Dünyası kripto para birimleri gerçekten ilginç bir tanesidir. Başlangıcından beri Bitcoin, burada burada ortaya çıkan çeşitli tuhaf projeler var. Bu projelerin en benzersizlerinden biri Dogecoin – Bir DOGE meraklısıysanız, bu listede aradığımızı bilmekten memnuniyet duyarsınız yılın en iyi Dogecoin cüzdanı!

Olduğu kadar benzersiz olduğu için, Dogecoin’in bazılarına sahip olmasını beklersiniz… Pekala, sıradan olmayan depolama seçenekleri. Ancak gerçek şu ki tam tersi – DOGE çok sevilen bir kripto para birimi, ve bu nedenle, bazıları piyasadaki en iyi kripto cüzdanları madeni para için destek sunmak!

Bugünkü listemiz şöyle görünecek:

En İyi Dogecoin Cüzdanları: Dogecoin Nedir?

En iyi Dogecoin cüzdanlarının ayrıntılarına girmeden önce, DOGE’un gerçekte ne olduğu ve projenin insanları ona çekeceği konusunda hızlı bir tazeleme yapmak iyi bir fikirdir..

Şimdi, doğruyu söylemek gerekirse, Dogecoin benzersizdir – Bu kelimeyi hafife almıyorum. Çoğu iken diğer kripto para birimi projeleri Başarmayı amaçladıkları bazı özel, üst düzey hedeflere (veya çözmeyi amaçladıkları bazı belirli sorunlara) sahipse, DOGE farklıdır.. Çok farklı, aslında.

Dogecoin şu şekilde oluşturuldu: şaka kripto para birimi. Bu nedenle adı, dolayısıyla arkasındaki itibar. DOGE’un arkasındaki topluluğun ilgileneceği hiçbir asil neden yok – daha iyi bir terim olmadığı için bu bir “trol kripto para birimi”.

En iyi Dogecoin cüzdanı: klavyede bir Dogecoin.

Durum bu olsa da, neden bu kadar çok insan Dogecoin cüzdanlarını ve DOGE’u nasıl satın almanın yollarını arıyor??

Görüyorsunuz, kripto para birimi bir şaka iken (kelimenin tam anlamıyla), burada oldukça ilginç bir ikilem var. Dogecoin topluluğu en aktif olanlardan biri Ayrıca… İletişimsel karşılaşacağınız kripto grupları!

Üstelik, aktif olmaları sadece bir hile de değil. DOGE meraklıları bağış toplama etkinliklerine katılmak, topluluk projeleri, ve çeşitli hayır işleri. İfadeyi aşırı kullanma riskini alırken, abartılamaz – bu kripto dünyasında çok benzersiz bir fenomen!

Bununla birlikte, Doge çok tuhaf bir kripto projesi olduğu için bazı uyarıcı hikayelerle birlikte geldiğine dikkat edin. Madeni para, pompalı ve damperli kamyonlar – Piyasayı manipüle etmeyi seven, belirli bir kripto para biriminin fiyatını yapay olarak şişiren ve ardından tüm madeni paralarını çöpe atan insanlar, fiyatlarının katlanarak düşmesi.

En İyi Dogecoin cüzdanı: Şamdan grafiğinin önünde bir Dogecoin.

Bu tür faul oyuncuların kurbanı olmadığınızdan emin olun! En iyi bahsiniz belirli bir hedef belirleyin Dogecoin’e neden yatırım yapmak istediğinizi, ve ardından piyasadaki en iyi Dogecoin cüzdanlarının hizmetlerinden yararlanın. Hiçbir üçüncü tarafın fikirlerinizi etkilemesine izin vermeyin – araştırmanızı yapın ve gayretli olun!

Öyleyse, Dogecoin’in ne olduğunu ve arkasındaki kripto para biriminin esas olarak ne için kullanıldığını belirledik. Doğal olarak, ancak, biraz DOGE satın almak isteyen herkesin ihtiyacı olacak güvenilir bir cüzdan paraları içeride tutmak için! Tam olarak burada tartışmak için buradayız – piyasada bulunan farklı Dogecoin cüzdan türlerine bir göz atarak başlayalım.


