Tron şüphesiz çok popüler bir kripto para birimi projesi. Başarı için gereken her şeye sahip gibi görünüyor – harika bir vizyon, arkasında güçlü bir ekip ve gelecek için net bir plan. Bununla birlikte, TRX’te ticaret yapmaya ve yatırım yapmaya başlamak için ihtiyacınız olan tek şey güvenilir bir cüzdan.

İle aynı diğer kripto para birimlerinin çoğu, Tron, kullanabileceğiniz oldukça geniş bir cüzdan yelpazesine sahiptir. Ancak, hepsi kendi isteğiyle farklı olacak olsa bile, bazıları diğerlerinden daha iyi olacak.

Bugün, ister masaüstü, ister donanım veya başka olsun, en iyi Tron cüzdanlarını deneyip bulacağız. Biraz TRX satın almak istiyorsanız, okumaya devam edin – bu listedeki bazı yarışmacılar sizi şaşırtabilir!

Farklı Tron Cüzdan Türleri

Devam etmeden ve yılın en iyi Tron cüzdanları listesine girmeden önce, tartışılması gereken birkaç şey var. Yeni başlayanlar için, farkında olmalısınız orada bulunan tüm farklı Tron cüzdanları.

Genel olarak kripto cüzdanları genellikle şu kategorilere ayrılır: dört veya beş farklı kategori, basitlik uğruna, ikiye bağlı kalacağız – sıcak ve soğuk olanlar.


İleride bu tür cüzdanların her ikisini de tartışacağımız için, lütfen etiketlerin şemsiye terimler olarak kullanıldığını unutmayın – ancak, bu liste devam ettiği sürece, yeterli olmalıdır..

Sıcak Cüzdanlar – Kolaylığın Zirvesi

“Sıcak cüzdan” terimi, internete sürekli bir bağlantı sağlar. Bir örnek bir Tron olabilir masaüstü cüzdan (yazılım), bir web tarayıcısı uzantısı, veya web sitesi tabanlı bir.

Tron depolamaya gelince, sıcak cüzdanlar muhtemelen bulacağınız en yaygın cüzdanlardır. Bu onların ulaşılabilirlik – Sıcak cüzdan kullanıyorsanız, kripto para birimlerinize (bu durumda – TRX) birkaç saniye içinde erişme olasılığınız vardır..

Tron cüzdanı: Binance.

Ek olarak, mobil uygulama tabanlı bir Tron cüzdanı bir sıcak cüzdan olarak da kabul edilebilir. Muhtemelen tahmin edebileceğiniz gibi, uygulama cüzdanları, özellikle günlük bazda TRX coin ticareti yapın. Bu tür cüzdanlar, nerede olursanız olun, hareket halindeyken TRX’inize erişmenizi sağlar – yani, muhtemelen telefonunuz her zaman yanınızdadır.!

Yine de bilgisayarda durum böyle değil.

Yani, sıcak cüzdanlar çok erişilebilir, genelde kullanımı tamamen ücretsiz, ve başlangıç ​​dostu. Takas nedir?

Genelde, bir Tron masaüstü cüzdanı size “mümkün olan en iyi” güvenliği sunmayacaktır. Kullanmayı seçerseniz yüksek kaliteli bir cüzdan, elbette – güvenli olacak. Ancak, izinsiz girişler ve bilgisayar korsanlığı girişimleri hala devam ediyor.

Şimdi, soğuk Tron cüzdanlarını tartışmaya geçmeden önce, belirtilmesi gereken ve ilerideki listede görmeyi bekleyebileceğiniz bir tür sıcak cüzdan daha var. – değişim tabanlı depolama.

Tron cüzdanı: Çıkış.

Doğru – TRX jetonlarınızı saklayabilir ve saklayabilirsiniz bir kripto para birimi değişimi – onları satın aldığınızla aynı. En iyi Tron cüzdanını arıyorsanız, bunun oldukça tartışmalı bir nokta olduğunu hemen fark edeceksiniz. çok farklı görüşler bunun iyi bir fikir olup olmadığı konusunda. Buna zamanında ulaşacağız yine de.

