NEO kripto para birimi kuşkusuz, son aylarda çok ilgi gördü. Haklı olarak öyle – bu bir benzersiz ve dikkat çekici kripto projesi, çok özel hedefler ve bunlara ulaşma planları ile. Eğer ilgileniyorsanız NEO’ya yatırım yapmak, yine de ihtiyacın olacak önceden en iyi NEO cüzdanı!

İle aynı diğer birçok kripto para ve jeton, NEO’nun aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç farklı cüzdan seçeneği vardır. Bununla birlikte, aynı zamanda, diğer birçok benzer kripto projesinden farklı olarak, NEO kendisini oldukça tuhaf bir durumda buldu – aşağıdaki listeye bir göz atarsanız ne demek istediğimi görebilirsiniz..

Bunlardan bahsetmişken, NEO için en iyi cüzdanlar şuna benziyor:

NEO nedir?

En iyi NEO cüzdanlarının ayrıntılarına girmeden önce, önceden bahsetmeye değer birkaç şey var. Bunların en önemlilerinden biri kısa ve öz bir tanım sadece NEO parası gerçekte ne, ve neden onunla ilgilenmen gerektiği, her şeyden önce.

Kripto para birimleriyle ilgili önceden deneyiminiz varsa, NEO’yu şu şekilde düşünebilirsiniz: benzersiz bir bükülme Ethereum’un blok zinciri ve genel amaçlar. Projenin genel tanımı ilk bakışta oldukça basit görünüyor – a merkezi olmayan merkezli kripto para birimi akıllı sözleşme yaratma ve yürütme. NEO hem topluluk odaklı, ve ayrıca bir geliştirici dostu proje.

Şimdi, NEO’yu benzersiz kılan nedir ve neden bu kadar çok insan madeni paraya yatırım yapmak ve NEO için en iyi cüzdanı bulmak en başta?

En iyi NEO cüzdanı: topluluk odaklı bir proje.

Ethereum’un aksine NEO, yönetmeliğe uygun. NEO ile işlem yapan ve kullanan her bireye verilir dijital kimlik, ve böylece kripto para birimi düzenleme dostu bir proje.

Diyebilirsiniz – bu, tüm ademi merkeziyet fikrini doğrudan çürütmez mi? İyi, Hayır, tam olarak değil.

Görüyorsunuz, NEO düzenlemelere uygun olduğundan, bu kripto para birimini işletmeler ve bazı belirli finans kurumları için çok çekici. Bunun ardından kripto, daha yaygın entegre, böylelikle söz konusu blok zinciri üzerine inşa edilen genel akıllı sözleşme sayısı artıyor.

En iyi NEO cüzdanını arayan birden fazla kişi size şunu söyleyecektir: projeye şiddetle inanıyorlar, ve olarak gör geleceği merkezi olmayan finans. Bu, ele almamız gereken başka bir noktayı ortaya çıkarır – bireylerin NEO’ya yatırım yapmak isteyebileceklerinin nedenleri.

İnsanlar NEO’ya Neden Yatırım Yapar??

Genel bir kural olarak, olduğunu bilmelisiniz iki büyük sebep İnsanlar neden NEO’ya yatırım yapıyor ve en iyi NEO cüzdanlarını arıyor? – kişisel mali kazanç, ve bir genel projeye inanç.

Muhtemelen, siz de bu iki gruptan birine giriyorsunuz..


İlk grup çok açıklayıcı ve muhtemelen NEO satın alan insanların en büyük bölümünü temsil ediyor. Kripto para birimleri ile yatırımlar için çok popüler bir araç Günümüzde ve çağda (çoğunlukla kriptoya yatırım yapmaya başlamanın ne kadar basit olduğu, bazı ana kapsama alanları, DeFi kültürü vb. nedeniyle), birçok kişi bazı seçkin kriptolara yatırım yaparak kar etmeyi umuyor.

Olduğu gerçeği dünyanın en değişken pazarı muhtemelen bununla da bir ilgisi var.

En iyi NEO cüzdanı: Bir grafiğin önündeki NEO parası.