Dogecoin Cüzdan Türleri

İle aynı piyasadaki diğer birçok kripto para birimi, Dogecoin depolanabilir çok çeşitli cüzdanlar – bunu zaten belirledik. Ancak, muhtemelen tahmin edebileceğiniz gibi, tüm cüzdanlar eşit yaratılmamıştır – güvenlik açısından veya sadece kişisel kullanıcı tercihi açısından bazıları diğerlerinden daha iyi olacak.

Genel olarak, olduğunu bilmelisiniz iki büyük tip erişilebilecek ve kullanılabilecek cüzdan sayısı – sıcak ve soğuk olanlar. En iyi Dogecoin cüzdanlarını listelemeye başladığımızda, neden bahsettiğimizin farkında olabilmeniz için, bu terimlerin özellikle ne anlama geldiğini inceleyelim..

Sıcak Cüzdanlar – Kullanışlı ve Erişilebilir

“Sıcak cüzdan”, bir tür kripto para cüzdanıdır. internete sürekli bir bağlantı sağlar. Tanımın kendisi oldukça geniştir ve kategori de öyle – sıcak bir cüzdan olabilir bir mobil uygulama, bir tarayıcı uzantısı, indirilebilir yazılım, veya aradaki herhangi bir şey.

İletişim kurmak zorunda olduğunuz kripto meraklılarının büyük çoğunluğu, muhtemelen size, DOGE dahil olmak üzere, kriptoları için sıcak bir cüzdan kullandıklarını söyleyecektir. Bunun nedeni, mevcut bu cüzdanların çok çeşitli olmasıdır – sadece bir dakika içinde göreceğiniz gibi, soğuk depolama çok daha az çeşitli seçeneklere sahiptir..

Şimdi, öyleyse – sıcak cüzdanları bu kadar popüler yapan nedir??

En İyi Dogecoin cüzdanı: Oyuncak arabanın önündeki Dogecoin.

Dogecoin veya başka bir kripto para birimi için en iyi cüzdanı arıyorsanız, muhtemelen fark edeceğiniz ilk şey bu cüzdanların erişilebilirlik ve uygunluk faktörleri. Açıkçası, sıcak cüzdanlar herkes ve herkes için hazırdır!

Bununla kastettiğim, sıcak cüzdanların genellikle kullanımı tamamen ücretsiz, ve olabilir birkaç dakika içinde kurulur. İster borsaya dayalı bir cüzdan isterse yazılımsal bir cüzdan olsun, genellikle bunlarla birlikte açık ve öz talimatlar, ve kullanmaya başlamak çok basit.

Kolaylık açısından, yılın en iyi Dogecoin cüzdanı için seçenek olarak sıcak bir cüzdan seçerseniz, yapabileceğinizden emin olabilirsiniz. erişim para kaynağı, bakiyenizi kontrol edin, ve Yapmak göndermek ve teslim almak sadece bir düğmeye basarak siparişler! Bu özellikle mobil Dogecoin cüzdanları için geçerlidir – gittiğimiz her yerde telefonlarımız yanımızda olduğundan, DOGE’niz her zaman yanınızda olacaktır.!

En İyi Dogecoin cüzdanı: Bir yığın Dogecoin.

Sıcak cüzdanlar bir değiş tokuşla birlikte gelir. Kısacası, asla soğuk kripto para depolaması kadar güvenli olmayacaklar – bu basitçe böyledir. Her şey “internete bağlı” şeyin tamamı ile ilgilidir – sürekli bir web bağlantısıyla, bilgisayar korsanları sıcak cüzdanın güvenliğini ihlal etmek ve bu süreçte paranızı çalmak için birçok fırsata sahiptir..

Doğal olarak, bu günümüzde çok yaygın bir olay değil, ama yine de oluyor. Bununla birlikte, tam olarak soğuk cüzdanların geldiği yer burasıdır..

Soğuk Cüzdan – Güvenlik ve Güvenilirlik

Soğuk cüzdanlar şu kripto depolama seçenekleri sürekli internet bağlantısı yok – sıcak cüzdan tanımından sonra, muhtemelen bunun geldiğini gördünüz.

Yine de doğru – soğuk cüzdanınızı web’e bağlayacağınız tek zaman, istediğiniz zaman paranı transfer et, veya biraz daha kripto satın alın.

