Size izin verecek bir komisyoncu arıyorsanız kripto para ticareti, muhtemelen karşılaşırdın eToro er ya da geç. Bu nedenle bugün size bir kapsamlı eToro incelemesi, Bu komisyonculuk şirketinin tüm ana yönlerini ele alacağız.

Bu kılavuzda size her şeyi anlatacağım eToro ve iş modeli – Genel olarak eToro’nun ne olduğu hakkında konuşacağız, şirketin kökenlerini ve hedeflerini ele alacağız, bakalım eToro USA bir şey olup olmadığını anlayabilecek miyiz?.

EToro kripto para birimleriyle ilgileniyor olsa da, işinin farklı yönlerini de kısaca ele almamız gerekecek – yalnızca bunu yaparak söz konusu şirketin tam bir resmini oluşturabileceğiz..

Artıları

 • Takas hizmetini kopyalayın
 • Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli kripto para birimleri

Eksileri

 • Para çekme işlemleri yavaş olabilir
 • Yavaş doğrulama süreci
 • İlk kez yüksek para yatırma

EToro’yu Anlamak

Öyleyse, bu eToro incelemesine en baştan başlayalım. EToro nedir?

eToro bir İsrail merkezli aracı kurum çeşitli ile ilgilenen finansal yatırımlar. 2013 yılında şirket, hisse senedi ticareti için bir seçenek sundu CFD’ler.


eToro İncelemesi

Bir CFD (Fark Sözleşmesi) bir ticaret yöntemi alıcı ve satıcı arasında kullanılır. Bu tür bir yöntem spekülasyonlara izin verir – CFD’nin genel kuralı, satıcının alıcıya aşağıdakiler arasındaki fark olacak bir tutarı ödeyeceğidir. Mevcut fiyat nesnenin ve fiyatın kuruluş sırasında anlaşmanın (sözleşme).

İle neredeyse 5 milyon yatırımcı eToro, uzun süredir dünya çapında saygın bir aracı kurum olarak kurmayı ve sağlamlaştırmayı başardı. Oldu 2006’da kuruldu tarafından ikisi kardeş olan üç adam. Şirket, kuruluş tarihi ile bugünkü tarih arasında, 160 milyon dolardan fazla para toplamak dünyanın her yerinden yatırımcılardan.

Şirketin ticari büyümesi için ana Kickstarter’lardan biri, şirketin ticaret kopyalama özelliği platformlarında.

Bu özellik çok popüler çünkü kapsamlı miktarda araştırma yapma ihtiyacını ortadan kaldırır ve piyasanın hareketlerini tutarlı bir şekilde izlemek için – sevdiğiniz ve köklü bir yatırımcıyı seçmeniz ve ardından tamamen yaptıkları bir ticareti kopyalamak.

eToro İncelemesi

Takas işlemi başarılı olursa, kar alırsınız ve güvendiğiniz yatırımcı bir bonus alır. Bununla herkes mutlu ve akıllı ticaret ve işlemler yapmaya teşvik ediliyor..

eToro Kripto Para Birimleri

Dürüst olalım – kriptolar için bu eToro incelemesine geldiniz, değil mi??

İnternette epeyce eToro incelemesi var, ancak bunların çoğu şirketin “kripto para birimi” kısmından geçiyor gibi görünüyor..

eToro olmakla ünlü ilk aracı kurum sitelerinden biri kullanıcılarına şunları yapma olanağı sunacak kripto para ticareti. Sadece bu değil, aynı zamanda izin veriyorlar CFD tabanlı kripto ticareti.

Bu, kripto para birimlerinin ne kadar değişken olduğu için çok ilginç bir iş hareketi olarak kabul ediliyor. Fiyatlarının neredeyse öngörülemeyen – bu yapar CFD tabanlı kripto ticareti müşteri için çok faydalıdır, ancak bu hizmeti sunan şirketin (bu durumda – eToro) bundan kar elde edebilmesi için çok sağlam bir iş planına sahip olması gerekir..

Görünüşe bakılırsa, eToro’nun başardı – diğer herhangi bir komisyoncuya kıyasla, kullanıcılara en geniş çeşitli kripto para birimi alım satım seçenekleri mevcut (hem uzun vadeli hem de kısa vadeli).

eToro incelemesi: eToro kripto para birimleri.