NEO burada bir istisna değildir. Var başarılı olmak için gereken tüm unsurlar – projenin arkasında güçlü bir ekip, net bir vizyon, akıllı sözleşme oluşturmaya yönelik benzersiz bir çözüm ve hatta bazı temel iş desteği. Elbette, kripto para birimi kendisini birçok insanın radarına yerleştirdi.!

İnsanların en iyi NEO cüzdanlarını aramasının ve bu kriptoya yatırım yapmayı amaçlamasının ikinci nedeni, biraz daha niş, ancak (daha fazla değilse) ilki kadar geçerli. – projeyi desteklemek isteyen.

Bir kripto para birimi yalnızca topluluk arkasında dır-dir. Desteği yoksa ve insanlar onu kullanmayı reddediyorsa, proje başarısız olacak – bu kadar basit.

Kesinlikle NEO’nun başarılı olmasını isteyen birçok insan var. Bu başarının büyük bir kısmı kullanılabilirlik yönü jetonun kendisi! Dolayısıyla, NEO’yu bu amaçlar için kullanmayı planlıyorsanız – topluluğa hoş geldiniz!

En İyi NEO Cüzdan Türleri

Öyleyse – hadi konuşalım cüzdanlar, yapalım mı?

En iyi NEO cüzdanları listemiz şunları içerecek birkaç farklı cüzdan türü. Muhtemelen tartışmak iyi bir fikir olur ana tipler Karşılaşmayı bekleyebilirsiniz, sadece burada ikimizin de aynı sayfada olduğundan emin olmak için.

Genel bir kural olarak, vardır iki ana tip piyasadaki kripto para cüzdanı – sıcak ve soğuk olanlar. Doğal olarak daha küçük alt türler de var, ancak günün sonunda hepsi bu ikisine geri dönüyor.

Sıcak Cüzdanlar

Sıcak cüzdanlar yazılımınız, uygulamalarınız, değişim tabanlı depolamanız vb. Açıkçası, her türlü uygulama internete sürekli bir bağlantı sağlar ve üzerinde kripto paralarınızı saklamanıza izin verir, sıcak bir cüzdan olarak kabul edilebilir.

Şimdi, tüm “sürekli internet bağlantısı” olayı burada dikkate değerdir – her ikisine de sahiptir. bazı belirgin faydalar ve dezavantajlar.

Fayda açısından, cüzdanlar nasıl son derece uygun. Paranıza erişmenize ve hızlı ve basit bir şekilde işlem yapmanıza olanak tanırlar – bu, en iyi NEO cüzdanını arayan çoğu insan için çok önemli olan bir şeydir..

Sıcak cüzdanlar da genellikle kullanımı tamamen ücretsiz, bazı premium uygulamalara veya indirilebilir yazılımlara bakmıyorsanız. Doğal olarak, bu dikkate alınması gereken önemli bir faktördür – bu cüzdan tipini yapar çok daha cana yakın ve yaygın olarak popüler.

En iyi NEO cüzdanı: NEO cüzdanı.

Dezavantajlara gelince, dikkate alınması gereken tek bir önemli sorun var – güvenlik.

Elbette, tüm sıcak cüzdanların kullanımının güvenli olmadığını söylemeye çalışmıyorum – durum bu değil. Bununla birlikte, karşılaştırıldığında soğuk cüzdanlar, sıcak kripto depolama hiçbir yerde bu kadar etkili değil, güvenlik açısından.

Bununla birlikte, bahsetmeye değer bir şey, sıcak cüzdanların çoğunlukla kripto para tüccarları – niyeti ile varlıklarını piyasada sürekli olarak çeviren insanlar kar yapmak bunu yaparken. Bu, kolaylık faktörüne geri döner.

Dahası, sıcak cüzdan, en iyi NEO cüzdanını arayan bir kişi için harika olabilir. hodl az sayıda madeni para. Donanım kripto depolamasının bir fiyat etiketiyle birlikte geldiğini görmek, nihayetinde kişinin bireysel isteklerine ve ihtiyaçlarına bağlıdır..

Soğuk Cüzdanlar

Soğuk cüzdanlar fiziksel kripto depolama cihazlarıdır. Konudan ayrılmamak adına, aşağıdaki gibi şeylerden bahsedeceğim kağıt cüzdanlar da var, ancak en iyi NEO cüzdanlarının bulunduğu bu listede, donanım aygıtları.