Tablo: Ledger Nano X ve Trezor Model T’nin güvenlik özellikleri

Şimdi, en iyi Dogecoin cüzdanını ararken, kesinlikle soğuk cüzdanların oldukça sık ortaya çıkmasını bekleyebilirsiniz. Aslında durum budur diğer kripto para birimlerinin çoğu, ayrıca – madeni para ne olursa olsun, soğuk bir cüzdan destekliyorsa, tavsiye edilecektir.

Görüyorsunuz, soğuk cüzdanlar kullanıcılara benzeri görülmemiş güvenlik özellikleri. İster bir donanım cihaz, bir kağıt cüzdan, veya başka bir şey varsa, soğuk cüzdanlar size “paranızın karşılığını en iyi şekilde almanızı sağlar”.

Hangisinden bahsetmişken …

En İyi Dogecoin cüzdanı: klavyede bir donanım kripto para birimi cihazı (Ledger Nano S).

İnsanları soğuk cüzdan kullanmaktan caydıran ana şeylerden biri, bu cihazların geldiği fiyat. Kağıt cüzdanlar konusunda endişelenmeniz gereken bir şey değil, ancak aynı zamanda bunlar en niş soğuk depolama seçenekleridir, bu nedenle bu tartışmayla fazla alakalı değiller.

Fiyat etiketi dışında, bazı kişilerin çevrimiçi Dogecoin cüzdanını soğuk bir cüzdan yerine tercih etmelerinin tek nedeni bazı donanım cihazlarıyla birlikte gelen dik öğrenme eğrisi. DOGE, sahip olduğunuz ilk kripto para birimiyse, belirli donanım cüzdanlarının bazı inceliklerini anlamak zor olabilir. Kesinlikle hepsini değil, dikkat et!

Bununla birlikte, bu noktada, artık sıcak ve soğuk cüzdanlar ve aralarındaki temel farklar hakkında biraz daha bilgi sahibi olmalısınız. Daha fazla uzatmadan tartışmaya geçelim piyasadaki en iyi Dogecoin cüzdanları, ve birbirleriyle nasıl karşılaştırıldıklarını görmek!

1. Ledger Nano X – Dogecoin Depolaması için En İyi Soğuk Cüzdan

7 Kripto Borsası arasında 1. sırada

Ledger Nano X İnceleme Sevdiğimiz şeyler:

 • + Mobil cihazdan yönetilebilir
 • + Çok güvenli
 • + 1500’den fazla kripto para birimini destekler
 • + Rahat tasarım

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Nispeten pahalı

Siteyi ziyaret et

Ledger Nano X piyasadaki en popüler soğuk cüzdanlardan biridir. Aslında en popüler soğuk cüzdan olduğunu iddia edecek kadar ileri gidebiliriz – bu hem Dogecoin hem de diğer kriptolarla ilgili olduğu için doğrudur..

Buna atfedilen epeyce yönler de var..

Başlangıç ​​olarak, en iyi Dogecoin cüzdanını arıyorsanız, muhtemelen güvenlik DOGE paralarınızdan, değil mi? Peki, durum buysa, o zaman Nano X mükemmel bir seçimdir! Sunduğu benzeri görülmemiş güvenlik seviyeleri.

Nano X’inizi kurarken yapmanız istenir bir PIN kodu oluştur dijital varlıklarınıza her erişmek istediğinizde girmeniz gerekecek. Bu eşlik eder 24 kelimelik kurtarma tohumu – Bir noktada PIN’inizi unutursanız, Dogecoinlerinizi bu tohumla kurtarmaya devam edebilirsiniz.!

En İyi Dogecoin cüzdanı: Ledger Nano X.

Defter özel anahtarlarınızı tutmuyor – Dogecoin için en iyi cüzdanı seçerken dikkate almaya değer bir başka büyük nokta. Bunun anlamı, cüzdanın gözaltına alınmayan – paralarınız gerçekten size ait!

Dogecoin ayrıca aşağıdakiler tarafından desteklenmektedir: Ledger Canlı – Ledger Nano X’in kullanıcı arayüzü. çok iyi tasarlanmış bir kullanıcı arayüzü Bu, madeni paralarınızı ve jetonlarınızı yönetmenize ve ayrıca göndermenize, almanıza ve hatta bazı varlıkları kolaylıkla riske atabilir, çok.