Soğuk Cüzdanlar – Güvenlik İşaretleri & Gizlilik

Sıcak cüzdanların diğer tarafında soğuk olanlar. Bunlar (genellikle) kripto para birimlerinizi neredeyse olabildiğince güvenli tutmaya adanmış özel cihazlardır..

Yine de “soğuk cüzdan” bir “cihaz” olmak zorunda değildir. İsterseniz, devam edip bir Tron kağıt cüzdan kullanabilirsiniz – bu tamamen olasılıklar alanında! ancak, kağıt cüzdanlar kırılgandır – sudan yanabilir veya hasar görebilirler (veya basitçe buruşabilirler) ve bu nedenle insanlar genellikle Tron kağıt cüzdanlardan daha donanım cihazlarını kullanmaya daha istekli olurlar..

Donanım Tron cüzdanları hakkında bu kadar özel olan şey nedir??

Pekala, tek kelime – güvenlik.

Tron cüzdanı: Soğuk bir cüzdanın temsili.

Donanım kripto para birimi depolaması, genel olarak, yönü ile eşanlamlı hale geldi kripto para birimlerinizi olabildiğince güvenli tutmak. Güvenlik açısından daha iyi bir alternatif yoktur – eğer ilgilendiğiniz tek şey TRX paralarınızın sahipliğini korumaksa, o zaman kesinlikle bir donanım kripto depolama cihazına bakmalısınız..

Bununla birlikte, Tron soğuk hava deposu söz konusu olduğunda her şeyin mükemmel olmadığını belirtmekte fayda var. Hem Tron kağıt cüzdanlarında hem de yüksek kaliteli, gelişmiş donanım cihazlarında ortak olacak eksiklikler var..

Tablo: Ledger Nano X ve Trezor Model T’nin artıları ve eksileri

İnsanların soğuk hava deposu cihazlarıyla ilgili en yaygın şikayeti şudur: Paranızı cüzdanın içine ve dışına aktarmak makul bir zaman alır. Bir Tron cüzdanınız varsa söyleyin, bir takas, Farklı kripto para birimlerini anında takas edebilirsiniz – ancak, TRX coinlerinizi soğuk bir depolama cihazında tutarsanız, bu işlem biraz zaman alacaktır..

Fiyatlandırma dikkate değer başka bir noktadır. Bu, Tron kağıt cüzdanlar için gerçekten geçerli olmasa da (bariz nedenlerden dolayı), bir soğuk depolama cihazı satın almayı planlıyorsanız, sana biraz paraya mal olacak. Yine de sıcak bir cüzdanla düşünmeniz gereken bir şey değil.

Tron cüzdanı: Bitcoin yığını üzerindeki Ledger Nano S.

Düşündüğün zaman mantıklı geliyor. Söz konusu bu donanım cihazları bazı gelişmiş kripto depolama teknolojisi parçaları – özel anahtarlarınızı saklamak için çalışıyorlar, peki… Özel! Bu tür cihazların ek bir fiyat etiketi ile gelmesi mantıklıdır.

Yine de, cüzdanlara ulaştıkça her bir cüzdanın özelliklerini tartışacağız. Öyleyse, daha fazla oyalanmadan, gerçek listeye geçelim. yılın en iyi Tron cüzdanları, ve sizin için mükemmel cüzdanı bulmaya çalışın!

1. Ledger Nano X – Kripto Cüzdanı Alanında Bir Lider

7 Kripto Borsası arasında 1. sırada

Ledger Nano X İnceleme Sevdiğimiz şeyler:

 • + Mobil cihazdan yönetilebilir
 • + Çok güvenli
 • + 1500’den fazla kripto para birimini destekler
 • + Rahat tasarım

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Nispeten pahalı

Siteyi ziyaret et

Defter donanım kripto para birimi cüzdanları alanında kullanılan bir isimdir. Doğal olarak, en iyi Tron cüzdanları listesinde de karşılaşmayı bekleyebileceğiniz bir isim.!

Ancak burada tartışacağız Ledger Nano X. Bu gelişmiş sürüm şirketin eski, amiral gemisi donanım cüzdanından – Nano S.