Dolayısıyla, soğuk cüzdan, bilgisayarınıza bağlayacağınız ve para transfer edeceğiniz bir şeydir. bir takas, ve sonra fişini çekin. Diğer bir deyişle, soğuk bir cüzdan internete sürekli bir bağlantı sağlamaz – bağlantı çok kısadır ve çok sayıda güvenlik özelliği ile güvence altına alınmıştır.

Tablo: Ledger Nano X ve Nano S’nin temel özellikleri

Muhtemelen tahmin edebileceğiniz gibi, bu basit gerçek tek başına soğuk cüzdanlar kripto para birimlerini depolamak için en güvenli seçenek – NEO dahil.

Sürekli internet bağlantısı olmadan ve özel anahtarlarınız dünyanın diğer tarafındaki bazı sunucularda değil, cüzdanda saklanır., kötü niyetli bir bilgisayar korsanı varlıklarınıza ulaşamayacak. Bir donanım cüzdanında bulunan NEO paralarınızı birinin “çalmasının” tek yolu, cüzdanın kendisini gerçekten çalmaktır..

En iyi NEO cüzdanı: NEO'nun ekosistemi.

Çoğu durumda, gittiğiniz her yerde soğuk cüzdanınızı yanınızda taşımayacağınızı varsayarsak, bunun olma ihtimalinin oldukça düşük olduğunu varsaymak muhtemelen güvenlidir..

Ne dersin eksiklikler soğuk cüzdanlar? Doğruyu söylemek gerekirse, en iyi NEO cüzdanını arayan herkes bunu duymaktan mutluluk duyacaktır. bu tür cüzdanlar için ciddi bir eksiklik yok!

Burada dikkate alınmaya değer tek şey şudur: soğuk cüzdanlar biraz pahalı olabilir, seçtiğiniz ürüne bağlı olarak. Bununla birlikte, NEO madeni paralarınızın güvenliğine değer veriyorsanız, bu bir sorun olarak görülmemelidir.!

Tüm bunları söyledikten sonra, yılın en iyi NEO cüzdanları listesine geçelim.!

1. Ledger Nano X – Bir Donanım Cryptocurrency Cüzdan Lideri

7 Kripto Borsası arasında 1. sırada

Ledger Nano X İnceleme Sevdiğimiz şeyler:

 • + Mobil cihazdan yönetilebilir
 • + Çok güvenli
 • + 1500’den fazla kripto para birimini destekler
 • + Rahat tasarım

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Nispeten pahalı

Siteyi ziyaret et

Demek istediğim, tartışmak mümkün mü en iyi kripto para cüzdanları – o kripto para birimi ne olursa olsun – bahsetmeden Defter?

Nitekim – NEO için en iyi cüzdanı arıyorsanız, kripto meraklılarının büyük çoğunluğu size Ledger’ın gidilecek yol olduğunu söyleyecektir. Yani, şirketin en yenisi ve en iyisi – Ledger Nano X.

Nano X, açıkçası, harika bir kripto cüzdanı. Kullanıcılara, beklediğiniz tüm ana özellikleri sunar. birinci sınıf bir soğuk depolama cihazı, ve sonra biraz.

Yeni başlayanlar için, Nano X, en iyi NEO cüzdanı olarak kabul edilebilir. ne kadar güvenli. Cüzdan var daha önce hiç saldırıya uğramadı, ve endüstrinin tüm üst düzey güvenlik özelliklerini kullanır. Olsun özel PIN kodları veya çift ​​çipli bir kurulum, NEO coin’lerinizin Ledger ile güvende olacağından emin olabilirsiniz.

En iyi NEO cüzdanı: Ledger Nano X.

Cihaz aynı zamanda Ledger Canlı – a Kullanıcı arayüzü sahip olabileceğiniz farklı kripto varlıklarını yönetmenize ve göndermenize / almanıza yardımcı olmak için. Şimdi, bundan bahsetmeye değer Ledger Live henüz NEO’yu desteklemiyor – bunun yerine, ekstra güvenlik için resmi NEO cüzdanını kullanmanız ve Ledger’ınızı ona bağlamanız gerekir.

