birine) ‘en iyi Bitcoin değişiminin ne olduğunu’ sormaktan ibaret değildir. Doğru ya da yanlış cevap yok. Bunun yerine, her şey bir birey olarak ne aradığınıza karar vermekle ilgilidir. Bu şekilde, hangisinin sizin için en iyi Bitcoin borsası olduğunu belirleyebilirsiniz..

Peki Bitcoin alacak mısınız? Eğer öyleyse, hangi borsayı kullanacaksınız?

Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin, sizden haber almak isteriz!

Bu web sitesinde yayınlanan içerik, herhangi bir finansal, yatırım, ticaret veya başka herhangi bir tavsiye vermeyi amaçlamaz. BitDegree.org, herhangi bir kripto para birimini satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez veya onaylamaz. Finansal yatırım kararları vermeden önce, finansal danışmanınıza danışın..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me