Cüzdanın kendisi söz konusu olduğunda, gerçekten iyi yapılmış, ve özellikler sağlam, dayanıklı tasarım. Bazı insanlar bunu beğenileri için biraz fazla hantal bulsa da, gittiğiniz her yerde yanınızda taşımayı planlamıyorsanız bu gerçekten bir sorun değildir.

Ledger Nano X size mal olacak yaklaşık 119 $, ve ile gel dünyanın çoğu bölgesine ücretsiz gönderim. Kuşkusuz, bu yüksek bir fiyat etiketi, ancak kesinlikle aldığınız kaliteyi temsil ediyor – Dogecoin için en iyi cüzdanlardan biri için ödenmesi gereken küçük bir bedel! Sadece emin ol Nano X’inizi şirketin resmi web sitesinden satın alın.

Ledger Nano X’i ziyaret edin

…veya Ledger Nano X incelememizi okuyun

2. Trezor Model T – Güvenlik Meraklıları için Harika

7 Kripto Borsası arasında 2. sırada

Trezor Model T İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + Birinci sınıf güvenlik
 • + Dokunmatik ekran kullanıcı arayüzü
 • + Kurulumu kolay
 • + Yaklaşık 1000 kripto varlığını destekler

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Hacimli tasarım
 • Pahalı

Siteyi ziyaret et

Trezor kripto para dünyasındaki en büyük soğuk cüzdan markalarından biridir. Şirketin ürünleri sürekli olarak şurada bulunabilir: en iyi kripto para cüzdanlarının listeleri – doğal olarak, en iyi Dogecoin cüzdanları arasında da kabul edilebilirler.!

Bu özellikle çok doğrudur Trezor Model T – Trezor’dan en son ve en iyisi.

Cüzdan, herhangi bir DOGE sevgilisinin kesinlikle takdir edeceği birkaç farklı özelliğe sahiptir..

Yeni başlayanlar için Model T kesinlikle Paranın satın alabileceği en güvenli kripto para cüzdanlarından biri. Tümüyle donatılmıştır birinci sınıf güvenlik özellikleri, ve bazılarını kullanır neredeyse kırılmaz savunmalar. Yedekleme özellikleri, aygıt yazılımı güncelleme istekleri, PIN kodları – adını siz koyun, Trezor aldı!

En İyi Dogecoin cüzdanı: Trezor Model T.

Dogecoin sahipleri için doğrudan bir fayda olmasa da, şunu belirtmekte fayda var: Model T çok geniş bir yelpazeyi destekler altcoinler ve kripto belirteçleri, çok. Yani, kripto meraklısıysanız, genel olarak, bulabilirsin çok uygun, paralarınızın çoğunu tek bir cüzdanda tutma yeteneğine sahip olmak.

Model T’nin gerçek fiziksel tasarımı… Bu bir vuruş ya da ıskalama. Cüzdanın dayanıklı ve iyi yapılmış – Bu çok açık. Ayrıca şu özelliklere sahiptir: dokunmatik ekran işlevselliği, bu çok nadir görülen bir manzara! Bununla birlikte, en iyi Dogecoin cüzdanı olsa da, bazı kullanıcılar bunun olduğunu iddia ediyor çok hantal kendi kişisel tercihleri ​​için.

Fiyatlandırma açısından Trezor Model T aslında oldukça pahalıdır. Sana mal olacak yaklaşık 169 $, Bu da onu paranın satın alabileceği en pahalı kripto cüzdanları listesine koyuyor! Bununla birlikte, şirketin müşterilerinin çoğu şu konuda hemfikir görünüyor: fiyat-kalite oranı kontrol ediyor – bu harika!

Trezor Model T’yi ziyaret edin

…veya Trezor Model T incelememizi okuyun

3. Ledger Nano S – Dogecoin’e Yeni Başlayanlar İçin Mükemmel

7 Kripto Borsası arasında 3. sırada

Ledger Cüzdan İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + Süper güvenli
 • + Fiziksel hasara karşı koruma
 • + 1500’den fazla jeton ve jetonu destekler

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Nispeten pahalı

Siteyi ziyaret et

Bilebileceğiniz üzere, Defter bir donanım kripto para cüzdanı şirketidir. Süre Nano X modeli Genel halka sunduğu en iyi Dogecoin cüzdanları listelerinde en sık görülen rakiptir (bu liste kuşkusuz istisna değildir), markanın müşterilerine sunabileceği başka bir cüzdanı da var – Ledger Nano S.