Daha önce de bahsettiğim gibi, bu çoğunlukla onların seçimine bağlı. tanıtmak “Takas ticareti” özelliği. Bir çok yatırımcı var analiz kripto para birimleri (özellikle daha popüler olanlar Bitcoin veya Ethereum) başlangıcından beri. Bu yatırımcılar genellikle kripto paranın büyümesine inanırlar ve en fazlasını arıyorlar. uygun zaman dilimleri yatırım yapmak.

Kripto para birimlerinin son birkaç yılda popülaritesinde büyük artış yaşadığı gerçeği göz önüne alındığında, giderek daha fazla insan arıyor yatırım yolları onların içinde. Kullanabileceğiniz farklı yöntemler vardır, ancak bunların çoğu, çok fazla saat harcamanızı gerektirir. konuyu araştırmak. Pek çok insan bunu karşılayamaz, çünkü sadece zamandan yoksun veya çok geniş bir konu olduğu için.

Bu nedenle yatırım kararını bırakmak sahip olan bir kişiye yıllar ve yıllarca tecrübe sahada harika bir seçenek. Bu, özellikle yapabildiğiniz zaman doğrudur. uzmanı seç istediğiniz (performanslarına göre). Yatırımcılar ayrıca şunu da biliyorlar: bonus almak Verdikleri doğru kararlar için, bu da onları dikkatli ve akıllıca yatırım yapmaya motive ederek potansiyel kazancı en üst düzeye çıkarır..

Neden eToro?

Artık şirketin kökenlerini ve kripto para ortamını bildiğinize göre… Neden kullanmayı seçmelisiniz? Peki, bu eToro incelemesini okumaya devam edin ve öğrenelim!

Resmi sitelerinde, eToro listeleri birkaç farklı neden neden onlara güvenmeniz ve mümkün olan en kısa sürede platformlarında işlem yapmaya başlamanız gerektiği için.

eToro İncelemesi

Şirketin garanti ettiği ilk şey, güvenlik. Herhangi bir iyi eToro incelemesi, aracılık söz konusu olduğunda, güvenliğin en önemli önceliklerden biri olması gerektiğini söyleyecektir..

Ayrıca bir söz veriyorlar çok çeşitli kripto para birimleri ndan şeçmek. Bu doğru – daha önce de bahsettiğim gibi, eToro, piyasadaki diğer herhangi bir aracı kurumdan alım satım yapabileceğiniz en çok kripto para birimine sahiptir..

EToro’nun sunduğu diğer tüm avantajlar, akıcı bir kullanıcı arayüzü deneyimine yol açar, iyi işlem oranları ile hiçbir gizli ücret ve genel olarak iyi hazırlanmış site.

Bu eToro incelemesinde bu noktaya kadar, eToro’nun avantajlarını ve şirketin güçlü yanlarını görebildiniz. Şirketin aldığı en yaygın şikayetlerden bazılarına bir göz atalım.

eToro İncelemesi

İnternetteki diğer eToro incelemelerine veya kripto para birimiyle ilgili forumlara göz atarsanız, genel nüfusun eToro hakkındaki görüşünün oldukça olumlu.

Olasılıkla eToro’nun olumlu izlenmesine en çok atfeden faktörler, itibar geliştirme becerileridir. Şirket kendini bir saygın ve güvenilir var olduğu yıllar boyunca komisyoncu.

eToro incelemesi: eToro avantajları.

Konu eToro olduğunda insanların sahip olduğu ana şikayetlerden biri, müşteri destek departmanı biraz iyileştirme kullanabilir. Desteğin kendisi, yanıt zamanlayıcıları ve yardımseverlikle ilgili birçok sorun var gibi görünüyor..

EToro’nun eşit olmadığı konusunda sık sık bahsedilen bir başka büyük şey, platformun kendisinin görünüşte herhangi bir somut neden olmaksızın donma eğiliminde olmasıdır. Bunun nedeni teknik zorluklar veya sunucu bakımı olabilir, ancak yine de birçok insanı rahatsız ediyor..

Bu eToro incelemesinde ele alacağımız bir sonraki adım, ABD platformu olacak.

eToro ABD

eToro’nun ana kuruluşu var İsrail’de bulunan, ve içinde iki tesis daha var Kıbrıs ve İngiltere. Şirket hem Birleşik Krallık hem de Avrupalı ​​müşterilere hizmet vermektedir (bazı özellikler fiyat ve koşullarda farklılık gösterse de), peki ya eToro USA?