Bu, eğer sahipseniz (veya sahip olmayı planlıyorsanız) diğer kripto para birimleri Ledger Live tarafından destekleniyorsa, söz konusu kullanıcı arayüzünün kripto cüzdan pazarındaki en güzel ve en sorunsuz kullanıcı arayüzlerinden biri.

Son olarak, şunu da not etmek önemlidir: Nano X çok iyi yapılmış bir donanım cihazıdır. Özellikleri a dayanıklı tasarım, vardır iki düğmeli işlevsellik, ve Bluetooth ile çalışır, Hem de bir USB-C kablosu. Kuşkusuz, cüzdan da dokunulduğunda kaliteli bir ürün gibi hissettiriyor.!

Bir Ledger Nano X donanım cüzdanı size mal olacak yaklaşık 119 $, ile ücretsiz kargo çoğu alan dahil. Kuşkusuz fiyat oldukça yüksek olsa da, satın alacağınızı unutmamalısınız. piyasadaki en iyi NEO cüzdanlarından biri – kesinlikle maliyetine değer!

Ledger Nano X’i ziyaret edin

…veya Ledger Nano X incelememizi okuyun

2. Ledger Nano S – NEO Meraklıları ve Sektöre Yeni Başlayanlar İçin

7 Kripto Borsası arasında 2. sırada

Ledger Cüzdan İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + Süper güvenli
 • + Fiziksel hasara karşı koruma
 • + 1500’den fazla jeton ve jetonu destekler

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Nispeten pahalı

Siteyi ziyaret et

Ledger Nano S bir donanım kripto para cüzdanıdır – başka bir deyişle, soğuk bir cüzdandır. İki NEO (ve diğer kripto) depolama cihazından biridir. Defter teklifler – Nano S eski modeldir.

Ancak daha eski olması, incelemeye ve piyasadaki en iyi NEO cüzdanlarından biri olarak düşünmeye değmeyeceği anlamına gelmez. Aksine, muhtemelen fark edeceksiniz ki Nano S, birçok kullanıcı tarafından üretilen çok popüler bir özelliktir. “NEO için en iyi cüzdan” listeler.

Ben, mesela, Ledger Nano S’nin inanılmaz bir kripto para cüzdanı hem deneyimli NEO hodlers hem de endüstriye yeni gelenler için! Ne demek istediğimi kanıtlamama izin ver.

Nano S, NEO sahipleri sunar üst düzey güvenlik özellikleri – Ledger, sektörde müşterilerine en iyi güvenlik özelliklerinden bazılarını sağlamasıyla tanınır! Bu, tarafından daha da kanıtlanmıştır. sürekli donanım yazılımı güncellemeleri cüzdanın aldığı – güvenlik güncellemelerinden Ledger Live iyileştirmelerine ve yeni varlık eklemelerine kadar her şey.

En iyi NEO cüzdanı: Ledger Nano S.

Bu da diğer şeydir – Ledger Canlı (Ledger cüzdanlarının kullanıcı arayüzü) şu anda NEO’yu desteklemiyor, gelecekte belirli bir zamanda olması için oldukça yüksek bir şans var. Her şey, geliştiriciler ve NEO topluluğunun geri kalanı tarafından gösterilen coşkuya bağlıdır.!

Nano S modeli, basitçe gerçeği nedeniyle en iyi NEO cüzdanlarından biri olarak kabul edilebilir. ne kadar sağduyulu. Daha hantal tasarıma sahip olmanın aksine Nano X, donanım cüzdanının eski versiyonu benzer bir USB flaş çubuğu. Bu, Nano S’yi kötü niyetli bir üçüncü tarafın fark edeceği ve gerçekte ne olduğunu hemen tanıyacağı konusunda endişelenmeden kullanabileceğiniz anlamına gelir..

Den satın alındı şirketin resmi web sitesi, Ledger Nano S size mal olacak yaklaşık 59 $ + nakliye ücreti. Bu kadar yüksek kaliteli bir ürün için kesinlikle inanılmaz bir fiyat!