Kuşkusuz, Nano X modeli masaya BİRÇOK yeni iyileştirme getiriyor.

Başlangıç ​​olarak, cüzdan kullanıcısı olarak kullanabileceğiniz, Tron’a özgü olmayan bazı özellikler var. Nano X geniş bir yelpazeyi destekler farklı kripto para birimleri ve kripto belirteçleri – yani hem bir Tron cüzdanı hem de diğer birçok kripto için paylaşılan bir cüzdan görevi görebilir..

Cihaz doğal olarak, son derece güvenli. Katılabileceğiniz ve yararlanabileceğiniz her eylemde PIN kodlarınızı girmenizi gerektirir. endüstrinin sunduğu en iyi güvenlik özellikleri. Özel anahtarlarınız olabildiğince güvende – Defter (şirket) onlara erişimi yok, ve bu nedenle, cüzdan gözetim dışı bir seçenektir. İnanılmaz!

Piyasadaki en iyi Tron cüzdanı olmaya gelince, Ledger Nano X kullanıcısına şansı sunuyor TRX jetonları gönder ve al, ve ayrıca onları riske at cüzdanın içinden! Stake etmek size bazı ödüller kazandıracak ve bunu Nano X’inizin rahatlığında yapabileceğiniz için, potansiyel risk yok paralarınızın çalınabileceğini.

Cüzdanın kullanımı oldukça basittir ve kripto ile yeni başlayanlara ve endüstriye yeni gelenlere bile uyacaktır. Kaygan ve şık bir tasarıma sahiptir ve gerçekten sağlam hissettiriyor – eski modelden büyük bir gelişme. Nano X ayrıca büyük ölçüde geliştirilmiş bazı düğme işlevleri – Ledger kesinlikle harika bir ürün yarattı!

Nano X ile ilgili bazı müşterilerin sahip olduğu tek kayda değer şikayet, oldukça pahalı olmasıdır. Cüzdan sana mal olacak yaklaşık 119 $. Ancak, almayı bekleyebilirsiniz ücretsiz kargo, potansiyel fiyat etiketini önemli ölçüde azaltan.

Sonuç olarak, Tron için en iyi cüzdanı arıyorsanız, Ledger Nano X ile yanlış gidemezsiniz. Kesinlikle mevcut piyasadaki en iyi seçeneklerden biri!

Ledger Nano X’i ziyaret edin

…veya Ledger Nano X incelememizi okuyun

2. Ledger Nano S – Harika Bir “İlk Cüzdan” Seçeneği

7 Kripto Borsası arasında 2. sırada

Ledger Cüzdan İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + Süper güvenli
 • + Fiziksel hasara karşı koruma
 • + 1500’den fazla jeton ve jetonu destekler

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Nispeten pahalı

Siteyi ziyaret et

Ledger Nano S şirketin amiral gemisi ürünüdür – Ledger’i tabiri caizse birçok kripto meraklısının “haritasına” koyan donanım cüzdanı.

Bununla birlikte, Nano S’nin sırf kolektif bir nostalji duygusu nedeniyle bu en iyi Tron cüzdanları listesine yerleştirilmediğini belirtmekte fayda var. Şirket varken cüzdanın yeni ve geliştirilmiş bir versiyonu, Nano S hala yerini koruyabilir – büyük bir zaman.

Dahası, bunu söyleyecek kadar ileri gidecektim. Nano S, yeni başlayanlar için mükemmel bir cüzdan olabilir. hodler. Bana kulak ver.

Söz konusu cüzdan, kullanıcılarına Üst düzey bir donanım cüzdanından bekleyebileceğiniz tüm temel özellikler. Onun güvenli, dürüst, ve kullanımı nispeten basit.

Üstelik söz konusu Tron cüzdanı, kullanıcılarının Ledger Live arayüzüne erişim, Nano X ile aynıdır. Ledger Live, çok iyi tasarlanmış bir kullanıcı arayüzü Sahip olduğunuz farklı kripto paraları görüntüleyebileceğiniz, yönetebileceğiniz ve işlem yapabileceğiniz yer. TRX bir istisna değildir.