Son zamanlarda, eToro yeni bir, BETA versiyon bir ABD merkezli pazar yeri. ABD’de yaşıyorsanız, yine de para yatırıp bu şekilde işlem yapmaya başlayamazsınız (ancak şirket bu özelliğin yakında kullanıma sunulacağına dair söz vermiştir). Ancak yapabileceğiniz şey, kayıt olmaktır. resmi eToro kullanıcısı ve 100 bin dolarlık sanal kredi kazanın.

eToro İncelemesi

Şirket, bu kredilerle oynamanıza ve piyasada şansınızı denemenize izin verir, böylece gerçek ABD merkezli pazar piyasaya sürüldüğünde işlerin nasıl yürüdüğüne zaten aşina olursunuz. Bu akıllı bir iş ve stratejik harekettir – eToro, henüz sunacak gerçek bir hizmet olmadan potansiyel müşterileri çekebilir. Yakında gelmesi söz veriliyor, bu yüzden uyanık kalın. – eToro USA geliyor.

Özet

Şimdiye kadar bunun içinde eToro inceleme, şirketin geçmişini, ne yaptığını, kripto para birimleriyle nasıl başa çıktığını ve bazı artılarını ve eksilerini ele aldık. Buraya kadar geldiyseniz, ele aldıklarımızın bir özetinin hem yararlı hem de yararlı olacağını düşünüyorum..

eToro Amaçları olmak komisyonculukta lider şirket, kripto para komisyonculuğu dahil. 2006 yılında yeniden faaliyete geçen şirket, finansal yatırımlar alanında çok fazla deneyime sahiptir..

Şu anda olan tüm komisyonculardan ticaret teklifi kripto para birimleri, eToro en geniş ürün yelpazesine sahiptir. Bunun nedeni kısmen çok hızlı olmalarıdır. kriptolara atlamak bu para birimleri ilk ortaya çıkmaya başladığında. Diğer bir büyük neden ise, şirketin hem teknolojik hem de finansal açıdan genel olarak kripto para birimlerine ve blok zinciri teknolojisine inanmış gibi görünmesidir..

eToro incelemesi: eToro ticaret özellikleri.

EToro’nun verdiği en faydalı iş kararlarından biri, ticaret kopyalama özelliğini kendi platformuna uygulamaktı. Araştırmalarını yapmak istemeyen veya yapmak için vakti olmayan yeni başlayan yatırımcılar ile Bitcoin’in başlangıcından beri oyunda olan tecrübeli kişiler arasındaki boşluğu dolduracak..

Şirketin hala yapması gereken bazı belirli alanlar vardır (platform optimizasyonu, müşteri desteği), ancak genel itibar ve yılların aktif deneyimi şirketin temelini oluşturmuştur. olumlu bakış.

Şu anda ABD merkezli potansiyel müşterilere hizmetlerini sunmasalar da eToro, ABD platformlarının bir BETA sürümünü yayınladı ve gerçek bitmiş ürünü canlı sunucularına getirmek için aktif olarak çalışıyor.

Lehte ve aleyhte olanlar

Kontrol listesi olmasaydı eToro incelemesi olmazdı, o halde eToro’nun artılarını ve eksilerini hızlıca özetleyelim.

eToro PROS eToro EKSİLERİ
 • Sektörde yerleşik bir itibar;
 • Aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli kripto para birimleri;
 • Entegre edilecek ticaret kopyalama.
 • Biraz yüksek ücretler;
 • Yetersiz müşteri desteği;
 • Platform nadiren çökme eğilimindedir.

Sonuç olarak, eToro incelemelerinin çoğunun doğru olduğu açıktır – şirket sağlam bir yapıya sahiptir ve bunu desteklemek için uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Bazı yönlerin hala ince ayarlanması gerekse de, birçok kişi tarafından hem kripto para birimi hem de başka bir hisse senedi ticareti için harika bir platform olarak görülüyor.

Sonuç

Her gün piyasa, oyunun hızını değiştirmeye ve kendi kurallarını belirlemeye kararlı yeni, gelecek vaat eden girişimler görüyor.. eToro tam olarak şu girişimlerden biriydi – söylenecek iğneler, birden fazla bölümde başarılı oldu.

