En İyi Kripto Uygulaması

İle kripto para piyasası Daha önce hiç olmadığı kadar başarılı olan, giderek daha fazla insan “hareket halindeyken” pazar trendlerine nasıl ayak uydurmanın mümkün olan en iyi yollarını arıyor. Bu nedenle, bugün, en iyi 7 en iyi kripto uygulaması, ve neden onları kullanmayı düşünmelisiniz!

Yani bahsedeceğimiz 7 uygulama, kripto değişim uygulamaları. Makalemizi gördüyseniz en iyi kripto para birimi borsaları, bu isimlerin çoğu size tanıdık gelecektir! “En iyi takas” olmak, mutlaka en iyi uygulama, yine de – listelerin farklılık göstermesinin nedeni budur.

Son olarak, en iyi mobil kripto değişim uygulamalarını bir kez bir kenara bıraktıktan sonra, size şunu da anlatacağım: birkaç başka faydalı uygulama kripto dünyasını keşfetmek için kullanabileceğiniz. Bahsettiğimiz değişim uygulamaları şunlardır:

En İyi Kripto Uygulaması: Varlıklarınıza “Hareket Halindeyken” Erişebilmenin Önemi

Devam etmeden ve piyasadaki en iyi kripto uygulamaları listesine atlamadan önce, önce tartışalım bu tür uygulamaları bulmanın önemi, ve özellikle günümüzde bunları tam anlamıyla kullanmak.

Yani, muhtemelen sizin için bir sır değil, zamanla tüm dünyanın yavaş yavaş İnternetin daha mobil odaklı kullanımı. Yapmanız gereken ne olursa olsun – kripto para ticareti yapın veya haberleri okuyun – muhtemelen bunu telefonunuzda bilgisayarınızdan daha sık yapacaksınız..

Telefonlar kolayca erişilebilir, sekmeler arasında çok daha hızlı kaydırabilir ve geçiş yapabilirsiniz ve yapmanız gereken her şeyi yapmanıza olanak tanır giderken. Bu son nokta, en iyi kripto para birimi değişim uygulamaları söz konusu olduğunda muhtemelen en önemlisidir..

Görüyorsunuz, kripto dünyasında biraz zaman geçirdiyseniz, muhtemelen size nasıl olduğunu söylememe gerek yok öngörülemeyen olabilir. % 20-30’luk fiyat dalgalanmaları Çok yaygın, ve tüccarların gözünü bile kırpmasın. Doğal olarak, muhtemelen tahmin edebileceğiniz gibi, bu salınımlar da uzun süreler almaz – gerçekleşme eğilimindedirler. günler boyunca, saatler değilse!

Uzun vadeli bir kripto iseniz hodler, o zaman bu sizin için bir sorun olmayabilir. Ancak, eğer siz aktif bir tüccar, kesinlikle olacak – muhtemelen bununla nereye gittiğimi görebilirsiniz, değil mi??

Kısacası, pazara ayak uydurmak ve yukarıda belirtilen fiyat dalgalanmalarına buna göre tepki verebilmek istiyorsanız, kesinlikle en iyi kripto uygulamalarının hizmetlerinden yararlanın.

İster toplantıda, ister uçakta, yürüyüşe çıkın, hatta banyo yapın – en iyi mobil kripto para birimi değişim uygulamalarından birini kullanıyorsanız, piyasada ne zaman bir şey olursa, emin olabilirsiniz. kendinizi PC’nize veya dizüstü bilgisayarınıza erişmeniz gereken bir duruma sokmanıza gerek kalmayacak – bir mobil cihaz gayet iyi.

Hız parametresinin yanı sıra, kolaylık yönü de var..

En iyi kripto uygulaması: dünyanın en güçlü uygulaması.

Görüyorsunuz, kripto para birimi satın almak için en iyi uygulamayı bulup kullanmak süper uygun. Satın almak, satmak, takas etmek veya başka bir şey yapmak isteyip istemediğiniz önemli değil, tüm işlemleriniz birkaç tıklama ile yapılabilir. Her dakika olduğu için can alıcı kripto ticareti yaparken, bu çok hoş bir yöndür.


