Bulma uygulanabilir bir kripto para birimi cüzdanı Bu günlerde kendiniz için biraz güçlük olabilir. Çoğu zaman, seçenekler sonsuzdur – yanlış olanı seçmek kripto paranızın sonu anlamına gelebilir ve bu muhtemelen olmasını isteyeceğiniz bir şey değildir. Peki, bazı kullanıcılara bir göz atarsanız Freewallet inceledikten sonra, bu cüzdanın sizin isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun olabileceğini fark edebilirsiniz..

Kuşkusuz, bu gerçekten cüzdanı kendiniz kullanana kadar öğrenebileceğiniz bir şey değil, değil mi? Bir dereceye kadar – kendiniz denerken, size platformun temel özellikleri hakkında daha iyi bir fikir verebilir, muhtemelen Freewallet’in güvenli olduğunu gerçekten bilmeyeceksiniz. kötü bir şey olana kadar.

Elbette, geri bildirim için bazı kullanıcı Freewallet incelemelerine başvurmadığınız sürece – aşağıdaki kılavuzda tam olarak bulacağınız şey budur.!

TL; DR: Freewallet kesinlikle piyasadaki en ilginç cüzdanlardan biridir. Çevrimiçi depolama olarak da kullanılabilmesine rağmen, mobil uygulama ve masaüstü tabanlı bir cüzdandır. Kolay değişim için Changelly’ye entegre edilmiştir ve 100’den fazla kripto para birimi ve jetonu destekler. Yine de, bazı kullanıcılar cüzdanın güvenlik yönünden emin değil gibi görünüyor.

Artıları

  • 100’den fazla kripto para birimini destekler
  • İyi güvenlik önlemleri (2FA, özel PIN kodları)
  • Fiat-kripto ticaretine izin verir
  • Sezgisel, kullanımı basit

Eksileri

  • Şüpheli müşteri desteği
  • Bir saklama cüzdanı – güvenlik endişeleri

Freewallet İncelemesi: PROS

Markayı daha önce hiç duymamış olanlar için, Freewallet kullanıcı yorumlarını incelemeye başlamak için doğru zamanı seçtiniz. Bunun nedeni basit – bir süre önce “Freewallet” araması Play Store birkaç farklı sonuç ortaya çıkarırdı – kullanıcı incelemelerinde iddia edilen daha olumsuz yönlerden biri de!

Bu Freewallet incelemesini yazarken, mobil ekranda açılan tek bir sürüm var – iyi, en azından söz konusu ürüne baktığımda durum böyleydi. Bununla birlikte, masaüstünde Play Store’u ziyaret ettiğinizde, söz konusu markanın tüm farklı cüzdanlarını hala görebileceksiniz..

Görüyorsunuz, markanın kendisi – Freewallet – desteklediği farklı madeni paraların bazıları için bağımsız cüzdanlar oluşturmuştu. Yani, sahip olduğunuz her kripto para için ayrı bir uygulama indirmeniz gerekir – ideal değil!

Freewallet İncelemesi

Estonya doğumlu şirket, belirli bir zamanda, bunun gerçekten de bunun için en uygun yol olmadığına karar verdi ve gerçek, tam teşekküllü ve kendi başlıklı kripto para depolama yeriFreewallet.

Ürünün arkasındaki daha büyük fikirlerden ve hedeflerden biri, mobil tabanlı kripto para birimi cüzdanı pazarına yönelikti. oluşturmak Kullanımı kolay, etkileşimli ve uygulanabilir mobil cüzdan. Şu an itibariyle, çevrimiçi versiyonu da mevcuttur!

Yine de kendimin önüne geçiyorum – hadi her şeye en baştan başlayalım ve bahseden Freewallet kullanıcı incelemelerine bir göz atalım. cüzdanın desteklediği gerçek paralar.

100’den Fazla Farklı Kripto Para Birimini Destekler

Potansiyel kullanıcıların bazı kripto cüzdanlarına bakarken sahip oldukları en büyük sorulardan biri cüzdanların desteklediği kripto para birimlerinin sayısı. Kullanıcı Freewallet incelemelerini okurken, bu da oldukça açık bir şeydir.

