Bir kripto para cüzdanı kripto sahnesine yeni girerken bakmanız gereken en önemli şeylerden biridir. Yeni başlıyor olsanız da veya zaten deneyimli bir tüccar / hodler olsanız da, kendiniz için en iyi cüzdanı bulmak olabilir zorlayıcı! Bu nedenle, bu makalede şu konuya bir göz atacağız: Bazı piyasadaki en iyi masaüstü cüzdanları!

Kuşkusuz, bu listede tartışacağımız cüzdanlar biraz … İlginç olacak. Ne demek istediğimi bir saniyede anlayacaksın.

Bununla birlikte, doğruyu söylemek gerekirse, en iyisini arıyorsanız Bitcoin masaüstü cüzdanı (veya başka herhangi bir altcoin cüzdan, bu konuda), o zaman doğru yere geldiniz – okuyun ve kendiniz için doğru seçeneği seçin! Bugünkü listemiz şunları içerecektir:

Neden En İyi MASAÜSTÜ Cüzdanını Seçmelisiniz?

Şimdi, mevcut piyasadaki en iyi masaüstü cüzdanları listesine girmeden önce, önceden anlamamız gereken birkaç şey var. Doğal olarak, bakılması gereken ilk şey oldukça açıklayıcıdır – nedeni neden masaüstü cüzdanları düşünmelisiniz, ilk başta!

Kuşkusuz, bu sorunun da epeyce cevabı var..

Yeni başlayanlar için masaüstü cüzdanlar, daha güvenli kripto depolama seçenekleri arasında kadarıyla sıcak cüzdanlar Git. Farkında değilseniz, sıcak cüzdanlar, sürekli internete bağlı. Bunlar şunları içerir: Mobil uygulamalar, tarayıcı tabanlı cüzdanlar, borsalar, ve bunun gibi.

Masaüstü cüzdanlar da bu kategoriye giriyor.

En iyi masaüstü cüzdanı: Bitcoin klavye düğmesi.

Yine de, onları diğer sıcak cüzdanlardan daha güvenli bir alternatif yapan nedir? Bir düşünün: bir masaüstü cüzdanı bilgisayarınızda yüklü olan bir yazılım parçası. Bu şu anlama gelir: özel anahtar saklama ve yüzey düzeyinde güvenlik özellikleri bir değişim cüzdanından farklı şekilde ele alınır.

Üstelik, en iyi masaüstü cüzdanlarından bazıları basitçe grafik temsili soğuk cüzdan. Kuşkusuz bu, aşağıdaki listede de görmeniz gereken bir şeydir – yani, yazılım kendi başına gerçek bir cüzdan değil, belirli bir soğuk cüzdanda depolanan varlıkları gösteren grafik bir kullanıcı arayüzüdür..

Yine de buna birazdan değineceğiz.

Güvenlik bir yana, bir nokta da var Kolaylık, çok. En iyi masaüstü kripto cüzdanları olacak son derece uygun – kripto varlıklarınızı kontrol etmenize, göndermenize ve aktarmanıza ve hatta katılmanıza izin verecekler. stake etme veya satış faaliyetleri sadece birkaç fare düğmesi tıklamasıyla.

En iyi masaüstü cüzdanı: Exodus varlık desteği.

Söylemeye gerek yok, bu çok takdir ediliyor! İster aktif bir kripto para birimi tüccarı olun, ister adanmış bir hodler, hala kripto yönetimi süreçlerinizi gerçekleştirebilecek işlevselliktir çok daha kolay ve daha anlaşılır.


Son olarak, en iyi masaüstü cüzdanlarının, kullanıcılarına sağladıkları çok çeşitli başka, ek özelliklere sahip olma eğiliminde olduğunu belirtmekte fayda var. Adı geçen stake etme, güvenlik özelliği ayarlamaları, basit dönüşümler, ve benzeri – kesinlikle çok takdir edilmektedir!

Masaüstü Cüzdanları – Sıcak Cüzdan Grubunun Parçası

Bu en iyi masaüstü kripto para cüzdanı listesinde bundan biraz daha önce bahsetmiştim, ancak masaüstü cüzdanlar kategorisine giriyor sıcak kripto depolama – Kripto varlıklarını saklamanıza ve saklamanıza izin veren ve aynı zamanda muhafaza etmenize izin veren herhangi bir yazılım ve uygulama sürekli internet bağlantısı.

