Ethereum Bulut Madenciliği – Nereden Başlamalı?

Kripto para birimleri, zaman geçtikçe daha fazla tanınırlık kazanıyor. İnsanlar kriptolarla ilgili birçok yeni terim kullanmaya başlıyor. “Hashing”, “HODLing” ve “madencilik havuzu” bunlardan sadece birkaçı – ve çoğu kripto para birimlerinden kar elde etme etrafında dönüyor. Ancak bugün yalnızca belirli bir terimle ilgileniyoruz – Ethereum bulut madenciliği.

Bu kılavuzda, tüm Ethereum bulut madenciliğini tartışacağız – ne olduğu, insanlar bunu neden yaptıkları ve nasıl yapılacağı. Bulut madenciliği işine katılmayı düşünürken aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı seçeneği size anlatacağım. Ayrıca, ilk bulut madenciliği işinizi kurma sürecinde ve sonrasında ne yapmanız gerektiği konusunda size rehberlik edeceğim.

Ayrıca Ethereum hayranıysanız yatırım yapabilirsiniz. Bunu yapmak için bir seçmeniz gerekir güvenilir kripto para birimi değişimi – Coinbase, Binance ve Coinmama harika seçenekler.

Şimdi bulut madenciliğine geçelim.

Bulut Madenciliği

Çok basit terimlerle ifade etmek gerekirse, bulut madenciliği, kripto para madenciliği cihazlarını, elektriği ve doğal olarak madenciliğin hizmetini “kiralaması” için birine para ödediğiniz bir süreçtir..

Bulunan En Son Coinbase Kuponu:

Ethereum bulut madenciliği hizmetleri sunan insanlar (daha çok şirketler olsa da) genellikle emrinde büyük çiftlikler bulundurur. Bir çiftlik, belirli bir tesiste çalışan büyük miktarda madencilik teçhizatıdır. Yine de bu tesis iyi donanımlı olmalı – soğutma eşit olmalı, tüm madencilik teçhizatlarını depolamak için çok fazla alana sahip olmalı. Büyük miktarda elektriğe ihtiyaç duyulması da dikkate alınması gereken bir şeydir.

Örneğin, Ethereum bulut madenciliği başlatmak istiyorsanız, yapmanız gereken ilk şey bir ev sahibi bulmaktır – size Ethereum bulut madenciliği hizmetlerini satmak isteyecek birini. Bundan sonra sadece bir sözleşme üzerinde anlaşırsınız, tokalaşın (ister fiziksel olarak ister internet üzerinden) ve hepsi bu kadar!

Ev sahipleri genellikle “küçük yatırım – küçük kâr” dan “büyük yatırım – büyük kâr” a kadar geniş bir yelpazede mevcut sözleşmeler sunar. Kripto para birimleri ile hiç deneyimi olmayan insanlar, daha düşük yatırım seviyelerinden başlama eğilimindedir. Hizmetin gerçekten yasal olduğunu ve yavaş ama emin adımlarla kar elde ettiğinizi gördüğünüzde, sözleşmenizi istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz..

Alternatif olarak, ücretsiz bir Ethereum bulut madenciliği sunucusu bulmak isteyebilirsiniz. Bunun doğal olarak artıları ve eksileri vardır, bu yüzden meseleyi hemen ele alalım.

Ücretsiz Ethereum Bulut Madenciliği

Daha önce de belirttiğim gibi, bulut madenciliğine başlamanın yollarından biri, ücretsiz bir Ethereum bulut madenciliği hizmeti bulmaktır. Bu bağlamda, “ücretsiz”, ev sahibinize herhangi bir başlangıç ​​ücreti ödemek zorunda kalmayacağınız anlamına gelir, bu genellikle böyle olur. İsterseniz planınızı yükseltmeyi seçebilirsiniz. Ancak, bu dikkate alınmazsa, ilk depozito gerekli değildir..

Peki bu bulut madenciliği ana bilgisayarları nasıl kâr ediyor? Her şeyden önce, insanlar genellikle daha yüksek kar sağlama planlarına geçme eğilimindedir. Bu daha iyi sonuçlar getirir, ancak karşılığında yeterli bir ücrete tabidir. Daha iyi bir plana geçmek istemezseniz, ev sahibi her ayın sonunda kazancınızın küçük bir yüzdesini “kira parası” olarak alacaktır..


