En İyi Ripple Cüzdan

Yani – Ripple’ın ne kadar harika olduğunu, kaç harika artıya sahip olduğunu ve onu nasıl satın almanız gerektiğini şimdi okudunuz. Pekala… Bu harika, ama biraz yavaşlayın ve iyice düşünün. Elbette, Ripple harika ve hepsi, ancak sahip değilseniz en iyi Ripple cüzdanı piyasada, o zaman Ripple’ınızı nerede saklayacaksınız??

Pekala, sana söyleyeyim – bugün senin şanslı günün! Bu eğiticide, size mevcut en iyi Ripple cüzdanları hakkında her şeyi anlatacağım. Hakkında konuşacağız Genel olarak dalgalanma (neden olduğu kadar havalı) ve ardından cüzdan kılavuzuna geçiş yapın. Sıcak cüzdanlar, soğuk cüzdanlar (Ledger ve Trezor gibi) – hepsini ele alacağız.

Dalgalanma (XRP)

Önce ilk şeyler – bir şeyi açıklığa kavuşturalım. Çünkü buraya Ripple için geldin cüzdan, Kripto para biriminin aklınızdan geçen şey olduğunu varsayıyorum. Bunu biliyor muydun bilmiyorum ama Dalgalanma madeni paranın kendisinin değil, madeni parayı yaratan şirketin adıdır. Gerçek kripto para birimine denir XRP. Ancak zaman geçtikçe insanlar kripto parayı Ripple olarak adlandırmaya alıştı. Ve bunların hepsi iyi – karışıklığı önlemek için, madeni paraya “Ripple” olarak da atıfta bulunacağım (aksi belirtilmedikçe).

Peki Ripple nedir? Basitçe söylemek gerekirse, Ripple (XRP) daha hızlı para transferleri için bir araç olarak oluşturulan merkezi bir kripto para birimi.

En İyi Ripple Cüzdanı: Ripple ana sayfası.

Bu açıklamadaki anahtar kelimenin merkezi. Bu, XRP coinin sahip olduğu ana benzersiz özelliklerden biridir..

Şu anda piyasada bulunan kripto para birimlerinin çoğu (özellikle daha yaygın olanlar, iyi bilinenler) merkezi olmayan. Bu, kodlarının herkes tarafından erişilebilir – Kripto para birimini ve blok zincirini çevreleyen bazı geliştirme faaliyetlerine katılmak isterseniz, bunu yapmakta özgürsünüz.

Diğer yandan, merkezi Ripple gibi coin’ler bu özelliğe sahip değildir. Merkezileştirilmiş bir madeni para tek bir varlığa (bir geliştirici, bir ekip veya bir şirket olabilir) aittir ve madeni paraların desteği söz konusu olduğunda başka hiç kimse katılamaz.

Bu oldukça tartışmalı konu kripto para topluluğunda. Bir yandan bu, Ripple gibi kriptoların (yani merkezileştirilmiş olanlar) daha kararlı olduğu ve ağ çökmeleri, fiyat dalgalanmaları vb. Söz konusu olduğunda beklenmedik ve istenmeyen sürprizler üretme olasılığının düşük olduğu anlamına gelir. Potansiyel bir yatırımcı yalnızca kar elde etmekle ilgileniyorsa, bu harika bir özellik haline gelir..

Tablo: Ledger Nano S ve Trezor One’ın temel özellikleri

Öte yandan, kar elde etmekle daha az ilgilenen ve kavramı kripto kendisi Ripple’dan nefret ediyor.

Ripple, daha büyük, merkezi ve hükümetle müttefik oyuncular tarafından topluluğa sızma girişimi olarak görülüyor. Ripple’ın dünya çapındaki bankaların büyük bir kısmı tarafından sevilmesi ve kabul edilmesi (çoğu Doğu Asya’da yerleşiktir), olumlu bir şeyden çok büyük bir hayır-hayır olarak görülüyor..

Görüyorsun orijinal amaçlar kripto para birimlerinin (Bitcoin teknik incelemesinin önerdiği gibi) gizlilik, ademi merkeziyetçilik ve işlem özgürlüğü etrafında şekillendi. Ripple gibi merkezi kripto paralar, bu hedeflerden geri adım olarak görülüyor.