Kısacası, konu bu yıla ve sonrasına geldiğinde güvenli bir şekilde, kripto uygulamaları radarınızda olmalı. Bununla birlikte, bunun dışında, zaman kaybetmeyelim ve mevcut piyasadaki en iyi kripto uygulamalarının gerçek ilk 7’sine geçmeyelim..

1. Coinbase – Çok Yönlü Kripto Değişimi Uygulaması

7 Kripto Borsası arasında 1. sırada

Coinbase İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + Fiat para birimleri – kabul edildi
 • + Kullanımı kolay
 • + Yalnızca en güvenilir kripto para birimlerini kabul eder
 • + Çok güvenli

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Tüm ülkelerde mevcut değildir
 • Daha az bilinen madeni paraların bazıları desteklenmiyor

Siteyi ziyaret et

Ah, Coinbase – Biri tüm zamanların liderleri kripto ticaret alanında! İster bu hafta kripto topluluğuna yeni katılmış olun, ister 2017’den beri sadık bir kripto meraklısı olun – Coinbase’in duyduğunuz ilk değişim platformu olma ihtimali oldukça yüksek..

Coinbase’i bu kadar harika yapan nedir, sorabilirsiniz? İyi, birkaç farklı şey.

Piyasadaki en iyi kripto uygulamaları ile ilgili olarak Coinbase, kullanıcılarına sunacak bazı üst düzey kullanılabilirlik özellikleri. Tüm temel özelliklerin ve araçların görüntülendiği ve yalnızca bir düğmeye tıklanarak kullanıma hazır olduğu, kullanımı son derece basit bir uygulamadır..

Coinbase ile ilgili bir başka şaşırtıcı şey de, ile kripto para satın almak fiat para. Fiat mevduatları (EUR, USD veya başka bir şey olsun) yapmak çok hızlı ve basit, ve bir kez düştüklerinde, bu parayı platformda bulunan herhangi bir kripto parayı satın almak için kullanabilirsiniz..

En iyi kripto uygulaması: Coinbase.

Bununla birlikte, Coinbase uygulamasının – komisyonculuğun masaüstü sürümüyle aynı olduğunu belirtmekte fayda var. – o kadar çok parayı gerçekten desteklemiyor. Satın almak isteyenler Bitcoin veya Ethereum en iyi kripto uygulamalarında hayal kırıklığına uğramayacaksınız, ancak piyasadaysanız daha niş madeni paraların bazıları, şanssız olabilirsin.

Ancak, insanların Coinbase konusunda sahip oldukları tek büyük endişe bu. En iyi kripto para birimi uygulamaları gittiği sürece, komisyonculuk gerçekten üst düzey – mükemmel kullanılabilirlik, sorunsuz kullanıcı arayüzü, kullanımı çok basit & başlangıç ​​dostu. Kim olursanız olun harika bir seçim!

Coinbase sizin türünüz en iyi kripto uygulaması seçeneği gibi görünüyorsa, platforma göz atın İşte – Uygulamayı hem iOS hem de Android sistemlerinde herhangi bir sorun olmadan indirebileceksiniz.

Coinbase’i ziyaret edin

…veya Coinbase incelememizi okuyun

2. Binance – Çok Çeşitli Kripto Ticaret Çiftleri

7 Kripto Borsası arasında 2. sırada

Binance İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + Çok iyi bilinen bir kripto değişim platformu
 • + İşlem yapılabilecek 100’den fazla farklı kripto para birimi
 • + İki faktörlü kimlik doğrulama

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Yeni başlayan kripto meraklıları için biraz zor olabilir

Siteyi ziyaret et

Binance inkar edilemez bir şekilde, kripto ticaret dünyasının en büyük isimlerinden biri. Genel olarak en iyi mobil kripto değişim uygulamasını veya en iyi kripto para birimi değişim platformunu arıyor olsanız da – Binance, baktığınız her listede ortaya çıkacak.

Peki, kripto borsasını ve arkasındaki uygulamayı bu kadar çekici yapan şey nedir??