Şimdi, eğer bu kullanmak istediğiniz ilk kripto cüzdanınızsa veya kripto konusunda tamamen yeniyseniz, genel olarak merak ediyor olabilirsiniz – neden birileri madeni para sayısını önemsiyor? bir cüzdan destekler mi? Tek bir kripto para biriminiz yok mu ve bu kadar?


Tablo: Binance cüzdanının ve Freewallet’in desteklenen coinleri

İyi, Hayır – çoğu zaman, durum gerçekten böyle değildir.

Görüyorsunuz, zamanla, orada bulunan kripto para birimlerinin sayısı oldukça dramatik bir şekilde artıyor. Yani, her gün köşede ortaya çıkan yeni bir kripto para olabilir. Doğal olarak, bu madeni paraların her biri şu anlama gelebilir: yeni yatırım fırsatları.

Freewallet incelemesi: Freewallet'in özellikleri.

Çoğu durumda, yaparlar – bu nedenle, bu günlerde insanlar aynı anda önemli miktarlarda farklı kripto paraları tutma eğilimindedir. Bunu yapmak isteyecekleri mantıklı olacaktır. hepsini tek bir cüzdanda saklayın, çok (bu her zaman iyi bir fikir olmasa da).

Kullanıcı Freewallet incelemelerinin geldiği yer burasıdır. Daha eski incelemelere göz atarsanız, bir süre önce Freewallet’in desteklediği yalnızca birkaç jeton olduğunu ve cüzdan uygulamasının farklı bir sürümünü indirmeniz gerektiğini fark edeceksiniz. paraların her birini saklamak için.

Tahmin edebileceğiniz gibi, bu oldukça zahmetli.

Şimdi işler çok daha optimize edilmiş – saklayabilirsin 100’e kadar farklı kripto para birimi ve ERC-20 jetonu tek bir Freewallet uygulaması içinde. Bu tam bir gelişme!

Tahmin edebileceğiniz gibi, bu birden fazla para birimi için harika bir haber HODLers – olumlu Freewallet incelemelerinin çoğu bu noktayı daha da kanıtlayacaktır..

Yerleşik Exchange Özellikleri (Değişken)

İnsanlar olarak uygulamalar ve bilgisayar programları açısından çok değer verdiğimiz bir şey varsa o da Kolaylık.

Pekala, en azından bunu ifade etmenin bir yolu bu. Diğer bir deyişle, insanlar yapabildiklerinde bundan hoşlanırlar. tek bir uygulamada birden çok eylem gerçekleştirin, İnternette başka bir yere gitmeye (veya ek yazılım yüklemeye) gerek kalmadan.

Freewallet incelemeleri ve kripto para birimleri söz konusu olduğunda, genel olarak, bu tür kolaylıkların en büyüğü doğrudan içinde sakladığınız cüzdandan kripto para satın alma yeteneği.

Freewallet İncelemesi

Elbette, Freewallet’ın da böyle bir işlevi vardır..

Freewallet içinde şunu göreceksiniz: entegre bir değişim bu, istediğiniz zaman kripto para satın almanıza ve ticaret yapmanıza olanak tanır. Söz konusu değişim Changelly – sektördeki en popüler ve güvenilir kripto borsalarından biri!

Kuşkusuz bu, kripto cüzdanları söz konusu olduğunda o kadar da yeni bir şey değil (çoğu üst düzey cüzdanlar bugünlerde entegre borsalar var), Freewallet ile böyle bir olasılığın var olduğunu bilmek hala harikadır. Üstelik markanın güvenilir bir değişimin hizmetlerinden faydalanması daha da iyi.!

İyi Güvenlik Özellikleri

Beklediğiniz gibi, Kripto para cüzdanı söz konusu olduğunda güvenlik en önemli özelliktir – İster Freewallet incelemelerini ister diğerlerini okuyor olun, kripto paranızı bir cüzdanda saklamak söz konusu olduğunda güvenlik yönünün çok önemli olacağından emin olabilirsiniz..

Freewallet’in güvenli olup olmadığını merak edenler için, bu ürünün onu biraz riskli bir seçim haline getiren bazı yönleri olduğunu unutmayın – yine de zamanında buna ulaşacağız. İlk olarak, Freewallet’in uyguladığı ve madeni paralarınızın iyiliğini garanti altına almak için var olan bazı önlemlerden bahsedelim..

