Eğer arıyorsan en iyi kripto değişimi, İnternette, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı seçenek olduğunu fark etmiş olabilirsiniz.. Coinbase, Binance, Kraken, Bittrex… Oldukça zorlayıcı olabilir, oldukça hızlı!

Böyle bir durumda, ihtiyacınız olan tek şey, en iyi 10 kripto borsasının (veya bu durumda – ilk 7’nin) objektif, noktadan incelemesidir. Size bir tane vermekten mutluluk duyuyorum!

Kuşkusuz, gerçekten bilmiyorsanız, değişimler hakkında konuşmaya gerçekten değmez. değerlendirme kriterleri Ilk sağ? Burada ikimizin de aynı sayfada olduğundan emin olmak için, size kripto para birimi satın almak için en iyi yerin nasıl olması gerektiğine dair en önemli yönleri hızlı bir şekilde özetleyeceğim..

Tartışacağımız kripto değişim platformları şunlardır:

 • Coinbase (genel olarak en iyisi)
 • Basit (kredi / banka kartı ile satın alırken en iyisi)
 • Binance (çok düşük ücretler)
 • Kraken (seçim için çok çeşitli kripto paralar)
 • Bittrex (yüksek güvenlik seviyeleri)
 • Cex.io (kullanımı çok kolay)
 • Coinmama (iyi müşteri desteği)

Ekstra seçenekler:

En İyi Kripto Değişimi: Değerlendirme Kriterleri

Makalenin giriş bölümünde belirtildiği gibi, en iyi kripto borsaları hakkında konuşmak için, önce bu değişimlerin sıralandığı gerçek kriterleri anlayın.

Başka bir deyişle, bir tür kripto değişim platformuna gidip kaydolmadan önce, muhtemelen hakkında biraz daha fazla bilgi sahibi olmalısınız. onun güvenlik önlemleri, önceki güvenlik ihlali geçmişi (varsa), ücretler ve fiyatlandırma, bozuk para çeşidi, ve bunun gibi.

Bunlar aslında bakılması gereken en önemli hususlardan bazıları en iyi kripto para borsasını seçerken de. Güvenlik basittir – borsa yoksa bazı temel güvenlik önlemleri, araştırmaya bile değmez.

Bazı borsalar temel güvenlik özelliklerinden daha fazlasını sunar – buna bir örnek 2FA (iki faktörlü kimlik doğrulama) veya oluşturulması özel PIN kodları.

En iyi kripto değişimi: bir grafiğe dağılmış kripto paralar.

Doğal olarak, en iyi kripto borsasının kullanımı kolay. Anlam, hızlı kayıt ve doğrulama süreçleri çok takdir ediliyor, ancak asıl vurgu hala kullanıcı arayüzüKullanıcı arayüzü. Gibi süreçler ticaret, değiş tokuş ve kripto para satın almak akıl almaz ve başarması çok kolay olmalı. Cüzdan erişimi ve güvenlik ayarları da önemlidir!

Doğal olarak, ister ilk 10 kripto borsasını ister ilk 3 kripto borsasını arıyor olun, her zaman için en iyi seçeneği isteyeceksiniz. birden fazla jeton desteğine sahip olmak. Borsa yalnızca 2 veya 3 jetonu destekliyorsa, en azından çoğu durumda, gerçekten kaydolmaya değmez.

Öyleyse, tüm bunların dışında, yılın en iyi kripto borsaları listesine geçelim.!

1. Coinbase – Bir Kripto Değişim Lideri

7 Kripto Borsası arasında 1. sırada

Coinbase İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:


 • + Fiat para birimleri – kabul edildi
 • + Kullanımı kolay
 • + Yalnızca en güvenilir kripto para birimlerini kabul eder
 • + Çok güvenli

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Tüm ülkelerde mevcut değildir
 • Daha az bilinen madeni paraların bazıları desteklenmiyor

Siteyi ziyaret et

Hiç şüphe duymadan en iyi kripto borsalarını aradıysanız, Coinbase radarınızda oldukça sık belirmiş olmalı.

Bunun da sağlam bir nedeni yok değil – Coinbase genellikle kripto para satın almak için en iyi yer, o para birimi ne olursa olsun. İyi tamam, belki de önemli – ama buna bir dakika içinde ulaşacağız.