Ledger Wallet’ı ziyaret edin

…veya Ledger Wallet incelememizi okuyun

3. Binance – Borsa Tabanlı NEO Cüzdanı

7 Kripto Borsası arasında 3. sırada

Binance İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + Çok iyi bilinen bir kripto değişim platformu
 • + İşlem yapılabilecek 100’den fazla farklı kripto para birimi
 • + İki faktörlü kimlik doğrulama

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Yeni başlayan kripto meraklıları için biraz zor olabilir

Siteyi ziyaret et

Kripto dünyasında herhangi bir zaman geçirdiyseniz, muhtemelen Binance. Birisi kripto satın almaktan veya ticaret yapmaktan bahsettiğinde ortaya çıkan bir isimdir..

Görüyorsunuz, Binance bir kripto para birimi değişim platformuen popüler olanlar arasında, onda!

Ancak, en iyi NEO’dan bahsediyoruz cüzdanlar burada… Öyleyse, Binance’in böyle bir konuyla ne ilgisi var??

Bakın, Binance’de ayrı bir mobil tabanlı cüzdan kendi (Trust Wallet), aslında bu listede buna değinmiyoruz bile. Bunun yerine, odak noktamız doğrudan Binance ticaret platformunun kendisi.

Binance, bir gerçek için şu şekilde hareket edebilir: bir değişim cüzdanı. Kripto paralarınızı üzerinde saklamanıza izin veren, ancak esasen bir kripto para borsası olan bir tür sıcak cüzdan..

En iyi NEO cüzdanı: Binance.

Şimdi, neden birisi bunu yapsın, sorabilirsiniz? Basit – Kolaylık.

NEO coinlerinizi Binance’de tutmak çok uygun. Yapmanıza izin verir varlıklarınıza hareket halindeyken erişin, ve ayrıca herhangi bir zamanda ticaret yapın. Bu harika günlük tüccarlar, ve NEO coin’leri ile sürekli kar elde etmek isteyen diğer insanlar.

Borsaların gittiği yere kadar, Binance gerçekten en iyi NEO cüzdanlarından biridir! Olduğu kadar popüler ve etkili olan platform, çok çeşitli güvenlik özellikleri müşterilerine ve aynı zamanda uzman tüccarlar tarafından büyük beğeni topluyor işlevselliği ve kapsamlı bir özellik listesi nedeniyle.

Binance, NEO için en iyi cüzdan gibi geliyor mu? Durum buysa, platformu kontrol ettiğinizden emin olun İşte.

Binance’i ziyaret edin

…veya Binance incelememizi okuyun

4. Cex.io – Harika Uygulama ve Bol İşlem Çifti

7 Kripto Borsası arasında 4. sırada

CEX.io İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + Anlaması kolay
 • + Farklı ticaret çiftleri
 • + Büyük destek

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Madeni para seçenekleri eksik olabilir

Siteyi ziyaret et

Cex.io Öncelikli bir kripto ticaret platformu. Ancak kullanıcılarına bozuk para saklama işlevi, ayrıca – bu listedeki diğer tüm borsa cüzdanlarıyla aynı.

Şimdi, öyleyse – Cex.io’yu özel yapan nedir??

Yeni başlayanlar için, platform basitçe desteklediği uygulama. Kesinlikle piyasadaki en iyi kripto değişim uygulamalarından biridir!

Tüm Android ve iOS cihazlarda mevcut olan Cex.io uygulaması kullanımı çok basit, ve her türlü tüccar için uygun. Ana kripto para birimlerinin bir kısmını doğrudan ana ekrandan satın almanıza olanak tanır. fiat para (kredi / banka kartları, banka havaleleri vb.).

En iyi NEO cüzdanı: Cex.io

Ayrıca, bu belirli uygulamanın şaşırtıcı yanı, uzman tüccarları hedefleyen özel bir bölüm. Bunun anlamı, tüm uygulamanın çok kullanıcı dostu, ancak izin verecek ayrı bir sekme var ileri düzey kripto tüccarları tüm ticaret ve değişim ihtiyaçlarında onlara yardımcı olmak için bazı harika özelliklerden yararlanmak için.