Kuşkusuz sıcak cüzdanlar, en popüler kripto depolama seçenekleri arasında – Bazı forumlarda dolaşıp diğer kripto para birimi meraklılarına kripto para birimi varlıklarını güvence altına almak için tercih ettikleri yöntemi sorarsanız, çoğu büyük olasılıkla birkaç sıcak cüzdanı listeleyecek ve adlandıracaktır..

En iyi masaüstü cüzdanı: Bir grafiğin önünde bir Bitcoin.

Bu çoğunlukla sıcak cüzdan ulaşılabilirlik. Yazılım, web veya uygulama tabanlı cüzdanlar olsun, genellikle onları dünyanın her yerinden indirin, ve onları kullan tamamen ücretsiz. Tahmin edebileceğiniz gibi, bu, sıcak cüzdanları çok çeşitli bireysel kripto sahipleri için çok çekici bir seçenek haline getiriyor..

Ayrıca, sıcak cüzdanlar genellikle kullanımı çok basit. Üst düzey birkaç istisna bir yana, çoğu durumda, sıcak cüzdanınızı birkaç dakika içinde indirebilir (kurabilir) ve hemen sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu harika!

Masaüstü Cüzdanı Seçerken Nelerden Kaçınmalısınız

Kendiniz için en iyi masaüstü cüzdanını ararken göz önünde bulundurmanız gereken başka bir şey: masaüstü cüzdanlarını istenenden daha az yapan faktörler.

Başka bir deyişle, cüzdandan mümkün olduğunca uzak durmanız gerektiğini gösteren her şeyi anlatan bazı şeyler var..

Doğal olarak, buradaki listenin başında önemli bir güvenlik eksikliği. Demek istediğim, itiraf et – muhtemelen bunun geldiğini gördün.

En iyi masaüstü cüzdanı: Deri cüzdanda bir Bitcoin.

Beklendiği gibi, şimdi her zamankinden daha doğru. İle kripto para birimi endüstrisi giderek daha popüler hale geliyor ve blockchain teknolojisi artan bir oranda benimsenen, aynı zamanda güvenilir ve yüksek kaliteli kripto cüzdanları, çok. Bununla birlikte, sahnenin popülaritesi aynı zamanda birçok dolandırıcıyı ve güvenilmez ürünü de cezbetmektedir..

Bu yüzden önemlidir her zaman önce bir masaüstü cüzdanının güvenlik özelliklerini kontrol edin. Güvenlikten yoksunsa, varlıklarınızı riske atarsınız – bu olmasını isteyeceğiniz bir şey değildir!

Buna eklemek için ayrıca şunlara da dikkat etmelisiniz: cüzdanın kullanılabilirlik yönleri, çok. Masaüstü tabanlı bir ürün (hizmet) olduğunu kabul ederseniz, her ikisini de içeren bir cüzdan bulmak isteyeceksiniz. kullanımı gerçekten basit, ama aynı zamanda size bir şans sunuyor daha geniş bir özellik ve avantaj listesi kullanmak.

En iyi masaüstü cüzdanları bunu yapmanıza izin verirken, daha az ideal olan seçeneklerden bazıları, pekala… Eksik.

En iyi masaüstü cüzdanı: Bitcoin ve kilit.

Son olarak, emin olun araştırmanı yap ve en iyi masaüstü kripto cüzdanlarını bulun. Sahip olmak (gerçekleştirmek) aygıt yazılımlarında sürekli güncellemeler, çok. Geliştirici desteğine sahip kripto para cüzdanları her zaman yani, çok daha iyi yapmayanlara göre – bu şekilde, bir cüzdan rakiplerinin önünde kalabilir ve sizi herhangi bir modern güvenlik tehdidine karşı koruyacak güvenlik özelliklerini uygulayabilir.

Bunların hepsi söylenirken, nihayet bu yılın en iyi masaüstü cüzdanları listesine geçebiliriz.!