Bununla birlikte, en popüler ücretsiz Ethereum bulut madenciliği hizmet sağlayıcılarından bazılarına göz atalım. Liste belirli bir sıraya göre sıralanmamış.

İsviçre Altın Küresel

Swiss Gold Global (bu noktadan itibaren: SGG) yaklaşık on yıldır aktiftir. Kendilerine profesyonel, onurlu ve yasal bir şirket olarak itibar kazandılar ve madencilik için Ethereum dahil olmak üzere çeşitli madeni paralar teklif ettiler.

Ethereum bulut madenciliği - Swiss Gold Global

SGG, günlük ödemeler ve madencilik için güvenli bir platform sunuyor. Toplamda, 249 ila 5000 $ arasında değişen dört farklı bulut madenciliği seviyesine (ücretsiz olan hariç) sahiptirler..

Şirketin ayrıca bir ortaklık programı var. Bulut madenciliği ile ilgilenen kişiler için programın en iyi özelliklerinden biri, bağlı kuruluş komisyonlarınızı ömür boyu (evet, LIFETIME) bulut madenciliği sözleşmelerine dönüştürebilmenizdir. Bu o kadar nadir görülen bir özellik ki neredeyse gerçek olamayacak kadar iyi geliyor.

SGG ayrıca bulut madenciliği ile ilgili tüm konularda tam destek sunar. Ayrıca, kazancınızı geri satmanıza ve yalnızca dilerseniz herhangi bir zamanda sözleşmeyi durdurmanıza olanak tanıyan bir özelliğe sahiptirler..

Swiss Gold Global, Ethereum bulut madenciliği söz konusu olduğunda gerçekten liderlerin bir parçasıdır. Neredeyse on yıllık deneyime sahip olan bu şirket, genel olarak bulut madenciliğiyle ilgileniyorsanız, incelemeye değer olabilir..

Kripto Borsalarını Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

Ticaret hedefleriniz için hangi kripto borsalarının en iyisi olduğunu hiç merak ettiniz mi??

Görmek & TOP3 kripto borsalarını yan yana karşılaştırın

Nice-Madenci

Ücretsiz bir Ethereum bulut madenciliği hizmeti arıyorsanız, Nice-Miner başka bir alternatiftir. Bu adamlar herhangi bir donanıma ihtiyaç duymadan bulut madenciliğine başlamanıza izin veriyor.

Ethereum bulut madenciliği - Neden güzel madenciyi seçmelisiniz?

Nice-Miner, ücretsiz bir kayıt bonusu ve hızlı yanıt veren bir destek hizmeti sunar. Ayrıca, Swiss Gold Global ile aynı olan bir bağlı kuruluş (tavsiye) programına da sahipler. Nice-Miner’ın ortaklık bonusu% 15’e kadar birikebilir.

Nice-Miner, üç farklı seviye arasından seçim yapmanıza izin verir – 3 ay, 5 yıl ve ömür boyu paket. Bu seviyeler maliyet açısından farklılık gösterir, ancak sektördeki diğer Ethereum bulut madenciliği hizmetleriyle karşılaştırıldığında nispeten ekonomiktir..

Ethereum Madencisi (ethrun.net)

Ethereum Miner, kullanıcı dostu ve iyi optimize edilmiş bir Ethereum bulut madenciliği barındırıcısıdır. Size hızlı bir kurulum ve ilgileniyorsanız aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli planlar sunarlar.

Ethereum bulut madenciliği - ETH madenci planları

Ethereum Miner’in planlar için fiyatları 0,5 ETH ile 10 ETH arasında değişiyor. Hizmetleri konusunda şeffaftırlar ve hatta yoksa bir Ethereum cüzdanı oluşturabileceğiniz ve Ethereum’u nereden satın alabileceğiniz konusunda önerilerde bulunurlar..

Resmi sitelerine göre, önerilen planlarından hiçbirini satın almamayı ve sadece ETH madenciliğini ücretsiz olarak yapmayı seçerseniz, günde 0,0035 ETH kazanabilirsiniz. Bunun sizin açınızdan herhangi bir yatırım gerektirmediğini aklınızdan çıkarmayın, o kadar da kötü bir anlaşma değil.