Değişimin kendisi söz konusu olduğunda Binance, kullanıcısına satın alma ve ticaret (değiş tokuş) çok çeşitli farklı kripto paralar, birden fazla farklı kripto ticaret çifti aracılığıyla. Bu platformun sunduğu ticaret çifti sayısı gerçekten benzersizdir.

Gerçek uygulamaya gelince, bu seçeneklerden hiçbirini kaybetmezsin – Binance’in mobil üzerinden sunduğu tüm kriptoları endişelenmeden takas edebilecek ve takas edebileceksiniz..

En iyi kripto uygulaması: Binance.

Bununla birlikte, uygulamanın kendisi Binance’in tüccarlarına bakış açısına göre tasarlandı. Gördüğünüz gibi, Binance sektörde tam olarak kullanımı en basit platform olmadığı biliniyor – birçok farklı özellik ve pencere öğesi ile birlikte geliyor ve hatta bazen uzman bir tüccar olduğunuzu varsayıyor gibi görünüyor..

Uygulama sunarken değişimin biraz basitleştirilmiş bir versiyonu, yine de geniş bir özellik yelpazesi bekleyebilirsiniz, özellikle söz konusu olduğunda gerçek ticaret sürecinin kendisi.

Yani – eğer istersen üst düzey işlevsellik, Gelişmiş özellikler, ve tartışmasız güvenilirlik, Binance gitmenin yolu! Eğer ilgileniyorsanız platformu bulacaksınız İşte.

Binance’i ziyaret edin

…veya Binance incelememizi okuyun

3. Kraken – Kullanımı Eğlenceli Bir Kullanıcı Arayüzü

7 Kripto Borsası arasında 3. sırada

Kraken İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + Güvenli ve güvenilir
 • + Düşük ücretler
 • + İyi miktarda itibari para birimi kabul edildi

Beğenmediğimiz şeyler:

 • En yararlı müşteri hizmetleri değil

Siteyi ziyaret et

Kraken kripto para birimi çevrelerinde yaygın olarak ortaya çıkma eğiliminde olan bir isimdir ve en iyi değişim listeleri dünya çapında. Herhangi bir kripto satın aldıysanız veya takas ettiyseniz, muhtemelen bu belirli platformu da duymuşsunuzdur..

Peki, Kraken’i özel yapan nedir??

Başlangıç ​​olarak, yılın en iyi kripto uygulamasını arayan herkes bunu öğrenmekten mutlu olacaktır. Kraken’ın kripto alım satım uygulaması, kullanımı en basitler arasında. Platform, uygun bir şekilde düzenlenmiştir. yeni gelenleri tamamla sektöre – açık bir bakışta kafa karıştırıcı bir jargon veya ihracata yönelik özellikler yoktur.

Ancak, yanlış anlamayın – Kraken’ı tercih eden ve tüm ticaret ve takas ihtiyaçları için günlük olarak kullanan birçok uzman tüccar var. İhtiyacınız olan tüm temel, temel özellikleri kullanmaya devam edebilirsiniz – bunlar, yeni gelenleri korkutmamak için uygulamanın gerçek ön sayfasında yer almamaktadır..

En iyi kripto uygulaması: Kraken.

Kraken ayrıca birinci sınıf güvenlik özellikleri, çok. Piyasadaki en güvenli ve en güvenilir kripto para birimi alım satım platformlarından bahsederken genellikle borsaya atıfta bulunulur. Bu, platformun uygulama işlevselliği ile doğrudan ilgili olmasa da, güvenlik kesinlikle en iyi kripto para birimi değişim uygulamasında aramanız gereken temel özelliklerden biridir.

Ve güvenlik, Kraken’in sahip olduğu şeydir – sorun değil.

Kraken’ı denemekle ilgileniyorsanız, kontrol ettiğinizden emin olun. onların web sitesi, ve Android veya iOS işletim sistemleri için uygulamalarının en son sürümünü indirin.

Kraken’i ziyaret edin

…veya Kraken incelememizi okuyun

4. Cex.io – Son Derece Basit Uygulama Tasarımı

7 Kripto Borsası arasında 4. sırada

CEX.io İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + Anlaması kolay
 • + Farklı ticaret çiftleri
 • + Büyük destek

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Madeni para seçenekleri eksik olabilir

Siteyi ziyaret et

Kripto endüstrisine yeni başlayanlar, kripto para birimi satın almak için en iyi uygulamada ne ararlar??