Öyleyse, Coinbase’i bu kadar özel yapan nedir? Eh, harika bir kripto borsasının neredeyse tüm temel parçalarını işaretler.

Coinbase kullanımı çok basit ve anlaşılır. Kaydolma ve kayıt işlemi hızlıdır ve siz yapmanız gerektiğinde kimliginizi dogrulayin, bu da hiç uzun sürmez. Değişim, işleri çok basit tutar ve daha da önemlisi, en az – çeşitli farklı arayüz ekranları ve özellikleriyle sizi aşırı doldurmaz.

Coinbase’i en iyi kripto borsalarından biri yapan bir diğer şey de platformun çok güvenli. Borsanın güvenliğini ihlal etmek için çok sayıda farklı girişimde bulunulmuş olsa da, Coinbase henüz büyük bir saldırıya uğramadı (düşün Mt. Gox “devasa” seviyeleri).

Şimdi, birçok kullanıcının platformla ilgili sahip olduğu tek sorun, bazı kripto para birimleri yok. Yani, siteden yalnızca belirli kriptoları satın alabilirsin, diğerleri listelenmiş olsalar bile kullanılamayacak..

Ve biz de burada bulunmayan bazı bilinmeyen, niş kriptolardan bahsetmiyoruz! Örnekler şunları içerir: Monero, Tether ve Tron – bunlar sektördeki en iyi bilinen isimlerden bazıları!

Şimdi, kuşkusuz, ücretli, Coinbase aynı zamanda piyasadaki en iyi kripto borsası değil. Platformdaki ücretler değişecek % 1,49’dan% 3,99’a, ikamet ettiğiniz ülkeye, alınıp satılan para miktarına vb. bağlı olarak. Bunlar bazı yüksek rakamlar! Bahsedilen, Coinbase garanti ediyor optimum güvenlik, ve bir çok güvenilir topluluk arasında.

Coinbase’i ziyaret edin

…veya Coinbase incelememizi okuyun

2. Binance – Süper Düşük Ücretler

7 Kripto Borsası arasında 2. sırada

Binance İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + Çok iyi bilinen bir kripto değişim platformu
 • + İşlem yapılabilecek 100’den fazla farklı kripto para birimi
 • + İki faktörlü kimlik doğrulama

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Yeni başlayan kripto meraklıları için biraz zor olabilir

Siteyi ziyaret et

Binance şimdiye kadar herhangi bir kripto ticareti yapan veya en iyi kripto değişimini arayan herkes için çok tanıdık bir isim. Onun sektördeki hakim borsalardan biri, ve durumun böyle olmasının birkaç iyi nedeni var.

Yeni başlayanlar için, Oldukça yüksek ticaret hacmi olarak Binance. Kripto ticareti (veya genel olarak sadece ticaret) söz konusu olduğunda tam bir acemiyseniz, bu noktanın gerçekte ne kadar önemli olduğunun farkında olmayabilirsiniz.!

Gördüğünüz gibi, bir borsada yüksek işlem hacmi varsa, bu şu anlama gelir: insanlar aslında platforma güveniyor, ve sürekli olarak içinden geçen çok sayıda kripto var.

Bundan daha fazlası, bunun anlamı her zaman rekabetçi fiyatlar olacak Yeterince hızlıysanız analiz etmeniz ve belki de kullanmanız için hazır.

Gördüğünüz gibi, en iyi 10 kripto borsasını (veya bu konuda herhangi bir sayıda en iyi borsayı) ararsanız ve var olmayan işlem hacimleri olan birini seçerseniz, kripto satarken veya satın alırken oldukça zorlanacaksınız. bazı iyi fiyatlarla paralar.

Binance aynı zamanda harika çünkü 2FAiki faktörlü kimlik doğrulama. Bunun anlamı şudur ki değişim, güvenlik sorununu gerçekten ciddiye alıyor (şeylerin güvenlik yönüyle ilgili bazı sorunları olmasına rağmen, bir süre önce).

Sonunda, yapan şey Binance piyasadaki en iyi kripto borsalarından biri ücretler zorlar. Ödeyeceksin ücretlerde% 0,1’e kadar, ne tür veya ne kadar kripto alıp sattığınızın önemi yok. Bu harika!