Son olarak, Cex.io, en iyi NEO cüzdanlarının tek seçeneğinden biridir. süper basit bir tavır. Yapmanız gereken tek şey biraz geç KYC adımlar, ve ardından kendiniz için en iyi itibari para çekme seçeneğini seçin (PayPal, kredi / banka kartları vb.).

Kısacası, Cex.io kullanıcılarına kesinlikle inanılmaz bir değişim cüzdanı – NEO için de en iyi cüzdan olabilir! Cex.io’yu kendiniz denemekle ilgileniyorsanız, platforma erişebilirsiniz İşte.

CEX’i ziyaret edin

…veya CEX incelememizi okuyun

5. KuCoin – Küçük İşlem Ücretleriyle Güvenilir Bir Platform

7 Kripto Borsası arasında 5. sırada

KuCoin İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + Anonim ticaret
 • + Güvenli
 • + Çeşitli kripto para birimlerini destekler

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Düşük işlem hacmi

Siteyi ziyaret et

Kuşkusuz, KuCoin Muhtemelen bu en iyi NEO cüzdan listesindeki daha az bilinen isimlerden biridir. Her şeyden önce, çünkü esasen bir cüzdan değil (bu bir kripto para borsasıdır) ve ikincisi, diyelim ki o kadar popüler olmadığı için, Binance.

Bununla birlikte, KuCoin’in hala çoğu NEO hodlers için sunabileceği çok şey var.

Takas cüzdanı, isteyen herkes için güvenilir bir seçimdir. NEO paralarını güvende ve sağlam tutun. Platform sahip değil herhangi bir önemli sorun başlangıcından bu yana, aslında oldukça nadir bir durumdur – kripto ticareti sahnesindeki bazı büyük isimler bile tam olarak lekesiz geçmiş kayıtlara sahip değildir.

Ek olarak, KuCoin sadece NEO coinlerinizi platformda tutmanıza değil, aynı zamanda ticaret yapın ve hatta daha fazlasını satın alın, tam orada, borsanın kendisinde. Bu harika, çünkü KuCoin’i bunu yapan borsaların listesine koyuyor. NEO’yu tam olarak destekleyin – bu kripto projesi ne kadar faydalı görünse de, bu liste hala o kadar uzun değil.

En iyi NEO cüzdanı: KuCoin.

Son olarak, KuCoin’in sahip olduğu oldukça harika ücretler NEO coinlerini platformda takas etmek isteyen herkese teklif etmek. Açıkçası, senin ticaret ücretleri sallanacak yaklaşık% 0,1 işareti – bu gerçekten düşük! Şöyle düşünün – 1000 $ değerinde NEO coin satın alırsanız, borsa tarafından sadece 1 $ vergilendirilirsiniz.!

Sonuç olarak, KuCoin kesinlikle yılın en iyi NEO cüzdanının en ilginç seçeneklerinden biridir ve kesinlikle NEO’ya yeni başlayanlar ve uzmanlar tarafından kontrol edilmeye değer! İlginizi çekerse, siteye göz atabilirsiniz İşte.

Kucoin’i ziyaret edin

…veya Kucoin incelememizi okuyun

6. BitMart – NEO’ya Yeni Başlayanlar İçin Mükemmel Bir Değişim Cüzdanı

7 Kripto Borsası arasında 6. sırada

BitMart Exchange İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + Düşük ticaret ve para çekme ücretleri
 • + Başlangıç ​​dostu
 • + Krediyle kripto satın alın & banka kartları, PayPal, banka havalesi
 • + Güvenli, birçok ekstra özellik
 • + Çok çeşitli kripto para birimleri

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Çevrimiçi olarak çok fazla kullanıcı incelemesi bulunmadı

Siteyi ziyaret et

BitMart, adından da anlaşılabileceği gibi, bir kripto değişimi. Bununla birlikte, yapabilme özelliği ile birlikte gelir. NEO paralarınızı saklayın, çok!

Basitçe söylemek gerekirse, siz de madeni paralarınızı platformun kendisinden satın alın, veya bunları başka bir borsadan veya cüzdandan BitMart’a aktarın.