Tron cüzdanı: Ledger Nano S.

Şimdi, Ledger Nano S’yi kripto yeni başlayanlar için mükemmel kripto para cüzdanı yapan şey nedir??

Pekala, birkaç şey, gerçekten!

Yeni başlayanlar için, cüzdan, daha gelişmiş sürümünden daha az jetonu destekliyor. Bu, yeni başlayan bir kripto tüccarıysanız ve hala yalnızca birkaç ana para ilgilendiğinizde (veya belki de sadece Tron, bu konuda), geniş kripto pazarına doğrudan dalmakla uğraşmanıza gerek kalmayacaktır..

Nano S aynı zamanda çok daha uygun fiyatlı Nano X’ten daha iyi. Amiral gemisi modeli size yaklaşık 59 $ – doğruyu söylemek gerekirse, bu mutlak bir pazarlık! Nano X’in aksine, yapmanız gereken kargo ücreti ödemek – bulunduğunuz yere göre değişiklik gösterebilir ancak çok yüksek olmamalıdır.

En iyi Tron cüzdanı için Ledger Nano S’yi seçiminiz olarak satın almaya karar verirseniz, bunu yaptığınızdan emin olun. şirketin resmi web sitesinden. Donanım cüzdanlarıyla ilgili altın kural basittir – asla üçüncü taraf bir perakendeciden satın almayın!

Ledger Wallet’ı ziyaret edin

…veya Ledger Wallet incelememizi okuyun

3. Binance – Aktif Tüccarlar için Mükemmel (Çoklu İşlem Çifti)

7 Kripto Borsası arasında 3. sırada

Binance İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + Çok iyi bilinen bir kripto değişim platformu
 • + İşlem yapılabilecek 100’den fazla farklı kripto para birimi
 • + İki faktörlü kimlik doğrulama

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Yeni başlayan kripto meraklıları için biraz zor olabilir

Siteyi ziyaret et

Binance kuşkusuz, öncelikle bir kripto para birimi değişim platformu. Bunun için de en yaygın olarak kullanılan şey budur – bir kripto para birimini diğeriyle takas etmek veya belirli kripto paraları satın almak için fiat para.

Bununla birlikte, Binance kesinlikle sıcak cüzdan görevi görebilir, sorun değil.

Binance’i en iyi Tron cüzdanlarından biri yapan temel özelliklerden biri, borsa, TRX ile ilgili ticaret çiftlerinin geniş bir seçimine sahiptir. Bu nadir görülen bir manzara olsa da, bahsettiğimizin Binance olduğu düşünüldüğünde çok da şaşırtıcı değil – değişim topluluk içinde sahip olduğu biliniyor en geniş kripto alım satım çifti yelpazesi, Genel olarak.

Burada, TRX alıp satabilecek ve ayrıca bu kripto ile ticaret yapabileceksiniz. diğer bazı altcoinler, ve hatta Bitcoin.

Tron coinlerinizi neden Binance’de tutmalısınız, soru sorabilirsiniz? Pekala, basit – eğer öyleyse TRX’i depolamak için mükemmel bir yer aktif bir tüccar.

Tron cüzdanı: Binance.

Günlük tüccarlar sürekli olarak piyasayı araştıran ve fiat kar için tercih ettikleri kripto para birimini değiştirmeye çalışan kişilerdir. Bu tür bir tüccar için, her dakika önemlidir – özellikle kripto kadar değişken ve görünüşte öngörülemez bir pazarda.

Böyle bir tüccar Binance’i Tron için en iyi cüzdan olarak kullanmayı seçerse, tüm coin’leri herhangi bir zamanda işlem görmeye hazır olacaktır. TRX’i ayrı bir cüzdandan borsaya aktarmanıza gerek yok – bu da çok zaman kazandırır.

Doğal olarak, bazı şüphecilerin ortaya koyacağı ana argüman, şeylerin güvenlik yönüyle ilgili olacaktır – borsaya dayalı cüzdanlar, özellikle donanım olanlarla karşılaştırıldığında genellikle daha az güvenli kabul edilir.