İnanılmaz ücretler? Tabii ki, bu bir şey. Kripto ticaret çifti çeşitliliği? Evet, kesinlikle.

Ancak, belirli bir uygulamayı diğerine göre kullanıp kullanmayacağınıza ilişkin muhtemelen en yaygın karar faktörü şudur: basitlik.

Sadelik çok önemli, yeni başlayan bir tüccar veya kripto para birimi uzmanı olmanız fark etmez. Kullanımı basit bir uygulama, ticaret yapmanızı sağlar hızlı ve etkili, bu, bazen kâr edip etmeyeceğinizi veya büyük bir fırsatı kaçırıp kaçırmayacağınızı belirleyecek olan marj olabilir..

Pekala, sana söyleyeyim – eğer basitlik istediğin şeyse, sonra Cex.io seni korudu mu, büyük zaman.

En iyi kripto uygulamaları söz konusu olduğunda, Cex.io kullanıcılarına süper basit bir uygulama düzeni, keşfedebileceğiniz açık ve apaçık özelliklerle. Ana ekranda, her zaman seçtiğiniz bir kripto miktarını anında satın almanıza izin veren dört düğmeli bir düzene sahip olacaksınız..

En iyi kripto uygulaması: Cex.io

Bunu takiben, değişim penceresi Çok temiz, basit, ve açık. Uygulamanın cüzdan bölümü bunun tam tersi olabilir (sahip olmadığınız varlıkların bakiyelerini gösterir ve bu da ekranınızı oldukça karmaşık hale getirebilir), yine de oldukça yönetilebilir.

Cex.io’nun kullanımı son derece basit olduğu için, aslında ayrı, Kesinlikle profesyonel tüccarlar düşünülerek tasarlanmış özel sekme. Bu, bir kripto ticareti uzmanıysanız, Cex.io’yu kullanırken daha gelişmiş ve önemli özelliklerin hiçbirini kaçırmayacağınız anlamına gelir. Kesinlikle piyasadaki en iyi kripto uygulamalarından birinin işareti!

Cex.io’yu denemekle ilgileniyorsanız, siteyi ziyaret edebilirsiniz. İşte, ve uygulamayı tüm büyük mobil işletim sistemlerinde indirin.

CEX’i ziyaret edin

…veya CEX incelememizi okuyun

5. eToro – Çok Çeşitli Farklı Özellikler

7 Kripto Borsası arasında 5. sırada

eToro İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + Takas hizmetini kopyalayın
 • + Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli kripto para birimleri

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Para çekme işlemleri yavaş olabilir
 • Yavaş doğrulama süreci
 • İlk kez yüksek para yatırma

Siteyi ziyaret et

Piyasadaki en iyi kripto uygulamasını arıyor olsanız veya yemek tarifleri araştırıyor olsanız da, duymuş olmalısınız eToro. Şirket, akla gelebilecek tüm sosyal medya kanallarında aralıksız bir reklam kampanyası kullanıyor. Ancak, işe yarıyor gibi görünüyor – kullanıcı tabanı gün geçtikçe istikrarlı bir şekilde artıyor!

Bununla birlikte, yukarıda bahsedilen pazarlama kampanyaları sadece boş vaatlere ve dumana dayanmamaktadır. & aynalar. eToro, kripto ticaret tablosuna çok şey getiriyor.

En iyi kripto para birimi değişim uygulamasının eToro sürümünün en dikkate değer yönü, markanın kullanıcılarına bazılarının iyi bir listesini sunmasıdır. benzersiz özellikler ve faydalar platformu kullanmak için. Gibi özellikler bulacaksınız ticaret kopyalama ve belirli tüccar takibi daha popüler olanlardan bazıları olabilir, ancak liste bundan çok daha uzun.

En iyi kripto uygulaması: eToro.