NEO’yu BitMart’ta satın almayı ve orada tutmayı tercih ederseniz, süreç geldikleri kadar basit olacak – sizden sonra siteye kayıt ol ve gerekli tüm doğrulama kontrollerini geç, daha sonra istediğiniz kadar NEO coin satın alırsınız ve bunlar otomatik olarak BitMart NEO cüzdanınıza gider.

Değişim olarak kabul edilir kasa – geçmişte güvenlikle ilgili kayda değer sorunlar olmamıştır. Dahası, kullanıcılar aslında yeni başlayanlar ve yeni başlayan NEO meraklıları için kripto dünyasına gerçekten iyi bir geçit görevi gördüğünü iddia ediyor.!

En iyi NEO cüzdanı: BitMart.

Anlıyorsun, BitMart’ın kullanımı çok basittir. Platformda ne yapmak isterseniz isteyin, kendi kendini açıklayıcıdır. kripto ticareti, bir çeşit pazar araştırması, hatta onu olarak kullanarak en iyi NEO cüzdanı kendin için.

Bunun aksine, yeni başlayan tüccarlar BitMart’ı oldukça davetkar bulacak olsa da, platformun uzman kripto meraklıları için birçok özellik, çok! Açıkçası, herkes ve herkes aradıklarını BitMart’ta bulabilmelidir..

Güvenli NEO depolama, fiat-kripto alım satım çifti mevcudiyeti, düşük ücretler – BitMart’ın ortalama NEO hodlerına (ve tüccarına!) Kesinlikle sunacağı çok sayıda farklı şey var. BitMart’ı kendiniz denemek isterseniz şunları yapabilirsiniz: ana sayfasından başlayın, ve oradan al.

BitMart’ı ziyaret edin

…veya BitMart incelememizi okuyun

7. Bittrex – Süper Güvenli ve Güvenilir Kripto Para Birimi Değişim Cüzdanı

7 Kripto Borsası arasında 7. sırada

Bittrex İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + Çok güvenli
 • + Küçük, sabit ücretler
 • + Hızlı değişimler
 • + Çok çeşitli kripto ve fiat para birimleri

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Destekle ilgili bazı kullanıcı şikayetleri
 • Sektöre yeni giren bir kişi için biraz zor olabilir

Siteyi ziyaret et

Bittrex saatlerce devam edebileceğim platformlardan biri. Yıllar geçtikçe büyüdüm hizmetleri takdir et bu belirli kripto para birimi değişiminin ve ayrıca güvenliklerini gözlemlemek (ve diğeri) eylemdeki özellikler. Yine de baştan alalım ve Bittrex’in neden sizin için en iyi NEO cüzdanı olabileceğini tartışalım.

Yeni başlayanlar için, Bittrex, NEO’yu doğrudan borsasından satın almanıza izin verir – sorun değil. Bulacaksın birden çok farklı ticaret çifti – ister USDT ister BTC, Platformda NEO coinleri edinmek çok basit ve anlaşılır bir süreç olmalı.

Bu çok önemli bir yönü bahsetmek için de – basitlik Bittrex ile oyunun adıdır. Borsa, bazı süslü arayüz özelliklerine veya süper şık ve fütüristik bir tasarıma sahip olmasa da, platformdaki tüm işlemlerin çok açıklayıcı ve pekala… Basit!

En iyi NEO cüzdanı: Bittrex.

Şimdi, bundan bahsetmeye değer Bittrex’in mobil uygulama sürümünü kullanmanızı tavsiye ederim – borsanın web sitesi sürümüyle karşılaştırıldığında, uygulama çok daha üstün, hem yerleşim tasarımında hem de genel olarak kullanım kolaylığı açısından.

Birçok insan bunu bilmiyor ama Bittrex aslında emektar bir borsadır – epey zamandır buralarda olmak, güvenlikle ilgili büyük skandallar yaşamadı, her neyse. Bu kısmen gerçek yüzündendir Bittrex, kullanıcı fonlarının çoğunu elinde tutuyor (NEO dahil) soğuk hava depolarında.

Başka bir deyişle, değişim size şansı sunar kripto varlıklarınızı soğuk depolama cihazlarında saklayın… Ayrı bir soğuk cüzdan satın almanıza gerek kalmadan! Şimdi, doğal olarak işler bu kadar basit değil ve şüphesiz kendi soğuk cüzdanınızla her zaman daha iyisini yapacaksınız, ama genel duygu hala geçerli.