Ben buna diyorum – bu doğru! ancak, sadece bir dereceye kadar.

Bu, bazı şüpheli kripto borsalarında tamamen doğrudur – bunları bir Tron cüzdanı için seçenek olarak kullanmak istemezsiniz. Ancak Binance söz konusu olduğunda, sektördeki en güvenilir ve en yaygın kullanılan kripto borsalarından biri – doğal olarak, bazı üst düzey güvenlik özelliklerine de sahiptir..

Binance, isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun bir platform gibi görünüyorsa ve kendiniz için en iyi Tron cüzdanı için bir seçenek olarak denemek istiyorsanız, kontrol edebilirsiniz. İşte.

Binance’i ziyaret edin

…veya Binance incelememizi okuyun

4. Trust Wallet – TRX’iniz için Mobil Cüzdan

7 Kripto Borsası arasında 4. sırada

Binance Cüzdan İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + İyi güvenlik önlemleri
 • + Çoklu kripto cüzdanı
 • + Yeni başlayanlar için uygun
 • + İyi itibar

Beğenmediğimiz şeyler:

 • 2 faktörlü kimlik doğrulama yok

Siteyi ziyaret et

Trust Wallet en iyi Tron cüzdanları söz konusu olduğunda oldukça ilginç ve benzersiz bir seçenektir. Birkaç nedenden dolayı durum budur.

Yeni başlayanlar için, cüzdan aslında ait Binance – Belli ki bu listede de yerini bulmuş bir kripto para borsası. Bununla birlikte, borsayı ve Trust Wallet’ı kullanırken kripto varlıklarınızı saklamak için kullanacağınız Binance cüzdanının iki farklı varlık.

Görüyorsunuz, Trust Wallet mobil cihazlara özel sıcak cüzdan. Var web versiyonu yok, ve Tron masaüstü cüzdan eşdeğeri yok – iOS veya Android cihazlar için yalnızca mobil uygulama olarak bulunabilir.

Bu, otomatik olarak masaya büyük bir fayda sağlar – bu özel Tron cüzdanı, TRX varlıklarına hareket halindeyken erişin.

İster bir aile toplantısı ister bir iş uçuşu olsun, gittiğiniz her yere yanınızda bir dizüstü bilgisayar taşımak zor olabilir. Eh, “zor” muhtemelen kelime değil – imkansız daha çok buna benziyor.

Yine de telefonla durum böyle değil.

Tron cüzdanı: Trust cüzdanı.

Nereye gidersek gidelim, telefonlarımız her zaman yanımızda. Durumun bu olduğunu kabul edersek, bir mobil Tron cüzdanı kullanırsanız şunları yapabilirsiniz: TRX jetonlarınıza istediğiniz zaman erişin, ve her yerde. Bu, TRX sahiplerinin büyük çoğunluğu için büyük bir anlaşma, günlük tüccarlardan bahsetmeye gerek yok.!

Yine de, söz konusu Tron cüzdanının yalnızca mobil bir sıcak cüzdan olduğu için harika olmadığını vurgulamakta fayda var. Güven güvenli ve güvenilir bir kripto depolama alternatifi – Bunun bir Binance hizmeti olduğu kabul edilirse, belirli bir kalite ve güvenlik seviyesinin mevcut olmasını bekleyebilirsiniz..

Ayrıca, Trust Wallet şunları destekler: daha geniş bir seçim kripto para birimleri ve jetonlar – Terimin özel anlamıyla bir Tron cüzdanı değildir. Yalnızca Tron değil, daha fazla kripto varlığını elinde tutmak veya takas etmek isteyen biriyseniz, bu harika bir şey!

Trust Wallet ile ilgileniyorsanız, kontrol edebilirsiniz İşte.

Binance Cüzdan’ı ziyaret edin

5. Kraken – Çok Güvenli Bir Platform

7 Kripto Borsası arasında 5. sırada

Kraken İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + Güvenli ve güvenilir
 • + Düşük ücretler
 • + İyi miktarda itibari para birimi kabul edildi

Beğenmediğimiz şeyler:

 • En yararlı müşteri hizmetleri değil

Siteyi ziyaret et

Kraken oradaki en popüler kripto para borsalarından biridir. Tesadüfen, üst düzey bir Tron cüzdanı olarak da hareket edebilir.