Ücretli Bulut Madenciliği

Artık daha popüler ücretsiz Ethereum bulut madenciliği sitelerini ve şirketlerini ele aldığıma göre, bulut madenciliği hizmetleri için başlangıç ​​ücreti talep eden ana bilgisayarlar hakkında konuşabilir ve konuşabiliriz..

Ücretsiz bulut madenciliğinin, cebinizden ödemek zorunda olduğunuzdan çok daha çekici olduğu anlaşılıyor, ancak bu sadece siyah beyaz değil. Yukarıda listelenen siteler başlangıç ​​ücreti olmadan bir hizmet sunsa da, madencilik ve hashing hızları, ücretli bulut madenciliği ana bilgisayarlarından çok daha yavaştır..

Hıza ek olarak, ücretsiz Ethereum bulut madenciliği siteleri size nadiren konunun bir kısmını veya herhangi bir kontrolünü verir; burada bir tür ön ödeme gerektiren Ethereum bulut madenciliği şirketleri genellikle başka bir hikaye. Örneğin, bu ev sahiplerinin kendi çiftliklerinde kameraları olabilir ve müşterilerin herhangi bir zamanda internet aracılığıyla kulelerinin nasıl çalıştığını kontrol etmesine izin verebilir.

Artık ücretsiz ve ücretli Ethereum bulut madenciliği hizmetlerinin artılarını ve eksilerini biliyorsunuz. Ethereum bulut madenciliği için bilinen daha popüler ve köklü ana bilgisayarlardan bazılarının bir listesini inceleyelim. Belirli bir sırada listelenmemişler.

Genesis Madencilik

Genesis kripto para madenciliği şirketi, muhtemelen en tanınmış ve saygın bulut madenciliği hizmet sağlayıcılarından biridir. Kripto madenciliği dünyasının en büyük ve en gelişmiş şirketi olarak kabul ediliyorlar..

Ethereum bulut madenciliği - Genesis madenciliği

Genesis, müşterilerine son teknoloji madencilik teçhizatları sunuyor. Bitcoin ve çeşitli diğer altcoinleri çıkarmak için tasarlandılar. Şirket, profesyonellerden ve kripto meraklılarından oluşan gerçek, gerçek dünya merkezli bir ekip olduklarını gururla belirtiyor..

Genesis Mining, müşterilere Ethereum bulut madenciliği söz konusu olduğunda aralarından seçim yapabilecekleri dört farklı plan sunuyor; dördüncü plan, oranları size en uygun şekilde özelleştirebilme olanağı sağlıyor..

Ethereum bulut madenciliği fiyatları

Genesis planlarının fiyatları değişebilir, ancak ödediğinizin karşılığını aldığınızı söylemek güvenlidir..

Geleceğin iddialı ürünleri, kalite güvencesi ve 24 saat çalışan ekibi ile Genesis Mining, güvenilir, başarı odaklı bir şirketin itibarını inşa etti. Ethereum bulut madenciliğine yatırım yapmayı planlıyorsanız, bu adamlar radarınızda görünmeli.

HashFlare

HashFlare, kripto para birimi madenciliği dünyasında tanınan başka bir isimdir. Sitenin varsayılan teklifi Bitcoin bulut madenciliği, ancak aynı zamanda Litecoin, Dash, Zcash ve tabii ki Ethereum madenciliği de yapabilirsiniz..

Ethereum bulut madenciliği - ethash fiyatları

Bakım ücreti gerektirmezler ve bulut madenciliği süreçleri için standart GPU madencilik teçhizatı kullanırlar.

HashFlare ile ilgili güzel olan şey, sitelerinde ayrıntılı istatistiksel bilgiler sunmalarıdır, böylece yalnızca bilgilere erişmekle kalmaz, aynı zamanda hizmetlerinin geçerliliğini analiz edip karar verebilirsiniz. Dahası, şirket ihtiyaçlarınıza en uygun madencilik havuzunu seçmenize izin veriyor – bu, bir müşteri olarak işleri kendi elinize alma konusunda sahip olduğunuz özgürlüğü artıran harika bir özellik..

Sabit ücretler, anında para çekme seçenekleri, anında bağlantı – HashFlare, Ethereum bulut madenciliği için herhangi bir şirketin ihtiyaç duyacağı her şeye sahiptir. İyi bir Ethereum bulut madenciliği hizmeti arıyorsanız, bu adamlara bir şans verin!