Freewallet, tüm kripto paralarınızı içeride tutuyor gibi görünüyor bir soğuk hava deposu yeri – bu iyi. “Soğuk hava deposu” terimi, temel olarak, internete bağlı değil – diğer taraftan, çevrimiçi ve yazılım / uygulama tabanlı cüzdanlara “sıcak cüzdanlar” denir.

Freewallet incelemesi: Freewallet'ın güvenlik özellikleri.

Ama bekleyin… Freewallet, uygulama tabanlı bir cüzdandır, değil mi? Bu onu bir “sıcak depolama” seçeneği yapmıyor mu??

Evet, yapar.

Öyleyse … Madeni paralar soğuk hava deposunda nasıl saklanıyor??

Basit – tüm para biriminiz soğuk hava depolarında tutulurken, Freewallet basitçe uygulama içinde sahip olduğunuz bakiyeyi gösterir. Başka bir deyişle, kullanıcı Freewallet incelemeleri, madeni paralarınız güvende tutulurken uygulamanın sadece cüzdandaki bakiyeyi gösterdiğini söyleyecektir..

Freewallet ayrıca iki faktörlü kimlik doğrulama – Bu harika bir haber. Herhangi bir tür kripto depolama konumu söz konusu olduğunda “normal” olarak kabul edilmesi gereken bir şey olsa da, maalesef durum hala böyle değil – orada 2FA kullanmayan çok sayıda cüzdan var.

Açıkçası, Freewallet’in güvenli olup olmadığını merak ediyorsanız, emin olabilirsiniz – cüzdanın bilinen “hacklendi”, Ayrıca güvenliğini daha da ileri götüren 2FA’yı kullanıyor.

Bulunan Son Defter Cüzdan Kuponu:

Freewallet İncelemesi: CONS

Şimdi, Freewallet’ın en önemli özelliklerinden (ve faydalarından) bazılarını tartıştığımıza ve bazı kullanıcı Freewallet incelemelerine baktığımıza göre, söz konusu cüzdanın daha az olumlu yönlerinden bazılarını da tartışalım..

Bir “Sıcak Cüzdan”, Saklama Cüzdanı – Özel Anahtarlarınız Size Ait Değildir

Freewallet incelemelerinin çoğunda dile getirilen ana endişe, şeylerin güvenlik tarafı. Yani, Freewallet’in bir gözaltı hizmeti sağlayıcısı olduğu gerçeği.

Kripto para birimi alanında, “gözetim” terimi aslında oldukça olumsuz bir ışık. Bunun nedeni de oldukça basit – eğer bir cüzdan “gözaltında” ise, basitçe şu anlama gelir: içinde bulunan tüm özel anahtarlar size ait değil – bunun yerine, cüzdanın arkasındaki şirket tarafından tutulurlar.

Freewallet İncelemesi

Şöyle söyleyeyim – kripto birikimleriniz cüzdan sağlayıcıların insafına ve dürüstlük ve onurla hareket edeceklerine güvenmelisiniz..

Pek güven verici değil, değil mi? Şimdi sorunun nereden kaynaklandığını görebilirsiniz..

Kullanıcı Freewallet incelemelerini okurken, birinin kripto varlıklarında “gerçekte olan bir şey” ile ilgili gerçekten herhangi bir şikayet olmadığını göreceksiniz. Yine de, tüm kripto meraklıları bunun hala bir şey olduğunu söyleyecektir. konusunda dikkatli olmalısın – gözaltı cüzdanları baştan sona incelenmelidir.

Şüpheli Müşteri Desteği

Şimdi, daha olumsuz bir kullanıcı olan Freewallet incelemeleri söz konusu olduğunda bu aslında oldukça ilginç bir nokta..

Freewallet’ın müşteri desteği aktif – bunu inkar etmek yok. Temsilcilerinin görünüşte her bir eleştiri parçasına ve hatta internetteki daha genel yorumların bazılarına yanıt verdiğini göreceksiniz. Bununla birlikte, aktif olmak her zaman olduğunuz anlamına gelmez kullanışlı olmak.