Bu özel platform söz konusu olduğunda, “ironi” terimi oldukça hızlı bir şekilde akla geliyor. Görüyorsunuz, topluluktaki genel düşünce, borsaya dayalı cüzdanların çok güvenli ve güvenilir olmadığıdır. Bu, bazı özel durumlarda adil olsa da, Kraken’ın gittiği kadarıyla, güvenlik özellikleri, bu alışverişi olduğu kadar iyi bilinen ve sevilen yapan şeydir.!

Tron cüzdanınız olarak Kraken’ı kullanmaya yeni başladığınızda, platformun tüm genel güvenlik özellikleri herhangi bir üst düzey borsadan bekleyeceğiniz – 2FA, yerinde bir SSL sertifikası, üst düzey şifreleme, ve bunun gibi.

Ancak keşfedilecek daha çok şey var.

Örneğin, TRX jetonlarınızı Kraken’da tutmaya karar verirseniz, emin olabilirsiniz Varlıklarınızın% 95’e kadarı çevrimdışı olarak saklanacak, soğuk depolama cihazları. Bu, Tron için en iyi cüzdan söz konusu olduğunda Kraken’ı çok güvenli bir seçenek yapar, çünkü bir bilgisayar korsanı size çevrimdışı konumdaki fonlara ulaşamaz.

Kraken ayrıca para çekme onayları (e-posta yoluyla), şüpheli etkinlik izleme ve hatta penetrasyon testi. Kesinlikle güvenlik yönünü çok ciddiye alan bir platform, bu da en iyi Tron cüzdanını arayanlar için doğal olarak harika bir haber.!

Kraken ile ilgileniyorsanız, platforma göz atabilirsiniz. İşte.

Kraken’i ziyaret edin

…veya Kraken incelememizi okuyun

6. Cex.io – Güvenli Web + Mobil Kripto Değişimi / Cüzdan

7 Kripto Borsası arasında 6. sırada

CEX.io İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + Anlaması kolay
 • + Farklı ticaret çiftleri
 • + Büyük destek

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Madeni para seçenekleri eksik olabilir

Siteyi ziyaret et

Cex.io bugün piyasadaki en iyi borsalardan biri olarak görülüyor. Platform, kullanıcılarına sağladığı birçok farklı avantaja sahip ve Tron cüzdanı olarak kullanılabilmesi de bunlardan sadece biri..

Yeni başlayanlar için, Cex.io kripto-fiat dönüşümleri yapıyor süper basit ve anlaşılır. Tek yapman gereken biraz geçmek belirli KYC doğrulamaları, ve kripto para birimlerinizi itibari paraya çevirebileceksiniz ve banka hesabınıza çekin, hatta PayPal.

Aslında bu, TRX işlemlerinden nihayetinde kar elde etmek için en iyi Tron cüzdanını arayan herkes için harikadır..

bunlara ek olarak, Cex.io, borsanın ve cüzdanın hem web hem de mobil sürümüne sahiptir. Her iki versiyon da sezgisel ve kullanımı basit – mobil uygulama, TRX jetonlarına herhangi bir zamanda ve herhangi bir zamanda erişmek isteyenler için harika olacak..

Uygulamanın bir diğer harika yanı ise yalnızca Tron için en iyi cüzdan seçeneği olarak değil, aynı zamanda hem yeni başlayanlara hem de uzman tüccarlara uygun bir değişim, benzer. Uygulamanın farklı insan türlerini hedefleyen farklı bölümleri vardır – kripto ticareti konusunda deneyimli olanlar ve yeni başlayanlar.

Sonuç olarak, en iyi Tron cüzdanları söz konusu olduğunda Cex.io kesinlikle harika bir seçimdir – sıcak (borsaya dayalı) bir cüzdan arayan ve aynı zamanda yatırım alternatif kripto para birimleri, sadece TRX değil. Cex.io’yu kendiniz denemek isterseniz platforma erişebilirsiniz İşte.