Nano S, Ledger’in amiral gemisi donanım cüzdanıdır. Bu noktayı sık sık tartışıyorum, ancak bu özel cüzdanın kripto ile yeni başlayan insanlar için en iyi seçeneklerden biri, ve işleri başka bir düzeye taşımak istiyor. Dogecoin burada bir istisna değildir.

Görüyorsunuz, Nano S mükemmel bir başlangıç ​​donanım cüzdanı. Özellikleri küçük ve gizli bir tasarım – Nano X’inkinden önemli ölçüde daha küçük. Bu da, Çok fazla birisinin fark etmesini ve tanımasını riske atmadan etrafta taşımak. Donanım cüzdanının USB bellek gibi görünmesi ek bir avantajdır!

En İyi Dogecoin cüzdanı: Ledger Nano S.

Nano S, Dogecoin’i tam olarak desteklemektedir. Yapabileceksin mağaza, göndermek, ve DOGE’nuzu alın, soru sorulmadı. Ledger Nano S’nizi satın aldıktan ve aldıktan sonra yapmanız gereken tek şey cihazı kur, ve Dogecoin uygulamasını cüzdanınıza yükleyin. Süreç nispeten hızlı ve takip etmesi oldukça basit.

DOGE ayrıca Ledger Live tarafından tamamen desteklenmektedir – söz konusu donanım cüzdanının kullanıcı arayüzü. Dogecoinlerinizi hem masaüstü veya dizüstü bilgisayardan hem de mobil cihazınızdan kontrol edebileceksiniz, sorun değil.

Ledger Nano S’nin en iyi özellikleri arasında, aynı zamanda çok uygun fiyatlı bir donanım cüzdanı! -Den satın alıyorum şirketin resmi web sitesi (satın almanız gereken tek yer, dikkat edin), size pahalıya mal olacak yaklaşık 59 $ – bu kadar yüksek kaliteli bir ürün için inanılmaz bir fiyat!

Ledger Wallet’ı ziyaret edin

…veya Ledger Wallet incelememizi okuyun

4. Trezor One – Her Yerde İyi Yapılmış Bir Donanım Cüzdanı

7 Kripto Borsası arasında 4. sırada

Trezor Cüzdan İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + Birinci sınıf güvenlik
 • + Çok iyi bilinen bir kripto cüzdanı
 • + Çok sayıda kripto para birimini tutar
 • + Sabit ürün yazılımı güncellemeleri

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Pahalı
 • Daha önce yetkisiz erişime maruz kalmıştı

Siteyi ziyaret et

Trezor Bir kripto endüstrisindeki önde gelen donanım cüzdanlarından birinin eski sürümüdür – Model T. Muhtemelen fark ettiğiniz gibi, her iki model de en iyi Dogecoin cüzdanları listemizde yerini aldı..

Şimdi, Trezor One’ın eski cüzdan olması ve yeni ve geliştirilmiş bir sürümün mevcut olması, onun eski olduğu anlamına gelmez. Aksine – Trezor One modelinde hala hitap ettiği çok özel bir kripto meraklıları grubu var.!

Yeni başlayanlar için, gerçek bir Trezor tarzında, Dogecoin için bu en iyi cüzdan seçeneğinin olmasını bekleyebilirsiniz. çok güvenli. Var gelişmiş PIN kodu işlevi ek olarak sınırlı bir USB bağlantısı, DOGE coin’lerinizin çalınmasını engeller bir keylogger veya bilgisayarınızda bulunabilecek başka bir kötü amaçlı yazılım.

En İyi Dogecoin cüzdanı: Trezor One.

Cihazın kendisi aslında oldukça küçük ve incedir, özellikle onu yeni sürümle karşılaştırdığınızda. Dedi ki, hala çok sağlam – Bu kadarını gerçekleştirmek için tek yapmanız gereken kutuyu açmak ve Trezor One’ı kendi elinizde tutmaktır..

Söz konusu donanım cüzdanı da çeşitli ürün yazılımı güncellemeleri ve özellikleriyle sürekli güncellenir. Bu, varlık güvenliğinizi güncel ve modern teknolojik ve kriptografik eğilimlerle uyumlu tutmak söz konusu olduğunda Trezor’un kesinlikle iş başında olduğunu gösterir..