Binance’i ziyaret edin

…veya Binance incelememizi okuyun

3. Coinmama – Dostu Müşteri Desteği, ancak Yüksek Ücretler

7 Kripto Borsası arasında 3. sırada

Coinmama İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + Yüksek güvenlik seviyeleri
 • + Faydalı müşteri desteği
 • + Kullanıcı dostu platform
 • + 188 ülkede ve ABD eyaletlerinin çoğunda mevcuttur
 • + Kredi / banka kartlarını kabul eder

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Desteği telefonla aramanız mümkün değil
 • Sınırlı miktarda kripto para birimi

Siteyi ziyaret et

Coinmama en iyi kripto borsasını ararken oldukça sık ortaya çıkan isimlerden biridir. Söz konusu değişim çok yönlü görünmekle birlikte, genel olarak oldukça hızlı göze çarpan birkaç şey var..

Coinmama’nın piyasadaki en iyi müşteri desteğinden bazıları. Bu hem nadirdir hem de çok takdir edilmektedir! Platform kullanıcıları, müşteri desteğinin çok arkadaş canlısı, henüz hala oldukça profesyonel – tüm sorularınızın yanıtını alacaksınız, sorun değil!

Değişim de Kullanıcı dostu – özelliklerin tümü basit ve bulması (ve doğal olarak kullanımı) basittir. Sektörün tamamen yeni üyesi olsanız bile, kendinizi Coinmama’nın arayüzlerini anlamaya çalışırken bulmamalısınız..

İnsanların sahip olduğu en büyük (haklı!) Endişe Coinmama vardır ücretler. Platform kullanıcıları ücretlendirir % 5,5’e kadar ücret – delilik bu! Yine de, Coinmama’yı çevreleyen diğer özelliklerin çoğu oldukça iyi – yine de “en iyi kripto borsaları” listelerinde yer almaya hak kazanıyor.

Coinmama’yı ziyaret edin

…veya Coinmama incelememizi okuyun

4. Kraken – 150’den Fazla Kripto Para Birimi Kullanılabilir

7 Kripto Borsası arasında 4. sırada

Kraken İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + Güvenli ve güvenilir
 • + Düşük ücretler
 • + İyi miktarda itibari para birimi kabul edildi

Beğenmediğimiz şeyler:

 • En yararlı müşteri hizmetleri değil

Siteyi ziyaret et

En iyi kripto borsasını veya sadece kripto para birimi satın almak için en iyi yeri arıyorsanız, er ya da geç karşılaşacaksınız Kraken.

Kuşkusuz, bu “en iyi” kısım söz konusu olduğunda daha iyi seçeneklerden biri olabilir.

Kraken’ı bu kadar özel yapan nedir? Başlangıç ​​olarak, söz konusu değişim kullanıcılara 150’den fazla farklı kripto para birimi arasından seçim yapın, ticaret, alış ve satış ile ilgili olarak. Bu, bugün var olan 5000’den fazla farklı kripto varlığından uzak olsa da, kabul edelim – çoğu insan 3-7 kripto para birimiyle ilgilenecek, üstelik.

Bir seçim ile 150’den fazla kripto paralar ve jetonlar, Kraken gerçekten çok çeşitli seçenekler sunuyor! Buna eklemek için, ile kripto satın alabilirsin fiat para birimleri borsanın kendisinde – bu işleri önemli ölçüde kolaylaştırır!

Kraken’da da var harika bir mobil uygulama bu hem sezgisel hem de kullanımı basittir ve kullanıcılar, en iyi kripto borsaları söz konusu olduğunda, bu belirli birinin kesinlikle kendi müşteri desteği.

Ücretli, Kraken her yere götürür % 0’dan% 0,26’ya işleminizden. Gerçekten daha iyi rakamlardan bazıları, en azından kripto değişim ücretleri söz konusu olduğunda!