CEX’i ziyaret edin

…veya CEX incelememizi okuyun

7. Exodus – Modern ve Çok Fonksiyonlu Bir TRX Cüzdanı

7 Kripto Borsası arasında 7. sırada

Exodus Cüzdan İncelemesi Sevdiğimiz şeyler:

 • + Kullanımı kolay
 • + Müşteri desteği var
 • + Çoklu kripto para birimi seçenekleri
 • + Yazılım tabanlı bir cüzdan
 • + Yerleşik değişim özellikleri

Beğenmediğimiz şeyler:

 • Güvenlik sorunlarına yatkın
 • Ücretlerin oldukça yüksek olabileceği bildiriliyor

Siteyi ziyaret et

Çıkış bu Tron cüzdan listesinde nadir görülen bir görüntüdür, çünkü bir masaüstü cüzdanı. Etrafta kalanların çoğu yok!

Masaüstü cüzdanlar genel olarak ilginç bir kavramdır. Hâlâ sıcak cüzdanlar olarak kabul ediliyorlar, çünkü sürekli internet bağlantısı her zaman korunuyor. Ancak, bu cüzdanlar hala oldukça güvenli – web tabanlı olanlardan daha fazlası – arkalarındaki teknoloji ve özel anahtarlarınızın saklanma şekli nedeniyle.

Şimdi, öyleyse, Exodus’u iyi bir Tron cüzdanı yapan nedir??

Exodus, kullanıcılara keşfedilecek çok çeşitli özellikler – TRX’e özgü özellikler, yani. Yapabileceksin bakiyenizi kontrol edin hızlı ve anlaşılması kolay bir şekilde ve hatta ticaret ve takas (veya sat) TRX paralarınız yazılımın içinden.

Doğru – tüm işlem süreçleri Exodus içinden yapılabilir! Madeni paralarınızı başka bir cüzdana veya borsaya aktarmanıza gerek yok – bu da Exodus’u çok uygun bir seçenek haline getiriyor!

Bu cüzdanın bir başka harika özelliği de aslında süper modern. Yazılımı indirip başlattıktan sonra, özelliklerinin hızlı bir şekilde fark edeceksiniz. güzel ve şık bir tasarım, ve tüm kullanıcı arayüzünün her ikisi de sezgisel, ve kullanımı da eğlenceli.

Exodus, Tron cüzdan türünüze benziyorsa, kontrol edebilirsiniz. İşte.

Exodus’u ziyaret edin

…veya Exodus incelememizi okuyun

Tron (TRX) Nereden Alınır?

Artık Tron için en iyi cüzdanları tartıştığımıza göre, gitmenize izin vermeden önce, bir şeyden daha bahsetmeye değer – kendiniz için bazı TRX coinleri satın alabileceğiniz ana yerler.

Burada kullanılacak bir terim “bahsetmek” olmayabilir – bunun yerine “vurgulayan“, dan beri en iyi borsaların tümü Tron coinlerini nereden satın alabileceğiniz ve takas edebileceğiniz bu listede zaten belirtilmiştir.

Görüyorsunuz, Tron gün geçtikçe popülaritesi kesinlikle artarken, şu anda biraz ilginç bir durumda. Sanki yarısı en iyi kripto para birimi borsaları piyasada TRX’i destekliyor, diğer yarısı bununla hiçbir şey yapmak istemiyor.

Tron cüzdanı: Bir telefondaki Tron web sitesi.

Ve işte tam da bu neden TRX coinlerini satın almak ve ticaret yapmak için güvenilir bir yer bulmak olduğu kadar önemlidir. Sonuçta, içinde saklayacak TRX jetonunuz yoksa en iyi Tron cüzdanını bile kullanmak ne işe yarar??