Son olarak, Trezor One ile birlikte gelir çok iyi bir fiyat etiketi, çok! Cüzdanın sana mal olmasını bekleyebilirsin yaklaşık 59 $. Model T ile karşılaştırıldığında bu harika bir fiyat! Her zamanki gibi yalnızca Trezor ürünlerini satın aldığınızdan emin olun. şirketin resmi web sitesinden – Size hatalı bir cihaz satabileceklerinden üçüncü taraf perakendecilere asla güvenmeyin!

Trezor’u ziyaret edin

…veya Trezor incelememizi okuyun

5. KeepKey – Bir Donanım Dogecoin Cüzdan Alternatifi

7 Kripto Borsası arasında 5. sırada

KeepKey İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + Güvenli donanım cüzdanı
 • + Kullanımı kolay
 • + Cazip fiyat

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Yalnızca 40 kripto para birimini destekler
 • Taşıması ağır olabilir

Siteyi ziyaret et

KeepKey kuşkusuz, donanım kripto cüzdanı endüstrisinde oldukça yaygın bir isim. Kesinlikle, diyelim ki a kadar popüler olmasa da Defter veya Trezor KeepKey kesinlikle hala oldukça sağlam bir yere ve kullanım alanına sahiptir.!

Bir gerçek için, soğuk cüzdan – Dogecoin’lerinizi saklamak için kullanacağınız bir donanım cihazı. Bu listeye tek bir bakış size şunu gösterecektir: DOGE, soğuk cüzdanlarda oldukça popülerdir, genel olarak – ancak bu kesinlikle harika bir şey!

Şimdi, öyleyse – KeepKey ile anlaşma nedir ve neden bazıları tarafından en iyi Dogecoin cüzdanı olarak görülüyor??

Başlamak için, KeepKey, kullanıcılarına bazı optimum güvenlik özellikleri sunar. Cüzdan, şu adla bilinen bir şeyi kullanır: rastgele bir PIN kodu oluşturucu. Açıkçası, paranıza erişmeye çalıştığınızda zamanın belirli noktalarında farklı bir PIN oluşturacaktır. Bu, söz konusu olduğunda harika bir önleyici araçtır. keylogging faaliyetleri ve virüsler bilgisayarınızda mevcut olabilir.

En İyi Dogecoin cüzdanı: KeepKey.

KeepKey ayrıca şunları yapmanızı sağlar: kurtarma cümlesi ayarla – Cihazınıza erişiminizi kaybetmeniz durumunda veya başka bir hatanın meydana gelmesi durumunda paranızı kurtarmanıza olanak tanıyan 24 kelimelik bir kombinasyon.

Cüzdanın kendisi… İlginç görünüyor. Kesinlikle benzersiz bir tasarıma sahiptir! Bununla birlikte, bazı kullanıcılar, cihazın basit bir şekilde çok hantal. Doğruyu söylemek gerekirse, en iyi Dogecoin cüzdanını arıyorsanız, biraz daha sağduyulu bir şeyi takdir edebilirsiniz..

Öte yandan, muhtemelen donanım cüzdanınızı her zaman yanınızda taşımayı planlamıyorsunuz, bu nedenle bu bir sorun olmayabilir. Durum ne olursa olsun, kesin olan bir şey var: KeepKey kesinlikle ilginç bir tasarıma sahiptir!

Ancak en iyi yanı, aslında piyasadaki en uygun fiyatlı donanım cüzdanlarından biri! En iyi Dogecoin cüzdanlarının bu listesini yazarken, KeepKey size mal olacak yaklaşık 49 $. Bu inanılmaz bir fiyat etiketi, özellikle bir cüzdan için iyi yapılmış KeepKey olarak! Dogecoin için en iyi cüzdanı arayanlar, söz konusu ürünü mutlaka kontrol etmelidir..

KeepKey’i ziyaret edin

…veya KeepKey incelememizi okuyun

6. Binance – Hevesli Dogecoin Tüccarları İçin

7 Kripto Borsası arasında 6. sırada

Binance İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + Çok iyi bilinen bir kripto değişim platformu
 • + İşlem yapılabilecek 100’den fazla farklı kripto para birimi
 • + İki faktörlü kimlik doğrulama

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Yeni başlayan kripto meraklıları için biraz zor olabilir

Siteyi ziyaret et

Hiç aşina iseniz kripto para birimi dünyası, muhtemelen duymuşsundur Binance. En popüler olanlardan biridir kripto değişim platformları dışarıda!