Kraken’i ziyaret edin

…veya Kraken incelememizi okuyun

5. Bittrex – Birinci Sınıf Güvenlik

7 Kripto Borsası arasında 5. sırada

Bittrex İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + Çok güvenli
 • + Küçük, sabit ücretler
 • + Hızlı değişimler
 • + Çok çeşitli kripto ve fiat para birimleri

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Destekle ilgili bazı kullanıcı şikayetleri
 • Sektöre yeni giren bir kişi için biraz zor olabilir

Siteyi ziyaret et

Eğer güvenlik en iyi kripto borsasını seçerken önemsediğiniz bir şeydir (ki şüphesiz ki önemsemelisiniz), o zaman Bittrex kesinlikle dikkat etmeniz gereken borsalardan biridir.

Bittrex’in gerçekte ne kadar güvenli olduğunu gösteren en önemli şey, borsa, tüm kripto varlıklarının% 90’ını tutar soğuk depolama cihazları – başka bir deyişle, kriptolar tutulur çevrimdışı, yeteneği olmadan hackerlar bunlara diğer bazı değişim platformlarında olduğu gibi kolayca erişmek için.

Bittrex ayrıca var mı yaklaşık 200 farklı kripto varlığı kullanıcıların seçim yapabileceği (bu çok fazla!) ve ücretler% 0,25 olarak sabitlenmiştir. Platformun bazı sorunları varken “Pompala ve dök” dolandırıcılıkları Önceden işler bir süredir kontrol altında görünüyordu.

Her şey düşünüldüğünde, kesinlikle piyasadaki en iyi kripto borsalarından biri!

Bittrex’i ziyaret edin

…veya Bittrex incelememizi okuyun

6. Cex.io – Yüksek Güvenlik Seviyeleri, Kullanımı Kolay

7 Kripto Borsası arasında 6. sırada

CEX.io İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + Anlaması kolay
 • + Farklı ticaret çiftleri
 • + Büyük destek

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Madeni para seçenekleri eksik olabilir

Siteyi ziyaret et

basitlik nın-nin Cex Muhtemelen bu noktada kötü şöhretli – en iyi kripto para birimi borsaları gittiği sürece, Cex.io kesinlikle en basit ve kullanımı kolay platformlardan biridir!

Değişim var bazı çok katı güvenlik önlemleri, çok. Bunlar, hesabınıza her giriş yaptığınızda belirgindir – ek olarak 2FA, sen de yapacaksın kayıtlı e-postanıza bildirimler alın her bir giriş denemesi hakkında – bu, kripto paralarının güvenliğini ve bütünlüğünü gerçekten önemseyenler için harika.

Diğer bazı kripto borsalarında olduğu gibi, Cex teklifler harika ücretler kullanıcıları için de. Ücretler değişecek % 0’dan% 0,25’e.

Sonuç olarak, Cex.io kesinlikle dikkat etmeye değer!

CEX’i ziyaret edin

…veya CEX incelememizi okuyun

7. Simplex – En Beğenilen Kredi Kartı İşlem Platformu

7 Kripto Borsası arasında 7. sırada

Tek Yönlü İnceleme Sevdiğimiz şeyler:

 • + Kredi veya banka kartıyla kripto para için ödeme yapabilir
 • + Çok hızlı ödeme işlemi
 • + Güvenli ve güvenilir
 • + Kullanımı çok basit

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Bazı kripto para birimlerini desteklemiyor
 • Bazı kripto para birimi borsalarından daha yüksek ücretler

Siteyi ziyaret et

Şimdi, Basit bu listedeki en benzersiz girişlerden biridir – söylemeye bile gerek yok.

Bunun arkasındaki sebep de oldukça ilginç – Simplex aslında bir kripto para birimi değişimi değildir, ile başlamak için. Bunun yerine bir kredi kartı işleme hizmeti.

Kulağa oldukça uygunsuz gelse de, aslında söz konusu platformun temel gücü, ayrıca – kullanıcıların şunları yapmasına da olanak tanır: kredi veya banka kartıyla istedikleri kripto para birimini satın alın, başka bir borsaya kaydolma, orada bir kripto para satın alma ve daha sonra başka bir yerden başka bir tane satın almak için kullanma sürecinden geçmek zorunda kalmadan.

Muhtemelen tahmin edebileceğiniz gibi, bu Oldukça rahat. Bununla birlikte, konfor, Simplex’in sağladığı tek şeyden çok uzaktır – bunun üzerine yerleştirilemezdi. "en iyi kripto değişimi" liste bu olsaydı, şimdi olur muydu?