Ayrıca, yalnızca bir yer bulmak için en iyi kripto para birimi uygulamasını arıyorsanız bilgi ve piyasa hakkındaki bilgilerinizi paylaşın, eToro’nun da bunu yapmanıza izin veren bir seçeneği var. Açıkçası, diğer kullanıcılarla sohbet edebilir, yatırım ve alım satım tavsiyeleri paylaşabilir ve alabilir ve genel olarak kripto için tutkunuzu paylaşabilirsiniz.!

Ilgilenen? EToro’yu kontrol ettiğinizden emin olun İşte, ve bugün kripto ticareti yapmaya başlayın!

EToro’yu ziyaret edin

…veya eToro incelememizi okuyun

6. Gemini – Çok Güvenli Bir Kripto Değişim Platformu

7 Kripto Borsası arasında 6. sırada

Gemini Exchange İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + Güçlü güvenlik
 • + ABD doları hesapları sağlandı
 • + Kullanımı kolay

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Sınırlı kripto para birimi seçimi
 • Çok sayıda kişisel bilgi gerektirir
 • Bazen çevrimdışı olabilir

Siteyi ziyaret et

Kuşkusuz, ikizler burcu Piyasadaki en iyi kripto uygulamaları listesinde göreceğiniz diğer isimler kadar iyi bilinmeyebilir. Ancak bu, platformun her ikisine de sahip olduğu gerçeğini gerçekten değiştirmez. harika bir uygulama, ve ayrıca piyasadaki en iyi kripto güvenlik özelliklerinden bazıları.

Önce uygulama kısmını ele alalım, olur mu??

Platforma kaydolarak ve Gemini uygulamasına ilk kez göz attığınızda, hemen başka bir popüler çevrimiçi değişim / genel finans platformu düşünebilirsiniz. – Revolut. Bunun nedeni Gemini’nin işe yaradığı benzer bir kullanıcı arayüzü türü Revolut gibi uygulamalarında.

Bu da çok benzer bir sonuç elde ediyor – uygulamanın kullanımı son derece eğlenceli ve sezgiseldir.

En iyi kripto para birimi değişim uygulamasını arıyorsanız, kesinlikle birçok faktör değerlendırmek. Ancak, Gemini’nin en başından itibaren inanılmaz basitlik ve basitlik sunduğu gerçeği harika.!

En iyi kripto uygulaması: Gemini.

Gerçek takas söz konusu olduğunda, kesin olan bir şey var – muhtemelen piyasadaki en güvenli kripto ticaret platformlarından biridir. Yeni başlayanlar için, tüm ABD yatırımcı fonları sigortalı tutulur – Platforma bir şey olursa (yani bir güvenlik ihlali), kripto varlıklarınız konusunda nispeten güvende hissedebilirsiniz.!

Üstelik var Kapsamlı KYC süreç Gemini’ye kaydolmakla ilgileniyor ve kullanıcı fonlarının çoğu burada tutuluyor soğuk depolama cihazları. Soğuk hava deposu harika olsa da, kuşkusuz, herkesin kapsamlı KYC kısmı konusunda çok heyecanlanmayacağı kabul edilir..

Bunların hepsi bir yana, Gemini’nin ilginizi çektiğini fark ederseniz, emin olun platformu kendiniz kontrol edin!

Gemini’yi ziyaret edin

…veya Gemini incelememizi okuyun

7. Bittrex – Basit, Güvenli ve Birden Çok İşlem Çifti Sunar

7 Kripto Borsası arasında 7. sırada

Bittrex İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + Çok güvenli
 • + Küçük, sabit ücretler
 • + Hızlı değişimler
 • + Çok çeşitli kripto ve fiat para birimleri

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Destekle ilgili bazı kullanıcı şikayetleri
 • Sektöre yeni giren bir kişi için biraz zor olabilir

Siteyi ziyaret et

Bittrex çok popüler bir kripto borsası değil ve bu çok büyük bir utanç! Bu kripto para birimi ticaret platformu, Coinbase ve Binance, Bittrex’in gerçekten masaya getireceği çok şey var.

Platform çok güvenli ve güvenilir – kullanıcılarının çoğunun şifrelerini soğuk depolama cihazları, ve olası hack’ler ve izinsiz girişler söz konusu olduğunda oldukça temiz bir sicile sahiptir..