Evet, doğru okudunuz – bir kripto değişimi. Ancak, aynı zamanda çevrimiçi bir Dogecoin cüzdanı. Ve bunda oldukça iyi!

Binance, kuşkusuz, sıcak cüzdan, DOGE depolama alanına kadar. Coinlerinizi, sadece cüzdan görevi gören Binance hesabınızda tutarsınız..

Birçok kullanıcı ve DOGE hodlers size Dogecoin depolamasının böyle olması gerektiğini söyleyecekler geçici – her zaman satın almayı tercih etmen gerektiğini bir donanım kripto para cüzdanı, ve paranızı mümkün olan en kısa sürede ona aktarın. Peki, bu tamamen doğru – ancak DOGE’nizi Binance’te depolamanın bazı önemli faydaları vardır.

Bu faydalar, bunu yapmayı planlayan DOGE sahipleri için hemen netleşecektir. madeni paralarını aktif olarak takas etmek, umutlarla kar yapmak bunu yaparken. Kendiniz bir tüccarsanız (veya bir ticaret yapmak için çabalıyorsanız), Binance sizin için en iyi Dogecoin cüzdanı olabilir..

En iyi Dogecoin cüzdanı: Bianance.

Değişim cüzdanı kullanıcılarına çok çeşitli ticaret çiftleri – DOGE ile ilgili olanlar dahildir. Şansınız olmadığı konusunda endişelenmenize gerek yok Dogecoinlerinizi satmak veya takas etmek – Açıkçası Binance bunu yapmak için pek çok fırsat sunuyor.

Ayrıca, bu çevrimiçi Dogecoin cüzdanını kullanmaya karar verirseniz, tüm işlemlerinizi saniyeler içinde gerçekleştirin. Görüyorsun, paraların olacak teknik olarak borsada bulunacak – Onları takas etmek istiyorsanız, bir cüzdandan diğerine veya sadece Binance’e bazı transfer işlemleri gerçekleştirmenize gerek kalmayacaktır..

Son olarak, Binance’in yaygın olarak piyasadaki en iyi kripto para borsalarından biri bize hakkında bir şey anlatıyor borsanın güvenlik tarafı, çok. Açıkçası çok güvenli ve güvenilir bir platform – DOGE’nuz güvenli olmalı!

Binance’i kendiniz denemekle ilgileniyorsanız, kontrol edebilirsiniz. İşte.

Binance’i ziyaret edin

…veya Binance incelememizi okuyun

7. Kraken – Çok Güvenli Bir Dogecoin Borsası / Cüzdan

7 Kripto Borsası arasında 7. sırada

Kraken İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + Güvenli ve güvenilir
 • + Düşük ücretler
 • + İyi miktarda itibari para birimi kabul edildi

Beğenmediğimiz şeyler:

 • En yararlı müşteri hizmetleri değil

Siteyi ziyaret et

Kraken Öncelikli, bir kripto para birimi değişim platformu. Bunun anlamı, sitede çeşitli kripto ticareti yapabileceğiniz ve takas edebileceğinizdir – DOGE bir istisna değildir.

Bununla birlikte, Kraken mükemmel bir şekilde davranabilir: çevrimiçi bir Dogecoin cüzdanı, bir değişim olmanın yanı sıra.

Bunun çalışma şekli oldukça basit. Var iki büyük seçenek – bunlardan biri halihazırda bazı Dogecoinlere sahip olduğunuzda ve diğeri hala hiç DOGE’niz olmadığında ancak ona yatırım yapmaya karar verdiğinizde.

Emrinizde zaten bazı Dogecoin’leriniz varsa, bulundukları yere bağlı olarak şunları yapabilirsiniz: bunları kolayca Kraken hesabınıza aktarın (yani bir tane oluşturduğunuzu varsayarak). İle aynı dışarıdaki diğer herhangi bir yüksek kaliteli kripto para birimi değişimi, sadece hesabınızın cüzdan (depolama) kısmına gidip oradan bir DOGE cüzdanı oluşturursunuz.