HashGains

Rakibine benzer bir isimle HashGains, kripto para birimi madenciliği oyununa girmek isteyenler için de popüler bir seçimdir..

Ethereum bulut madenciliği - Hashgains fiyatları

HashGains, Ethereum bulut madenciliği söz konusu olduğunda seçilebilecek beş farklı seçeneğe sahiptir (beşincisi özel bir seçimdir). Bu servis sağlayıcının güzel yanı, eğlenceli ve etkileşimli bir arayüze sahip olmalarıdır. İnsanlar bundan hoşlanıyor gibi görünüyor.

HashGains ayrıca son teknoloji donanıma, olağanüstü performans standartlarına ve her zaman hazır bir güç yedekleme sistemine sahip olduklarını gururla belirtiyor. Karma oranlarda ödeme ve rekabetçi fiyatlar var, bu yüzden onları kontrol ettiğinizden emin olun!

Ethereum’umu Aldım – Şimdi Ne Olacak?

Yani bir bulut madenciliği hizmet sağlayıcısı seçtiniz ve şimdiden kazanç elde etmeye başladınız. Güzel! Bir sonraki mantıklı adım, topladığınız şeyi satmak olacaktır..

Birçok farklı çevrimiçi tüccar, kripto para birimi satışlarıyla ilgileniyor. İşin iyi yanı, Ethereum satmaya çalışmanızdır – çok büyük ve popüler bir kriptodur, satacak birini bulmakta zorluk çekmemelisiniz.

Her zaman iyi bir üne sahip, toplulukta iyi bilinen ve güvenliği birinci önceliği olarak gören bir tüccar seçin. Seçtikten sonra, emin olmak için çevrimiçi olarak iki kez kontrol edin. Ethereum’u saklamaya karar verirseniz, bir güvenilir cüzdan. Donanım Ledger Nano X ve Trezor Model T gibi olanlar en çok tavsiye edilenlerdir.

Bu noktadan sonra, muhtemelen iyisin. Birçok çevrimiçi kripto ticaret sitesi, farklı kripto para birimlerinin nasıl kaydedileceği ve ticarete başlanacağı konusunda kapsamlı kılavuzlara sahiptir..

Sonuç

Ethereum bulut madenciliği söz konusu olduğunda, ilk başta kararınızı vermek zor olabilir. Ücretsiz veya ücretli bir hizmet isteyip istemediğinize karar vermelisiniz. Öyleyse ödenirse, ne kadar ödemeye razısınız? Bundan sonra, saygın bir hizmet sağlayıcı seçmeli, endüstrinin tüm tropiklerini öğrenmelisiniz, vb. Günün sonunda, kripto para birimi fiyatları çok dalgalı olduğundan, genel olarak bulut madenciliğine yatırım yapmaya değer mi??

Devam etmeye ve Ethereum bulut madenciliğine bir şans vermeye karar verdiyseniz – iyi! Olası bir dolandırıcılıktan kaçınmak için her zaman seçtiğiniz ana bilgisayarı iki kez kontrol edin. Bunu çeşitli çevrimiçi forumları ve sohbet odalarını ziyaret ederek yapabilirsiniz..

Son olarak, kripto para birimi yatırımları (veya buna yönelik diğer yatırım türleri!) Söz konusu olduğunda her zaman güvenli oynayın. Acele etmenize gerek yok – acele etmeyin ve araştırma yapın! Ve ödevinizi tamamlayıp çalışmaya hazır olduğunuzda, yavaş başlayın! Bulut madenciliği hizmetinizin çalıştığını görürseniz planınızı her zaman yükseltebilirsiniz. Nefret edeceğiniz bir hizmet sağlayıcıya bağlı kalmayın. Buna değmez.

Yatırımlar ve güvenli platformlar hakkında konuşurken Coinbase, Binance ve Coinmama’yı kontrol ettiğinizden emin olmalısınız. Bunlar kripto para borsaları endüstri liderleri arasındadır ve çok güvenilir olarak kabul edilirler.

Coinbase Anlaşması Şu Anda Aktif:

Bununla birlikte, bulut madenciliği girişiminizde size bol şans diliyorum!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map