1. Ledger Live – Güzel Kullanıcı Arayüzü, Mükemmel İşlevsellik & Kullanılabilirlik Özellikleri

5 Kripto Borsası arasında 1. sırada

Ledger Cüzdan İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + Süper güvenli
 • + Fiziksel hasara karşı koruma
 • + 1500’den fazla jeton ve jetonu destekler

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Nispeten pahalı

Siteyi ziyaret et

Defter şüphesiz piyasadaki en popüler kripto para cüzdanlarından biridir – bu noktada söylemeye gerek yok. Ancak, kafanız karışabilir – Ledger anlaşmaları soğuk cüzdanlar, peki “en iyi masaüstü cüzdanı” listesinde ne yapıyor?

Pekala, açıklamama izin verin – aslında bununla bir ilgisi var Ledger cüzdanlarının kullanıcı arayüzü, The Ledger Live.

Ledger’ın donanım kripto cüzdanlarıyla uğraştığı doğrudur. Ancak, kullanıcı arayüzü nedeniyle, bu cüzdanlar böyle bir listeden çıkarılamaz – sadece bu kadar iyidir!

Başlamak, kullanıcı arayüzü güzel – Renk şemalarınızı değiştirebilir ve açık ve koyu modlar arasında geçiş yapabilirsiniz, ancak hangisini seçerseniz seçin, arayüz görünecektir modern ve şık. Her şey düzenlenmiştir çok rahat bir şekilde, ayrıca – yapabileceksiniz hesaplarınızı ve bakiyelerinizi ana ekrandan görün, grafikleri ve değişiklikleri analiz edin, ve hatta işlemleri izle.

Güvenlik varsayılan olarak Ledger’dan bekleyebileceğiniz bir şeydir. Söz konusu kullanıcı arayüzü ile bağlantılı olduğundan şirketin ilgilendiği iki donanım cüzdanı, varsayılan olarak, soğuk cüzdan düzeylerinde güvenlik alacaksınız.

En iyi masaüstü cüzdanı: Ledger Nano X.

Eğer bilmiyorsan, soğuk cüzdanlar, tüm piyasadaki en güvenli kripto saklama alternatifleridir. Ledger lider markalardan biri olduğu için, bununla nereye gittiğimi görebilirsiniz..

Ledger cihazları ile ilgili olarak yapılırlar sağlam & dayanıklı, ve sahip olmak PIN kodu şifre istekleri. Ledger Live’ın en iyi masaüstü cüzdanlarından biri olması söz konusu olduğunda, ancak, aynı PIN kodu güvenliğini bekleyebilirsiniz. 24 kelimelik ek bir kurtarma ifadesi cihazınızın veya LL hesabınızın başına gelen bir şeyden size yardımcı olmak için.

En sonunda, Ledger Live, sürekli olarak çok çeşitli ürün yazılımı ve diğer güncellemeleri alıyor. Bunlar aşağıdakilerden her şeyi içerir güvenlik iyileştirmeleri, bütün yol yeni özellik eklemeleri ve genel yaşam kalitesi iyileştirmeleri.

Ledger Live out’u denemek isterseniz, şirketin donanım cüzdanlarından birini satın almanız gerekecek. Ledger Nano S size yaklaşık 59 $ ‘a mal olacak, süre Nano X’in fiyatı 119 $ civarında. Bununla birlikte, çevrenizdeki en iyi masaüstü cüzdanı arıyorsanız ve varlıklarınızın güvenliğine yatırım yapmaya istekliyseniz, Ledger ile gerçekten yanlış gidemezsin!

Ledger Wallet’ı ziyaret edin

…veya Ledger Wallet incelememizi okuyun

2. Trezor – En Üst Düzey Güvenlik Özellikleri, Sürekli Güncellemeler

5 Kripto Borsası arasında 2. sırada

Trezor Cüzdan İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + Birinci sınıf güvenlik
 • + Çok iyi bilinen bir kripto cüzdanı
 • + Çok sayıda kripto para birimini tutar
 • + Sabit ürün yazılımı güncellemeleri

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Pahalı
 • Daha önce yetkisiz erişime maruz kalmıştı

Siteyi ziyaret et

Trezor pazara hakim olan iki lider donanım kripto para cüzdanı sağlayıcısından biridir. Ana rakibi ile aynı – Defter -, yine de en iyi masaüstü kripto para cüzdanları listesinde yer alıyor! Bunun nedeni cüzdanın kullanıcı arayüzü.