En İyi Ripple Cüzdan

Dalgalanma (XRP) bir büyük tartışma konusu kripto para birimleri ve onların destekleyici ağlarıyla ilgilenen çeşitli insan çevrelerinde. Bununla birlikte, Ripple’ın sahip olduğu ve Ripple’ın çekiciliğinin başlıca nedeni olarak kabul edilen bir özelliği var. Ve bu özellik hız.

Daha hızlı..?

Söylemeye gerek yok, Bitcoin şu anda var olan tüm kripto para birimleri arasında muhtemelen en sadık olanı aldı. Ancak en sadık hayranlar bile madeni parayla ilgili henüz çözülmemiş sorunlar olduğunu kabul ediyor..

Muhtemelen bu sorunların en büyüğü, hız. Büyük miktarda insan Bitcoin madenciliği her geçen gün, kripto para biriminin ağı giderek daha fazla engelli hale geliyor. Bu da sonuçta daha yavaş işlem oranları – Hızlı işlemler Bitcoin’in bildiği bir şey değil, başlangıçta.

Birçok altcoinler İşlemleri Bitcoin’in yaptığı hızı iki veya üç katına çıkaran ağlar sunarak bu sorunu çözmeye çalışın. Muhtemelen zaten tahmin etmişsinizdir, ancak bu altcoinlerin en ünlülerinden biri Ripple (XRP).

Ripple, hızda devrim yarat iki taraf arasında bir işlemin gerçekleştirildiği. Bunu, kripto para birimi formüllerini uygulayarak ve bunları kendi benzersiz ağıyla birleştirerek yapar. Şimdi, bunu alın ve denkleme merkezileştirmeyi ekleyin – elde ettiğiniz şey, bu kadar çok bankanın Ripple’ı sevmesinin ve sistemlerine kabul etmesinin sebebidir..

En İyi Ripple Cüzdan

Artık ikimiz de aynı sayfada olduğumuza göre, gerçek “En İyi Ripple Cüzdanı” eğiticisine geçebiliriz. Bunu size anlatacağım yol şu: Ripple için en iyi cüzdan (veya birden fazla seçenek!) Hem sıcak hem de soğuk kripto cüzdanı departmanlarında.

Sıcak Cüzdanlar

Terime çok aşina değilseniz, sıcak bir kripto para cüzdanı, sürekli internete bağlı (çevrimiçi, yazılım vb.). Doğal olarak, bu tür bir cüzdanın artıları ve eksileri vardır, ancak bunu başka bir öğretici için bırakalım. Bu tür Ripple madeni para cüzdanının en popüler olanı olduğunu bilmek yeterlidir – çoğunlukla neredeyse ücretsiz olduğu için.

Şimdi düşünüyor olabilirsiniz – ne demek istiyor? – neredeyse..?

Tablo: Coinbase Cüzdanının ve Binance cüzdanının temel özellikleri

Görüyorsunuz, sıcak kripto para cüzdanları genellikle tamamen ücretsizdir (en azından cüzdanlar söz konusu olduğunda). Ancak, Ripple bu bir istisnadır. Oluşturduğunuz her XRP cüzdanı, adresi etkinleştirmek için 20 XRP ödemeniz gerekir. Bunun hem sıcak hem de soğuk cüzdanlarda geçerli olduğunu unutmayın. Bu nedenle, büyük olasılıkla yalnızca bir, tek ve ana Ripple para cüzdanına sahip olmak isteyeceksiniz – aksi takdirde oldukça maliyetli olabilir.

Artık bunu yoldan çıkardığımıza göre, devam edip konuşalım Ripple için sıcak cüzdanlar. XRP paralarınız için sıcak cüzdanlar düşünürken sahip olacağınız en popüler seçeneklerden birkaçından bahsedeceğim..

Coinpayments

Çok iyi bilinen bir kripto para birimi ticaret platformu, Coinpayments kullanıcılarına çevrimiçi cüzdanlarında çeşitli kripto para birimlerini saklama olanağı sunar. Ripple bir istisna değildir.

En İyi Dalgalanma Cüzdanı: Coinpayments ana sayfası.

Coinpayments a sabit% 0,5 ücret Cüzdanınızdan yaptığınız işlemler için. Bu, Ripple kullanarak bir şey satın aldığınızda veya sattığınızda, işlemdeki Ripple miktarından% 0,5 ücret alınacağı anlamına gelir. Bu kabul edilir mevcut kripto ticaret piyasasındaki en iyi anlaşmalardan biri. Doğal olarak, para yatırma ve çekme tamamen ücretsizdir.