Gördüğünüz gibi, müşteri desteğinden bahseden epeyce kullanıcı şikayeti var. kaba, ya da küçümseyen, bazen. Çevrimiçi halka açık alanlarda (yani Trustpilot) bile, bazı kullanıcı-müşteri destek etkileşimleriyle karşılaşabilirsiniz ….

Freewallet İncelemesi

Genel olarak müşteri desteği, kripto para cüzdanları söz konusu olduğunda oldukça tartışmalı bir konudur. Görünüşe göre her yönüyle iyi bir müşteri desteğine sahip olan ancak birkaç cüzdan var – diğerlerinde ya hiç yok ya da, pekala… Destek yeteneklerinden yoksun.

Her iki durumda da, söz konusu cüzdan söz konusu olduğunda kullanıcıların aklına gelebilecek gerçek teknik sorunlar veya belirli sorular söz konusu olduğunda belirtmeye değer (yani, Freewallet güvenli midir ve paranızın güvenliğini sağlamak için ne yapar?) müşteri desteği aslında, yardımcı görünüyor.

Tablo: Ledger Nano X ve Freewallet’ın şirket bilgileri

Bu kesinlikle iyi bir şey, dikkat et! Olumlu ya da olumsuz bir müşteri olması fark etmeksizin Freewallet incelemesi – cüzdanınızla teknik bir sorunla karşılaşırsanız, ihtiyaç duyabileceğiniz yanıtları ve yardımı alabilmelisiniz..

Freewallet'ı Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Biliyor musun?

Freewallet’ı Diğerleriyle Yan Yana Karşılaştırın

Tüm Kripto Borsaları size benzer görünebilir ama Hepsi aynı DEĞİL!

Evet! Karşılaştırma Tablosunu göster

Fiyat

Bu Freewallet incelemesinin “nasıl yapılır” bölümüne geçmeden önce, fiyatlandırma ve Freewallet ücretleri – yakında kendi gözlerinizle göreceğiniz gibi, çözülmesi gerçekten kolay bir konu değil.

Ürünün adından da anlaşılabileceği gibi, Freewallet aslında, indirmek ve kullanmak ücretsiz. Kripto paranızı cüzdanda tutmak için ödeme yapmanıza gerek yok – bu iyi!

Bir baktığınızda zorluklar başlar cüzdandan işlem yapılırken alınan ücretler.

Freewallet incelemesi: Freewallet ücretleri.

Gördüğünüz gibi, entegre edilmiş bir borsa olan diğer tüm cüzdanlarda olduğu gibi, bir işlem yaptığınızda geçerli olan belirli özel ücretler. Bu ücretler sabit değil, harcamakta olduğunuz kripto para miktarına göre daha yüksek olacağı anlamında.

Bazı kullanıcılar Freewallet incelemelerine göre, buradaki sorun şudur: şirket aslında işlemler için oldukça yüksek Freewallet ücretleri talep ediyor. Şirketin kendisi, ücret modelinin “rekabetçi” olduğunu belirtiyor ve yine de bu, kullanıcılar arasında hala bir tartışma konusu..

Freewallet Nasıl Kullanılır?

Biz ele aldık Freewallet’in artıları ve eksileri, Bu, cüzdanı çevreleyen karmaşıklıklar hakkında oldukça iyi bir fikriniz olması gerektiği ve kullanıcıların cüzdanıyla ilgili sahip olduğu görüşlerin olduğu anlamına gelir. Hizmetler ve işlevsellik.

Şimdi, Freewallet incelemesini okuduysanız ve cüzdanın denemeye değer olduğuna karar verdiyseniz, anlamanız iyi olur bu nasıl kullanılır, kurulum sürecine kafa kafaya atlamadan önce.

Freewallet Nasıl Kurulur ve Kurulur?

Basitlik ve netlik adına, size nasıl oluşturacağınızı göstereceğim Freewallet’ın masaüstü versiyonu. Mobil tabanlı bir cüzdan oluştururken de aynı ilkeler geçerlidir, bu nedenle oldukça kolay bir şekilde takip edebilmelisiniz.!

Aşama 1: Ziyaret etmek Freewallet’ın resmi web sitesi, ve yeni bir hesap oluşturmaya gidin.

Adım 2: E-posta adresinizi girin ve bir şifre oluşturun. Daha önce başka hiçbir yerde kullanmadığınız yeni bir şifre olduğundan emin olun!