Doğruyu söylemek gerekirse, Trezor muhtemelen şu nokta için rekabet etmelidir: en iyi Bitcoin masaüstü cüzdanı – BTC’nizi saklamak için kesinlikle en popüler yerlerden biridir!

Piyasadaki birçok masaüstü cüzdanının aksine, Trezor’un kullanıcı arayüzü aslında oldukça basittir. Yanda tüm varlıklarınızı içerir ve yönetmek istediğinizi seçtikten sonra, onunla ne yapmak istediğinizi seçme seçeneğine sahip olursunuz – gönderme, alma, satma, satın alma , ve bunun gibi.

Arayüzün basitliği çoğunlukla bir profesyonel olarak görülüyor – Bu, özellikle çok sayıda madeni parayı yönetmek istemiyorsanız ve genel olarak kripto dünyasında yeni başlayan biriyseniz geçerlidir. Trezor, çok sayıda ekstra özellik ve bazı karmaşık kullanıcı arayüzü tasarım seçenekleriyle sizi bunaltmaz – bu iyi!

En iyi masaüstü cüzdanı: Trezor.

Soğuk cüzdanın arkasındaki şirketin – SatoshiLabs – üretim yapmayı düşündüğünü vurgulamadan Trezor’dan bahsetmek de imkansız. piyasadaki en güvenli ürünlerden bazıları.

Trezor cüzdanları sürekli olarak güncellenir en son güvenlik özellikleri ve ürün yazılımı yükseltmeleri. Bunu takiben, cüzdanların kendileri rastgele bir PIN kodu oluşturucu – Arada bir PIN kodları değişir. Bu önlemek için yapılır keylogging, ve diğer bazı kötü amaçlı programların paranıza erişmesini.

Trezor kendi istek ve ihtiyaçlarınız için doğru cüzdan gibi görünüyorsa ve ürünlerin kullanıcı arayüzü piyasadaki en iyi masaüstü cüzdanı gibi görünüyorsa, iki farklı ürün seçmek için. Trezor One size yaklaşık 59 dolara mal olacak, Trezor Model T (cüzdanın yeni ve geliştirilmiş versiyonu) maliyeti yaklaşık 160 $.

Trezor’u ziyaret edin

…veya Trezor incelememizi okuyun

3. Exodus – Yerleşik Exchange İşlevselliği

5 Kripto Borsası arasında 3. sırada

Exodus Cüzdan İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + Kullanımı kolay
 • + Müşteri desteği var
 • + Çoklu kripto para birimi seçenekleri
 • + Yazılım tabanlı bir cüzdan
 • + Yerleşik değişim özellikleri

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Güvenlik sorunlarına yatkın
 • Ücretlerin oldukça yüksek olabileceği bildiriliyor

Siteyi ziyaret et

Exodus cüzdanı en iyi masaüstü cüzdanları alanında dalgalar yaratmaktadır. Haklı olarak – bağlı herhangi bir donanım cihazı olmayan yazılım tabanlı kripto depolaması söz konusu olduğunda (veya madeni paralarınızın yalnızca bir donanım cihazında saklanan görsel bir temsili olmadığı), Exodus genelliklegidilecek yol“!

Masaüstü cüzdan, varlıklarını saklamak için güvenli bir yer arayan tüm kripto meraklıları için onu ilginç bir seçim haline getirebilecek birkaç farklı özelliğe sahiptir..

Başlangıç ​​olarak, Exodus şunları yapmanızı sağlar: üzerinde oldukça çeşitli kripto para birimleri depolayın. Tüm ana madeni paraların (popülerlik ve piyasa değeri ile başlayanlar) üstüne, aslında oldukça iyi sayıda daha niş olanı depolayabileceksiniz. kriptolar ve kripto belirteçleri, çok!

Bu arayanlar için harika bir haber portföylerini çeşitlendirmek, ve bunu daha küçük ve daha az bilinen madeni paraları araştırarak yapmak istiyor. Exodus, çoğunu cüzdanlarında tutmanıza izin verecek – hepsi tek bir yerde!