Bununla birlikte, hala herhangi bir Dogecoin’e sahip değilseniz ve kripto yolculuğunuza doğru adımlarla başlamak için en iyi Dogecoin cüzdanını arıyorsanız, süreç daha da kolay olacaktır. Açıkçası tek yapmanız gereken Kraken’a kayıt ol, ve sonra biraz Dogecoin satın al – Kraken hesabınıza otomatik olarak yatırılacaklar ve oradan alabilirsiniz!

En İyi Dogecoin cüzdanı: Kraken.

Şimdi, Kraken’in Kullanımı kolay, ve Degecoin’lerinizi platformda saklayabilirsiniz. Bununla birlikte, ilk başta neden bunu yapmak isteyeceğiniz sorusunu hala tartışmamız gerekiyor..

Görüyorsunuz, Kraken tamamen tek bir özellik hakkında – güvenlik. Kolayca adlandırılabilir piyasadaki en güvenli kripto para birimi değişim sitelerinden biri! Olsun SSL sertifikaları ve giriş onayları, veya 2FA ve soğuk hava deposu hizmetlerinden emin olabilirsiniz. Kraken kriptolarınızı oldukça kararlı bir şekilde koruyacak.

Bu son kısım da çok önemli! Kraken, kullanıcılarının fonlarının% 95’ini soğuk depolama cihazlarında depoluyor – düşünmek Defter veya Trezor, ama büyük, kurumsal düzeyde. Bu kesinlikle harika, çünkü hiçbir hacker’ın Dogecoin’lerinize erişemeyeceği anlamına gelir.!

Kraken’in sunduğu şeylerle ilgileniyorsanız ve bu belirli kripto değişim platformunun sizin için en iyi Dogecoin cüzdanı olabileceğini düşünüyorsanız, kontrol ettiğinizden emin olun. İşte.

Kraken’i ziyaret edin

…veya Kraken incelememizi okuyun

Sonuçlar

Şimdiye kadar başardıysanız, bu yılın en iyi Dogecoin cüzdanları listesinde benimle öne çıktığınız için teşekkür ederim.!

Kabul etmek gerekir ki, muhtemelen kendi kendinize de söyleyebileceğiniz gibi, liste size küçük çeşitliliksoğuk cüzdanlar borsaya dayalı DOGE depolaması ikinci sırada geliyor. Ancak, birkaç nedenden dolayı bu mantıklı geliyor.

Her şeyden önce, Dogecoin oldukça popüler – popülaritesi nedeniyle, birçok soğuk cüzdan madeni parayı sorunsuz bir şekilde destekliyor. Donanım kripto depolamasının her zaman “gidilecek yol” olacağı kabul edildi. güvenlik endişeleniyorsanız, yukarıdaki listemizde soğuk cüzdan varlığının bu kadar baskın olması şaşırtıcı değil.

Tablo: Ledger Nano X ve Trezor Model T’nin artıları ve eksileri

Bununla birlikte, şunu da söylemiştim: Kolaylık düşünmek için de. Herkes, madeni paralarını yıllarca bekletmeye hazır uzun vadeli bir DOGE yatırımcısı olmayabilir. Bazı insanlar almayı tercih edebilir aktif ticaret rotası – böyle bir durumda, soğuk bir cüzdanın hizmetlerinden yararlanmak biraz külfetli ve zaman alıcı olabilir..

Buraya, sıcak cüzdanlar tercih edilir. Bu özellikle doğrudur borsa tabanlı Dogecoin cüzdanları – madeni paralarınızı güvenli bir ortamda tutmanıza izin verirler (hizmetlerini kullandığınızı varsayarsak) üst düzey bir kripto borsası, yani) ve ayrıca bunları herhangi bir zamanda takas edebilirsiniz. Harika!

Sonuçta, olsun Ledger Nano X veya Binance, Umarım kendiniz için en iyi Dogecoin cüzdanını bulabilmişsinizdir. Okuduğunuz için bir kez daha teşekkür ediyor ve DOGE ile ilgili tüm maceralarınızda size bol şans diliyorum. Şerefe ve bir dahaki sefere kadar!

Bu web sitesinde yayınlanan içerik, herhangi bir finansal, yatırım, ticaret veya başka herhangi bir tavsiye vermeyi amaçlamaz. BitDegree.org, herhangi bir kripto para birimini satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez veya onaylamaz. Finansal yatırım kararları vermeden önce, finansal danışmanınıza danışın..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me