Freewallet İncelemesi

Aşama 3: Yaratma şansınız olacak bir gelenek, 4 haneli PIN kodu. Bu ek bir güvenlik katmanıdır.

Freewallet İncelemesi

4. adım: İşte bu – Freewallet’in ana sayfasındasınız!

Freewallet incelemesi: Freewallet'in ön sayfası.

Sizin de görebileceğiniz gibi, Freewallet’in site oluşturma süreci Çok basit – tüm gereken 4 küçük adım ve artık hazırsınız!

Kripto Paraları Freewallet’a Nasıl Aktarılır??

Mevcut paranızı söz konusu cüzdana aktarmak isterseniz, Freewallet kullanıcı incelemeleri size bu sürecin de oldukça açıklayıcı olduğunu söyleyecektir. Bunu yapmak için gereken adımlar aşağıdaki gibidir:

Aşama 1: Kimden Freewallet ana sayfası, “Teslim almak” Bölüm.

Adım 2: Almak istediğiniz kripto para birimini seçin. Benim durumumda, ben seçiyorum Ethereum.

Freewallet incelemeleri: Almak istediğiniz kripto parayı seçin.

Aşama 3: Almak istediğiniz bir kripto para birimini seçtikten sonra, size özel bir kripto cüzdan adresi, ve kripto paralarınızı söz konusu cüzdana aktarabilirsiniz. Bunu şununla da yapabilirsiniz: bir kullanıcı kimliği, ve hatta diğerlerini aktarabilir Ethereum ile ilgili para birimleri (okuyun: jetonlar) da!

Freewallet incelemeleri: kripto almanın farklı yolları.

Yine – basit ve anlaşılır!

Freewallet’ta Kripto Para Birimleri Nasıl Satın Alınır?

Son olarak, Freewallet’ta kripto para satın alma sürecine bir göz atalım..

Aşama 1: Kimden cüzdanın ön sayfası, “Kartla Satın Al” Bölüm.

Freewallet incelemeleri: bir kartla kripto para satın almak.

Adım 2: Satın almak istediğiniz kripto parayı seçin. Yine, bu örnek uğruna Ethereum’u seçiyorum.

Freewallet incelemeleri: satın almak istediğiniz parayı seçme.

Aşama 3: Şimdi, almak veya harcamak istediğiniz ETH veya USD tutarını sırasıyla girebilirsiniz. Burada gerçekten kullanışlı olan şey, işleminizin ne kadara mal olacağını da görme şansına sahip olmanızdır.!

Freewallet İncelemesi

4. adım: Bunu yaptıktan sonra, Freewallet’e bir ortak web sitesine yönlendirildiBasit. Kripto değişim platformları ve kripto alıcıları arasında çok güvenilir bir “aracı” olduğu için endişelenmeyin.

Freewallet incelemeleri: ödeme ayrıntılarını girme.

Muhtemelen kimliğinizi doğrulamanız gerekecektir, ancak bu yapıldıktan sonra işleminiz tamamlanacaktır. İşte bu – artık kripto para birimine sahipsiniz!

Sonuçlar

Tüm bunlar söylendi ve yoldan çekildi, geriye sadece bir soru kaldı – Freewallet bakmaya ve denemeye değer?

Pekala, zor bir karar olsa da şunu söyleyebilirim Evetama dikkatli ol.

Anlıyorsun, ürünün kendisi harika – kullanımı basit, bir sürü para birimini destekler, vb. Herhangi bir kullanıcı Freewallet incelemesi size aynı şeyi söyleyebilecektir (belki de ortalamanın üzerindeki bazı Freewallet ücretleri hariç).

Yine de Freewallet güvenli midir? İşte soru bu – bazı üst düzey güvenlik özelliklerini kullanırken bu bir gözaltı ürünü yine de bazı insanları atabilir. Yine de – cüzdanın kendisi harika!

Bu web sitesinde yayınlanan içerik, herhangi bir finansal, yatırım, ticaret veya başka herhangi bir tavsiye vermeyi amaçlamaz. BitDegree.org, herhangi bir kripto para birimini satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez veya onaylamaz. Finansal yatırım kararları vermeden önce, finansal danışmanınıza danışın..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me