Exodus’u en iyi masaüstü kripto cüzdanlarından biri yapan başka bir şey, sahip olduğu gerçeğidir. yerleşik bir değişim. Açıkçası, paranızı başka bir borsaya veya komisyonculuğa transfer etmek zorunda kalmadan cüzdanınızın rahatlığında kripto varlıkları satın alabilir ve satabilirsiniz..

En iyi masaüstü cüzdanı: Exodus.

Bu oldukça havalı! Çok zaman kazandırır ve kesinlikle kripto ticareti yapmanın rahat bir yoludur.!

Güvenlik açısından, Exodus biraz aldatıcıdır. Cüzdan, kullanıcılarına oldukça iyi bir güvenlik sunuyor – en iyi masaüstü kripto para cüzdanını arayan herkes yapabileceğinizi bilmeli paranı geri kazan bilgisayarınıza bir şey olursa yerleşik yedekleme özelliği.

Ayrıca, Exodus’ta bir kurtarma ifadesi özelliği, ayrıca – bununla, cüzdanınıza erişiminizi kaybederseniz veya örneğin bir şifreyi unutursanız paranızı kurtarabilirsiniz..

Bununla birlikte, bazı kullanıcılar bunu iddia ediyor Exodus, pek çok güvenlik özelliğinden yoksundur, çok. İyi bir örnek olabilir 2FAiki faktörlü kimlik doğrulama. Sektörde standart bir uygulama haline geldi, ancak ne yazık ki söz konusu cüzdanın özelliği yok.

Sonuç olarak, Exodus’un tüm artılarını ve eksilerini göz önünde bulundurduğunuzda, kesinlikle piyasadaki en iyi masaüstü cüzdanlarından biri! Eğer ilgileniyorsanız, cüzdanı bulabilir ve kontrol edebilirsiniz. İşte.

Exodus’u ziyaret edin

…veya Exodus incelememizi okuyun

4. Electrum – Etraftaki En Popüler Bitcoin Cüzdanlarından Biri

5 Kripto Borsası arasında 4. sırada

Electrum Cüzdan İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + En eski Bitcoin cüzdanlarından biri
 • + Kullanımı çok kolay
 • + Yazılım tabanlı
 • + Sunucuda hiçbir bilgi depolanmaz
 • + Açık kaynak
 • + İki faktörlü kimlik doğrulama kullanır

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Güvenlik sorunları yaşadı
 • Yalnızca Bitcoin’i destekler

Siteyi ziyaret et

Elektrum dünyadaki en iyi Bitcoin masaüstü cüzdanlarından biridir. Onun sektörde bir emektar – Uzun süredir biraz BTC tuttuysanız ve araştırma yaptıysanız daha önce bu kripto para birimi için en iyi cüzdanlar, Muhtemelen Electrum’u duymuşsunuzdur.

Bu da bahsetmeye değer ilk noktadır – cüzdanın uzun ömürlülüğü ne kadar iyi olduğunun bir ifadesidir! Deneyen birçok masaüstü cüzdanı var mümkün olduğunca kendilerine karşı dikkatli olun, ama yine de başarısız oldu, sonunda. ancak, Electrum hepsini geride bıraktı, ve emektar statüsünü güvenilirliğinin kanıtı olarak kesinlikle önerebilir.

Yine de Electrum’u piyasadaki en iyi masaüstü cüzdanlarından biri yapan tek şey bu değil.

Söz konusu cüzdan kullanımı çok basit. Diğer masaüstü tabanlı kripto depolama seçeneklerinin sahip olduğu bazı gelişmiş ve süslü özelliklerden yoksun olsa da, yine de size izin verecektir. beklediğiniz tüm ana işlevleri yerine getirin, paralarınızı güvende ve sağlam tutarken.

En iyi masaüstü cüzdanı: Electrum.

Güvenlikten bahsetmişken, Electrum bunu çok iyi anladı.

Cüzdan çok güvenli bir çözüm, özellikle Bitcoin’e özgü cüzdanlar söz konusu olduğunda. Kullanıcı bilgilerinin hiçbirini sunucularında saklamaz, bu da karşılığında şu anlama gelir: özel anahtarlarınızın kontrolü siz ve yalnızsınız.