Tüm borsalardan daha önce bahsedildiği için, size kısa bir hatırlatma yapacağım ana Özellikler her birinin sahip olduğu:

 • Binance. Bir endüstri lideri olan Binance, çok çeşitli kripto para birimi alım satım çiftleri. TRX ile ilgili olanlar istisna değildir – Binance, Tron ile ticaret yapmanıza izin verir güvenli ve düzenlenmiş bir ortam, ve özellikle şunun için harikadır: gelişmiş kripto tüccarları.
 • Kraken. Kraken, çoğunlukla, konu hakkındaki bakış açıları konusunda son derece temkinli olan kişiler tarafından kullanılmaktadır. güvenlik. Kraken çok güvenli bir kripto değişimi – En yüksek düzeyde kullanıcı verilerini ve kripto korumasını garanti etmek için çok çeşitli farklı ve sektöre özgü özellikler kullanır..
 • Cex.io. Cex.io, TRX ile günlük ticaret yapmak isteyenler için mükemmel olan borsalardan biridir ve sonunda kazançlarını itibari paraya çevirmek. Söz konusu değişim bunu yapmanıza izin verir çok kolayca, teklifler harika güvenlik özellikleri, ve ayrıca biraz rekabetçi ücretler.

Yukarıda bahsedilen borsaların her biri, bir gerçekte, Tron cüzdanı olarak da hareket edebilir. Bu, yalnızca TRX satın almanın tüm zorluklarını çok daha keyifli hale getirir – hem takas hem de madeni para depolama işlevlerini tek bir servis sağlayıcıdan alırsınız.!

Bunların hepsi söylenirken, durum ne olursa olsun, gerçekten istiyorsanız, bundan bahsetmeye değer. en yüksek TRX güvenliği seviyeleri, her zaman bir donanım şifreleme para birimi cüzdanı seçmelisiniz. Açıkçası, piyasada daha güvenli seçenekler yok – bir Tron kağıt cüzdanı bile donanım depolamasını geçemez.

Tron cüzdanı: Bir grafiğin önünde bir Tron jetonu.

Eh, teorik olarak olabilir, ancak kağıt çok hassas ve aşınmaya eğilimli bir malzeme olduğu için donanım cihazlarının her iki durumda da daha iyi bir alternatif olduğu düşünülmektedir..

Sonuçlar

Öyleyse, yılın en iyi Tron cüzdanları listemizin sonuna geldik.

Muhtemelen kendiniz de görebileceğiniz gibi, oldukça çeşitli bir liste! Görünüşe göre herkes için seçenekler var – tercih etseniz de donanım, yazılım, seyyar, hatta basitçe web tarayıcısı tabanlı cüzdanlar, Muhtemelen kendinize uygun bir seçenek bulabileceksiniz.

Doğal olarak, donanım gitmenin yoludur – fırsatınız varsa, her zaman yatırım yapmalısınız üst düzey bir donanım cüzdanı. Bu şekilde, TRX coin’lerinizin tamamen güvende olduğunu bilerek içinizin rahat olmasını sağlayabilirsiniz..

Ancak başka seçenekler de var. Herhangi bir nedenle donanım cüzdanları gerçekten “size göre” değilse, web tabanlı bir cüzdan (yani. Binance veya Kraken) veya bir Tron masaüstü cüzdan (yani. Çıkış).

Tablo: Binance cüzdanının ve Exodus’un temel özellikleri

Eğer Kolaylık aradığınız şey o zaman borsaya dayalı cüzdanlar sizin için en iyisi olacak. TRX jetonlarınızı hızlı ve verimli bir şekilde hem depolamanıza hem de takas etmenize olanak tanırlar. Kesinlikle dikkate değer!

Bunların hepsi söyleniyor, en iyi Tron cüzdanları listemi okuduğunuz için size teşekkür etmek istiyorum! Umarım istek ve ihtiyaçlarınıza uygun bir cüzdan bulmuşsunuzdur ve genel olarak söz konusu alan hakkında daha bilgilisinizdir. Hatırlamak – sadece Tron’u satın al güvenilir ve güvenilir borsalar!

Bol şans ve bir dahaki sefere kadar!

Bu web sitesinde yayınlanan içerik, herhangi bir finansal, yatırım, ticaret veya başka herhangi bir tavsiye vermeyi amaçlamaz. BitDegree.org, herhangi bir kripto para birimini satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez veya onaylamaz. Finansal yatırım kararları vermeden önce, finansal danışmanınıza danışın..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me