Coinpayments’ın sunduğu bir diğer harika özellik de cüzdanlarının bir çok jetonlu. Bu, orada çok daha fazla kripto para birimi depolayabileceğiniz anlamına gelir. – sadece Ripple değil. Varlıklarınızı çeşitlendirmek veya Ripple için bazı yedeklere sahip olmak istiyorsanız bu harika olabilir. Ancak Ripple masaüstü cüzdanları yok.

En iyi Ripple cüzdanını bulmaya çalışıyorsanız Coinpayments’ı denemekten çekinmeyin – bu şirketin güvenilir itibar ve kripto para birimi ticaret platformları ve sıcak cüzdanlar söz konusu olduğunda en iyi köpeklerden biri olarak kabul edilir..

Kızarmış ekmek

Muhtemelen sahip olmayacak bir “en iyi Ripple cüzdanı” rehberi bulamadınız. Tost cüzdanı kılavuzun bir noktasında bir giriş olarak. Ve iyi bir nedenden ötürü.

Toast, tasarlanmış özel bir cüzdandır Ripple için özel olarak. Kullanımı çok kolaydır, açık kaynaklıdır ve şu anda bir seyyar (Android ve iOS), internet üzerinden ve bir “Ripple masaüstü cüzdanı” versiyon (Windows, Mac, Linux).

Toast cüzdanının sahip olduğu en iyi özelliklerden biri (özellikle bir XRP cüzdanı olarak tasarlanmasının yanı sıra) güvenliği vurgular bir numaralı öncelik olarak. Toast’ın bir yedekleme özelliği, bir kurtarma seçeneği vardır ve kullanıcıların belirli bir, kriptografik PIN kodları ek bir güvenlik katmanı için.

Özel bir XRP cüzdanı olan Toast, “Ripple için en iyi cüzdan” unvanına kolayca itiraz etmesine olanak tanır. Bunu bir seçenek olarak saklamalı ve mutlaka denemelisiniz.!

Soğuk Cüzdanlar

Muhtemelen tahmin ettiğiniz gibi, soğuk kripto para saklama cüzdanları internet bağlantısı gerektirmez çalışmak ya da basitçe çalışmak. Bu, onları “en iyi Ripple cüzdan” pozisyonu için büyük rakipler yapar.

En İyi Ripple Cüzdan

Soğuk cüzdanlar, sıcak cüzdanlar kadar popüler olmaktan uzaktır. Ve bu Ripple’a özel bir şey de değil – bu eğilim kripto para dünyasının tamamında görülüyor. Ancak, bunun onların kötü ya da hatalı olduğu anlamına geldiği izlenimini edinmeyin. Popülerlikleriyle ilgili sorun, çok daha basit akıl yürütmelerde yatmaktadır..

Soğuk cüzdanlar genellikle Oldukça pahalı. İyi bir soğuk cüzdan her yere gidebilir 70 dolardan 150 dolara kadar. Bunu sıcak cüzdanlarla (genellikle tamamen ücretsiz olan) karşılaştırdığınızda, insanların neden ikincisini seçtiği anlaşılıyor..

Bununla birlikte, soğuk cüzdanlar bir daha güvenli ve güvenilir seçenek. Bir tanesine sahipken bilgisayar korsanlığı, dolandırıcılık veya sistem arızaları konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Şu anda en çok tavsiye edilen soğuk cüzdanlar Ledger ve Trezor’dur. Çok miktarda para depoluyorsanız, kesinlikle onları dikkate almalısınız..

Bununla birlikte, “en iyi Ripple cüzdanı” konusuna gelince, rekabeti uzun bir atışla geride bırakan bir tane var..

Ledger Nano S

Buna rağmen Defter Ripple (XRP), madeni para depolama söz konusu olduğunda bir seçenek olarak kısa süre önce uygulandı, otomatik olarak “en iyi Ripple cüzdanı – soğuk sürüm” listesinin en üstüne yerleştirildi.

Diğer kripto para topluluklarında zaten çok iyi bilinen Ledger Nano S, değerini defalarca kanıtlamış bir donanım kripto depolama cihazıdır. Bu soğuk cüzdanın başarısının ana nedeni, güvenlik.

Her şeyden önce, soğuk bir cüzdan. Bu otomatik olarak sağlar daha fazla güvenlik ve güvenilirlik sıcak meslektaşlarıyla karşılaştırıldığında.