Üstelik cüzdan açık kaynak, çok. Cüzdanın arkasındaki kodu, tüm güvenlik özelliklerini ve benzerlerini herkes ve herkes kontrol edebilir.

Cüzdan kullanmak ücretsiz, yapmanıza olanak sağlar iki faktörlü kimlik doğrulama kullanır, ve şifreler ve diğer güvenlik önlemleri kullanır. Kesinlikle piyasadaki en iyi Bitcoin masaüstü cüzdanlarından biridir – denemekle ilgileniyorsanız, kontrol edebilirsiniz. İşte.

Electrum’u ziyaret edin

…veya Electrum incelememizi okuyun

5. MyCelium – Güvenilir ve Açık Kaynak Bitcoin Cüzdanı

5 Kripto Borsası arasında 5. sırada

Çok Yönlü Bir MyCelium Cüzdan İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + Dürüst
 • + Açık kaynak
 • + Hızlı ve akıcı bağlantılar
 • + Çeşitli hesaplar

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Masaüstü sürümü yok
 • Gezinmek zor olabilir

Siteyi ziyaret et

Piyasadaki en iyi masaüstü cüzdanlarıyla aynı, MyCelium kriptoya özgü bir cüzdandır. Bunun anlamı, yalnızca desteklediği bir, belirli kripto para birimiBitcoin.

Bunun kendi avantajları ve dezavantajları vardır. Seni kısıtlıyor sadece BTC’yi cüzdanda saklayabilmek, ve aramak zorunda başka bir kripto depolama alternatifi eğer bazı altcoinleriniz varsa. Bununla birlikte, MyCelium bir gerçek için yüksek güvenlik seviyeleri Bitcoin depolamanın gittiği yere kadar.

Aynı zamanda, MyCelium başlangıçta bir masaüstü cüzdanı bile değildir – yalnızca Android ve iOS cihazlarda kullanılabilir. O halde bu listede ne işi var? Böyle bir durumda onu uygun bir seçim yapan tek bir özellik var. – destekler Defter ve Trezor (donanım cüzdanı) entegrasyonlar.

Başka bir deyişle, MyCelium tamamen uyumlu piyasadaki lider donanım cüzdanlarıyla – Ledger ve Trezor. Bu, yapabileceğiniz anlamına gelir MyCelium cüzdanınızı yukarıda belirtilen donanım cihazlarına bağlayın, böylece Bitcoin’inizin güvenliğini daha da artırır.

En iyi masaüstü cüzdanı: MyCelium.

Donanım cüzdanı kullanıcı arayüzlerini göz önünde bulundurarak MyCelium, özellikle Bitcoin için oldukça iyi bir yedek cüzdan haline gelir..

Cüzdanı diğer cihazlara bağlamak konusunda o kadar hevesli değilseniz veya bir donanım cüzdanı satın almak istemiyorsanız, başlangıçta bunu bilmekten memnuniyet duyacaksınız. MyCelium kendi başına birçok harika güvenlik özelliği sunar. Tüm verilerinizi (hem kişisel verileri hem de cüzdanla ilgili bilgileri) şifreler ve bunları hem üçüncü şahıslardan hem de şirketin kendisinden gizler.!

Yapabilirsin kimlik doğrulayıcıları ve şifreleri kullanmak, çeşitli ödeme yöntemlerini entegre edin ve yukarıda belirtilen donanım cüzdanlarını MyCelium hesabınıza ve hatta cüzdanınızın rahatlığında Bitcoin alışverişi yapın, çok. Bu, tek bir mobil tabanlı uygulamada çok sayıda yararlı işlevdir!

MyCelium’u kendiniz denemek isterseniz, cüzdanı bulacaksınız İşte.

MyCelium’u ziyaret edin

…veya MyCelium incelememizi okuyun

Kendiniz İçin En İyi Masaüstü Cüzdanını Nasıl Seçersiniz??

Şimdi, şimdiye kadar anlamış olabileceğiniz gibi, en iyi masaüstü cüzdanını seçmek biraz zor bir başarı olabilir. Sende var masaüstüne özel cüzdanlar, o zaman da var bazı harika masaüstü kullanıcı arayüzlerini destekleyen donanım cüzdanları, ve hatta donanım cüzdan entegrasyonlarına izin veren uygulama tabanlı cüzdanlar.