Bunun da ötesinde, Bittrex kesinlikle piyasadaki en iyi kripto uygulamalarından birine sahip. Uygulamanın kullanımı inanılmaz derecede basittir ve hesabınıza itibari parayla para yatırmak gibi süreçlerin tamamlanması, başlaması sadece dakikalar alır..

En iyi kripto uygulaması: Bittrex.

Para yatırma ve çekme işlemleri de uygulama aracılığıyla yapılırsa çok basittir – bunları borsanın masaüstü sürümü üzerinden gerçekleştirmenizden çok daha basit, dikkat edin! Hepsinden öte, Bittrex kullanıcılarına da rekabetçi ücretler, ve yatırım yapmak için çeşitli farklı hisse senetleri, çok.

Bittrex’in sunduklarıyla ilgileniyorsanız, şunlardan emin olun: değişimi kontrol et!

Bittrex’i ziyaret edin

…veya Bittrex incelememizi okuyun

Kendiniz İçin En İyi Kripto Uygulamasını Nasıl Seçersiniz??

Öyleyse – bunlar en iyi 7 kripto uygulaması tüm kripto para birimi alım satım ve değişim ihtiyaçlarınız için günlük hayatınızda kullanabileceğiniz. Şimdi, bazı onurlu seçimlere ve alternatif uygulamalardan bahsetmeye geçmeden önce, en üst düzey değişim uygulamalarını tartışırken oldukça sık karşımıza çıkan bir konuyu hızlıca tartışalım..

Kripto para satın almak için en iyi uygulamayı nasıl seçmelisiniz??

İyi soru. Cevap da o kadar da zor değil.

Muhtemelen en iyi kripto uygulamasını arayan çoğu kişinin sahip olacağını hayal edebilirsiniz. farklı istekler ve ihtiyaçlar. Örneğin, bazı kişiler kendilerini tamamlayacak bir mobil uygulama arıyor olabilir. öncelikle masaüstü ticaret deneyimi, diğerleri tamamen mobil tabanlı tüccarlar olabilirken.

Ayrıca, tercihleriniz de muhtemelen son derece güvenilir olacaktır. coğrafi konumunuz, çalışma durumu, kripto ticaretine karşı tutum, genel olarak vb. Gerçekten evrensel olarak görülebilen tek şey güvenlik ve basitlik – Bir değişimin ne kadar güvenli olduğundan şikayet eden birini hayal etmek zor.

Tüm bunları ve önünüzdeki en iyi mobil kripto değişim uygulamalarının listesini göz önünde bulundurarak, şimdi zaman ayırmalı ve kendiniz için en iyi eylem planı üzerinde düşünmelisiniz. Yukarıda belirtilen uygulamaların her birinin tüm artılarını ve eksilerini göz önünde bulundurun, her şeyi yazın ve – en önemlisi – acele etmeyin!

Seçtiğiniz en iyi kripto uygulamasının sahip olup olmadığını daima unutmayın. KYC doğrulama gereksinimleri (ki çoğu yapar), yapmanız gerekecek kimliğinizi ve hatta ikamet onay belgelerini gönderin. Bunu herhangi bir rastgele platformla yapmak istemezsiniz – kararınızı aceleye getirmeyin!

Bununla birlikte, tüm bunların bu makalede bahsedilen kripto borsaları en iyi kripto para birimi uygulamasının sürümlerine sahip olduğu düşünülebilir – hepsi belirlenmiş artıları ve özellikleriyle birlikte gelir ve her biri kendi benzersiz faydaları, çok. Herhangi biri harika bir seçim olmalı!

Akılda Tutulması Gereken Ek Kripto Para Birimi Uygulamaları

Artık en iyi mobil kripto değişim uygulamalarını keşfettiğimize, tartıştığımıza, sunduğumuza ve analiz ettiğimize göre, bu listeyi şu şekilde bitirelim: birkaç onurlu seçim.

Aşağıda bahsedilen uygulamalar doğrudan kripto para ticareti ile ilgili değildir (asıl amaçlarının kripto tedarik etmek veya satın almak olmadığı anlamında), ancak kripto çabaları konusunda kararlı olan ve kripto almak isteyen herkes için hala bir zorunluluktur. ciddi yatırım.