Simplex aracılığıyla istediğiniz kripto para birimini satın alarak içiniz rahat olsun ödemeniz sorunsuz ve güvenli olacak. Platform üzerinden kripto satın alma süreci de çok basit ve anlaşılır, bu hem kripto yeni gelenler hem de endüstri gazileri için harika..

Bazı kullanıcılar ücretlerinin Basit biraz yüksek (% 5’e kadar), bu şu şekilde haklı: benzersiz güvenlik ve basitlik (kredi kartıyla kripto satın almak) platformun sağladığı.

Simplex’i ziyaret edin

…veya Simplex incelememizi okuyun

Sonuçlar

En iyi kripto para borsasını seçmek kolay iş yok. En iyi kripto borsalarının kapsamlı bir listesi olsa bile, isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçmek zor olabilir..

Yine de, her zaman aşağıdaki gibi yönlere konsantre olduğunuzdan emin olun. güvenlik ve ücretler. Platform güvenliyse ve kendisiyle ilişkili bazı inanılmaz ücretleri varsa, diğer her şey kesinlikle göz ardı edilebilir, en azından bir dereceye kadar.

Peki, BU ve kripto para çeşitliliği – muhtemelen pek çok insan için de önemli olacak bir şeydir. Durum ne olursa olsun, hiç kimsenin daha önce hiç duymadığı bir platformu “kısayol yapmaya” çalışmayın. Unutmayın – kripto paranız burada tehlikede!

Bunların hepsi söylenirken, piyasadaki en iyi kripto borsalarından bazılarının bu listesinin sizin için yararlı olduğunu umuyorum. İşlemlerinizde bol şanslar ve bir dahaki sefere görüşmek üzere!

Kullanıcı Yorumlarına Bakın

Bu Kategorideki Diğer Kripto Borsaları

İşte kategoriyle ilgili ancak BitDegree.org Crypto Exchange okuyucuları tarafından henüz tercih edilmeyen diğer kripto değişimleri. Kişisel görüşüme göre, bugün listede benim aldığımdan daha yüksek reytinge sahip çok daha optimal kripto değişimi var aynı fiyat aralığı veya daha azı için tavsiye edin.

Bitstamp – Uzun Süreli İtibara Sahip Güvenilir Bir Kripto Değişimi

Bitstamp İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + Faydalı müşteri desteği
 • + Fiat ödemeleri kabul edilir
 • + Dürüst

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Yeni başlayanlar için en iyisi değil
 • Kripto para birimi seçenekleri eksik olabilir

Kuşkusuz, Bitstamp Bu liste söz konusu olduğunda daha az bahsedilen kripto para birimi değişim platformu olabilir. Durum böyle olsa da, aynı zamanda sektördeki en güvenilir kripto borsalarından biri!

Bitstamp’ın itibarı kanuna aykırı değildir – borsanın bazı güvenlik ihlalleri olan bir geçmişi var. Ancak buradaki kurtarma faktörü şudur: hiçbir kullanıcı kripto varlığı kaybolmadı, ve şirket, bu şeylerin bir daha olmamasını sağlamak için gerçekten objektif çabalar gösterdi..

Çok genel anlamda, Bitstamp sahip olan platformlardan biridir. itibarını gerçekten kazandılar – kolay bir başarı değildi, dikkat edin! Ancak bugün, hangi noktaya bakarsanız bakın (müşteri hizmetleri, ücretler, güvenlik veya başka bir şey), Bitstamp genellikle kabul edilir oldukça yüksek.

Ücretler söz konusu olduğunda, Bitstamp senden ücret alabilir % 0,05’ten% 5’e kadar herhangi bir yerde. Bu oldukça geniş bir aralık olsa da, elbette, gerçek ücretlerin kendisi tercih ettiğiniz ödeme yöntemine bağlıdır..

Bu web sitesinde yayınlanan içerik, herhangi bir finansal, yatırım, ticaret veya başka herhangi bir tavsiye vermeyi amaçlamaz. BitDegree.org, herhangi bir kripto para birimini satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez veya onaylamaz. Finansal yatırım kararları vermeden önce, finansal danışmanınıza danışın..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me