Özellikle kripto dünyasında tamamen yeniyseniz, bunların hepsi oldukça kafa karıştırıcı olabilir. Endişelenme, çünkü bu şeyleri çözmek için buradayız!

Listeyi daraltmak için izleyebileceğiniz birkaç belirli “temel kural” vardır ve kendiniz için doğru cüzdanı bulun. Bu kurallardan ilki aşağıdakilerle ilgilidir: önceliklerini düzeltmek.

Bununla demek istediğim oldukça basit – oturup karar vermelisiniz En iyi masaüstü kripto cüzdanlarının hangi özellikleri sizin için en önemli olacak. Doğal olarak, şuna benzer şeyler var güvenlik en üstte, ancak liste oldukça kapsamlı olabilir – öncelik vermek önemlidir! Bunu yaparak, seçim havuzunuzu oldukça daraltabileceksiniz..

En iyi masaüstü cüzdanı: Ledger Nano X.

Düşünülmesi gereken başka bir şey de çoklu kripto cüzdanlarının kullanımı. Aslında, varlık depolama ihtiyaçlarınız için birkaç veya birkaç farklı kripto para birimi cüzdanı kullanabilirsiniz. Bu, söz konusu olduğunda kripto depolamanın özellikle popüler bir yöntemidir. donanım cüzdanları.

Kendiniz düşünün – eğer öyleyseniz aktif bir kripto tüccarı, ve sürekli pazarı gözlemlemek Madeni para satın almak ve satmak için en iyi zamanları analiz etmek için doğal olarak bu işlemleri gerçekleştirmenize izin verecek bir cüzdan kullanmak isteyeceksiniz. hızlı bir şekilde. Sıcak cüzdanlar – en iyi masaüstü kripto para birimi cüzdanlarından bazıları dahil – en iyi seçenekler arasında Bu bağlamda.

Ancak, böyle bir durumda bile muhtemelen sahip olmak istersiniz paranızın büyük kısmını saklayabileceğiniz bir yer – işlem yapmayı planlamadığınız ve bunun yerine daha sonraki bir tarih için güvenli bir ortamda saklamak isteyeceğiniz paralar. Donanım cüzdanlarının geldiği yer burasıdır.

Açıkçası, iyi bir fikir kullanmaktır hem masaüstü tabanlı cüzdan, ve ayrıca bir donanım, birbirleriyle bağlantılı olarak. Bu şekilde, her iki dünyanın da en iyisini elde edebileceksiniz – üst düzey soğuk cüzdan güvenliği ve ayrıca sıcak cüzdanların sağladığı yumuşaklık ve hız da.

Cüzdanınız Sizde… Şimdi Ne Olacak??

Öyleyse, kendiniz (hatta birkaç kişi) için en iyi masaüstü cüzdanı seçtiniz ve kripto ticareti yapmaya hazırsınız. Yine de nereden başlıyorsun?

Seçeneklerden biri kripto para birimlerinizi cüzdan arayüzünden satın alın ve satın. Bu, belli ki, çok uygun – Herhangi bir borsaya veya başka bir ticaret platformuna girmenize gerek kalmadan, cüzdanınızın rahatlığında her şeyi yapmanızı sağlar.

Bu tür kripto ticareti de insan hatası olasılığını ortadan kaldırır, çok. Demek istediğim, cüzdan adreslerini bir borsaya girmeniz gerekmeyecek veya tam tersi – tek bir sembolü bile yanlış yaparsanız, bu temelde kriptolarınızı yapar tamamen farklı bir adrese git, ve sonsuza dek kaybolmak.

En iyi masaüstü cüzdanı: cüzdandaki kripto paralar ve fiat para.

Bununla birlikte, cüzdan kripto ticareti özelliklerini kullanmak aslında tavsiye edilmiyor. Bunun da böyle olmasının birkaç nedeni var.

Her şeyden önce yapmanız gerekecek kendin hakkında birçok bilgi ver cüzdan sahibi şirkete veya ürünlerine entegre ettikleri değişim platformuna. Bu asla ideal değildir, çünkü o güvenliğinizi tehlikeye atar – kullanma üst düzey bir değişim, yine de bilgilerinizin güvende ve sağlam olacağından emin olabilirsiniz.