1. Ledger Live – Kripto Varlıklarınızı İzlemek İçin Harika Bir Araç

Ledger Canlı sizinle birlikte gelen yazılım / uygulamadır. Ledger Nano X cihaz. Doğal olarak programın iOS / Android sürümlerini de içeren birkaç farklı biçimde mevcuttur..

Peki, Ledger Live hakkında bu kadar özel olan şey?

Peki, uygulama size Ledger donanım cüzdanınızda tuttuğunuz kripto para varlıklarınızı tam kolaylıkla takip edin. Cüzdanın kendisinde bulunan tüm Ledger Live destekli varlıklar uygulamada yönetilebilir – bakiyelerinizi kontrol edebilir, satın alabilir, satabilir ve kripto ticareti yapabilirsiniz..

En iyi kripto uygulaması: Ledger Live.

Muhtemelen uygulamanın en göze çarpan özelliklerinden biri, son derece basit ve kullanımı hoş. Arayüz yükü oldukça açıklayıcıdır ve bireysel bakiyelerinizden gelişmiş ayarlar sekmesine kadar her şeyi bulmakta sorun yaşamayacaksınız..

İstersen piyasadaki en iyi kripto portföy izleme uygulamalarından biri, Ledger’ı kontrol ettiğinizden emin olun. Şirket, bazılarını üretip satmasıyla tanınır. tüm piyasadaki mutlak en iyi donanım kripto para cüzdanları – kesinlikle dikkate almaya değer!

2. Trust Wallet – En İyi Sıcak Cüzdanlardan Biri

Şimdi, hareket halindeyken bir şeyi netleştirelim – piyasadaki en güvenli ve güvenilir kripto para birimi cüzdanlarıyla ilgileniyorsanız, gözlerinizi donanım olanlar. Sözde “soğuk depoVarlıklarınızı güvende tutmak söz konusu olduğunda cihazlar en iyi seçeneğiniz olacak.

Bu en iyi kripto uygulaması listesinde zaten birkaç kez bahsedildiği gibi, donanım cüzdanları söz konusu olduğunda, en iyi bahsiniz Ledger Nano X.

Bu durumda, bir sonraki en iyi şeyi istiyorsanız, muhtemelen her ikisinde de bulunabilen bir “sıcak cüzdan” seçersiniz. yazılım formu, veya internet üzerinden. Bu yazıda size bahsetmek istiyorum Trust Wallet.

Trust cüzdanı bir Binance ürün – evet, daha önce listede gördüğünüz Binance ile aynı. Şirket öncelikle bir borsa olsa da, aynı zamanda özel bir cüzdan ürününe de sahiptir..

Öyleyse, o zaman – Trust cüzdanını bu kadar özel kılan şey?

En iyi kripto uygulaması: Trust wallet.

Başlangıç ​​olarak, adından da anlaşılacağı gibi, Kriptolarınızı güvende tutmak söz konusu olduğunda en iyi kripto uygulamalarından biri. Cüzdan, güvenilir güvenlik önlemleri sunar ve kripto paralarınızı güvende ve sağlam tutmalıdır.

Üstelik şunları da yapabileceksiniz: doğrudan cüzdandan kripto ticareti ve değişimi. Bu, özellikle uygulamanın mobil cihazınıza yükleneceği ve herhangi bir zamanda erişilebilir olacağı düşünüldüğünde çok kullanışlıdır..

Kısacası, birkaç dakika içinde kripto ticareti yapmanıza olanak tanıyan güvenilir ve taşınabilir bir kripto cüzdanı istiyorsanız, Trust cüzdanı sizin için doğru seçim olabilir. Bununla birlikte, en iyi kripto uygulamaları bir yana, yine de daha iyi durumda olacaksınız a donanım deposu cihaz, uzun vadede.

… Ve Çok, Çok Daha Fazlası

Başlığın biraz belirsiz olabileceğini kabul etsem de, nokta hala güçlü duruyor – var birçok, birçok farklı kripto uygulamaları bulabileceğiniz, kontrol edebileceğiniz ve kullanmaya değer olup olmadıklarına karar verebileceğiniz.