Şansınızı denemeye hevesliyseniz kripto para birimi ticareti, yavaş başlayın ve kaybetmeyi düşündüğünüzden daha fazla yatırım yapmayın. kripto ve hisse senedi ticareti dünyası çok tahmin edilemez bir yer olabilir – her zaman doğru araştırma yapın ve kendinizi neye bulaştırdığınızı bilin.

Zaten bir yatırımcıysanız ve bunu uzun süredir yapıyorsanız, eToro mükemmel olabilir kazancınızı artırmak için yer. Yeni “takas ticareti” sistemi ile, gerçekte hiçbir şey yapmak zorunda kalmadan potansiyel olarak çok daha fazla gelir elde edebilirsiniz. kayıt kendinizi ve portföyünüzü siteye.

Gibi projeler Coin’i takip edin aynı “kopya ticaret” yolunu izlemeyi denediler, ancak çok daha az başarılı oldular. Bunun olmasının birçok nedeni var, ancak sonuçta hepsi bu alandaki deneyim ve profesyonel eksikliğine düşüyor (Follow Coin, bir proje olarak sadece 2017’nin sonlarında kuruldu).

eToro incelemesi: eToro özellikleri.

ABD vatandaşı iseniz, denemelisiniz eToro’nun dijital pazarı. Tamamen ücretsizdir ve şirket canlı sürümü başlatmadan önce her şeyin (seçenekler, ayarlar, farklı arayüzler vb.) Nasıl çalıştığını öğrenmek için harika bir fırsat sunar..

Ayrıca şunları da yapabilirsiniz farklı kripto para birimi uzmanlarına bakmaya başlayın her yönden – belki de bazıları siteye zaten kayıtlı olacak ve portföylerine ve geçmiş kayıtlarına aşina olacaksınız ve zamanı geldiğinde daha akıllıca seçim yapabileceksiniz..

Ancak, eToro oldukça yüksek ücretler sunduğundan ve çok güvenilir bir müşteri desteğine sahip olmadığından, denemek isteyebilirsiniz. şiddetle tavsiye edilen diğer kripto değişim platformları, gibi Coinbase, Binance ve Kraken.

Sonuç olarak, umarım bu eToro incelemesi, eToro’nun ne olduğunu bulmanızda sizin için yararlı olmuştur. Siteyi kendiniz denemeye karar verirseniz, tüm işlemlerde size bol şans diliyorum.!

eToro, hem hisse senetlerine hem de kripto varlıklarına yatırım yapmanın yanı sıra CFD ticareti de sunan çok varlıklı bir platformdur..

CFD’lerin karmaşık araçlar olduğunu ve kaldıraç nedeniyle hızla para kaybetme riskinin yüksek olduğunu lütfen unutmayın.. Perakende yatırımcı hesaplarının% 75’i bu sağlayıcıyla CFD ticareti yaparken para kaybeder. CFD’lerin nasıl çalıştığını anlayıp anlamadığınızı ve yüksek paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı düşünmelisiniz..

Geçmişteki performans gelecekteki sonuçların bir göstergesi değildir.

Kripto varlıklar, çok kısa bir süre içinde büyük ölçüde dalgalanabilen ve bu nedenle tüm yatırımcılar için uygun olmayan değişken araçlardır. CFD’ler dışında, ticaret kripto varlıkları düzenlenmemiştir ve bu nedenle herhangi bir AB düzenleyici çerçevesi tarafından denetlenmez..

eToro USA LLC, ortağımız tarafından eToro hakkında kamuya açık kuruluşa özgü olmayan bilgiler kullanılarak hazırlanan bu yayının içeriğinin doğruluğu veya eksiksizliği konusunda CFD sunmaz ve herhangi bir beyanda bulunmaz ve hiçbir sorumluluk kabul etmez..

Bu web sitesinde yayınlanan içerik herhangi bir finansal, yatırım, alım satım veya başka herhangi bir tavsiye vermeyi amaçlamaz. BitDegree.org, herhangi bir kripto para birimini satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez veya onaylamaz. Finansal yatırım kararları vermeden önce, finansal danışmanınıza danışın..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me