Ayrıca, Ledger teklifleri 2 faktörlü kimlik doğrulama, bir bireysel PIN ve bir kurtarma seçeneği. Bununla birlikte, güvenliğe sürekli başvurulmasının ana nedeni, cihazın kendisinin söz başına Ripple jetonlarınızı saklamamasıdır. Aksine, tasarruflarınızı takip eder gerçekte blok zinciri ve bunları tek bir düğmeyle görüntüler.

En İyi Ripple Cüzdan

Bu, Ledger’ın sunduğu başka bir harika seçenektir. Bir küçük, dahili ekran hem tasarruflarınızı hem de Ripple kullanarak yaptığınız işlemleri görmek için kullanabileceğiniz.

Eğer arıyorsanız en iyi Ripple cüzdan, ve soğuk bir cüzdan almak için biraz para harcayarak Defter şu anda piyasadaki en iyi seçenek olarak görülüyor. Kontrol ettiğinizden emin olun!

Neden Kendin Yap Değil?

Çok fazla para harcamak istemiyor ancak yine de soğuk cüzdanlarla ilgileniyorsanız, sizin için de bir seçenek var – Ripple kağıt cüzdan.

Bu bir az bilinen ve Ripple depolamak için çok sık kullanılmayan bir yöntem olduğu için bu harika ve güvenli bir seçenektir. Ripple kağıt cüzdan hala “soğuk bir cüzdan” dır – türünde sadece farklıdır. Tıpkı Ledger’ın donanımsal bir soğuk cüzdan olması gibi, bu da kağıt gibi soğuk bir cüzdan mı?.

Şimdi, bir Ripple kağıt cüzdanla karşılaşabileceğiniz tek sorun, günün sonunda hala kağıt olduğu gerçeğine odaklanıyor. Islanmasına, yanmasına, kirlenmesine vb. Karşı korumalısınız. Ancak, saklamak için güvenli bir yeriniz varsa, bu şeyler sorun olmamalı.

Yukarıda belirtilen “sorunlar” dışında, kağıt cüzdanlar, donanım olanlarla aynı şekilde çalışır güvenlik söz konusu olduğunda. Ayrıca gizlemeleri de çok kolaydır – küçük bir not bir donanım cihazından çok daha gizlidir.

Çevrimiçi bir bakışta size Ripple kağıt cüzdanınızı oluşturmanın birçok farklı yolu gösterilecektir. Bu kısa ve kolay bir süreçtir – ne olursa olsun herhangi bir zorlukla karşılaşmamalısınız. Yani, Ripple için en iyi cüzdan aradığınız şeyse, kağıt cüzdanları bir olasılık olarak değerlendirin.

Kripto Borsalarını Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

Ticaret hedefleriniz için hangi kripto borsalarının en iyisi olduğunu hiç merak ettiniz mi??

Görmek & TOP3 kripto borsalarını yan yana karşılaştırın

Sonuçlar

İnternetteki birçok kişi, piyasadaki en iyi Ripple cüzdanını arıyor. “Mevcut en iyi Ripple cüzdanı nedir?” Sorusuna tek ve sağlam bir yanıt vermek genellikle zordur. Bunun birçok nedeni var.

Ripple’larını soğuk bir cüzdanda saklamak için herkes para harcamaya hazır değil, ancak Ledger Nano S ve Trezor gibi seçenekler tamamen buna değer. Elbette, kağıt cüzdanlar burada harika bir alternatif haline geliyor, ancak bazı insanlar savunmasız kodlar fiziksel bir nesnede görüntülenir.

Tablo: Ledger Nano S ve Trezor One’ın fiyatlandırma bilgileri

Sıcak cüzdanlar çok daha ulaşılabilir, ancak çok daha az güvenlidir. Ripple masaüstü cüzdanları bile, internet erişilebilirliği ve bağlantısı söz konusu olduğunda zor bir şeydir. Günün sonunda her şey tercihli hale geliyor.

En İyi Ripple Cüzdan”Öğretici. Sağladığım bilgilerin sizin için yararlı olduğunu ve sizin için mümkün olan en iyi cüzdanı bulmak için yeni bilgilerinizi uygulayacağınızı umuyorum!

Bu web sitesinde yayınlanan içerik, herhangi bir finansal, yatırım, ticaret veya başka herhangi bir şekilde tavsiye vermeyi amaçlamaz. BitDegree.org, herhangi bir kripto para birimini satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez veya onaylamaz. Finansal yatırım kararları vermeden önce, finansal danışmanınıza danışın.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map