Bu uygulamaların çoğu muhtemelen kripto para cüzdanları. En iyi kripto uygulamaları listesinde daha önce de belirtildiği gibi, kripto varlıklarınızın durumu hakkında tamamen sakin kalmak istiyorsanız, en iyi seçeneğiniz satın almak olacaktır. bir donanım kripto para cüzdanı.

Bununla birlikte, hala birçok harika cüzdan var. Aşağıdakiler gibi daha genel uygulamalardan bazıları olsun, Jaxx, hatta kripto özel mobil tarayıcı uzantıları, örneğin Yoroi, tek yapman gereken ne istediğini anlamak ve denemek!

En iyi kripto uygulaması: Jaxx Liberty.

Diğer uygulamalar genel içerebilir kripto haber odaklı olanlar, pazar analizi araçları, para bilgisi, ve derinlemesine analiz projeleri, ve bunun gibi. Yine – bu kategorideki en iyi kripto uygulamasını bulmak için, önce anlamaya zaman ayırmalısınız. Başarılı bir şekilde ticaret yapmanıza ve takas etmenize yardımcı olmak için hangi araçlara ihtiyacınız var?, ve sonra bunlardan bazılarını deneyin, size en uygun olanı görün.

Tek tavsiyem basit – kripto uygulamalarını test ediyorsanız, her zaman çok dikkatli onlara sağladığınız bilgilerle. Kişisel kimliğinizi asla bazı gölgeli uygulamalarla paylaşmayın ve ASLA, HİÇ, cüzdanınızın özel anahtarını paylaşın!

Sonuçlar

Şimdi, en iyi kripto uygulamaları listemizin sonuna geldik. İçinde tartıştık En iyi 7 kripto para birimi değişim uygulaması, ve başarılı bir şekilde ticaret yapmanıza yardımcı olmak için kullanabileceğiniz bazı ek uygulamalardan bahsetti!

Uygulama bazında değişim, Yukarıdaki listede bahsedilen tüm uygulamaların, kendi aralarında en üst düzeyde olacağından emin olabilirsiniz. güvenlik seviyeleri, teknik gelişmeler, kullanılabilirlik, ve diğer, daha genel özellikler. Hangisini seçerseniz seçin, her ikisinden de aynı, genel kalite seviyesini bekleyebilirsiniz..

İyi bir başlangıç ​​noktası, kontrol etmek olacaktır. Coinbase veya Binance – Bu borsaların sunduğu uygulamaların kripto meraklıları arasında en çok sevilenler arasında olduğu biliniyor. Ancak, yukarıda bahsedilen iki exchange uygulamasından hiçbirinin sizin isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza uymadığını fark ederseniz, keşfedilecek tam bir liste var, yine de!

Son olarak, zaman ayırın. tüm kripto ihtiyaçlarınız için diğer bazı yararlı uygulamaları araştırın. Size ping atacak en iyi kripto uygulaması olup olmadığı BTC belirli bir fiyata ulaşırsa veya bir altcoin piyasa analizcisi Bu, yılın en potansiyel altcoinlerini gösterir. Herkes ve herkes kesinlikle kullanabileceği bir şey bulabilmelidir!

Kontrol etmeyi unutmayın Ledger Nano X, en iyilerden biri de tesadüf değil kripto para cüzdanları piyasada, tüm varlıklarınızı takip edebileceğiniz harika bir uygulama var.!

Peki, bugünlük hepsi bu kadar! En iyi kripto para birimi uygulamaları listemizi okuduğunuz için teşekkür ederiz ve umarım doğru seçimi yapmanıza yardımcı olur. Bir dahaki sefere ve mutlu ticarete kadar!

Bu web sitesinde yayınlanan içerik, herhangi bir finansal, yatırım, ticaret veya başka herhangi bir tavsiye vermeyi amaçlamaz. BitDegree.org, herhangi bir kripto para birimini satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez veya onaylamaz. Finansal yatırım kararları vermeden önce, finansal danışmanınıza danışın..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map