Ayrıca, aşağıdaki gibi şeyler almalısınız ücretler hesaba katın. Dışarıdaki birçok borsa, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli ücret ve ücret modellerine sahiptir. Yerleşik cüzdan değişim platformlarıyla, ancak ücretler genellikle ortalamadan çok daha yüksek – aslında bir borsa kullanmaktan çok daha fazla para kaybetmeye tahammül edersiniz!

Kısaca söylemek gerekirse, tüm pazardaki en iyi masaüstü cüzdanı kullansanız bile, yine de daha iyi bir fikirdir. kripto para alışverişinizi ayrı bir yerde yapın, adanmış değişim.

Yine de hangi borsayı seçmeniz gerektiğini nasıl bilebilirim? Bunu anlamanın bir yolu da piyasadaki en yüksek puan alan kripto ticaret platformlarına bir göz atmak, ve size en uygun görünen birini seçmek!

En iyi masaüstü cüzdanı: Coinbase.

Coinbase, Binance, ve Kraken yanlış yapamayacağınız platformlardır. Onlar dürüst, harika kullanıcı arayüzlerine sahip olmak, rekabetçi ücret modelleri, ve çok çeşitli kripto paralar ticaret ve takas yapmak.

Doğal olarak yapmalısın kendi araştırmanı yap, ve size en uygun borsa bulun. Ancak, en iyi masaüstü cüzdanını bulmak zaten doğru yönde büyük bir adım – İşlerin güvenlik tarafını hallettikten sonra, diğer her şey, oradan itibaren sorunsuz bir şekilde ilerlemelidir.!

Sonuçlar

Bu yılın en iyi masaüstü cüzdanları listemizin en sonuna ulaştık. Bu noktada şunları yapabilmelisiniz doğru seçimi yap, ve isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun cüzdanı seçin.

Yine de, muhtemelen fark ettiğiniz gibi, masaüstü cüzdanlar oldukça karmaşık! Masaüstüne özel depolamayı bulmak zordur – en azından güvenilir cüzdanlar söz konusu olduğunda. Bu nedenle, çoğu zaman bakıldığında çeşitli alternatiflermasaüstü cüzdan işlevine sahip donanım cihazları, diğer yazılım veya donanım cüzdanlarıyla entegre olan uygulamalar, ve bunun gibi.

Genel olarak, ister en iyisini arıyor olun, ister Bitcoin masaüstü cüzdanı veya saklanacak bir yer altcoinlerinizden herhangi biri, her zaman yönüne odaklanmalısın güvenlik. Masaüstüne özel bir cüzdan konusunda emin değilseniz ve madeni paralarınızın güvenliği için ideal bir seçim olmayacağından korkuyorsanız, onu kullanmayın – buna değmez!

Tablo: Ledger Nano X ve Trezor Model T’nin yazılım özellikleri

Bunun yerine, o zaman daha iyi bir seçim bir alternatif bul – olabilir mi borsaya dayalı bir cüzdan ya da bir donanım, kripto paralarınızı saklamak için başlangıçta amaçlanandan farklı bir yol seçmek çok daha iyidir, ancak bunların güvenliğinden emin olun ve içinizin rahat olmasını sağlayın!

Son olarak, kripto varlıklarının ticareti, alımı ve satımı söz konusu olduğunda, en iyi bahsiniz, bir değişim platformu seçin her ikiside sektörde iyi bir üne sahiptir, ve bir güvenli ve güvenilir, çok. Coinbase ve Binance bu konuda iki lider var, ancak aralarından seçim yapabileceğiniz daha şaşırtıcı seçenekler de var.!

Tüm bunlarla birlikte, en iyi masaüstü cüzdanlarının bu listesini okuduğunuz için teşekkür ediyor ve sizin için yararlı olduğunu umuyorum! Bol şans ve bir dahaki sefere kadar!

Bu web sitesinde yayınlanan içerik, herhangi bir finansal, yatırım, ticaret veya başka herhangi bir tavsiye vermeyi amaçlamaz. BitDegree.org, herhangi bir kripto para birimini satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez veya onaylamaz. Finansal yatırım kararları vermeden önce, finansal danışmanınıza danışın..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me