Bittrex sizin için en iyi NEO cüzdanı gibi görünüyorsa, siteye göz atabilirsiniz. İşte.

Bittrex’i ziyaret edin

…veya Bittrex incelememizi okuyun

Kendiniz İçin En İyi NEO Cüzdanını Nasıl Seçersiniz??

Önünüzdeki en iyi NEO cüzdanlarının en çok tercih edilenlerinin listesi, ancak tek bir soru kalıyor – tek bir cüzdanı nasıl seçmelisiniz??

Pekala, işin aslı şu ki zorunda değilsin! Bana kulak ver.

İdeal olarak, kullanmak istersiniz iki ayrı NEO cüzdanı – bir soğuk ve bir sıcak. Soğuk cüzdan (tipik olarak bir donanım cihazı), ana NEO depolama biriminiz, sıcak cüzdan (takas tabanlı gibi) tüm ticaret ve takas ihtiyaçlarınız.

Bunun gibi bir kombinasyonla, kripto ile ilgili tüm faaliyetlere tam olarak katılabileceksiniz. İki cüzdana sahip olmayı seçen çoğu insan, hangisinin içinde ne kadar NEO coin tutacağına dair bir denge kurmaya çalışır – bazıları paralarınızın yaklaşık% 20’sini sıcak bir cüzdanda saklamanın ideal olduğunu söylerken, diğerleri bile bölmeyi tercih eder. 50/50.

Tablo: Ledger Nano X ve Trezor Model T’nin güvenlik özellikleri

Diyorum – tüm bu sayılar veya saçma. Onun son derece duruma bağlı bir mesele.

Gördüğünüz gibi, bazı insanlar “yaşam için koşuşturma” zihniyetine katılacaklar. Böyle bir durumda, saklamak isteyebilirsin Jetonlarınızın% 95’i soğuk bir cüzdanda, ve acil bir ticaret için fazladan% 5.

Günlük tüccarlar tam tersi olacak – yapmalarına izin verecek en iyi NEO cüzdanını isteyebilirler. paralarını hareket halindeyken takas et, herhangi bir zamanda. Böyle bir durumda, yüzde ters çevrilir.

Bunların hepsi sadece düşünmek için yiyecek olsa da, genel fikir hala oldukça basit – en iyi bahsiniz, hem sıcak hem de soğuk cüzdanların hizmetlerini aynı anda kullanmaktır.!

Sonuçlar

Bu, mevcut piyasadaki en iyi NEO cüzdanlarının listesi!

Yukarıdaki listede belirtilen tüm cüzdanlar (ve takas cüzdanları) ile birlikte gelir kendi yararları ve eksiklikleri, ancak hepsinin hala ortak bir yönü var – hangisini seçerseniz seçin, bekleyebilirsiniz üst düzey kalite, özellikleri, ve tabi ki – güvenlik. Müthiş!

Bununla birlikte, en beğenilen NEO cüzdanlarından bazılarının bu listesini okuduğunuz için teşekkür ediyor ve sizin için yararlı olduğunu umuyorum! Unutmayın – en iyi bahsiniz hem sıcak hem de soğuk cüzdanların hizmetlerinden yararlanın, kombine! Bu, “her iki dünyanın da en iyisi” – en üst düzey güvenlik ve aynı zamanda hareket halindeyken paralarınızı takas etme olanağına sahip olmanızı sağlayacaktır..

Kontrol etmeyi de unutma en iyi kripto para birimi borsaları listemiz, ve ayrıca bazıları en iyi kripto cüzdanlar, genel. Şerefe, NEO yolculuğunuzda iyi şanslar ve bir dahaki sefere kadar!

Bu web sitesinde yayınlanan içerik, herhangi bir finansal, yatırım, ticaret veya başka herhangi bir şekilde tavsiye vermeyi amaçlamaz. BitDegree.org, herhangi bir kripto para birimini satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez veya onaylamaz. Finansal yatırım kararları vermeden önce, finansal danışmanınıza danışın.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me